estenglv
WAP version
Login form
5. Tartu Rattamaraton 63 km
5. Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 16 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
5. Tartu Rattamaraton
Aeg 15.12.2002
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km 31 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Vaga Helbe Saaremaa 01:02:53.3
2 Karu Aare Harju 01:08:25.1
3 Soomets Simmo Tallinn 01:08:49.7
4 Mäekivi Andres Tartu 01:08:50.4
5 Tamm Pirmin Tallinn 01:08:51.2
6 Gogis Marcis Läti 01:11:10.9
7 Kond Robert Tartu 01:11:33.8
8 Pilv Aivar Tallinn 01:12:46.1
9 Reinbach Heirel Viljandi 01:13:00.0
10 Annamaa Mikk Tartu 01:13:04.7
11 Ojamaa Raul Jõgeva 01:13:08.3
12 Kursitis Toms Läti 01:13:58.9
13 Narits Tauri Tartu 01:14:09.0
14 Aava Andres Harju 01:15:01.5
15 Kenk Aare Tallinn 01:15:09.9
16 Saue Tanel Harju 01:15:21.3
17 Meltsa Aimar Tallinn 01:15:24.0
18 Merelaid Martin Tallinn 01:15:34.6
19 Põvvat Rainer Tartu 01:15:35.8
20 Toome Rita Lääne-Viru 01:15:45.4
21 Pilv Marko Tallinn 01:15:49.3
22 Allik Peeter Tallinn 01:15:49.5
23 Õunapuu Anti Jõgeva 01:15:54.7
24 Kivioja Lea Lääne-Viru 01:16:12.2
25 Rebane Peeter Tallinn 01:16:22.0
26 Põld Priit Jõgeva 01:16:25.6
27 Teearu Paul Valga 01:16:33.5
28 Mällo Lauri Tartu 01:16:43.7
29 Johanson Marko Pärnu 01:16:44.4
30 Ottender Tarmo Jõgeva 01:16:45.5
31 Rekand Raido Tartu 01:16:58.4
32 Viigipuu Karel Tartu 01:16:58.8
33 Madissoo Mart Tartu 01:17:53.6
34 Mets Lennart Tartu 01:18:16.8
35 Sepp Veiko Jõgeva 01:18:19.9
36 Kitsing Rauno Tallinn 01:18:25.2
37 Turba Jaanus Tallinn 01:18:29.3
38 Jussmann Ivo Harju 01:18:43.9
39 Murumägi Lauri Lääne-Viru 01:18:44.0
40 Viileberg Margus Tallinn 01:18:51.2
41 Rohelaan Sven Harju 01:18:52.4
42 Karotamm Toomas Pärnu 01:18:54.8
43 Pärn Mikk Tartu 01:18:58.2
44 Licht Oliver Harju 01:19:00.7
45 Pruus Peeter Rapla 01:19:00.8
46 Räim Rivo Saaremaa 01:19:24.4
47 Rell Toomas Tartu 01:19:27.3
48 Kajak Kevin Tartu 01:19:30.5
49 Lukner Renaldo Põlva 01:19:31.8
50 Zelmenis Ugis Läti 01:19:32.7
51 Kuhlberg Janek Tallinn 01:19:45.1
52 Kepp Kalev Tartu 01:19:45.1
53 Altraja Annika Tartu 01:19:46.2
54 Tering Kalvi Harju 01:19:47.2
55 Põder Marek Tartu 01:20:01.9
56 Ivanovs Eduard Läti 01:20:05.2
57 Aaspõld Veiko Harju 01:20:05.6
58 Toots Vahur Tallinn 01:20:20.5
59 Einsoo Aare Tartu 01:20:22.9
60 Allekõrs Erkki Tartu 01:20:23.7
61 Ottender Antti Jõgeva 01:20:24.7
62 Metspalu Mait Tartu 01:20:26.3
63 Grents Sven Harju 01:20:27.2
64 Gurtina Dace Läti 01:20:32.4
65 Müürsepp Aivar Valga 01:20:33.3
66 Pikk Urmas Jõgeva 01:20:35.7
67 Ehasalu Indrek Jõgeva 01:20:45.0
68 Dovnar Taavi Tartu 01:20:48.8
69 Raud Urmas Tartu 01:20:50.0
70 Puusaar Sulev Tartu 01:20:51.5
71 Soodla Mart Valga 01:21:00.8
72 Uiboleht Mihkel Tartu 01:21:09.8
73 Strazds Hanno Tallinn 01:21:10.1
74 Eeltee Erik Tallinn 01:21:25.9
75 Sõmmer Tauno Viljandi 01:21:26.5
76 Nigul Kirsten Tallinn 01:21:27.4
77 Paasik Oliver Tartu 01:21:31.7
78 Klais Siim Tartu 01:21:32.0
79 Fimbauere Liene Läti 01:21:57.5
80 Kuuskme Priit Harju 01:22:05.1
81 Matson Toomas Lääne-Viru 01:22:07.1
82 Kütt Marika Tallinn 01:22:10.1
83 Jõgiste Peep Tartu 01:22:10.8
84 Kaeramaa Jüri Tartu 01:22:24.9
85 Tulev Mart Võru 01:22:27.4
86 Tamm Lauri Tallinn 01:22:31.0
87 Tuuksam Liis Harju 01:22:35.9
88 Rohelaan Ken Harju 01:22:39.2
89 Ärm Margus Tallinn 01:22:41.0
90 Must Rene Tallinn 01:22:41.9
91 Teedemaa Turvo Tartu 01:22:44.3
92 Vaiknemets Jaak Tartu 01:22:44.9
93 Koppel Mart Tartu 01:22:45.1
94 Vare Alo Tallinn 01:22:49.9
95 Suursalu Marek Tallinn 01:22:50.6
96 Hinno Üllar Tallinn 01:22:51.4
97 Kaseorg Kristo Tartu 01:22:57.4
98 Jaaksoo Rain Tartu 01:22:58.1
99 Eimre Margus Tartu 01:22:58.5
100 Arrak Tõnu Tartu 01:22:58.8
101 Mäoma Remo Tartu 01:22:59.0
102 Ojala Tõnu Tallinn 01:23:00.5
103 Ehala Aivo Tallinn 01:23:01.4
104 Loigom Erki Harju 01:23:09.4
105 Tamm Pearu Tallinn 01:23:25.2
106 Mandriks Taavi Tallinn 01:23:25.9
107 Truuvelt Rainer Tallinn 01:23:26.7
108 Suits Indrek Tallinn 01:23:27.8
109 Merivee Rannus Jõgeva 01:23:37.9
110 Kers Madis Tartu 01:23:39.1
111 Finartijs Andis Läti 01:23:42.5
112 Baltkaijs Jekabs Läti 01:24:02.8
113 Johanson Benno Valga 01:24:07.7
114 Laan Madis Tartu 01:24:09.3
115 Joosep Mart Jõgeva 01:24:10.0
116 Kleimann Tarmo Tartu 01:24:10.7
117 Aava Hannes Tallinn 01:24:12.3
118 Lõokene Anneli Tallinn 01:24:26.7
119 Kond Aivar Tartu 01:24:28.7
120 Tuisk Tiit Tallinn 01:24:29.1
121 Täht Eero Jõgeva 01:24:34.5
122 Lamp Enn Harju 01:24:35.7
123 Koot Martin Tallinn 01:24:36.4
124 Hämelane Andrus Tartu 01:24:37.8
125 Piirisild Ekke Harju 01:24:40.5
126 Tobreluts Sven Tartu 01:24:47.5
127 Roosimägi Gert Tallinn 01:24:52.6
128 Vask Armo Tartu 01:25:02.4
129 Sarapuu Janek Tartu 01:25:02.7
130 Mikvere Peeter Tallinn 01:25:05.7
131 Kukk Aivo Tallinn 01:25:06.2
132 Hanni Kaspar Tallinn 01:25:09.5
133 Jõessar Janari-Joel Rapla 01:25:10.9
134 Selge Sten Järvamaa 01:25:14.1
135 Oorn Kadi Tallinn 01:25:14.7
136 Raudsepp Taivo Tartu 01:25:21.8
137 Pärsim Priit Tartu 01:25:29.4
138 Rosenberg Tiit Tartu 01:25:30.1
139 Ehaste Hillar Tartu 01:25:31.5
140 Miller Tiit Tartu 01:25:32.9
141 Rõigas Paavo Tartu 01:25:36.5
142 Maansoo Mikk Jõgeva 01:25:37.0
143 Luik Martin Tartu 01:25:37.0
144 Pilv Vilve Järvamaa 01:25:40.2
145 Mutli Andrus Tartu 01:25:41.8
146 Kask Antti Tartu 01:25:42.2
147 Talmet Indrek Võru 01:25:43.3
148 Samoshkin Janek Tartu 01:25:43.7
149 Sööt Aivar Tartu 01:25:52.8
150 Oot Tii Tartu 01:25:56.2
151 Daniel Oliver Tartu 01:26:00.5
152 Saar Mati Tallinn 01:26:05.6
153 Suitsev Viljar Tartu 01:26:08.2
154 Kaur Kristo Tallinn 01:26:34.3
155 Press Raino Harju 01:26:35.2
156 Truusalu Jaagup Tartu 01:26:37.8
157 Matson Marian Lääne-Viru 01:26:45.4
158 Kivi Dagmar Valga 01:26:46.4
159 Tammeleht Harles Tallinn 01:26:48.3
160 Gorbunov Allar Harju 01:26:50.2
161 Eeltee Henrik Tallinn 01:26:52.0
162 Reidla Urmas Ida-Viru 01:26:58.8
163 Avastu Einar Tartu 01:27:06.6
164 Luik Lennard Tartu 01:27:06.9
165 Jukk Meelis Tartu 01:27:07.5
166 Pokkinen Margus Tartu 01:27:09.0
167 Simmer Urmo Tartu 01:27:09.4
168 Parts Madis Tartu 01:27:13.1
169 Kajandi Indrek Tartu 01:27:14.1
170 Mölder Sven Valga 01:27:15.0
171 Kiristaja Ailar Tartu 01:27:16.3
172 Kütt Erik Tallinn 01:27:17.8
173 Arrak Marko Tartu 01:27:50.5
174 Tammjärv Kalle Tartu 01:27:51.6
175 Ruhno Andrus Tallinn 01:27:54.6
176 Saska Aivar Jõgeva 01:27:55.2
177 Joost Joel Tartu 01:27:56.9
178 Ronimois Raimo Viljandi 01:27:58.2
179 Ellamik Pille Tartu 01:28:04.8
180 Häelme Mati Tallinn 01:28:05.9
181 Lind Avo Tartu 01:28:08.5
182 Matvejevs Jevgenijs Läti 01:28:12.1
183 Jakobson Ilmar Jõgeva 01:28:13.0
184 Jurs Rivo Tartu 01:28:13.5
185 Tapfer Hardi Rapla 01:28:13.7
186 Zirk Gunnar Tallinn 01:28:14.4
187 Israel Karel Harju 01:28:14.9
188 Soolaid Ardi Harju 01:28:15.1
189 Saluse Toomas Tartu 01:28:15.2
190 Vaab Ivar Lääne-Viru 01:28:15.8
191 Hallop Mare Pärnu 01:28:18.2
192 Loog Tarmo Harju 01:28:19.4
193 Jõgisu Eimar Tallinn 01:28:21.6
194 Pavilonis Juris Läti 01:28:21.9
195 Pogost Viktor Tartu 01:28:22.5
196 Saar Imre Tallinn 01:28:22.6
197 Kärson Juhan Valga 01:28:23.1
198 Vester Viljar Tartu 01:28:26.1
199 Lanno Kaido Lääne-Viru 01:28:26.5
200 Peterson Kristo Valga 01:28:27.4
201 Simpson Arno Põlva 01:28:28.9
202 Lainevee Heiki Jõgeva 01:28:29.1
203 Kasetalu Agu Tartu 01:28:32.1
204 Rammulüüs Romet Tartu 01:28:32.8
205 Pallo Ruth Tallinn 01:28:34.3
206 Tamman Toomas Tartu 01:28:35.9
207 Sööt Ahti Tartu 01:28:39.4
208 Raud Rasmus Tartu 01:28:41.5
209 Aia Karlo Pärnu 01:28:41.7
210 Nöps Ingmar Tartu 01:28:44.3
211 Alvin Kristen Tallinn 01:29:10.9
212 Saska Einar Tartu 01:29:12.6
213 Paabort Mati Jõgeva 01:29:13.1
214 Sõna Asmer Põlva 01:29:13.5
215 Tiks Leo Jõgeva 01:29:16.1
216 Kuusk Mart Tallinn 01:29:18.9
217 Rammul Heiki Tartu 01:29:21.2
218 Ulst Kaspar Lääne-Viru 01:29:31.5
219 Arula Aivo Tartu 01:29:33.2
220 Mahla Indrek Tartu 01:29:42.3
221 Krzivats Gilmar Jõgeva 01:29:44.2
222 Kartau Aivar Tartu 01:29:49.3
223 Grünberg Kaarel Tartu 01:29:56.1
224 Grünberg Rein Tartu 01:29:57.3
225 Koduvere Hardi Tallinn 01:29:59.9
226 Urva Martin Harju 01:30:03.8
227 Loigom Andres Tallinn 01:30:06.2
228 Limberg Anneli Tartu 01:30:06.8
229 Reppo Peeter Tartu 01:30:07.4
230 Pihelgas Peeter Tartu 01:30:10.8
231 Melnitshuk Juri Tartu 01:30:14.1
232 Brokans Edgars Läti 01:30:14.2
233 Ronimois Mihkel Viljandi 01:30:22.9
234 Kivistik Toomas Tallinn 01:30:25.5
235 Randoja Aivar Tartu 01:30:25.7
236 Tiks Tarmo Jõgeva 01:30:27.0
237 Taru Tõnis Tartu 01:30:27.6
238 Pikkel Sander Tartu 01:30:29.1
239 Schwarz Ivi Tallinn 01:30:30.7
240 Lukk Juhan Läänemaa 01:30:38.3
241 Peebo Karl Tartu 01:30:38.6
242 Saar Jüri Valga 01:30:39.3
243 Jaanimets Age Tartu 01:30:40.0
244 Puusepp Hannes Pärnu 01:30:41.0
245 Mering Heiti Tallinn 01:30:41.3
246 Põldvere Anne Tartu 01:30:47.5
247 Kiik Arvi Tartu 01:30:48.6
248 Jõgeva Hele Tartu 01:30:49.3
249 Matvejev Toomas Tartu 01:30:49.7
250 Keis Valter Tartu 01:30:50.8
251 Toomas Indrek Tartu 01:31:01.0
252 Talumäe Lauri Tartu 01:31:02.7
253 Kõiv Mihkel Tartu 01:31:04.5
254 Korss Silver Tartu 01:31:08.4
255 Luig Enriko Tallinn 01:31:08.8
256 Pirn Priit Võru 01:31:08.9
257 Kask Kert Lääne-Viru 01:31:09.9
258 Männiste Ines Tartu 01:31:10.6
259 Rooba Marko Pärnu 01:31:11.7
260 Sedleniece Elina Läti 01:31:12.2
261 Kartau Siim Valga 01:31:14.7
262 Kale Merle Tallinn 01:31:14.8
263 Vald Vaino Tartu 01:31:15.5
264 Ulst Kristjan Lääne-Viru 01:31:17.2
265 Rell Sille Tartu 01:31:18.8
266 Koger Lauri Põlva 01:31:19.0
267 Küng Enn Tartu 01:31:19.8
268 Laasik Ahti Tartu 01:31:21.2
269 Rei Eve Tallinn 01:31:26.0
270 Kasepõld Kaspar Jõgeva 01:31:29.8
271 Kask Gunnar Tartu 01:31:31.6
272 Vint Tiina Tallinn 01:31:32.9
273 Kampus Henn Tartu 01:31:34.8
274 Mäe Helen Tallinn 01:31:35.6
275 Tääkre Juhan Tallinn 01:31:44.3
276 Alekand Priit Tartu 01:31:50.0
277 Hallap Anneli Tartu 01:31:51.0
278 Juursoo Meelis Tartu 01:31:53.4
279 Tilk Riina Rapla 01:31:58.0
280 Kaljurand Alari Tallinn 01:31:58.5
281 Kütt Risto Tallinn 01:31:59.0
282 Biesinger Triin Tartu 01:31:59.4
283 Kuusik Katre Tallinn 01:32:00.0
284 Kingo Indrek Viljandi 01:32:00.0
285 Toim Lauri Tartu 01:32:04.4
286 Ulst Kalev Lääne-Viru 01:32:10.1
287 Ahven Piret Valga 01:32:19.2
288 Tamman Susanna Tartu 01:32:19.4
289 Hüva Lembit Viljandi 01:32:21.1
290 Liiv Mari-Liis Tallinn 01:32:23.0
291 Salu Pille Tartu 01:32:23.8
292 Mägi Piret Tartu 01:32:24.2
293 Parm Jaanus Tallinn 01:32:24.2
294 Udumäe Liis Tartu 01:32:31.2
295 Tael Kristi Tartu 01:32:36.8
296 Kens Rainer Jõgeva 01:32:37.0
297 Vask Arvi Tartu 01:32:37.9
298 Lõokene Rinaldo Tallinn 01:32:43.9
299 Sarapuu Jaanus Tartu 01:32:50.8
300 Arula Jako Tartu 01:32:55.7
301 Urva Markus Harju 01:32:59.5
302 Oks Edward Pärnu 01:33:04.7
303 Rebane Rainer Pärnu 01:33:10.1
304 Nurmeots Eveli Harju 01:33:10.3
305 Mutli Marina Tartu 01:33:10.4
306 Kiivit Reelika Tartu 01:33:14.9
307 Tuvikene Katre Tartu 01:33:18.1
308 Pivnik Taivo Harju 01:33:19.3
309 Karindi Margus Tartu 01:33:20.2
310 Räim Rigo Saaremaa 01:33:20.2
311 Talumäe Priit Tartu 01:33:23.5
312 Kallas Kaja Tallinn 01:33:25.4
313 Sonn Marko Tartu 01:33:28.6
314 Karu Kait Tallinn 01:33:37.7
315 Koolmeister Jaan Hiiumaa 01:33:41.3
316 Põldsaar Veiko Viljandi 01:33:45.0
317 Saat Viktoria Harju 01:33:47.7
318 Vahtra Aive Jõgeva 01:33:48.3
319 Kukk Kaido Tallinn 01:33:51.6
320 Orgse Olaf Tallinn 01:33:53.2
321 Uiga Liis Tartu 01:33:55.8
322 Sepmann Toomas Lääne-Viru 01:34:01.9
323 Mängel Kalev Tartu 01:34:02.7
324 Saare Jaanus Viljandi 01:34:03.7
325 Pärgmäe Pille Pärnu 01:34:04.7
326 Pobbul Peep Tallinn 01:34:05.6
327 Kängsepp Martin Tartu 01:34:07.3
328 Lõo Martin Tartu 01:34:10.4
329 Riim Toomas Tartu 01:34:13.2
330 Vändre Rain Tallinn 01:34:18.9
331 Hüva Rain Viljandi 01:34:20.6
332 Müürsepp Mait Rapla 01:34:22.1
333 Kuuben Indrek Tartu 01:34:23.1
334 Narusk Heleri Tartu 01:34:26.2
335 Sool Erki Võru 01:34:28.1
336 Pruus Kaspar Tartu 01:34:31.4
337 Tatsi Kaupo Valga 01:34:33.0
338 Ili Anto Tartu 01:34:33.7
339 Lainevee Ivika Jõgeva 01:34:35.4
340 Hanson Margus Tartu 01:34:36.2
341 Lagus Tanel Rapla 01:34:40.4
342 Mägi Henn Tartu 01:34:46.2
343 Salep Robert Lääne-Viru 01:34:54.4
344 Kiisk Andrus Tartu 01:35:00.7
345 Vaserik Üllar Lääne-Viru 01:35:01.9
346 Rammulüüs Mati Tartu 01:35:03.3
347 Kartau Ott Valga 01:35:07.4
348 Järveläinen Joonas Tartu 01:35:09.7
349 Viimsalu Marko Ida-Viru 01:35:13.1
350 Mait Sarv Tartu 01:35:18.3
351 Nuutmann Sven Harju 01:35:18.7
352 Linnas Veiko Hiiumaa 01:35:19.7
353 Trepp Meelis Tallinn 01:35:20.4
354 Mõtte Marge Tallinn 01:35:21.6
355 Milions Reinis Läti 01:35:23.2
356 Hiie Jaanus Lääne-Viru 01:35:29.7
357 Birken Toomas Tartu 01:35:36.9
358 Sild Siim Tartu 01:35:38.0
359 Uibo Roland Tallinn 01:35:38.2
360 Krimm Anu Pärnu 01:35:39.3
361 Kristal Kaur Harju 01:36:00.8
362 Nirk Maire Tartu 01:36:01.6
363 Teearu Hans Valga 01:36:07.5
364 Hanson Kaarel Tartu 01:36:08.6
365 Rikart Carina Harju 01:36:14.7
366 Voltri Triin Tallinn 01:36:15.8
367 Helinurm Kaija Tallinn 01:36:20.2
368 Laane Viktor Tartu 01:36:21.5
369 Vilumaa Ago Tartu 01:36:21.6
370 Külm Kertti Tartu 01:36:22.8
371 Ploomipuu Elar Tartu 01:36:24.2
372 Poll Marko Harju 01:36:26.7
373 Krumm Kristo Harju 01:36:29.5
374 Tatsi Aare Valga 01:36:29.7
375 Rusing Elmar Tallinn 01:36:33.7
376 Lelov Reilika Tallinn 01:36:40.1
377 Tikk Ove Tartu 01:36:41.3
378 Kahu Marko Viljandi 01:36:43.1
379 Jõenurm Reet Tallinn 01:36:45.6
380 Kõll-Grünberg Kristiina Harju 01:36:53.5
381 Murumägi Rein Tartu 01:36:59.0
382 Maimets Toivo Tartu 01:37:08.8
383 Viilukas Udo Tartu 01:37:11.2
384 Suurkütt Ave Tallinn 01:37:13.9
385 Tamman Hedvig Tartu 01:37:16.6
386 Randvere Rain Tartu 01:37:19.0
387 Nurmela Marek Harju 01:37:19.5
388 Vaarja Ulvi Harju 01:37:20.2
389 Grinko Jüri Pärnu 01:37:21.6
390 Dimitrijev Avo Tallinn 01:37:21.9
391 Aunin Martin Tallinn 01:37:23.9
392 Merelaht Joosep Tartu 01:37:25.3
393 Juntson Jüri Tartu 01:37:26.3
394 Kivari Andrus Tartu 01:37:28.1
395 Kaljurand Lauri Tallinn 01:37:29.0
396 Säärits Taavo Tartu 01:37:29.9
397 Mikkelsaar Mait Tartu 01:37:31.7
398 Luikme Mihkel Tartu 01:37:46.3
399 Rätsep Indrek Tallinn 01:37:49.9
400 Hallap Maiga Tartu 01:37:51.4
401 Ollema Rauno Rapla 01:37:52.4
402 Murumägi Martin Tartu 01:37:54.3
403 Kütt Margo Harju 01:37:56.3
404 Kivioja Andri Tartu 01:37:57.6
405 Unt Riina Tallinn 01:38:09.2
406 Piliste Jaan Tallinn 01:38:11.4
407 Urva Siim Harju 01:38:13.2
408 Aro Harri Harju 01:38:19.9
409 Minin Igor Tartu 01:38:25.5
410 Haldre Herkki Harju 01:38:26.8
411 Vassiljev Andrei Jõgeva 01:38:29.7
412 Merilo Mati Tartu 01:38:29.8
413 Kiidjärv Ralf Tartu 01:38:30.5
414 Taul Raul Jõgeva 01:38:30.9
415 Pogost Kairet Tartu 01:38:41.0
416 Ambur Maret Tallinn 01:38:41.4
417 Orumaa Priit Tallinn 01:38:42.4
418 Piirimees Aigi Tartu 01:38:42.9
419 Kotkas Kristina Tallinn 01:38:48.6
420 Ivask Mati Tartu 01:38:48.7
421 Mäemets Urmas Harju 01:38:50.9
422 Võsu Toivo Harju 01:38:52.1
423 Sõmmer Simo Viljandi 01:38:53.7
424 Treier Kai Tallinn 01:38:54.5
425 Roogsoo Aivar Tartu 01:39:08.8
426 Lõhmus Kaur Valga 01:39:09.5
427 Ivask Eneli Tartu 01:39:10.9
428 Dobrus Aleksander Viljandi 01:39:17.5
429 Sadrak Liina Harju 01:39:18.2
430 Aia Kardo Pärnu 01:39:19.2
431 Maimets Martti Tartu 01:39:23.8
432 Astok Karl Tartu 01:39:25.4
433 Taul Robert Jõgeva 01:39:26.2
434 Räim Mihkel Saaremaa 01:39:27.1
435 Räim Riho Saaremaa 01:39:27.8
436 Seer Merike Tallinn 01:39:28.5
437 Reimann Piret Võru 01:39:35.4
438 Niinsalu Marike Harju 01:39:36.9
439 Reedi Kristiina Tallinn 01:39:49.1
440 Maasik Ain Tartu 01:39:49.1
441 Ruusmäe Riho Tartu 01:39:50.5
442 Kulvik Toomas Pärnu 01:39:53.8
443 Pärn Veiko Tartu 01:39:54.3
444 Odamus Terje Harju 01:39:55.6
445 Mikkor Kaur Viljandi 01:39:56.8
446 Randväli Peeter Tallinn 01:39:57.2
447 Magone Aira Läti 01:39:58.5
448 Rätsep Anneli Tartu 01:39:58.9
449 Karu Ilola Tallinn 01:40:00.9
450 Kukk Kaido Valga 01:40:15.3
451 Rattas Mari -Liis Tartu 01:40:21.0
452 Licht Ott Harju 01:40:22.2
453 Kruusmaa Kalle Lääne-Viru 01:40:25.1
454 Kähr Kätlin Põlva 01:40:25.7
455 Lättemägi Aare Tartu 01:40:28.7
456 Bend Urmas Tartu 01:40:28.9
457 Lagus Ülle Rapla 01:40:37.3
458 Leppik Andres Tartu 01:40:39.5
459 Kõivik Kersti Tartu 01:40:41.3
460 Metstak Mait Tallinn 01:40:59.1
461 Vasko Ülo Tallinn 01:41:02.6
462 Reissaar Triinu Lääne-Viru 01:41:07.0
463 Jürna Henn Lääne-Viru 01:41:08.9
464 Koger Margus Põlva 01:41:12.2
465 Innos Airi Lääne-Viru 01:41:17.0
466 Kruuv Krista Tartu 01:41:17.5
467 Uiboupin Toomas Tallinn 01:41:19.6
468 Mägi Agnes Tartu 01:41:22.5
469 Arvi Marge Tartu 01:41:27.2
470 Sotnik Siiri Valga 01:41:33.1
471 Tigane Timo Valga 01:41:36.7
472 Keis Oliver Tartu 01:41:48.2
473 Leidmaa Este Harju 01:41:49.0
474 Teek Aavo Harju 01:41:55.2
475 Aus Ivar Viljandi 01:41:55.9
476 Kadastik Pirkko Tartu 01:41:57.7
477 Parts Andres Tallinn 01:42:05.0
478 Kask Kaili Pärnu 01:42:07.9
479 Epner Edit Harju 01:42:10.0
480 Saag Elina Tartu 01:42:10.2
481 Suitsev Mikk Tartu 01:42:15.2
482 Karavajev Ly Lääne-Viru 01:42:16.2
483 Nõmmiksaar Piret Jõgeva 01:42:18.8
484 Kõrgvee Laura Tartu 01:42:20.5
485 Sõõru Erve Tartu 01:42:21.1
486 Merendi Ika Tallinn 01:42:24.6
487 Kriisk Kristjan Tartu 01:42:25.6
488 Vaalma Morten Tartu 01:42:26.0
489 Jõgi Joonas Tallinn 01:42:26.7
490 Jõgi Neeme Tallinn 01:42:26.8
491 Mikelsone Inese Läti 01:42:27.6
492 Peipsi Merle Tallinn 01:42:37.0
493 Kroon Jaan Tartu 01:42:37.7
494 Lõhmus Rene Tartu 01:42:39.3
495 Kull Väino Tartu 01:42:44.6
496 Põld Tõnu Tallinn 01:42:56.9
497 Kekkonen Ragnar Tartu 01:43:01.9
498 Kibal Marje Tartu 01:43:04.2
499 Annamaa Ülo Tartu 01:43:09.3
500 Lepikult Toomas Harju 01:43:10.1
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE