estenglv
WAP version
Login form
4. Tartu Rattamaraton 63 km
4. Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
4. Tartu Rattamaraton
Aeg 16.12.2001
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Verrev Horret Tartu 01:10:58.7
2 Sander Taivo Harju 01:11:09.0
3 Himma Martti Tartu 01:11:25.5
4 Markus Fred Tallinn 01:11:40.2
5 Hansen Mik Tartu 01:11:46.9
6 Merivee Rannus Jõgeva 01:12:33.8
7 Vainu Mihkel Tallinn 01:13:03.4
8 Kond Robert Tartu 01:13:06.1
9 Sepp Veiko Jõgeva 01:13:19.4
10 Tamm Pirmin Tallinn 01:14:06.8
11 Kibuvits Urmas Tallinn 01:14:26.2
12 Remmelkoor Aavo Tallinn 01:14:35.9
13 Resik Lauri Tallinn 01:15:21.1
14 Reinbach Heirel Viljandi 01:15:23.7
15 Tasa Priit Tartu 01:15:25.4
16 Jürimaa Kevin Valga 01:15:45.7
17 Muldme Risto Tallinn 01:16:12.1
18 Kaljuveer Mihkel Tallinn 01:16:14.5
19 Vask Armo Tartu 01:16:15.6
20 Turba Jaanus Tallinn 01:16:24.1
21 Veldemann Veiko Tartu 01:16:46.2
22 Kannimäe Viljar Võru 01:17:06.1
23 Veldemann Janno Tartu 01:17:11.5
24 Jaaniso Erik Tartu 01:17:17.5
25 Nigul Kristo Tartu 01:17:30.5
26 Ottender Tarmo Jõgeva 01:18:03.2
27 Annamaa Mikk Tartu 01:18:08.5
28 Liblik Lauri Tartu 01:18:20.9
29 Pärtel Marko Tartu 01:18:24.7
30 Kitsing Rauno Tallinn 01:18:26.1
31 Esnar Avo Tallinn 01:18:26.7
32 Kask Lauri Tartu 01:18:34.0
33 Mandre Mihkel Tallinn 01:18:36.1
34 Meltsa Aimar Tallinn 01:18:44.7
35 Parisalu Erliko Tartu 01:19:11.0
36 Mällo Lauri Tartu 01:19:14.9
37 Emerson Andrus Tallinn 01:19:17.6
38 Allik Peeter Tallinn 01:19:29.1
39 Pikk Urmas Jõgeva 01:19:44.8
40 Leichter Marko Harju 01:19:45.8
41 Murov Mihkel Tartu 01:19:51.2
42 Rekand Raido Tartu 01:20:05.7
43 Metusala Caspar Tartu 01:20:07.5
44 Avarmaa Kaido Tartu 01:20:10.1
45 Laan Madis Tartu 01:20:10.7
46 Rokk Riho Tartu 01:20:23.7
47 Altraja Annika Tartu 01:20:31.9
48 Karjatse Jarl Tallinn 01:20:38.4
49 Jaaksoo Rain Tartu 01:20:43.0
50 Teearu Paul Valga 01:20:45.5
51 Räim Rigo Saaremaa 01:20:51.9
52 Türna Tanel Jõgeva 01:21:10.1
53 Lott Alexander Tartu 01:21:12.1
54 Jüri Mihkel Tartu 01:21:13.5
55 Ojaliiv Madis Tallinn 01:21:31.8
56 Ilves Martin Jõgeva 01:21:32.3
57 Nigul Kirsten Tallinn 01:21:46.3
58 Parisalu Edvin Tartu 01:21:48.3
59 Lurje Hanno Tallinn 01:21:58.5
60 Tirgo Tõnu Viljandi 01:21:59.7
61 Tuisk Tiit Tallinn 01:21:59.9
62 Rosin Einar Jõgeva 01:22:21.7
63 Tsirel Urmas Tartu 01:22:24.3
64 Tuuksam Liis Harju 01:22:25.2
65 Kivimaa Raul Tartu 01:22:26.6
66 Jõgiste Peep Tartu 01:22:45.6
67 Tamm Pearu Tallinn 01:22:49.3
68 Kers Madis Tartu 01:22:50.1
69 Mägi Ojar Harju 01:22:52.9
70 Kepp Kalev Tartu 01:22:57.1
71 Tammeleht Toivo Tallinn 01:23:01.5
72 Ruhno Andrus Tallinn 01:23:03.2
73 Viik Raul Tallinn 01:23:05.9
74 Tering Kalvi Harju 01:23:13.3
75 Haabma Siim Rapla 01:23:20.5
76 Priks Keijo Valga 01:23:27.4
77 Antso Timmo Pärnu 01:23:28.3
78 Kalder Mikk Tartu 01:23:29.5
79 Kond Aivar Tartu 01:23:34.3
80 Kuuskvere Maarja Tartu 01:23:40.7
81 Olkonen Erik Tartu 01:23:44.3
82 Vasemägi Aarne Valga 01:23:49.2
83 Kärson Juhan Valga 01:23:59.6
84 Klais Siim Tartu 01:24:23.8
85 Talmet Andres Võru 01:24:28.2
86 Himma Urmas Tartu 01:24:28.8
87 Heinat Alar Tallinn 01:24:29.6
88 Mutli Andrus Tartu 01:24:31.8
89 Nöörlaid Kristjan Harju 01:24:32.2
90 Tigane Timo Valga 01:24:33.0
91 Madissoo Mart Tartu 01:24:33.7
92 Põldma Kaie Valga 01:24:34.4
93 Pärsim Priit Tartu 01:24:34.6
94 Oviir Aare Tallinn 01:24:34.9
95 Kers Merike Tartu 01:24:47.1
96 Krzivats Gilmar Jõgeva 01:24:47.5
97 Pokkinen Margus Tartu 01:24:51.0
98 Mägi Taaniel Harju 01:24:58.7
99 Mällo Tanel Tartu 01:25:05.5
100 Merelaid Martin Tallinn 01:25:06.2
101 Kaseorg Andrus Tartu 01:25:07.6
102 Soobik Ermo Harju 01:25:11.9
103 Laosma Mart Tallinn 01:25:15.9
104 Keskküla Viljar Tartu 01:25:25.4
105 Lõokene Anneli Tallinn 01:25:28.0
106 Türna Mallor Jõgeva 01:25:42.8
107 Ainsalu Vambola Tartu 01:25:43.9
108 Zadonski Jevgeni Tallinn 01:25:44.1
109 Rebane Rainer Pärnu 01:25:44.5
110 Jõgisu Eimar Tallinn 01:25:51.1
111 Aru Marek Tallinn 01:26:05.6
112 Samoshkin Janek Tartu 01:26:05.7
113 Selgis Ergo Tartu 01:26:09.0
114 Suur Ivo Valga 01:26:09.8
115 Ottender Antti Jõgeva 01:26:10.5
116 Ehasalu Indrek Jõgeva 01:26:11.1
117 Kaldmaa Guido Tartu 01:26:23.0
118 Tolmann Indrek Tartu 01:26:29.1
119 Mets Oliver Tallinn 01:26:29.8
120 Ojala Tõnu Tallinn 01:26:32.0
121 Kümnik Tõnis Tartu 01:26:32.4
122 Graff Urmas Tallinn 01:26:33.6
123 Kütt Marika Tallinn 01:26:40.9
124 Ingver Margus Tartu 01:26:46.0
125 Länik Priit Valga 01:26:46.5
126 Laus Arne Tallinn 01:26:50.0
127 Vilde Janar Tallinn 01:26:52.8
128 Möll Heiki Tartu 01:26:53.5
129 Dovnar Taavi Tartu 01:26:56.8
130 Vetto Veiko Harju 01:27:05.3
131 Sööt Ahti Tartu 01:27:26.5
132 Reinola Hannes Tallinn 01:27:39.5
133 Järv Helari Jõgeva 01:27:39.6
134 Ernits Tarmo Tartu 01:27:43.3
135 Põdersalu Raul Tallinn 01:27:44.6
136 Vismann Aarne Tartu 01:27:47.9
137 Kalamees Aivar Tallinn 01:27:53.2
138 Raudsepp Taivo Tartu 01:27:54.5
139 Kullamägi Tanel Tartu 01:27:55.9
140 Ustav Kairi Tartu 01:28:01.1
141 Vaiknemets Jaak Tartu 01:28:10.4
142 Oro Margus Jõgeva 01:28:17.4
143 Rell Toomas Tartu 01:28:18.1
144 Melnitshuk Juri Tartu 01:28:19.2
145 Lind Avo Tartu 01:28:21.6
146 Tamm Malvo Tartu 01:28:21.7
147 Puura Heikki Tartu 01:28:25.6
148 Vähi Jaagup Tartu 01:28:39.2
149 Ilves Timo Tartu 01:28:39.7
150 Jõessar Janari-Joel Rapla 01:28:41.7
151 Hämelane Andrus Tartu 01:28:52.2
152 Savitski Rando Tallinn 01:28:55.1
153 Saska Einar Tartu 01:28:56.1
154 Kahl Harri Tallinn 01:28:57.3
155 Vainus Priit Harju 01:28:57.3
156 Must Kristo Tartu 01:29:18.2
157 Kutsar Lauri Harju 01:29:20.1
158 Laurson Kristel Tartu 01:29:23.3
159 Udumäe Liis Tartu 01:29:23.4
160 Mõts Mart-Sander Tartu 01:29:26.3
161 Rand Reet Tallinn 01:29:29.0
162 Talen Virgo Ida-Viru 01:29:30.2
163 Niitlaan Kalev Harju 01:29:36.6
164 Rohelaan Sven Harju 01:29:40.2
165 Vaher Priit Tartu 01:29:47.3
166 Antons Toomas Tartu 01:29:47.8
167 Haldre Herkki Harju 01:29:48.6
168 Raid Raivo Tartu 01:30:02.1
169 Meos Kristel Tallinn 01:30:03.3
170 Vask Arvi Tartu 01:30:04.1
171 Pristavka Aleksander Lääne-Viru 01:30:06.0
172 Mölder Reimo Tallinn 01:30:06.9
173 Urmsalu Pille Tallinn 01:30:07.9
174 Dukan Diana Tartu 01:30:08.4
175 Raudsepp Mikk Tartu 01:30:10.7
176 Lehis Agur Tartu 01:30:14.8
177 Jurs Rivo Tartu 01:30:15.9
178 Toomas Indrek Tartu 01:30:18.7
179 Ehaste Hillar Tartu 01:30:24.5
180 Saska Aivar Jõgeva 01:30:25.1
181 Svanfors Greta-Josefin Soome 01:30:26.3
182 Kivi Viljar Tallinn 01:30:27.1
183 Üprus Sten Tartu 01:30:30.7
184 Pogost Viktor Tartu 01:30:32.3
185 Kuusik Ain Rapla 01:30:37.7
186 Krist Karel Tallinn 01:30:38.2
187 Elbrecht Rudolf Tartu 01:30:45.0
188 Raud Rasmus Tartu 01:30:50.9
189 Parts Madis Tartu 01:30:51.1
190 Abel Rein Tartu 01:30:52.5
191 Koot Martin Tallinn 01:30:54.5
192 Linnas Veiko Hiiumaa 01:30:59.5
193 Post-Tiidor Peep Tartu 01:31:00.4
194 Järve Silver Tartu 01:31:02.9
195 Riidamets Martin Pärnu 01:31:03.6
196 Sarapuu Adrian Tartu 01:31:04.9
197 Kalamees Raigo Tartu 01:31:05.3
198 Sõna Asmer Põlva 01:31:07.4
199 Press Raino Harju 01:31:10.0
200 Mugur Andrus Viljandi 01:31:16.9
201 Hallop Mare Pärnu 01:31:18.7
202 Lubi Aivo Valga 01:31:21.0
203 Nurmela Tarmo Harju 01:31:25.4
204 Kingo Indrek Viljandi 01:31:30.6
205 Ilves Toomas Tartu 01:31:38.1
206 Pärgmäe Pille Pärnu 01:31:43.4
207 Kukk Merle 01:31:50.9
208 Teedemaa Turvo Tartu 01:31:59.7
209 Lillemetes Tarmel Tartu 01:32:10.0
210 Antsmäe Urmas Tallinn 01:32:29.7
211 Tammann Kaarel Tallinn 01:32:31.5
212 Taivere Marge Tartu 01:32:32.1
213 Maimets Toivo Tartu 01:32:33.9
214 Tammeleht Harles Tallinn 01:32:35.9
215 Remm Maido Tartu 01:32:36.5
216 Seli Erko Tartu 01:32:37.8
217 Matvejev Toomas Tartu 01:32:40.1
218 Kivi Mikk-Mait Tartu 01:32:41.4
219 Raamat Priit Tartu 01:32:42.9
220 Jõeorg Aivo Viljandi 01:32:48.4
221 Vesi Oliver Tartu 01:32:53.3
222 Kirsman Anu Harju 01:32:54.5
223 Kaarna Laur Tartu 01:32:57.0
224 Simmer Urmo Tartu 01:32:58.0
225 Mikvere Peeter Tallinn 01:33:01.3
226 Oot Tii Tartu 01:33:04.0
227 Hellat Jaanus Tallinn 01:33:11.8
228 Meos Kairi Tartu 01:33:14.9
229 Haapsal Svetlana Soome 01:33:25.2
230 Haldma Laur Tartu 01:33:25.3
231 Mutli Marina Tartu 01:33:26.9
232 Kiik Arvi Tartu 01:33:27.7
233 Vester Meelis Tartu 01:33:32.4
234 Karja Kristjan Viljandi 01:33:33.5
235 Vare Tauno Harju 01:33:35.5
236 Ilja Rein Tallinn 01:33:36.6
237 Vilumaa Marko Tartu 01:33:37.5
238 Sõõru Argo Tartu 01:33:38.8
239 Laasik Peeter Tartu 01:33:41.2
240 Vaarja Ulvi Harju 01:33:42.2
241 Hurt Heinan Harju 01:33:42.8
242 Jukk Meelis Tartu 01:33:47.5
243 Olesk Raul Tartu 01:33:48.1
244 Holmberg Tiina Pärnu 01:33:48.8
245 Riim Toomas Tartu 01:33:49.2
246 Loogna Margus Tallinn 01:33:51.7
247 Vare Alo Tallinn 01:34:01.3
248 Kleimann Tarmo Tartu 01:34:03.9
249 Vilumaa Martti Tartu 01:34:04.6
250 Sulg Sigrid Tallinn 01:34:09.8
251 Must Elle Tartu 01:34:18.0
252 Sõmmer Tauno Viljandi 01:34:20.9
253 Roogsoo Aivar Tartu 01:34:23.1
254 Kiivit Reelika Tartu 01:34:25.2
255 Kuusing Lilli Tallinn 01:34:26.3
256 Kuusik Katre Tallinn 01:34:27.6
257 Kasetalu Agu Tartu 01:34:34.1
258 Murumägi Rein Tartu 01:34:37.5
259 Tamm Lauri Tallinn 01:34:38.4
260 Lõhmus Kaur Valga 01:34:44.6
261 Lääne Jaak Järvamaa 01:34:45.6
262 Hanson Margus Tartu 01:34:48.3
263 Vengerfeldt Pille Tartu 01:34:49.8
264 Saar Tiit Jõgeva 01:34:54.4
265 Rivis Leelo Tartu 01:34:58.7
266 Solnask Sandra Tallinn 01:35:02.6
267 Kalmet Kaido Jõgeva 01:35:05.8
268 Otsmaa Oliver Tallinn 01:35:08.1
269 Odamus Terje Harju 01:35:08.9
270 Kottise Alo Tartu 01:35:13.2
271 Uudeküll Katrin Lääne-Viru 01:35:21.0
272 Pinke Ilona Läti 01:35:21.8
273 Kiisk Andrus Tartu 01:35:26.1
274 Lett Triin Tartu 01:35:27.9
275 Joost Joel Tartu 01:35:29.9
276 Orav Annela Jõgeva 01:35:32.1
277 Roosimaa Mart Tartu 01:35:32.8
278 Jakobson Ilmar Jõgeva 01:35:33.1
279 Koval Urmet Viljandi 01:35:34.2
280 Raagmets Terje Tallinn 01:35:36.7
281 Haldma Priit Tartu 01:35:37.5
282 Loorits Erge Harju 01:35:38.8
283 Tammann Ene Tallinn 01:35:42.3
284 Lõhmus Hiie-Maarja Tallinn 01:35:45.9
285 Sarapuu Stenar Tartu 01:35:46.7
286 Tamm Kristiina Tallinn 01:35:47.6
287 Kivi Dagmar Valga 01:35:57.4
288 Vask Monika Tartu 01:35:58.8
289 Maruste Kristjan Tartu 01:36:06.1
290 Meos Mati Tartu 01:36:08.9
291 Vask Liisa Tartu 01:36:09.7
292 Sivko Aleksander Tallinn 01:36:15.8
293 Miller Heikki Tallinn 01:36:16.2
294 Männik Katrin Tartu 01:36:23.6
295 Urm Anti Tallinn 01:36:25.1
296 Luikme Kaisi Tartu 01:36:26.3
297 Jaanisoo Ahto Harju 01:36:50.9
298 Paasma Piia Tallinn 01:36:54.1
299 Jaaksoo Triinu Harju 01:36:56.0
300 Ilves Kaivo Tartu 01:36:59.7
301 Kivari Andrus Tartu 01:37:04.2
302 Pallo Ruth Tallinn 01:37:04.9
303 Alve Kermo Tartu 01:37:24.6
304 Võhandu Priit Tallinn 01:37:26.1
305 Maaten Mikk Viljandi 01:37:27.4
306 Kiigemägi Ivi Tartu 01:37:29.6
307 Udumäe Kaisi Tartu 01:37:35.4
308 Schneider Merle Jõgeva 01:37:43.2
309 Niinsalu Marike Harju 01:37:49.5
310 Koolmeister Jaan Hiiumaa 01:37:54.5
311 Eigi Maris Tallinn 01:37:54.7
312 Kübar Kätri Tallinn 01:37:55.1
313 Mägi Kaarel Tartu 01:38:08.3
314 Aro Harri Harju 01:38:09.9
315 Ronimois Mihkel Viljandi 01:38:12.9
316 Tuvikene Katre Tartu 01:38:14.5
317 Ronimois Raimo Viljandi 01:38:15.7
318 Saar Tiina Jõgeva 01:38:18.0
319 Kask Gunnar Tartu 01:38:20.5
320 Pintson Kadrin Tallinn 01:38:24.4
321 Orasson Magnar Valga 01:38:26.7
322 Piirisild Triinu Järvamaa 01:38:31.7
323 Linna Hanna-Stiina Tallinn 01:38:35.0
324 Teearu Helis Valga 01:38:38.6
325 Linntamm Ene Tallinn 01:38:45.4
326 Urva Martin Harju 01:38:46.3
327 Eilo Eiki 01:38:50.2
328 Ulst Kristjan Lääne-Viru 01:38:55.0
329 Ulst Kalev Lääne-Viru 01:38:56.2
330 Purret Marko Tartu 01:38:57.4
331 Tomingas Rain Tallinn 01:38:58.0
332 Liidemaa Liis Tallinn 01:38:58.7
333 Kens Rainer Jõgeva 01:39:00.7
334 Kiljako Anneli Tartu 01:39:04.0
335 Nöps Ingmar Tartu 01:39:06.1
336 Leesmann Renno Tartu 01:39:06.3
337 Pihlak Maarika Tallinn 01:39:08.4
338 Matson Toomas Lääne-Viru 01:39:08.5
339 Poll Marko Harju 01:39:21.2
340 Jõgi Johannes Tallinn 01:39:22.3
341 Jõgi Neeme Tallinn 01:39:23.5
342 Reinmets Marit Tartu 01:39:24.5
343 Reinmets Reedik Tartu 01:39:25.6
344 Rusing Elmar Tallinn 01:39:29.6
345 Ruus Riina Tallinn 01:39:30.9
346 Lelov Reilika Tallinn 01:39:33.0
347 Tuudelepp Taavi Tartu 01:39:34.3
348 Matson Marian Lääne-Viru 01:39:51.0
349 Sõõru Erve Tartu 01:39:52.6
350 Paabort Mati Jõgeva 01:40:03.5
351 Lauk Margus Tartu 01:40:10.3
352 Liiva Marko Valga 01:40:12.5
353 Maimets Martti Tartu 01:40:19.1
354 Rüütel Maarja Tartu 01:40:19.1
355 Räim Mihkel Saaremaa 01:40:20.9
356 Räim Riho Saaremaa 01:40:22.0
357 Jõgila Mirko Tallinn 01:40:32.9
358 Pajumets Urmas Harju 01:40:34.3
359 Otto Guntars Läti 01:40:41.5
360 Sprenk Marko Tartu 01:40:50.4
361 Talumäe Urmas Tartu 01:40:52.1
362 Talumäe Taavi Tartu 01:40:52.7
363 Kask Mati Harju 01:40:53.9
364 Joonasson Kristel Tartu 01:41:10.8
365 Tammemäe Joosep Viljandi 01:41:41.1
366 Kompus Mait Lääne-Viru 01:41:43.1
367 Käärik Hille Tallinn 01:41:43.8
368 Rasva Mart Tallinn 01:41:44.3
369 Salu Pille Tartu 01:41:46.0
370 Korem Lea Tallinn 01:41:48.5
371 Saluse Toomas Tartu 01:41:50.9
372 Karu Kait Tallinn 01:41:54.7
373 Vint Tiina Tallinn 01:42:04.6
374 Laus Tarmo Tallinn 01:42:06.9
375 Kirsipuu Signe Tallinn 01:42:08.5
376 Sokk Airi Tallinn 01:42:12.2
377 Juursoo Meelis Tartu 01:42:13.0
378 Luig Enriko Tallinn 01:42:13.8
379 Jõepere Ergo Tartu 01:42:17.2
380 Tiks Tarmo Jõgeva 01:42:17.3
381 Kallas Kristiina Jõgeva 01:42:18.9
382 Matvejev Aleksander Tartu 01:42:21.1
383 Blande Kaie-Liina Tallinn 01:42:21.6
384 Suurkütt Ave Tallinn 01:42:26.8
385 Ilus Kuldar Viljandi 01:42:31.7
386 Jagomägi Triin Tartu 01:42:34.6
387 Rohelaan Ken Harju 01:42:39.4
388 Tamme Markus Tartu 01:42:43.1
389 Rohelaan Riina Lääne-Viru 01:42:44.6
390 Koger Lauri Põlva 01:42:45.8
391 Käärst Matti Tartu 01:42:49.7
392 Rootslane Inge Pärnu 01:42:54.9
393 Vilumaa Ago Tartu 01:42:57.0
394 Pajumets Raul Harju 01:42:59.5
395 Arula Aivo Tartu 01:43:06.9
396 Randmäe Triinu Tallinn 01:43:15.9
397 Mäger Kristiina Tartu 01:43:18.0
398 Merendi Ika Tallinn 01:43:20.1
399 Leidmaa Este Harju 01:43:25.6
400 Kull Väino Tartu 01:43:26.1
401 Biesinger Triin Tartu 01:43:27.0
402 Truusalu Jaagup Tartu 01:43:31.4
403 Leisna Urwo Tallinn 01:43:32.7
404 Laurson Maris Tartu 01:43:33.4
405 Truusalu Kai Tartu 01:43:44.6
406 Pikk Arvo Tartu 01:43:46.4
407 Hoppe Andrus Tallinn 01:43:47.3
408 Grünberg Kaarel Tartu 01:43:47.9
409 Grünberg Rein Tartu 01:43:48.2
410 Koger Margus Põlva 01:43:48.8
411 Kaur Kristo Tallinn 01:43:51.9
412 Tuisk Maarja Harju 01:43:57.2
413 Mugra Maria Tartu 01:44:02.9
414 Leidmaa Maie Harju 01:44:07.0
415 Ratnik Margus Tartu 01:44:09.3
416 Valgus Sten Tallinn 01:44:11.3
417 Kiidjärv Ralf Tartu 01:44:12.4
418 Hüva Lembit Viljandi 01:44:13.5
419 Parts Andres Tallinn 01:44:30.3
420 Kilk Annaliis Tartu 01:44:31.0
421 Kuusing Kaidi Harju 01:44:34.4
422 Jurken Eve Valga 01:44:41.0
423 Jekimov Jane Pärnu 01:44:42.6
424 Pasevica Ineta Läti 01:44:49.9
425 Kaare Siim Harju 01:45:06.5
426 Bauer Indrek Harju 01:45:07.4
427 Ojaveer Marko Tallinn 01:45:08.2
428 Kaljumägi Karin Tartu 01:45:14.3
429 Rooba Marko Pärnu 01:45:17.8
430 Krimm Anu Pärnu 01:45:21.4
431 Ader Talis Harju 01:45:25.5
432 Jalajas Aime Valga 01:45:26.6
433 Männiste Ines Tartu 01:45:34.3
434 Merendi Marili Tallinn 01:45:38.0
435 Mälberg Urve Tallinn 01:45:38.8
436 Allas Katrin Tartu 01:45:52.9
437 Randvere Rain Tartu 01:45:54.8
438 Israel Karel Harju 01:45:56.0
439 Muzaffarov Iljas Harju 01:45:57.8
440 Kask Kaili Pärnu 01:45:58.9
441 Saare Jaanus Viljandi 01:45:59.8
442 Must Kärt Tartu 01:46:01.8
443 Soodla Merle Tartu 01:46:06.4
444 Ilves Ketlin Tartu 01:46:09.6
445 Johanson Marko Pärnu 01:46:25.3
446 Johanson Raoul Pärnu 01:46:26.3
447 Mesi Maimu Lääne-Viru 01:46:31.0
448 Kreintaal Liisa Lääne-Viru 01:46:40.7
449 Rehemägi Katrin Tallinn 01:46:41.8
450 Väin Helen Harju 01:46:46.9
451 Joasaar Sven Tartu 01:46:49.4
452 Tõld Annika Valga 01:46:53.9
453 Överus Urve Tallinn 01:47:06.9
454 Karukäpp Helbe Tartu 01:47:09.4
455 Võsu Toivo Harju 01:47:15.0
456 Rootslane Sander Tallinn 01:47:16.8
457 Salusoo Andrus Tallinn 01:47:24.4
458 Laur Tiit Harju 01:47:27.1
459 Koppel Kairi Tallinn 01:47:30.3
460 Kottise Ago Tartu 01:47:33.0
461 Mugra Kristjan Tartu 01:47:33.0
462 Salusaar Vivi Rapla 01:47:35.7
463 Noop Anne Tartu 01:47:39.9
464 Purret Aire Tartu 01:47:40.0
465 Jurs Britt Tartu 01:47:41.5
466 Seer Esti Valga 01:47:41.9
467 Raim Egon Tartu 01:47:45.3
468 Raudsepp Triin Tallinn 01:47:51.0
469 Metstak Mait Tallinn 01:47:52.6
470 Kuuben Mari Tallinn 01:47:55.5
471 Ader Kristo Tartu 01:47:56.7
472 Leidmaa Ave Harju 01:47:58.3
473 Reim Ruta Valga 01:48:00.0
474 Tiidor-Post Reeli Tartu 01:48:06.2
475 Kottise Lea Tartu 01:48:06.7
476 Vahar Taavi Pärnu 01:48:07.1
477 Pärn Merike Tallinn 01:48:08.8
478 Vasko Ülo Tallinn 01:48:10.3
479 Krõlova Eve Tartu 01:48:12.0
480 Sooveer Helen Harju 01:48:13.3
481 Öpik Meelika Tallinn 01:48:14.2
482 Laanemets Kuido Tallinn 01:48:14.8
483 Jakobson Kadri Järvamaa 01:48:16.2
484 Karukäpp Agur Tartu 01:48:29.2
485 Steinbach Aarne Valga 01:48:33.2
486 Grigorjev Peeter Tartu 01:48:39.9
487 Narusk Heleri Tartu 01:48:44.8
488 Järvalt Renna Tallinn 01:48:45.9
489 Piir Ingrid Viljandi 01:49:06.9
490 Aasna Merle Viljandi 01:49:06.9
491 Jakobson Triinu Järvamaa 01:49:26.4
492 Jakobson Piret Järvamaa 01:49:27.5
493 Siirand Janne Tallinn 01:49:28.0
494 Limberg Anneli Tartu 01:49:31.5
495 Lang Tuuli Tallinn 01:49:34.0
496 Pürn Kaidi Tartu 01:49:35.9
497 Leisna Eero Tallinn 01:49:38.4
498 Blinnikov Jevgeni Jõgeva 01:49:38.4
499 Prants Pihel Tartu 01:49:45.4
500 Prants Taivo Tartu 01:49:46.3
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE