estenglv
WAP version
Login form
5. Elva Rattamaraton 68 km
5. Elva Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
5. Elva Rattamaraton (EEC)
Aeg 10.07.2005
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 68 km Matkasõit 31 km
Korraldaja Elva Spordiliit; Jüri Kalmus
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 3 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1 02:09:32,7 1 1000
2 7 Tamkõrv Helmet Arctic Sport Club 1 02:10:42,4 2 995
3 1 Oras Allan Hawaii Express Kotkad 02:10:51,2 3 992
4 22 Maimre Raivo Pro Team Alexela 1 02:11:06,8 4 990
5 45 Väinsalu Kert Tartu Tartu Ülikooli SK 02:11:13,0 5 989
6 12 Tuisk Priit Hawaii Express Kotkad 02:11:13,1 6 988
7 6 Zorin Igor Cosmos Team 02:11:16,0 1 987
8 15 Mikli Peep Cosmos Team 02:11:39,5 7 986
9 40 Maasing Sander Kesko Agro I 02:11:50,5 1 985
10 49 Hallop Gven Pärnu Karksi-Nuia jalgrattaklub 02:12:13,4 2 984
11 13 Krull Mikk ProTeam Alexela 2 02:12:25,8 8 983
12 27 Välbe Urmas Hawaii Express Tiigrid 02:12:26,4 9 982
13 72 Krull Kaupo CFC 02:12:30,0 2 981
14 933 Põldma Mirko 02:12:30,7 10 980
15 19 Karu Virgo Hawaii Express Piraajad 02:12:31,3 11 979
16 30 Kivil Peep Jõhvi Rattaklubi I 02:12:47,9 12 978
17 924 Karu Allar 02:13:04,3 3 977
18 2 Maasikmets Alges Arctic Sport Club 1 02:13:51,4 13 976
19 10 Aulik Allan Pro Team Alexela 1 02:13:59,6 14 975
20 74 Valvas Vahur Arctic Sport Club 2 02:14:03,4 15 974
21 8 Selder Taavi Jõhvi Rattaklubi I 02:14:04,6 3 973
22 923 Kargu Oskari Tartu Kalev Chocolate Clas 02:14:07,8 16 972
23 18 Molev Juri CFC 02:14:12,6 17 971
24 36 Treier Grete Hawaii Express Kotkad 02:14:28,7 1 970
25 4 Kukk Sigvard Tallinn Hawaii Express Kotkad 02:14:52,0 18 969
26 5 Kukk Erki Pro Team Alexela 1 02:14:52,8 19 968
27 26 Tohvrel Rego Nissan Team 02:14:56,0 20 967
28 42 Püvi Margus Arctic Sport Club Tartu 02:15:06,0 21 966
29 21 Nõlvik Lasse Porter Racing 02:15:26,6 22 965
30 16 Gristsenko Andrei Hawaii Express Tiigrid 02:15:49,1 23 964
31 25 Kruuse Rommi velo.clubbers.ee I 02:16:36,5 24 963
32 935 Reile Mihkel Tallinn CFC 02:17:27,5 4 962
33 9 Krusemann Magnus Nissan Team 02:17:29,4 25 961
34 11 Tisler Ergo Hawaii Express Tiigrid 02:17:31,3 26 960
35 44 Mäestu Jarek Disel Racing Team 02:17:32,5 27 959
36 14 Kampus Kaido Arctic Sport Club 2 02:18:03,4 28 958
37 32 Loo Martin Tallinn Pro Team Alexela 1 02:18:05,5 4 957
38 949 Kask Gilber Tallinn TÜSK 02:18:26,2 5 956
39 28 Alaru Riho Tartu Tartu Ülikooli SK 02:18:27,2 6 955
40 34 Piiritalo Janis Võru Haanja Rattaklubi Välla 02:18:56,8 29 954
41 39 Koidu Peep Cosmos Team 02:19:11,4 30 953
42 48 Mets Are Cosmos Team 02:19:12,5 1 952
43 62 Haapsal Ahti Cosmos Race 02:19:13,5 31 951
44 92 Holtsmann Siim Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 02:19:17,5 5 950
45 57 Kelk Indrek Tallinn Hawaii Express Piraajad 02:19:20,2 32 949
46 20 Brokans Raimonds Läti NN-Marss 02:19:20,7 33 948
47 86 Elur Elvis Viljandi Rattaklubi I 02:19:21,3 7 947
48 33 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 02:19:21,8 6 946
49 124 Kannimäe Viljar Võru POSTIMEES-SCANPIX 02:19:41,8 7 945
50 24 Gornischeff Artur Tartu Karksi-Nuia jalgrattaklub 02:20:04,2 8 944
51 65 Hansov Hanno Harju Nõmme Rattapood - Kayaba 02:20:04,9 9 943
52 63 Schmidt Kaarel Jõhvi Rattaklubi I 02:20:08,3 1 942
53 67 Puusepp Sven Tartu Hawaii Express Hundid 02:20:13,8 34 941
54 60 Krull Alar Pro Team Alexela 4 02:20:28,0 2 940
55 41 Pik Oliver Politsei 1 02:20:31,8 35 939
56 97 Sala Raivo Pärnu Jõhvi Rattaklubi I 02:20:33,9 36 938
57 102 Eljas Avo Püha Loomaaed I 02:20:48,4 37 937
58 35 Tt Andres Tartu Tartu Ülikooli SK 02:21:22,9 10 936
59 59 Randma Kristjan Tartu Tartu Ülikooli SK 02:21:23,5 11 935
60 61 Põld Ivo Cosmos Race 02:21:24,0 38 934
61 53 Karro Margus Extreme I 02:21:44,8 39 933
62 251 Luik Sulev Tallinn Arctic Sport Club 02:21:57,1 40 932
63 43 Viidik Raul Extreme II 02:22:08,1 12 931
64 56 Birkentals Mareks Latvia Raimaks Team 02:22:30,2 41 930
65 52 Vanags Karlis Latvia Raimaks Team 02:22:31,4 13 929
66 37 Jakin Alo Tartu Tamme 02:22:40,0 14 928
67 168 Puu Henno Tallinn ADVENTUUR 02:22:43,0 42 927
68 81 Pani Marek Tallinn Freedown 02:22:45,2 43 926
69 83 Hussar Aimar Võru Haanja Rattaklubi Välla 02:22:48,0 44 925
70 137 Kudre Raul EO MAP-BRIKO team 02:22:50,6 45 924
71 94 Abel Indrek Tallinn 02:22:51,9 46 923
72 85 Harand Allan Tallinn ProTeam Alexela 3 02:22:58,9 47 922
73 51 Talumaa Raul Assa-Kesoro I 02:23:06,7 48 921
74 99 Kazainis Viesturs Latvia RK Velo 02:23:16,0 2 920
75 117 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi I 02:23:33,7 49 919
76 126 Kruve Andres Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 02:23:42,8 8 918
77 118 Lepmets Tanel Arctic Sport Club 5 02:23:51,0 50 917
78 116 Juronen Pertti Tartu Hawaii Express Skorpionid 02:24:03,3 15 916
79 123 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 3 02:24:20,0 51 915
80 91 Neemela Tarmo Tallinn 02:24:20,7 52 914
81 68 Kuhlap Kaupo Cosmos Expert 02:24:26,1 53 913
82 96 Kivil Allar Tartu 02:24:28,5 54 912
83 180 Kõiv Gabriel POSTIMEES-SCANPIX 02:24:37,0 55 911
84 247 Nigul Kristo Tamme 02:24:41,0 9 910
85 95 Saarna Rivo ProTeam Alexela 3 02:24:49,8 56 909
86 93 Hirv Pait Tallinn Haanja Rattaklubi Välla 02:24:53,7 57 908
87 148 Mikk Margus Arctic Sport Club 2 02:24:57,3 58 907
88 84 Mikson Margus Tallinn 02:24:57,6 59 906
89 113 Kivioja Raimo Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 02:25:15,5 16 905
90 162 Palm Tõnno Fazer Farmos 02:25:50,0 60 904
91 76 Loboda Edvard Tallinn Tervisesportlased 02:25:56,5 61 903
92 310 Liksor Rauno Tallinn CFC 02:26:02,6 10 902
93 106 Kiskonen Eero Tallinn 02:26:15,2 62 901
94 82 Põvvat Rainer Tartu TÜASK 02:26:21,2 17 900
95 46 Pae Karl Tallinn ProTeam Alexela 2 02:26:26,4 18 899
96 69 Celmaraugs Ints Läti Smiltene-Spectus 1 02:26:28,1 1 898
97 120 Koch Kalju Hawaii Express Tiigrid 02:26:36,8 1 897
98 78 Hussar Kaidar EO MAP-BRIKO team 02:26:40,4 63 896
99 405 Jõgeva Toomas Harju 02:26:47,2 64 895
100 145 Pukk Andre Harju Eesti Raudtee SK 02:26:57,5 65 894
101 135 Kruuser Karel Maraton Spordikaubad 02:27:02,5 11 893
102 155 Järveoja Toomas Disel Racing Team 02:27:07,5 2 892
103 158 Sarv Jaanus Cosmos Expert 02:27:15,0 66 891
104 154 Kirsipuu Tiit Tallinn Kaitsejõudude Ühendstaap 02:27:17,8 67 890
105 165 Pinkis Artis Läti Raimaks 02:27:44,9 68 889
106 134 Kanep Urmas Falk SK 02:27:54,4 3 888
107 132 Kink Ilmar Tartu OK Kape 02:27:58,3 69 887
108 173 Kütt Mehis Toyota Team 02:28:00,8 70 886
109 105 Soo Veiko Tartu 02:28:01,3 71 885
110 139 Kauk Anti Cosmos Race 02:28:15,3 72 884
111 112 Mölder Ivo Järva Ohh ja Ahh matkal 02:28:16,4 73 883
112 193 Miller Mait Cosmos Fun 02:28:16,8 74 882
113 77 Nõmm Raivo Viljandi Viljandi 02:28:18,2 75 881
114 156 Pallotedder Taivo Disel Racing Team 02:28:21,1 76 880
115 280 Valbans Askolds Latvia ZZK 02:28:23,8 77 879
116 203 Nurk Kaarel Tartu 02:28:26,1 19 878
117 205 Hendrikson Tõnu Elioni SK 1 02:28:32,3 78 877
118 153 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl I 02:28:51,2 20 876
119 157 Kübar Andres EO MAP-BRIKO team 02:29:02,6 3 875
120 181 Elling Toomas Tallinn Kesko Agro II 02:29:03,0 79 874
121 115 Kovaljov Oleg Tallinn Tervisesportlased 02:29:03,9 3 873
122 133 Klampe Indrek Võru Biathlon 02:29:05,6 80 872
123 259 Uuk Aimur Tartu 02:29:06,2 4 871
124 104 Nielsen Mart Tallinn 02:29:06,8 81 870
125 349 Normak Kata-Liina Tallinn CFC 02:29:09,7 2 869
126 98 Vuin Indrek Smileon Team 02:29:13,4 12 868
127 54 Perkons Marcis Latvia Raimaks Team 02:29:14,0 21 867
128 90 Shumanov Tiit Lääne-Viru Nelson 02:29:23,5 4 866
129 87 Karja Kaupo Extreme II 02:29:44,1 22 865
130 243 Bergvald Gunnar Tallinn HVSK 1 02:29:55,6 82 864
131 176 Saar Raido Järva Ohh ja Ahh matkal 02:29:56,1 13 863
132 167 Põder Veiko Tallinn A&T Sport 02:29:56,6 23 862
133 1051 Kalverss Maris Läti Raimaks 02:30:08,9 83 861
134 925 Havik Margus Tallinn CFC 02:30:13,0 14 860
135 189 Pindis Toomas POSTIMEES-SCANPIX 02:30:15,5 84 859
136 138 Käit Tiit Tallinn 02:30:16,1 85 858
137 144 Saarnits Aigar velo.clubbers.ee II 02:30:18,4 5 857
138 150 Salumäe Priit Hawaii Express Hundid 02:30:27,7 86 856
139 142 Tallo Toivo Pärnu 02:30:43,6 87 855
140 198 Traumann Raul Tallinn Arctic Sport Club 3 02:30:44,1 88 854
141 237 Mõttus Tarmo Võru Haanja RK 02:30:51,1 89 853
142 129 Arula Raul Tallinn 02:30:51,6 5 852
143 166 Ots Kaupo Tallinn Haanja Rattaklubi Kerekun 02:30:55,2 90 851
144 208 Eiger Rein Viljandi 02:31:00,1 91 850
145 160 Soonets Art POSTIMEES-SCANPIX 02:31:13,5 92 849
146 272 Kulbin Andres Tartu Tartu SK Velo 02:31:23,2 93 848
147 214 Vinter Siim Harju Saue Rattaklubi 02:31:26,6 24 847
148 163 Puhke Peeter Ambla SK 02:31:28,0 6 846
149 108 Rips Leho Extreme I 02:31:53,3 94 845
150 80 Tamme Tanel Tallinn Gemini 02:31:54,3 95 844
151 616 Kelk Margus Tallinn SK Velo 02:31:54,8 96 843
152 1048 Kattai Kaupo Tartu 02:31:55,0 97 842
153 170 Vislapuu Uku Võru Biathlon 02:31:55,3 98 841
154 146 Melgalvis Gatis Läti 3 V 02:31:55,9 99 840
155 393 Muru Ivo Puide Talu SK 02:31:56,4 7 839
156 218 Kaasik-Aaslav Henri Harju Saku ÕT SK 02:31:58,2 100 838
157 235 Tillemann Taikki Harju 02:31:58,9 101 837
158 289 Pütsepp Mati Tartu 02:31:59,6 102 836
159 238 Türbsal Aimar Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 02:32:01,2 103 835
160 66 Peipsi Aleko Hawaii Express Piraajad 02:32:01,7 104 834
161 183 Soe Rainer Sportland Marin Team II 02:32:04,8 25 833
162 100 Rebas Rauno Harju 02:32:09,1 105 832
163 202 Matvejev Madis Matvejevid 02:32:27,0 15 831
164 122 Baranovskis Guntars SMILTENE-SPECTUS 1 02:32:39,8 106 830
165 230 Lehtmaa Aivar Tartu 02:32:47,0 8 829
166 210 Soosaar Tiit Pärnu AWD 02:32:58,5 26 828
167 340 Saarniit Jürgen Tallinn Ülenurme Turismitalu 02:33:05,8 107 827
168 380 Ritson Jaanus Harju ABEC 02:33:09,0 108 826
169 930 Kolk Hannes Harju 02:33:10,0 109 825
170 217 Kaupmees Kalle Hawaii Express Piraajad 02:33:11,2 1 824
171 304 Bogdanov Risto Tartu 02:33:14,7 27 823
172 245 Kaigas Einar Viljandi Kodugaas 02:33:15,9 110 822
172 313 Laurson Mati Savekate 02:33:15,9 110 822
174 175 Lepp Marko Rakke Veeseadmed I 02:33:16,6 112 820
175 151 Cirulis Arnis Läti 3V 02:33:36,0 28 819
176 140 Nurmsalu Rain Politsei 1 02:33:37,0 113 818
177 258 Kallakmaa Teet Tallinn Järva-Jaani SK 02:33:39,7 9 817
178 114 Rohtmets Argo Tallinn Sportland Marin Team I 02:33:40,1 114 816
179 303 Viikmäe Kaupo Rapla 02:33:41,3 115 815
180 339 Põld Heigo Tallinn RAE ROK 02:33:41,9 116 814
181 301 Mõts Olavi Tallinn Haanja Rattaklubi Tsälba 02:33:55,5 117 813
182 377 Toots Valdis Tartu Velo 02:33:57,2 118 812
183 591 Karu Olav Lääne-Viru 02:34:01,3 119 811
184 364 Kiens Jüri Tartu 02:34:07,4 10 810
185 147 Sammalsaar Mait Nissan Team 02:34:20,6 6 809
186 1003 Dolgovas Andrejus Tallinn Team Bikeworld.LT 02:34:21,6 16 808
187 195 Zelentsov Stanislav Tallinn Kose SK 02:34:29,5 120 807
188 334 Reinbach Heirel Viljandi SK COSMOS 02:34:41,6 29 806
189 285 Oja Jaan Valga Otepää 02:34:42,4 2 805
190 239 Valk Hillar Lääne-Viru Politsei 1 02:34:42,8 2 804
191 200 Roose Riivo Tartu 02:34:44,4 17 803
192 302 Saimre Kaido Püha Loomaaed II 02:34:50,7 121 802
193 427 Talsi Siim Tartu J6hvi jalgrattaklubi 02:34:55,8 30 801
194 1027 Tiit Aarne Tartu Isostar 02:34:57,1 122 800
195 227 Sander Marek Pärnu PSKL OLÜMPIC 02:34:59,4 123 799
196 182 Aasna Indrek Viljandi 02:35:00,2 31 798
197 297 Hion Johan-Paul Tartu autonomicum.com 02:35:01,0 18 797
198 321 Tammjärv Janar Võru Haanja Rattaklubi Kerekun 02:35:06,3 124 796
199 187 Toome Roland Lääne-Viru Nelson 02:35:12,3 125 795
200 177 Räpo Ahto Tallinn harrastaja 02:35:16,5 126 794
201 270 Kruusenberg Ivar Extreme II 02:35:35,7 32 793
202 268 Koppel Mart Tartu Sangar 02:35:37,8 127 792
203 222 Puhm Steven Tartu Tamme 02:35:38,7 33 791
204 264 Sulg Andres Tartu OÜ Eesti Metsamaakle 02:35:41,3 128 790
205 312 Vassus Raul Tallinn 02:35:53,8 129 789
206 570 Tammsaar Marko Tallinn Arctic Sport Club 3 02:35:57,9 130 788
207 300 Kask Jaanus Viljandi 02:36:01,1 131 787
208 88 Kriisa Kaido Harju Ambla SK 02:36:06,5 132 786
209 204 Aasla Meelis Tallinn Albe Team 02:36:07,5 34 785
210 262 Rozenbergs Gunars Latvia RK Velo 02:36:12,4 7 784
211 1008 Jarusevicius Darius Tallinn Team Bikeworld.LT 02:36:17,4 35 783
212 307 Pärnik Jüri EO MAP-BRIKO team 02:36:20,8 11 782
213 331 Ozolins Ainars Läti 02:36:24,0 8 781
214 544 Meeru Mart Jõgeva 02:36:26,1 133 780
215 291 Oolo Marek Tartu Hawaii Express Skorpionid 02:36:27,0 134 779
216 278 Kelk Veiko velo.clubbers.ee III 02:36:29,3 135 778
217 125 Kruuse Enriko Viljandi velo.clubbers.ee II 02:36:35,3 36 777
218 316 Huik Aare Tallinn Haanja Rattaklubi 02:36:40,0 136 776
219 212 Prizanovits Juris Latvia RK Velo 02:36:40,6 12 775
220 197 Suurmägi Marko Viljandi 02:36:40,8 137 774
221 324 Kiigemägi Andres Lääne-Viru rakke 02:36:41,3 9 773
222 234 Murd Märt Ida-Viru Jõhvi Rattaklubi II 02:36:42,2 138 772
223 136 Haze Janis Latvia Riia 02:36:45,8 139 771
224 248 Herodes Priit Tallinn Team Alexela 02:36:46,3 140 770
225 253 Kukk Meelis Püha Loomaaed I 02:36:46,7 10 769
226 399 Vesselov Meelis Pärnu PSKL OLYMPIC 02:36:49,4 141 768
227 107 Viies Marcus ProTeam Alexela 2 02:36:50,0 37 767
228 246 Vestmann Rain Pro Team Alexela 4 02:36:51,2 142 766
229 186 Koll Mart Jõgeva Kesko Agro I 02:36:55,3 143 765
230 233 Mägi Andrus Kesko Agro I 02:36:55,8 144 764
231 348 Alumaa Alar Tallinn Hansab MTB Team 02:37:07,0 145 763
232 241 Reiljan Kuldar velo.clubbers.ee III 02:37:16,7 13 762
233 254 Koppel Tõnu Tallinn A&T sport 02:37:30,3 146 761
234 308 Kuusk Anti Püha Loomaaed II 02:37:57,1 147 760
235 274 Maasing Tarmo Lääne-Viru 02:38:06,1 14 759
236 444 Peri Pait Võru Haanja Rattaklubi 02:38:15,8 148 758
237 391 Reedi Teet Tartu Alas-Kuul 02:38:20,1 15 757
238 356 Vasar Kaidu Valga 02:38:26,6 149 756
239 384 Saarna Karel Võru Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:38:34,0 38 755
240 333 Lüüs Riho Lääne-Viru 02:38:38,8 11 754
241 277 Kiristaja Ailar velo.clubbers.ee III 02:38:41,2 150 753
242 288 Licht Oliver Tallinn Saue Rattaklubi 02:38:44,4 19 752
243 266 Ansip Evelin Tartu Hawaii Express Hundid 02:38:45,5 1 751
244 269 Miljan Eno Harju Harju 02:38:46,8 151 750
245 279 Laaniste Andres Järva 02:38:50,0 152 749
246 216 Välja Margus Tallinn velo.clubbers.ee V 02:38:51,4 16 748
247 206 Liis Lembit Jõgeva Kesko Agro III 02:38:52,6 12 747
248 539 Fjodorov Ain Otepää 02:38:53,5 153 746
248 392 Nõmtak Sven-Erik Pärnu 02:38:53,5 153 746
250 325 Hommik Veiko Võru haanjarattaklubi 02:38:53,9 39 744
251 260 Kaeramaa Gaido Tartu 02:38:56,4 155 743
252 353 Otstavel Risto Tartu 02:39:00,4 156 742
253 371 Kõue Aarne Lääne-Viru 02:39:10,9 17 741
254 478 Karu Markko Tallinn 02:39:11,5 157 740
254 225 Ernits Ardu Jõgeva Vänta Aga 02:39:11,5 13 740
256 359 Oder Rein Tartu 02:39:12,1 158 738
257 1037 Sutt Eero Tartu Tartu Ülikooli Spordiklubi 02:39:12,6 159 737
258 261 Kanistik Heiki Tallinn Skibikers 02:39:14,8 160 736
259 342 Puik Viljar Tallinn Hansab MTB Team 02:39:22,9 161 735
260 271 Anton Tair Püha Loomaaed I 02:39:29,8 162 734
261 376 Kokka Jaak Võru Võru Biathlon 02:39:32,0 163 733
262 159 Peenema Reijo Jõhvi Rattaklubi II 02:39:38,6 20 732
263 185 Dedov Peeter Sportland Marin Team II 02:39:47,3 164 731
264 341 Rumm Ranno Tartu team avancia 02:39:49,3 165 730
265 970 Mäe Lauri Tallinn 02:39:50,3 40 729
266 922 Käosaar Mikk Vändra 02:39:51,8 21 728
267 350 Münter Andres Tallinn 02:39:54,9 166 727
268 286 Kaasik Illar Jõhvi Rattaklubi II 02:39:56,8 18 726
269 454 Erm Margo Põhja Politseiprefektuur 02:40:02,2 167 725
270 119 Kesa Paul Tallinn Pro Team Alexela 4 02:40:08,3 168 724
271 327 Eilo Enno Lääne-Viru SPORDIKLUBI RAKKE 02:40:11,1 19 723
272 415 Uba Tarmo Elioni SK 3 02:40:13,3 169 722
273 223 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 02:40:21,3 170 721
274 276 Korju Ahto Tallinn Arctic Sport Club 4 02:40:27,8 171 720
275 926 Väli Pear Tallinn Elioni SK 2 02:40:30,8 172 719
276 103 Sulcs Intars Latvia Raimaks 02:40:37,3 173 718
277 315 Väinsalu Lauri Harju 02:40:37,8 41 717
278 363 Einroos Raino Tallinn 02:40:39,8 174 716
279 265 Maks Meelis Tartu 02:40:48,0 175 715
280 404 Lõoke Martin HVSK 2 02:40:51,8 176 714
281 563 Metusala Caspar Tartu 02:40:57,6 22 713
282 283 Luurmees Reigo Tallinn 02:41:05,8 177 712
283 149 Tarassov Igor Tervisesportlased 02:41:07,2 20 711
284 531 Raag Kaupo Tallinn SK Kange Kodar 02:41:09,1 178 710
285 407 Pank Leino Veeseadmed I 02:41:09,5 179 709
286 236 Vaikna Ville Tallinn VSK 02:41:09,9 180 708
287 545 Kulo Kristo Tartu 02:41:10,7 181 707
288 337 Orav Erkki Tartu Vennad-Dahl II 02:41:11,4 182 706
289 299 Eelma Tõnu Lääne-Viru UUS ELU 02:41:15,1 183 705
290 111 Soome Kiljan Tartu TARTU ÜLIKOOLI SPORD 02:41:15,6 23 704
291 256 Rumberg Tambet Tallinn 02:41:16,3 184 703
292 385 Tell Taavi Assa-Kesoro I 02:41:18,6 185 702
293 360 Männisalu Andrus Tallinn Tervex 02:41:22,1 186 701
294 355 Luht Villu Tallinn 02:41:22,7 21 700
295 255 Vähi Nikolai Valga Valga 02:41:26,0 187 699
296 412 Karu Alar Politsei 2 02:41:28,0 188 698
297 282 Un Valdur Tallinn 02:41:36,8 189 697
298 358 Kerner Argo Tallinn 02:41:41,6 190 696
299 571 Kadastu Janar Võru Võru Väimela 02:41:54,0 191 695
300 489 Siim Ivo Tallinn 02:42:00,0 22 694
301 453 Kern Raul Tartu velo.clubbers.ee IV 02:42:08,2 192 693
302 463 Irik Rein Cosmos Fun 02:42:13,1 14 692
303 332 Pletiens Ilgvars Smiltene-Spectus 2 02:42:13,8 15 691
304 329 Lusis Aigars Raimaks Team 02:42:17,0 16 690
305 617 Klasman John-Assar Viljandi 02:42:20,6 23 689
306 435 Voolaid Peeter Valga 02:42:22,9 4 688
307 431 Kiristaja Kalle Harju 02:42:34,0 193 687
308 242 Strikholm Peeter Pärnu Püha Loomaaed I 02:42:49,9 194 686
309 621 Koppel Kristjan Ida-Viru Jõhvi RK/Mäetaguse 02:42:51,9 24 685
310 511 Kaare Ain Tartu AWD 02:42:57,6 24 684
311 529 Im Imre Valga 02:42:59,7 195 683
312 357 Joandi Tõiv Tallinn 02:43:11,9 196 682
313 679 Sinisalu Tiit Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 02:43:15,6 17 681
314 281 Jürgen Aivar Viljandi 02:43:16,0 197 680
315 561 Aarna Indrek Tallinn SprintSkate 02:43:20,7 198 679
316 402 Leer Janek Tallinn CITROEN TEAM 02:43:22,8 199 678
317 456 Johanson Marko Pärnu 02:43:35,4 25 677
318 58 Apse Agnis SMILTENE-SPECTUS 1 02:43:36,8 200 676
319 215 Kuljus Ülo Võru Haanja Rattaklubi Välla 02:43:43,8 18 675
320 406 Musting Ivo Tallinn MÄSSER 02:43:49,4 201 674
321 394 Allas Peeter Harju 02:44:00,6 202 673
322 343 Jõgi Jaan Võru 02:44:10,0 5 672
323 55 Meringo Ruve velo.clubbers.ee I 02:44:14,2 203 671
324 430 Kroon Aivo Haanja Rattaklubi Kerekun 02:44:15,8 25 670
325 161 Jüri Mihkel Tamme 02:44:22,1 26 669
326 446 Sõmmer Sinne Karksi-Nuia jalgrattaklub 02:44:22,9 3 668
327 231 Lepik Urmas Elioni SK 1 02:44:25,3 204 667
328 980 Murakas Jaanus Lääne-Viru 02:44:30,0 27 666
329 1047 Tarasovs Pavels Läti 02:44:31,9 205 665
330 249 Kikkas Andrus Assa-Kesoro I 02:44:32,8 206 664
331 387 Arras Heiki Tartu 02:44:33,0 207 663
332 927 Arak Anti EO MAP-BRIKO team 2 02:44:33,5 208 662
333 481 Kiuru Väino Tartu LPSK 02:44:35,0 209 661
334 379 Kuusiku Kaido Tallinn 02:44:36,2 210 660
335 429 Jaanimets Age velo.clubbers.ee IV 02:44:36,5 4 659
336 298 Käsnar Aivo Tartu Arctic Sport Club Tartu 02:44:39,2 211 658
337 319 Pere Aivo Toompuit Racing 02:44:53,7 26 657
338 479 Narits Egon Tallinn 02:44:56,0 212 656
339 491 Heinväli Even velo.clubbers.ee IV 02:44:58,0 42 655
340 388 Järve Kristjan Tallinn Rimess MRI 02:44:58,5 213 654
341 390 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi II 02:44:59,0 28 653
342 523 Vahrusev Oleg Tallinn 02:44:59,5 214 652
343 73 Lipp Sulev ProTeam Alexela 3 02:45:00,1 215 651
344 395 Mägi Margus Tallinn 02:45:13,4 216 650
345 472 Trepp Janek Lääne-Viru KADRINA 02:45:14,5 217 649
346 515 Leppik Janec Harju HVSK 1 02:45:16,7 218 648
347 495 Linn Andi Viljandi Viljandi Staier 02:45:23,8 219 647
348 470 Laanep Lars Elioni SK 2 02:45:32,4 220 646
349 374 Pill Rein Harju ELKE Auto 02:45:41,8 221 645
350 586 Lukmann Riivo Lääne-Viru 02:45:43,4 222 644
351 611 Pärnik Tea EO MAP-BRIKO team 2 02:45:50,6 2 643
352 386 Mõis Jüri Tallinn Ecotimber 02:45:53,1 19 642
353 1036 Kivistik Egert Viljandi 02:45:54,3 29 641
354 416 Kenk Aare Tallinn maxit/KimaRillen 02:46:03,4 223 640
355 417 Jair Ergo Tallinn Frans Maas Estonia 02:46:07,3 224 639
356 368 Tähiste Tarmo Pärnu 02:46:07,9 225 638
357 522 Vunk Kalev Tartu SK Felix 02:46:14,6 226 637
358 318 Pihlap Raimond Tartu Tartu Ülikool SK 02:46:16,3 43 636
359 263 Kuusik Rainer Tallinn velo.clubbers.ee 02:46:20,1 227 635
360 445 Mällo Lauri Tartu 02:46:21,8 228 634
361 450 Raudsepp Marje Kesko Agro IV 02:46:38,0 3 633
362 461 Kurrik Tõnis Tallinn 02:46:41,6 229 632
363 549 Järve Marek Tallinn 02:46:45,8 230 631
364 423 Einmaa Tiit Eesti Raudtee SK 02:46:50,3 231 630
365 226 Martson Andres Tallinn 02:46:50,7 232 629
366 455 Nõmm Margus Tallinn Mann Lines 02:46:58,4 233 628
367 434 Kiipsaar Raido Skanska Team 02:47:06,7 234 627
368 535 Vaga Merko Tallinn 02:47:16,0 44 626
369 344 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 02:47:16,8 235 625
370 1055 Rammul Ralf Tallinn CFC 02:47:17,6 45 624
371 568 Teesaar Toomas Tallinn Elion 02:47:23,1 236 623
372 847 Kitsnik Kalvi Võru 02:47:24,7 237 622
373 554 Paju Tormi Toompuit Racing 02:47:27,1 238 621
374 369 Märtmaa Jüri Tallinn Whirlpool 02:47:43,9 20 620
375 378 Kull Erki Tartu avera 02:47:44,7 239 619
375 498 Paat Rein Võru Võru 02:47:44,7 239 619
377 468 Rautenbergs Artur Läti 02:47:45,1 27 617
378 510 Lumik Karel Võru Haanja Rattaklubi 02:47:50,4 46 616
379 508 Keel Kätlin Harju 02:47:57,4 5 615
380 1039 Tobreluts Rainer 02:47:58,9 241 614
380 361 Raudsepp Kalev Kesko Agro II 02:47:58,9 21 614
382 1038 Liivamägi Kalev 02:48:00,8 242 612
383 464 Germanis Edijs Läti 02:48:01,9 243 611
384 414 Slokenbergs Raimonds Läti 02:48:04,2 47 610
385 532 Tiivoja Jaanus Võru Rõuge racing team 02:48:07,9 48 609
386 524 Tohver Avo Tallinn 02:48:10,2 244 608
387 932 Aasa Jan Tartu 02:48:13,2 245 607
388 553 Kaldaru Hanno Tallinn 02:48:15,1 246 606
389 502 Kotov Raul Tallinn 02:48:17,7 247 605
390 943 Liht Sulev Tallinn 02:48:19,1 28 604
391 433 Kozilans Guntis RK Velo 02:48:20,1 29 603
392 593 Vahrusev Toomas Valga 02:48:30,1 248 602
393 400 Türbsal Madis Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 02:48:35,3 249 601
394 512 Teder Koit Viljandi Rattaklubi III 02:48:41,1 22 600
395 493 Raivo Jaak Tallinn 02:48:42,2 250 599
396 680 Kiisk Urmas Tartu 02:48:45,0 251 598
397 424 Toome Rita Lääne-Viru Lääne-Vrumaa 02:48:50,8 4 597
398 993 Kiiler Gert Tallinn 02:48:54,2 252 596
399 336 Ilves Kea-Kaia Arctic Sport Club 2 02:49:07,8 5 595
400 928 Danilas Meelis Otepää Mellex-Auto 02:49:09,0 253 594
401 676 Hion Lars-Erik autonomicum.com 02:49:09,8 254 593
402 536 Leius Aivar Otepää 02:49:10,4 255 592
403 389 Mets Toomas Tallinn 02:49:11,0 256 591
404 418 Kaljumäe Aivo Harju 02:49:12,1 257 590
405 452 Kostabi Marek Võru 02:49:12,9 258 589
406 610 Avi Andrus Ohh ja Ahh matkal 02:49:13,4 259 588
407 1018 Madison Janar Tartu Hawaii Express 02:49:13,9 260 587
408 594 Kasper Tanel Harju 02:49:14,8 261 586
409 618 Saat Urmas Harju 02:49:15,4 30 585
410 439 Murakas Tõnu Lääne-Viru 02:49:16,2 23 584
411 438 Rääbis Mati Toyota Team 02:49:20,5 24 583
412 296 Oja Meelis LPSK 02:49:24,3 262 582
413 476 Matvejeva Jaana Järva Matvejevid 02:49:27,9 6 581
414 207 Soodla Raul Kesko Agro I 02:49:36,2 263 580
415 525 Kõrran Timmo Tallinn 02:49:37,1 264 579
416 483 Tsernõsev Andres Whirlpool 02:49:39,5 30 578
417 487 Roost Ain Arctic Sport Club Tartu 02:49:43,5 25 577
418 482 Strand Aleksander Tallinn Tuisuratas 02:49:50,0 26 576
419 494 Aia Robert Harju Eksamo 02:49:50,4 265 575
420 257 Antoniak Marek Tallinn 02:50:15,7 266 574
421 422 Bejusov Nail Tallinn 02:50:19,6 267 573
422 354 Oot Anti Extreme I 02:50:21,7 6 572
423 623 Teras Indrek Tallinn 02:50:24,5 268 571
424 492 Valk Allan Ida-Viru Jõhvi rattaklubi 02:50:27,2 269 570
425 572 Sehver Almar Tallinn 02:50:34,8 270 569
426 401 Tupp Ivar Võru Haanja Rattaklubi 02:50:53,4 271 568
427 396 Pae Andres Tartu Elioni SK 3 02:51:08,0 272 567
428 1033 Verbu Jaano Tartu 02:51:09,6 49 566
429 373 Tammistu Andrus Lääne 02:51:10,6 273 565
430 560 Järvlepp Rainer Tallinn 02:51:11,3 274 564
431 934 Tillo August Harju AWD 02:51:13,1 275 563
432 687 Martinson Jüri Püha Loomaaed II 02:51:15,0 27 562
433 537 Prints Tarmo Saue Rattaklubi 02:51:15,5 31 561
434 383 Tulk Heiki Ecotimber 02:51:27,9 31 560
434 443 Press Toomas Tartu Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:51:27,9 50 560
436 646 Suisalu Siim Tartu 02:51:32,7 276 558
437 419 Rei Tarmo Veeseadmed I 02:51:34,2 277 557
438 451 Danilov Andrus Harju Cosmos Fun 02:51:47,0 278 556
439 293 Laaniste Mart Järva Koeru SK 02:51:47,6 279 555
440 658 Maaring Benno Tartu Savekate 02:51:53,9 32 554
441 552 Nurm Mati Valga Puide Talu SK 02:52:04,2 3 553
442 174 Ever Riho Elioni SK 1 02:52:11,7 280 552
443 605 Sügis Harri Tallinn 02:52:22,7 33 551
444 534 Skapars Kristaps Läti Riia 02:52:35,4 281 550
445 506 Kongo Kristjan Harju 02:52:35,9 282 549
446 496 Truus Roland Tallinn Makaak Racing 02:52:36,4 283 548
447 317 Järsk Jarmo Viljandi 02:52:37,6 51 547
448 565 Leisi Rain Tallinn Kaitsejõudude Ühendstaap 02:52:40,6 284 546
449 441 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:52:42,7 285 545
450 507 Uuetalu Tavo Lääne-Viru Virumaa MMSK 02:52:46,3 28 544
451 500 Saluveer Joona Harju Team Bikeworld.LT 02:52:54,2 286 543
452 1061 Peiker Harri ABEC 02:52:56,6 287 542
453 1062 Kivi Tarmo ABEC 02:52:57,3 288 541
454 668 Kibin Allan Arctic Sport Club 4 02:53:13,9 34 540
455 682 Kivi Teemar Tallinn 02:53:20,7 289 539
456 244 Ilves Teet Tervisesportlased 02:53:23,0 35 538
457 612 Piiri Rain Tallinn 02:53:27,2 290 537
458 352 Kivistik Loit Viljandi Viljandi Rattaklubi III 02:53:56,6 291 536
459 221 Rebaste Rauno Jõgeva Kesko Agro II 02:53:59,0 32 535
460 569 Maidla Janek Tallinn 02:54:01,4 292 534
461 488 Maarits Andres Tallinn Hadler TL 02:54:02,7 293 533
462 484 Liivak Hannes Tallinn HVSK 1 02:54:05,3 294 532
463 335 Rästa Rait Tallinn KJK 02:54:06,5 52 531
464 614 Saluste Peeter Tallinn Trend Gardens 02:54:08,9 295 530
465 465 Tenslind Margus Harju 02:54:10,4 296 529
466 977 Sulg Jaanus Tallinn 02:54:19,3 297 528
467 634 Sits Kristi CITROEN TEAM 02:54:27,1 6 527
468 602 Jallai Janis Kaitsejõudude Ühendstaap 02:54:28,3 298 526
469 585 Im Robert Kesko Agro V 02:54:29,8 33 525
470 1005 Greenbaum Marko Tallinn 02:54:30,6 299 524
471 711 Luik Kaido Võru Rõuge Racing Team 02:54:31,2 300 523
472 667 Kaarlep Egert Pärnu 02:54:32,4 301 522
473 696 Jõgi Marek Tallinn 02:54:33,0 302 521
474 558 Rool Margus Toompuit Racing 02:54:33,3 303 520
475 485 Rohelaan Ken Harju 02:54:34,7 34 519
476 782 Palu Indrek Tallinn Extreme III 02:54:35,0 304 518
477 726 Roos Ergo Rapla velo.clubbers.ee 02:54:36,2 53 517
478 592 Mägi Allar Lääne-Viru 02:54:37,6 305 516
479 457 Vassus Indrek Viljandi 02:54:39,5 306 515
480 670 Viks Tarvi Tallinn 02:54:53,1 307 514
481 421 Alttoa Risto Pärnu Mapri Projekt 02:55:04,1 308 513
482 576 Hõrak Tarmo Tallinn ELKE Auto 02:55:07,5 309 512
483 983 Ader Margus Sportland Marin Team III 02:55:09,2 310 511
484 520 Seeder Heldur Tallinn Politsei 2 02:55:14,1 29 510
485 1057 Põldma Ülo Tartu 02:55:20,2 311 509
486 578 Matvejev Tõnis Järva Matvejevid 02:55:21,1 35 508
487 516 Pajus Rene Harju 02:55:24,0 312 507
488 409 Animägi Tiit Elioni SK 1 02:55:24,8 36 506
489 486 Mäekivi Andres Tartu 02:55:27,0 313 505
490 603 Pähnapuu Indrek Tallinn JabaDabaDuu 02:55:28,4 54 504
491 309 Birnbaum Erki Pärnu Püha Loomaaed II 02:55:30,1 314 503
492 613 Süving Oliver Tallinn velo.clubbers.ee 02:55:31,4 36 502
493 306 Sammel Koit Cosmos Fun 02:55:40,9 315 501
494 597 Malsroos Mait Tallinn 02:55:46,7 316 500
495 604 Kurvits Indrek Viljandi 02:55:52,2 37 499
496 448 Laansalu Priit Harju Citymark 02:55:56,9 317 498
497 622 Kuum Urmas Tartu 02:55:57,6 318 497
498 273 Tamm Bruno Viljandi Falk SK 02:55:58,9 319 496
499 370 Suurman Herkki Tallinn 02:56:00,4 38 495
500 645 Hütt Ivar Tallinn Hansa SK 02:56:02,8 320 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE