estenglv
WAP version
Login form
8. Tallinna Rattamaraton 50 km
8. Tallinna Rattamaraton 23 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8. Tallinna Rattamaraton (EEC)
Aeg 05.06.2005
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 50 km Matkasõit 23 km
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring MTÜ, Jüri Voodla, Tel. +372 5089 285, korve.ring@mail.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 2 Oras Allan Hawaii Express Kotkad 1:39:03.5 1 1000
2 3 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1 1:40:04.1 2 995
3 4 Kukk Sigvard Tallinn Hawaii Express Kotkad 1:42:50.6 3 992
4 1148 Austa Caspar Elva 1:42:50.8 4 990
5 960 Pütsep Erki 1:43:01.9 5 989
6 6 Tamkõrv Helmet Arctic Sport Club 1 1:43:11.8 6 988
7 1 Maasikmets Alges Arctic Sport Club 1 1:43:14.0 7 987
8 1175 Taaramäe Rein 1:43:16.7 1 986
9 7 Kukk Erki Pro Team Alexela 1 1:44:07.1 8 985
10 10 Aulik Allan Pro Team Alexela 1 1:44:23.4 9 984
11 17 Tisler Ergo Hawaii Express Tiigrid 1:44:26.7 10 983
12 9 Tuisk Priit Hawaii Express Kotkad 1:44:57.9 11 982
13 38 Mikli Peep Cosmos Team 1:44:59.9 12 981
14 33 Kampus Kaido Arctic Sport Club 2 1:45:02.1 13 980
15 11 Aduson Andre CFC 1:45:03.8 14 979
16 30 Karu Virgo Hawaii Express Piraajad 1:45:12.9 15 978
17 34 Maimre Raivo Pro Team Alexela 1 1:45:20.3 16 977
18 68 Gornischeff Artur Tartu Karksi-Nuia jalgrattaklub 1:45:28.8 1 976
19 14 Nõlvik Lasse Porter Racing 1:45:36.1 17 975
20 127 Rae Ermo velo.clubbers.ee I 1:45:40.4 18 974
21 173 Alaru Riho Tartu Tartu Ülikooli SK 1:46:19.9 2 973
22 22 Kivil Peep Jõhvi Rattaklubi I 1:46:20.5 19 972
23 24 Karlson Urmas Arctic Sport Club 1 1:46:21.8 1 971
24 133 Loo Martin Tallinn Pro Team Alexela 1 1:46:24.8 2 970
25 56 Ütt Andres Tartu Tartu Ülikooli SK 1:46:25.1 3 969
26 16 Kruuse Rommi velo.clubbers.ee I 1:46:40.6 20 968
27 248 Jakin Alo Tartu Tamme 1:46:58.0 4 967
28 13 Selder Taavi Jõhvi Rattaklubi I 1:47:05.6 5 966
29 43 Maasing Sander Kesko Agro I 1:47:07.3 3 965
30 81 Püvi Margus Arctic Sport Club Tartu 1:47:11.7 21 964
31 26 Ratas Janno Tallinn kalevi jalgrattakool 1:47:14.1 6 963
32 90 Väinsalu Kert Tartu Tartu Ülikooli SK 1:47:15.8 22 962
33 37 Pae Karl Tallinn ProTeam Alexela 2 1:47:47.7 7 961
34 39 Tammsoo Erik Tallinn Porter Racing 1:48:34.8 23 960
35 20 Krusemann Magnus Nissan Team 1:49:09.5 24 959
36 35 Mets Are Cosmos Team 1:49:16.4 1 958
37 86 Hallop Gven Pärnu Karksi-Nuia jalgrattaklub 1:49:20.8 4 957
38 103 Talumaa Raul Assa-Kesoro I 1:49:27.2 25 956
39 50 Karro Margus Extreme I 1:49:34.6 26 955
40 47 Rebane Meelis Nissan Team 1:49:43.4 27 954
41 46 Kelk Indrek Tallinn Hawaii Express Piraajad 1:49:54.5 28 953
42 1160 Randma Kristjan Tartu 1:49:58.8 8 952
43 172 Põld Ivo Cosmos Race 1:50:00.3 29 951
44 27 Tõnisson Tiimo Porter Racing 1:50:05.7 30 950
45 61 Tarlap Tarmo Harju Porter Racing 1:50:06.3 31 949
46 66 Viikberg Jaanus Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 1:50:10.1 32 948
47 69 Hansov Hanno Harju Nõmme Rattapood - Kayaba 1:50:17.2 9 947
48 51 Peipsi Aleko Hawaii Express Piraajad 1:50:21.0 33 946
49 31 Mäestu Jarek Disel Racing Team 1:50:30.5 34 945
50 115 Kopli Tarmo Hawaii Express Hundid 1:50:34.5 35 944
51 58 Haapsal Ahti Cosmos Race 1:50:39.6 36 943
52 55 Krull Alar Pro Team Alexela 4 1:51:22.5 1 942
53 67 Puusepp Martin CFC 1:51:41.0 5 941
54 146 Krull Kaupo CFC 1:51:52.8 10 940
55 19 Valvas Vahur Arctic Sport Club 2 1:52:06.2 37 939
56 63 Loboda Edvard Tallinn Tervisesportlased 1:52:26.9 38 938
57 108 Meier Maaris ProTeam Alexela 2 1:52:35.8 1 937
58 73 Pani Marek Tallinn Freedown 1:52:38.8 39 936
59 300 Põvvat Rainer Tartu TÜASK 1:52:39.8 11 935
60 85 Hussar Aimar Võru Haanja Rattaklubi Välla 1:52:45.8 40 934
61 44 Meringo Ruve velo.clubbers.ee I 1:52:48.7 41 933
62 45 Hussar Kaidar EO MAP-BRIKO team 1:53:03.3 42 932
63 293 Elur Elvis Viljandi Rattaklubi I 1:53:05.6 12 931
64 92 Sädemets Rainer Tartu Ülikooli SK 1:53:19.4 6 930
65 145 Neemela Tarmo Tallinn 1:53:19.8 43 929
66 168 Holtsmann Siim Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 1:53:20.9 7 928
67 159 Pallo Rait Tallinn Hansa SK 1:53:24.0 44 927
68 284 Abel Indrek Tallinn 1:53:26.6 45 926
69 72 Saarna Rivo ProTeam Alexela 3 1:53:27.1 46 925
70 121 Tamme Tanel Tallinn Gemini 1:53:27.9 47 924
71 147 Kriisa Kaido Harju Ambla SK 1:53:28.1 48 923
72 194 Vuin Indrek Smileon Team 1:53:31.6 8 922
73 82 Harand Allan Tallinn ProTeam Alexela 3 1:53:36.2 49 921
74 89 Pilv Ivar Ambla SK 1:53:37.9 50 920
75 91 Schmidt Kaarel Jõhvi Rattaklubi I 1:53:47.2 2 919
76 32 Krull Mikk ProTeam Alexela 2 1:53:52.2 51 918
77 128 Nielsen Mart Tallinn 1:53:53.3 52 917
78 62 Lipp Sulev ProTeam Alexela 3 1:53:53.7 53 916
79 1113 Sööt Martin Tartu TÜSK 1:54:00.4 13 915
80 79 Rips Leho Extreme I 1:54:03.6 54 914
81 130 Hermet Priit Extreme I 1:54:06.3 55 913
82 149 Shumanov Tiit Lääne-Viru Nelson 1:54:10.8 2 912
83 71 Flink Arne Rakvere 1:54:14.9 2 911
84 150 Tähve Rauno Rapla KJK 1:54:19.0 9 910
85 116 Kivioja Raimo Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 1:54:21.2 14 909
86 107 Juronen Pertti Tartu Hawaii Express Skorpionid 1:54:25.0 15 908
87 49 Tohvrel Rego Nissan Team 1:54:30.0 56 907
88 41 Lepmets Tanel Arctic Sport Club 5 1:54:30.9 57 906
89 102 Koch Kalju Hawaii Express Tiigrid 1:54:35.6 1 905
90 186 Kask Janek Lääne-Viru Rakvere 1:54:37.7 58 904
91 163 Kannimäe Viljar Võru POSTIMEES-SCANPIX 1:54:41.4 10 903
92 54 Oppi Art Harju velo.clubbers.ee 1:54:46.7 59 902
93 78 Mikson Margus Tallinn 1:54:47.4 60 901
94 144 Tamberg Tarmo Tallinn 1:55:08.2 61 900
95 117 Lipp Aivar Hawaii Express Skorpionid 1:55:17.1 62 899
96 48 Piiritalo Janis Võru Haanja Rattaklubi Välla 1:55:28.1 63 898
97 170 Pajur Rivo Harju velo.clubbers.ee II 1:55:41.8 64 897
98 242 Luks Sven Sportland Marin Team I 1:55:53.5 65 896
99 204 Viidik Raul Extreme II 1:55:58.4 16 895
100 209 Kesa Paul Tallinn Pro Team Alexela 4 1:55:58.8 66 894
101 105 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 3 1:56:01.6 67 893
102 954 Suluste Jüri Saaremaa SJK Viiking 1:56:02.8 3 892
103 207 Nõmm Raivo Viljandi 1:56:23.4 68 891
104 118 Mölder Ivo Järva Ohh ja Ahh matkal 1:56:25.3 69 890
105 153 Grünberg Priit Tallinn Porter Racing 1:56:36.1 70 889
106 88 Kink Ilmar Tartu OK Kape 1:56:38.7 71 888
107 110 Kovaljov Oleg Tallinn Tervisesportlased 1:56:47.5 4 887
108 140 Grünberg Harry Harju Porter Racing 1:56:51.6 72 886
109 123 Kull Andre Tallinn Baltic Auto Avatek 1:56:53.7 73 885
110 98 Vasemägi Janek Lääne-Viru Telfer Grupp 1:56:55.3 74 884
111 74 Kudre Raul EO MAP-BRIKO team 1:56:55.4 75 883
112 169 Käit Tiit Tallinn 1:56:55.7 76 882
113 164 Kruve Andres Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 1:57:02.9 11 881
114 80 Hirv Pait Tallinn Haanja Rattaklubi Välla 1:57:30.6 77 880
115 60 Schumann Riivo Lääne-Viru CFC 1:57:34.6 78 879
116 254 Kümnik Steve Politsei 1 1:57:38.1 79 878
117 96 Ord Tõnu Tallinn CFC 1:57:44.7 80 877
118 152 Kiskonen Eero Tallinn 1:58:05.3 81 876
119 183 Sammalsaar Mait Nissan Team 1:58:05.5 3 875
120 132 Tarassov Igor Tervisesportlased 1:58:11.8 5 874
121 100 Salumäe Priit Hawaii Express Hundid 1:58:15.4 82 873
122 151 Kauk Anti Cosmos Race 1:58:17.9 83 872
123 101 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl I 1:58:19.1 17 871
124 157 Hiiemäe Janek Smileon Team 1:58:25.8 84 870
125 202 Viitmaa Alar Viljandi OK Lehola 1:58:28.7 85 869
126 36 Eljas Avo Püha Loomaaed I 1:58:33.4 86 868
127 230 Karja Kaupo Extreme II 1:59:01.5 18 867
128 213 Suviorg Siim Lääne-Viru Nelson 1:59:22.9 12 866
129 112 Kanep Urmas Falck SK 1:59:25.6 3 865
130 138 Jullinen Erko Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 1:59:50.8 13 864
131 428 Kivil Allar Tartu 2:00:01.3 87 863
132 182 Pärnakivi Tiit Viljandi 2:00:01.4 88 862
133 220 Lagenõmm Aivar Järva Ambla SK 2:00:05.9 89 861
134 231 Jüri Mihkel Tamme 2:00:06.6 14 860
135 134 Uitto Pauli Soome Kouvolan Pyöräilijät 2:00:18.9 19 859
136 25 Tammiste Veiko Tartu Taru Ülikooli Spordi 2:00:23.7 20 858
137 53 Viies Marcus ProTeam Alexela 2 2:00:23.9 21 857
138 94 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi I 2:00:34.2 90 856
139 143 Järveoja Jaanus Tartu TÜSK 2:00:35.6 6 855
140 154 Tõnismäe Marek Tallinn Cosmos 2:00:39.5 91 854
141 137 Laanela Danek Pärnu PSKL OLYMPIC 2:00:40.9 92 853
142 274 Pukk Andre Harju Eesti Raudtee SK 2:00:43.8 93 852
143 316 Tallo Toivo Pärnu 2:00:46.1 94 851
144 167 Kaldre Raul Tallinn Porter Racing 2:00:58.0 95 850
145 394 Vislapuu Uku Võru Biathlon 2:00:58.8 96 849
146 257 Laanemets Meelis Toyota Team 2:01:08.7 97 848
147 142 Tomson Toomas Tallinn 2:01:13.3 98 847
148 162 Saarnits Aigar velo.clubbers.ee II 2:01:14.4 7 846
149 129 Lepp Marko Rakke Veeseadmed I 2:01:23.3 99 845
150 224 Räpo Ahto Tallinn 2:01:24.5 100 844
151 104 Peenema Reijo Jõhvi Rattaklubi II 2:01:28.3 15 843
152 345 Kruuser Karel Maraton Spordikaubad 2:01:35.7 16 842
153 259 Puhke Peeter Ambla SK 2:01:37.3 8 841
154 237 Kübar Andres EO MAP-BRIKO team 2:01:37.8 4 840
155 219 Kruuse Enriko Viljandi velo.clubbers.ee II 2:01:45.8 22 839
156 195 Toome Roland Lääne-Viru Nelson 2:01:49.0 101 838
157 234 Visnap Taavi Tallinn 2:01:50.4 102 837
158 267 Rae Arbo Tallinn Hawaii Express 2:01:51.4 103 836
159 229 Miller Mait Cosmos Fun 2:01:53.2 104 835
160 178 Zelentsov Stanislav Tallinn Kose SK 2:01:58.5 105 834
161 95 Järveoja Toomas Disel Racing Team 2:02:05.7 9 833
162 171 Ever Riho Elioni SK 1 2:02:09.9 106 832
163 158 Soonets Art POSTIMEES-SCANPIX 2:02:16.0 107 831
164 160 Dengo Marti Tallinn Nõmme Rattapood - Kayaba 2:02:22.2 17 830
165 156 Suviorg Andrus Lääne-Viru Nelson 2:02:24.6 5 829
166 190 Soosalu Karen velo.clubbers.ee I 2:02:27.4 10 828
167 355 Matvejev Madis Matvejevid 2:02:32.9 18 827
168 238 Aasla Meelis Tallinn Albe Team 2:02:42.4 23 826
169 283 Elling Toomas Tallinn Kesko Agro II 2:02:45.9 108 825
170 429 Soodla Raul Kesko Agro I 2:02:53.0 109 824
171 309 Saar Raido Järva Ohh ja Ahh matkal 2:03:13.2 19 823
172 93 Koll Mart Jõgeva Kesko Agro I 2:03:19.8 110 822
173 302 Eiger Rein Viljandi 2:03:28.8 111 821
174 161 Puhke Raivo Tartu TÜ 2:03:36.7 112 820
175 339 Selde Tarmo Tallinn 2:03:37.2 11 819
176 139 Ketonen Carina Soome Intersport Cycling T 2:03:37.9 2 818
177 155 Liis Lembit Jõgeva Kesko Agro III 2:03:39.2 6 817
178 83 Koosa Marko Valga Otepää 2:03:49.2 24 816
179 275 Vinter Siim Harju Saue Rattaklubi 2:03:55.4 25 815
180 368 Välja Margus Tallinn velo.clubbers.ee V 2:04:00.4 12 814
181 262 Kaasik-Aaslav Henri Harju Saku ÕT SK 2:04:04.1 113 813
182 279 Kand Peeter Tallinn 2:04:07.0 114 812
183 225 Pindis Toomas POSTIMEES-SCANPIX 2:04:09.0 115 811
184 285 Puhm Steven Tartu Tamme 2:04:25.7 26 810
185 189 Prizanovits Juris Latvia RK Velo 2:04:26.3 13 809
186 187 Ernits Ardu Jõgeva Vänta Aga 2:04:30.5 7 808
187 191 Kuljus Ülo Võru Haanja Rattaklubi Välla 2:04:37.2 8 807
188 200 Lepasalu Laura Tartu Tartu Ülikooli Spord 2:04:38.3 3 806
189 203 Sarv Jaanus Cosmos Expert 2:04:39.6 116 805
190 547 Piirisild Aivar Assa Kesoro II 2:04:41.6 14 804
191 255 Lepik Urmas Elioni SK 1 2:04:48.8 117 803
192 253 Iljenko Andrejs Läti Valka 2:04:53.7 118 802
193 380 Tillemann Taikki Harju 2:04:56.5 119 801
194 247 Vaikna Ville Tallinn VSK 2:04:58.3 120 800
195 250 Kroon Jorma Lääne-Viru 2:04:58.8 121 799
196 320 Lehtmaa Aivar Tartu 2:05:00.4 15 798
197 369 Lapidus Boris Tallinn 2:05:09.0 122 797
198 241 Strikholm Peeter Pärnu Püha Loomaaed I 2:05:14.7 123 796
199 453 Raja Aigar Pärnu 2:05:17.7 124 795
200 277 Rünk Ain Lääne-Viru Rakvere 2:05:20.1 125 794
201 216 Reiljan Kuldar velo.clubbers.ee III 2:05:22.3 16 793
202 232 Herodes Priit Tallinn Team Alexela 2:05:22.7 126 792
203 269 Valk Hillar Lääne-Viru Politsei 1 2:05:27.0 2 791
204 559 Dedov Peeter Sportland Marin Team II 2:05:31.6 127 790
205 223 Kukk Meelis Püha Loomaaed I 2:05:35.2 9 789
206 326 Vähi Nikolai Valga Valga 2:05:40.3 128 788
207 227 Hendrikson Tõnu Elioni SK 1 2:05:47.2 129 787
208 174 Antoniak Marek Tallinn 2:05:50.2 130 786
209 268 Kallari Taimar Tartu 2:05:51.0 131 785
210 251 Kallakmaa Teet Tallinn Järva-Jaani SK 2:05:54.0 17 784
211 324 Kanistik Heiki Tallinn Skibikers 2:05:54.7 132 783
212 273 Rozenbergs Gunars Latvia RK Velo 2:05:54.7 10 782
213 305 Kütt Mehis Toyota Team 2:05:55.1 133 781
214 264 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 2:06:01.2 134 780
215 342 Loitmaa Madis Tallinn velo.clubbers.ee 2:06:05.3 135 779
216 349 Roose Riivo Tartu 2:06:05.4 20 778
217 243 Koppel Tõnu Tallinn A&T sport 2:06:09.7 136 777
218 261 Pilbas Kristian Energia - kV 2:06:21.6 137 776
219 366 Miljan Eno Harju Harju 2:06:23.6 138 775
220 292 Ilves Teet Tervisesportlased 2:06:24.7 18 774
221 317 Anton Tair Püha Loomaaed I 2:06:28.8 139 773
222 188 Maasing Tarmo Lääne-Viru 2:06:32.9 19 772
223 433 Sander Marek Pärnu PSKL OLÜMPIC 2:06:39.5 140 771
224 483 Korju Ahto Tallinn Arctic Sport Club 4 2:06:40.7 141 770
225 385 Sulg Andres Tartu OÜ Eesti Metsamaakle 2:06:41.8 142 769
226 365 Laaniste Andres Järva Koeru SK 2:06:43.8 143 768
227 291 Bergvald Gunnar Tallinn HVSK 1 2:06:44.6 144 767
228 333 Jürgen Aivar Viljandi 2:06:44.8 145 766
229 325 Kiristaja Ailar velo.clubbers.ee III 2:06:49.7 146 765
230 119 Ennuste Jaak ProTeam Alexela 3 2:06:56.5 20 764
231 77 Kazainis Viesturs Latvia RK Velo 2:07:06.8 11 763
232 327 Kelk Veiko velo.clubbers.ee III 2:07:15.8 147 762
233 199 Kaeramaa Gaido Tartu 2:07:20.6 148 761
234 323 Lõokene Marek Tallinn 2:07:22.7 149 760
235 179 Suurmägi Marko Viljandi 2:07:28.5 150 759
236 409 Kaasik Illar Jõhvi Rattaklubi II 2:07:38.2 21 758
237 131 Kaupmees Kalle Hawaii Express Piraajad 2:07:43.9 1 757
238 405 Rebaste Rauno Jõgeva Kesko Agro II 2:07:45.0 21 756
239 165 Mägi Andrus Kesko Agro I 2:07:48.8 151 755
240 192 Irves Hillar Võru Haanja Rattaklubi Kerekun 2:07:52.5 152 754
241 249 Oolo Marek Tartu Hawaii Express Skorpionid 2:07:55.6 153 753
242 328 Laaniste Mart Järva Koeru SK 2:07:58.1 154 752
243 125 Riismaa Timo Tallinn 2:08:05.1 155 751
244 244 Oja Meelis LPSK 2:08:11.8 156 750
245 361 Käsnar Aivo Tartu Arctic Sport Club Tartu 2:08:18.8 157 749
246 341 Licht Oliver Tallinn Saue Rattaklubi 2:08:28.4 22 748
247 265 Eelma Tõnu Lääne-Viru UUS ELU 2:08:31.7 158 747
248 314 Ansip Evelin Tartu Hawaii Express Hundid 2:08:34.4 1 746
249 75 Puusepp Sven Tartu Hawaii Express Hundid 2:08:36.1 159 745
250 331 Saimre Kaido Püha Loomaaed II 2:08:38.1 160 744
251 136 Leemet Rainer velo.clubbers.ee II 2:08:39.5 161 743
252 1077 Palm Tõnno 2:08:41.4 162 742
253 221 Mesi Ilmar Lääne-Viru Rakvere 2:08:44.3 3 741
254 307 Sammel Koit Cosmos Fun 2:08:52.3 163 740
255 393 Kuusk Anti Püha Loomaaed II 2:09:05.8 164 739
256 176 Martson Andres Tallinn 2:09:06.0 165 738
257 1020 Eist Heikko 2:09:06.4 166 737
258 281 Vassus Raul Tallinn 2:09:06.7 167 736
259 272 Koppel Mart Tartu Sangar 2:09:09.0 168 735
260 375 Tölpt Avo Tallinn Nüke 2:09:09.9 22 734
261 193 Väinsalu Lauri Harju 2:09:23.8 27 733
262 962 Uuk Aimur 2:09:24.8 23 732
263 240 Murikse Aivar Lääne-Viru 2:09:31.7 24 731
264 617 Pere Aivo Toompuit Racing 2:09:33.2 25 730
265 420 Massur Villem Team e-lite.ee 2:09:34.7 169 729
266 376 Kivaste Pärt Tallinn Hansa SK 2:10:13.5 170 728
267 212 Pae Arno Tallinn 2:10:25.6 171 727
268 175 Lainoja Teet Põlva 2:10:34.1 26 726
269 552 Kiigemägi Andres Lääne-Viru rakke 2:10:40.9 12 725
270 297 Laurson Mati Savekate 2:10:48.8 172 724
271 315 Pikkpõld Lauri Viljandi 2:10:53.1 173 723
272 295 Õun Valdur Tallinn 2:11:00.7 174 722
273 581 Pärnaste Einar Harju CITROEN TEAM 2:11:06.0 175 721
274 246 Lasmanis Martins Latvia 2:11:11.0 176 720
275 271 Kollo Tiit Tallinn Eesti Worldloppeti K 2:11:16.4 27 719
276 406 Lüüde Riho Tallinn 2:11:18.1 177 718
277 332 Kingo Priit Tallinn 2:11:19.7 178 717
278 357 Tamm Andrus Rapla KoMo 2:11:25.8 179 716
279 347 Hion Johan-Paul Tartu autonomicum.com 2:11:32.6 23 715
280 206 Põder Veiko Tallinn 2:11:33.8 28 714
281 415 Orav Erkki Tartu Vennad-Dahl II 2:11:41.3 180 713
282 413 Kruusenberg Ivar Extreme II 2:11:45.2 29 712
283 427 Kokk Siim Tallinn Hansa SK 2:11:46.6 181 711
284 308 Mõts Olavi Tallinn Haanja Rattaklubi Tsälba 2:11:47.4 182 710
285 111 Kristal Tõnis Cosmos Race 2:11:47.6 28 709
286 956 Puu Henno Tallinn ADVENTUUR 2:11:49.4 183 708
287 410 Freiberg Sven Harjumaa 2:11:51.3 184 707
288 288 Türbsal Aimar Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 2:12:01.3 185 706
289 233 Pint Meelis Elioni SK 2 2:12:02.8 186 705
290 596 Pärnamets Ahto Harju HVSK 2:12:03.7 30 704
291 197 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 2:12:03.7 187 703
292 386 Alumaa Alar Tallinn Hansab MTB Team 2:12:07.4 188 702
293 545 Rumm Ranno Tartu team avancia 2:12:11.9 189 701
294 278 Münter Andres Tallinn 2:12:20.4 190 700
295 629 Reili Kaspar Tallinn TÜSK 2:12:42.1 31 699
296 481 Otstavel Risto Tartu 2:12:43.7 191 698
297 492 Luht Villu Tallinn harrastaja 2:12:52.0 29 697
298 396 Joandi Tõiv Tallinn 2:12:59.9 192 696
299 614 Kalde Meelis Tallinn 2:13:05.3 193 695
300 344 Maks Meelis Tartu 2:13:07.6 194 694
301 467 Tinno Margus Tallinn velo.clubbers.ee 2:13:11.1 195 693
302 400 Kerner Argo Tallinn 2:13:32.0 196 692
303 419 Treimuth Meelis Tallinn Haanja Rattaklubi Tsälba 2:13:38.8 197 691
304 353 Kiens Jüri Tartu 2:13:41.5 30 690
305 441 Rõngas Riho Harju 2:13:42.0 198 689
306 370 Raudsepp Kalev Kesko Agro II 2:13:42.7 13 688
307 528 Tähiste Tarmo Pärnu 2:13:45.6 199 687
308 1070 Mõttus Tarmo Võru Haanja RK 2:13:49.4 200 686
309 299 Kikkas Andrus Assa-Kesoro I 2:13:50.6 201 685
310 470 Märtmaa Jüri Tallinn Whirlpool 2:13:52.4 14 684
311 407 Suurman Herkki Tallinn 2:13:53.5 31 683
312 682 Tammistu Andrus Lääne 2:13:53.7 202 682
313 495 Pill Rein Harju 2:13:54.8 203 681
314 395 Reissaar Alari Lääne-Viru L-Viru 2:13:55.3 204 680
315 389 Kokka Jaak Võru Võru Biathlon 2:13:57.5 205 679
316 290 Grünberg Kaupo Harju Porter Racing 2:14:01.6 206 678
317 994 Soe Rainer Sportland Marin Team II 2:14:03.0 32 677
318 497 Raatma Jüri Tallinn velo.clubbers.ee 2:14:03.7 207 676
319 417 Vast Alari Tallinn 2:14:04.5 208 675
320 236 Sala Arvo Tallinn Stamina SK 2:14:05.1 209 674
321 460 Birnbaum Erki Pärnu Püha Loomaaed II 2:14:11.4 210 673
322 256 Maasikmäe Argo Lääne-Viru Rakvere 2:14:14.9 211 672
323 451 Kull Erki Tartu 2:14:16.9 212 671
324 466 Janter Tõnu Politsei 2 2:14:17.1 213 670
325 311 Bortnikov Raino Rapla KoMo 2:14:20.7 214 669
326 266 Ahven Priit Tallinn 2:14:27.1 33 668
327 201 Pletiens Ilgvars Smiltene-Spectus 2 2:14:28.2 15 667
328 384 Järve Kristjan Tallinn Rimess MRI 2:14:30.7 215 666
329 486 Einroos Raino Tallinn 2:14:38.1 216 665
330 504 Uudam Margus Energia - kV 2:14:43.3 217 664
331 454 Bauer Heigo Harju VTA Tehnika SK 2:14:44.2 32 663
332 373 Mägi Margus Tallinn 2:14:51.7 218 662
333 455 Tatter Tiit Tallinn 2:14:59.3 2 661
334 476 Velps Janis Läti 2:15:00.8 219 660
335 421 Pärnamets Ando HVSK 2 2:15:09.5 220 659
336 294 Tupp Ivar Võru Haanja Rattaklubi 2:15:17.8 221 658
337 458 Luurmees Reigo Tallinn 2:15:18.8 222 657
338 1122 Teesaar Elmo 2:15:30.1 223 656
339 321 Narusk Indrek Tallinn Twisted Mind Bikers 2:15:30.5 224 655
340 733 Jõgeva Toomas Harju 2:15:35.5 225 654
341 474 Reinbach Heirel Viljandi SK COSMOS 2:15:38.9 34 653
342 443 Animägi Tiit Elioni SK 1 2:15:39.7 33 652
343 306 Elur Sven Tallinn Viljandi Rattaklubi II 2:15:44.7 226 651
344 263 Nurmsalu Rain Politsei 1 2:15:47.2 227 650
345 701 Aasoja Arbo Falk SK 2:15:51.3 228 649
346 620 Saarniit Jürgen Tallinn 2:15:51.5 229 648
347 449 Uba Tarmo Elioni SK 3 2:15:55.0 230 647
348 416 Kuusiku Kaido Tallinn 2:15:55.7 231 646
349 397 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 2:15:56.6 232 645
350 218 Jair Ergo Tallinn Frans Maas Estonia 2:15:57.9 233 644
351 501 Zirnask Villu Tallinn Stamina 2:16:05.6 234 643
352 337 Rei Tarmo Veeseadmed I 2:16:06.5 235 642
353 761 Bejusov Nail Tallinn 2:16:07.2 236 641
354 693 Einmaa Tiit Eesti Raudtee SK 2:16:09.8 237 640
355 566 Olesk Margus Harju 2:16:10.9 238 639
356 214 Tõnisson Toomas Tallinn Skanska Team 2:16:13.5 239 638
357 477 Mets Toomas Tallinn 2:16:14.3 240 637
358 987 Kõiv Gabriel POSTIMEES-SCANPIX 2:16:15.3 241 636
359 226 Saar Sulev Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 2:16:16.3 242 635
360 585 Kroon Aivo Haanja Rattaklubi Kerekun 2:16:20.4 34 634
361 450 Kiristaja Kalle Harju 2:16:29.9 243 633
362 354 Elster Heiti Harju velo.clubbers.ee III 2:16:31.1 244 632
363 371 Kiipsaar Raido Skanska Team 2:16:39.8 245 631
364 463 Väljaru Peep Tartu Kaks Vänta 2:16:40.2 35 630
365 367 Vasar Kaidu Valga 2:16:52.6 246 629
366 494 Kaljumäe Aivo Harju 2:16:55.2 247 628
367 543 Leeduks Raul Tallinn Team e-lite.ee 2:16:56.8 35 627
368 503 Kukk Janek Tallinn 2:16:58.4 248 626
369 824 Press Toomas Tartu Haanja Rattaklubi Rohtõsu 2:16:59.1 36 625
370 509 Jaanimets Age velo.clubbers.ee IV 2:17:00.9 4 624
371 426 Kulu Kristjan Tallinn Falck SK 2:17:03.6 249 623
372 440 Pae Andres Tartu Elioni SK 3 2:17:08.5 250 622
373 425 Pank Leino Veeseadmed I 2:17:09.1 251 621
374 750 Kaljumäe Indrek Tallinn Lennuliiklusteenindu 2:17:10.3 252 620
375 351 Karu Alar Politsei 2 2:17:11.9 253 619
376 513 Kõue Aarne Lääne-Viru 2:17:18.2 36 618
377 1023 Guzas Eivinas 2:17:20.0 254 617
378 447 Rääbis Mati Toyota Team 2:17:20.0 16 616
379 377 Danilov Andrus Harju Cosmos Fun 2:17:26.2 255 615
380 430 Kern Raul Tartu velo.clubbers.ee IV 2:17:28.9 256 614
381 235 Pärnik Jüri EO MAP-BRIKO team 2:17:31.2 37 613
382 469 Pedai Andrus Tallinn 2:17:37.2 257 612
383 439 Vällik Kristjan Tartu Kollane öösärk 2:17:42.0 258 611
384 301 Orav Ingmar Võru Haanja Rattaklubi 2:17:43.3 259 610
385 1030 Jõgi Jaan 2:17:43.8 4 609
386 524 Sauga Indrek Tallinn lokman 2:17:48.9 260 608
387 362 Sild Ivo Tartu 2:17:52.7 261 607
388 464 Kullas Aivar Ehitusfirma Rand ja Tuulb 2:18:10.8 38 606
389 378 Huik Aare Tallinn Haanja Rattaklubi 2:18:14.0 262 605
390 472 Reedi Teet Tartu Alas-Kuul 2:18:14.9 39 604
391 605 Kriisa Helar Lääne-Viru 2:18:22.4 263 603
392 523 Kivistik Loit Viljandi Viljandi Rattaklubi III 2:18:25.9 264 602
393 322 Puik Viljar Tallinn Hansab MTB Team 2:18:26.6 265 601
394 535 Nipernado Kaido Tallinn 2:18:28.3 266 600
395 310 Oot Anti Extreme I 2:18:36.4 5 599
396 437 Tenslind Margus Harju 2:18:37.9 267 598
397 668 Pääsik Priit Tartu 2:18:45.6 268 597
398 498 Musting Ivo Tallinn MÄSSER 2:19:02.7 269 596
399 184 Tupits Ivo Lääne-Viru 2:19:05.1 270 595
400 478 Kobin Ragnar Elioni SK 3 2:19:07.6 271 594
401 640 Haugas Margus Tallinn 2:19:26.9 272 593
402 390 Morel Ülar Võru 2:19:29.6 273 592
403 363 Matvejeva Jaana Järva Matvejevid 2:19:31.6 2 591
404 531 Kiuru Väino Tartu LPSK 2:19:36.4 274 590
405 711 Saarma Jüri Tallinn Elion 2:19:42.0 275 589
406 529 Strand Aleksander Tallinn Tuisuratas 2:19:43.9 17 588
407 615 Rohelaan Ken Harju 2:20:00.1 24 587
408 432 Toome Rita Lääne-Viru Lääne-Vrumaa 2:20:05.1 3 586
409 334 Türbsal Madis Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 2:20:07.0 276 585
410 582 Märtmaa Siim Tallinn Whirlpool 2:20:07.7 25 584
411 685 Roost Ain Arctic Sport Club Tartu 2:20:09.5 18 583
412 461 Maarits Andres Tallinn Hadler TL 2:20:16.0 277 582
413 330 Helves Herki Viljandi Rattaklubi II 2:20:20.2 278 581
414 1092 Ritson Jaanus Harju ABEC 2:20:22.6 279 580
415 544 Vilbiks Raigo 2:20:30.0 37 579
416 645 Valk Allan Ida-Viru Jõhvi rattaklubi 2:20:36.6 280 578
417 517 Venelaine Margus Tallinn LSF Pronoking Team 2:20:37.9 281 577
418 600 Raivo Jaak Tallinn 2:20:41.7 282 576
419 660 Karu Markko Tallinn 2:20:48.2 283 575
420 551 Aia Robert Harju Eksamo 2:20:51.8 284 574
421 651 Trepp Janek Lääne-Viru 2:20:53.6 285 573
422 372 Lüüs Riho Lääne-Viru 2:20:54.9 19 572
423 520 Paat Rein Võru Võru 2:20:58.5 286 571
424 532 Saluveer Joona Harju Team Bikeworld.LT 2:20:59.4 287 570
425 392 Kotov Raul Tallinn 2:21:02.3 288 569
426 837 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi III 2:21:03.3 289 568
427 689 Kongo Kristjan Harju 2:21:03.9 290 567
428 445 Uuetalu Tavo Lääne-Viru Virumaa MMSK 2:21:04.9 20 566
429 561 Kaur Jaanus Skanska Team 2:21:05.6 40 565
430 1073 Nurk Priit 2:21:07.6 291 564
431 567 Loik Hannu 2:21:09.2 38 563
432 996 Teder Koit Viljandi Rattaklubi III 2:21:12.8 21 562
433 716 Jürisaar Meelis Harju 2:21:13.8 292 561
434 1167 Peiker Harri 2:21:21.2 293 560
435 662 Arus Tiit Mann Lines 2:21:24.5 294 559
436 1141 Eesma Andrus 2:21:30.1 295 558
437 673 Talsi Siim Tartu J6hvi jalgrattaklubi 2:21:32.0 39 557
438 670 Popp Kristjan Pärnu 2:21:36.3 296 556
439 577 Sassian Urmas Tallinn VTO 2:21:38.3 297 555
440 457 Vassus Indrek Viljandi 2:21:38.6 298 554
441 541 Rodima Janar Harju Arctic Sport Club 4 2:21:43.8 299 553
442 491 Vahrusev Oleg Tallinn 2:21:45.3 300 552
443 514 Kõrran Timmo Tallinn 2:21:52.1 301 551
444 947 Karjus Marko Energia-kA 2:21:54.7 302 550
445 512 Altnurme Jüri Tallinn Tamatar 2:22:03.5 303 549
446 743 Truus Roland Tallinn Makaak Racing 2:22:05.2 304 548
447 774 Kuuseväli Ahti Harju 2:22:10.3 305 547
448 592 Raag Kaupo Tallinn SK Kange Kodar 2:22:10.9 306 546
449 692 Muru Ivo Puide Talu SK 2:22:18.2 41 545
450 329 Mäe Meelis Kesko Agro III 2:22:20.4 307 544
451 465 Velps Uldis Läti 2:22:28.9 308 543
452 346 Tuuksam Heiki Porter Racing 2:22:30.3 22 542
453 957 Rossman Kristo 2:22:30.6 309 541
454 177 Toiger Timo Tallinn Ecotimber 2:22:38.4 310 540
455 967 Haljak Antti 2:22:44.8 311 539
456 666 Prints Tarmo Saue Rattaklubi 2:22:54.6 26 538
457 270 Pikkor Roomet Valga Saue 2:22:55.7 312 537
458 352 Treimuth Margus Harju Haanja Rattaklubi Tsälba 2:23:00.7 313 536
459 500 Kangilaski Taivo Energia - kV 2:23:07.5 314 535
460 507 Hämmelberg Meelis Võru Haanja Rattaklubi 2:23:09.1 315 534
461 583 Raud Gunnar Tartu 2:23:10.6 316 533
462 412 Jürjens Erik Tallinn 2:23:15.0 42 532
463 786 Stimmer Kaido Tallinn 2:23:18.2 317 531
464 788 Kulo Kristo Tartu 2:23:21.3 318 530
465 800 Eenok Kristjan Harju Saue Rattaklubi 2:23:25.3 27 529
466 399 Nurm Mati Valga Puide Talu SK 2:23:25.4 3 528
467 588 Keel Kätlin Harju 2:23:26.2 5 527
468 522 Männiste Marko Tallinn 2:23:34.5 319 526
469 965 Pikani Margus Falk SK 2:23:35.6 320 525
470 591 Vain Toomas Harju Glaskek 2:23:39.9 321 524
471 452 Viltsin Andris Tallinn Politsei 2 2:23:43.7 322 523
472 540 Puri Tarvo Tallinn A4sport 2:23:51.7 323 522
473 631 Segerkrantz Tõnis Tallinn 2:24:01.6 324 521
474 1065 Metusala Caspar 2:24:03.4 28 520
475 725 Tsernõsev Andres Whirlpool 2:24:09.3 29 519
476 418 Looper Ero Tallinn Haanja Rattaklubi 2:24:14.8 325 518
477 408 Tooming Andreas Toompuit Racing 2:24:21.4 326 517
478 633 Kiens Ott Tartu 2:24:23.8 30 516
479 613 Leisi Rain Tallinn Kaitsejõudude Ühendstaap 2:24:25.2 327 515
480 643 Ilisson Hardi Harju 2:24:31.4 328 514
481 703 Pajus Rene Harju 2:24:33.7 329 513
482 1102 Sapelson Rauno 2:24:44.5 330 512
483 764 Järvlepp Rainer Tallinn 2:24:46.3 331 511
484 1105 Siim Ivo 2:24:49.0 43 510
485 978 Pedai Martin 2:24:51.4 332 509
486 550 Rea Tarmo Tallinn 2:25:00.1 333 508
487 892 Maidla Janek Tallinn 2:25:01.2 334 507
488 857 Ruben Tarvo Haanja Rattaklubi Tsälba 2:25:04.1 31 506
489 402 Kuul Toomas Tartu 2:25:08.8 335 505
490 572 Vallimäe Sven Tallinn 2:25:09.5 336 504
491 828 Pihelgas Andreas Rapla KOMO 2:25:16.0 32 503
492 364 Matvejev Tõnis Järva Matvejevid 2:25:20.9 33 502
493 1107 Siim Vermo 2:25:22.2 337 501
494 538 Liivak Hannes Tallinn HVSK 1 2:25:27.1 338 500
495 546 Arjasepp Jaan Harju 2:25:30.0 339 499
496 603 Seeder Heldur Tallinn Politsei 2 2:25:31.9 23 498
497 423 Kask Aksel Pärnu Lasertool 2:25:35.4 24 497
498 1133 Vesselov Meelis Pärnu PSKL OLYMPIC 2:25:39.1 340 496
499 570 Kaljumäe Anti Harju vnsp 2:25:48.9 341 495
500 448 Kukk Aivo Tallinn 2:25:56.0 25 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE