estenglv
WAP version
Login form
6.Tartu Rattamaraton 63 km
6.Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ühispanga 6.Tartu Rattamaraton
Aeg 14.09.2003
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Tamm Pirmin Tallinn 01:06:08.0
2 Holtsmann Siim Lääne-Viru 01:07:19.0
3 Merelaid Martin Tallinn 01:07:48.0
4 Annamaa Mikk Tartu 01:07:50.0
5 Raudsepp Triin Tallinn 01:08:56.0
6 Pruus Peeter Rapla 01:08:56.0
7 Tammsaar Marko Tallinn 01:09:00.0
8 Strazds Hanno Tallinn 01:09:06.0
9 Narits Tauri Tartu 01:09:42.0
10 Altraja Annika Tartu 01:10:23.0
11 Sepp Veiko Jõgeva 01:10:35.0
12 Kelk Mart Tartu 01:10:36.0
13 Jürjens Erik Rapla 01:11:09.0
14 Rekand Raido Tartu 01:11:09.0
15 Saar Erik Tallinn 01:11:55.0
16 Veldemann Veiko Tartu 01:12:01.0
17 Viks Harri Valga 01:12:12.0
18 Kveps Ugis Läti 01:12:15.0
19 Jussmann Ivo Harju 01:12:18.0
20 Lemetti Margo Tartu 01:12:24.0
21 Meltsa Aimar Tallinn 01:12:26.0
22 Rõigas Paavo Tartu 01:12:48.0
23 Viileberg Margus Tallinn 01:13:10.0
24 Paas Markus Viljandi 01:13:12.0
25 Pind Lauri Tartu 01:13:15.0
26 Vides Holden Viljandi 01:13:34.0
27 Anga Alar Viljandi 01:13:44.0
28 Kütt Raivo Tartu 01:13:48.0
29 Lootus Gert Tallinn 01:13:49.0
30 Metsvahi Eero Viljandi 01:13:56.0
31 Ärm Margus Tallinn 01:14:15.0
32 Rohelaan Ken Harju 01:14:31.0
33 Selgis Ergo Tartu 01:14:36.0
34 Jaanson Priit Valga 01:14:49.0
35 Martson Andres Pärnu 01:14:50.0
36 Sõmmer Tauno Viljandi 01:14:51.0
37 Vilt Andrus Tartu 01:14:51.0
38 Tering Kalvi Harju 01:15:01.0
39 Silenieks Viesturs Läti 01:15:11.0
40 Eimre Margus Tartu 01:15:26.0
41 Lukner Renaldo Põlva 01:15:30.0
42 Metusala Caspar Tartu 01:15:41.0
43 Pikkur Jüri Pärnu 01:15:47.0
44 Koosa Mihkel Tartu 01:15:48.0
45 Napp Indrek Lääne-Viru 01:15:55.0
46 Teearu Paul Valga 01:15:56.0
47 Tobreluts Sven Tartu 01:15:59.0
48 Kannimäe Olev Võru 01:15:59.0
49 Strand Aleksander Tallinn 01:16:03.0
50 Merivee Rannus Jõgeva 01:16:16.0
51 Türna Mallor Jõgeva 01:16:16.0
52 Nukis Jüri Harju 01:16:19.0
53 Park Anar Tartu 01:16:19.0
54 Mang Henno Tallinn 01:16:24.0
55 Teedemaa Turvo Tartu 01:16:25.0
56 Israel Karel Harju 01:16:27.0
57 Kurvits Indrek Viljandi 01:16:29.0
58 Rajandu Krister Tartu 01:16:35.0
59 Põder Janno Läänemaa 01:16:45.0
60 Peterson Kristo Valga 01:16:46.0
61 Kaeramaa Jüri Tartu 01:16:49.0
62 Mägi Taaniel Harju 01:17:09.0
63 Virkus Tarmo Harju 01:17:10.0
64 Ladva Rain Valga 01:17:12.0
65 Tikk Ove Tartu 01:17:22.0
66 Kato Markko Tallinn 01:17:26.0
67 Ehasalu Indrek Jõgeva 01:17:37.0
68 Truu Paavo Tallinn 01:17:37.0
69 Põder Sten Harju 01:17:37.0
70 Leetma Ivo Viljandi 01:17:52.0
71 Laan Madis Tartu 01:18:05.0
72 Mäoma Remo Tartu 01:18:11.0
73 Kalder Mikk Tartu 01:18:13.0
74 Kainel Mart Tartu 01:18:18.0
75 Zelcs Aigars Läti 01:18:23.0
76 Saarmann Erki Valga 01:18:24.0
77 Hämelane Andrus Tartu 01:18:26.0
78 Käärik Egert Tartu 01:18:39.0
79 Pahplum Ervin Tartu 01:18:42.0
80 Kadak Kalev Lääne-Viru 01:18:46.0
81 Sikemäe Kaarel Harju 01:18:50.0
82 Tõnso Veiko Tallinn 01:18:50.0
83 Tammjärv Kalle Tartu 01:18:50.0
84 Saarela Toivo Tartu 01:18:51.0
85 Lainoja Toomas Tartu 01:19:09.0
86 Piir Jorma Tartu 01:19:10.0
87 Raidve Meelis Tartu 01:19:11.0
88 Avarmaa Kaido Tartu 01:19:15.0
89 Kõiv Mihkel Tartu 01:19:19.0
90 Kaldmaa Guido Tartu 01:19:21.0
91 Toots Vahur Tallinn 01:19:21.0
92 Treier Jan Tallinn 01:19:22.0
93 Heinrand Kristjan Tallinn 01:19:24.0
94 Maasikas Tõnis Harju 01:19:26.0
95 Pastak Priit Tartu 01:19:31.0
96 Kekkonen Ragnar Tartu 01:19:35.0
97 Kurvits Kristjan Tartu 01:19:37.0
98 Loogna Taavi Tallinn 01:19:41.0
99 Talmet Andres Võru 01:19:42.0
100 Müürsepp Aivar Valga 01:19:47.0
101 Jürimäe Andres Tartu 01:19:49.0
102 Koik Meelis Tallinn 01:19:50.0
103 Raud Margus Harju 01:19:54.0
104 Põder Marek Tartu 01:20:00.0
105 Jurs Rivo Tartu 01:20:03.0
106 Talmet Indrek Võru 01:20:04.0
107 Kruustükk Simmo Tartu 01:20:04.0
108 Õun Tiit Tallinn 01:20:05.0
109 Kaseväli Mairo Tartu 01:20:06.0
110 Pilv Tarmo Tartu 01:20:12.0
111 Salep Robert Lääne-Viru 01:20:12.0
112 Liiva Marko Valga 01:20:16.0
113 Matonina Lilian Tartu 01:20:18.0
114 Mutli Andrus Tartu 01:20:19.0
115 Liiv Mari-Liis Tallinn 01:20:32.0
116 Park Argo Tartu 01:20:38.0
117 Reinaru Aaro Tallinn 01:20:39.0
118 Kullamaa Andres Harju 01:20:43.0
119 Vask Armo Tartu 01:20:45.0
120 Rohelaan Sven Harju 01:20:51.0
121 Mikvere Peeter Tallinn 01:20:55.0
122 Viigipuu Karel Tartu 01:21:10.0
123 Õun Valdur Tallinn 01:21:24.0
124 Tääkre Juhan Tallinn 01:21:24.0
125 Soo Kristen Jõgeva 01:21:42.0
126 Kelgo Kaspar Järvamaa 01:21:48.0
127 Kuhlberg Janek Tallinn 01:21:51.0
128 Lepsoo Indrek Tartu 01:21:53.0
129 Kelk Janek Tallinn 01:21:57.0
130 Soo Allar Jõgeva 01:21:58.0
131 Tapfer Hardi Rapla 01:21:58.0
132 Hiie Jaanus Lääne-Viru 01:22:00.0
133 Kaare Jaanus Lääne-Viru 01:22:01.0
134 Piirsalu Kristjan-Mart Võru 01:22:01.0
135 Mäe Helen Tallinn 01:22:07.0
136 Kingo Indrek Viljandi 01:22:23.0
137 Joosep Mart Jõgeva 01:22:23.0
138 Vaab Ivar Lääne-Viru 01:22:23.0
139 Urbas Aivo Lääne-Viru 01:22:23.0
140 Sarapuu Aivar Tartu 01:22:24.0
141 Grünberg Rein Tartu 01:22:27.0
142 Kasepõld Kaspar Jõgeva 01:22:37.0
143 Tamm Lauri Tallinn 01:22:38.0
144 Mättas Verner Harju 01:22:39.0
145 Luik Lennard Tartu 01:22:51.0
146 Luig Enriko Tallinn 01:22:52.0
147 Kinks Hendrik-William Tallinn 01:22:53.0
148 Ronimois Raimo Viljandi 01:22:55.0
149 Ronimois Mihkel Viljandi 01:22:56.0
150 Locs Kaspars Läti 01:22:56.0
151 Jürimaa Kevin Valga 01:23:01.0
152 Mahla Indrek Tartu 01:23:01.0
153 Armipaik Mati Lääne-Viru 01:23:02.0
154 Urbanik Elis Võru 01:23:02.0
155 Meier Marno Harju 01:23:04.0
156 Sööt Siim Tartu 01:23:12.0
157 Ehaste Hillar Tartu 01:23:15.0
158 Tilk Riina Rapla 01:23:23.0
159 Hark Andrus Tartu 01:23:28.0
160 Sõmmer Simo Viljandi 01:23:29.0
161 Rosenberg Tiit Tartu 01:23:30.0
162 Villemson Andres Tallinn 01:23:31.0
163 Tuuksam Liis Harju 01:23:40.0
164 Haabma Lii Rapla 01:23:42.0
165 Laht Rauno Harju 01:23:46.0
166 Laht Ilmar Harju 01:23:48.0
167 Saare Jaanus Viljandi 01:23:51.0
168 Rääk Tarmo Tartu 01:23:55.0
169 Tamme Helen Tallinn 01:23:55.0
170 Ilves Rauno Valga 01:23:57.0
171 Koolmeister Jaan Hiiumaa 01:23:57.0
172 Jõgiste Peep Tartu 01:23:59.0
173 Jõgi Alar Tartu 01:24:00.0
174 Kaljuveer Marko Tallinn 01:24:01.0
175 Kristal Kaur Harju 01:24:01.0
176 Zirk Gunnar Tallinn 01:24:02.0
177 Karjama Kristjan Tallinn 01:24:11.0
178 Kepp Kalev Tartu 01:24:13.0
179 Vides Jaan Viljandi 01:24:15.0
180 Simmer Urmo Tartu 01:24:26.0
181 Tamkivi Tauri Harju 01:24:34.0
182 Hitrov Tony Tallinn 01:24:38.0
183 Udumäe Liis Tartu 01:24:47.0
184 Jaunitis Roberts Läti 01:24:49.0
185 Kuuskvere Mihkel Tartu 01:24:52.0
186 Simpson Arno Põlva 01:24:56.0
187 Lõokene Anneli Tallinn 01:25:00.0
188 Männil Ralf Järvamaa 01:25:03.0
189 Terep Tarmo Tallinn 01:25:03.0
190 Irves Monika Võru 01:25:09.0
191 Uibokund Toivo Tartu 01:25:15.0
192 Parisalu Henri Tartu 01:25:17.0
193 Raud Mikk Pärnu 01:25:19.0
194 Berezin Sten Tallinn 01:25:27.0
195 Maimets Toivo Tartu 01:25:27.0
196 Holma Daiga Läti 01:25:29.0
197 Tooming Andrus Lääne-Viru 01:25:30.0
198 Sööt Aivar Tartu 01:25:33.0
199 Toomas Indrek Tartu 01:25:34.0
200 Mändmets Margus Tallinn 01:25:37.0
201 Laane Viktor Tartu 01:25:37.0
202 Lind Avo Tartu 01:25:42.0
203 Biesinger Triin Tartu 01:25:53.0
204 Kaur Kristo Tallinn 01:25:53.0
205 Vester Viljar Tartu 01:25:58.0
206 Sarapuu Stenar Tartu 01:25:59.0
207 Sööt Ahti Tartu 01:26:02.0
208 Maimets Martti Tartu 01:26:04.0
209 Veski Kaija Harju 01:26:04.0
210 Romulus Vaido Tallinn 01:26:05.0
211 Tiks Leo Jõgeva 01:26:05.0
212 Treier Kai Tallinn 01:26:15.0
213 Tammela Raul Valga 01:26:16.0
214 Kannimäe Pille Võru 01:26:17.0
215 Eskor Lauri Tartu 01:26:18.0
216 Hiie Margus Läänemaa 01:26:23.0
217 Vaiknemets Jaak Tartu 01:26:26.0
218 Leidt Meelis Tartu 01:26:28.0
219 Nellis Ahto Harju 01:26:29.0
220 Rivis Peeter Tartu 01:26:30.0
221 Orusalu Harry Harju 01:26:30.0
222 Taul Robert Jõgeva 01:26:30.0
223 Sapp Erkki Harju 01:26:34.0
224 Dettenborn Tanel Soome 01:26:34.0
225 Aunin Martin Tallinn 01:26:38.0
226 Anier Aare Tallinn 01:26:49.0
227 Hüva Lembit Viljandi 01:26:52.0
228 Pind Rasmus Tartu 01:26:53.0
229 Parisalu Erliko Tartu 01:26:54.0
230 Jakovlev Romm Tartu 01:26:55.0
231 Tiidor Helgo Tartu 01:26:57.0
232 Suvorov Artjom Tartu 01:26:59.0
233 Taul Raul Jõgeva 01:27:05.0
234 Kiidjärv Ralf Tartu 01:27:09.0
235 Steinbach Aarne Valga 01:27:09.0
236 Press Raino Harju 01:27:21.0
237 Rauniste Vaido Tallinn 01:27:23.0
238 Tamm Tõnis Ida-Viru 01:27:28.0
239 Jõgila Mirko Tallinn 01:27:31.0
240 Kahu Marco Viljandi 01:27:32.0
241 Joost Joel Tartu 01:27:34.0
242 Arula Jako Tartu 01:27:42.0
243 Suitsev Siim Tartu 01:27:49.0
244 Urva Markus Harju 01:27:50.0
245 Aru Kristi Tallinn 01:27:51.0
246 Krimm Anu Pärnu 01:27:51.0
247 Rajas Margus Ida-Viru 01:27:54.0
248 Kärson Ott Valga 01:28:08.0
249 Ojasaar Kalmer Põlva 01:28:10.0
250 Peebo Karl Tartu 01:28:11.0
251 Kartau Siim Valga 01:28:11.0
252 Loorits Vahur Harju 01:28:16.0
253 Kupits Kaupo Tartu 01:28:17.0
254 Juudas Karl Harju 01:28:18.0
255 Mätas Uku-Märt Tartu 01:28:19.0
256 Mikkelsaar Mait Tartu 01:28:20.0
257 Juudas Üllar Harju 01:28:22.0
258 Urva Martin Harju 01:28:25.0
259 Hiie Joonas Lääne-Viru 01:28:26.0
260 Parmask Peeter Tartu 01:28:27.0
261 Kilgi Taavi Tartu 01:28:27.0
262 Vinkel Margus Tallinn 01:28:27.0
263 Eeltee Erik Tallinn 01:28:28.0
264 Loigom Andres Tallinn 01:28:28.0
265 Veede Liis Tartu 01:28:29.0
266 Pokkinen Margus Tartu 01:28:31.0
267 Rei Eve Tallinn 01:28:31.0
268 Saluse Toomas Tartu 01:28:31.0
269 Randväli Peeter Tallinn 01:28:33.0
270 Udumäe Kaisi Tartu 01:28:36.0
271 Kurrik Maret Tallinn 01:28:38.0
272 Kruusmaa Kalle Lääne-Viru 01:28:41.0
273 Andreson Mikk Pärnu 01:28:43.0
274 Kin Nikolai Lääne-Viru 01:28:44.0
275 Tootsi Jaano Tartu 01:28:45.0
276 Põldsaar Veiko Viljandi 01:28:47.0
277 Kalder Sten Tartu 01:28:47.0
278 Tenisson Silvia Jõgeva 01:28:47.0
279 Tootsi Külli Tartu 01:28:51.0
280 Aalberg Marko Tallinn 01:28:55.0
281 Tamman Susanna Tartu 01:28:58.0
282 Põldoja Laura Tartu 01:28:58.0
283 Kannimäe Taavi Võru 01:28:59.0
284 Pivnik Taivo Harju 01:29:00.0
285 Pugal Margit Harju 01:29:04.0
286 Ots Ivar Harju 01:29:04.0
287 Hanson Kaarel Tartu 01:29:06.0
288 Juursoo Meelis Tartu 01:29:08.0
289 Paasik Oliver Tartu 01:29:10.0
290 Vinter Annika Tartu 01:29:14.0
291 Ilus Kuldar Viljandi 01:29:16.0
292 Tappo Dagmar Tallinn 01:29:17.0
293 Kõrgvee Urmas Tartu 01:29:20.0
294 Lõokene Rinaldo Tallinn 01:29:21.0
295 Laur Tiit Harju 01:29:22.0
296 Tõnisson Neeme Tartu 01:29:24.0
297 Vahar Kairi Pärnu 01:29:24.0
298 Suitsev Mikk Tartu 01:29:27.0
299 Antons Toomas Tartu 01:29:34.0
300 Pikkur Silver Pärnu 01:29:35.0
301 Laarmaa Rein-Matti Tartu 01:29:36.0
302 Kaarna Ilmar Tartu 01:29:36.0
303 Neame Mike Kanada 01:29:37.0
304 Kartau Ott Valga 01:29:39.0
305 Tamm Priit Tartu 01:29:40.0
306 Mauer Matis Tartu 01:29:42.0
307 Tuvikene Alar Tartu 01:29:44.0
308 Hõrak Jaanus Tartu 01:29:45.0
309 Kõrgemäe Martin Tartu 01:29:45.0
310 Uffert Jana Tartu 01:29:46.0
311 Suursu Maarika Lääne-Viru 01:29:46.0
312 Luug Veiko Tartu 01:29:49.0
313 Kasetalu Agu Tartu 01:29:49.0
314 Lillmaa Henri Tartu 01:29:53.0
315 Mäemets Marek Harju 01:29:55.0
316 Pärn Aivo Tartu 01:29:57.0
317 Pärn Sander Tartu 01:29:57.0
318 Räim Mihkel Saaremaa 01:30:03.0
319 Koger Lauri Põlva 01:30:03.0
320 Räim Riho Saaremaa 01:30:04.0
321 Odamus Terje Harju 01:30:07.0
322 Sivko Aleksander Tallinn 01:30:08.0
323 Vasar Antti Valga 01:30:09.0
324 Mutli Marina Tartu 01:30:09.0
325 Justus Anneli Tartu 01:30:09.0
326 Põldre Kalev Tallinn 01:30:10.0
327 Zadonski Oksana Tallinn 01:30:11.0
328 Vahtra Rein Tartu 01:30:18.0
329 Kivi Viljar Tallinn 01:30:21.0
330 Laus Tarmo Tallinn 01:30:21.0
331 Maripuu Triin Tallinn 01:30:22.0
332 Merelaht Joosep Tartu 01:30:23.0
333 Jõenurm Reet Tallinn 01:30:24.0
334 Hoppe Andrus Tallinn 01:30:35.0
335 Tammjärv Marika Tartu 01:30:38.0
336 Naaris Oliver Tartu 01:30:41.0
337 Riekstina Ieva Läti 01:30:42.0
338 Vask Liisa Tartu 01:30:44.0
339 Vald Vaino Tartu 01:30:50.0
340 Tiimann Kristi Tartu 01:30:57.0
341 Dimitrijev Avo Tallinn 01:30:58.0
342 Kivari Andrus Tartu 01:31:00.0
343 Kivirand Heidi Harju 01:31:00.0
344 Säärits Taavo Tartu 01:31:01.0
345 Tuvikene Leonhard Tallinn 01:31:03.0
346 Mölder Sven Valga 01:31:04.0
347 Kilg Tarmo Tallinn 01:31:05.0
348 Nurmela Marek Harju 01:31:09.0
349 Zirnask Rainer Tartu 01:31:09.0
350 Kull Anna-Liisa Lääne-Viru 01:31:13.0
351 Alesmaa Martti Rapla 01:31:15.0
352 Viira Rainer Tartu 01:31:15.0
353 Tanilsoo Siim Tartu 01:31:15.0
354 Kedus Ivo Tartu 01:31:19.0
355 Toomas Paul Tartu 01:31:25.0
356 Karavajev Ly Lääne-Viru 01:31:31.0
357 Ruusmäe Riho Tartu 01:31:32.0
358 Aunison Virpi Tartu 01:31:32.0
359 Licht Ott Harju 01:31:35.0
360 Reppo Peeter Tartu 01:31:36.0
361 Prits Janek Tartu 01:31:37.0
362 Kiidjärv Donald Tartu 01:31:38.0
363 Sahku Silver Tartu 01:31:41.0
364 Talvet Aivar Viljandi 01:31:42.0
365 Ristmets Hillar Tallinn 01:31:43.0
366 Mõtsmees Anneli Tartu 01:31:43.0
367 Pinke Ilona Läti 01:31:44.0
368 Haldma Priit Tartu 01:31:45.0
369 Annamaa Johanna Tartu 01:31:50.0
370 Aamisepp Arno Harju 01:31:50.0
371 Suitsev Viljar Tartu 01:31:52.0
372 Metsaluik Meigo Tartu 01:32:02.0
373 Tammjärv Kati Tartu 01:32:05.0
374 Männiste Ines Tartu 01:32:12.0
375 Rammulüüs Mati Tartu 01:32:21.0
376 Innos Airi Lääne-Viru 01:32:21.0
377 Randvere Rain Tartu 01:32:22.0
378 Kütt Villem Viljandi 01:32:22.0
379 Husu Kaire Tallinn 01:32:26.0
380 Tael Kristi Tartu 01:32:27.0
381 Anton Aarne Viljandi 01:32:29.0
382 Kibal Marje Tartu 01:32:30.0
383 Aland Priit Tartu 01:32:32.0
384 Narusk Heleri Tartu 01:32:34.0
385 Võsu Toivo Harju 01:32:37.0
386 Reinumägi Risto Tartu 01:32:39.0
387 Kask Gunnar Tartu 01:32:43.0
388 Parts Madis Tartu 01:32:43.0
389 Lindre Ants Rapla 01:32:49.0
390 Varik Heigo Harju 01:32:56.0
391 Kütt Karel Viljandi 01:32:57.0
392 Hüva Rain Viljandi 01:33:05.0
393 Talihärm Maire Tallinn 01:33:05.0
394 Poll Marko Harju 01:33:06.0
395 Isotamm Raul Tallinn 01:33:07.0
396 Kivaste Ken Tartu 01:33:09.0
397 Känd Ivo Tartu 01:33:11.0
398 Leppik Andres Tartu 01:33:13.0
399 Kõrgvee Laura Tartu 01:33:17.0
400 Jõgeva Hele Tartu 01:33:22.0
401 Rusing Elmar Tallinn 01:33:33.0
402 Rüütli Katerin Tartu 01:33:34.0
403 Matvejev Maia Tartu 01:33:35.0
404 Lagus Ülle Rapla 01:33:38.0
405 Kärner Marje Tallinn 01:33:38.0
406 Raap Tea Viljandi 01:33:39.0
407 Märjamaa Anna-Lena Tartu 01:33:40.0
408 Lelumees Magnus Tartu 01:33:42.0
409 Laur Teet Harju 01:33:43.0
410 Koort Elna Põlva 01:33:44.0
411 Koolmeister Kaia Hiiumaa 01:33:46.0
412 Mäemets Urmas Harju 01:33:46.0
413 Poll Elina Harju 01:33:50.0
414 Valk Raivo Tartu 01:33:56.0
415 Loid Kädi Valga 01:33:59.0
416 Kalmet Kaido Jõgeva 01:34:03.0
417 Tiks Tarmo Jõgeva 01:34:06.0
418 Arrak Marko Tartu 01:34:06.0
419 Kiigemägi Ivi Tartu 01:34:16.0
420 Salumäe Norman Tallinn 01:34:20.0
421 Lättemägi Aare Tartu 01:34:22.0
422 Aasna Merle Viljandi 01:34:24.0
423 Allikvee Karri Harju 01:34:29.0
424 Poll Malle Harju 01:34:37.0
425 Eller Erki Tartu 01:34:38.0
426 Vester Meelis Tartu 01:34:39.0
427 Seer Merike Tallinn 01:34:41.0
428 Liias Tiit Tartu 01:34:42.0
429 Ootsing Ott Saaremaa 01:34:45.0
430 Lamp Veljo Tartu 01:34:47.0
431 Kivi Dagmar Valga 01:34:49.0
432 Rebane Jürgen Jõgeva 01:34:53.0
433 Ivask Eneli Tartu 01:34:53.0
434 Ulp Säm Tallinn 01:34:54.0
435 Limberg Anneli Tartu 01:34:55.0
436 Nigol Aivar Valga 01:34:55.0
437 Kaup Siim Jõgeva 01:34:55.0
438 Sadrak Liina Harju 01:34:57.0
439 Parm Jaanus Tallinn 01:34:59.0
440 Järvela Mariann Harju 01:35:03.0
441 Hiiemäe Kristel Tartu 01:35:10.0
442 Hiiemäe Hendrik Tartu 01:35:10.0
443 Õmblus Taavi Pärnu 01:35:15.0
444 Nigol Andreas Valga 01:35:22.0
445 Hõbejärv Priit Tartu 01:35:23.0
446 Rivis Leelo Tartu 01:35:24.0
447 Garkalna Liena Läti 01:35:33.0
448 Vunukainen Marten Põlva 01:35:34.0
449 Suppi Sandra Harju 01:35:34.0
450 Juurik Marten Tartu 01:35:38.0
451 Sisask Heiki Tartu 01:35:41.0
452 Urgand Kärt Põlva 01:35:44.0
453 Roogsoo Aivar Tartu 01:35:48.0
454 Pärnakivi Paavo Tartu 01:35:48.0
455 Ilves Erkki Tartu 01:35:54.0
456 Leidmaa Ave Harju 01:35:55.0
457 Kerde Gert Harju 01:35:56.0
458 Krela Paul Tartu 01:35:57.0
459 Pärsim Priit Tartu 01:35:59.0
460 Ilves Mart Pärnu 01:36:02.0
461 Aab Sten Pärnu 01:36:03.0
462 Plutus Haldi Tartu 01:36:11.0
463 Lokk Allan Tartu 01:36:11.0
464 Kask Kaili Pärnu 01:36:12.0
465 Kukk Jaanika Tartu 01:36:12.0
466 Kullas Rando Tartu 01:36:13.0
467 Ramjalg Kalev Tallinn 01:36:13.0
468 Tiks Andres Tallinn 01:36:20.0
469 Rohtla Kai-Triin Harju 01:36:34.0
470 Kond Rasmus Tartu 01:36:34.0
471 Aramaa Artur Valga 01:36:36.0
472 Minin Igor Tartu 01:36:38.0
473 Rein Urmas Põlva 01:36:39.0
474 Mitt Piia Pärnu 01:36:42.0
475 Piirsalu Marlis Tartu 01:36:43.0
476 Kaljumäe Karl Tartu 01:36:44.0
477 Entsik Triinu Tallinn 01:36:46.0
478 Pihor Werko Tartu 01:36:47.0
479 Jõessar Maarika Rapla 01:36:54.0
480 Sarapuu Jaanus Tartu 01:37:01.0
481 Kütt Karin Tartu 01:37:01.0
482 Hellak Epp Tallinn 01:37:02.0
483 Jugandi Tüüve Tallinn 01:37:06.0
484 Lelumees Toomas Tartu 01:37:06.0
485 Pruus Kadri Tartu 01:37:07.0
486 Lelumees Rasmus Tartu 01:37:10.0
487 Parve Kristjan Tallinn 01:37:12.0
488 Parve Mare Harju 01:37:12.0
489 Lepp Toomas Tartu 01:37:12.0
490 Kiisk Andrus Tartu 01:37:25.0
491 Sarapuu Marek Tartu 01:37:29.0
492 Jurs Britt Tartu 01:37:43.0
493 Salu Enn Jõgeva 01:37:48.0
494 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 01:37:49.0
495 Riim Toomas Tartu 01:37:53.0
496 Kesküla Arvi Jõgeva 01:37:54.0
497 Hääl Kristina Tallinn 01:37:56.0
498 Reinmets Marit Tartu 01:37:57.0
499 Reinmets Reedik Tartu 01:37:57.0
500 Kurgjärv Urmas Pärnu 01:37:58.0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE