estenglv
WAP version
Login form
Ühispanga 24. Tartu Rattaralli 133 km
Ühispanga 24. Tartu Rattaralli 69 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 01 Apr 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ühispanga 24. Tartu Rattaralli
Aeg 29.05.2005
Koht Tartu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants

133km, 69 km

Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee 
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Kübar Andres Põlva 01:55:50.0
2 Uurimäe Roomet Harjumaa 01:55:50.3
3 Karelson Sten Tartu 01:55:50.5
4 Joandi Tõiv Tallinn 01:55:50.6
5 Sammalsaar Mait Harjumaa 01:55:50.8
6 Aasoja Arbo Harjumaa 01:55:51.1
7 Määrits Toomas Tartu 01:55:51.3
8 Tering Kalvi Harjumaa 01:55:51.3
9 Paas Markus Viljandi 01:55:51.9
10 Randmäe Rain Tallinn 01:55:52.8
11 Maaring Benno Tartu 01:55:53.9
12 Säärits Taavo Tartu 01:55:54.0
13 Holtsmann Siim Lääne-Viru 01:55:54.4
14 Reissaar Alari Lääne-Viru 01:55:54.8
15 Kulo Kristo Tartu 01:55:55.0
16 Suurpere Arvi Tartu 01:55:55.3
17 Einroos Raino Tallinn 01:55:55.7
18 Laanemaa Kristjan Tartu 01:55:55.8
19 Veskimägi Enn Tallinn 01:55:56.2
20 Talmet Indrek Võru 01:55:56.3
21 Jõgi Joonas Tallinn 01:55:56.5
22 Anderson Igor Soome 01:55:56.9
23 Toome Roland Lääne-Viru 01:55:56.9
24 Allik Peeter Tallinn 01:55:57.9
25 Annamaa Mikk Tartu 01:55:58.1
26 Teder Koit Viljandi 01:55:58.1
27 Jõgi Neeme Tallinn 01:56:03.2
28 Lapidus Boris Tallinn 01:59:10.1
29 Otstavel Risto Tartu 01:59:12.6
30 Haljasorg Mikk Tartu 01:59:17.6
31 Türna Mallor Jõgeva 01:59:51.2
32 Narusk Indrek Tallinn 01:59:51.3
33 Jullinen Erko Lääne-Viru 01:59:51.6
34 Kask Aksel Pärnu 01:59:51.7
35 Sõmmer Tauno Viljandi 01:59:51.8
36 Kruve Andres Lääne-Viru 01:59:51.9
37 Heinmaa Henri Tallinn 01:59:52.5
38 Pikani Margus Tallinn 01:59:52.5
39 Soosaar Timo Tallinn 01:59:52.5
40 Sarv Sten Viljandi 01:59:53.0
41 Maks Meelis Tartu 01:59:53.1
42 Velps Uldis Läti 01:59:53.3
43 Helm Oliver Tartu 01:59:53.3
44 Kaljumäe Aivo Tallinn 01:59:53.4
45 Savi Tõnu Tallinn 01:59:53.5
46 Reinvald Margus Tartu 01:59:53.6
47 Soom Henri Tartu 01:59:53.8
48 Lainevee Heiki Jõgeva 01:59:54.0
49 Koppel Mart Tartu 01:59:54.1
50 Laosma Raimo Harjumaa 01:59:54.1
51 Luur Ervin Pärnu 01:59:54.1
52 Jürgen Aivar Viljandi 01:59:54.4
53 Meitus Raivo Jõgeva 01:59:54.6
54 Sirak Kaimo Harjumaa 01:59:54.7
55 Ojamaa Raul Jõgeva 01:59:54.7
56 Paavel Valdeko Harjumaa 01:59:54.8
57 Kataev Igor Venemaa 01:59:54.9
58 Põldoja Urmas Tartu 01:59:55.2
59 Aasmäe Peeter Tartu 01:59:55.3
60 Jürjens Erik Rapla 01:59:55.4
61 Leiger Roomet Tallinn 01:59:55.5
62 Paas Aivar Viljandi 01:59:55.6
63 Pletiens Ilgvars Läti 01:59:55.9
64 Ahven Priit Valga 01:59:55.9
65 Freimann Ilmar Tartu 01:59:56.0
66 Tamm Pearu Tallinn 01:59:56.1
67 Zirel Joel Tartu 01:59:56.2
68 Morel Ülar Võru 01:59:56.3
69 Kukk Jaanus Tartu 01:59:57.4
70 Juhanson Margo Tartu 01:59:58.0
71 Kangur Mart Tartu 01:59:58.3
72 Kivil Allar Tartu 01:59:58.5
73 Laan Madis Tartu 01:59:59.2
74 Kokka Jaak Võru 01:59:59.6
75 Nurmsalu Kristjan Lääne-Viru 02:00:00.1
76 Lamp Enn Harjumaa 02:00:01.0
77 Karotamm Toomas Pärnu 02:00:01.6
78 Pettai Andres Tartu 02:00:01.6
79 Õun Valdur Tallinn 02:00:01.7
80 Kuum Alar Harjumaa 02:00:01.9
81 Salep Robert Lääne-Viru 02:00:02.5
82 Rehi Arne Jõgeva 02:00:02.6
83 Merivee Rannus Jõgeva 02:00:03.5
84 Riimaa Kristo Tallinn 02:00:03.5
85 Kulu Kristjan Tallinn 02:00:03.9
86 Pajo Olavi Tallinn 02:00:04.2
87 Mets Jüri Pärnu 02:00:52.2
88 Arakas Mart Tallinn 02:01:11.3
89 Liivandi Eero Tallinn 02:01:11.3
90 Vahi Kunnar Valga 02:01:12.0
91 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 02:01:45.0
92 Kilvits Kätlin Tartu 02:02:22.0
93 Kõks Kalmer Tartu 02:02:22.1
94 Raidvee Priit Tartu 02:02:22.6
95 Lind Avo Tartu 02:03:34.8
96 Meeru Mart Jõgeva 02:03:34.9
97 Mändmets Helges Harjumaa 02:03:35.1
98 Maiste Magnus Tartu 02:03:35.2
99 Rebane Hannes Tartu 02:03:35.3
100 Kallari Taimar Tartu 02:03:35.4
101 Sikemäe Kaarel Harjumaa 02:03:35.7
102 Tamm Malvo Tartu 02:03:35.9
103 Laht Rauno Harjumaa 02:03:36.2
104 Loigom Erki Harjumaa 02:03:36.4
105 Holter Tambet Tartu 02:03:36.9
106 Tikku Priit Pärnu 02:03:37.2
107 Park Anar Tartu 02:03:37.3
108 Urtson Kristjan Tallinn 02:03:37.5
109 Zelmenis Ugis Läti 02:03:37.6
110 Ansip Fred Tartu 02:03:37.8
111 Martihhin Kaupo Tartu 02:03:38.2
112 Kurg Eke Tartu 02:03:38.3
113 Unt Siim Tartu 02:03:38.5
114 Jõgi Marek Tallinn 02:03:38.8
115 Mets Kaupo Jõgeva 02:03:38.9
116 Pällo Indrek Tallinn 02:03:39.2
117 Rootslane Ivo Tartu 02:03:39.4
118 Lust Toomas Tartu 02:03:39.5
119 Põlgast Urmas Tartu 02:03:39.5
120 Sõmmer Simo Viljandi 02:03:39.6
121 Tsirp Priit Tartu 02:03:41.7
122 Ehaste Hillar Tartu 02:03:41.8
123 Kask Olavi Tallinn 02:03:42.4
124 Halmo Sami Soome 02:03:42.9
125 Friman Joni Soome 02:03:43.1
126 Nairis Meelis Tartu 02:03:43.5
127 Kiens Ott Tartu 02:03:43.5
128 Tootsi Külli Tartu 02:03:44.0
129 Arumets Joel Tartu 02:03:44.2
130 Liivamägi Kalev Tartu 02:03:44.8
131 Org Alari Harjumaa 02:03:45.7
132 Rebane Henry Tartu 02:03:48.1
133 Mändla Raul Tallinn 02:03:49.8
134 Kulp Janar Viljandi 02:04:32.9
135 Haabma Lii Rapla 02:05:02.1
136 Tark Kaarel Tartu 02:05:12.0
137 Rammo Aapo Põlva 02:06:36.7
138 Hollo Ülar Tartu 02:07:38.2
139 Valgerist Allan Tartu 02:07:52.7
140 Vain Toomas Harjumaa 02:07:53.0
141 Vaan Ott Viljandi 02:07:55.7
142 Jussmann Ivo Harjumaa 02:07:55.7
143 Merelaid Kaido Läti 02:07:55.9
144 Sapp Enn Harjumaa 02:07:57.0
145 Vahemets Vahur Pärnu 02:07:57.2
146 Soo Allar Jõgeva 02:07:58.1
147 Kupits Kaupo Tartu 02:07:58.1
148 Jõgi Andrus Tartu 02:07:58.4
149 Kroon Paavo Tartu 02:07:58.7
150 Marmor Innar Tallinn 02:07:58.7
151 Rivik Virgo Tartu 02:07:58.8
152 Lindeberg Rauno Tartu 02:07:58.9
153 Pflug Egert Tallinn 02:07:59.1
154 Rekand Raido Tartu 02:07:59.1
155 Kiivit Lauri Tartu 02:07:59.4
156 Puusaar Sulev Tartu 02:07:59.5
157 Ligi Madis Tartu 02:07:59.7
158 Rahi Tõnu Tartu 02:07:59.7
159 Jürimäe Andres Tartu 02:07:59.8
160 Laarmaa Rein-Matti Tartu 02:07:59.8
161 Sõmmer Andi Viljandi 02:08:00.0
162 Leino Peep Tallinn 02:08:00.2
163 Lemetti Margo Tartu 02:08:00.2
164 Kuusk Tiit Jõgeva 02:08:00.6
165 Tolmusk Andrus Tartu 02:08:00.8
166 Kasper Tanel Harjumaa 02:08:01.5
167 Arst Alar Tartu 02:08:01.5
168 Sarapuu Priit Tallinn 02:08:01.9
169 Lillsaar Tõnu Rapla 02:08:02.2
170 Leetma Ivo Viljandi 02:08:02.4
171 Pärn Alvar Pärnu 02:08:02.8
172 Rohelaan Ken Harjumaa 02:08:03.7
173 Rammi Antti Tartu 02:08:03.7
174 Müristaja Mart Tallinn 02:08:04.2
175 Valter Urmo Tallinn 02:08:04.2
176 Sass Heldur Pärnu 02:08:05.5
177 Tooming Taso Tartu 02:08:07.1
178 Zalitis Didzis Läti 02:08:07.4
179 Luts Janno Tallinn 02:08:07.7
180 Pulles Jaanus Tartu 02:08:08.9
181 Ferry Peter Inglismaa 02:08:11.7
182 Reinola Hannes Tallinn 02:10:32.0
183 Gevorkjan Ferdinand Järvamaa 02:10:32.3
184 Lauri Siim Tartu 02:10:33.6
185 Ilves Tarmo Tartu 02:10:33.9
186 Lukmann Harry Tallinn 02:10:34.0
187 Saar Andrus Jõgeva 02:10:34.1
188 Suviste Raivo Tallinn 02:10:34.3
189 Karu Üllar Tallinn 02:10:34.4
190 Rebane Rene Jõgeva 02:10:34.5
191 Rohu Kaspar Tartu 02:10:34.7
192 Haljaste Härmo Tartu 02:10:34.8
193 Kütt Meelis Harjumaa 02:10:34.8
194 Muhhin Indrek Tartu 02:10:34.9
195 Kams Toomas Tartu 02:10:35.1
196 Lootus Gert Tallinn 02:10:35.1
197 Sapelson Rauno Tartu 02:10:35.4
198 Kärner Priit Tallinn 02:10:35.5
199 Räim Mihkel Saaremaa 02:10:35.5
200 Dedov Mihkel Tartu 02:10:35.6
201 Laiverik Jaanus Valga 02:10:35.8
202 Lehtmaa Lauri Tartu 02:10:35.8
203 Villemson Andres Harjumaa 02:10:35.9
204 Vald Vaido Tartu 02:10:35.9
205 Morel Ert Tartu 02:10:36.5
206 Adamson Monika Tartu 02:10:36.7
207 Liblik Lauri Tartu 02:10:36.9
208 Israel Kalev Harjumaa 02:10:37.0
209 Tiks Tarmo Jõgeva 02:10:37.3
210 Niemelä Jari Soome 02:10:37.5
211 Pahplum Ervin Tartu 02:10:37.6
212 Lambing Margus Lääne-Viru 02:10:38.1
213 Kannimäe Olev Võru 02:10:38.8
214 Tamm Erki Tartu 02:10:39.2
215 Põvvat Reili Tartu 02:10:39.6
216 Viitkar Urmas Tartu 02:10:40.5
217 Saar Anti Viljandi 02:10:40.9
218 Shmidt Veiko Viljandi 02:10:40.9
219 Veske Arne Läänemaa 02:10:41.2
220 Kannimäe Taavi Võru 02:10:41.5
221 Tsäko Tarmo Põlva 02:10:41.7
222 Kepp Kalev Tartu 02:10:41.8
223 Parksepp Priit Tartu 02:10:45.7
224 Sauga Indrek Harjumaa 02:10:48.5
225 Pajur Rain Tallinn 02:10:49.7
226 Valdmaa Aivar Tartu 02:11:00.2
227 Albri Tarvo Pärnu 02:11:09.9
228 Kont Genno Tartu 02:11:10.7
229 Kivi Toivo Tallinn 02:11:16.4
230 Meitus Steven Jõgeva 02:11:18.1
231 Bonder Liis Viljandi 02:11:19.1
232 Pihlamägi Rainis Tallinn 02:11:19.1
233 Möll Heiki Tartu 02:11:19.5
234 Poolmaa Reino Harjumaa 02:11:20.0
235 Vares Margus Tartu 02:11:20.5
236 Tõnnov Marti Tartu 02:11:21.1
237 Ojamaa Imre Tallinn 02:11:21.1
238 Tamuri Erko Harjumaa 02:11:21.4
239 Haabma Alar Rapla 02:11:21.6
240 Kimmel Margit Tallinn 02:11:21.9
241 Lainevee Ivika Jõgeva 02:11:22.3
242 Aro Andrus Harjumaa 02:11:23.3
243 Israel Harri Tallinn 02:11:23.4
244 Talmet Andres Võru 02:11:28.9
245 Kekkonen Ragnar Tartu 02:11:54.0
246 Metsmägi Andres Tartu 02:12:34.6
247 Friman Arto Soome 02:12:34.8
248 Pütsep Vello Jõgeva 02:12:35.1
249 Villemson Kaupo Harjumaa 02:12:35.6
250 Berezin Sten Tallinn 02:12:35.6
251 Tark Andres Tartu 02:12:35.9
252 Roon Olga Tartu 02:12:37.3
253 Külm Kristjan Tartu 02:12:39.3
254 Viljeste Ahti Tallinn 02:12:39.8
255 Kutti Juhan Valga 02:12:42.0
256 Johanson Raoul Pärnu 02:12:42.0
257 Vall Kalle Tartu 02:12:42.3
258 Tammjärv Karel Tartu 02:12:42.3
259 Vilt Priit Tartu 02:12:42.8
260 Räni Jaan Harjumaa 02:12:43.0
261 Puusepp Mihkel Harjumaa 02:12:43.5
262 Kask Kalle Tallinn 02:12:43.7
263 Jaks Viljar Tartu 02:12:44.0
264 Nork Eduard Tallinn 02:12:44.4
265 Roots Jaanus Viljandi 02:12:44.5
266 Kaeramaa Jüri Tartu 02:12:44.7
267 Nael Raul Tartu 02:12:44.8
268 Helinurm Marek Tallinn 02:12:45.1
269 Vint Indrek Tartu 02:12:45.5
270 Liimann Margus Lääne-Viru 02:12:45.7
271 Tiirik Urmas Tartu 02:12:45.7
272 Grünthal Aivar Tartu 02:12:46.0
273 Liimann Andrus Lääne-Viru 02:12:46.0
274 Loogna Taavi Tallinn 02:12:46.3
275 Schmidt Mati Tallinn 02:12:46.3
276 Truupõld Villu Tartu 02:12:46.3
277 Kuhlberg Janek Tallinn 02:12:46.5
278 Peterson Marko Viljandi 02:12:46.5
279 Kiens Tuuli Tartu 02:12:47.1
280 Põldma Ülo Tartu 02:12:47.1
281 Kulbin Ivar Tallinn 02:12:47.1
282 Laurik Villu Rapla 02:12:47.3
283 Tirgo Tõnu Viljandi 02:12:47.3
284 Kask Aare Pärnu 02:12:47.4
285 Pungar Marek Tartu 02:12:47.8
286 Aamisepp Arno Harjumaa 02:12:48.1
287 Angerjärv Arvi Tartu 02:12:48.5
288 Toode Margus Tartu 02:12:49.0
289 Pokkinen Margus Tartu 02:12:49.1
290 Otsus Marko Tartu 02:12:49.6
291 Sniker Indrek Tallinn 02:12:49.8
292 Kiisk Raivo Tartu 02:12:50.0
293 Ernits Tarmo Tartu 02:12:51.1
294 Raud Avo Pärnu 02:12:51.3
295 Aul Teet Lääne-Viru 02:12:51.8
296 Parisalu Erliko Tartu 02:12:51.9
297 Talumaa Toomas Tallinn 02:12:52.6
298 Lusis Ariks Läti 02:12:56.0
299 Lukman Riivo Lääne-Viru 02:12:57.4
300 Loigom Andres Tallinn 02:12:59.3
301 Lainoja Toomas Tartu 02:13:13.5
302 Jõgi Erik Harjumaa 02:13:21.2
303 Kiidjärv Ralf Tartu 02:13:22.8
304 Kolga Jaan Valga 02:13:23.7
305 Luikme Peeter Tartu 02:13:24.6
306 Kannimäe Pille Võru 02:13:26.6
307 Taivere Mihhail Tartu 02:13:26.7
308 Mauring Katrin Viljandi 02:13:27.1
309 Lõokene Rinaldo Tallinn 02:13:27.9
310 Rebane Peeter Tallinn 02:13:29.8
311 Markvardt Tiit Tartu 02:13:30.4
312 Sõna Asmer Põlva 02:13:30.5
313 Polt Kaido Tallinn 02:13:31.0
314 Ressaar Arvo Viljandi 02:13:32.2
315 Tamm Ain Rapla 02:13:43.7
316 Schneider Merle Jõgeva 02:13:47.0
317 Joosep Mart Jõgeva 02:13:47.9
318 Maasik Ain Tartu 02:13:48.7
319 Lott Alexander Tartu 02:13:49.8
320 Tark Mariliis Tartu 02:13:49.9
321 Karelson Taavi Tartu 02:14:01.3
322 Trees Henri Tartu 02:14:12.8
323 Hertsmann Jassu Tartu 02:14:13.7
324 Kiigemägi Ivi Tartu 02:14:17.6
325 Haavik Mart Harjumaa 02:14:18.4
326 Orav Kristo Tartu 02:14:28.0
327 Sein Olev Tallinn 02:14:29.4
328 Viisimaa Fred Harjumaa 02:14:29.6
329 Vaab Enno Järvamaa 02:14:30.6
330 Kotov Jevgeni Harjumaa 02:14:31.3
331 Rauam Martin Harjumaa 02:14:33.0
332 Kivil Heleri Tartu 02:14:34.0
333 Arras Anneli Tartu 02:14:34.1
334 Raid Rein Tartu 02:14:34.8
335 Tammik Tauno Tartu 02:15:00.1
336 Liiva Andres Tartu 02:15:18.9
337 Põldoja Alar Tartu 02:15:47.1
338 Remmel Jakob Tartu 02:15:51.4
339 Armulik Tõnu Tallinn 02:15:51.8
340 Kirtsi Urmas Harjumaa 02:15:54.5
341 Normak Argo Tartu 02:15:55.2
342 Loopõld Ants Harjumaa 02:15:55.2
343 Heinväli Even Põlva 02:15:55.4
344 Saarekanno Marek Harjumaa 02:15:55.9
345 Saar Tiina Jõgeva 02:15:56.0
346 Külasepp Siim Tartu 02:15:57.3
347 Sotnikova Diana Tallinn 02:15:57.6
348 Korbun Kalev Põlva 02:15:58.2
349 Lopman Veiko Tartu 02:15:58.4
350 Taal Priit Tartu 02:15:59.1
351 Rammulüüs Romet Tartu 02:15:59.9
352 Kukk Margus Tartu 02:16:03.5
353 Press Jüri Tallinn 02:16:07.4
354 Ilves Tauno Tartu 02:16:07.8
355 Jallai Janeli Valga 02:16:19.7
356 Kalme Priit Jõgeva 02:16:19.9
357 Kaju Indrek Tallinn 02:16:23.8
358 Liivak Tõnu Tartu 02:16:24.1
359 Insler Enn Järvamaa 02:16:24.2
360 Usin Virgo Tartu 02:16:25.8
361 Närap Tarmo Tartu 02:16:28.4
362 Ottender Tarmo Jõgeva 02:16:30.6
363 Leetoja Aldo Lääne-Viru 02:16:30.7
364 Võrk Jaanus Valga 02:16:30.9
365 Kaare Jaanus Lääne-Viru 02:16:30.9
366 Kadak Kalev Lääne-Viru 02:16:30.9
367 Kalm Toomas Tallinn 02:16:30.9
368 Toots Vahur Tartu 02:16:31.0
369 Kahl Harri Tallinn 02:16:31.1
370 Kurs Siim Tartu 02:16:31.9
371 Võsu Veiko Tallinn 02:16:31.9
372 Jakobsoo Tanel Tartu 02:16:31.9
373 Melk Tanel Tartu 02:16:32.6
374 Aalik Marko Tallinn 02:16:32.6
375 Tuudelepp Elmar Viljandi 02:16:33.0
376 Poll Alo Tartu 02:16:33.0
377 Juursoo Meelis Tartu 02:16:33.1
378 Liiva Toomas Valga 02:16:33.4
379 Kuusik Tiina Viljandi 02:16:33.4
380 Kübar Kristjan Tartu 02:16:33.9
381 Rauam Aivar Tallinn 02:16:34.1
382 Veldemann Kaido Harjumaa 02:16:34.1
383 Laurits Hardi Tartu 02:16:34.1
384 Lestmann Kristo Tartu 02:16:34.5
385 Mutli Andrus Tartu 02:16:34.8
386 Pihor Ülo Tartu 02:16:34.8
387 Pungar Urmas Tartu 02:16:35.1
388 Schneider Toomas Jõgeva 02:16:35.1
389 Lepik Astrid Tartu 02:16:35.3
390 Vilks Urmas Jõgeva 02:16:35.4
391 Rootsi Hannes Tartu 02:16:36.1
392 Inno Kadi Lääne-Viru 02:16:36.3
393 Välilä Jouni Soome 02:16:37.6
394 Tomson Aivar Harjumaa 02:16:37.8
395 Kajaste Kalev Põlva 02:16:39.8
396 Piir Tarvo Tartu 02:16:40.6
397 Lehtoja Eha Pärnu 02:16:41.5
398 Hämmal Jürgen Tartu 02:16:44.7
399 Ojastu Aivar Tallinn 02:16:47.3
400 Suursoo Ivo Tallinn 02:16:50.7
401 Laane Larissa Tartu 02:16:52.6
402 Kübar Kristel Tartu 02:16:56.2
403 Polusk Mario Tallinn 02:17:03.6
404 Tark Kalev Tartu 02:17:11.1
405 Maksimov Taavi Tartu 02:17:13.3
406 Lebedev Jüri Pärnu 02:17:17.7
407 Põltsama Priit Tallinn 02:17:47.1
408 Tsernant Tõnu Tartu 02:17:53.7
409 Itter Helina Pärnu 02:17:54.0
410 Lentsius Janika Tallinn 02:17:54.3
411 Kuusik Norman Pärnu 02:17:55.0
412 Maaring Marek Tartu 02:17:55.1
413 Kaasik Ain-Elmar Tartu 02:17:55.2
414 Jakovleva Karin Tartu 02:17:55.6
415 Männiste Valdur Tartu 02:17:56.0
416 Laagus Varmo Tartu 02:17:56.2
417 Parv Oliver Tartu 02:17:58.8
418 Lumi Toomas Tartu 02:18:13.2
419 Ojamäe Kristiina Tartu 02:18:16.3
420 Kangert Tiit Pärnu 02:18:35.4
421 Mikk Aivar Tartu 02:18:36.8
422 Annamaa Johanna Tartu 02:18:53.2
423 Lümat Alo Tartu 02:18:55.2
424 Makke Vahur Tartu 02:18:57.9
425 Morel Raul Tartu 02:18:58.7
426 Eelmets Ergo Harjumaa 02:18:59.2
427 Lehtsalu Urmo Harjumaa 02:18:59.8
428 Sihver Priidik Jõgeva 02:19:29.4
429 Jürgens Tanel Jõgeva 02:19:29.4
430 Põldvere Ailar Tartu 02:20:05.4
431 Jaakson Aimar Tartu 02:20:06.1
432 Kibal Marje Tartu 02:20:07.1
433 Rand Romet Tartu 02:20:16.5
434 Rinkus Arnolds Läti 02:20:26.0
435 Parts Veiko Harjumaa 02:20:26.1
436 Vaserik Üllar Lääne-Viru 02:20:26.5
437 Ader Ahto Tallinn 02:20:27.2
438 Ridamäe Lea Tallinn 02:20:27.3
439 Rohelaan Sven Harjumaa 02:20:28.0
440 Veerus Ivar Tallinn 02:20:28.1
441 Martinson Mart Tartu 02:20:28.6
442 Kenapea Kristjan Tartu 02:20:28.8
443 Rantanen Timo Soome 02:20:28.8
444 Isotamm Raul Tallinn 02:20:29.2
445 Tiitsen Villu Tallinn 02:20:29.7
446 Hoff Annika Harjumaa 02:20:30.2
447 Salep Sven Lääne-Viru 02:20:30.3
448 Tamberg Nele Tartu 02:20:31.7
449 Alas Priit Tallinn 02:20:33.1
450 Rootsma Rolf-Otto Valga 02:21:01.8
451 Tamm Tõnis Ida-Viru 02:21:02.3
452 Mäe Tarmo Tallinn 02:21:02.8
453 Kozik Enrik Harjumaa 02:21:17.4
454 Celmaraugs Lauva Läti 02:21:32.1
455 Rösler Tõnu Viljandi 02:21:39.7
456 Tarto Indrek Jõgeva 02:21:40.5
457 Tigane Timo Valga 02:21:41.6
458 Vaher Jaan Tartu 02:21:43.1
459 Tarto Andres Jõgeva 02:21:43.4
460 Muldme Risto Tallinn 02:21:44.3
461 Vooder Margus Tartu 02:21:47.2
462 Pille Enno Tartu 02:21:47.7
463 Kivirüüt Urmas Harjumaa 02:21:53.2
464 Tamm Tamar Valga 02:21:54.0
465 Säärits Uudo Tartu 02:21:55.0
466 Parts Eve Tartu 02:21:55.5
467 Kullamaa Raul Tartu 02:21:55.7
468 Ensling Erkko Tallinn 02:21:55.9
469 Külm Hanno Tartu 02:21:56.0
470 Lepp Toomas Tartu 02:21:56.1
471 Tabo Sandor Tartu 02:21:56.2
472 Pärgmäe Pille Tartu 02:21:56.3
473 Kubber Peep Tallinn 02:21:56.4
474 Aro Harri Harjumaa 02:21:56.5
475 Odamus Terje Harjumaa 02:21:56.6
476 Parmask Peeter Tartu 02:21:56.7
477 Kuusik Jaanus Pärnu 02:21:58.0
478 Vald Vaino Tartu 02:21:58.7
479 Laantee Heiki Tartu 02:22:04.4
480 Riimand Jüri Pärnu 02:22:04.6
481 Neumann Tauno Valga 02:22:05.6
482 Hiiemäe Kristel Tartu 02:22:05.9
483 Sarapuu Kuldar Tartu 02:22:13.3
484 Kubpart Ago Tartu 02:22:20.7
485 Kaasik Triin Anette Tartu 02:22:22.7
486 Pragi Karel Harjumaa 02:22:27.1
487 Särki Ingmar Tartu 02:22:33.5
488 Paidre Urmas Tartu 02:22:39.9
489 Paesüld Harles Harjumaa 02:22:40.0
490 Hitrov Herki Tallinn 02:22:40.1
491 Kraavi Valev Põlva 02:22:41.4
492 Reinol Ivo Tartu 02:22:44.7
493 Nurmeots Eveli Harjumaa 02:22:48.1
494 Külasepp Raivo Tartu 02:22:48.8
495 Ainso Holger Tartu 02:22:52.2
496 Mutli Marina Tartu 02:23:02.0
497 Parmask Janek Valga 02:23:02.0
498 Vasemägi Marika Valga 02:23:02.8
499 Varik Leho Tallinn 02:23:03.1
500 Lood Illlar Tartu 02:23:10.0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE