estenglv
WAP version
Login form
8. Tartu Rattamaraton 63 km
8. Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 17 Jul 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ühispanga 8. Tartu Rattamaraton
Aeg 18.09.2005
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Ozolins Uldis Läti 01:01:28.8
2 Heinrand Kristjan Tallinn 01:04:46.7
3 Bernans Mikelis Läti 01:05:54.0
4 Cipe Raimonds Läti 01:07:12.9
5 Sarakovs Renars Läti 01:07:28.6
6 Paas Markus Viljandi 01:07:40.0
7 Ilves Kristo Tartu 01:08:02.1
8 Tering Kalvi Harju 01:08:18.4
9 Pungar Rainer Tartu 01:08:29.8
10 Lehtmaa Lauri Tartu 01:08:32.7
11 Lestmann Kristo Tartu 01:08:37.4
12 Bergmanis Uno Läti 01:08:47.2
13 Peterson Kristo Valga 01:08:54.3
14 Liiva Marko Valga 01:09:47.6
15 Teearu Hans Valga 01:09:47.7
16 Ulme Janis Läti 01:09:48.2
17 Loogna Taavi Tallinn 01:10:43.9
18 Kelgo Kaspar Järvamaa 01:10:45.8
19 Vislapuu Jaanus Tartu 01:10:50.2
20 Kuplis Andris Läti 01:11:26.0
21 Kulp Janar Viljandi 01:11:30.7
22 Ladva Rain Valga 01:11:37.2
23 Pavlov Feliks Leedu 01:11:45.3
24 Kaljuste Üllar Tartu 01:11:49.3
25 Tammemäe Joosep Viljandi 01:12:02.7
26 Kiidjärv Ralf Tartu 01:12:06.7
27 Nigol Andreas Valga 01:12:24.3
28 Soonpuu Hando Tartu 01:12:27.9
29 Neemela Kristian Jõgeva 01:12:28.7
30 Nagel Taavi Põlva 01:12:34.5
31 Kelk Mart Tartu 01:12:46.4
32 Räim Mihkel Saaremaa 01:12:47.5
33 Laurik Villu Rapla 01:12:53.4
34 Rebane Henry Tartu 01:12:53.9
35 Janson Maris 01:12:54.4
36 Ronimois Mihkel Viljandi 01:12:55.7
37 Sabulis Gvido 01:13:32.2
38 Kübar Kristel Tartu 01:13:32.5
39 Ronimois Raimo Viljandi 01:13:48.5
40 Pokkinen Margus Tartu 01:14:01.7
41 Ratasepp Rait Tartu 01:14:03.7
42 Apuhtin Vadim Tartu 01:14:06.5
43 Erissaar Tõnis Pärnu 01:14:20.0
44 Nukis Jüri Harju 01:14:43.4
45 Tamm Ain Rapla 01:14:48.7
46 Koppa Marko Harju 01:14:51.5
47 Laan Madis Tartu 01:14:58.6
48 Toomas Indrek Tartu 01:15:04.8
49 Lukk Kaido Ida-Viru 01:15:06.4
50 Kikuts Oidzis Läti 01:15:10.8
51 Kuningas Siim Pärnu 01:15:26.7
52 Kannimäe Taavi Võru 01:15:28.4
53 Remmelgas Siim Tartu 01:15:32.6
54 Ilves Markko Tartu 01:15:49.7
55 Arula Jako Tartu 01:15:57.0
56 Altraja Annika Tartu 01:16:08.1
57 Prans Andres Tartu 01:16:08.6
58 Pelt Ville Pärnu 01:16:08.7
59 Laht Rauno Harju 01:16:31.1
60 Vaalma Morten Tartu 01:16:31.5
61 Laht Ilmar Harju 01:16:32.9
62 Pilv Tarmo Tartu 01:16:34.7
63 Jussmann Ivo Harju 01:16:36.7
64 Kannimäe Pille Võru 01:16:37.7
65 Jürimäe Andres Tartu 01:16:46.7
66 Ird Indrek Tartu 01:16:47.2
67 Pütsep Vello Jõgeva 01:16:47.7
68 Helm Hendrik Roland Tartu 01:17:04.9
69 Mäeots Mihkel Pärnu 01:17:07.9
70 Bondars Girts Läti 01:17:10.0
71 Jatautas Jaunius Leedu 01:17:13.7
72 Talmet Andres Võru 01:17:19.7
73 Aamisepp Arno Harju 01:17:34.0
74 Pelska Tenno Valga 01:17:35.1
75 Rõigas Neeme Tartu 01:17:35.7
76 Baklans Janis Läti 01:17:44.9
77 Visnapuu Erki Tartu 01:17:51.9
78 Põder Kristen Harju 01:17:54.9
79 Välk Martti Viljandi 01:17:55.3
80 Sulce-Grante Kristine Läti 01:17:55.7
81 Aas Jaanek Järvamaa 01:17:55.8
82 Auspere Benno Viljandi 01:18:14.7
83 Visnapuu Kaarel Tartu 01:18:15.1
84 Kemme Martins Läti 01:18:16.4
85 Mertsina Heiko Tartu 01:18:18.7
86 Elmanovits Erik Tallinn 01:18:21.7
87 Pajeda Karolis Leedu 01:18:22.9
88 Kunickas Aleksandras Leedu 01:18:23.9
89 Raud Mikk Pärnu 01:18:34.2
90 Tääkre Juhan Tallinn 01:18:35.7
91 Põlgast Urmas Tartu 01:18:52.9
92 Vumba Evely Tallinn 01:18:53.5
93 Alesmaa Allar Rapla 01:19:07.4
94 Muldme Risto Tallinn 01:19:09.5
95 Ojamaa Raul Jõgeva 01:19:11.6
96 Mäemets Marek Harju 01:19:11.8
97 Apuhtin Vladislav Tartu 01:19:17.5
98 Ulst Peep Tartu 01:19:23.7
99 Pavlov Aleksej Leedu 01:19:35.0
100 Kond Rasmus Tartu 01:19:48.5
101 Jürgens Risto Tallinn 01:19:49.0
102 Urbas Aivo Lääne-Viru 01:19:51.0
103 Kruklitis Maris Läti 01:19:53.6
104 Saar Andrus Jõgeva 01:19:56.1
105 Toomas Paul Tartu 01:20:12.1
106 Laurits Hardi Tartu 01:20:35.1
107 Kukk Jürgen Tartu 01:20:37.4
108 Tabas Janno Tartu 01:20:40.0
109 Lepson Urmas Tartu 01:20:43.3
110 Arula Aivo Tartu 01:20:45.1
111 Raudsepp Krister Tallinn 01:20:47.5
112 Alamaa Siim-Erik Harju 01:20:48.1
113 Kasepõld Kaspar Jõgeva 01:21:05.4
114 Riim Toomas Tartu 01:21:08.1
115 Kukk Andres Tartu 01:21:11.3
116 Andreson Mikk Pärnu 01:21:12.8
117 Kivaste Ken Tartu 01:21:23.7
118 Rannast Johan Tartu 01:21:24.6
119 Arumägi Anti Harju 01:21:28.4
120 Vilismäe Martin Tartu 01:21:30.8
121 Nisu Oskar Harju 01:21:33.4
122 Kruus Peep Tartu 01:21:34.2
123 Arna Ailar Tallinn 01:21:35.6
124 Annamaa Ülo Tartu 01:21:36.3
125 Emerson Andrus Tallinn 01:21:40.3
126 Kurgjärv Jaanika Tartu 01:21:40.4
127 Põvvat Reili Tartu 01:21:40.4
128 Viitkar Urmas Tartu 01:21:43.5
129 Lillmaa Henri Tartu 01:21:45.2
130 Männiste Valdur Tartu 01:21:45.9
131 Parv Martin Tartu 01:21:51.7
132 Mahla Hillar Tartu 01:21:52.2
133 Ootsing Ott Saaremaa 01:21:55.6
134 Eimre Margus Tartu 01:21:56.7
135 Taal Kalle Tartu 01:21:57.2
136 Säks Ardo Tallinn 01:21:57.7
137 Aleksejev Jevgeni Tallinn 01:21:59.3
138 Pismennõi Georg Tallinn 01:21:59.4
139 Tootsi Külli Tartu 01:22:01.6
140 Lepp Margus Ida-Viru 01:22:01.6
141 Kolga Jaan Valga 01:22:05.2
142 Lepik Edgar Tartu 01:22:17.9
143 Levans Mairis Läti 01:22:27.0
144 Kelk Kristjan Harju 01:22:27.3
145 Kadak Kalev Lääne-Viru 01:22:27.6
146 Kaare Jaanus Lääne-Viru 01:22:27.6
147 Valk Selin Lääne-Viru 01:22:29.6
148 Kuusma Maikel Tartu 01:22:33.2
149 Tähnas Marko Tartu 01:22:33.4
150 Ader Kalev Võru 01:22:36.9
151 Tarvis Peeter Rapla 01:22:37.5
152 Pruus Kaspar Tartu 01:22:39.5
153 Reinumägi Risto Tartu 01:22:40.3
154 Juursoo Meelis Tartu 01:22:40.5
155 Leevit Alari Viljandi 01:22:44.7
156 Mutli Andrus Tartu 01:22:47.5
157 Müristaja Mart Tallinn 01:22:48.3
158 Müürsepp Aivar Valga 01:22:55.6
159 Joosep Mart Jõgeva 01:22:56.1
160 Vaivods Guntis Läti 01:22:56.6
161 Udumäe Kaisi Tartu 01:23:16.2
162 Vaine Taivo Viljandi 01:23:19.6
163 Paidre Urmas Võru 01:23:22.1
164 Tootsi Jaano Tartu 01:23:22.5
165 Aloel Joosep Tartu 01:23:24.1
166 Kivinurm Karl Tallinn 01:23:31.4
167 Merenäkk Meelis Tartu 01:23:32.0
168 Roosimaa Sten Tallinn 01:23:32.2
169 Neumann Tauno Valga 01:23:33.6
170 Tamm Tõnis Ida-Viru 01:23:36.5
171 Põld Lea Valga 01:23:40.2
172 Udumäe Liis Tartu 01:23:41.3
173 Säärits Taavo Tartu 01:23:45.6
174 Olgo Raivo Tallinn 01:23:45.8
175 Narits Raivo Tartu 01:24:00.5
176 Vigand Rainer Viljandi 01:24:01.0
177 Ulp Säm Tallinn 01:24:02.9
178 Roosarüütel Urmas Tartu 01:24:04.6
179 Pärnakivi Paavo Tartu 01:24:12.8
180 Fedotov Igor Ida-Viru 01:24:14.7
181 Veermets Urmas Järvamaa 01:24:14.7
182 Koppa Kaido Harju 01:24:18.9
183 Reinfeldt Kari Saaremaa 01:24:20.9
184 Kekkonen Ragnar Tartu 01:24:27.6
185 Eelmets Ergo Harju 01:24:28.2
186 Lindre Ants Rapla 01:24:29.0
187 Lukss Roberts Läti 01:24:29.2
188 Laur Teet Harju 01:24:34.2
189 Kepp Kalev Tartu 01:24:36.0
190 Alvin Kristen Tallinn 01:24:38.5
191 Cirulis Ivo Läti 01:24:39.5
192 Vaidem Josten Viljandi 01:24:40.1
193 Pettai Tanel Tallinn 01:24:40.9
194 Põldoja Alar Tartu 01:24:41.6
195 Luig Enriko Tallinn 01:24:42.2
196 Varik Haigo Saaremaa 01:24:43.4
197 Kilvits Kätlin Tartu 01:24:44.0
198 Matjus Ülo Tartu 01:24:44.0
199 Hämelane Andrus Tartu 01:24:44.5
200 Arakas Mart Harju 01:24:51.6
201 Tammjärv Kalle Tartu 01:24:51.9
202 Lillemäe Indrek Tartu 01:25:01.4
203 Rauniste Vaido Tallinn 01:25:05.8
204 Luhaste Üllar Tartu 01:25:05.9
205 Randoja Renda Tartu 01:25:07.4
206 Mõtlik Juhan Tallinn 01:25:09.7
207 Meos Kristel Tallinn 01:25:11.8
208 Lehismets Siim Tartu 01:25:19.2
209 Randmeri Martti Harju 01:25:21.0
210 Org Anneli Tartu 01:25:21.8
211 Kiik Andres Tartu 01:25:25.5
212 Jõgila Mirko Tallinn 01:25:27.4
213 Irdt Kaido Tartu 01:25:28.9
214 Saare Jaanus Viljandi 01:25:35.0
215 Kruus Raino Tartu 01:25:36.9
216 Toots Vahur Tallinn 01:25:42.6
217 Bernans Martinsh Läti 01:25:48.5
218 Majas Indrek Tallinn 01:25:48.6
219 Reponen Risko Tartu 01:25:52.7
220 Einland Maimu Harju 01:25:54.3
221 Lagus Ülle Rapla 01:25:54.7
222 Balta Dzintra Läti 01:25:55.1
223 Sikk Risto Tallinn 01:25:59.2
224 Tamkivi Norman Harju 01:26:00.6
225 Rammulüüs Romet Tartu 01:26:02.5
226 Tamm Mihkel Tallinn 01:26:04.3
227 Juust Mathias Tartu 01:26:08.5
228 Einsoo Aare Tartu 01:26:16.4
229 Kütt Villem Viljandi 01:26:24.2
230 Talvist Mario Tallinn 01:26:35.7
231 Ambos Agris Tartu 01:26:37.9
232 Mee Rein Harju 01:26:38.2
233 Alishauskiene Rasa Leedu 01:26:43.0
234 Kirt-Ende Kairi Harju 01:26:51.8
235 Leht Gunnar Tartu 01:26:54.0
236 Piller Toomas Valga 01:27:05.8
237 Kütt Katrin Viljandi 01:27:09.9
238 Ernits Neeme Valga 01:27:10.9
239 Heinla Daire Harju 01:27:11.5
240 Tammert Helen Tartu 01:27:12.9
241 Elur Sulev Viljandi 01:27:16.5
242 Strohm Sandra Tartu 01:27:16.9
243 Tiganik Mattias Põlva 01:27:17.3
244 Teder Raimo Valga 01:27:18.4
245 Laane Viktor Tartu 01:27:19.0
246 Annamaa Johanna Tartu 01:27:20.0
247 Mikk Aivar Lääne-Viru 01:27:21.7
248 Mölder Sven Valga 01:27:26.8
249 Tilk Rait Rapla 01:27:30.3
250 Maimets Toivo Tartu 01:27:32.2
251 Kivioja Kaidi Lääne-Viru 01:27:32.9
252 Kivioja Kalev Lääne-Viru 01:27:33.4
253 Sulskus Mantautas Leedu 01:27:34.8
254 Parts Madis Tartu 01:27:42.7
255 Uudeküll Peep Tartu 01:27:43.3
256 Luikme Katrin Tartu 01:27:44.1
257 Sarapuu Marek Tartu 01:27:44.2
258 Tilk Riina Rapla 01:27:44.4
259 Tamm Lauri Tallinn 01:27:50.4
260 Ehrlich Helje Tartu 01:27:56.3
261 Põlluste Mart Kevin Tartu 01:27:58.4
262 Klaas Aime Põlva 01:28:04.0
263 Jallai Janeli Tallinn 01:28:09.5
264 Schvalbe Danel Tartu 01:28:09.6
265 Mutli Marina Tartu 01:28:11.9
266 Seesmaa Martin Tartu 01:28:17.2
267 Rosenberg Tiit Tartu 01:28:17.2
268 Kesküla Arvi Jõgeva 01:28:21.4
269 Raud Margus Harju 01:28:22.0
270 Odamus Terje Harju 01:28:27.6
271 Tamm Ergo Tallinn 01:28:31.7
272 Tiidrus Peep Rapla 01:28:33.4
273 Laarmann Kristo Pärnu 01:28:35.4
274 Sööt Aivar Tartu 01:28:51.4
275 Kalmet Kaido Jõgeva 01:28:52.4
276 Lättemägi Aare Tartu 01:28:52.6
277 Randväli Peeter Tallinn 01:28:54.9
278 Lehes Jaanus Valga 01:28:58.5
279 Kond Aivar Tartu 01:29:04.0
280 Kelk August Tartu 01:29:04.3
281 Pärsim Priit Tartu 01:29:04.4
282 Soots Veiko Harju 01:29:07.1
283 Laur Tiit Harju 01:29:10.5
284 Prüüs Ants Tartu 01:29:10.9
285 Tõnnis Arto Tartu 01:29:12.1
286 Mauri Sööt Tallinn 01:29:12.8
287 Rootsma Keit Valga 01:29:14.4
288 Morel Raul Tartu 01:29:14.4
289 Einroos Evert Tallinn 01:29:18.5
290 Susin Aleksander Tartu 01:29:19.6
291 Tein Raul Tartu 01:29:19.6
292 Retter Peep Harju 01:29:19.7
293 Kenapea Kristjan Tartu 01:29:20.4
294 Leht Edgar Tartu 01:29:21.6
295 Henga Andrus Viljandi 01:29:22.9
296 Mõik Martin Tallinn 01:29:29.9
297 Kruklite Laura Läti 01:29:32.6
298 Eriksoo Janek Tartu 01:29:33.9
299 Splite Liga Läti 01:29:42.3
300 Rammul Heiki Tartu 01:29:44.1
301 Arukuusk Arto Tartu 01:29:53.1
302 Pärnik Piret Tartu 01:29:53.9
303 Klints Kristaps Läti 01:29:56.4
304 Margus Kertu Tartu 01:29:57.6
305 Viigipuu Kristel Tartu 01:30:03.1
306 Ein Riina Tallinn 01:30:06.1
307 Raudsepp Siim Valga 01:30:07.4
308 Mäoma Silver Tartu 01:30:11.2
309 Roosimaa Eiko Võru 01:30:12.7
310 Koldekivi Janek Tallinn 01:30:15.2
311 Pihor Werko Tartu 01:30:18.4
312 Urva Markus Harju 01:30:21.3
313 Arvi Mait Tartu 01:30:24.6
314 Veesalu Raul Harju 01:30:27.8
315 Mehide Mikk Tallinn 01:30:30.4
316 Marmor Raul Tallinn 01:30:34.4
317 Lind Merle Tallinn 01:30:34.4
318 Tabo Sandor Tartu 01:30:34.7
319 Loigom Andres Tallinn 01:30:38.3
320 Suursoo Ivo Tallinn 01:30:40.0
321 Laidmets Andres Tartu 01:30:45.3
322 Kärgets Signe Tallinn 01:30:45.9
323 Talve Lemba Tallinn 01:30:49.3
324 Karindi Margus Tartu 01:30:50.4
325 Hüva Rain Viljandi 01:30:50.5
326 Orav Mark Viljandi 01:30:51.6
327 Jakobson Ardo Tartu 01:31:12.0
328 Mändmets Margus Tallinn 01:31:14.0
329 Lübek Toomas Tartu 01:31:14.2
330 Tuvikene Leonhard Tallinn 01:31:19.3
331 Kõks Martin Tartu 01:31:19.6
332 Lohur Joosep Järvamaa 01:31:19.6
333 Lõhmus Andres Tartu 01:31:23.2
334 Vaher Rauno Harju 01:31:27.5
335 Poll Marko Harju 01:31:27.8
336 Kitsapea Margus Tallinn 01:31:29.0
337 Pulles Marten Valga 01:31:30.5
338 Ribelus Jens-Peter Harju 01:31:31.5
339 Saluse Toomas Tartu 01:31:37.7
340 Bazõlev Anton Tallinn 01:31:41.7
341 Sprangel Nadezda Ida-Viru 01:31:43.5
342 Sprangel Valeri Lääne-Viru 01:31:46.7
343 Kopli Kristiina Valga 01:31:54.7
344 Kõrgvee Urmas Tartu 01:31:56.9
345 Nyqvist Karl-Johan Soome 01:32:14.8
346 Lehes Jaagup Valga 01:32:15.1
347 Jürimäe Jaanika Rapla 01:32:16.0
348 Kalle Gunnar Tartu 01:32:16.2
349 Saarnits Sten Põlva 01:32:18.2
350 Tiirik Talis Tartu 01:32:18.4
351 Otti Kaius Harju 01:32:20.4
352 Kivari Andrus Tartu 01:32:21.0
353 Sõna Asmer Põlva 01:32:27.2
354 Margus Marten Tartu 01:32:28.3
355 Olek Tanel Tallinn 01:32:31.4
356 Apuhtin Anneli Tartu 01:32:32.4
357 Reinmets Marit Tartu 01:32:34.1
358 Reinmets Reedik Tartu 01:32:35.8
359 Eilo Sander Lääne-Viru 01:32:46.2
360 Priks Morten Valga 01:32:49.5
361 Kaljumäe Karl Tartu 01:32:49.7
362 Müürsepp Aavo Valga 01:32:51.8
363 Padrik Jaanus Tartu 01:32:57.5
364 Levand Rivo Valga 01:32:59.5
365 Vagel Jaanus Tartu 01:33:06.0
366 Pukk Marje Tartu 01:33:07.0
367 Põlluste Priit Tartu 01:33:09.7
368 Kokka Karl Võru 01:33:15.6
369 Selgis Ergo Tartu 01:33:16.6
370 Licht Ott Harju 01:33:17.6
371 Urva Martin Harju 01:33:18.1
372 Volkov Peeter Pärnu 01:33:18.9
373 Juhkam Kaivo Tallinn 01:33:19.0
374 Veede Liis Tartu 01:33:21.4
375 Eelmets Egon Harju 01:33:24.4
376 Sarapuu Jaanus Tartu 01:33:25.9
377 Kajak Kalev Tartu 01:33:28.2
378 Kajak Tambet Tartu 01:33:28.3
379 Vaiknemets Jaak Tartu 01:33:29.3
380 Einroos Marju Tallinn 01:33:30.7
381 Annamaa Valter Tartu 01:33:32.6
382 Tark Mariliis Tartu 01:33:38.4
383 Lõuk Kristi Tartu 01:33:38.9
384 Joonasson Kristel Tartu 01:33:39.0
385 Nellis Ülar Tallinn 01:33:40.6
386 Erm Raivo Rapla 01:33:40.6
387 Ehaste Hillar Tartu 01:33:42.2
388 Oras Urmas Tartu 01:33:44.1
389 Kõll-Grünberg Kristiina Harju 01:33:45.8
390 Minin Igor Tartu 01:33:46.8
391 Krumm Kristo Harju 01:33:47.8
392 Võsu Toivo Harju 01:33:47.9
393 Leidmaa Ave Harju 01:33:48.5
394 Pariis Tavo Viljandi 01:33:49.4
395 Tenisson Silvia Jõgeva 01:33:50.1
396 Kuusik Roland Pärnu 01:33:50.8
397 Lodi Annely Tartu 01:33:54.3
398 Parmask Peeter Tartu 01:34:02.3
399 Kärson Kadri Tartu 01:34:02.6
400 Kütt Karel Viljandi 01:34:11.8
401 Sakson Marek Tartu 01:34:15.7
402 Utsal Ülle Tartu 01:34:17.7
403 Laursoo Tõnu Tartu 01:34:18.0
404 Kitt Jüri Tartu 01:34:18.5
405 Vasar Antti Valga 01:34:19.4
406 Seer Merike Tallinn 01:34:19.6
407 Mõttus Maive Tartu 01:34:20.0
408 Metsaluik Meigo Tartu 01:34:22.2
409 Rüütli Marella Tartu 01:34:24.4
410 Kaarma Anne-Mai Tallinn 01:34:33.8
411 Suursild Simo Pärnu 01:34:43.0
412 Lett Mihkel Tartu 01:34:43.1
413 Engel Aivar Tallinn 01:34:43.6
414 Laas Alo Tartu 01:34:44.2
415 Rautajoki Heikki Soome 01:34:45.2
416 Laarmann Paavo Pärnu 01:34:45.4
417 Lokk Allan Tartu 01:34:49.4
418 Bernans Ugis Läti 01:34:54.9
419 Vahtra Rein Tartu 01:34:55.7
420 Tammesoo Sander Tartu 01:34:56.5
421 Vahtra Jonas Tartu 01:34:56.9
422 Koppa Agu Harju 01:34:57.0
423 Kilp Marko Harju 01:34:59.0
424 Kuusik Jaanus Pärnu 01:34:59.7
425 Kõrgvee Laura Tartu 01:35:00.3
426 Hanimägi Tarmo Tartu 01:35:06.3
427 Hango Endel Tartu 01:35:19.8
428 Vall Kalle Tartu 01:35:20.4
429 Vunk Sander Tartu 01:35:20.6
430 Jakobson Ain Tartu 01:35:24.3
431 Kallas Hargo Tartu 01:35:24.6
432 Lõo Margus Tartu 01:35:26.4
433 Mägi Piret Tartu 01:35:28.2
434 Oja Kristjan Tartu 01:35:33.8
435 Veske Arne Läänemaa 01:35:36.1
436 Uzija Lauma Läti 01:35:36.5
437 Kopp Meelis Tartu 01:35:42.2
438 Gratsova Kristina Tartu 01:35:43.6
439 Daugirdaite Kamile Leedu 01:35:44.6
440 Järvet Ahti Viljandi 01:35:51.1
441 Roode Robert Harju 01:35:51.3
442 Odzina Irina Läti 01:35:55.8
443 Urbas Silver Tartu 01:35:59.2
444 Teär Jaen Harju 01:35:59.3
445 Võhmar Asko Ida-Viru 01:36:00.6
446 Subeliene Lina Leedu 01:36:03.2
447 Ustav Mart Tartu 01:36:03.9
448 Laurits Egert Tartu 01:36:05.3
449 Kukk Karl Tartu 01:36:06.0
450 Miliajev Kiril 01:36:07.5
451 Kütt Kerstin Viljandi 01:36:09.5
452 Tammsoo Mikk Tallinn 01:36:11.3
453 Keis Valter Tartu 01:36:11.5
454 Tiisler Hannes Tartu 01:36:13.8
455 Pärn Mari Tartu 01:36:23.6
456 Altraja Martin Tartu 01:36:25.1
457 Vares Voldemar Tartu 01:36:30.3
458 Vaine Heinar Viljandi 01:36:32.6
459 Viimsalu Katrin Ida-Viru 01:36:36.1
460 Tamman Susanna Tartu 01:36:36.9
461 Koitver Mari Tallinn 01:36:38.1
462 Tamman Helina Tartu 01:36:40.4
463 Miido Karin Harju 01:36:42.5
464 Kivirand Marko Tallinn 01:36:44.0
465 Raja Sirje Tartu 01:36:54.2
466 Villems Mäido Tartu 01:36:54.4
467 Ottender Antti Jõgeva 01:36:54.7
468 Bernane Herta Läti 01:36:54.8
469 Kemme Kristaps Läti 01:36:56.3
470 Narusk Heleri Tartu 01:36:56.6
471 Daniel Vivika Tartu 01:36:57.8
472 Otsalt Aivar Tartu 01:36:58.6
473 Kuhi Kirsti Tartu 01:36:58.9
474 Aunison Virpi Tartu 01:36:59.9
475 Hodõrev Mart Ida-Viru 01:37:02.2
476 Hodõrev Sergei Ida-Viru 01:37:04.3
477 Sutt Eleri Tartu 01:37:08.3
478 Kukk Jaanika Tartu 01:37:12.9
479 Kund Aet Tallinn 01:37:13.7
480 Simberg Kätlin Tallinn 01:37:15.6
481 Aimla Gerli Jõgeva 01:37:18.2
482 Suurorg Kristjan Tallinn 01:37:23.5
483 Kaar Allar Tartu 01:37:35.5
484 Tikka Terina Harju 01:37:36.5
485 Kõue Inga Tallinn 01:37:40.0
486 Lester Rando Harju 01:37:43.0
487 Margus Kerstin Tartu 01:37:47.0
488 Kuusik Katre Tallinn 01:37:51.5
489 Känd Kalev Tartu 01:37:55.5
490 Põrk Mart Pärnu 01:37:59.1
491 Soots Indrek Tallinn 01:38:00.7
492 Kuiv Rainer Tartu 01:38:00.8
493 Kõks Kaja Tartu 01:38:01.4
494 Kruusvee Kadri Tallinn 01:38:06.3
495 Rask Jörgen Rootsi 01:38:08.3
496 Järvoja Ants Pärnu 01:38:08.4
497 Laine Gerli Tartu 01:38:16.8
498 Laine Mati Tartu 01:38:20.3
499 Astok Karl Tartu 01:38:20.6
500 Matteus Lauri Tallinn 01:38:24.9
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE