estenglv
WAP version
Login form
5. Mulgi Rattamaraton 55 km
5. Mulgi Rattamaraton 27 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
5. Mulgi Rattamaraton (EEC)
Aeg 15.05.2005
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55km Matkasõit 27km
Korraldaja
 Viljandi Rattaklubi MTÜ
 Loit Kivistik Uueveski 5 Viljandi 71007, Tel. +372 503 7186
 juhatus@rattaklubi.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 1 Maasikmets Alges Arctic Sport Club 1 01:51:44,0 1 0
2 3 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1 01:51:45,2 2 0
3 4 Kukk Sigvard Tallinn Hawaii Express Kotkad 01:54:35,4 3 0
0 6 Tamkõrv Helmet Arctic Sport Club 1 01:54:37,9 0 0
0 20 Sarkanis Santis Läti 01:55:19,1 0 0
0 57 Viies Marcus ProTeam Alexela 2 01:56:25,1 0 0
0 899 Püvi Margus Arctic Sport Club Tartu 01:56:26,2 0 0
0 43 Meringo Ruve velo.clubbers.ee I 01:56:29,1 0 0
0 1119 Krumins Roberts Läti Marss/MSG 01:56:31,3 0 0
0 24 Koidu Peep Cosmos Team 01:56:32,3 0 0
0 106 Talumaa Raul Assa-Kesoro I 01:56:33,3 0 0
0 56 Treier Grete Hawaii Express Kotkad 01:56:34,3 1 0
0 78 Puusepp Sven Tartu Hawaii Express Hundid 01:56:35,1 0 0
0 51 Peipsi Aleko Hawaii Express Piraajad 01:56:36,0 0 0
0 60 Tarlap Tarmo Harju Porter Racing 01:56:36,8 0 0
0 58 Haapsal Ahti Cosmos Race 01:56:37,5 0 0
0 842 Sädemets Rainer Tartu Ülikooli SK 01:56:38,1 0 0
0 1049 Ponomarenko Andris Läti Rietumu Bank Team 01:56:38,6 0 0
0 23 Kivil Peep Jõhvi Rattaklubi I 01:56:39,3 0 0
0 64 Viikberg Jaanus Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 01:56:39,8 0 0
0 54 Krull Alar Pro Team Alexela 4 01:56:40,5 0 0
0 804 Maimre Raivo Pro Team Alexela 1 01:56:52,4 0 0
0 55 Ütt Andres Tartu Tartu Ülikooli SK 01:56:57,1 0 0
0 49 Karro Margus Extreme I 01:56:58,4 0 0
0 33 Mäestu Jarek Disel Racing Team 01:57:00,8 0 0
0 48 Tohvrel Rego Nissan Team 01:57:11,0 0 0
0 83 Rips Leho Extreme I 01:57:11,8 0 0
0 40 Lepmets Tanel Arctic Sport Club 5 01:57:12,8 0 0
0 215 Randma Kristjan Tartu Tartu Ülikooli SK 01:57:15,8 0 0
0 45 Kelk Indrek Tallinn Hawaii Express Piraajad 01:57:16,6 0 0
0 5 Välbe Urmas Hawaii Express Tiigrid 01:57:17,5 0 0
0 199 Kriisa Kaido Harju Ambla SK 01:57:18,4 0 0
0 47 Piiritalo Janis Võru Haanja Rattaklubi Välla 01:57:25,7 0 0
0 71 Kuhlap Kaupo Cosmos Expert 01:57:33,5 0 0
0 22 Sisolatins Arturs Läti 01:57:34,3 0 0
0 180 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 3 01:57:35,0 0 0
0 881 Meier Maaris ProTeam Alexela 2 01:57:35,9 0 0
0 27 Ratas Janno Tallinn kalevi jalgrattakool 01:57:47,0 0 0
0 25 Celms Kristaps Läti Rietumu Bank MTB Tea 01:57:48,8 0 0
0 10 Tuisk Priit Hawaii Express Kotkad 01:57:50,5 0 0
0 80 Kazainis Viesturs Latvia RK Velo 01:58:20,4 0 0
0 115 Kivioja Raimo Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 01:58:30,1 0 0
0 165 Juronen Pertti Tartu Hawaii Express Skorpionid 01:58:31,2 0 0
0 105 Pilv Ivar Ambla SK 01:58:32,0 0 0
0 94 Kleinbergs Janis Läti Corratec 01:58:35,6 0 0
0 75 Pani Marek Tallinn Freedown 01:58:40,0 0 0
0 61 Lipp Sulev ProTeam Alexela 3 01:58:47,7 0 0
0 59 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 01:58:55,5 0 0
0 1123 Vist Kalev Tallinn CFC 01:58:58,2 0 0
0 143 Neemela Tarmo Tallinn 01:59:00,7 0 0
0 142 Tamberg Tarmo Tallinn 01:59:02,8 0 0
0 8 Kukk Erki Pro Team Alexela 1 01:59:22,9 0 0
0 68 Kampus Kaido Arctic Sport Club 2 01:59:23,9 0 0
0 13 Zorin Igor Cosmos Team 01:59:25,1 0 0
0 34 Krull Mikk ProTeam Alexela 2 01:59:26,3 0 0
0 88 Hussar Aimar Võru Haanja Rattaklubi Välla 01:59:29,0 0 0
0 95 Rohtmets Argo Tallinn Sportland Marin Team I 01:59:30,1 0 0
0 101 Veinbergs Toms Läti Rietumu Bank Team 01:59:51,4 0 0
0 379 Loo Martin Tallinn Pro Team Alexela 1 01:59:53,7 0 0
0 164 Pae Karl Tallinn ProTeam Alexela 2 02:00:00,5 0 0
0 446 Arula Raul Tallinn 02:00:24,0 0 0
0 73 Flink Arne Rakvere 02:00:24,8 0 0
0 1101 Tähve Rauno Rapla KJK 02:00:25,9 0 0
0 77 Kudre Raul EO MAP-BRIKO team 02:00:26,6 0 0
0 53 Oppi Art Harju velo.clubbers.ee 02:00:36,7 0 0
0 170 Kruve Andres Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 02:00:37,3 0 0
0 98 Baranovskis Guntars SMILTENE-SPECTUS 1 02:00:38,0 0 0
0 85 Harand Allan Tallinn ProTeam Alexela 3 02:00:39,6 0 0
0 16 Kruuse Rommi velo.clubbers.ee I 02:00:40,2 0 0
0 169 Kannimäe Viljar Võru POSTIMEES-SCANPIX 02:00:41,0 0 0
0 38 Tammsoo Erik Tallinn Porter Racing 02:00:50,7 0 0
0 104 Koch Kalju Hawaii Express Tiigrid 02:00:55,5 0 0
0 114 Kopli Tarmo Hawaii Express Hundid 02:00:56,0 0 0
0 15 Nõlvik Lasse Porter Racing 02:00:58,2 0 0
0 32 Karu Virgo Hawaii Express Piraajad 02:00:59,1 0 0
0 31 Hoffman Aleksi Soome IK-32 02:00:59,7 0 0
0 800 Krull Kaupo CFC 02:01:00,3 0 0
0 838 Alaru Riho Tartu Tartu Ülikooli SK 02:01:00,9 0 0
0 87 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi I 02:01:01,6 0 0
0 30 Perkons Marcis Latvia Raimaks Team 02:01:36,2 0 0
0 124 Nielsen Mart Tallinn 02:01:41,0 0 0
0 21 Molev Juri CFC 02:01:42,4 0 0
0 28 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:02:11,1 0 0
0 41 Öpik Oliver Politsei 1 02:02:25,5 0 0
0 130 Valvas Vahur Arctic Sport Club 2 02:02:26,6 0 0
0 158 Mikli Peep Cosmos Team 02:02:26,6 0 0
0 19 Krusemann Magnus Nissan Team 02:02:27,4 0 0
0 972 Kasparans Karlis Läti Rietumu Bank Team 02:02:29,3 0 0
0 11 Aulik Allan Pro Team Alexela 1 02:02:45,3 0 0
0 52 Sala Raivo Pärnu Jõhvi Rattaklubi I 02:02:49,9 0 0
0 50 Draugs Roberts Läti NN-Marss 02:02:50,8 0 0
0 36 Brokans Raimonds Läti NN-Marss 02:02:51,7 0 0
0 1071 Romulus Vaido Tallinn 02:02:59,9 0 0
0 12 Aduson Andre CFC 02:03:08,8 0 0
0 18 Birkentals Mareks Latvia Raimaks Team 02:03:40,5 0 0
0 39 Vanags Karlis Latvia Raimaks Team 02:03:44,0 0 0
0 144 Rae Ermo velo.clubbers.ee I 02:03:46,4 0 0
0 116 Lipp Aivar Hawaii Express Skorpionid 02:03:54,2 0 0
0 67 Gornischeff Artur Tartu Karksi-Nuia jalgrattaklub 02:04:19,7 0 0
0 7 Jordas Björn Soome Sibbo Vargarna 02:06:15,8 0 0
0 26 Karlson Urmas Arctic Sport Club 1 02:06:19,4 0 0
0 29 Mikk Margus Arctic Sport Club 2 02:06:19,9 0 0
0 66 Lusis Karlis Läti 02:08:56,6 0 0
0 799 Viidik Raul Extreme II 02:11:27,3 0 0
0 69 Hansov Hanno Harju Nõmme Rattapood - Kayaba 02:11:30,2 0 0
0 810 Pärnakivi Tiit Viljandi 02:12:23,2 0 0
0 74 Saarna Rivo ProTeam Alexela 3 02:12:37,7 0 0
0 119 Tamme Tanel Tallinn Gemini 02:12:38,8 0 0
0 308 Põld Ivo Cosmos Race 02:12:39,7 0 0
0 146 Shumanov Tiit Lääne-Viru Nelson 02:12:48,4 0 0
0 112 Soo Veiko Tartu 02:12:54,2 0 0
0 111 Kanep Urmas Falk SK 02:12:55,3 0 0
0 147 Kauk Anti Cosmos Race 02:12:58,0 0 0
0 819 Kaigas Einar Viljandi Kodugaas 02:13:11,5 0 0
0 81 Mikson Margus Tallinn 02:13:15,3 0 0
0 79 Rotberg Raimo Harju 02:13:16,5 0 0
0 92 Schmidt Kaarel Jõhvi Rattaklubi I 02:13:23,0 0 0
0 256 Merelaid Martin Tallinn CFC 02:13:26,7 0 0
0 299 Kesa Paul Tallinn Pro Team Alexela 4 02:13:56,9 0 0
0 210 Viitmaa Alar Viljandi 02:14:18,5 0 0
0 126 Hermet Priit Extreme I 02:14:19,5 0 0
0 163 Dengo Marti Tallinn Nõmme Rattapood - Kayaba 02:14:30,4 0 0
0 177 Pajur Rivo Harju velo.clubbers.ee II 02:14:34,6 0 0
0 970 Kaseväli Kaimo Tallinn 02:14:38,4 0 0
0 183 Zelentsov Stanislav Tallinn Kose SK 02:14:44,1 0 0
0 113 Rebas Rauno Harju 02:14:52,4 0 0
0 176 Käit Tiit Tallinn 02:14:53,2 0 0
0 278 Abel Indrek Tallinn 02:14:54,0 0 0
0 62 Loboda Edvard Tallinn Tervisesportlased 02:14:54,9 0 0
0 160 Sulcs Intars Latvia 02:14:55,8 0 0
0 279 Puhm Steven Tartu Tamme 02:14:57,2 0 0
0 109 Kovaljov Oleg Tallinn Tervisesportlased 02:15:19,5 0 0
0 917 Vestmann Rain Pro Team Alexela 4 02:15:20,6 0 0
0 451 Nõmm Raivo Viljandi 02:15:35,3 0 0
0 128 Tarassov Igor Tervisesportlased 02:15:35,9 0 0
0 70 Kirsipuu Toomas Tallinn 02:15:39,3 0 0
0 149 Grünberg Priit Tallinn Porter Racing 02:15:43,7 0 0
0 138 Grünberg Harry Harju Porter Racing 02:15:54,4 0 0
0 76 Valbahs Askolds Latvia ZZK 02:16:03,5 0 0
0 174 Kaldre Raul Tallinn Porter Racing 02:16:06,0 0 0
0 885 Nigul Kristo Tamme 02:16:06,8 0 0
0 102 Salumäe Priit Hawaii Express Hundid 02:16:07,6 0 0
0 155 Hiiemäe Janek Smileon Team 02:16:09,0 0 0
0 494 Käosaar Mikk Vändra 02:16:13,9 0 0
0 103 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl I 02:16:16,5 0 0
0 110 Kristal Tõnis Cosmos Race 02:16:17,6 0 0
0 250 Kulbin Andres Tartu Tartu SK Velo 02:16:21,9 0 0
0 129 Uitto Pauli Soome Kouvolan Pyöräilijät 02:16:32,3 0 0
0 368 Põder Veiko Tallinn 02:16:32,9 0 0
0 224 Miller Mait Cosmos Fun 02:16:38,6 0 0
0 232 Suviorg Siim Lääne-Viru 02:17:01,5 0 0
0 1014 Lusis Kaspars Läti 02:17:02,9 0 0
0 159 Aasna Indrek Viljandi 02:17:07,6 0 0
0 172 Sedlenieks Ivars Läti 02:17:12,9 0 0
0 297 Kruuse Enriko Viljandi velo.clubbers.ee II 02:17:14,5 0 0
0 237 Lagenõmm Aivar Järva Ambla SK 02:17:15,3 0 0
0 84 Hirv Pait Tallinn Haanja Rattaklubi Välla 02:17:16,2 0 0
0 331 Räpo Ahto Tallinn 02:17:24,9 0 0
0 186 Suisalu Alvar Tallinn velo.clubbers.ee 02:17:27,7 0 0
0 814 Soome Kiljan Tartu TARTU ÜLIKOOLI SPORD 02:17:31,8 0 0
0 865 Jüri Mihkel Tamme 02:17:32,8 0 0
0 184 Suurmägi Marko Viljandi 02:17:33,6 0 0
0 86 Koosa Marko Valga 02:17:35,4 0 0
0 262 Ots Kaupo Tallinn Haanja Rattaklubi Kerekun 02:17:44,4 0 0
0 168 Saarnits Aigar velo.clubbers.ee II 02:17:45,1 0 0
0 141 Järveoja Jaanus Tartu TÜSK 02:17:45,8 0 0
0 248 Kübar Andres EO MAP-BRIKO team 02:17:46,4 0 0
0 716 Luks Sven Sportland Marin Team I 02:17:53,3 0 0
0 156 Soonets Art POSTIMEES-SCANPIX 02:17:53,5 0 0
0 242 Jakin Alo Tartu Tamme 02:18:00,9 0 0
0 135 Laanela Danek Pärnu PSKL OLYMPIC 02:18:06,5 0 0
0 200 Toome Roland Lääne-Viru Nelson 02:18:09,2 0 0
0 268 Rauza Rolands Läti 02:18:12,9 0 0
0 225 Karja Kaupo Extreme II 02:18:13,6 0 0
0 292 Soosaar Tiit Pärnu 02:18:17,1 0 0
0 193 Prizanovits Juris Latvia RK Velo 02:18:20,8 0 0
0 808 Kümnik Steve Politsei 1 02:18:22,1 0 0
0 173 Loigom Villem Tallinn Arctic Sport Club 02:18:22,8 0 0
0 776 Sammel Arne 02:18:29,5 0 0
0 840 Roskoss Janis Läti SMILTENE-SPECTUS 1 02:18:42,4 0 0
0 127 Kaupmees Kalle Hawaii Express Piraajad 02:18:52,1 0 0
0 140 Tomson Toomas Tallinn 02:18:55,9 0 0
0 311 Pilbas Kristian Energia - kV 02:19:14,2 0 0
0 852 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 02:19:29,3 0 0
0 420 Rae Arbo Tallinn Hawaii Express 02:19:32,5 0 0
0 181 Martson Andres Tallinn 02:19:33,3 0 0
0 63 Celmaraugs Ints Läti Smiltene-Spectus 1 02:19:34,6 0 0
0 974 Kelle Karlis Läti 02:19:43,6 0 0
0 388 Vinter Siim Harju Saue Rattaklubi 02:19:59,2 0 0
190 100 Johanson Marek Tallinn Viljandi Rattaklubi 02:20:04,4 114 0
191 189 Laanemets Raivo Tallinn 02:20:08,2 115 0
192 166 Lepik Jano Tartu Tartu SK Velo 02:20:15,7 116 0
193 157 Melgalvis Gatis Läti 02:20:38,4 117 0
194 151 Furmanis Maris Latvia 02:20:44,2 118 0
195 258 Nurmsalu Rain Politsei 1 02:20:45,0 119 0
195 374 Elling Toomas Tallinn Kesko Agro II 02:20:45,0 119 0
197 306 Traumann Raul Tallinn Arctic Sport Club 3 02:21:07,6 121 0
198 178 Ever Riho Elioni SK 1 02:21:24,6 122 0
199 568 Bergvald Gunnar Tallinn HVSK 1 02:21:28,1 123 0
200 327 Ilves Teet Tervisesportlased 02:21:34,0 13 0
201 261 Rebane Indrek Tartu Starwend Auto 02:21:35,7 124 0
202 385 Kikkas Andrus Assa-Kesoro I 02:21:44,7 125 0
203 187 Sammalsaar Mait Nissan Team 02:21:45,7 7 0
204 139 Luik Sulev Arctic Sport Club 02:21:46,5 126 0
205 383 Kütt Mehis Toyota Team 02:21:47,3 127 0
206 229 Visnap Taavi Tallinn 02:21:49,5 128 0
207 419 Rumberg Tambet Tallinn 02:21:56,8 129 0
208 274 Kand Peeter Tallinn 02:22:00,2 130 0
209 245 Eiduka Ivanda Tallinn ZZK 02:22:05,1 3 0
210 324 Saar Raido Järva Ohh ja Ahh matkal 02:22:30,2 16 0
211 293 Iljenko Andrejs Läti Valka 02:22:31,0 131 0
212 154 Suviorg Andrus Lääne-Viru Nelson 02:22:34,6 8 0
213 1125 Kuusik Rainer Tallinn velo.clubbers.ee 02:22:46,2 132 0
214 358 Bortnikov Raino Rapla KoMo 02:22:51,9 133 0
215 175 Holtsmann Siim Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 02:22:53,8 17 0
216 343 Ansip Evelin Tartu Hawaii Express Hundid 02:22:54,9 1 0
217 663 Neeme Virgo Tallinn Hawaii Express 02:22:55,8 134 0
218 249 Lepik Urmas Elioni SK 1 02:22:56,4 135 0
219 198 Vuin Indrek Smileon Team 02:22:57,0 18 0
220 480 Lehtmaa Aivar Tartu 02:22:58,9 14 0
221 117 Mölder Ivo Järva Ohh ja Ahh matkal 02:23:08,2 136 0
222 212 Mägi Mikk Kesko Agro II 02:23:13,7 19 0
223 150 Tõnismäe Marek Tallinn Cosmos 02:23:30,0 137 0
224 205 Kalder Madis Tartu 02:23:31,4 138 0
225 390 Kiristaja Ailar velo.clubbers.ee III 02:23:39,6 139 0
226 326 Kelk Veiko velo.clubbers.ee III 02:23:40,5 140 0
227 211 Sarv Jaanus Cosmos Expert 02:23:41,4 141 0
228 264 Valk Hillar Lääne-Viru Politsei 1 02:23:42,7 2 0
229 296 Eiger Rein Viljandi 02:23:43,3 142 0
230 319 Jürgen Aivar Viljandi 02:23:43,7 143 0
231 132 Soidla Margus Lääne-Viru 02:23:44,0 15 0
231 372 Pinkis Artis Läti 02:23:44,0 144 0
233 350 Laur Jüri Tallinn 02:23:44,1 145 0
234 122 Klampe Indrek Võru Biathlon 02:23:44,5 146 0
235 220 Kukk Meelis Püha Loomaaed I 02:23:45,1 9 0
236 461 Lamminsalo Malena Soome Sibbo Vargarna 02:23:45,5 4 0
237 360 Selde Tarmo Tallinn 02:23:57,5 16 0
238 336 Licht Oliver Tallinn Saue Rattaklubi 02:23:58,1 20 0
239 821 Salum Ants Tallinn 02:24:06,1 147 0
240 207 Lepasalu Laura Tartu Tartu Ülikooli Spord 02:24:07,1 5 0
241 227 Herodes Priit Tallinn 02:24:27,7 148 0
242 194 Soosalu Karen velo.clubbers.ee I 02:24:29,0 17 0
243 190 Ernits Ardu Jõgeva Vänta Aga 02:24:31,4 10 0
244 802 Kruuser Karel Maraton Spordikaubad 02:24:44,2 21 0
245 481 Hion Johan-Paul Tartu autonomicum.com 02:24:48,2 22 0
246 254 Kirsipuu Tiit Tallinn Kaitsejõudude Ühendstaap 02:24:54,8 149 0
247 436 Roose Riivo Tartu 02:24:57,9 23 0
248 347 Kask Jaanus Viljandi 02:24:59,6 150 0
249 216 Reiljan Kuldar velo.clubbers.ee III 02:25:01,3 18 0
250 236 Strikholm Peeter Pärnu Püha Loomaaed I 02:25:02,9 151 0
251 167 Viikmäe Kaupo Rapla 02:25:04,0 152 0
252 880 Matvejev Madis Matvejevid 02:25:06,5 24 0
253 263 Kallari Taimar Tartu 02:25:08,0 153 0
254 439 Tamm Andrus Rapla KoMo 02:25:11,5 154 0
255 230 Pärnik Jüri EO MAP-BRIKO team 02:25:22,1 19 0
256 226 Liksor Rauno Tallinn CFC 02:25:28,8 25 0
257 82 Apse Agnis SMILTENE-SPECTUS 1 02:25:33,5 155 0
258 91 Kink Ilmar Tartu OK Kape 02:25:34,7 156 0
259 496 Miljan Eno Harju 02:25:40,8 157 0
260 490 Välja Margus Tallinn velo.clubbers.ee V 02:25:44,7 20 0
261 384 Lapidus Boris Tallinn 02:25:45,7 158 0
262 233 Aasla Meelis Tallinn Albe Team 02:25:53,7 36 0
263 136 Pihlap Raimond Tartu Tartu Ülikool SK 02:25:56,8 37 0
264 272 Rünk Ain Lääne-Viru 02:25:58,9 159 0
265 171 Mägi Andrus Kesko Agro I 02:26:03,9 160 0
266 1120 Biezais Martins Läti 02:26:08,8 161 0
267 235 Murikse Aivar Lääne-Viru 02:26:14,7 21 0
268 313 Vähi Nikolai Valga Valga 02:26:17,5 162 0
269 317 Kingo Priit Tallinn 02:26:26,1 163 0
270 482 Huik Aare Tallinn Haanja Rattaklubi 02:26:28,3 164 0
271 397 Hommik Veiko Võru 02:26:29,8 38 0
272 203 Haabma Siim Rapla CFC 02:26:30,4 26 0
273 291 Eilo Enno Lääne-Viru SPORDIKLUBI RAKKE 02:26:31,9 22 0
274 223 Hendrikson Tõnu Elioni SK 1 02:26:40,8 165 0
275 396 Sulg Andres Tartu OÜ Eesti Metsamaakle 02:26:45,6 166 0
276 93 Koll Mart Jõgeva Kesko Agro I 02:26:46,6 167 0
277 302 Tallo Toivo Pärnu 02:26:48,8 168 0
278 558 Lejins Andis Läti 02:26:50,9 23 0
279 270 Pütsepp Mati Tartu 02:26:51,6 169 0
280 257 Priks Keijo Valga Viljandi Staier 02:26:52,6 27 0
281 280 Ilves Kea-Kaia Arctic Sport Club 2 02:26:53,3 2 0
282 266 Koppel Mart Tartu Sangar 02:26:54,1 170 0
283 267 Rozenbergs Gunars Latvia RK Velo 02:27:12,8 11 0
284 354 Põld Heigo Tallinn RAE ROK 02:27:19,9 171 0
285 285 Õun Valdur Tallinn 02:27:24,6 172 0
286 919 Vislapuu Uku Võru Biathlon 02:27:25,5 173 0
287 309 Korts-Laur Raul Harju 02:27:31,4 24 0
288 416 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 02:27:37,2 174 0
289 206 Kaeramaa Gaido Tartu 02:27:42,0 175 0
290 195 Kuljus Ülo Võru Haanja Rattaklubi Välla 02:27:47,0 12 0
291 288 Murd Märt Ida-Viru Jõhvi Rattaklubi II 02:27:49,9 176 0
292 405 Normak Kata-Liina Tallinn CFC 02:27:51,5 6 0
293 811 Nurk Kaarel Tartu 02:27:55,8 39 0
294 96 Järveoja Toomas Disel Racing Team 02:27:56,9 25 0
295 330 Anton Tair Püha Loomaaed I 02:27:58,4 177 0
296 341 Käsnar Aivo Tartu Arctic Sport Club Tartu 02:28:05,6 178 0
297 277 Tamm Bruno Viljandi Falk SK 02:28:50,1 179 0
298 107 Peenema Reijo Jõhvi Rattaklubi II 02:28:58,0 28 0
299 1057 Pärnoja Siim Tallinn 02:28:59,2 40 0
300 818 Cirulis Arnis 02:29:00,1 41 0
301 386 Kerner Argo Tallinn 02:29:03,9 180 0
302 294 Sammel Koit Cosmos Fun 02:29:05,9 181 0
303 349 Raudsepp Kalev Kesko Agro II 02:29:06,9 13 0
304 329 Pikkpõld Lauri Viljandi 02:29:19,4 182 0
305 222 Saar Sulev Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 02:29:23,0 183 0
306 246 Kallakmaa Teet Tallinn Järva-Jaani SK 02:29:31,8 26 0
307 310 Kanistik Heiki Tallinn Skibikers 02:29:43,8 184 0
308 228 Pint Meelis Elioni SK 2 02:29:50,8 185 0
309 123 Riismaa Timo Tallinn 02:29:52,1 186 0
310 898 Pärnamets Ando HVSK 2 02:29:53,4 187 0
311 421 Kuusk Anti Püha Loomaaed II 02:29:54,4 188 0
312 884 Männamaa Kalle Nõmme Rattapood - Kayaba 02:29:55,6 5 0
313 191 Maasing Tarmo Lääne-Viru 02:29:58,0 27 0
314 118 Pallotedder Taivo Disel Racing Team 02:30:05,0 189 0
315 221 Pindis Toomas POSTIMEES-SCANPIX 02:30:10,3 190 0
316 251 Bogdanov Risto Tartu 02:30:12,7 42 0
317 161 Toots Valdis Tartu Velo 02:30:14,1 191 0
318 238 Oja Meelis LPSK 02:30:15,0 192 0
319 541 Kokk Siim Tallinn Hansa SK 02:30:16,0 193 0
320 801 Kivil Allar Tartu 02:30:19,5 194 0
320 546 Kuusk Margo Pärnu 02:30:19,5 194 0
322 361 Tillemann Taikki Harju 02:30:20,3 196 0
323 214 Bodnieks Andris Latvia 02:30:32,5 197 0
324 824 Toss Kaarel Viljandi 02:30:33,1 6 0
325 1077 Sander Marek Pärnu PSKL OLÜMPIC 02:30:34,1 198 0
326 435 Mõis Jüri Tallinn Ecotimber 02:30:34,7 14 0
327 486 Lusis Aigars Raimaks Team 02:30:38,0 15 0
328 346 Jõgi Jaan Võru 02:30:38,9 7 0
329 145 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi II 02:30:42,7 29 0
330 540 Nõmtak Sven-Erik Pärnu 02:30:43,2 199 0
331 121 Ennuste Jaak ProTeam Alexela 3 02:30:44,3 28 0
332 477 Pae Andres Tartu Elioni SK 3 02:30:44,9 200 0
333 273 Münter Andres Tallinn 02:30:45,5 201 0
334 1036 Ozolins Ainars Läti 02:30:48,9 16 0
335 366 Järve Kristjan Tallinn Rimess MRI 02:30:55,5 202 0
336 335 Treimuth Margus Harju Haanja Rattaklubi Tsälba 02:31:02,1 203 0
337 333 Leer Janek Tallinn CITROEN TEAM 02:31:15,1 204 0
338 295 Mõts Olavi Tallinn Haanja Rattaklubi Tsälba 02:31:16,1 205 0
339 499 Kull Erki Tartu 02:31:17,0 206 0
340 403 Allas Peeter Harju 02:31:21,3 207 0
341 418 Pank Leino Veeseadmed I 02:31:26,2 208 0
342 1062 Raja Aigar Pärnu 02:31:38,8 209 0
343 378 Reissaar Alari Lääne-Viru L-Viru 02:31:44,0 210 0
344 348 Vasar Kaidu Valga 02:31:50,8 211 0
345 1122 Skolkenbergs Raimonds Läti 02:32:03,9 43 0
346 437 Koll Margus Rapla 02:32:05,2 29 0
347 399 Freiberg Sven Harjumaa 02:32:07,6 212 0
348 489 Luurmees Reigo Tallinn 02:32:10,6 213 0
349 345 Järsk Jarmo Viljandi 02:32:11,7 44 0
350 509 Birnbaum Erki Pärnu Püha Loomaaed II 02:32:19,3 214 0
351 982 Kleinbergs Raimonds Saaremaa TREK/PHILIPS 02:32:24,0 30 0
352 334 Karu Alar Politsei 2 02:32:32,0 215 0
353 521 Alttoa Risto Pärnu 02:32:37,0 216 0
354 192 Tarvis Peeter Rapla KOMO 02:32:42,2 17 0
355 425 Toome Rita Lääne-Viru Lääne-Vrumaa 02:32:43,8 3 0
356 239 Reiman Priit Disel Racing Team 02:32:57,9 217 0
357 286 Tulk Heiki Ecotimber 02:32:58,8 31 0
358 153 Liis Lembit Jõgeva Kesko Agro III 02:32:59,5 18 0
359 476 Märtmaa Jüri Tallinn Whirlpool 02:33:00,6 19 0
360 406 Vast Alari Tallinn 02:33:02,4 218 0
361 572 Reedi Teet Tartu Alas-Kuul 02:33:06,4 32 0
362 1066 Reinbach Heirel Viljandi SK COSMOS 02:33:06,9 45 0
363 422 Soodla Raul Kesko Agro I 02:33:09,5 219 0
364 500 Mets Toomas Tallinn 02:33:10,8 220 0
365 925 Prokofjevs Juris Tallinn Raimaks team 02:33:16,0 30 0
366 1035 Otstavel Risto Tartu 02:33:17,0 221 0
367 426 Murakas Tõnu Lääne-Viru 02:33:17,7 20 0
368 182 Toiger Timo Tallinn Ecotimber 02:33:25,0 222 0
369 628 Korju Ahto Tallinn Arctic Sport Club 4 02:33:36,5 223 0
370 515 Reisenbuk Raivo Tallinn 02:33:39,7 224 0
371 392 Oot Anti Extreme I 02:33:40,9 8 0
372 316 Saimre Kaido Püha Loomaaed II 02:33:42,7 225 0
373 605 Sõmmer Sinne Karksi-Nuia jalgrattaklub 02:33:47,0 7 0
374 259 Eelma Tõnu Lääne-Viru UUS ELU 02:33:47,7 226 0
375 513 Einroos Raino Tallinn 02:33:48,6 227 0
376 528 Ristmets Margus Tallinn 02:33:49,1 228 0
377 428 Suurman Herkki Tallinn 02:33:49,9 33 0
378 553 Saarna Karel Võru Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:34:00,1 46 0
379 394 Tupp Ivar Võru Haanja Rattaklubi 02:34:04,5 229 0
380 666 Erm Margo Põhja Politseiprefektuur 02:34:06,7 230 0
381 337 Kiens Jüri Tartu 02:34:10,2 34 0
382 328 Kivi Riho Valga 02:34:11,2 231 0
383 1145 Johanson Marko Pärnu 02:34:11,9 31 0
384 1046 Pill Rein Harju 02:34:12,6 232 0
385 458 Kullas Aivar Ehitusfirma Rand ja Tuulb 02:34:14,4 35 0
386 505 Raatma Jüri Tallinn velo.clubbers.ee 02:34:15,4 233 0
387 1023 Musting Ivo Tallinn MÄSSER 02:34:16,1 234 0
388 587 Rähn Mihkel Viljandi 02:34:17,8 47 0
389 539 Kangilaski Taivo Energia - kV 02:34:18,0 235 0
390 914 Uudam Margus Energia - kV 02:34:23,0 236 0
391 669 Velps Janis Läti 02:34:24,3 237 0
392 298 Kingo Gunnar Tallinn 02:34:28,1 238 0
393 395 Kaasik Illar Jõhvi Rattaklubi II 02:34:34,5 36 0
394 746 Silland Siim Tallinn 02:34:37,9 239 0
395 508 Hämmelberg Meelis Võru 02:34:39,6 240 0
396 301 Truu Toomas Tallinn 02:34:41,0 241 0
397 1063 Rammul Ralf Tallinn CFC 02:34:41,5 48 0
398 411 Massur Villem Team e-lite.ee 02:34:45,8 242 0
399 408 Treimuth Meelis Tallinn Haanja Rattaklubi Tsälba 02:34:46,4 243 0
400 325 Nõmm Margus Tallinn Mann Lines 02:34:47,0 244 0
401 516 Tänav Tõnu Harju RAE ROK 02:34:47,5 37 0
402 355 Mägi Margus Tallinn 02:34:48,0 245 0
403 434 Kreitzberg Priit Tallinn Hansa 4 02:35:06,7 246 0
404 400 Konks Kristo Tallinn 02:35:12,5 247 0
405 90 Tell Taavi Assa-Kesoro I 02:35:13,1 248 0
406 463 Tinno Margus Tallinn velo.clubbers.ee 02:35:14,9 249 0
407 247 Greenbaum Janno Tallinn Rimess MRI 02:35:20,4 250 0
408 276 Priks Hanno Valga Viljandi Staier 02:35:25,4 38 0
409 1149 Saamere Tanel Tallinn 02:35:25,9 251 0
410 371 Kokka Jaak Võru Võru Biathlon 02:35:27,1 252 0
411 404 Orav Erkki Tartu Vennad-Dahl II 02:35:32,1 253 0
412 134 Haze Janis Latvia 02:35:34,9 254 0
413 424 Rautenbergs Artur Läti 02:35:36,6 39 0
414 269 Pukk Andre Harju Eesti Raudtee SK 02:35:37,1 255 0
415 770 Lejins Martins Läti 02:35:46,2 49 0
416 815 Mäekivi Andres Tartu 02:35:50,2 256 0
417 478 Voolaid Peeter Valga 02:35:51,6 9 0
418 832 Sepp Kevin 02:35:52,0 32 0
418 879 Lõoke Martin HVSK 2 02:35:52,0 257 0
420 433 Animägi Tiit Elioni SK 1 02:35:53,4 40 0
421 1007 Linn Andi Viljandi Viljandi Staier 02:35:59,3 258 0
422 510 Kõue Aarne Lääne-Viru 02:36:03,2 41 0
423 491 Kaljumäe Aivo Harju 02:36:04,8 259 0
424 209 Pletiens Ilgvars Smiltene-Spectus 2 02:36:13,1 21 0
425 873 Kuusmann Siiri ROK- 1 02:36:27,2 4 0
426 342 Matvejeva Jaana Järva Matvejevid 02:36:34,4 5 0
427 452 Heinmaa Henri Tallinn CHRYSLER-JEEP 02:36:35,6 260 0
428 430 Vällik Kristjan Tartu Kollane öösärk 02:36:36,7 261 0
429 503 Lumik Karel Võru Haanja Rattaklubi 02:36:48,7 50 0
430 363 Kostabi Marek Võru 02:36:50,2 262 0
431 448 Kaare Ain Tartu AWD 02:37:04,6 42 0
432 431 Rõngas Riho Harju 02:37:12,6 263 0
433 938 Apivala Juss Tallinn otepää õhujõud 02:37:15,7 51 0
434 196 Irves Hillar Võru Haanja Rattaklubi Kerekun 02:37:18,4 264 0
435 322 Rei Tarmo Veeseadmed I 02:37:21,9 265 0
436 427 Raudsepp Marje Kesko Agro IV 02:37:26,2 6 0
437 931 Aia Robert Harju Eksamo 02:37:27,8 266 0
438 409 Krela Jaan Tartu 02:37:29,5 267 0
439 352 Kiipsaar Raido Skanska Team 02:37:30,3 268 0
440 936 Kiigemägi Andres Lääne-Viru rakke 02:37:33,9 22 0
441 412 Tuuksam Heiki Porter Racing 02:37:35,6 23 0
442 497 Arras Heiki Tartu 02:37:37,9 269 0
443 855 Dedov Peeter Sportland Marin Team II 02:37:38,6 270 0
444 665 Soosaar Cardo Tartu 02:37:39,2 271 0
445 375 Morel Ülar Võru 02:37:41,6 272 0
446 511 Kõrran Timmo Tallinn 02:37:49,5 273 0
447 290 Hallop Toomas Pärnumaa Karksi-Nuia jalgrattaklub 02:38:02,4 43 0
448 545 Mällo Lauri Tartu - 02:38:05,6 274 0
449 537 Rodima Janar Harju Arctic Sport Club 4 02:38:06,2 275 0
450 444 Kiristaja Kalle Harju 02:38:14,2 276 0
451 514 Venelaine Margus Tallinn LSF Pronoking Team 02:38:16,8 277 0
452 287 Laurson Mati Savekate 02:38:17,8 278 0
453 208 Baltaisbrencis Janis Trek/Philips 02:38:21,2 279 0
454 197 Väinsalu Lauri Harju 02:38:23,9 52 0
455 289 Orav Ingmar Võru Haanja Rattaklubi 02:38:27,5 280 0
456 456 Väljaru Peep Tartu Kaks Vänta 02:38:28,0 44 0
457 805 Prieditis Helmuts Läti 02:38:29,0 281 0
458 470 Aasma Erko Harju Team Rimess 02:38:37,7 282 0
459 622 Sassian Urmas Tallinn VTO 02:38:38,5 283 0
460 381 Kenk Aare Tallinn maxit/KimaRillen 02:38:39,0 284 0
461 672 Pärnaste Einar Harju CITROEN TEAM 02:38:40,2 285 0
462 1140 Meeru Mart Jõgeva 02:38:41,3 286 0
463 706 Zavadskis Erik Tallinn CFC 02:38:47,0 287 0
464 522 Männiste Marko Tallinn 02:38:55,3 288 0
465 872 Kroon Aivo Haanja Rattaklubi Kerekun 02:38:58,0 45 0
466 459 Ulans Martins Valga Trek/Philips 02:39:06,4 289 0
467 570 Märtmaa Siim Tallinn Whirlpool 02:39:07,4 33 0
468 963 Kaldaru Hanno Tallinn 02:39:12,0 290 0
469 1117 Zarins Kristaps Läti 02:39:14,1 291 0
470 320 Türbsal Madis Lääne-Viru Väike-Maarja RSK 02:39:18,2 292 0
471 438 Uuetalu Tavo Lääne-Viru Virumaa MMSK 02:39:21,2 24 0
472 1056 Pärnamets Ahto Harju HVSK 02:39:24,6 53 0
473 567 Kotsalainen Asse Tallinn 02:39:33,3 293 0
474 493 Riisenberg Uwe Tallinn velo.clubbers.ee IV 02:39:54,9 294 0
475 506 Jaanimets Age velo.clubbers.ee IV 02:39:58,2 8 0
476 926 Raivo Jaak Tallinn 02:40:01,8 295 0
477 443 Uba Tarmo Elioni SK 3 02:40:03,1 296 0
478 485 Vahrusev Oleg Tallinn 02:40:04,0 297 0
479 986 Kriisa Helar Lääne-Viru 02:40:06,1 298 0
480 518 Rool Margus Toompuit Racing 02:40:15,3 299 0
481 649 Altnurme Tõnu Tallinn 02:40:16,1 300 0
482 275 Vassus Raul Tallinn 02:40:21,3 301 0
483 843 Tammsaar Marko Tallinn Arctic Sport Club 3 02:40:23,1 302 0
484 803 Germanis Edijs Läti 02:40:26,8 303 0
485 964 Kalde Meelis Tallinn 02:40:28,9 304 0
486 891 Pere Aivo Toompuit Racing 02:40:36,4 46 0
487 1074 Saarniit Jürgen Tallinn 02:40:49,2 305 0
488 339 Muzis Girts Läti 02:40:51,5 306 0
489 148 Kiskonen Eero Tallinn 02:40:52,3 307 0
490 538 Leeduks Raul Tallinn Team e-lite.ee 02:40:58,6 54 0
491 950 Hõrak Tarmo Tallinn 02:41:07,7 308 0
492 442 Kukk Aivo Tallinn 02:41:09,3 25 0
493 441 Rääbis Mati Toyota Team 02:41:10,8 26 0
494 1065 Reili Kaspar Tallinn TÜSK 02:41:29,7 55 0
495 559 Kaljumäe Anti Harju vnsp 02:41:34,1 309 0
496 240 Lasmanis Martins Latvia 02:41:35,7 310 0
497 554 Kaur Jaanus Skanska Team 02:41:37,8 47 0
498 585 Suvi Kristjan Tallinn velo.clubbers.ee V 02:41:41,7 56 0
499 942 Berzins Intars Läti 02:41:44,1 311 0
500 527 Tähiste Tarmo Pärnu 02:41:54,5 312 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE