estenglv
WAP version
Login form
7. Tartu Rattamaraton 63 km
7. Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ühispanga 7.Tartu Rattamaraton
Aeg 19.09.2004
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Grube Eriks Läti 01:01:21.6
2 Bernans Mikelis Läti 01:07:10.5
3 Tooming Marek Tartu 01:07:11.4
4 Kelk Mart Tartu 01:07:12.5
5 Jansen Kristjan Tartu 01:07:22.9
6 Jussmann Ivo Harju 01:08:29.0
7 Sarakovs Renars Läti 01:09:24.1
8 Annamaa Mikk Tartu 01:09:25.4
9 Koppel Kristjan Ida-Viru 01:09:25.6
10 Metsvahi Eero Viljandi 01:09:48.9
11 Metusala Caspar Tartu 01:10:04.6
12 Rõigas Neeme Tartu 01:10:11.7
13 Kaljuste Üllar Tartu 01:10:43.9
14 Heinrand Kristjan Tallinn 01:10:51.4
15 Selgis Ergo Tartu 01:10:56.4
16 Palling Asko Tallinn 01:11:16.1
17 Ladva Rain Valga 01:11:18.1
18 Reinbach Heirel Viljandi 01:11:39.0
19 Loogna Taavi Tallinn 01:11:39.8
20 Joost Mihkel Tartu 01:11:59.4
21 Nukis Jüri Harju 01:11:59.5
22 Tasuja Tambet Tartu 01:12:23.1
23 Suslavicius Rokas Leedu 01:12:25.4
24 Talmet Indrek Võru 01:12:37.6
25 Kurvits Indrek Viljandi 01:12:44.2
26 Paas Markus Viljandi 01:13:05.2
27 Taul Robert Jõgeva 01:13:07.0
28 Toomas Indrek Tartu 01:13:19.6
29 Koppel Siim Lääne-Viru 01:13:32.6
30 Sepp Veiko Jõgeva 01:13:37.2
31 Altraja Annika Tartu 01:13:39.6
32 Raamets Margus Tartu 01:13:57.2
33 Tiisler Martin Valga 01:14:16.9
34 Liiva Marko Valga 01:14:22.6
35 Ojala Tõnu Tallinn 01:14:25.1
36 Narits Tauri Tartu 01:14:44.0
37 Kasepõld Kaspar Jõgeva 01:14:56.3
38 Tarve Toomas Põlva 01:14:58.5
39 Kemme Martins Läti 01:14:58.8
40 Sildnik Siim Harju 01:15:06.8
41 Tering Kalvi Harju 01:15:15.4
42 Räim Mihkel Saaremaa 01:15:24.6
43 Räim Riho Saaremaa 01:15:25.2
44 Ehasalu Indrek Jõgeva 01:15:29.7
45 Gauk Andres Põlva 01:15:57.1
46 Peterson Karl Gustav Tartu 01:15:58.9
47 Lestmann Kristo Tartu 01:16:08.4
48 Lukner Renaldo Põlva 01:16:24.4
49 Kohari Ott Harju 01:16:28.1
50 Raid Tõnis Harju 01:16:37.5
51 Kilvits Kätlin Tartu 01:16:40.2
52 Merivee Rannus Jõgeva 01:16:48.3
53 Kaare Jaanus Lääne-Viru 01:16:49.2
54 Kannimäe Taavi Võru 01:16:51.2
55 Koosa Mihkel Tartu 01:16:53.3
56 Napa Tarmo Tartu 01:17:02.7
57 Kelgo Kaspar Järvamaa 01:17:02.7
58 Tiidt Sten Valga 01:17:08.5
59 Lõokene Rinaldo Tallinn 01:17:10.8
60 Kurvits Kristjan Tartu 01:17:11.2
61 Ojamaa Raul Jõgeva 01:17:13.5
62 Tamm Ain Rapla 01:17:17.0
63 Saarela Toivo Tartu 01:17:27.7
64 Lepsoo Indrek Tartu 01:17:29.5
65 Jürimäe Andres Tartu 01:17:31.6
66 Elmanovits Erik Tallinn 01:17:32.6
67 Ojasaar Kalmer Põlva 01:17:50.1
68 Lukmann Riivo Lääne-Viru 01:17:52.4
69 Laan Madis Tartu 01:18:01.7
70 Piirsalu Kristjan Võru 01:18:01.8
71 Teearu Hans Valga 01:18:09.8
72 Vaivods Guntis Läti 01:18:19.8
73 Suits Neeme Tartu 01:18:26.0
74 Rebane Henry Tartu 01:18:38.5
75 Ronimois Mihkel Viljandi 01:18:38.8
76 Vester Viljar Tartu 01:18:40.8
77 Parv Oliver Tartu 01:18:49.3
78 Säärits Taavo Tartu 01:18:50.8
79 Vides Holden Viljandi 01:18:57.0
80 Parve Kristjan Tallinn 01:18:57.9
81 Arula Jako Tartu 01:19:01.0
82 Laanetu Taimo Põlva 01:19:13.6
83 Nigol Andreas Valga 01:19:13.8
84 Paavel Raivo Valga 01:19:15.1
85 Saare Jaanus Viljandi 01:19:15.6
86 Apuhtin Vadim Tartu 01:19:21.5
87 Lippe Meelis Pärnu 01:19:25.1
88 Hämelane Andrus Tartu 01:19:37.3
89 Laurik Siim Rapla 01:19:54.7
90 Raud Mikk Pärnu 01:20:02.4
91 Soo Kristjan Tartu 01:20:03.0
92 Ernits Neeme Valga 01:20:04.7
93 Laht Rauno Harju 01:20:07.7
94 Joosep Mart Jõgeva 01:20:08.5
95 Tattar Kristjan Pärnu 01:20:09.2
96 Laht Ilmar Harju 01:20:12.7
97 Taul Raul Jõgeva 01:20:17.1
98 Meitus Steven Jõgeva 01:20:17.8
99 Ronimois Raimo Viljandi 01:20:20.5
100 Sidlauskas Mantas Leedu 01:20:24.9
101 Peterson Kristo Valga 01:20:25.9
102 Remmelgas Siim Tartu 01:20:31.0
103 Prans Andres Tartu 01:20:35.4
104 Jurs Rivo Tartu 01:20:48.9
105 Ottender Tarmo Jõgeva 01:20:56.4
106 Müürsepp Aivar Valga 01:20:57.0
107 Ruubel Runo Pärnu 01:20:58.5
108 Kekkonen Ragnar Tartu 01:21:06.6
109 Laurits Hardi Tartu 01:21:16.6
110 Rauba Toomas Põlva 01:21:22.9
111 Toomas Paul Tartu 01:21:26.8
112 Pokkinen Margus Tartu 01:21:28.7
113 Aamisepp Arno Harju 01:21:34.7
114 Saksniit Priit Harju 01:21:45.2
115 Laane Viktor Tartu 01:21:54.0
116 Alev Magnar Tartu 01:21:55.0
117 Tamkivi Tauri Harju 01:21:55.5
118 Kievisas Evaldas Leedu 01:21:59.8
119 Vare Andres Tartu 01:22:02.6
120 Ulst Peep Tartu 01:22:03.0
121 Jaunitis Roberts Läti 01:22:15.8
122 Parmask Peeter Tartu 01:22:16.0
123 Simpson Arno Põlva 01:22:17.8
124 Steinbach Aarne Valga 01:22:21.3
125 Sprangel Valeri Lääne-Viru 01:22:25.9
126 Viitkar Urmas Tartu 01:22:28.1
127 Luig Enriko Tallinn 01:22:32.9
128 Aland Priit Tartu 01:22:33.6
129 Andreson Mikk Pärnu 01:22:57.3
130 Koger Lauri Põlva 01:22:58.2
131 Vaalma Morten Tartu 01:23:03.7
132 Vumba Evely Tallinn 01:23:03.8
133 Mägi Alo Tartu 01:23:05.9
134 Linde Kaido Tartu 01:23:10.2
135 Tinn Ott Tartu 01:23:10.4
136 Malinovski Martin Ida-Viru 01:23:14.0
137 Luik Lennard Tartu 01:23:14.4
138 Mäemets Marek Harju 01:23:14.8
139 Lopman Arvi Tartu 01:23:16.2
140 Kannimäe Pille Võru 01:23:37.4
141 Daum Reimo Tartu 01:23:37.7
142 Randväli Peeter Tallinn 01:23:38.5
143 Mutli Andrus Tartu 01:23:45.2
144 Särki Ingmar Tartu 01:23:45.6
145 Liivak Tõnu Tartu 01:23:47.3
146 Erissaar Tõnis Pärnu 01:23:49.4
147 Pärn Aivo Tartu 01:23:49.5
148 Sööt Aivar Tartu 01:23:50.2
149 Veldemann Veiko Tartu 01:23:53.2
150 Pärn Sander Tartu 01:23:53.7
151 Tähe Karl Tallinn 01:23:54.0
152 Tääkre Juhan Tallinn 01:23:54.0
153 Mägi Annemai Tallinn 01:24:01.6
154 Kadak Kalev Lääne-Viru 01:24:03.7
155 Kukk Andres Tartu 01:24:04.3
156 Tammjärv Kalle Tartu 01:24:05.8
157 Abras Asso Tartu 01:24:13.5
158 Tilk Riina Rapla 01:24:14.2
159 Tabo Sandor Tartu 01:24:15.1
160 Lillemäe Indrek Tartu 01:24:19.3
161 Laas Alo Tartu 01:24:19.7
162 Vilipuu Revo Tartu 01:24:27.8
163 Aasmann Olavi Tallinn 01:24:27.9
164 Kitsapea Margus Tallinn 01:24:29.6
165 Kärson Ott Valga 01:24:30.8
166 Krimm Anu Pärnu 01:24:31.3
167 Kõiv Mihkel Tartu 01:24:31.3
168 Säks Ardo Tallinn 01:24:39.7
169 Talmet Andres Võru 01:24:41.3
170 Rajas Janari Ida-Viru 01:25:01.5
171 Tootsi Külli Tartu 01:25:01.7
172 Meos Kristel Tallinn 01:25:03.3
173 Sõna Asmer Põlva 01:25:03.9
174 Urbas Aivo Lääne-Viru 01:25:08.1
175 Kruzenberg Franz Tartu 01:25:11.9
176 Raud Margus Harju 01:25:14.6
177 Kilgi Taavi Tartu 01:25:19.4
178 Annamaa Ülo Tartu 01:25:25.0
179 Kelk August Tartu 01:25:25.8
180 Kruustükk Simmo Tartu 01:25:28.4
181 Pilv Tarmo Tartu 01:25:29.1
182 Kristal Kaur Harju 01:25:33.7
183 Pind Rasmus Tartu 01:25:34.2
184 Tuvikene Alar Tartu 01:25:35.3
185 Kask Hans-Kristjan Tartu 01:25:44.8
186 Kivi Viljar Tallinn 01:25:46.8
187 Metsa Taivo Tallinn 01:25:47.0
188 Kull August Tallinn 01:25:48.8
189 Vilumaa Ago Tartu 01:25:48.9
190 Koger Margus Põlva 01:25:49.8
191 Licht Ott Harju 01:25:53.1
192 Ehaste Hillar Tartu 01:25:53.1
193 Rauniste Vaido Tallinn 01:25:56.8
194 Mikvere Peeter Tallinn 01:25:59.5
195 Laur Teet Harju 01:26:02.8
196 Hagen Tiina Tartu 01:26:04.0
197 Vides Jaan Viljandi 01:26:04.5
198 Kaldmaa Guido Tartu 01:26:05.0
199 Finartijs Andis Läti 01:26:08.9
200 Hergauk Marek Tallinn 01:26:15.3
201 Kukk Jürgen Tartu 01:26:16.7
202 Sööt Ahti Tartu 01:26:17.7
203 Leevit Alari Viljandi 01:26:20.3
204 Kask Kert Lääne-Viru 01:26:20.6
205 Karp Meelis Tallinn 01:26:20.9
206 Soidla Merle Lääne-Viru 01:26:22.4
207 Ebruk Kuldar Tallinn 01:26:23.4
208 Mutli Marina Tartu 01:26:23.6
209 Lättemägi Aare Tartu 01:26:27.1
210 Kiisk Raivo Tartu 01:26:29.7
211 Kiisk Kaukko Tartu 01:26:31.1
212 Kiik Andres Tartu 01:26:33.3
213 Kõrvemaa Viljar Läänemaa 01:26:34.8
214 Jõgiste Peep Tartu 01:26:40.9
215 Müristaja Mart Tallinn 01:26:44.5
216 Hanimägi Tarmo Tartu 01:26:44.7
217 Müürsepp Aavo Valga 01:26:46.1
218 Männiste Valdur Tartu 01:26:46.5
219 Laur Aron Tallinn 01:26:48.6
220 Aasmäe Kristjan Tartu 01:26:51.0
221 Roostoja Henri Tartu 01:26:52.3
222 Saar Mati Tallinn 01:26:57.3
223 Alvin Kristen Tallinn 01:26:57.9
224 Ristmets Hillar Tallinn 01:27:07.9
225 Raja Andres Harju 01:27:08.5
226 Annamaa Johanna Tartu 01:27:08.9
227 Toots Vahur Tallinn 01:27:09.3
228 Kelder Mart Tartu 01:27:09.7
229 Park Argo Tartu 01:27:10.6
230 Kilp Janar Tallinn 01:27:18.3
231 Kalmet Kaido Jõgeva 01:27:22.4
232 Ebruk Sven Tallinn 01:27:24.4
233 Rammulüüs Romet Tartu 01:27:24.7
234 Kütt Villem Viljandi 01:27:30.6
235 Parts Madis Tartu 01:27:36.3
236 Tammjärv Marika Tartu 01:27:36.5
237 Lõhmus Kaur Valga 01:27:36.7
238 Pärn Andres Tartu 01:27:37.0
239 Onton Taavi Ida-Viru 01:27:39.1
240 Trees Henri Tartu 01:27:40.5
241 Narits Raivo Tartu 01:27:43.2
242 Saar Cristian Tallinn 01:27:44.2
243 Jõgi Alar Tartu 01:27:44.6
244 Tuvikene Leonhard Tallinn 01:27:47.5
245 Lauva Evija Läti 01:27:48.3
246 Joost Joel Tartu 01:27:50.1
247 Leisna Urwo Tallinn 01:27:50.5
248 Kivaste Ken Tartu 01:27:52.8
249 Rande Diana Harju 01:27:53.9
250 Lõhmus Andres Tartu 01:27:54.2
251 Jahhu Elmo Tartu 01:27:56.1
252 Välba Epp Viljandi 01:27:56.2
253 Leibenau Marko Harju 01:27:57.9
254 Raud Martin Tartu 01:27:58.6
255 Tamm Mihkel Tallinn 01:28:00.7
256 Sahku Raivo Tartu 01:28:08.3
257 Leidmaa Este Harju 01:28:21.1
258 Sau Janek Põlva 01:28:26.4
259 Küppas Valmar Jõgeva 01:28:36.1
260 Orusalu Harry Harju 01:28:37.9
261 Kivinurm Karl Tallinn 01:28:46.0
262 Arumägi Anti Harju 01:28:50.4
263 Kepp Kalev Tartu 01:28:53.5
264 Leidt Meelis Tartu 01:29:20.3
265 Laur Tiit Harju 01:29:21.7
266 Lumi Kaarel Tallinn 01:29:22.3
267 Mölder Sven Valga 01:29:40.2
268 Lindre Ants Rapla 01:29:42.0
269 Kollo Kristo Tartu 01:29:43.6
270 Jallai Janeli Tallinn 01:29:43.6
271 Rammul Heiki Tartu 01:29:44.1
272 Õmblus Taavi Pärnu 01:29:59.2
273 Tamm Kristiina Tartu 01:30:04.2
274 Meltsas Veiko Harju 01:30:05.0
275 Mäeots Mihkel Pärnu 01:30:06.0
276 Look Andrus Tartu 01:30:10.8
277 Henga Andrus Viljandi 01:30:13.3
278 Kase Taimo Viljandi 01:30:13.9
279 Laane Marek Tartu 01:30:24.8
280 Puusepp Vambo Tartu 01:30:27.9
281 Liigant Kristiina Tartu 01:30:29.5
282 Tiimann Kristi Tartu 01:30:29.6
283 Põldoja Laura Tartu 01:30:29.6
284 Tarand Kaarel Tartu 01:30:34.0
285 Priks Morten Valga 01:30:35.8
286 Loigom Andres Tallinn 01:30:36.1
287 Taal Priit Tartu 01:30:38.5
288 Pogost Viktor Tartu 01:30:45.0
289 Room Ene Tallinn 01:30:47.8
290 Ootsing Ott Saaremaa 01:30:49.5
291 Sahku Raido Tartu 01:30:58.5
292 Hellenurme Anu Tartu 01:30:58.9
293 Hiie Joonas Lääne-Viru 01:31:01.0
294 Lett Triin Tartu 01:31:04.6
295 Adov Kerli Valga 01:31:05.5
296 Peebo Karl Tartu 01:31:08.7
297 Hiie Jaanus Lääne-Viru 01:31:10.0
298 Prants Aivar Lääne-Viru 01:31:11.5
299 Tammi Edgar Tartu 01:31:13.0
300 Kelk Janek Tallinn 01:31:15.1
301 Mõik Martin Tallinn 01:31:15.3
302 Kivirand Marko Tallinn 01:31:15.9
303 Tamberg Nele Tartu 01:31:20.9
304 Lokk Allan Tartu 01:31:21.5
305 Irdt Kaido Tartu 01:31:22.0
306 Kamber Jaanus Tallinn 01:31:23.2
307 Kuusik Norman Pärnu 01:31:26.3
308 Apsitis Kaspars Läti 01:31:26.4
309 Põldsaar Veiko Viljandi 01:31:33.5
310 Hiie Margus Läänemaa 01:31:35.7
311 Kaljuveer Marko Tallinn 01:31:37.0
312 Vein Aare Võru 01:31:37.2
313 Juhkam Peeter Tartu 01:31:38.7
314 Oinus Kätlin Valga 01:31:39.6
315 Sepping Paul Viljandi 01:31:40.2
316 Urgand Kärt Põlva 01:31:40.7
317 Tammjärv Kati Tartu 01:31:47.3
318 Kullas Rando Tartu 01:31:56.7
319 Vaiknemets Jaak Tartu 01:32:00.0
320 Kruusmaa Kalle Lääne-Viru 01:32:03.2
321 Allikvee Karri Harju 01:32:07.3
322 Paidre Urmas Võru 01:32:10.9
323 Uba Mart Tartu 01:32:11.2
324 Kuusik Jaanus Pärnu 01:32:13.2
325 Narusk Heleri Tartu 01:32:15.2
326 Suursoo Ivo Tallinn 01:32:16.9
327 Kuld Anu Tartu 01:32:17.9
328 Kuiv Rainer Tartu 01:32:18.3
329 Luug Merle Tartu 01:32:18.7
330 Kull Anna-Liisa Lääne-Viru 01:32:21.1
331 Lübek Toomas Tartu 01:32:24.6
332 Tarand Paul Tartu 01:32:29.5
333 Masing Marju Harju 01:32:30.9
334 Roosimaa Vahur Tartu 01:32:34.2
335 Moro Jaanika Tartu 01:32:34.3
336 Hanson Margus Tartu 01:32:34.4
337 Kask Marta Tartu 01:32:34.9
338 Udumäe Liis Tartu 01:32:35.1
339 Kuhi Kirsti Tartu 01:32:35.1
340 Udumäe Kaisi Tartu 01:32:35.2
341 Kibal Marje Tartu 01:32:42.6
342 Kullamaa Merle Tartu 01:32:50.3
343 Lehtmaa Lauri Tartu 01:32:56.6
344 Apuhtin Anneli Tartu 01:32:59.0
345 Korss Silver Tartu 01:33:05.3
346 Sööt Siim Tartu 01:33:09.1
347 Jäger Aron Tallinn 01:33:14.0
348 Laht Tarmo Tartu 01:33:14.7
349 Simmer Urmo Tartu 01:33:20.6
350 Saar Kristjan Tartu 01:33:28.1
351 Lopman Veiko Tartu 01:33:28.3
352 Lelov Marko Pärnu 01:33:29.1
353 Kõrgvee Laura Tartu 01:33:30.1
354 Rautajoki Heikki Soome 01:33:30.1
355 Parv Martin Tartu 01:33:30.3
356 Hiie Mario Läänemaa 01:33:34.7
357 Kirsimäe Ain Võru 01:33:37.1
358 Tarend Rene Võru 01:33:37.5
359 Helde Urmas Tallinn 01:33:38.8
360 Kask Raivo Tartu 01:33:40.1
361 Laks Martin Tartu 01:33:40.9
362 Jürimäe Jaanika Rapla 01:33:41.2
363 Riim Toomas Tartu 01:33:41.4
364 Oja Peeter Pärnu 01:33:44.7
365 Põldma Kristian Tartu 01:33:45.6
366 Saue Tanel Harju 01:33:50.2
367 Talihärm Maire Tallinn 01:33:50.3
368 Toomas Maris Tartu 01:33:50.5
369 Ortus Erkko Viljandi 01:33:52.3
370 Kokka Karl Võru 01:33:56.2
371 Susin Aleksander Tartu 01:33:58.0
372 Kruus Raino Tartu 01:33:58.8
373 Kaasik Urmas Harju 01:33:59.2
374 Pertelson Indrek Tallinn 01:34:02.0
375 Mägi Piret Tartu 01:34:04.2
376 Kasetalu Agu Tartu 01:34:04.2
377 Pismennõi Georg Tallinn 01:34:06.4
378 Leht Gunnar Tartu 01:34:07.7
379 Tõnisson Neeme Tartu 01:34:08.0
380 Tenisson Silvia Jõgeva 01:34:08.0
381 Krela Paul Tartu 01:34:08.5
382 Seer Merike Tallinn 01:34:09.6
383 Kenapea Kristjan Tartu 01:34:10.4
384 Kask Priit Tartu 01:34:10.6
385 Kihulane Tiit Tartu 01:34:14.6
386 Kõrgemäe Martin Tartu 01:34:15.7
387 Solnask Sandra Tallinn 01:34:15.7
388 Tappo Dagmar Tallinn 01:34:16.4
389 Vasar Antti Valga 01:34:18.9
390 Soots Indrek Tallinn 01:34:20.3
391 Leidmaa Ave Harju 01:34:20.5
392 Turbel Sander Tartu 01:34:20.8
393 Kaljuste Pille Tartu 01:34:21.3
394 Pehkonen Matti Soome 01:34:22.3
395 Vahkal Jaanus Tartu 01:34:22.8
396 Tammesoo Sander Tartu 01:34:23.6
397 Odamus Terje Harju 01:34:28.2
398 Järvinen Jukka-Aulis Soome 01:34:29.5
399 Aab Sten Pärnu 01:34:31.7
400 Maimets Toivo Tartu 01:34:32.3
401 Kond Aivar Tartu 01:34:32.5
402 Ladva Tarmo Tartu 01:34:35.9
403 Tiidrus Peep Rapla 01:34:36.3
404 Leisna Eero Tallinn 01:34:38.7
405 Kesküla Arvi Jõgeva 01:34:40.4
406 Tamm Lauri Tallinn 01:34:43.7
407 Tohvri Kristi Tartu 01:34:44.1
408 Aron Allar Lääne-Viru 01:34:44.6
409 Neufeld Tanel Tartu 01:34:45.9
410 Sõber Janno Tartu 01:34:46.4
411 Ottender Antti Jõgeva 01:34:50.6
412 Roogsoo Aivar Tartu 01:34:57.7
413 Raudsepp Siim Valga 01:35:00.1
414 Strals Ziedonis Läti 01:35:01.7
415 Lust Katre Tartu 01:35:02.0
416 Raudsepp Kersti Valga 01:35:13.7
417 Kärg Katrin Tallinn 01:35:13.9
418 Kopp Meelis Tartu 01:35:14.0
419 Retter Peep Harju 01:35:15.3
420 Laarmann Kristo Pärnu 01:35:18.4
421 Meus Aigar Tartu 01:35:19.5
422 Tints Kairit Tartu 01:35:20.1
423 Maimets Martti Tartu 01:35:20.3
424 Hõbejärv Tiina Tartu 01:35:21.2
425 Eelmets Egon Harju 01:35:22.0
426 Evert Signe Tartu 01:35:24.5
427 Rauk Mart Tallinn 01:35:27.0
428 Kask Gunnar Tartu 01:35:32.6
429 Kõrgvee Urmas Tartu 01:35:33.7
430 Margus Kerstin Tartu 01:35:34.1
431 Laurson Kristel Tartu 01:35:34.2
432 Talvet Aivar Viljandi 01:35:42.0
433 Teär Jaen Harju 01:35:48.5
434 Karavajev Ly Lääne-Viru 01:35:51.3
435 Tälli Aigar Tartu 01:35:51.5
436 Kütt Karel Viljandi 01:35:52.4
437 Suursild Simo Pärnu 01:35:54.1
438 Kala Gerri Tallinn 01:35:55.7
439 Vään Egle Tartu 01:35:59.9
440 Saaliste Priit Tartu 01:36:02.2
441 Innos Airi Lääne-Viru 01:36:02.2
442 Arukuusk Arto Tartu 01:36:03.6
443 Arukuusk Alar Tartu 01:36:05.3
444 Grube Armands Läti 01:36:09.2
445 Jõgi Ahti Tartu 01:36:10.4
446 Jõgi Villu Tartu 01:36:10.9
447 Küppas Valdek Jõgeva 01:36:11.7
448 Rohilaan Meelis Tallinn 01:36:12.2
449 Karindi Margus Tartu 01:36:15.7
450 Tiganik Raiko Tartu 01:36:19.5
451 Vahtra Rein Tartu 01:36:19.6
452 Ruhno Andrus Tallinn 01:36:23.5
453 Kõivik Kersti Tartu 01:36:27.5
454 Press Raino Harju 01:36:34.3
455 Vinter Annika Tartu 01:36:40.0
456 Kütt Erik Tallinn 01:36:41.4
457 Sulskus Mantautas Leedu 01:36:42.1
458 Salu Pille Tartu 01:36:46.2
459 Zelmane Linda Läti 01:36:53.2
460 Lemetti Evelin Tartu 01:37:07.5
461 Eelmets Ergo Harju 01:37:09.4
462 Lillmaa Henri Tartu 01:37:11.7
463 Kuusik Roland Pärnu 01:37:12.7
464 Marja Riho Tartu 01:37:13.5
465 Dimitrijev Avo Tallinn 01:37:13.7
466 Sinisaar Peep Tartu 01:37:16.8
467 Kaljumäe Karl Tartu 01:37:21.9
468 Tallo Ulva Pärnu 01:37:23.2
469 Sahku Silver Tartu 01:37:25.8
470 Tallo Triin Pärnu 01:37:28.7
471 Rein Urmas Põlva 01:37:28.9
472 Klaas Aime Põlva 01:37:29.0
473 Laarmann Paavo Pärnu 01:37:31.9
474 Mäesepp Taavi Tartu 01:37:33.0
475 Laursoo Tõnu Tartu 01:37:33.6
476 Pihor Werko Tartu 01:37:35.6
477 Meus Tiina Tallinn 01:37:39.1
478 Väli Kai Tallinn 01:37:44.9
479 Kullas Rauno Tartu 01:37:45.4
480 Randla Jaanus Tallinn 01:37:45.6
481 Tenisson Simon Jõgeva 01:37:46.2
482 Tamm Mehis Tartu 01:37:47.0
483 Tabas Janno Tartu 01:37:47.6
484 Korju Laivi Tallinn 01:37:48.9
485 Pung Kersti Tallinn 01:37:49.4
486 Seesmaa Martin Tartu 01:38:01.2
487 Jürjo Margarete Tartu 01:38:03.0
488 Siller Andrus Tartu 01:38:03.8
489 Aasna Merle Viljandi 01:38:12.8
490 Laurson Maris Tartu 01:38:13.2
491 Tohver Katrin Tallinn 01:38:15.5
492 Urbas Silver Tartu 01:38:26.5
493 Hodõrev Sergei Ida-Viru 01:38:36.9
494 Hodõrev Mart Ida-Viru 01:38:36.9
495 Kinkar Rein Tartu 01:38:38.6
496 Sarapuu Marek Tartu 01:38:44.1
497 Hallik Kaja Lääne-Viru 01:38:45.0
498 Vahur Urmas Tallinn 01:38:48.9
499 Tael Kristi Tartu 01:38:58.2
500 Muuga Priit Harju 01:38:59.2
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE