estenglv
WAP version
Login form
2. Tartu Rattamaraton 63 km
2. Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
2. Tartu Rattamaraton
Aeg 19.09.1999
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Leiger Roomet Harju 01:07:23.0
2 Maileht Märt Tartu 01:08:03.7
3 Margus Mati Tartu 01:08:04.6
4 Bulis Martins Läti 01:08:40.4
5 Antons Toomas Tartu 01:08:47.1
6 Jõepera Jürgen Tallinn 01:08:47.8
7 Arumägi Anti Harju 01:08:56.8
8 Sõro Heiko Harju 01:09:33.3
9 Turba Jaanus Tallinn 01:09:35.8
10 Aas Erkki Tartu 01:09:58.5
11 Kundla Guido Tallinn 01:09:59.4
12 Ivanov Mihhail Tallinn 01:10:32.4
13 Liivamägi Jaanus Tartu 01:10:48.5
14 Piiritalo Janis Võru 01:11:35.2
15 Neemelo Andres Tallinn 01:12:31.1
16 Siida Morten Jõgeva 01:12:46.3
17 Kaurismägi Enn Tallinn 01:13:25.6
18 Paidre Ülar Valga 01:13:51.2
19 Oot Anti Tartu 01:14:05.1
20 Praks Renaldo Tartu 01:14:19.5
21 Karlep Jüri Tartu 01:14:21.4
22 Pällo Indrek Tallinn 01:14:26.3
23 Koppel Mikk Tartu 01:14:28.9
24 Hallop Gven Pärnu 01:14:32.4
25 Allik Peeter Tallinn 01:14:52.3
26 Lutter Tiit Jõgeva 01:14:58.7
27 Kers Madis Tartu 01:15:03.0
28 Koosa Marko Valga 01:15:05.9
29 Sepp Veiko Jõgeva 01:15:06.4
30 Matsulevitsh Lauri Tartu 01:15:12.4
31 Pori Ave Põlva 01:15:20.9
32 Pihor Ülo Tartu 01:15:35.5
33 Saarm Freddy Tartu 01:15:38.3
34 Punab Margus Tartu 01:15:39.2
35 Saarmann Erki Valga 01:15:47.2
36 Luht Silvar Jõgeva 01:15:59.5
37 Kaljurand Ain Tallinn 01:16:00.4
38 Kaldoja Allan Tallinn 01:16:01.7
39 Peebo Vaiko Tartu 01:16:03.3
40 Pärn Aivo Tartu 01:16:08.1
41 Raud Urmas Tartu 01:16:11.9
42 Riismaa Hanno Tallinn 01:16:16.5
43 Liblik Kert Tartu 01:16:18.6
44 Dalberg Oliver Tartu 01:16:23.7
45 Külm Kristjan Tartu 01:16:29.8
46 Lind Martin Tartu 01:16:38.9
47 Toots Vahur Tallinn 01:16:45.6
48 Kirsimägi Taavi Tartu 01:16:46.0
49 Merivee Rannus Jõgeva 01:16:46.2
50 Nahkor Urmas Harju 01:16:47.6
51 Tibbo Lauri Harju 01:16:47.9
52 Kaleta Marek Tallinn 01:16:50.9
53 Eensaar Silver Tallinn 01:16:54.6
54 Rell Toomas Tartu 01:16:58.9
55 Tõnso Veiko Tallinn 01:16:59.4
56 Tibbo Peeter Tallinn 01:17:01.0
57 Sirk Arvo Tartu 01:17:04.7
58 Kiisk Raivo Tartu 01:17:05.6
59 Mägi Tuulis Tartu 01:17:06.7
60 Oro Margus Jõgeva 01:17:07.0
61 Kermes Karl Tartu 01:17:10.3
62 Talvistu Eero Tallinn 01:17:10.9
63 Ester Märten Tallinn 01:17:15.8
64 Vana Janek Tartu 01:17:18.1
65 Paal Märt Tartu 01:17:19.4
66 Viirsalu Toomas Tartu 01:17:30.8
67 Altraja Are Tallinn 01:17:31.7
68 Tamm Pirmin Tallinn 01:17:36.8
69 Jürgen Aivar Viljandi 01:17:39.0
70 Luhamäe Ahto Harju 01:17:49.6
71 Sarap Margus Tartu 01:17:58.5
72 Ojavere Omar Tartu 01:18:06.5
73 Koll Margus Rapla 01:18:12.1
74 Suurvärav Toomas Tallinn 01:18:24.2
75 Freimann Ilmar Tartu 01:18:31.6
76 Arula Aivo Tartu 01:18:38.8
77 Mõtlik Roland Tartu 01:18:42.6
78 Stamm Janar Tallinn 01:18:52.1
79 Rebane Alvar Tartu 01:18:56.5
80 Senkel Mati Tallinn 01:19:05.7
81 Pehka Peeter Tartu 01:19:11.6
82 Korbun Kalev Põlva 01:19:14.8
83 Laisaar Tanel Tartu 01:19:23.0
84 Sildmäe Siim Tallinn 01:19:23.4
85 Laidvee Mait Tartu 01:19:28.4
86 Jaanus Aare Tallinn 01:19:29.1
87 Noormaa Kaido Tartu 01:19:31.6
88 Vask Armo Tartu 01:19:40.0
89 Kolga Jaan Valga 01:19:42.7
90 Raid Reimo Tallinn 01:19:42.9
91 Altraja Annika Tartu 01:19:44.4
92 Soosalu Andrus Tartu 01:19:44.7
93 Mälk Aire Tallinn 01:19:44.7
94 Maasing Sander Jõgeva 01:19:48.2
95 Vahar Jüri Pärnu 01:19:49.1
96 Ili Anto Tartu 01:19:53.9
97 Zoo Priit Tallinn 01:19:58.9
98 Parvits Jaanek Tartu 01:19:59.7
99 Koms Hanno Tartu 01:20:00.3
100 Kärtner Kalev Harju 01:20:00.9
101 Saue Elo Tartu 01:20:01.1
102 Jurken Aivo Valga 01:20:05.4
103 Langel Sten Harju 01:20:18.9
104 Barbo Veljo Tallinn 01:20:19.3
105 Kitsing Rauno Tallinn 01:20:21.8
106 Jakobson Marko Tallinn 01:20:24.4
107 Jõepera Jüri Harju 01:20:25.8
108 Kübar Kaarel Tartu 01:20:32.4
109 Lillo Tarmo Tartu 01:21:01.1
110 Koor Margus Tartu 01:21:04.6
111 Raadik Andrus Tallinn 01:21:07.2
112 Kallaste Peep Tallinn 01:21:07.9
113 Ohno Kaido Tartu 01:21:18.1
114 Sööt Ahti Tartu 01:21:26.8
115 Akkel Peep Tartu 01:21:27.7
116 Velling Taivo Tallinn 01:21:32.3
117 Karu Allar Tallinn 01:21:35.5
118 Kumars Janis Läti 01:21:37.1
119 Sildmäe Tõnis Tallinn 01:21:38.2
120 Treumann Veiko Tallinn 01:21:41.0
121 Vaher Teini Tallinn 01:21:53.9
122 Vihlver Meelis Tallinn 01:21:54.6
123 Mõrd Peeter Harju 01:22:08.3
124 Pedaja Peeter Tartu 01:22:10.6
125 Trei Simo Tallinn 01:22:31.1
126 Savitski Henri Tallinn 01:22:42.2
127 Saluse Toomas Tartu 01:22:51.6
128 Ernits Heiki Valga 01:22:55.1
129 Kukke Heikki Tallinn 01:23:00.9
130 Lauk Margus Tartu 01:23:08.0
131 Linnas Veiko Hiiumaa 01:23:08.0
132 Zoo Armin Tartu 01:23:08.2
133 Poolma Andre Tallinn 01:23:09.6
134 Peebo Virko Tartu 01:23:11.0
135 Laisaar Janek Tartu 01:23:27.4
136 Pille Mati Tartu 01:23:28.8
137 Nuut Sven Tartu 01:23:30.8
138 Kõiv Karel Tartu 01:23:35.4
139 Laas Gunnar Harju 01:23:44.6
140 Toim Lauri Tartu 01:23:45.2
141 Tirgo Tõnu Viljandi 01:23:46.4
142 Lõokene Anneli Tallinn 01:23:47.2
143 Palk Martin Tartu 01:23:47.5
144 Veedla Marju Jõgeva 01:23:59.6
145 Väljaru Ardi Jõgeva 01:23:59.8
146 Mõrd Rando Tallinn 01:23:59.8
147 Saar Ove Tartu 01:24:00.7
148 Kuku Riko Tartu 01:24:02.9
149 Niinsalu Udo Harju 01:24:07.6
150 Velling Ahti Jõgeva 01:24:08.9
151 Lukka Toivo Valga 01:24:17.4
152 Saks Raul Tallinn 01:24:17.6
153 Oidram Heido Tallinn 01:24:18.8
154 Kokk Kaur Tartu 01:24:26.3
155 Tuvikene Kaur Tartu 01:24:27.3
156 Treumann Andro Tallinn 01:24:43.3
157 Nõmmiste Kalev Lääne-Viru 01:24:44.3
158 Nõmmiste Sulev Tartu 01:24:45.2
159 Simpson Arno Põlva 01:24:46.3
160 Ansip Reet Tartu 01:24:47.0
161 Lumiste Virve Rapla 01:24:57.0
162 Lubi Kullar Tartu 01:25:14.9
163 Haud Janek Harju 01:25:15.6
164 Alaver Andreas Tallinn 01:25:16.3
165 Luhamäe Tõnis Harju 01:25:19.7
166 Vetto Veiko Harju 01:25:20.5
167 Maimets Martti Tartu 01:25:23.9
168 Pungar Indrek Tartu 01:25:31.4
169 Kalju Katrin Tallinn 01:25:37.0
170 Metsnõmm Sven Tartu 01:25:40.9
171 Türn Toomas Tartu 01:25:42.0
172 Mutli Andrus Tartu 01:25:42.3
173 Tõld Annika Valga 01:25:42.9
174 Ambos Agris Tartu 01:25:44.0
175 Oidram Jaanus Tallinn 01:25:49.4
176 Balõnski Reelika Tartu 01:25:58.6
177 Roogsoo Anti Tartu 01:26:08.4
178 Karu Mihkel Harju 01:26:14.0
179 Kivisaar Egert Harju 01:26:21.8
180 Simpson Martin Põlva 01:26:32.9
181 Vahtra Pille Tallinn 01:26:34.6
182 Saks Ants Tallinn 01:26:40.3
183 Kleimann Tarmo Tartu 01:26:46.0
184 Muuk-Adrat Meelis Viljandi 01:26:49.4
185 Aavik Ingrid Tartu 01:26:51.3
186 Otto Guntars Läti 01:26:59.6
187 Sööt Siim Tartu 01:27:00.1
188 Kond Robert Tartu 01:27:03.0
189 Kond Aivar Tartu 01:27:03.6
190 Jakobi Anneli Tallinn 01:27:04.3
191 Johanson Aivar Tartu 01:27:05.6
192 Altjõe Ahto Tallinn 01:27:14.3
193 Kilter Mikk Tartu 01:27:15.6
194 Kägu Sille Tallinn 01:27:17.7
195 Vask Arvi Tartu 01:27:19.2
196 Dzivitis Kristaps Läti 01:27:55.3
197 Kopli Tiina Tartu 01:27:57.8
198 Tigane Timo Valga 01:28:08.7
199 Raid Raivo Tartu 01:28:17.2
200 Vask Liisa Tartu 01:28:18.1
201 Holz Andrus Tartu 01:28:23.4
202 Sabre Doris Tartu 01:28:23.9
203 Pettai Andres Tartu 01:28:28.0
204 Maasik Tauno Tallinn 01:28:31.4
205 Vään Peeter Tartu 01:28:44.8
206 Bernovska Sandra Läti 01:28:49.0
207 Lumiste Kaisa Rapla 01:28:51.7
208 Ilves Toomas Tartu 01:28:52.2
209 Iir Vello Valga 01:28:52.9
210 Alaver Andres Tallinn 01:28:54.9
211 Aakre Priit Tallinn 01:29:02.1
212 Kaljuveer Mihkel Tallinn 01:29:03.4
213 Pastak Kaupo Tallinn 01:29:17.8
214 Saluse Janek Tartu 01:29:20.7
215 Kaasik Triin Anette Tartu 01:29:31.0
216 Lello Priit Tallinn 01:29:34.8
217 Terasmaa Inna Tartu 01:29:42.1
218 Junti Aare Harju 01:29:47.2
219 Kiigemägi Ivi Tartu 01:29:47.9
220 Sillaste Sirle Tallinn 01:29:50.0
221 Stern Ants Viljandi 01:29:53.1
222 Pedastsaar Priit Tartu 01:29:58.1
223 Vask Monika Tartu 01:30:03.8
224 Olkonen Erik Tartu 01:30:05.8
225 Kosso Alvar Tartu 01:30:07.0
226 Laarmaa Rein-Matti Tartu 01:30:07.6
227 Tamm Lauri Tallinn 01:30:10.3
228 Kivi Tuuli Tartu 01:30:12.0
229 Lepmets Hedi Tallinn 01:30:16.4
230 Rivis Peeter Tartu 01:30:21.5
231 Joost Joel Tartu 01:30:22.2
232 Shmidt Veiko Viljandi 01:30:23.1
233 Põllendik Rait Tallinn 01:30:24.9
234 Valvas Sander Tartu 01:30:25.9
235 Järvamägi Tarvi Tartu 01:30:26.2
236 Suurna Sander Tartu 01:30:27.0
237 Pokkinen Margus Tartu 01:30:28.0
238 Puskar Maanus Tallinn 01:30:28.6
239 Piirmets Tarmo Tallinn 01:30:44.9
240 Klais Siim Tartu 01:30:50.4
241 Teesaar Sven Jörgen Tallinn 01:30:52.5
242 Vaher Toomas Tallinn 01:30:58.5
243 Laus Tarmo Tallinn 01:31:13.0
244 Grigorjev Peeter Tartu 01:31:14.6
245 Tigane Silva Valga 01:31:16.4
246 Linde Kaido Tartu 01:31:18.9
247 Lään Illari Tartu 01:31:18.9
248 Tutt Raul Tallinn 01:31:19.9
249 Pira Peep Harju 01:31:21.2
250 Uiboleht Mihkel Tartu 01:31:27.0
251 Viikman Argo Tallinn 01:31:27.8
252 Joosep Andres Tartu 01:31:30.8
253 Telvar Mart Tartu 01:31:44.4
254 Kukk Jüri Tartu 01:31:44.6
255 Kruuv Krista Tartu 01:31:47.1
256 Jõudu Urmo Tartu 01:31:47.2
257 Purret Mati Tartu 01:31:50.7
258 Kiviberg Urmas Harju 01:31:54.8
259 Roogsoo Aivar Tartu 01:31:55.4
260 Kaldre Heike Tartu 01:31:56.6
261 Viilup Tuuli Tallinn 01:31:57.6
262 Päkk Robert Tartu 01:32:03.0
263 Oot Tii Tartu 01:32:04.5
264 Jõgi Kaupo Tartu 01:32:09.5
265 Sotnik Siiri Valga 01:32:18.0
266 Timberg Janek Tartu 01:32:19.6
267 Lõhmus Peeter Tallinn 01:32:19.9
268 Pedjasaar Tarmo Tartu 01:32:25.5
269 Puskar Indrek Tartu 01:32:26.5
270 Ilves Timo Tartu 01:32:29.1
271 Katko Ange Tallinn 01:32:30.5
272 Dubas Karl Tallinn 01:32:36.3
273 Vuks Aire Tartu 01:32:41.8
274 Kurg Jaak Tartu 01:32:43.4
275 Aland Andres Tartu 01:32:44.7
276 Aro Harri Harju 01:32:58.9
277 Raag Mairold Valga 01:33:02.7
278 Laanemets Anneli Tartu 01:33:14.2
279 Kullas Madis Lääne-Viru 01:33:23.9
280 Kella Aivi Tartu 01:33:27.0
281 Toomet Piret Tartu 01:33:34.4
282 Allekand Ivika Tartu 01:33:34.5
283 Kollo Madis Harju 01:33:35.8
284 Ottender Antti Jõgeva 01:33:42.6
285 Raud Margus Harju 01:33:43.9
286 Heinrand Monika Tallinn 01:33:46.2
287 Topkin Toomas Jõgeva 01:33:54.7
288 Pärn Toni Tallinn 01:33:55.1
289 Tirmaste Marika Viljandi 01:34:02.6
290 Vesi Kalev Tartu 01:34:04.7
291 Lehes Jaanus Valga 01:34:05.1
292 Rute Maive Tallinn 01:34:08.7
293 Parm Signe Harju 01:34:09.0
294 Männik Katrin Tartu 01:34:10.3
295 Sau Üllar Tartu 01:34:10.8
296 Tomberg Hanno Tallinn 01:34:20.6
297 Mõttus Max Tartu 01:34:36.3
298 Torn Liliana Saaremaa 01:34:44.0
299 Oll Kristjan Harju 01:34:52.1
300 Eensaar Karin Tallinn 01:34:53.3
301 Haabma Siim Rapla 01:34:54.4
302 Sarik Heiki Tartu 01:34:55.2
303 Peebo Kaari Tartu 01:35:04.5
304 Koobas Toomas Tallinn 01:35:07.0
305 Penu Kaili Harju 01:35:14.6
306 Kattai Kairi Tallinn 01:35:16.4
307 Oetjen Tiina Tartu 01:35:18.7
308 Holst Ardi Tartu 01:35:19.4
309 Kõiv Gustas Tartu 01:35:23.1
310 Mõttus Aita Valga 01:35:48.8
311 Tooming Kaili Jõgeva 01:35:49.0
312 Heinlo Arti Tartu 01:35:51.7
313 Tuvikene Tauri Tartu 01:35:52.3
314 Soome Kiljan Tartu 01:35:52.8
315 Kers Merike Tartu 01:35:57.2
316 Raik Elen Tallinn 01:35:59.0
317 Vaher Erle Tallinn 01:36:03.7
318 Vesi Oliver Tartu 01:36:11.4
319 Võsu Toivo Harju 01:36:32.8
320 Hallik Tea Tartu 01:36:47.5
321 Kiisk Andrus Tartu 01:36:48.3
322 Kriibi Ülo Tartu 01:36:50.7
323 Miljan Anne Valga 01:36:52.5
324 Rajas Sirli Ida-Viru 01:36:53.9
325 Liksor Rauno Tallinn 01:36:54.8
326 Sõõru Erve Tartu 01:37:02.4
327 Pasevica Ineta Läti 01:37:08.9
328 Karu Erkki Järvamaa 01:37:20.0
329 Remmelg Epp Tallinn 01:37:20.7
330 Lepik Sander Tartu 01:37:22.0
331 Kess Kaspar Tallinn 01:37:22.4
332 Tuvike Monika Tartu 01:37:22.5
333 Männama Urvo Tartu 01:37:23.7
334 Männama Urmas Tartu 01:37:24.3
335 Veber Krista Tallinn 01:37:25.7
336 Kaasiku Kalev Harju 01:37:29.4
337 Põldvere Ailar Tartu 01:37:34.9
338 Kallaste Kaupo Tallinn 01:37:40.5
339 Reinson Andrus Tartu 01:37:41.5
340 Toots Tanel Tartu 01:37:44.0
341 Tamson Rivo Tallinn 01:37:47.9
342 Vare Andre Tartu 01:38:01.3
343 Kibe Peeter Tallinn 01:38:03.6
344 Sivko Aleksander Tallinn 01:38:15.2
345 Ansip Anu Tartu 01:38:20.2
346 Andresen Sven Erik Tartu 01:38:25.5
347 Rajas Merit Ida-Viru 01:38:26.2
348 Savitski Rando Tallinn 01:38:34.9
349 Lehiste Erki Tallinn 01:38:36.8
350 Pettai Helbe Tallinn 01:38:45.2
351 Lust Külli Tartu 01:39:00.5
352 Antons Anneli Tartu 01:39:03.0
353 Nappa Raul Tallinn 01:39:06.7
354 Ehastu Anneli Tartu 01:39:14.6
355 Tsorits Triin Tallinn 01:39:21.1
356 Kuusk Sander Viljandi 01:39:23.8
357 Aro Õnne Harju 01:39:29.9
358 Kukk Jaanika Tartu 01:39:37.3
359 Mägi Kaja Tartu 01:39:40.7
360 Mändoja Madis Tartu 01:39:42.7
361 Koplimaa Marianne Tallinn 01:39:44.3
362 Parv Marge Tartu 01:39:45.2
363 Säre Tanel Jõgeva 01:39:46.7
364 Pärsim Priit Tartu 01:39:49.4
365 Rajas Kersti Ida-Viru 01:39:56.1
366 Paju Tuuli Lääne-Viru 01:39:56.6
367 Mikita Diana Tallinn 01:39:58.3
368 Tampere Marge Viljandi 01:40:22.0
369 Lelov Reilika Tallinn 01:40:22.6
370 Paju Elo Viljandi 01:40:30.6
371 Lepajõe Jaan Tartu 01:40:30.7
372 Mikk Ülle Tallinn 01:40:36.8
373 Rosental Marge Tallinn 01:40:42.3
374 Mändra Jane Tallinn 01:40:42.4
375 Kessa Andzelika Tartu 01:40:59.9
376 Tomberg Inna Tallinn 01:41:03.5
377 Raudsepp Maria Tallinn 01:41:06.0
378 Allik Tiina Valga 01:41:07.0
379 Teearu Veroonika Viljandi 01:41:09.1
380 Noring Hanka Tartu 01:41:14.7
381 Raik Helin Tallinn 01:41:22.3
382 Levandi Andreas Tallinn 01:41:23.1
383 Kiigemägi Aivi Tartu 01:41:24.8
384 Vestmann Sigrid Tallinn 01:41:32.6
385 Niinemäe Maiken Läänemaa 01:41:37.0
386 Pallase Erik Tartu 01:41:37.8
387 Kask Raivo Tartu 01:41:49.3
388 Jukk Meelis Tartu 01:41:51.7
389 Kinks Agne Tallinn 01:41:54.1
390 Lepik Katerin Tallinn 01:41:58.7
391 Ilves Elin Tartu 01:41:58.9
392 Kaasik Arne Tallinn 01:42:05.0
393 Matsukevitsh Andzei Tartu 01:42:11.7
394 Elbrecht Rudolf Tartu 01:42:12.0
395 Tiirik Urmas Tartu 01:42:12.7
396 Jaaksoo Meeli Tallinn 01:42:16.1
397 Ernits Ülle Valga 01:42:16.3
398 Sprenk Kalev Tartu 01:42:22.3
399 Kilk Tähti Merike Tartu 01:42:28.7
400 Uibo Kristel Tartu 01:42:31.6
401 Kilk Annaliis Tartu 01:42:38.2
402 Must Elle Tartu 01:42:43.8
403 Narusk Heleri Tartu 01:42:45.7
404 Margus Heidi Tartu 01:42:46.5
405 Sool Marko Tallinn 01:42:47.4
406 Bunde Aivars Läti 01:42:48.8
407 Harjo Olav Tartu 01:42:50.5
408 Kaasik Kadi Tallinn 01:42:52.4
409 Veski Priit Tartu 01:42:56.4
410 Metsnõmm Mart Tartu 01:43:14.4
411 Sild Liis Tallinn 01:43:23.9
412 Aavik Birger Harju 01:43:24.9
413 Kivi Viljar Tallinn 01:43:29.0
414 Kivi Toivo Tallinn 01:43:30.7
415 Arkipus Toomas Tallinn 01:43:30.9
416 Paju Marek Viljandi 01:43:36.4
417 Metsnõmm Oliver Tartu 01:43:39.8
418 Tamsar Katrin Tallinn 01:43:41.5
419 Hallika Alfred Harju 01:43:48.0
420 Grigorjev Aet Tallinn 01:43:55.1
421 Aljas Anneli Tallinn 01:43:59.6
422 Laan Madis Tartu 01:44:02.3
423 Tumala Catrin Tartu 01:44:11.1
424 Reineberg Tarmo Harju 01:44:36.1
425 Reemets Ulli Harju 01:44:44.4
426 Madisson Sten Tartu 01:44:46.3
427 Keis Valter Tartu 01:44:54.9
428 Kirk Herdis Tartu 01:44:57.6
429 Kirsipuu Signe Tallinn 01:44:59.6
430 Sprenk Marko Tartu 01:45:12.2
431 Kukk Kaie Tallinn 01:45:16.7
432 Ansip Anneli Tartu 01:45:21.4
433 Koorits Gerd Tartu 01:45:22.2
434 Ader Talis Harju 01:45:25.7
435 Pärnapuu Krista Tartu 01:45:39.2
436 Saar Tiit Jõgeva 01:45:39.6
437 Sukles Aveli Pärnu 01:45:41.4
438 Kärson Juhan Valga 01:45:46.9
439 Vainlo Ann Tallinn 01:45:50.2
440 Piip Kaarel Tartu 01:45:50.3
441 Oberg Thomas Tartu 01:45:51.0
442 Valgus Sten Tallinn 01:45:52.3
443 Saareots Laura Valga 01:45:53.0
444 Jaigma Piret Tartu 01:45:56.2
445 Kibal Birgit Tartu 01:45:56.8
446 Vinkel Andre Tallinn 01:46:01.4
447 Poll Liisi Tallinn 01:46:02.4
448 Borissenko Viktoria Harju 01:46:09.6
449 Peiker Luule Tartu 01:46:19.8
450 Guitar Margus Tallinn 01:46:28.8
451 Muug Anne Tartu 01:46:42.6
452 Lind Remon Tartu 01:47:03.0
453 Pluum Anu Tartu 01:47:05.3
454 Kiljako Anneli Tartu 01:47:08.3
455 Alus Evelyn Harju 01:47:08.8
456 Tauts Eeva Tallinn 01:47:13.8
457 Kriibi Pille Tartu 01:47:14.3
458 Otsep Ülle Tallinn 01:47:17.8
459 Suursoo Ivo Tallinn 01:47:19.9
460 Astok Hannes Tartu 01:47:19.9
461 Toodu Kristi-Car Tartu 01:47:25.0
462 Miller Merike Saaremaa 01:47:25.4
463 Ojamaa Kristiina Tartu 01:47:27.6
464 Oll Tuuli Tallinn 01:47:30.9
465 Astok Maigi Tartu 01:47:32.0
466 Paide Olavi Tallinn 01:47:32.6
467 Steinbach Aarne Valga 01:47:35.5
468 Käärst Matti Tartu 01:47:51.8
469 Luts Virge Tallinn 01:47:53.9
470 Minin Martin Tartu 01:47:57.5
471 Saar Tiina Jõgeva 01:47:59.9
472 Pogost Viktor Tartu 01:48:00.7
473 Pogost Kairet Tartu 01:48:02.8
474 Kool Margit Pärnu 01:48:04.2
475 Tamm Signe Tartu 01:48:06.3
476 Sool Jaak Tallinn 01:48:18.9
477 Roosbaum Ly Valga 01:48:19.0
478 Lust Katre Tartu 01:48:31.1
479 Kullamaa Mikk Tartu 01:48:32.4
480 Klopets Urvo Tartu 01:48:32.7
481 Tabas Janno Tartu 01:48:32.9
482 Liiva Katrina Valga 01:48:46.6
483 Annus Riina Järvamaa 01:48:47.7
484 Jõgila Mirko Tallinn 01:49:02.1
485 Luik Hallar Jõgeva 01:49:05.0
486 Nigol Jane Rapla 01:49:08.8
487 Pettai Marge Tartu 01:49:13.2
488 Luude Margus Põlva 01:49:17.7
489 Metsandi Agi Harju 01:49:19.5
490 Kuusik Jaanika Tartu 01:49:29.0
491 Root Liis Harju 01:50:02.8
492 Blinnikov Jevgeni Jõgeva 01:50:06.9
493 Veinberg Kristine Tallinn 01:50:16.0
494 Randviir Kaja Tartu 01:50:21.1
495 Kuuben Mari Tallinn 01:50:27.5
496 Reinsalu Valdur Tartu 01:50:46.2
497 Hanson Martin Tartu 01:50:48.8
498 Tiks Tarmo Jõgeva 01:50:53.3
499 Kalle Ilmar Tartu 01:50:56.0
500 Mutso Sigrid Tartu 01:51:12.0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE