estenglv
WAP version
Login form
20.Tartu Rattaralli 136 km
20.Tartu Rattaralli 64 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
20.Tartu Rattaralli
Aeg 27.05.2001
Koht Tartu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 136 km
Korraldaja Klubi Tartu Martaon www.tartumaraton.ee  
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Taavet Taavi Tartu 01:47:47.6
2 Kübar Andres Põlva 01:47:49.3
3 Lillemets Tanel Tartu 01:47:58.3
4 Käsnar Aivo Tartu 01:48:03.9
5 Kübar Kristjan Tartu 01:48:09.1
6 Kasekamp Andrus Viljandi 01:48:14.8
7 Pettai Paavo Tallinn 01:49:24.7
8 Matvejev Toomas Tartu 01:49:47.2
9 Lanno Üllar Tallinn 01:51:52.5
10 Suisalu Alvar Tallinn 01:52:35.1
11 Piirsoo Aare Harjumaa 01:52:48.2
12 Toots Valdis Tartu 01:52:58.1
13 Zebers Ainars Läti 01:53:50.9
14 Koot Alar Tallinn 01:53:52.1
15 Laurson Mati Tartu 01:53:52.2
16 Zviedris Normunds Läti 01:53:57.3
17 Turba Jaanus Tallinn 01:54:20.6
18 Lell Karl Harjumaa 01:54:47.5
19 Sammalsaar Mait Harjumaa 01:54:47.7
20 Pae Arno Tallinn 01:54:49.8
21 Erenvert Janno Tartu 01:54:57.6
22 Tamm Bruno Tallinn 01:55:40.1
23 Ao Silver Tartu 01:56:19.3
24 Toobal Hillar Tartu 01:57:08.5
25 Sleng Kaupo Harjumaa 01:57:10.5
26 Suurpere Arvi Tartu 01:57:12.8
27 Kulu Kristjan Tallinn 01:57:15.5
28 Heinmaa Henri Tallinn 01:57:18.1
29 Miller Mait Tallinn 01:57:18.9
30 Silver Jaanus Tartu 01:57:19.7
31 Rebane Hannes Tartu 01:57:20.1
32 Ventmann Henri Tartu 01:57:20.5
33 Mehine Margus Tartu 01:57:21.7
34 Viridet Aivo Tartu 01:57:23.0
35 Liivamägi Kalev Tartu 01:57:24.0
36 Kelk Margus Tartu 01:57:25.8
37 Põldoja Urmas Tartu 01:57:28.8
38 Karelson Sten Tartu 01:57:31.0
39 Kukrus Margus Tartu 01:57:47.4
40 Arumets Joel Tartu 01:57:48.3
41 Tooming Taso Tartu 01:57:48.6
42 Jõgila Sven Tartu 01:57:51.3
43 Kulago Sergejs Läti 01:57:59.4
44 Zviedris Janis Läti 01:57:59.6
45 Skutelis Aivars Läti 01:58:11.6
46 Malkus Margus Tartu 01:58:12.4
47 Lilleorg Martti Tartu 01:58:12.8
48 Pugal Erki Harjumaa 01:58:14.1
49 Rebaste Taavi Tartu 01:58:14.7
50 Vister Alo Viljandi 01:58:15.2
51 Määrits Toomas Tartu 01:58:15.4
52 Malm Margus Tallinn 01:58:17.7
53 Vengerfeldt Veiko Tartu 01:58:18.5
54 Sinirand Melvin Tallinn 01:58:21.0
55 Verrev Horret Tartu 01:58:24.6
56 Põldoja Tauno Tallinn 01:58:38.3
57 Toome Roland Lääne-Viru 01:58:41.5
58 Vaard Paul Tartu 01:59:20.5
59 Sammel Koit Tallinn 01:59:27.1
60 Kitsing Silver Tartu 01:59:31.4
61 Randmäe Rain Tallinn 01:59:40.9
62 Morel Ülar Võru 01:59:41.7
63 Torpan Juhan Tartu 01:59:42.0
64 Oot Anti Tartu 01:59:45.0
65 Mürk Vahur Tartu 01:59:46.1
66 Maasing Sander Jõgeva 01:59:46.8
67 Uuli Andres Tartu 01:59:46.9
68 Türna Mallor Jõgeva 02:00:04.9
69 Veskimägi Enn Tallinn 02:00:05.0
70 Vunk Kalev Tartu 02:00:09.4
71 Hagen Peeter Tartu 02:00:10.1
72 Gornischeff Felix Tartu 02:01:19.0
73 Mahlapuu Madis Tartu 02:01:50.5
74 Karotamm Toomas Pärnu 02:01:56.9
75 Sinilill Artur Tartu 02:02:13.9
76 Kajava Aare Lääne-Viru 02:02:22.1
77 Priman Silvar Tartu 02:02:59.7
78 Vister Ardi Tartu 02:03:03.9
79 Zunna Vilmars Läti 02:03:09.1
80 Soonets Art Tartu 02:03:09.1
81 Jürgen Aivar Viljandi 02:03:13.5
82 Sedlenieks Ivars Läti 02:03:14.6
83 Tõldsepp Algo Tartu 02:03:14.7
84 Rebas Rauno Harjumaa 02:03:16.1
85 Mäekivi Andres Tartu 02:03:24.3
86 Pärs Priit Tartu 02:03:29.7
87 Zirel Joel Tartu 02:03:35.1
88 Rebane Indrek Tartu 02:03:45.7
89 Ennuste Jaak Harjumaa 02:03:50.5
90 Kivaste Pärt Tallinn 02:03:53.5
91 Rool Margus Hiiumaa 02:03:53.8
92 Adov Kalev Tartu 02:03:54.6
93 Karupoeg Heldur Tallinn 02:04:04.3
94 Kliiman Tanel Tartu 02:04:04.7
95 Utsal Raiko Tartu 02:04:10.3
96 Vaiksaar Jaan Tartu 02:04:19.2
97 Laanoja Lauri Harjumaa 02:04:21.8
98 Sulakatko Teet Tartu 02:04:22.5
99 Kaarde Siim Tartu 02:04:22.8
100 Männisalu Andrus Harjumaa 02:04:26.5
101 Kiigemägi Ivar Tallinn 02:04:26.8
102 Tomson Toomas Tallinn 02:04:26.9
103 Põlgast Urmas Tartu 02:04:28.0
104 Laikoja Rein Tartu 02:04:28.3
105 Põldmaa Alar Tartu 02:04:30.3
106 Savi Tõnu Tallinn 02:04:31.0
107 Allik Peeter Tallinn 02:04:35.2
108 Mamers Rait Tallinn 02:04:36.6
109 Heapost Tõnu Tallinn 02:04:36.8
110 Ints Kalev Tartu 02:04:48.7
111 Veldemann Janno Tartu 02:05:01.4
112 Kivisaar Andres Tartu 02:05:40.6
113 Pettai Priit Tartu 02:06:17.3
114 Liiv Mati Tallinn 02:06:48.2
115 Parol Andrus Tartu 02:06:50.0
116 Merivee Rannus Jõgeva 02:06:51.3
117 Kalder Madis Tartu 02:06:54.2
118 Vana Janek Tartu 02:07:13.2
119 Mägi Heiki Tartu 02:07:14.3
120 Puidak Aivo Valga 02:07:19.8
121 Maaring Benno Tartu 02:07:20.4
122 Jaks Indrek Tartu 02:07:22.2
123 Sarapuu Janek Tartu 02:07:25.8
124 Alus Aldis Harjumaa 02:07:28.7
125 Eelmets Ert Tallinn 02:07:31.0
126 Tilk Mart Rapla 02:07:34.8
127 Tobreluts Rainer Tartu 02:07:34.9
128 Masing Margus Tallinn 02:07:36.4
129 Kaseorg Raigo Tallinn 02:07:37.8
130 Karupoeg Rainer Tallinn 02:07:40.5
131 Grünberg Rein Tartu 02:07:48.2
132 Valter Urmo Tallinn 02:08:05.3
133 Tuul Renee Tallinn 02:08:06.0
134 Roon Olga Tartu 02:08:08.3
135 Suppi Ahti Tallinn 02:08:22.0
136 Viigipuu Karel Tartu 02:08:30.5
137 Ulp Kerri Tallinn 02:08:50.3
138 Kaera Ahti Tallinn 02:08:51.1
139 Langel Sten Harjumaa 02:08:54.8
140 Rump Eiki Läänemaa 02:08:58.5
141 Kuresoo Andrus Tartu 02:08:59.4
142 Jõgi Andrus Tartu 02:09:01.3
143 Teearu Jaanus Pärnu 02:09:01.9
144 Rõõmussar Raigo Pärnu 02:09:03.5
145 Rohtvee Aarne Järvamaa 02:09:04.6
146 Õispuu Toomas Tallinn 02:09:05.8
147 Jaagura Mehis Tartu 02:09:16.1
148 Pind Lauri Tartu 02:09:24.0
149 Schultz Silver Pärnu 02:09:37.6
150 Kriska Ahto Saaremaa 02:09:46.3
151 Reissaar Alari Lääne-Viru 02:09:46.8
152 Pihlamägi Rainis Tallinn 02:09:50.8
153 Soomets Meelis Viljandi 02:09:53.6
154 Külm Vahur Harjumaa 02:09:58.1
155 Tõldsepp Kalev Tartu 02:10:05.8
156 Ligi Madis Tartu 02:10:07.0
157 Rand Romet Tartu 02:10:09.4
158 Käpa Urmas Tartu 02:10:17.0
159 Laulik Urmas Harjumaa 02:10:17.8
160 Pärnaste Einar Harjumaa 02:10:33.0
161 Kull Andres Tallinn 02:10:34.4
162 Lauk Ojari Tartu 02:10:44.3
163 Raidvee Priit Tartu 02:10:49.5
164 Võsu Bruno Tartu 02:10:55.7
165 Päkk Robert Tartu 02:10:57.6
166 Ojamaa Imre Tallinn 02:10:59.9
167 Pind Sander Tartu 02:11:03.2
168 Lai Aivar Võru 02:11:04.5
169 Peensalu Aimer Tallinn 02:11:04.5
170 Koort Indrek Tallinn 02:11:06.1
171 Lell Ave Harjumaa 02:11:08.4
172 Kutti Juhan Valga 02:11:13.2
173 Kulbin Andres Tartu 02:11:19.4
174 Himma Martti Tartu 02:11:26.8
175 Elster Heiti Tallinn 02:11:30.3
176 Ploompuu Marek Harjumaa 02:11:32.7
177 Luik Aivar Tartu 02:11:41.7
178 Tinno Margus Tallinn 02:11:48.6
179 Volt Madis Harjumaa 02:11:53.0
180 Ridalaan Oleg Tartu 02:11:56.3
181 Känd Kalle Tallinn 02:12:00.0
182 Juhanson Tauno Tartu 02:12:19.0
183 Kalja Raul Tartu 02:12:21.6
184 Oolo Meelis Tartu 02:12:30.8
185 Annamaa Aivo Tartu 02:12:30.8
186 Gorodnicijs Raimonds Läti 02:12:32.2
187 Tamm Pearu Tallinn 02:12:34.9
188 Ilves Jaan Pärnu 02:12:37.1
189 Pops Vahur Tallinn 02:12:39.8
190 Murrand Hanno Tartu 02:12:40.8
191 Männiksaar Indrek Jõgeva 02:12:46.2
192 Kask Aksel Pärnu 02:12:48.4
193 Laagus Rainar Tartu 02:12:50.0
194 Hansen Mik Tartu 02:12:50.4
195 Kaljuste Avo Tartu 02:12:50.5
196 Lustus Enno Järvamaa 02:12:55.0
197 Mändmets Mait Harjumaa 02:13:16.1
198 Mändmets Helges Harjumaa 02:13:17.0
199 Alesmaa Allar Rapla 02:13:17.3
200 Mäesalu Martin Tartu 02:13:21.9
201 Jõgi Margo Tartu 02:13:24.6
202 Koppel Riivo Tallinn 02:13:26.8
203 Pflug Egert Tallinn 02:13:27.3
204 Välilä Jouni Soome 02:13:28.2
205 Hunt Aivar Tallinn 02:13:32.8
206 Roosmäe Tõnu Tartu 02:13:38.2
207 Martihhin Kaupo Tartu 02:13:39.0
208 Viner Ago Tartu 02:13:39.7
209 Paut Tanel Tallinn 02:13:41.7
210 Taros Toomas Tartu 02:13:42.2
211 Piir Tarvo Tartu 02:13:50.7
212 Münter Andres Tallinn 02:13:53.9
213 Korss Kuldar Tartu 02:13:59.1
214 Martikainen Lasse Soome 02:14:00.0
215 Jaani Mart Tartu 02:14:10.1
216 Leppik Urmas Viljandi 02:14:22.3
217 Lusikas Jaan Tartu 02:14:41.6
218 Averkin Priit Tallinn 02:14:50.2
219 Kliimask Tarvi Tartu 02:14:55.4
220 Laikoja Ilmar Viljandi 02:14:56.4
221 Elmik Urmas Tallinn 02:15:03.0
222 Joamets Aimar Tallinn 02:15:04.8
223 Barhov Steven Tartu 02:15:05.3
224 Taaramäe Reimo Pärnu 02:15:12.0
225 Keel Kätlin Harjumaa 02:15:12.5
226 Kirsimägi Taavi Tartu 02:15:21.5
227 Abel Ragnar Tartu 02:15:21.7
228 Abel Rein Tartu 02:15:22.9
229 Liivandi Eero Tallinn 02:15:25.1
230 Ottas Kaupo Tartu 02:15:27.9
231 Kase Kajar Tartu 02:15:28.6
232 Tölp Rein Tallinn 02:15:33.3
233 Israel Harri Tallinn 02:15:35.6
234 Miidla Jaan Pärnu 02:15:36.6
235 Kärema Ago Harjumaa 02:15:37.7
236 Rääbis Mati Harjumaa 02:15:38.9
237 Jaani Robert Tartu 02:15:39.4
238 Tering Kalvi Harjumaa 02:15:39.4
239 Pendra Kulvo Tallinn 02:15:41.4
240 Pällo Indrek Tallinn 02:15:41.8
241 Mändla Raul Tallinn 02:15:46.0
242 Maks Meelis Tartu 02:15:48.4
243 Ots Tarmo Jõgeva 02:15:55.8
244 Koll Margus Rapla 02:15:56.5
245 Saag Helen Viljandi 02:16:19.0
246 Mens Tarvo Jõgeva 02:16:20.1
247 Ostrat Aulis Tartu 02:16:20.9
248 Aro Andrus Harjumaa 02:16:33.6
249 Ütsik Johannes Tallinn 02:16:36.7
250 Veldemann Veiko Tartu 02:16:42.0
251 Afanasjev Aleksander Tartu 02:16:43.0
252 Võhumõõk Indrek Viljandi 02:16:44.1
253 Kers Madis Tartu 02:16:46.9
254 Siimsen Leho Tallinn 02:16:47.0
255 Tark Andres Tartu 02:16:48.6
256 Villemson Andres Harjumaa 02:16:50.7
257 Lill Jüri Harjumaa 02:16:52.9
258 Kadajane Eiki Harjumaa 02:16:54.8
259 Ahi Kalle Jõgeva 02:16:59.3
260 Kalmet Kaido Jõgeva 02:17:05.7
261 Mälberg Meelis Põlva 02:17:21.4
262 Randoja Aivar Tartu 02:17:27.2
263 Kolga Jaan Valga 02:17:29.2
264 Tomson Mati Viljandi 02:17:34.7
265 Soosaar Tiit Tartu 02:17:35.4
266 Lümat Alo Tartu 02:17:45.5
267 Taavel Ivo Tartu 02:17:45.9
268 Meitus Raivo Jõgeva 02:17:46.8
269 Rahnel Eili Harjumaa 02:17:54.7
270 Räim Aivar Harjumaa 02:17:55.6
271 Ojamets Arno Tallinn 02:17:56.1
272 Liivamägi Jaanus Tartu 02:17:58.7
273 Teearu Paul Valga 02:18:02.5
274 Pulles Jaanus Tartu 02:18:05.8
275 Aav Erlend Tartu 02:18:06.0
276 Jürimaa Kevin Valga 02:18:06.5
277 Terep Tarmo Tallinn 02:18:06.8
278 Barhov Gunnar Tartu 02:18:09.4
279 Võru Urmas Võru 02:18:10.5
280 Sõster Heiki Tartu 02:18:10.9
281 Vooder Margus Tartu 02:18:13.8
282 Kala Imre Tallinn 02:18:15.8
283 Mey Tea Tartu 02:18:15.9
284 Laaksonen Osmo Soome 02:18:16.0
285 Freiberg Arvi Tartu 02:18:21.7
286 Tamm Katre Tartu 02:18:22.1
287 Tõnismäe Tiit Harjumaa 02:18:23.1
288 Killing Keito Pärnu 02:18:27.7
289 Niinsalu Udo Harjumaa 02:18:37.5
290 Kaare Ain Tartu 02:18:47.5
291 Haljasorg Mikk Tartu 02:18:57.4
292 Viltsin Andris Harjumaa 02:19:06.9
293 Vettner Andres Harjumaa 02:19:12.1
294 Sepp Eedi Saaremaa 02:19:13.3
295 Makoedov Victor Venemaa 02:19:14.6
296 Arro Ain Tartu 02:19:30.7
297 Säre Toomas Harjumaa 02:19:38.8
298 Vallik Kenneth Tallinn 02:19:39.2
299 Jaanimägi Urmas Võru 02:19:45.0
300 Saska Einar Tartu 02:19:51.5
301 Sass Heldur Pärnu 02:19:58.8
302 Salk Indrek Tartu 02:20:03.2
303 Ilisson Jaan Valga 02:20:03.3
304 Soodla Raul Jõgeva 02:20:03.7
305 Leidt Kaupo Tartu 02:20:04.2
306 Veevo Aare Harjumaa 02:20:04.8
307 Veldemann Kaido Harjumaa 02:20:05.8
308 Teppo Andres Valga 02:20:06.0
309 Kullasepp Liana Tartu 02:20:06.5
310 Roosmann Peeter Tallinn 02:20:07.1
311 Ugaste Sven Tartu 02:20:08.0
312 Suuroja Jüri Tartu 02:20:10.0
313 Johanson Raoul Pärnu 02:20:12.0
314 Angerjärv Arvi Tartu 02:20:14.0
315 Veevo Viljar Tartu 02:20:16.0
316 Mändsalu Imre Rapla 02:20:18.0
317 Korss Silver Tartu 02:20:19.0
318 Vaan Ott Viljandi 02:20:20.1
319 Schmidt Tarmo Harjumaa 02:20:29.1
320 Ilves Timo Pärnu 02:20:29.8
321 Kitsing Urmas Tartu 02:20:31.6
322 Pank Leino Harjumaa 02:20:34.2
323 Golomidov Sergei Tallinn 02:20:37.4
324 Leidmaa Peeter Harjumaa 02:20:38.3
325 Freiberg Mikk Tartu 02:20:39.4
326 Roosmäe Mariin Tartu 02:20:39.7
327 Ainsalu Vambola Tartu 02:20:39.8
328 Nigul Kristo Tartu 02:20:40.1
329 Vall Kalle Tartu 02:20:44.9
330 Tampere Uku Harjumaa 02:20:47.1
331 Kraavi Valev Põlva 02:20:54.6
332 Arukuusk Alar Tartu 02:20:59.3
333 Rand Raivo Tartu 02:21:01.0
334 Viia Raul Tartu 02:21:02.1
335 Ulla Veigo Tallinn 02:21:03.0
336 Lepik Astrid Tartu 02:21:06.6
337 Leedu Anti Tallinn 02:21:06.7
338 Kotov Jevgeni Harjumaa 02:21:06.8
339 Priks Valmond Tartu 02:21:12.5
340 Rebane Etty Tartu 02:21:21.9
341 Kase Maris Tartu 02:21:27.8
342 Reinoja Gunnar Tartu 02:21:27.9
343 Annamaa Mikk Tartu 02:21:29.4
344 Rammo Aapo Põlva 02:21:29.5
345 Karotamm Katrin Pärnu 02:21:30.8
346 Milling Tõnis Tallinn 02:21:32.3
347 Väin Kuno Tallinn 02:21:32.6
348 Kukk Teet Pärnu 02:21:34.5
349 Mäe Lauri Tallinn 02:21:43.1
350 Rebane Alvar Tartu 02:21:43.8
351 Pallase Erik Tartu 02:21:44.4
352 Nigul Aira Tartu 02:21:54.7
353 Ollerma Jaan Rapla 02:21:57.7
354 Beljajev Vladimir Tartu 02:22:00.5
355 Haabma Alar Rapla 02:22:08.2
356 Aulik Kaido Saaremaa 02:22:09.3
357 Kurm Marge Pärnu 02:22:09.5
358 Savitski Henri Tallinn 02:22:10.1
359 Lepp Toomas Tartu 02:22:16.5
360 Haube Veljo Tallinn 02:22:17.7
361 Jahhu Meelis Lääne-Viru 02:22:18.9
362 Kont Kaupo Tartu 02:22:20.1
363 Markus Erki Tallinn 02:22:21.3
364 Zirel Tambet Tartu 02:22:22.6
365 Kangert Tiit Pärnu 02:22:26.1
366 Tenslind Margus Harjumaa 02:22:27.1
367 Pikk Tiit Jõgeva 02:22:28.1
368 Kiivit Lauri Tartu 02:22:29.4
369 Lattik Tõnis Tartu 02:22:34.6
370 Elo Jari Soome 02:22:53.4
371 Jüri Mihkel Tartu 02:22:54.2
372 Treude Henri Tallinn 02:23:14.1
373 Nurk Siiri Saaremaa 02:23:17.1
374 Himma Urmas Tartu 02:23:26.4
375 Külm Kristjan Tartu 02:23:26.8
376 Heinsoo Marek Võru 02:23:28.5
377 Üprus Fred Tartu 02:23:29.2
378 Luhamäe Tõnis Harjumaa 02:23:29.9
379 Järveoja Martin Tartu 02:23:32.2
380 Alliksoo Janis Tartu 02:23:34.9
381 Ootsing Tiit Tartu 02:23:36.6
382 Turb Ants Järvamaa 02:23:38.2
383 Pajo Olavi Tallinn 02:23:41.1
384 Sarja Margus Tartu 02:23:45.2
385 Bachmann Eve Viljandi 02:23:45.8
386 Abolins Austris Läti 02:23:46.8
387 Liis Raivo Tartu 02:23:51.2
388 Vald Viljar Tartu 02:23:51.6
389 Jahilo Valdo Tallinn 02:23:57.7
390 Aasamets Eiki Tallinn 02:24:05.6
391 Müür Piret Valga 02:24:07.1
392 Laas Gunnar Tartu 02:24:12.2
393 Ilves Jaak Pärnu 02:24:15.9
394 Sarapik Aimar Tartu 02:24:32.6
395 Rägo Mati Tartu 02:24:34.6
396 Kiisk Tarmo Harjumaa 02:24:38.5
397 Ilves Sven Tallinn 02:24:39.2
398 Sepp Siim Tartu 02:24:44.8
399 Otsus Marko Tartu 02:24:46.2
400 Kaarna Lennart Tartu 02:24:49.1
401 Plakk Oliver Tartu 02:24:59.6
402 Kastein Margus Hiiumaa 02:25:00.2
403 Avi Madis Tartu 02:25:02.5
404 Tiit Margit Tartu 02:25:05.6
405 Olkonen Erik Tartu 02:25:12.2
406 Israel Kalev Harjumaa 02:25:13.3
407 Rüütel Tõnu Tartu 02:25:14.0
408 Toobal Riho Tartu 02:25:14.7
409 Joosep Mart Jõgeva 02:25:15.0
410 Rehi Arne Jõgeva 02:25:19.0
411 Raid Raivo Tartu 02:25:19.1
412 Veske Arne Läänemaa 02:25:19.8
413 Lindeberg Rauno Tartu 02:25:21.0
414 Strauss Uldis Läti 02:25:23.2
415 Tõnov Tauri-Dag Tallinn 02:25:24.7
416 Seire Ülle Tartu 02:25:25.0
417 Kangur Lenno Tallinn 02:25:25.9
418 Pavlov Marko Võru 02:25:26.8
419 Koitnurm Tiit Tallinn 02:25:27.8
420 Lagus Tanel Rapla 02:25:28.7
421 Tarasova Kadi Tartu 02:25:29.7
422 Teppan Jaak Tartu 02:25:32.0
423 Riistan Agu Tartu 02:25:33.5
424 Kaasik Triin Anette Tartu 02:25:36.0
425 Vikkat Indrek Jõgeva 02:25:37.2
426 Haljaste Härmo Tartu 02:25:39.1
427 Einstein Madis Tartu 02:25:48.1
428 Rein Katrin Tartu 02:25:49.1
429 Jõessar Andres Rapla 02:25:57.6
430 Lorvi Kari Harjumaa 02:26:01.8
431 Tamkivi Alar Tallinn 02:26:02.5
432 Libek Andrus Viljandi 02:26:05.2
433 Varik Leho Tallinn 02:26:10.4
434 Jõesoo Urmas Tallinn 02:26:17.8
435 Amberg Allan Tallinn 02:26:18.4
436 Avarmaa Kaido Tartu 02:26:20.0
437 Vahtramäe Riina Järvamaa 02:26:29.0
438 Pihor Ülo Tartu 02:26:32.2
439 Susi Endel Jõgeva 02:26:32.7
440 Mutli Andrus Tartu 02:26:34.4
441 Haaviste Raido Jõgeva 02:26:38.7
442 Saar Marek Jõgeva 02:26:39.2
443 Usin Rando Tartu 02:26:49.8
444 Soom Henri Tartu 02:26:49.8
445 Põlgast Ekke Tartu 02:26:50.3
446 Kauna Peep Harjumaa 02:26:51.2
447 Ploomipuu Elar Tartu 02:26:59.1
448 Rebane Peeter Tallinn 02:26:59.7
449 Veldemann Evald Tartu 02:27:00.4
450 Kõks Kaja Tartu 02:27:03.4
451 Kõks Riho Tartu 02:27:03.6
452 Kiisel Märt Tartu 02:27:03.7
453 Paluoja Madis Tartu 02:27:06.8
454 Puhk Rain Tartu 02:27:09.6
455 Tarvis Aivi Rapla 02:27:10.2
456 Leibur Guido Tallinn 02:27:11.1
457 Sults Kalle Tallinn 02:27:17.1
458 Türn Toomas Tartu 02:27:19.3
459 Tamm Ivo Hiiumaa 02:27:21.0
460 Pütsepp Olev Tartu 02:27:23.1
461 Vasemägi Aarne Valga 02:27:24.3
462 Rätsepuu Gunnar Tartu 02:27:27.6
463 Novoshilov Kaido Tartu 02:27:33.6
464 Rootslane Ivo Tartu 02:27:34.0
465 Ploovits Helena Harjumaa 02:27:34.1
466 Kaeramaa Jüri Tartu 02:27:36.3
467 Aava Eret Harjumaa 02:27:43.5
468 Hellat Jaanus Tallinn 02:27:44.4
469 Tiks Tarmo Jõgeva 02:27:44.4
470 Tiits Tõnis Tallinn 02:27:51.1
471 Ekdahl Samuli Soome 02:28:07.3
472 Areng Tarmo Valga 02:28:07.7
473 Raidvee Allar Tartu 02:28:07.8
474 Murov Mihkel Tartu 02:28:13.0
475 Möller Marko Tartu 02:28:19.0
476 Kirtsi Urmas Harjumaa 02:28:22.5
477 Nõmmiste Sulev Tartu 02:28:27.6
478 Hein Aivar Tallinn 02:28:30.9
479 Kivi Toivo Tallinn 02:28:33.1
480 Kivi Viljar Tallinn 02:28:33.4
481 Mee Viljar Tallinn 02:28:34.3
482 Rivik Virgo Tartu 02:28:35.0
483 Viidik Helen Harjumaa 02:28:37.1
484 Vinter Urmas Lääne-Viru 02:28:39.0
485 Leosk Maido Tartu 02:28:39.7
486 Solovjov Maido Jõgeva 02:28:43.0
487 Kivimaa Raul Tartu 02:28:44.5
488 Prant Arvi Võru 02:28:46.8
489 Aaresild Hannes Tartu 02:28:56.3
490 Bakradze Omar Harjumaa 02:28:56.8
491 Kallari Taimar Tartu 02:28:57.9
492 Zaitsenkov Igor Tallinn 02:28:59.5
493 Kungla Kulno Tartu 02:28:59.9
494 Liblik Lauri Tartu 02:29:00.4
495 Guljajeva Varvara Põlva 02:29:01.6
496 Melnitshuk Juri Tartu 02:29:20.4
497 Veski Erki Tartu 02:29:26.2
498 Paasik Tiit Tartu 02:29:26.9
499 Tagel Robert Tartu 02:29:27.2
500 Rosenberg Andres Valga 02:29:27.7
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE