estenglv
WAP version
Login form
SEB Ühispanga 25. Tartu Rattaralli 133 km
SEB Ühispanga 25. Tartu Rattaralli 69 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Ühispanga 25. Tartu Rattaralli
Aeg 28.05.2006
Koht Tartu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 133 km
Korraldaja Klubi Tartu maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Sõmmer Tauno Viljandi 01:55:13.0
2 Leppik Siim Viljandi 01:55:13.2
3 Jõessar Janari-Joel Rapla 01:55:13.4
4 Jõgi Joonas Tallinn 01:55:13.5
5 Sammalsaar Mait Harju 01:55:14.4
6 Sarv Sten Viljandi 01:55:14.4
7 Paas Markus Viljandi 01:55:16.4
8 Sorsakivi Erkki Soome 01:56:06.7
9 Halmo Sami Soome 01:56:06.9
10 Niemelä Jari Soome 01:56:06.9
11 Murakas Jaanus Lääne-Viru 01:56:06.9
12 Friman Joni Soome 01:56:06.9
13 Semjonov Juri Harju 01:56:07.0
14 Liivamägi Kalev Tartu 01:58:01.7
15 Kulp Janar Viljandi 01:58:22.0
16 Teder Koit Viljandi 01:58:24.6
17 Ansip Andrus Tartu 01:58:24.7
18 Andre Harri Tallinn 01:58:24.9
19 Jõgi Marek Tallinn 01:58:25.7
20 Jeret Timmo Pärnu 01:58:25.7
21 Ridamäe Alar Tallinn 01:58:25.8
22 Anderson Igor Soome 01:58:26.6
23 Vaaks Ats Viljandi 01:58:26.9
24 Juudas Karl Harju 01:58:27.4
25 Paas Aivar Viljandi 01:58:27.8
26 Vaard Paul Tartu 01:58:27.9
27 Sepp Andres Pärnu 02:00:12.9
28 Karelson Sten Tartu 02:00:14.9
29 Kiidjärv Ralf Tartu 02:00:15.3
30 Holtsmann Marko Viljandi 02:01:54.6
31 Rooberg Jorma Tallinn 02:01:59.6
32 Kalm Toomas Harju 02:02:57.4
33 Pletiens Ilgvars Läti 02:02:58.4
34 Kivistik Kristjan Viljandi 02:02:58.6
35 Maaring Benno Tartu 02:02:59.3
36 Määrits Toomas Tartu 02:03:00.2
37 Neemela Kristian Jõgeva 02:03:02.2
38 Lehtmaa Lauri Tartu 02:03:03.0
39 Jõgi Neeme Tallinn 02:03:08.4
40 Külm Vahur Harju 02:03:09.4
41 Viitamees Eha Pärnu 02:03:44.2
42 Vister Alo Tallinn 02:04:16.7
43 Lainevee Hanno Jõgeva 02:04:19.6
44 Nukis Jüri Harju 02:04:46.2
45 Sarapuu Priit Tallinn 02:04:47.0
46 Kikkas Andrus Tartu 02:04:47.3
47 Järveoja Martin Tartu 02:05:39.3
48 Säärits Taavo Tartu 02:05:52.2
49 Sõmmer Simo Viljandi 02:07:03.9
50 Räim Mihkel Saaremaa 02:07:04.5
51 Soon Kevin Saaremaa 02:07:05.0
52 Einroos Raino Tallinn 02:07:05.1
53 Tering Kalvi Harju 02:07:05.6
54 Veskimägi Enn Tallinn 02:07:07.3
55 Luur Ervin Pärnu 02:07:15.0
56 Soo Allar Jõgeva 02:07:43.5
57 Hintser Jaanus Tallinn 02:07:44.0
58 Laht Rauno Harju 02:07:59.8
59 Jürgen Aivar Viljandi 02:08:06.1
60 Soonpuu Hando Tartu 02:08:06.9
61 Morel Ülar Võru 02:08:07.4
62 Uurimäe Roomet Harju 02:08:08.1
63 Põder Kaido Pärnu 02:08:08.3
64 Zirel Joel Tartu 02:08:08.7
65 Põldoja Urmas Tartu 02:08:08.7
66 Põlgast Urmas Tartu 02:08:08.9
67 Torpan Juhan Tartu 02:08:09.5
68 Rammo Aapo Põlva 02:08:09.6
69 Valter Urmo Tallinn 02:08:11.1
70 Tilk Mart Rapla 02:08:14.1
71 Kulu Kristjan Tallinn 02:08:37.5
72 Puusaar Sulev Tartu 02:08:38.9
73 Kulo Kristo Tartu 02:08:39.7
74 Kuusma Maikel Tartu 02:08:40.4
75 Zailitis Didzis Läti 02:08:41.7
76 Randmäe Rain Tallinn 02:08:42.3
77 Kutsar Aino Tallinn 02:08:43.7
78 Lainevee Ivika Jõgeva 02:08:44.3
79 Rohelaan Ken Harju 02:08:45.9
80 Nikolajev Jüri Tartu 02:08:46.8
81 Kõiv Marek Tallinn 02:08:48.0
82 Arrak Tõnu Tartu 02:09:49.9
83 Kivi Toivo Tallinn 02:09:55.5
84 Välilä Jouni Soome 02:09:56.2
85 Sass Heldur Pärnu 02:09:56.2
86 Suvi Toivo Tallinn 02:09:59.6
87 Miilmann Rauno Tartu 02:10:40.5
88 Soo Kristen Jõgeva 02:10:52.9
89 Haljasorg Mikk Tartu 02:10:55.0
90 Helm Oliver Tartu 02:10:58.5
91 Lõokene Rinaldo Tallinn 02:11:02.8
92 Kull Andres Tallinn 02:11:03.6
93 Pärn Toni Tallinn 02:11:07.2
94 Allik Peeter Tallinn 02:11:27.4
95 Mägi Arved Järvamaa 02:11:59.7
96 Rodendau Janno Järvamaa 02:12:04.8
97 Ojasalu Tarmo Pärnu 02:12:04.8
98 Übner Edgar Pärnu 02:12:05.2
99 Mertsina Heiko Tartu 02:12:05.2
100 Haabma Lii Rapla 02:12:05.4
101 Ahven Priit Valga 02:12:05.4
102 Kilvits Kätlin Tartu 02:12:05.7
103 Laul Raines Tartu 02:12:05.7
104 Rekand Raido Tartu 02:12:05.8
105 Hämelane Andrus Tartu 02:12:05.8
106 Maiste Magnus Tartu 02:12:06.0
107 Lille Markku Soome 02:12:06.0
108 Pulles Jaanus Tartu 02:12:06.0
109 Hitrov Toomas Tallinn 02:12:06.0
110 Laur Tiit Tallinn 02:12:06.4
111 Liiv Andrus Tallinn 02:12:06.4
112 Jürjens Erik Rapla 02:12:06.6
113 Ojasaar Kalmer Põlva 02:12:06.6
114 Strazds Hanno Tallinn 02:12:06.7
115 Pihlamägi Rainis Tallinn 02:12:06.7
116 Järvik Andrus 02:12:07.1
117 Rooni Jaanus Tallinn 02:12:07.1
118 Adamson Monika Tartu 02:12:07.2
119 Raidvee Priit Tartu 02:12:07.2
120 Oolmets Vardo Hiiumaa 02:12:07.2
121 Meitus Raivo Jõgeva 02:12:07.2
122 Lemetti Margo Tartu 02:12:07.3
123 Nork Eduard Tallinn 02:12:07.5
124 Müristaja Mart Tallinn 02:12:07.5
125 Külm Hanno Tartu 02:12:08.0
126 Pokkinen Margus Tartu 02:12:08.3
127 Shmidt Veiko Viljandi 02:12:08.6
128 Tolmusk Andrus Tartu 02:12:08.8
129 Pärn Mikk Tartu 02:12:09.3
130 Andersson Michael Rootsi 02:12:10.1
131 Holter Tambet Tartu 02:12:10.9
132 Leidt Meelis Tartu 02:12:10.9
133 Friman Arto Soome 02:12:11.3
134 Meriloo Janno Harju 02:12:11.9
135 Luts Janno Tallinn 02:12:15.1
136 Tiks Tarmo Jõgeva 02:12:30.9
137 Haiba Wlorian Tartu 02:13:36.3
138 Lukmann Riivo Lääne-Viru 02:13:37.1
139 Lebedev Jüri Pärnu 02:13:52.4
140 Karolin Martin Tallinn 02:13:52.5
141 Ligi Madis Tartu 02:14:10.4
142 Kangur Mart Tartu 02:14:10.6
143 Tsirp Priit Tartu 02:14:17.7
144 Rebane Rene Jõgeva 02:15:12.6
145 Pärn Aivo Tartu 02:15:15.4
146 Saavik Raino Pärnu 02:15:16.1
147 Joosep Mart Jõgeva 02:15:16.5
148 Lehtoja Eha Pärnu 02:15:16.9
149 Pflug Egert Tallinn 02:15:17.1
150 Grigorovitsh Jaanus Tartu 02:15:17.2
151 Tabo Sandor Tartu 02:15:17.9
152 Kurg Eke Tartu 02:15:19.5
153 Kivil Heleri Tartu 02:15:20.7
154 Tiitsen Villu Tallinn 02:15:32.2
155 Pullerits Priit Tartu 02:15:34.8
156 Tooming Taso Tartu 02:16:09.1
157 Arakas Mart Harju 02:16:12.7
158 Eding Kaspar Tartu 02:16:33.3
159 Raud Madis Viljandi 02:16:46.4
160 Tammjärv Karel Tartu 02:16:48.2
161 Teras Indrek Tallinn 02:16:50.1
162 Lukka Kait Viljandi 02:16:51.2
163 Tsäko Tarmo Põlva 02:16:55.8
164 Armulik Tõnu Tallinn 02:16:56.0
165 Puntso Endrik Saaremaa 02:17:15.1
166 Süvari Sulev Tallinn 02:17:22.5
167 Jürimäe Andres Tartu 02:17:23.8
168 Kallikorm Mario Tartu 02:17:24.1
169 Kärner Priit Tallinn 02:17:24.4
170 Mäoma Remo Tartu 02:17:25.4
171 Värv Harry Tartu 02:17:25.5
172 Punka Heikki Tartu 02:17:25.6
173 Toomis Riina Tartu 02:17:25.9
174 Vald Vaido Tartu 02:17:26.1
175 Haljaste Härmo Tartu 02:17:26.1
176 Hitrov Herki Tallinn 02:17:26.2
177 Kaljumäe Anti Harju 02:17:26.2
178 Vitsur Marek Harju 02:17:26.2
179 Angerjärv Arvi Tartu 02:17:26.2
180 Kannimäe Taavi Võru 02:17:26.2
181 Ensling Erkko Harju 02:17:26.2
182 Orav Kristo Tartu 02:17:26.3
183 Pind Rasmus Tartu 02:17:26.4
184 Parv Oliver Tartu 02:17:26.7
185 Kõks Kalmer Tartu 02:17:26.9
186 Alesmaa Allar Rapla 02:17:27.0
187 Tirgo Tõnu Viljandi 02:17:27.4
188 Ojamaa Imre Harju 02:17:27.6
189 Meitus Steven Jõgeva 02:17:27.6
190 Kiik Arvi Tartu 02:17:27.6
191 Apuhtin Vadim Tartu 02:17:27.8
192 Sniker Indrek Tallinn 02:17:28.2
193 Tark Kaarel Tartu 02:17:28.7
194 Dedov Mihkel Tartu 02:17:28.7
195 Karotamm Toomas Pärnu 02:17:28.8
196 Talvik Taivo Tartu 02:17:36.2
197 Rauam Martin Harju 02:18:05.7
198 Rikas Priidu Jõgeva 02:18:22.8
199 Pugast Lauri Võru 02:18:25.1
200 Kilgi Taavi Tartu 02:18:42.8
201 Raud Valmar Viljandi 02:18:49.7
202 Ressaar Arvo Viljandi 02:19:12.6
203 Sapp Enn Harju 02:19:32.2
204 Ulp Kerri Tallinn 02:19:33.4
205 Lindeberg Rauno Tartu 02:19:38.8
206 Kalme Priit Jõgeva 02:19:39.5
207 Liivandi Eero Tallinn 02:19:55.1
208 Uustare Ain Tartu 02:19:55.1
209 Eelmets Ergo Harju 02:20:00.8
210 Karu Üllar Tallinn 02:20:01.1
211 Zirel Tambet Tartu 02:20:01.1
212 Lukmann Harry Tallinn 02:20:01.6
213 Reiman Andrus Tallinn 02:20:02.1
214 Laus Arne Tallinn 02:20:02.1
215 Kuha Taavi Tartu 02:20:02.2
216 Schneider Merle Jõgeva 02:20:02.3
217 Cevorgan Ferdinad Järvamaa 02:20:02.7
218 Gauk Andres Põlva 02:20:02.7
219 Liiva Toomas Valga 02:20:02.8
220 Mändmets Helges Harju 02:20:02.9
221 Pärn Andres Tartu 02:20:03.0
222 Sildoja Raivo Pärnu 02:20:03.2
223 Israel Kalev Harju 02:20:03.4
224 Kekkonen Ragnar Tartu 02:20:03.9
225 Kuusik Tiina Viljandi 02:20:04.5
226 Merivee Rannus Jõgeva 02:20:05.6
227 Loigom Erki Harju 02:20:09.4
228 Valge Indrek Tartu 02:20:10.5
229 Pärtlas Jaanus Pärnu 02:20:15.6
230 Reinson Rivo Tallinn 02:20:19.5
231 Roos Anti Tartu 02:20:19.5
232 Võhumõõk Indrek Viljandi 02:20:20.2
233 Polt Kaido Tallinn 02:20:20.3
234 Tuudelepp Elmar Viljandi 02:20:21.1
235 Pärgmäe Pille Pärnu 02:20:21.3
236 Loigom Andres Tallinn 02:20:21.6
237 Kuum Alar Harju 02:20:21.8
238 Tääkre Juhan Tallinn 02:20:22.7
239 Eding Kristian Tartu 02:20:35.0
240 Uuli Andres Tartu 02:20:35.2
241 Kiik Andres Tartu 02:20:37.2
242 Mere Markus Pärnu 02:20:37.8
243 Aamisepp Arno Harju 02:20:39.0
244 Freimann Ilmar Tartu 02:20:39.3
245 Tamm Erki Tartu 02:20:39.6
246 Viira Andres Viljandi 02:20:41.8
247 Aasmaa Hergo Jõgeva 02:20:45.6
248 Kulbin Ivar Tallinn 02:20:50.5
249 Rebane Etty Tartu 02:20:50.8
250 Loogna Taavi Tallinn 02:20:52.6
251 Uibu Aivar Võru 02:20:53.5
252 Taul Raul Jõgeva 02:20:56.4
253 Ojamets Arno Tallinn 02:20:57.0
254 Nairis Meelis Tartu 02:20:58.1
255 Tamm Tõnis Ida-Viru 02:20:58.9
256 Kepp Kalev Tartu 02:20:59.0
257 Lust Toomas Tartu 02:21:00.5
258 Lepik Astrid Tartu 02:21:01.9
259 Org Alari Harju 02:21:02.2
260 Rauam Aivar Tallinn 02:21:02.7
261 Kübar Kristjan Tartu 02:21:03.1
262 Ärmpalu Aare Harju 02:21:03.8
263 Villem Lembit Valga 02:21:04.0
264 Varik Leho Tallinn 02:21:04.3
265 Klein Toomas Tartu 02:21:06.2
266 Kont Genno Tartu 02:21:06.3
267 Tamuri Erko Harju 02:21:06.5
268 Akkel Peep Tartu 02:21:06.5
269 Koha Priit Tartu 02:21:07.6
270 Karjus Tanel Tartu 02:21:43.8
271 Ekdahl Risto Soome 02:22:20.5
272 Jõessar Andres Rapla 02:22:21.4
273 Puhke Marcus Tartu 02:22:29.8
274 Tõnnov Marti Tartu 02:22:32.2
275 Kalk Andres Tartu 02:22:39.7
276 Taivere Mihhail Tartu 02:22:41.4
277 Tõnso Veiko Tallinn 02:22:46.2
278 Porri Veli Soome 02:22:51.0
279 Syväranta Jouni Soome 02:22:51.1
280 Rootsi Hannes Tartu 02:22:53.9
281 Talmet Andres Võru 02:22:54.7
282 Kiigemägi Ivi Tartu 02:22:56.8
283 Kangro Kalle Tartu 02:23:15.7
284 Lopuhhin Sergei Tallinn 02:23:16.5
285 Pajur Rain Tallinn 02:23:16.7
286 Hüva Rain Viljandi 02:23:16.9
287 Nõgols Eiko Viljandi 02:23:25.6
288 Muhhin Indrek Tartu 02:23:27.5
289 Krela Paul Tartu 02:23:29.4
290 Kurvits Andrus Tallinn 02:23:35.3
291 Vare Ain Läänemaa 02:23:37.3
292 Toomla Andrus Tartu 02:23:37.8
293 Selgis Ergo Tartu 02:23:41.7
294 Põldoja Alar Tartu 02:23:43.3
295 Weidebaum Sten Tartu 02:23:45.0
296 Joost Marek Tartu 02:23:46.7
297 Kalm Keijo Harju 02:24:01.9
298 Seire Sander Tartu 02:24:04.0
299 Villemson Andres Tallinn 02:24:04.3
300 Sarik Madis Harju 02:24:04.3
301 Kask Aksel Pärnu 02:24:05.1
302 Pungar Marek Tartu 02:24:05.3
303 Dovnar Tanel Tartu 02:24:08.2
304 Sihver Priidik Jõgeva 02:24:32.8
305 Piir Tõnis Tartu 02:24:37.1
306 Mitt Piia Pärnu 02:24:37.4
307 Haaviste Raido Jõgeva 02:24:45.8
308 Raud Martin Viljandi 02:24:54.3
309 Elur Sulev Viljandi 02:24:56.1
310 Schmidt Mati Tallinn 02:24:59.6
311 Liiva Andres Tartu 02:25:03.6
312 Peterson Marko Viljandi 02:25:07.7
313 Karelson Taavi Tartu 02:25:34.7
314 Kuik Robertino Tartu 02:25:35.3
315 Toomla Ragnar Harju 02:25:38.9
316 Kõlamets Arli Tallinn 02:25:39.0
317 Kuhlberg Janek Tallinn 02:25:39.9
318 Vooder Margus Tartu 02:25:44.4
319 Liivak Tõnu Tartu 02:25:46.8
320 Kuusik Norman Pärnu 02:25:46.9
321 Viitkar Urmas Tartu 02:25:47.3
322 Viitkin Aavo Tartu 02:26:05.7
323 Levin Thomas Soome 02:26:09.3
324 Ajaots Meelis Tartu 02:26:13.9
325 Reinik Vello Pärnu 02:26:18.3
326 Pütsep Vello Jõgeva 02:26:29.1
327 Tuisk Mairis Harju 02:26:31.3
328 Kotov Jevgeni Harju 02:26:31.4
329 Tarto Andres Jõgeva 02:26:31.5
330 Leidmaa Peeter Harju 02:26:33.5
331 Kalm Volli Tartu 02:26:34.4
332 Haabma Alar Rapla 02:26:37.1
333 Ojastu Aivar Tallinn 02:27:08.1
334 Lõhmus Raul Tartu 02:27:09.5
335 Kotter Avo Tartu 02:27:09.8
336 Truuverk Kahro Tallinn 02:27:12.5
337 Laurits Hardi Tartu 02:27:13.5
338 Haug Signe Tallinn 02:27:17.7
339 Puusepp Mihkel Harju 02:27:19.2
340 Ellram Jüri Järvamaa 02:27:22.4
341 Roon Olga Tartu 02:27:23.5
342 Kenapea Kristjan Tartu 02:27:23.5
343 Laane Larissa Tartu 02:27:25.8
344 Piipuu Aldo Tallinn 02:27:25.9
345 Israel Karel Harju 02:27:25.9
346 Lõoke Margus Harju 02:27:28.3
347 Rammulüüs Romet Tartu 02:27:41.1
348 Jõgi Ahti Tartu 02:27:48.7
349 Jõgi Villu Tartu 02:27:49.0
350 Närap Tarmo Tartu 02:27:49.0
351 Õnneleid Toivo Tartu 02:27:50.1
352 Kuusik Jaanus Pärnu 02:27:52.6
353 Lainevool Arli Tartu 02:27:55.5
354 Pappel Peeter Tallinn 02:27:55.5
355 Männiste Valdur Tartu 02:27:55.5
356 Laikoja Rein Tartu 02:27:56.0
357 Mõttus Andrus Tartu 02:27:56.8
358 Soon Argo Tartu 02:27:57.0
359 Trööp Tanel Harju 02:28:04.7
360 Mändmets Adu Tartu 02:28:12.2
361 Kitt Jüri Tartu 02:28:17.4
362 Tark Kalev Tartu 02:28:24.1
363 Pariis Tavo Viljandi 02:28:28.4
364 Ilves Tauno Tartu 02:28:30.7
365 Raidla Sven Pärnu 02:28:36.7
366 Vill Urmas Tartu 02:28:37.0
367 Raid Rein Tartu 02:28:38.2
368 Parkja Kaspar Lääne-Viru 02:28:39.1
369 Nõlvak Ain Tartu 02:28:42.1
370 Musting Aksel Tallinn 02:28:45.5
371 Ensling Arpo Harju 02:28:49.3
372 Rooba Robert Harju 02:28:53.5
373 Kõnd Rainer Tartu 02:28:57.8
374 Räni Jaan Harju 02:28:58.0
375 Põldmaa Priit Tartu 02:28:58.8
376 Ilves Elvar Tartu 02:29:02.4
377 Toru Priit Tartu 02:29:03.3
378 Linde Kaido Tartu 02:29:05.8
379 Jakobi Ranne Harju 02:29:06.9
380 Orason Tõnu Tartu 02:29:18.1
381 Torim Ants Tartu 02:29:18.5
382 Keerma Jaan Järvamaa 02:29:20.3
383 Sulg Tarmo Tartu 02:29:20.8
384 Koger Karol Tallinn 02:29:22.0
385 Bagotrshikov Ralf Pärnu 02:29:22.7
386 Kannimäe Pille Võru 02:29:22.8
387 Laas Alo Tartu 02:29:23.0
388 Auspere Benno Viljandi 02:29:23.5
389 Nõmm Aare Tallinn 02:29:24.3
390 Seppel Mati Tallinn 02:29:27.1
391 Järveläinen Joonas Tartu 02:29:27.2
392 Kelk August Tartu 02:29:29.9
393 Vaalma Morten Tartu 02:29:30.4
394 Kallas Martin Tartu 02:29:31.9
395 Rohelaan Sven Harju 02:29:39.9
396 Klaaser Rainer Tartu 02:29:42.5
397 Olesk Aire Tartu 02:29:47.2
398 Saks Raul Tallinn 02:29:47.4
399 Paidre Urmas Võru 02:29:53.6
400 Kukke Heikki Tallinn 02:29:54.5
401 Rästas Ergo Tartu 02:29:56.3
402 Kaju Indrek Tallinn 02:29:56.7
403 Ajaots Madis Tartu 02:29:56.9
404 Neumann Tauno Valga 02:29:57.2
405 Müürsepp Aivar Valga 02:29:57.2
406 Puusepp Ivar Pärnu 02:29:57.3
407 Lukk Kaido Ida-Viru 02:29:57.4
408 Veerus Ivar Tallinn 02:29:58.0
409 Tiganik Kaarel Põlva 02:29:58.2
410 Oja Jaan Järvamaa 02:29:58.8
411 Toome Tiit Rapla 02:29:59.3
412 Vald Vaino Tartu 02:29:59.5
413 Sein Olev Tallinn 02:30:00.4
414 Tark Andres Tartu 02:30:00.5
415 Vään Katri Tartu 02:30:00.5
416 Taal Kalle Tartu 02:30:01.5
417 Usin Virgo Tartu 02:30:02.3
418 Tsernant Tõnu Tartu 02:30:03.2
419 Võsu Veiko Tallinn 02:30:03.7
420 Vadi Raivo Jõgeva 02:30:04.3
421 Tootsman Andres Tartu 02:30:07.9
422 Praks Veiko Tartu 02:30:17.4
423 Saar Anti Viljandi 02:30:18.1
424 Tõldsepp Kalev Tartu 02:31:16.7
425 Kirso Heiki Tartu 02:31:18.9
426 Põldoja Martin Tartu 02:31:19.2
427 Pärtelpoeg Kristina Luxembourg 02:31:20.8
428 Maremäe Siret Harju 02:31:21.1
429 Aland Priit Tartu 02:31:21.1
430 Alekand Priit Tartu 02:31:22.1
431 Kimmel Margit Tallinn 02:31:22.3
432 Roostoja Henri Tartu 02:31:22.5
433 Pihor Ülo Tartu 02:31:23.0
434 Tukk Maik Tartu 02:31:24.9
435 Sumberg Ants Tallinn 02:31:25.3
436 Poll Alo Tartu 02:31:25.8
437 Aloel Joosep Tartu 02:31:26.4
438 Valvas Sander Tartu 02:31:27.9
439 Ader Ahto Tallinn 02:31:49.0
440 Juust Mathias Tartu 02:31:49.2
441 Makoedov Viktor Venemaa 02:31:49.4
442 Melander Hans Soome 02:31:56.6
443 Lillepalu Ivo Pärnu 02:31:57.4
444 Põldma Ülo Tartu 02:32:00.8
445 Kaarjärv Martin Tallinn 02:32:02.6
446 Kiidjärv Reet Tartu 02:32:02.7
447 Utsal Ülle Tartu 02:32:11.4
448 Põlts Heiki Tallinn 02:32:13.0
449 Pahplum Ervin Tartu 02:32:13.1
450 Laaksonen Osmo Soome 02:32:13.4
451 Turb Ants Järvamaa 02:32:14.2
452 Seli Anti Tartu 02:32:28.0
453 Mauer Tiit Tartu 02:32:34.8
454 Evert Signe Tartu 02:32:36.3
455 Õispuu Toomas Tallinn 02:32:41.6
456 Onufreituk Kristina Tallinn 02:32:42.5
457 Reinaru Aaro Tallinn 02:32:43.6
458 Saare Meelis Tartu 02:32:51.9
459 Fedotov Igor Ida-Viru 02:33:04.9
460 Põldvere Ailar Tartu 02:33:07.5
461 Helinurm Marek Tallinn 02:33:17.6
462 Üksik Lembit Tallinn 02:33:19.9
463 Kurs Siim Tartu 02:33:24.1
464 Finartijs Andis Läti 02:33:28.3
465 Muda Georg Tartu 02:33:33.8
466 Kraavi Valev Põlva 02:33:35.3
467 Lokutsievski Ats Tartu 02:33:36.5
468 Tootsi Mikk Viljandi 02:33:42.3
469 Mägi Ivar Tallinn 02:33:46.1
470 Vall Kalle Tartu 02:33:50.9
471 Veldemann Janno Tartu 02:33:53.9
472 Ainso Holger Tartu 02:33:55.1
473 Tõnisson Kristjan Tartu 02:34:01.4
474 Kond Rasmus Tartu 02:34:01.9
475 Paas Andres Jõgeva 02:34:02.4
476 Ehaste Hillar Tartu 02:34:03.0
477 Grünthal Aivar Tartu 02:34:03.5
478 Vaabel Harlet Tartu 02:34:04.4
479 Meos Kristel Tallinn 02:34:04.6
480 Liis Raivo Tartu 02:34:13.8
481 Ojala Marko Tartu 02:34:14.3
482 Mets Jüri Pärnu 02:34:19.0
483 Leosk Rein Tartu 02:34:31.2
484 Alamaa Siim-Erik Harju 02:34:37.2
485 Tikk Lauri Tartu 02:34:37.4
486 Suuroja Jüri Tartu 02:34:44.9
487 Kaiva Jaanus Tallinn 02:34:50.1
488 Ird Indrek Tartu 02:34:51.0
489 Kitt Aimar Tallinn 02:34:52.7
490 Hitrov Tony Tallinn 02:34:54.2
491 Lumiste Andrus Harju 02:34:54.3
492 Bonder Liis Tallinn 02:34:54.6
493 Valkenklau Veiko Tartu 02:34:55.6
494 Majas Indrek Tallinn 02:34:57.4
495 Eelmets Egon Harju 02:35:10.8
496 Kreekman Kalev Harju 02:35:11.6
497 Teedemaa Turvo Tartu 02:35:12.1
498 Voitka Liis Tartu 02:35:12.4
499 Haldre Sulev Tartu 02:35:12.5
500 Visnapuu Rene Harju 02:35:12.9
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE