estenglv
WAP version
Login form
7. Haanja Rattamaraton 54 km
7. Haanja Rattamaraton 27 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 29 Mar 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
7. Haanja Rattamaraton (EEC)
Aeg 19.06.2005
Koht Haanja EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 54 km Matkasõit 27 km Lastesõidud
Korraldaja SK X-Sport Lepa 2, Võru 65610 Ivar Tupp; Tel. +372 511 4179; xsport@hot.ee Ivo Tupp; Tel. +372 5695 0649; xsport@hot.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 2 Oras Allan Hawaii Express Kotkad 02:04:24,6 1 1000
2 1 Maasikmets Alges Arctic Sport Club 1 02:04:25,1 2 995
3 3 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1 02:04:40,8 3 992
4 8 Kukk Erki Pro Team Alexela 1 02:05:32,1 4 990
5 13 Zorin Igor Cosmos Team 02:05:36,7 1 989
6 28 Celms Kristaps Läti Rietumu Bank MTB Tea 02:06:26,0 5 988
7 15 Selder Taavi Jõhvi Rattaklubi I 02:07:34,8 2 987
8 18 Sarkanis Santis Läti NN-Marss 02:08:13,5 3 986
9 22 Krusemann Magnus Nissan Team 02:08:17,5 6 985
10 19 Tisler Ergo Hawaii Express Tiigrid 02:08:20,1 7 984
11 10 Tuisk Priit Hawaii Express Kotkad 02:08:32,6 8 983
12 40 Krull Mikk ProTeam Alexela 2 02:08:58,4 9 982
13 25 Kampus Kaido Arctic Sport Club 2 02:09:19,4 10 981
14 9 Gristsenko Andrei Hawaii Express Tiigrid 02:09:48,8 11 980
15 24 Molev Juri CFC 02:09:58,1 12 979
16 42 Brokans Raimonds Läti NN-Marss 02:09:59,9 13 978
17 16 Nõlvik Lasse Porter Racing 02:10:01,8 14 977
18 37 Rae Ermo velo.clubbers.ee I 02:10:02,3 15 976
19 17 Kruuse Rommi velo.clubbers.ee I 02:10:05,8 16 975
20 58 Tohvrel Rego Nissan Team 02:10:39,0 17 974
21 5 Välbe Urmas Hawaii Express Tiigrid 02:10:52,8 18 973
22 45 Tammsoo Erik Tallinn Porter Racing 02:11:10,3 19 972
23 47 Loo Martin Tallinn Pro Team Alexela 1 02:12:12,6 1 971
24 70 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 02:14:00,0 2 970
25 57 Piiritalo Janis Võru Haanja Rattaklubi Välla 02:14:17,3 20 969
26 29 Karu Virgo Hawaii Express Piraajad 02:14:30,6 21 968
27 67 Treier Grete Hawaii Express Kotkad 02:14:43,8 1 967
28 78 Viikberg Jaanus Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 02:14:58,2 22 966
29 27 Koidu Peep Cosmos Team 02:15:29,1 23 965
30 50 Pik Oliver Politsei 1 02:15:47,6 24 964
31 165 Viidik Raul Extreme II 02:15:48,7 4 963
32 38 Mäestu Jarek Disel Racing Team 02:15:53,5 25 962
33 72 Tarlap Tarmo Harju Porter Racing 02:16:08,5 26 961
34 56 Rebane Meelis Nissan Team 02:16:22,7 27 960
35 981 Vite Mikelis Läti Rietumu Bank Team 02:16:28,3 5 959
36 44 Pae Karl Tallinn ProTeam Alexela 2 02:16:28,8 6 958
37 33 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:16:42,6 28 957
38 46 Vanags Karlis Latvia Raimaks Team 02:16:50,3 7 956
39 36 Perkons Marcis Latvia Raimaks Team 02:17:28,9 8 955
40 20 Birkentals Mareks Latvia Raimaks Team 02:17:29,3 29 954
41 1073 Flink Arne Rakvere 02:17:55,1 1 953
42 75 Apse Agnis SMILTENE-SPECTUS 1 02:17:55,7 30 952
43 66 Krull Alar Pro Team Alexela 4 02:17:55,9 1 951
44 69 Haapsal Ahti Cosmos Race 02:18:02,1 31 950
45 105 Schmidt Kaarel Jõhvi Rattaklubi I 02:18:09,9 2 949
46 83 Männiste Meeme Tallinn Elu Eest 02:18:25,4 32 948
47 135 Lipp Aivar Hawaii Express Skorpionid 02:18:34,6 33 947
48 89 Puusepp Sven Tartu Hawaii Express Hundid 02:18:50,7 34 946
49 82 Kuhlap Kaupo Cosmos Expert 02:18:55,5 35 945
50 77 Celmaraugs Ints Läti Smiltene-Spectus 1 02:19:28,9 2 944
51 14 Draugs Roberts Läti NN-Marss 02:19:43,8 36 943
52 94 Kopli Tarmo Hawaii Express Hundid 02:20:01,7 37 942
53 61 Peipsi Aleko Hawaii Express Piraajad 02:20:59,6 38 941
54 73 Lipp Sulev ProTeam Alexela 3 02:20:59,9 39 940
55 157 Tamberg Tarmo Tallinn 02:21:00,2 40 939
56 171 Nõmm Raivo Viljandi 02:21:10,1 41 938
57 53 Hussar Kaidar EO MAP-BRIKO team 02:21:11,4 42 937
58 122 Tamme Tanel Tallinn Gemini 02:21:11,9 43 936
59 115 Skutelis Aivars Läti ZZK 02:21:13,7 44 935
60 92 Mikson Margus Tallinn 02:21:14,1 45 934
61 96 Harand Allan Tallinn ProTeam Alexela 3 02:21:28,7 46 933
62 7 Jordas Björn Soome Sibbo Vargarna 02:21:47,9 47 932
63 197 Karja Kaupo Extreme II 02:21:48,6 9 931
64 126 Kriisa Kaido Harju Ambla SK 02:21:50,0 48 930
65 144 Shumanov Tiit Lääne-Viru Nelson 02:21:53,9 1 929
66 86 Pani Marek Tallinn Freedown 02:21:56,6 49 928
67 114 Neemela Tarmo Tallinn 02:22:11,1 50 927
68 95 Hirv Pait Tallinn Haanja Rattaklubi Välla 02:22:24,5 51 926
69 202 Kivil Allar Tartu 02:22:29,0 52 925
70 62 Sala Raivo Pärnu Jõhvi Rattaklubi I 02:22:30,1 53 924
71 143 Kull Andre Tallinn Baltic Auto ? Avatek 02:23:04,3 54 923
72 91 Kazainis Viesturs Latvia RK Velo 02:23:05,4 2 922
73 133 Rebas Rauno Harju 02:23:28,7 55 921
74 178 Ganzburgs Ivars Tallinn Riga 02:24:00,0 56 920
75 43 Eljas Avo Püha Loomaaed I 02:24:04,1 57 919
76 124 Sulcs Intars Latvia Raimaks 02:24:08,9 58 918
77 90 Rotberg Raimo Harju 02:24:17,0 59 917
78 131 Soo Veiko Tartu 02:24:17,3 60 916
79 170 Kiskonen Eero Tallinn 02:24:17,7 61 915
80 174 Hiiemäe Janek Smileon Team 02:24:18,1 62 914
81 160 Grünberg Harry Harju Porter Racing 02:24:18,6 63 913
82 256 Soome Kiljan Tartu TARTU ÜLIKOOLI SPORD 02:24:19,3 3 912
83 103 Meier Maaris ProTeam Alexela 2 02:24:19,9 2 911
84 137 Mölder Ivo Järva Ohh ja Ahh matkal 02:24:20,2 64 910
85 113 Rohtmets Argo Tallinn Sportland Marin Team I 02:24:20,7 65 909
86 128 Kovaljov Oleg Tallinn Tervisesportlased 02:24:20,8 3 908
87 108 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi I 02:25:09,3 66 907
88 168 Kesa Paul Tallinn Pro Team Alexela 4 02:25:14,5 67 906
89 1059 Avens Reinis Läti Latvello 02:25:30,6 68 905
90 76 Talumaa Raul Assa-Kesoro I 02:25:36,6 69 904
91 123 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 3 02:25:36,9 70 903
92 245 Kruuse Enriko Viljandi velo.clubbers.ee II 02:25:42,0 10 902
93 136 Nielsen Mart Tallinn 02:25:55,8 71 901
94 181 Kruve Andres Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 02:25:58,2 4 900
95 125 Juronen Pertti Tartu Hawaii Express Skorpionid 02:25:59,3 11 899
96 152 Kask Janek Lääne-Viru Rakvere 02:26:08,2 72 898
97 187 Kaldre Raul Tallinn Porter Racing 02:26:16,5 73 897
98 119 Koch Kalju Hawaii Express Tiigrid 02:26:21,3 1 896
99 193 Viitmaa Alar Viljandi OK Lehola 02:26:21,7 74 895
100 158 Laanela Danek Pärnu PSKL OLYMPIC 02:26:23,1 75 894
101 199 Suviorg Siim Lääne-Viru Nelson 02:26:23,5 5 893
102 148 Suppi Ahti Tallinn 02:26:24,3 76 892
103 1083 Biezais Martins Läti 02:26:25,0 77 891
104 129 Kristal Tõnis Cosmos Race 02:26:25,7 4 890
105 201 Pärnakivi Tiit Viljandi 02:26:46,5 78 889
106 141 Veinbergs Toms Läti Rietumu Bank Team 02:27:03,4 12 888
107 145 Klampe Indrek Võru Biathlon 02:27:04,1 79 887
108 130 Kanep Urmas Falk SK 02:27:23,3 3 886
109 237 Kruuser Karel Maraton Spordikaubad 02:27:34,0 6 885
110 156 Haze Janis Latvia 02:27:40,8 80 884
111 161 Pajur Rivo Harju velo.clubbers.ee II 02:27:47,8 81 883
112 970 Pikkor Tambet 02:27:53,0 82 882
113 244 Eiduka Ivanda Tallinn ZZK 02:28:00,5 3 881
114 169 Kauk Anti Cosmos Race 02:28:37,1 83 880
115 289 Nurmsalu Rain Politsei 1 02:28:37,9 84 879
116 219 Tallo Toivo Pärnu 02:28:38,3 85 878
117 182 Saarnits Aigar velo.clubbers.ee II 02:28:38,9 5 877
118 217 Pukk Andre Harju Eesti Raudtee SK 02:28:39,6 86 876
119 176 Melgalvis Gatis Läti 3 V 02:28:44,3 87 875
120 151 Tarassov Igor Tervisesportlased 02:29:03,2 6 874
121 433 Cirulis Arnis 02:29:04,0 13 873
122 204 Lagenõmm Aivar Järva Ambla SK 02:29:26,2 88 872
123 286 Kirsipuu Tiit Tallinn Kaitsejõudude Ühendstaap 02:29:46,6 89 871
124 110 Järveoja Toomas Disel Racing Team 02:29:47,8 7 870
125 139 Pallotedder Taivo Disel Racing Team 02:29:48,5 90 869
126 243 Kübar Andres EO MAP-BRIKO team 02:29:49,7 3 868
127 59 Karro Margus Extreme I 02:29:50,6 91 867
128 1056 Käit Tiit Tallinn 02:30:01,3 92 866
129 102 Kink Ilmar Tartu OK Kape 02:30:08,2 93 865
130 250 Rae Arbo Tallinn Hawaii Express 02:30:08,6 94 864
131 229 Sarv Jaanus Cosmos Expert 02:30:09,5 95 863
132 190 Ojaots Aigar Tallinn 02:30:10,5 96 862
133 121 Peenema Reijo Jõhvi Rattaklubi II 02:30:18,8 7 861
134 175 Soonets Art POSTIMEES-SCANPIX 02:30:35,0 97 860
135 379 Palm Tõnno Fazer 02:30:38,3 98 859
136 240 Puhke Peeter Ambla SK 02:30:38,8 8 858
137 85 Saarna Rivo ProTeam Alexela 3 02:30:45,5 99 857
138 357 Pinkis Artis Läti Raimaks 02:30:46,8 100 856
139 1068 Selde Tarmo Tallinn 02:30:48,3 9 855
140 117 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl I 02:31:03,8 14 854
141 207 Ots Kaupo Tallinn Haanja Rattaklubi Kerekun 02:31:21,0 101 853
142 231 Põder Veiko Tallinn A&T Sport 02:31:43,4 15 852
143 418 Puu Henno Tallinn ADVENTUUR 02:31:43,6 102 851
144 173 Suviorg Andrus Lääne-Viru Nelson 02:31:54,9 4 850
145 247 Visnap Taavi Tallinn 02:31:55,9 103 849
146 162 Tomson Toomas Tallinn Team Alexela 02:31:56,7 104 848
147 327 Kütt Mehis Toyota Team 02:31:57,3 105 847
148 189 Ever Riho Elioni SK 1 02:31:58,0 106 846
149 274 Saar Raido Järva Ohh ja Ahh matkal 02:31:58,2 8 845
150 285 Roskoss Janis Läti SMILTENE-SPECTUS 1 02:31:59,7 107 844
151 506 Kõiv Gabriel POSTIMEES-SCANPIX 02:32:00,1 108 843
152 269 Elling Toomas Tallinn Kesko Agro II 02:32:00,5 109 842
153 453 Soe Rainer Sportland Marin Team II 02:32:00,9 16 841
154 325 Dedov Peeter Sportland Marin Team II 02:32:01,5 110 840
155 107 Koll Mart Jõgeva Kesko Agro I 02:32:02,0 111 839
156 200 Stüf Erkki Jõhvi Rattaklubi II 02:32:02,5 17 838
157 252 Pindis Toomas POSTIMEES-SCANPIX 02:32:03,1 112 837
158 221 Kalder Madis Tartu 02:32:03,6 113 836
159 242 Parm Signe Extreme II 02:32:04,6 4 835
160 288 Pilbas Kristian Energia - kV 02:32:05,1 114 834
161 276 Kroon Jorma Lääne-Viru 02:32:42,0 115 833
162 188 Sammalsaar Mait Nissan Team 02:32:50,7 5 832
163 312 Traumann Raul Tallinn Arctic Sport Club 3 02:32:51,6 116 831
164 147 Tähve Rauno Rapla KJK 02:32:52,3 9 830
165 341 Roose Riivo Tartu 02:32:53,0 10 829
166 388 Eist Heikko Saaremaa 02:32:53,6 117 828
167 254 Miller Mait Cosmos Fun 02:33:01,6 118 827
168 424 Nurk Kaarel Tartu 02:33:13,3 18 826
169 255 Hendrikson Tõnu Elioni SK 1 02:33:13,7 119 825
170 172 Liis Lembit Jõgeva Kesko Agro III 02:33:32,5 6 824
171 203 Priks Keijo Valga Viljandi Staier 02:33:35,0 11 823
172 177 Aasna Indrek Viljandi 02:33:35,6 19 822
173 216 Toome Roland Lääne-Viru Nelson 02:34:02,6 120 821
174 138 Ennuste Jaak ProTeam Alexela 3 02:34:12,8 10 820
175 180 Dengo Marti Tallinn Nõmme Rattapood - Kayaba 02:34:28,2 12 819
176 239 Bodnieks Andris Latvia Raimaks 02:34:29,7 121 818
177 340 Pikkpõld Lauri Viljandi 02:34:48,2 122 817
178 198 Rebane Marko Tallinn Veloplus 02:34:48,7 123 816
179 283 Vinter Siim Harju Saue Rattaklubi 02:34:54,3 20 815
180 213 Kuljus Ülo Võru Haanja Rattaklubi Välla 02:35:19,4 7 814
181 163 Järveoja Jaanus Tartu TÜSK 02:35:27,9 11 813
182 233 Räpo Ahto Tallinn 02:35:28,3 124 812
183 166 Nõmm Andrus Tallinn Paldiski 02:35:30,4 125 811
184 366 Rebaste Rauno Jõgeva Kesko Agro II 02:35:41,5 13 810
185 280 Iljenko Andrejs Läti Valka 02:35:51,1 126 809
186 347 Sander Marek Pärnu PSKL OLÜMPIC 02:35:57,1 127 808
187 281 Priks Hanno Valga Viljandi Staier 02:36:16,9 12 807
188 236 Pae Arno Tallinn 02:36:21,9 128 806
189 316 Raja Aigar Pärnu 02:36:22,6 129 805
190 309 Lehtmaa Aivar Tartu 02:36:23,4 13 804
191 195 Toiger Timo Tallinn Ecotimber 02:36:25,2 130 803
192 183 Mägi Andrus Kesko Agro I 02:36:27,8 131 802
193 321 Murd Märt Ida-Viru Jõhvi Rattaklubi II 02:36:38,8 132 801
194 445 Mõttus Tarmo Võru Haanja RK 02:36:40,8 133 800
195 313 Türbsal Aimar Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 02:36:43,2 134 799
196 296 Valk Hillar Lääne-Viru Politsei 1 02:37:05,9 2 798
197 284 Välja Margus Tallinn velo.clubbers.ee V 02:37:12,5 14 797
198 241 Reiljan Kuldar velo.clubbers.ee III 02:37:17,0 15 796
199 368 Kivi Riho Valga 02:37:21,7 135 795
200 287 Kand Peeter Tallinn 02:37:22,2 136 794
201 1067 Klaverss Maris Läti 02:37:29,9 137 793
202 483 Teesaar Elmo Tallinn 02:37:35,1 138 792
203 521 Helm Oliver Arctic Sport Club Tartu 02:37:35,8 139 791
204 500 Ulans Martins Valga Trek/Philips 02:37:43,5 140 790
205 359 Laur Jüri Tallinn 02:37:45,1 141 789
206 267 Koppel Tõnu Tallinn A&T sport 02:37:47,6 142 788
207 315 Bergvald Gunnar Tallinn HVSK 1 02:37:48,4 143 787
208 196 Suurmägi Marko Viljandi 02:38:00,2 144 786
209 293 Ahven Priit Tallinn 02:38:06,0 21 785
210 395 Uuk Aimur Tartu 02:38:07,4 16 784
211 224 Kaeramaa Gaido Tartu 02:38:09,3 145 783
212 300 Rozenbergs Gunars Latvia RK Velo 02:38:14,5 8 782
213 350 Sulg Andres Tartu OÜ Eesti Metsamaakle 02:38:25,2 146 781
214 369 Maks Meelis Tartu 02:38:36,3 147 780
215 1013 Lavishs Sanja Tallinn Riga 02:38:36,8 148 779
216 211 Prizanovits Juris Latvia RK Velo 02:38:39,9 17 778
217 277 Kallakmaa Teet Tallinn Järva-Jaani SK 02:38:48,5 18 777
218 299 Koppel Mart Tartu Sangar 02:38:54,6 149 776
219 64 Oppi Art Harju velo.clubbers.ee 02:38:59,4 150 775
220 416 Kruusenberg Ivar Extreme II 02:39:00,9 22 774
221 497 Kleinbergs Raimonds Saaremaa TREK/PHILIPS 02:39:05,7 19 773
222 308 Tamm Bruno Viljandi Falk SK 02:39:18,9 151 772
223 194 Martson Andres Tallinn 02:39:19,3 152 771
224 208 Ernits Ardu Jõgeva Vänta Aga 02:39:19,7 9 770
225 339 Ansip Evelin Tartu Hawaii Express Hundid 02:39:20,7 1 769
226 343 Neeme Virgo Tallinn Hawaii Express 02:39:21,2 153 768
227 87 Valbahs Askolds Latvia ZZK 02:39:21,4 154 767
227 317 Ilves Teet Tervisesportlased 02:39:21,4 20 767
229 318 Un Valdur Tallinn 02:39:22,1 155 765
230 349 Kiristaja Ailar velo.clubbers.ee III 02:39:22,9 156 764
231 209 Maasing Tarmo Lääne-Viru 02:39:31,2 21 763
232 306 Tillemann Taikki Harju 02:39:32,6 157 762
233 480 Luurmees Reigo Tallinn 02:39:32,8 158 761
234 417 Oja Jaan Valga Otepää 02:39:51,9 1 760
235 673 Bernans Mikelis Läti 02:40:27,8 14 759
236 212 Soosalu Karen velo.clubbers.ee I 02:40:37,9 22 758
237 251 Kukk Meelis Püha Loomaaed I 02:40:38,2 10 757
238 155 Leemet Rainer velo.clubbers.ee II 02:40:54,1 159 756
239 302 Pütsepp Mati Tartu 02:41:00,3 160 755
240 179 Arula Raul Tallinn 02:41:00,8 11 754
241 432 Kalde Meelis Tallinn 02:41:01,4 161 753
242 335 Bortnikov Raino Rapla KoMo 02:41:03,1 162 752
243 323 Orav Ingmar Võru Haanja Rattaklubi 02:41:04,0 163 751
244 342 Anton Tair Püha Loomaaed I 02:41:05,9 164 750
245 227 Baltaisbrencis Janis Tallinn Trek/Philips 02:41:18,8 165 749
246 186 Loigom Villem Tallinn Arctic Sport Club 02:41:19,3 23 748
247 429 Reili Kaspar Tallinn TÜSK 02:41:45,8 23 747
248 266 Strikholm Peeter Pärnu Püha Loomaaed I 02:41:47,5 166 746
249 328 Vähi Nikolai Valga Valga 02:41:51,1 167 745
250 331 Mõts Olavi Tallinn Haanja Rattaklubi Tsälba 02:42:01,0 168 744
251 354 Saimre Kaido Püha Loomaaed II 02:42:05,7 169 743
252 225 Bogdanov Risto Tartu 02:42:13,7 24 742
253 292 Eelma Tõnu Lääne-Viru UUS ELU 02:42:17,6 170 741
254 275 Oolo Marek Tartu Hawaii Express Skorpionid 02:42:18,0 171 740
255 455 Birnbaum Erki Pärnu Püha Loomaaed II 02:42:24,6 172 739
256 265 Murikse Aivar Lääne-Viru 02:42:36,5 24 738
257 26 Kivil Peep Jõhvi Rattaklubi I 02:42:49,6 173 737
258 279 Soosaar Tiit Pärnu 02:43:00,1 25 736
259 1017 Marcenkovs Mareks Tallinn Salaspils 02:43:05,2 174 735
260 320 Laurson Mati Savekate 02:43:14,5 175 734
261 403 Huik Aare Tallinn Haanja Rattaklubi 02:43:15,1 176 733
262 389 Järsk Jarmo Viljandi 02:43:16,7 26 732
263 248 Mesi Ilmar Lääne-Viru Kadrina 02:43:17,7 3 731
264 351 Kelk Veiko velo.clubbers.ee III 02:43:17,9 177 730
265 307 Vassus Raul Tallinn 02:43:19,9 178 729
266 344 Tammjärv Janar Võru Haanja Rattaklubi Kerekun 02:43:20,9 179 728
267 154 Vahi Kunnar LPSK 02:43:23,4 180 727
268 402 Kiigemägi Andres Lääne-Viru rakke 02:43:29,1 12 726
269 215 Väinsalu Lauri Harju 02:43:31,6 27 725
270 282 Lepik Urmas Elioni SK 1 02:43:31,9 181 724
271 142 Hermet Priit Extreme I 02:43:40,9 182 723
272 338 Loitmaa Madis Tallinn velo.clubbers.ee 02:43:42,0 183 722
273 159 Jullinen Erko Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 02:43:46,1 15 721
274 465 Lusis Aigars Raimaks Team 02:43:50,6 13 720
275 964 Sanka Tallinn 02:43:54,6 184 719
276 476 Ozolins Ainars Läti 02:44:00,0 14 718
277 397 Lüüs Riho Lääne-Viru 02:44:00,3 15 717
277 228 Pletiens Ilgvars Smiltene-Spectus 2 02:44:00,3 15 717
279 487 Reinbach Heirel Viljandi SK COSMOS 02:44:06,0 28 715
280 1034 Rästa Rait Tallinn KJK 02:44:14,2 29 714
281 422 Pärnamets Ahto Harju HVSK 02:44:15,4 30 713
282 1074 Dreimann Kaido 02:44:28,1 185 712
283 471 Uudam Margus Energia - kV 02:44:36,0 186 711
284 273 Vaikna Ville Tallinn VSK 02:44:40,4 187 710
285 490 Saarniit Jürgen Tallinn 02:44:40,6 188 709
286 426 Rumm Ranno Tartu team avancia 02:44:45,6 189 708
287 346 Puik Viljar Tallinn Hansab MTB Team 02:44:46,2 190 707
288 390 Jõgi Jaan Võru 02:44:46,9 4 706
289 134 Kivioja Raimo Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 02:44:49,3 31 705
290 462 Janter Tõnu Politsei 2 02:44:49,5 191 704
291 371 Hion Johan-Paul Tartu autonomicum.com 02:44:52,1 16 703
292 333 Kanistik Heiki Tallinn Skibikers 02:44:52,3 192 702
293 291 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 02:45:11,5 193 701
294 448 Pärnamets Ando HVSK 2 02:45:16,4 194 700
295 543 Kivistik Loit Viljandi Viljandi Rattaklubi III 02:45:25,8 195 699
296 326 Eilo Enno Lääne-Viru SPORDIKLUBI RAKKE 02:45:26,0 25 698
297 332 Oot Anti Extreme I 02:45:26,9 5 697
298 392 Vasar Kaidu Valga 02:45:27,5 196 696
299 1077 Sammel Arne 02:45:27,7 6 695
300 365 Licht Oliver Tallinn Saue Rattaklubi 02:45:27,8 17 694
301 334 Oder Rein Tartu 02:45:28,1 197 693
302 297 Männisalu Andrus Tallinn Tervex 02:45:28,8 198 692
303 469 Einroos Raino Tallinn 02:45:29,4 199 691
304 361 Lamminsalo Malena Soome Sibbo Vargarna 02:45:29,7 5 690
305 536 Sauga Indrek Tallinn lokman 02:45:30,1 200 689
306 232 Mägi Mikk Kesko Agro II 02:45:31,0 18 688
307 262 Aasla Meelis Tallinn Albe Team 02:45:51,3 32 687
308 355 Jürgen Aivar Viljandi 02:46:13,8 201 686
309 377 Kiens Jüri Tartu 02:46:16,5 26 685
310 330 Sammel Koit Cosmos Fun 02:46:54,5 202 684
311 528 Kõue Aarne Lääne-Viru 02:47:33,6 27 683
312 383 Kuusk Anti Püha Loomaaed II 02:47:34,6 203 682
313 407 Pärnaste Einar Harju CITROEN TEAM 02:47:43,8 204 681
314 305 Münter Andres Tallinn 02:47:56,6 205 680
315 410 Alumaa Alar Tallinn Hansab MTB Team 02:48:05,7 206 679
316 439 Rõngas Riho Harju 02:48:05,9 207 678
317 457 Kull Erki Tartu 02:48:07,5 208 677
318 337 Mihkels Stanislav Tartu 02:48:07,7 209 676
319 345 Eelmets Indrek Tallinn 02:48:08,7 210 675
320 441 Kuusiku Kaido Tallinn 02:48:17,1 211 674
321 570 Ritson Jaanus Harju ABEC 02:48:17,5 212 673
322 461 Jõgis Janek Põlva 02:48:17,7 213 672
322 376 Treimuth Margus Harju Haanja Rattaklubi Tsälba 02:48:17,7 213 672
324 319 Tulk Heiki Ecotimber 02:48:18,0 28 670
325 529 Saarna Karel Võru Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:48:23,8 33 669
326 101 Tell Taavi Assa-Kesoro I 02:48:24,0 215 668
327 541 Arras Heiki Tartu 02:48:28,9 216 667
328 504 Mets Toomas Tallinn 02:48:29,5 217 666
329 509 Reedi Teet Tartu Alas-Kuul 02:48:30,4 29 665
330 271 Lasmanis Martins Latvia Riga 02:48:31,4 218 664
331 611 Muru Ivo Puide Talu SK 02:48:31,9 30 663
332 437 Allas Peeter Harju 02:48:32,1 219 662
333 443 Tähiste Tarmo Pärnu 02:48:33,1 220 661
334 676 Vesselov Meelis Pärnu PSKL OLYMPIC 02:48:40,1 221 660
335 534 Koovit Toomas Tallinn 02:48:50,6 31 659
336 356 Türbsal Madis Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 02:48:52,6 222 658
337 278 Greenbaum Janno Tallinn Rimess MRI 02:49:00,5 223 657
338 542 Kriisa Helar Lääne-Viru 02:49:06,2 224 656
339 574 Lõoke Martin HVSK 2 02:49:07,1 225 655
340 537 Musting Ivo Tallinn MÄSSER 02:49:07,9 226 654
341 385 Sild Ivo Tartu 02:49:08,9 227 653
341 384 Videvik Priit Lääne-Viru Rakvere 02:49:08,9 227 653
343 394 Raudsepp Kalev Kesko Agro II 02:49:10,7 17 651
344 513 Kobin Ragnar Elioni SK 3 02:49:14,3 229 650
345 375 Karu Alar Politsei 2 02:49:18,8 230 649
346 97 Koosa Marko Valga Otepää 02:49:20,9 34 648
347 261 Pärnik Jüri EO MAP-BRIKO team 02:49:29,3 32 647
348 230 Kaigas Einar Viljandi Kodugaas 02:49:32,5 231 646
349 420 Kenk Aare Tallinn maxit/KimaRillen 02:49:33,3 232 645
350 391 Kukk Kaido Tallinn Tallinn 02:49:35,0 19 644
351 515 Kaljumäe Aivo Harju 02:49:57,1 233 643
352 1014 Lind Martin Tallinn 02:50:02,9 35 642
353 246 Kihulane Meelis Tartu 02:50:03,7 234 641
353 358 Nigul Alar Tallinn Tallinn 02:50:03,7 33 641
355 503 Einmaa Tiit Eesti Raudtee SK 02:50:14,2 235 639
356 360 Rei Tarmo Veeseadmed I 02:50:34,8 236 638
357 595 Talsi Siim Tartu J6hvi jalgrattaklubi 02:50:50,9 36 637
358 499 Kullas Aivar Ehitusfirma Rand ja Tuulb 02:50:51,3 34 636
359 522 Jaanimets Age velo.clubbers.ee IV 02:50:51,4 6 635
360 423 Kerner Argo Tallinn 02:50:53,0 237 634
361 223 Laanemets Meelis Toyota Team 02:50:53,9 238 633
362 759 Kozilans Guntis RK Velo 02:50:58,2 35 632
363 519 Voolaid Peeter Valga 02:51:02,8 7 631
364 481 Uba Tarmo Elioni SK 3 02:51:30,1 239 630
365 447 Märtmaa Jüri Tallinn Whirlpool 02:51:42,7 18 629
366 478 Rääbis Mati Toyota Team 02:51:47,3 19 628
367 678 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:51:58,6 240 627
368 508 Kroon Aivo Haanja Rattaklubi Kerekun 02:52:08,6 36 626
369 547 Nipernado Kaido Tallinn 02:52:11,5 241 625
370 446 Toompere Henri Tallinn 02:52:13,2 242 624
371 691 Peri Pait Võru Haanja Rattaklubi 02:52:14,1 243 623
372 593 Mällo Lauri Tartu 02:52:17,5 244 622
373 525 Kaljumäe Indrek Tallinn Lennuliiklusteenindu 02:52:17,7 245 621
374 494 Laansalu Priit Harju Citymark 02:52:18,3 246 620
375 210 Tarvis Peeter Rapla KOMO 02:52:22,0 20 619
376 467 Vällik Kristjan Tartu Kollane öösärk 02:52:22,5 247 618
377 603 Soosaar Cardo Tartu 02:52:23,3 248 617
378 430 Suurman Herkki Tallinn 02:52:24,3 37 616
378 464 Raudsepp Marje Kesko Agro IV 02:52:24,3 2 616
380 406 Kostabi Marek Võru 02:52:25,7 249 614
381 434 Tinno Margus Tallinn velo.clubbers.ee 02:52:26,4 250 613
382 364 Nõmm Margus Tallinn Mann Lines 02:52:29,6 251 612
383 545 Zalitis Edgars Tallinn Riga 02:52:33,7 252 611
384 491 Vassus Indrek Viljandi 02:52:37,5 253 610
385 472 Bauer Heigo Harju VTA Tehnika SK 02:52:43,2 38 609
386 549 Hämmelberg Meelis Võru Haanja Rattaklubi 02:52:48,8 254 608
387 353 Helves Herki Viljandi Rattaklubi II 02:52:50,0 255 607
388 2269 Rump Mehis 02:52:57,4 256 606
389 473 Animägi Tiit Elioni SK 1 02:52:58,4 39 605
390 468 Pae Andres Tartu Elioni SK 3 02:52:58,9 257 604
391 1009 Kurrik Tõnis Tallinn 02:53:10,9 258 603
392 744 Eesmaa Andrus Tallinn 02:53:18,2 259 602
393 363 Irik Rein Cosmos Fun 02:53:18,4 21 601
394 501 Bejusov Nail Tallinn 02:53:23,7 260 600
395 658 Germanis Edijs Läti 02:53:24,0 261 599
396 568 Märtmaa Siim Tallinn Whirlpool 02:53:24,6 20 598
397 459 Rautenbergs Artur Läti 02:53:25,1 40 597
398 400 Laanep Lars Elioni SK 2 02:53:25,5 262 596
399 502 Velps Uldis 02:53:41,8 263 595
400 579 Trepp Janek Lääne-Viru 02:54:07,0 264 594
401 484 Viltsin Andris Tallinn Politsei 2 02:54:21,4 265 593
402 648 Kiens Ott Tartu 02:54:30,4 21 592
403 576 Karu Markko Tallinn 02:54:38,0 266 591
404 495 Narits Egon Tallinn 02:54:40,2 267 590
405 730 Visnap Toomas Valga 02:54:41,0 41 589
406 644 Tsernõsev Andres Whirlpool 02:54:45,7 22 588
407 580 Liivak Hannes Tallinn HVSK 1 02:54:46,3 268 587
408 614 Rossman Kristo Tallinn 02:55:04,4 269 586
409 1060 Puzaks Uldis Läti Rietumu Banka 02:55:04,7 22 585
410 597 Sassian Urmas Tallinn VTO 02:55:04,9 270 584
411 571 Mäekivi Andres Tartu 02:55:32,7 271 583
412 270 Reiman Priit Disel Racing Team 02:55:45,9 272 582
413 485 Sokk Janar Võru 02:55:46,7 273 581
414 660 Siim Ivo Tallinn 02:55:47,1 42 580
415 442 Looper Ero Tallinn Haanja Rattaklubi 02:55:52,7 274 579
416 557 Heinväli Even velo.clubbers.ee IV 02:55:54,3 37 578
417 703 Kajandu Marko Tallinn Veloplus 02:56:28,9 275 577
418 460 Toome Rita Lääne-Viru Lääne-Vrumaa 02:56:34,9 3 576
419 959 Shirons Jurijs Läti 02:56:35,3 276 575
420 1061 Mägi Margus Tallinn 02:56:35,9 277 574
421 606 Truus Roland Tallinn Makaak Racing 02:56:38,0 278 573
422 127 Zunna Vilmars Smiltene-Spectus 2 02:56:55,8 43 572
423 544 Reinvald Margus Tallinn 02:56:56,5 279 571
424 669 Pihelgas Andreas Rapla KOMO 02:56:58,6 23 570
425 766 Saarepera Andres Tallinn 02:57:05,5 280 569
426 192 Lainoja Teet Põlva TÜainikud 02:57:16,5 44 568
427 1084 Eliasson Mikael 02:57:22,7 24 567
428 731 Aiaots Sander Tallinn 02:57:29,0 38 566
429 631 Keel Kätlin Harju 02:57:29,9 7 565
430 586 Kaur Jaanus Skanska Team 02:57:31,5 45 564
431 548 Lumik Karel Võru Haanja Rattaklubi 02:57:33,0 39 563
432 607 Kuuseväli Ahti Harju 02:57:36,3 281 562
433 551 Pääsik Priit Tartu 02:57:37,0 282 561
434 518 Kukk Janek Tallinn 02:57:50,3 283 560
435 496 Väljaru Peep Tartu Kaks Vänta 02:57:51,6 46 559
436 470 Leppik Janec Harju HVSK 1 02:57:52,7 284 558
437 654 Pajus Rene Harju 02:58:16,9 285 557
438 427 Kikuts Janis Valga Smiltene-Spectus 2 02:58:41,7 286 556
439 591 Arus Tiit Mann Lines 02:58:42,8 287 555
440 578 Linn Andi Viljandi Viljandi Staier 02:58:43,6 288 554
441 647 Seeder Heldur Tallinn Politsei 2 02:58:55,0 23 553
442 456 Vunk Kalev Tartu SK Felix 02:58:59,8 289 552
443 380 Tohver Avo Tallinn 02:59:01,7 290 551
444 507 Kiivit Lauri Tartu 02:59:03,2 291 550
445 475 Velps Janis Läti 02:59:06,7 292 549
446 562 Rohelaan Ken Harju 02:59:11,6 25 548
446 1085 Im Imre 02:59:11,6 293 548
448 1045 Tiivoja Jaanus Võru Rõuge racing team 02:59:13,1 40 546
449 272 Soodla Raul Kesko Agro I 02:59:17,0 294 545
450 1047 Tõnov Tõnu Harju 02:59:18,8 295 544
451 1038 Skapars Kristaps Läti 02:59:22,2 296 543
452 486 Jõgeva Toomas Harju 02:59:28,7 297 542
453 736 Vaga Merko Tallinn 02:59:30,3 41 541
454 520 Press Toomas Tartu Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:59:33,0 42 540
455 511 Aasma Erko Harju Team Rimess 02:59:49,7 298 539
456 492 Leius Aivar Otepää 02:59:52,0 299 538
457 560 Venelaine Margus Tallinn LSF Pronoking Team 02:59:55,1 300 537
458 438 Fjodorov Ain Otepää 02:59:55,5 301 536
459 587 Uus Jaan Tallinn 02:59:56,1 47 535
460 623 Kotsalainen Asse Tallinn 02:59:56,9 302 534
461 594 Rea Tarmo Tallinn 02:59:58,5 303 533
462 626 Kulo Kristo Tartu 02:59:59,5 304 532
463 546 Ritson Mihkel Järva Ohh ja Ahh matkal 03:00:00,1 26 531
464 699 Järve Marek Tallinn 03:00:20,6 305 530
465 619 Põder Marju Cosmos Expert 03:00:23,2 8 529
466 428 Põldma Ülo Tartu 03:00:23,5 306 528
467 608 Dengo Margo Tallinn Twisted Mind Bikers 03:00:25,5 307 527
468 526 Ristmets Margus Tallinn 03:00:34,4 308 526
469 373 Paju Tormi Toompuit Racing 03:00:44,8 309 525
470 454 Splite Janis Latvia 03:00:45,5 24 524
471 564 Rool Margus Toompuit Racing 03:00:46,7 310 523
472 657 Järvlepp Rainer Tallinn 03:00:47,4 311 522
473 985 Aarna Indrek Tallinn SprintSkate 03:00:50,3 312 521
474 582 Rodima Janar Harju Arctic Sport Club 4 03:00:50,7 313 520
475 572 Valk Allan Ida-Viru Jõhvi rattaklubi 03:00:50,8 314 519
476 628 Eenok Kristjan Harju Saue Rattaklubi 03:00:51,5 27 518
476 370 Tuuksam Heiki Porter Racing 03:00:51,5 25 518
478 561 Strand Aleksander Tallinn Tuisuratas 03:00:53,7 26 516
479 725 Truu Paavo Tallinn T-Klubi 03:00:54,2 315 515
480 633 Kaldaru Hanno Tallinn 03:01:16,5 316 514
481 826 Teesaar Toomas Tallinn Elion 03:01:23,2 317 513
482 664 Maidla Janek Tallinn 03:01:24,3 318 512
483 636 Zarins Kristaps Läti 03:01:53,0 319 511
484 381 Tamm Andrus Rapla KoMo 03:02:03,2 320 510
485 620 Prints Tarmo Saue Rattaklubi 03:02:04,2 28 509
486 1087 Tölp Urmas Tallinn 03:02:06,6 321 508
487 1000 Kadastu Janar Võru 03:02:07,9 322 507
488 667 Sehver Almar Tallinn 03:02:08,8 323 506
489 634 Pikani Margus Falk SK 03:02:28,7 324 505
490 540 Tints Joel Pärnu 03:02:29,5 48 504
491 729 Ristna Mikk Pärnu makaak racing 03:02:30,4 325 503
492 510 Eliass Girts Läti Riga 03:02:50,9 326 502
493 988 Aldo Aru Pärnumaa 03:02:54,8 27 501
494 512 Raud Avo Tallinn 03:02:55,8 49 500
495 800 Anderson Sten Valga 03:02:56,5 43 499
496 539 Kangilaski Taivo Energia - kV 03:02:58,7 327 498
497 690 Hendrikson Peeter Tallinn Silberauto 03:02:59,3 328 497
498 450 Kask Aksel Pärnu Lasertool 03:02:59,7 28 496
498 421 Nurm Mati Valga Puide Talu SK 03:02:59,7 2 496
500 996 Krams Indrikis Latvia Daugavpils 03:03:00,4 50 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE