estenglv
WAP version
Login form
3. Tartu Rattamaraton 63 km
3. Tartu Rattamaraton 33 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
3. Tartu Rattamaraton
Aeg 17.09.2000
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Lepasalu Laura Tartu 01:07:09.9
2 Lapshin Vladimir Tallinn 01:07:10.3
3 Sildmäe Siim Tallinn 01:07:10.3
4 Kollo Madis Harju 01:07:13.4
5 Tamm Pirmin Tallinn 01:08:16.7
6 Sepp Veiko Jõgeva 01:08:17.5
7 Pilv Aivar Tallinn 01:09:24.9
8 Pukk Elvis Tartu 01:09:26.5
9 Lind Martin Tartu 01:09:27.2
10 Savitski Henri Tallinn 01:09:31.0
11 Saks Raul Tallinn 01:10:12.9
12 Türna Tanel Jõgeva 01:10:14.4
13 Karu Allar Tallinn 01:10:25.7
14 Toobal Hillar Tartu 01:10:32.0
15 Shapovalov Konstantin Tallinn 01:11:22.7
16 Markus Fred Tallinn 01:11:32.5
17 Külm Kristjan Tartu 01:11:32.8
18 Slobodjanjuk Aleksander Tallinn 01:11:34.5
19 Peebo Vaiko Tartu 01:11:38.7
20 Valo Ain Jõgeva 01:12:06.0
21 Tamm Veiko Tartu 01:12:25.3
22 Reinbach Heirel Viljandi 01:12:28.6
23 Platnieks Uldis Läti 01:13:00.3
24 Kuhlberg Janek Tallinn 01:13:01.1
25 Mäe Lauri Tallinn 01:13:25.0
26 Koort Martin Harju 01:13:26.2
27 Noorkõiv Eero Tartu 01:13:34.0
28 Kübar Kaarel Tartu 01:13:37.1
29 Vinkel Andre Tallinn 01:13:47.3
30 Ruul Urmas Tartu 01:13:49.5
31 Vainu Mihkel Tallinn 01:13:50.0
32 Lauk Argo Tartu 01:13:50.0
33 Raadik Andrus Tallinn 01:14:05.1
34 Veldemann Janno Tartu 01:14:12.4
35 Himma Martti Tartu 01:15:20.1
36 Karu Mihkel Harju 01:15:27.1
37 Kauer Siim Tartu 01:15:50.2
38 Kaljuveer Mihkel Tallinn 01:15:57.1
39 Avarmaa Kaido Tartu 01:16:11.3
40 Vaabel Rein Harju 01:16:12.8
41 Eilo Siim Lääne-Viru 01:16:17.9
42 Gornischeff Felix Tartu 01:16:22.0
43 Soodla Raul Jõgeva 01:16:27.9
44 Noormets Ando Tallinn 01:16:28.7
45 Allik Peeter Tallinn 01:16:29.4
46 Veldemann Veiko Tartu 01:16:37.4
47 Koppel Andrus Viljandi 01:16:44.3
48 Maaring Marek Tartu 01:16:46.6
49 Eensaar Silver Tallinn 01:16:54.7
50 Külv Taavi Tartu 01:17:08.2
51 Strazds Hanno Tallinn 01:17:09.4
52 Muldme Risto Tallinn 01:17:10.3
53 Sarja Margus Tartu 01:17:11.0
54 Ilisson Jaan Valga 01:17:14.7
55 Altraja Annika Tartu 01:17:17.9
56 Mõrd Rando Tallinn 01:17:21.3
57 Kibuvits Urmas Tallinn 01:17:24.8
58 Tamm Lauri Tallinn 01:17:33.7
59 Mõrd Peeter Harju 01:17:38.7
60 Kivissaar Andrus Tartu 01:17:43.6
61 Tamm Andro Järvamaa 01:17:49.5
62 Alaver Mati Tallinn 01:17:57.1
63 Hansen Mik Tartu 01:17:58.9
64 Luht Silvar Jõgeva 01:18:01.8
65 Raid Reimo Tallinn 01:18:05.6
66 Nael Raul Tartu 01:18:08.5
67 Barhov Steven Tartu 01:18:10.7
68 Kitsing Rauno Tallinn 01:18:16.2
69 Väljak Anti Lääne-Viru 01:18:46.2
70 Vask Armo Tartu 01:18:50.2
71 Martikainen Pekka Soome 01:18:52.7
72 Pärn Andres Tartu 01:19:01.2
73 Merivee Rannus Jõgeva 01:19:03.2
74 Niinsalu Udo Harju 01:19:06.7
75 Lõokene Anneli Tallinn 01:19:10.2
76 Pidim Margus Tartu 01:19:15.9
77 Kalinins Noris Läti 01:19:22.3
78 Kägu Sille Tallinn 01:19:35.9
79 Peebo Virko Tartu 01:19:39.2
80 Türn Toomas Tartu 01:20:02.3
81 Tõnso Veiko Tallinn 01:20:03.3
82 Aramaa Daiga Valga 01:20:07.4
83 Ilves Toomas Tartu 01:20:07.5
84 Roogsoo Anti Tartu 01:20:07.8
85 Jakobi Anneli Tallinn 01:20:17.8
86 Ulst Margus Tartu 01:20:18.1
87 Rivis Leelo Tartu 01:20:37.0
88 Koppel Mikk Tartu 01:20:37.3
89 Varik Leho Tallinn 01:20:37.5
90 Noormaa Kaido Tartu 01:20:37.7
91 Annamaa Mikk Tartu 01:20:41.2
92 Remmelg Kalmer Tartu 01:20:41.6
93 Ganina Kristine Läti 01:20:46.9
94 Ploomipuu Elar Tartu 01:20:47.2
95 Tuuksam Liis Harju 01:20:48.8
96 Kelk Mart Tartu 01:20:48.9
97 Laansalu Ivar Viljandi 01:20:51.6
98 Pikk Urmas Jõgeva 01:20:53.9
99 Räbin Indrek Ida-Viru 01:21:01.4
100 Rannula Andre Ida-Viru 01:21:01.9
101 Oot Tii Tartu 01:21:06.5
102 Vetto Veiko Harju 01:21:10.6
103 Lauk Margus Tartu 01:21:22.0
104 Metusala Caspar Tartu 01:21:24.0
105 Timmermann Eero Tartu 01:21:26.0
106 Joosep Mart Jõgeva 01:21:28.1
107 Saue Tanel Harju 01:21:28.6
108 Oro Margus Jõgeva 01:21:28.9
109 Kepp Kalev Tartu 01:21:30.0
110 Saska Aivar Jõgeva 01:21:32.7
111 Keskküla Viljar Tartu 01:21:34.6
112 Kollo Andres Hiiumaa 01:21:39.1
113 Antons Toomas Tartu 01:21:39.7
114 Tamm Pearu Tallinn 01:21:42.1
115 Arula Aivo Tartu 01:21:43.6
116 Ulst Kalev Lääne-Viru 01:21:45.4
117 Piht Alvin Pärnu 01:22:02.1
118 Linnas Veiko Hiiumaa 01:22:02.9
119 Järv Helari Jõgeva 01:22:03.5
120 Annamaa Ülo Tartu 01:22:04.3
121 Rell Toomas Tartu 01:22:09.5
122 Tarjus Jaanus Pärnu 01:22:18.9
123 Rajas Merit Ida-Viru 01:22:32.5
124 Meos Kairi Tartu 01:22:33.3
125 Liksor Rauno Tallinn 01:22:34.3
126 Katlapa Linda Läti 01:22:35.3
127 Mutli Andrus Tartu 01:22:45.6
128 Simpson Arno Põlva 01:22:45.9
129 Alaver Andres Tallinn 01:22:48.4
130 Kurrik Tiina Tallinn 01:22:51.9
131 Kaleta Marek Tallinn 01:22:52.3
132 Vesi Kalev Tartu 01:23:03.7
133 Paljak Tiit Tartu 01:23:06.8
134 Lepp Andres Tartu 01:23:08.3
135 Meos Mati Tartu 01:23:15.9
136 Karo Erko Harju 01:23:16.8
137 Tootsi Tõnu Jõgeva 01:23:17.7
138 Sildmäe Tõnis Tallinn 01:23:19.2
139 Koot Martin Tallinn 01:23:22.1
140 Abel Ragnar Tartu 01:23:23.9
141 Riismaa Hanno Tallinn 01:23:40.2
142 Jõeleht Elmo Hiiumaa 01:23:41.2
143 Parv Alar Tartu 01:23:46.3
144 Ääremaa Margus Jõgeva 01:24:00.8
145 Saluse Toomas Tartu 01:24:03.1
146 Sööt Ahti Tartu 01:24:17.7
147 Ostnik Mario Viljandi 01:24:21.8
148 Root Andres Tallinn 01:24:31.0
149 Soome Kiljan Tartu 01:24:37.4
150 Teedemaa Turvo Tartu 01:24:39.6
151 Lepik Astrid Tartu 01:24:42.9
152 Ämarik Kuno Jõgeva 01:24:44.6
153 Kottise Alo Tartu 01:24:46.9
154 Seer Rasmus Tallinn 01:24:47.5
155 Paas Markus Viljandi 01:24:49.5
156 Koot Jana Tallinn 01:24:51.7
157 Ennus Raul Tallinn 01:24:57.2
158 Toomeoja Taisto Saaremaa 01:25:03.7
159 Barhov Gunnar Tartu 01:25:05.9
160 Parm Kaupo Tallinn 01:25:06.7
161 Maimets Toivo Tartu 01:25:08.5
162 Rosenthal Harri Tartu 01:25:08.8
163 Suurna Helen Tartu 01:25:11.6
164 Joonasson Raul Tartu 01:25:13.2
165 Toome Rita Lääne-Viru 01:25:14.4
166 Merelaht Arno Tartu 01:25:15.7
167 Raa Priit Tartu 01:25:16.3
168 Laus Arne Tallinn 01:25:18.7
169 Kivioja Lea Lääne-Viru 01:25:19.9
170 Tirgo Tõnu Viljandi 01:25:20.3
171 Sõõru Argo Tartu 01:25:23.4
172 Kottise Ago Tartu 01:25:23.6
173 Rea Tarmo Järvamaa 01:25:24.7
174 Raud Margus Harju 01:25:42.8
175 Kond Robert Tartu 01:25:44.8
176 Tering Kalvi Harju 01:25:45.3
177 Vään Peeter Tartu 01:25:45.6
178 Rajas Sirli Ida-Viru 01:25:46.4
179 Kond Aivar Tartu 01:25:46.4
180 Matsukevitsh Andzei Tartu 01:25:46.9
181 Tuisk Tiit Tallinn 01:25:47.3
182 Meos Kristel Tallinn 01:25:48.1
183 Rüütel Maarja Tartu 01:25:50.6
184 Riim Toomas Tartu 01:26:01.6
185 Joost Joel Tartu 01:26:06.6
186 Maasing Sander Jõgeva 01:26:13.8
187 Olkonen Erik Tartu 01:26:15.0
188 Sabre Doris Tartu 01:26:15.7
189 Kleimann Tarmo Tartu 01:26:23.9
190 Tsirel Urmas Tartu 01:26:29.6
191 Majas Argo Jõgeva 01:26:31.8
192 Vainus Priit Harju 01:26:39.2
193 Must Elle Tartu 01:26:41.8
194 Sarapuu Aivar Tartu 01:26:43.8
195 Kinkar Mart Tartu 01:26:50.9
196 Seire Ülle Tartu 01:26:51.6
197 Vehlmann Ingrid Tallinn 01:27:04.2
198 Tulver Teet Pärnu 01:27:09.0
199 Mäe Jaak Tallinn 01:27:10.1
200 Jurs Rivo Tartu 01:27:10.7
201 Pristavka Aleksander Lääne-Viru 01:27:11.7
202 Wirth Jerry 01:27:20.6
203 Otti Kaius Harju 01:27:23.1
204 Reichmann Piret Tartu 01:27:24.0
205 Roogsoo Aivar Tartu 01:27:30.2
206 Ojangu Hannes Tallinn 01:27:32.2
207 Vilumaa Martti Tartu 01:27:32.4
208 Tamm Katre Tartu 01:27:46.4
209 Kale Merle Tallinn 01:27:48.1
210 Siim Kaarel Tartu 01:27:49.2
211 Klais Siim Tartu 01:27:51.4
212 Ader Ene Tallinn 01:27:59.6
213 Lõhmus Hiie-Maarja Tallinn 01:28:00.1
214 Kaeramaa Jüri Tartu 01:28:06.3
215 Gull Annika Tartu 01:28:21.8
216 Vahar Kairi Pärnu 01:28:27.9
217 Pogost Viktor Tartu 01:28:27.9
218 Põlluste Priit Tartu 01:28:29.0
219 Haabma Siim Rapla 01:28:29.8
220 Treier Kai Tallinn 01:28:38.1
221 Popp Aili Valga 01:28:39.1
222 Aro Harri Harju 01:28:45.8
223 Elbrecht Rudolf Tartu 01:28:50.4
224 Raagmets Terje Tallinn 01:28:55.1
225 Tarasova Kadi Tartu 01:28:56.0
226 Balõnski Reelika Tartu 01:28:59.9
227 Tamm Toomas Tallinn 01:29:11.6
228 Kroodo Märt Tartu 01:29:16.6
229 Kull Karl Tartu 01:29:16.7
230 Laus Tarmo Tallinn 01:29:22.7
231 Vilumaa Marko Tartu 01:29:24.5
232 Ainsalu Vambola Tartu 01:29:25.1
233 Veski Priit Tartu 01:29:35.7
234 Katko Ange Tallinn 01:29:40.3
235 Põierpaas Sven Tallinn 01:29:40.3
236 Raag Marit Tallinn 01:29:42.1
237 Saareots Laura Valga 01:29:44.2
238 Jekimov Jane Pärnu 01:29:53.4
239 Sprenk Marko Tartu 01:30:00.9
240 Vester Meelis Tartu 01:30:01.8
241 Maidla Kairi Harju 01:30:03.6
242 Ojala Tõnu Tallinn 01:30:05.7
243 Karolin Martin Tallinn 01:30:11.1
244 Pokkinen Margus Tartu 01:30:18.8
245 Karolin Ott Tallinn 01:30:19.6
246 Paasik Oliver Tartu 01:30:26.4
247 Vallimäe Valmar Tartu 01:30:27.4
248 Kiljako Anneli Tartu 01:30:30.7
249 Piirisild Ekke Harju 01:30:32.8
250 Kivi Viljar Tallinn 01:30:33.7
251 Luig Enriko Tallinn 01:30:35.4
252 Ustav Andreas Tartu 01:30:37.2
253 Paju Tuuli Lääne-Viru 01:30:39.1
254 Lembke Andrus-Margus Tartu 01:30:39.5
255 Lõiv Enno Valga 01:30:44.9
256 Rõõmuoks Lea Tartu 01:30:51.1
257 Koval Urmet Viljandi 01:30:53.4
258 Porkanen Leo Jõgeva 01:30:56.1
259 Ollema Rauno Rapla 01:30:58.2
260 Kivi Tuuli Tartu 01:31:06.2
261 Liblik Lauri Tartu 01:31:28.6
262 Aasna Merle Viljandi 01:31:28.6
263 Keis Valter Tartu 01:31:34.6
264 Isakar Ilmar Lääne-Viru 01:31:35.9
265 Tigane Timo Valga 01:31:38.8
266 Seer Merike Tallinn 01:31:39.6
267 Teesaar Sven Jörgen Tallinn 01:31:42.7
268 Laan Madis Tartu 01:31:45.2
269 Päärde Katrin Tartu 01:31:46.1
270 Luik Kaire Tartu 01:31:46.9
271 Möll Heiki Tartu 01:31:53.9
272 Kollo Aivar Jõgeva 01:31:54.9
273 Tagaväli Raul Tallinn 01:32:04.0
274 Simo Andri Tartu 01:32:17.3
275 Ilves Timo Tartu 01:32:20.7
276 Haug Age Tallinn 01:32:25.2
277 Lindmäe Jaan Tallinn 01:32:26.0
278 Grigorjev Peeter Tartu 01:32:26.8
279 Lind Avo Tartu 01:32:27.7
280 Kalinina Baiba Läti 01:32:31.1
281 Kingo Indrek Viljandi 01:32:32.0
282 Jõessar Janari-Joel Rapla 01:32:32.6
283 Nõgols Eiko Viljandi 01:32:33.8
284 Kütt Merle Harju 01:32:40.0
285 Kaldre Heike Tartu 01:32:40.7
286 Silman Urmas Tallinn 01:32:46.1
287 Treumuth Kaarel Tallinn 01:32:51.2
288 Soodla Mart Valga 01:32:53.9
289 Ahven Kristjan Tartu 01:32:54.8
290 Sõõru Erve Tartu 01:32:59.7
291 Pintsaar Aivar Tallinn 01:33:02.8
292 Laurson Kristel Tartu 01:33:04.3
293 Tiirik Urmas Tartu 01:33:04.4
294 Maripuu Madis Tallinn 01:33:07.0
295 Rimmel Marje Tallinn 01:33:13.7
296 Ehasalu Indrek Jõgeva 01:33:17.6
297 Piir Ingrid Viljandi 01:33:25.7
298 Blinnikov Jevgeni Jõgeva 01:33:27.3
299 Krzhievets Gilmar Tartu 01:33:27.9
300 Abel Rein Tartu 01:33:32.2
301 Menning Al-der Tartu 01:33:32.6
302 Kütt Risto Tallinn 01:33:35.3
303 Tomberg Inna Tallinn 01:33:38.5
304 Spivey Christopher 01:34:04.3
305 Vähi Rene Tartu 01:34:06.6
306 Poll Marko Harju 01:34:09.5
307 Praks Valdo Harju 01:34:11.7
308 Maimets Martti Tartu 01:34:16.4
309 Kentel Sandre Tallinn 01:34:20.2
310 Ramm Toomas Tartu 01:34:26.1
311 Vaher Toomas Tallinn 01:34:31.4
312 Tõnson Toomas Jõgeva 01:34:31.9
313 Kitsing Silver Tartu 01:34:39.9
314 Torma Maili Tallinn 01:34:43.0
315 Voit Külli Tallinn 01:34:46.4
316 Piip Kaarel Tartu 01:34:54.7
317 Ilves Einar Tartu 01:34:58.5
318 Kasetalu Agu Tartu 01:35:20.0
319 Kanepe Marika Läti 01:35:22.4
320 Mutli Marina Tartu 01:35:23.2
321 Kaasiku Urve Viljandi 01:35:28.1
322 Tamm Mihkel Tallinn 01:35:33.8
323 Hitrov Herki Tallinn 01:35:36.0
324 Pappel Priit Tallinn 01:35:43.7
325 Parm Jaanus Tallinn 01:35:47.6
326 Kimmel Rainel Harju 01:35:48.6
327 Novikov Kadi Harju 01:35:50.2
328 Kalaus Ave Tartu 01:35:50.9
329 Kimmel Margit Tallinn 01:35:51.6
330 Loopere Marten Tallinn 01:35:56.6
331 Kaasik Arne Tallinn 01:36:08.1
332 Lehis Agur Tartu 01:36:15.4
333 Jaaksoo Meeli Tallinn 01:36:19.2
334 Ernits Eiko Valga 01:36:20.7
335 Kiik Arvi Tartu 01:36:25.3
336 Luts Virge Tallinn 01:36:35.8
337 Kiigemägi Aivi Tartu 01:36:38.7
338 Karo Eve Tartu 01:36:43.0
339 Ahven Urmas Tartu 01:36:43.4
340 Anton Siim Valga 01:36:46.1
341 Hallap Maiga Tartu 01:36:46.4
342 Ottender Antti Jõgeva 01:36:47.4
343 Valgma Priit Tartu 01:37:01.8
344 Kiisk Andrus Tartu 01:37:03.7
345 Ausman Anneli Tallinn 01:37:03.9
346 Annus Kristjan Tartu 01:37:10.8
347 Porroson Tarvo Valga 01:37:12.6
348 Kangus Aiar Viljandi 01:37:14.3
349 Mittal Margo Tallinn 01:37:15.2
350 Prangel Tarmo Tallinn 01:37:16.9
351 Viilukas Udo Tartu 01:37:28.6
352 Minin Martin Tartu 01:37:30.6
353 Saar Indrek Viljandi 01:37:33.2
354 Tammearu Viljar Tartu 01:37:39.0
355 Pärsim Priit Tartu 01:37:40.2
356 Tuudelepp Taavi Tartu 01:37:41.2
357 Must Elar Tartu 01:37:42.5
358 Kiigemägi Ivi Tartu 01:37:44.9
359 Sitska Anneli Viljandi 01:37:46.5
360 Karupoeg Heidi Tallinn 01:37:56.6
361 Jüris Riina Tartu 01:37:58.4
362 Pille Mati Tartu 01:38:02.2
363 Kreintaal Liisa Lääne-Viru 01:38:15.4
364 Kers Merike Tartu 01:38:15.5
365 Käärst Matti Tartu 01:38:19.7
366 Jaaksoo K. Johann Tallinn 01:38:20.8
367 Järve Üllar Ida-Viru 01:38:22.4
368 Muru Kalle Tallinn 01:38:23.9
369 Pettai Marge Tartu 01:38:26.5
370 Noop Anne Tartu 01:38:27.8
371 Pettai Helbe Tallinn 01:38:29.7
372 Tamming Terje Valga 01:38:32.5
373 Aro Õnne Harju 01:38:40.1
374 Rüütli Ingrid Tartu 01:38:41.0
375 Kinkar Krista Tartu 01:38:41.4
376 Tootsi Külli Tartu 01:38:43.7
377 Tammeleht Harles Tallinn 01:38:44.8
378 Raudsepp Emil Tartu 01:38:49.7
379 Murumägi Rein Tartu 01:38:50.2
380 Särgava Heidy Tallinn 01:38:53.2
381 Bauer Heigo Harju 01:38:54.4
382 Normet Raivo Tallinn 01:38:55.2
383 Kalda Rauno Tallinn 01:38:58.3
384 Mugra Jaan Tartu 01:38:58.5
385 Mugra Maria Tartu 01:38:58.6
386 Annus Mari Tartu 01:39:02.7
387 Koolmeister Jaan Hiiumaa 01:39:04.0
388 Tirmaste Marika Viljandi 01:39:05.3
389 Kaur Kristo Tallinn 01:39:06.5
390 Külvik Jüri Põlva 01:39:07.3
391 Lõhmus Kaur Valga 01:39:07.6
392 Ilus Kuldar Viljandi 01:39:08.5
393 Jukk Meelis Tartu 01:39:09.5
394 Liibek Anu Tallinn 01:39:09.6
395 Lust Kärt Tartu 01:39:15.7
396 Vään Kreete Tartu 01:39:16.7
397 Adler Siim Tallinn 01:39:17.1
398 Adler Raido Tallinn 01:39:18.3
399 Soodla Agnes Valga 01:39:19.0
400 Lett Triin Tartu 01:39:19.6
401 Guntars Otto Läti 01:39:21.4
402 Rooba Marko Pärnu 01:39:22.0
403 Kriibi Pille Tartu 01:39:26.1
404 Taal Imre Tartu 01:39:26.3
405 Tuvikene Katre Tartu 01:39:27.3
406 Sarapuu Stenar Tartu 01:39:28.1
407 Rand Reet Tallinn 01:39:42.6
408 Pettai Maaja Tartu 01:39:44.0
409 Kalda Oliver Pärnu 01:39:45.0
410 Lelov Reilika Tallinn 01:39:45.1
411 Veber Krista Tallinn 01:39:52.3
412 Kalda Urmas Tallinn 01:39:52.7
413 Pristavka Mikk Tartu 01:40:04.1
414 Vask Liisa Tartu 01:40:06.0
415 Vask Monika Tartu 01:40:06.1
416 Ruben Katrin Tallinn 01:40:07.4
417 Jaanimäe Arne Tartu 01:40:07.9
418 Lust Katre Tartu 01:40:13.8
419 Maruste Kristjan Tartu 01:40:15.8
420 Hein Aivar Tallinn 01:40:22.8
421 Hanson Margus Tartu 01:40:26.1
422 Laid Tiina Tallinn 01:40:30.9
423 Arm Madis Ida-Viru 01:40:32.3
424 Orr Egert Tartu 01:40:36.7
425 Vessmann Siiri Tartu 01:40:37.1
426 Luug Veiko Tartu 01:40:58.9
427 Hanson Kaarel Tartu 01:41:01.4
428 Leemet Toivo Tallinn 01:41:02.9
429 Tetlov Heli Jõgeva 01:41:04.0
430 Valdner Rein Tartu 01:41:06.1
431 Mürk Margo Tallinn 01:41:07.3
432 Koorits Gerd Tartu 01:41:08.0
433 Pisarev Liina Tartu 01:41:08.4
434 Ramla Kaja Tallinn 01:41:09.5
435 Reintam Kadi Tallinn 01:41:10.6
436 Hõrak Eneli Võru 01:41:12.1
437 Prants Pihel Tartu 01:41:13.8
438 Martin Kairi Tartu 01:41:15.5
439 Ginter Jaak Tallinn 01:41:17.0
440 Lindmäe Ande Tallinn 01:41:18.2
441 Prants Taivo Tartu 01:41:18.7
442 Paasik Külli Tartu 01:41:34.0
443 Toomas Indrek Tartu 01:41:46.2
444 Vestmann Sigrid Tallinn 01:41:48.2
445 Kiis Piia Tartu 01:41:49.9
446 Virtaal Kati Tallinn 01:41:56.7
447 Astok Maigi Tartu 01:42:00.3
448 Vuks Aire Tartu 01:42:07.5
449 Pajumets Urmas Harju 01:42:16.9
450 Tints Triin Pärnu 01:42:17.5
451 Pajumets Raul Harju 01:42:18.1
452 Maltis Tõnu Tallinn 01:42:22.0
453 Maltis Karl-Joosep Tallinn 01:42:24.4
454 Tshistova Kristina Tallinn 01:42:28.9
455 Tammann Ene Valga 01:42:30.6
456 Tominga Kerli Valga 01:42:37.0
457 Ligi Martin Tartu 01:42:41.0
458 Kalju Kain Tallinn 01:42:42.0
459 Ääremaa Marje Tartu 01:42:42.3
460 Võsu Toivo Harju 01:42:44.3
461 Haak Katrin Valga 01:42:59.6
462 Sillar Kristin Tallinn 01:43:12.1
463 Mikita Diana Tallinn 01:43:28.7
464 Randviir Kaja Tartu 01:43:31.2
465 Kinkar Rein Tartu 01:43:36.9
466 Martinfeld Mihkel Võru 01:43:38.6
467 Pettai Jaanus Tartu 01:43:40.6
468 Pettai Andres Tartu 01:43:51.1
469 Klaos Küllike Tallinn 01:43:53.9
470 Mugra Kristjan Tartu 01:43:56.1
471 Ulst Katrin Tartu 01:43:58.8
472 Elias Ailen Tallinn 01:44:04.5
473 Liiva Ulvi Tallinn 01:44:06.2
474 Kuuben Mari Tallinn 01:44:33.8
475 Mikk Ülle Tallinn 01:44:36.1
476 Viirsalu Toomas Tartu 01:44:43.0
477 Särev Raili Tallinn 01:44:44.8
478 Võhandu Priit Tallinn 01:44:48.1
479 Oks Siim Tartu 01:44:49.0
480 Narusk Heleri Tartu 01:44:53.3
481 Popp Anneli Valga 01:44:56.1
482 Laipalu Peeter Tartu 01:45:05.2
483 Hein Terje Jõgeva 01:45:21.0
484 Rätsep Indrek Pärnu 01:45:28.2
485 Kriibi Ülo Tartu 01:45:29.4
486 Tann Anneli Tartu 01:45:45.4
487 Kool Margit Pärnu 01:45:46.8
488 Kirk Herdis Tartu 01:45:47.7
489 Kuusing Rene Harju 01:45:48.5
490 Kuusing Kaidi Harju 01:45:49.1
491 Oorn Kadi Tallinn 01:45:54.2
492 Bruzs Andris Läti 01:46:01.1
493 Kukk Kaie Tallinn 01:46:13.3
494 Ansip Anneli Tartu 01:46:17.2
495 Pintson Kadrin Tallinn 01:46:18.1
496 Samel Karin-Margit Tallinn 01:46:23.4
497 Nöps Ingmar Tartu 01:46:25.1
498 Oks Peep Tartu 01:46:25.8
499 Kalamees Irmeli Harju 01:46:26.9
500 Pappel Indrek Harju 01:46:27.3
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE