estenglv
WAP version
Login form
Elva Rattamaraton 66 km
Elva Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
4. Elva Rattamaraton (EEC)
Aeg 25.07.2004
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit Matkasõit Lastesõidud
Korraldaja Elva Spordiliit; Jüri Kalmus
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 888 Kukk Sigvard Tallinn Kalev Chocolate t. Merida 02:07:14,3 1 1000
2 3 Kodanipork Raido Arctic Sport Club1 02:07:46,0 1 995
3 1 Maasikmets Alges Team Extreame I 02:08:34,2 2 992
4 5 Raudsepp Priit Tallinn Alexela ProTeam 1 02:11:00,3 2 990
5 19 Kangert Tanel Vändra Viko 02:11:08,4 1 989
6 4 Välbe Urmas Hawaii Express Kotkad 02:11:11,4 3 988
7 8 Tamkõrv Helmet Alexela ProTeam 1 02:12:18,9 3 987
8 11 Aulik Allan Alexela ProTeam 1 02:12:56,2 4 986
9 28 Aduson Andre CFC Rattaklubi I 02:12:57,4 5 985
10 6 Zviedris Normunds Team Extreame I 02:13:17,8 4 984
11 24 Tuisk Priit Hawaii Express Kotkad 02:13:43,3 6 983
12 25 Tisler Ergo Hawaii Express Tiigrid 02:13:44,6 7 982
13 47 Molev Juri CFC Rattaklubi II 02:14:01,3 8 981
14 20 Kruuse Rommi velo.clubbers.ee I 02:14:15,5 9 980
15 12 Gristsenko Andrei Hawaii Express Tiigrid 02:14:39,3 10 979
16 34 Kivil Peep Jõhvi-Püssi Jalgrattakl. 02:14:45,5 11 978
17 26 Aun Martin Püha Loomaaed 1 02:14:53,1 1 977
18 31 Karlson Urmas Arctic Sport Club1 02:15:52,0 2 976
19 43 Mikk Margus Arctic Sport Club1 02:16:00,9 12 975
20 27 Birkentals Mareks Latvia Raimaks 02:16:01,3 13 974
21 9 Taaramäe Rein Vändra Viko 02:16:25,4 2 973
22 29 Krusemann Magnus Nissan Team 02:17:10,9 14 972
23 16 Selder Taavi Viru sk 02:17:37,0 15 971
24 46 Mikli Peep Arctic Sport Club1 02:17:58,6 16 970
25 36 Koidu Peep Cosmos 1 02:17:59,8 5 969
26 14 Zorin Igor CFC Rattaklubi I 02:18:00,3 3 968
27 83 Kelk Indrek Tallinn 02:18:06,0 6 967
28 125 Schultz Silver Vändra 02:18:07,8 1 966
29 42 Karu Virgo Hawaii Express Tiigrid 02:18:10,4 7 965
30 23 Gavriljuk Aleksei Assa Kesoro I 02:18:36,4 17 964
31 105 Rullis Martins Latvia Latvia 02:18:37,1 18 963
32 21 Sarkanis Santis Hawaii Express Latvia 02:18:41,9 19 962
33 35 Ree Aivar Püha Loomaaed 1 02:18:48,5 20 961
34 45 Brokans Raimonds Läti Corratec 02:18:56,9 21 960
35 53 Kampus Kaido Team Extreame I 02:19:18,1 8 959
36 119 Mäestu Jarek Püha Loomaaed 1 02:19:37,1 22 958
37 88 Loboda Edvard Tallinn 02:20:03,3 9 957
38 79 Ott Alari Ambla SK 02:20:36,4 23 956
39 210 Ütt Andres Tartu TÜSK 02:20:42,9 4 955
40 32 Krull Mikk Author 02:20:50,8 24 954
41 33 Jõeäär Gert CFC Rattaklubi I 02:21:00,9 5 953
42 96 Sala Raivo Pärnu PSKL. OLYMPIC 02:21:01,4 25 952
43 57 Eljas Avo Püha Loomaaed 1 02:21:02,0 26 951
44 72 Haapsal Ahti Cosmos 1 02:21:06,0 10 950
45 74 Oppi Art velo.clubbers.ee II 02:21:27,1 27 949
46 37 Semenjuk Andrei CFC Rattaklubi II 02:21:35,1 6 948
47 69 Meringo Ruve velo.clubbers.ee I 02:22:25,4 28 947
48 879 Kazainis Viesturs Latvia Latvia 02:22:31,0 3 946
49 137 Apse Agnis Spectus/Smiltene 02:22:31,6 29 945
50 73 Karro Margus Team Extreame II 02:22:32,0 30 944
51 81 Treier Grete Hawaii Express Kotkad 02:22:39,6 1 943
52 113 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi I 02:22:42,6 7 942
53 60 Karu Allar CFC Rattaklubi II 02:22:51,7 8 941
54 63 Lepmets Tanel Arctic Sport Club 2 02:22:56,2 11 940
55 65 Öpik Oliver Politsei 1 02:23:16,3 31 939
56 48 Hallop Gven Pärnu Karksi RK 02:23:22,2 9 938
57 169 Kink Ilmar Tartu OK Kape 02:23:46,8 32 937
58 68 Hussar Kaidar E.O.Map team 02:24:00,9 33 936
59 181 Puusepp Sven Tartu 02:24:23,6 34 935
60 76 Schmidt Kaarel Viru sk 02:24:24,4 1 934
61 158 Koll Mart Jõgeva 02:24:26,8 12 933
62 71 Maasing Sander Kesko Agro Eesti AS I 02:24:34,4 2 932
63 15 Draugs Roberts Hawaii Express Latvia 02:24:41,5 35 931
64 192 Käosaar Mikk Vändra Viko 02:24:51,4 10 930
65 90 Puusepp Martin CFC Rattaklubi V 02:25:11,5 3 929
66 59 Skutelis Aivars ZZK 02:25:14,1 13 928
67 103 Mikson Margus Tallinn 02:25:14,6 36 927
68 892 Rudzitis Kristaps Läti 02:25:16,9 37 926
69 55 Mets Are Cosmos 1 02:25:22,0 1 925
70 61 Krull Alar Author 02:25:25,7 2 924
71 163 Kristal Tõnis Cosmos 3 02:25:27,2 14 923
72 128 Kanep Urmas Alexela ProTeam 1 02:25:28,5 3 922
73 132 Baranovskis Guntars Spectus/Smiltene 02:25:29,7 15 921
74 99 Pani Marek Tallinn Freedown 02:25:30,6 38 920
75 115 Lipp Sulev Alexela ProTeam 3 02:25:42,2 39 919
76 39 Gornischeff Artur 02:25:45,3 40 918
77 51 Jakovels Gints Hawaii Express Latvia 02:25:48,2 41 917
78 82 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 02:26:13,6 4 916
79 894 Vanags Karlis Latvia Latvia 02:26:17,8 42 915
80 110 Valbahs Askolds Latvia Powerbar 02:26:18,5 16 914
81 92 Tamme Tanel Tallinn Gemini 02:26:21,4 43 913
82 164 Ord Tõnu CFC Rattaklubi V 02:26:21,9 17 912
83 85 Celmaraugs Ints Läti 02:26:22,4 18 911
84 133 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl Kuusalu 02:26:28,0 44 910
85 146 Pallotedder Taivo Disel Racing Team 02:26:30,2 45 909
86 78 Schumann Riivo Lääne-Viru CFC 02:26:38,4 46 908
87 138 Peenema Reijo Jõhvi-Püssi Jalgrattakl. 02:26:46,8 11 907
88 152 Lepp Marko Harju 02:27:02,5 47 906
89 101 Rotberg Raimo Harju Team Head 02:27:04,4 48 905
90 104 Hirv Pait Tallinn Hawaii Express 02:27:05,9 49 904
91 159 Mölder Ivo Järva 02:27:09,6 19 903
92 250 Vahi Kunnar Politsei 1 02:27:18,7 50 902
93 194 Didzis Dzenis Läti 02:27:22,2 20 901
94 95 Rips Leho Team Extreame II 02:27:25,1 51 900
95 93 Kleinbergs Janis Hawaii Express Latvia 02:27:28,6 2 899
96 176 Kaljumäe Arvo Tallinn 02:27:29,2 52 898
97 174 Ennuste Jaak Alexela ProTeam 2 02:27:30,1 4 897
98 114 Koch Kalju Hawaii Express Tiigrid 02:27:30,8 1 896
99 22 Tohvrel Rego Nissan Team 02:27:39,4 53 895
100 220 Shumanov Tiit Lääne-Viru 02:27:42,9 5 894
101 377 Kiskonen Eero Tallinn 02:27:49,1 54 893
102 167 Liivak Kalmer Mellex-Auto/Valvoline 02:27:53,1 12 892
103 177 Laanela Danek Pärnu PSKL OLYMPIC 02:27:58,9 55 891
104 203 Nõmm Andrus Tallinn 02:27:59,8 56 890
105 170 Nielsen Mart Tallinn 02:28:08,2 57 889
106 257 Suppi Ahti Tallinn 02:28:12,3 58 888
107 186 Tomson Toomas Tallinn 02:28:12,8 59 887
108 207 Riismaa Timo Dünamo 02:28:44,5 60 886
109 204 Klampe Indrek Arctic Sport Club3 02:28:45,1 61 885
110 130 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi I 02:28:45,6 62 884
111 185 Luik Sulev Tallinn Arctic Sport Club 02:28:46,1 63 883
112 120 Pilv Ivar Ambla SK 02:28:57,4 21 882
113 149 Kovaljov Oleg Tallinn Triatlet 02:28:58,2 6 881
114 87 Kopli Tarmo Hawaii Express Piraajad 02:29:00,5 64 880
115 225 Kannimäe Viljar Võru SCANPIX 02:29:02,2 13 879
116 299 Ööpik Esko CFC Rattaklubi V 02:29:02,5 5 878
117 166 Soo Veiko Tartu 02:29:08,6 22 877
118 106 Harand Allan Tallinn Alexela Pro Team 02:29:12,1 65 876
119 853 Neemela Tarmo Tallinn 02:29:14,2 23 875
120 180 Furmanis Maris Latvia Latvia 02:29:34,6 66 874
121 187 Järveoja Jaanus Tartu Tartu ÜSK 02:29:38,9 7 873
122 183 Puhke Raivo Tartu TÜ 02:29:44,2 24 872
123 108 Vist Kalev CFC Rattaklubi III 02:30:08,0 8 871
124 144 Kauk Anti Cosmos 2 02:30:08,3 25 870
125 148 Sedlenieks Ivars Läti Corrateks 02:30:13,7 3 869
126 143 Rae Ermo velo.clubbers.ee II 02:30:27,5 67 868
127 150 Nisamedtinov Ilhan EYP IT Team 02:30:29,2 68 867
128 878 Rokoss Janis Läti 02:30:35,2 69 866
129 121 Johanson Oliver Hawaii Express Hundid 02:31:01,6 70 865
130 188 Tamberg Tarmo Tallinn 02:31:02,3 71 864
131 251 Kelk Margus Tallinn 02:31:02,7 26 863
132 219 Perkmann Kermo Viljandi 02:31:11,5 6 862
133 384 Aasna Indrek Viljandi 02:31:25,2 72 861
134 368 Eihenbergs Marcis Läti 02:31:25,5 14 860
135 193 Rauza Rolands Läti Latvia 02:31:27,7 15 859
136 173 Soidla Margus Lääne-Viru hawaii express, rakv 02:31:46,3 27 858
137 208 Pihlap Raimond Tartu Tartu Ülikooli SK 02:31:47,5 73 857
138 470 Karming Richard CFC Rattaklubi VIII 02:31:47,9 7 856
139 325 Prizhavoits Juris Latvia Latvia 02:32:00,5 28 855
140 212 Saarnits Aigar velo.clubbers.ee Tartu I 02:32:03,8 9 854
141 223 Pajur Rivo Harju velo.clubbers.ee 02:32:06,7 74 853
142 154 Lepik Jano Tartu Velo Tartu 02:32:07,3 75 852
143 885 Haze Janis Latvia Latvia 02:32:08,0 76 851
144 211 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi II 02:32:08,7 8 850
145 205 Litovtsenko Kirill Hawaii Express Piraajad 02:32:09,7 29 849
146 157 Toots Valdis Tartu Velo 02:32:21,1 77 848
147 246 Käit Tiit Tallinn 02:32:21,7 78 847
148 256 Bogdanov Risto Tartu 02:32:22,2 79 846
149 172 Laanemats Raivo Tallinn 02:32:22,9 30 845
150 264 Veilberg Ago Lääne-Viru 02:32:32,5 10 844
151 91 Viikberg Jaanus Lääne-Viru 02:32:33,7 31 843
152 860 Randma Kristjan Tartu TÜSK 02:32:35,0 16 842
153 196 Melgalvis Gatis Läti 02:32:36,2 80 841
154 189 Toome Roland Lääne-Viru Lääne-Virumaa 02:32:38,0 32 840
155 184 Eiduka Ivanda ZZK 02:32:43,3 2 839
156 107 Zunna Vilmars Spectus/Smiltene 02:32:45,3 11 838
157 273 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club3 02:32:46,6 81 837
158 290 Tammesoo Raul Savekate 02:32:53,4 33 836
159 360 Saar Sulev Lääne-Viru VMSK 02:33:06,9 82 835
160 268 Hunt Taavi CFC Rattaklubi IV 02:33:19,0 17 834
161 102 Lipp Aivar Cosmos 2 02:33:22,3 83 833
162 282 Karja Kaupo Team Extreme 02:33:22,9 84 832
163 151 Liksor Rauno CFC Rattaklubi III 02:33:27,0 18 831
164 200 Soonets Art POSTIMEES-SCANPIX 02:33:34,3 34 830
165 127 Kaupmees Kalle Hawaii Express Hundid 02:33:34,8 4 829
166 199 Suviorg Andrus Lääne-Viru 02:33:35,2 4 828
167 253 Irves Hillar Võru Ekstreempark 02:33:35,7 35 827
168 259 Kalder Madis velo.clubbers.ee Tartu II 02:33:44,7 36 826
169 274 Koppel Tõnu Tallinn A&T sport 02:33:54,4 37 825
170 293 Lasmanis Martins Latvia Latvia 02:34:06,5 85 824
171 252 Viikmäe Kaupo Rapla 02:34:08,8 38 823
172 118 Tõnismäe Marek Cosmos 2 02:34:14,4 86 822
173 275 Truupõld Kaido Mellex-Auto/Valvoline 02:34:29,9 39 821
174 322 Lainoja Teet Põlva 02:34:35,1 40 820
175 231 Himma Urmas Team Extreame II 02:34:40,8 12 819
176 270 Hendrikson Tõnu Elion 1 02:34:42,7 87 818
177 284 Rutkis Valts Läti 02:34:44,7 41 817
178 493 Kulbin Andres Tartu Tartu Velo 02:34:48,5 88 816
179 269 Tõnisson Toomas Skanska Team 02:34:59,5 89 815
180 405 Laanemets Meelis Toyota/Amserv Auto 02:34:59,9 90 814
181 276 Kihulane Meelis velo.clubbers.ee Tartu I 02:35:01,0 91 813
182 153 Kivioja Raimo Lääne-Viru 02:35:07,6 92 812
183 383 Kaasik-Aaslav Henri Saku Team 02:35:11,8 42 811
184 124 Tupp Ivo Arctic Sport Club3 02:35:18,4 93 810
185 86 Kuusing Kaijo Hawaii Express Hundid 02:35:22,7 43 809
186 100 Rebas Rauno KMT Fassaadimeistrid 02:35:23,3 94 808
187 331 Männisalu Andrus Tallinn 02:35:23,9 95 807
188 307 Männama Kalle Cannondale`s Fan 02:35:26,6 5 806
189 891 Ojaots Aigar 02:35:29,3 96 805
190 646 Sarv Jaanus Cosmos 4 02:35:43,8 97 804
191 245 Maasing Tarmo Lääne-Viru 02:35:47,7 13 803
192 298 Holtsmann Siim Lääne-Viru TOYOTA/Hat-Auto 02:35:48,7 9 802
193 214 Kruve Andres Lääne-Viru Rakvere 02:35:49,7 10 801
194 328 Kirsipuu Tiit Tallinn 02:36:06,6 98 800
195 333 Uibo Madis Jõgeva 02:36:07,9 99 799
196 77 Zebers Ainars Team Extreame I 02:36:14,0 14 798
197 288 Reiljan Kuldar velo.clubbers.ee II 02:36:14,4 15 797
198 239 Priks Keijo Valga Tamatar 02:36:15,1 19 796
199 903 Puhm Steven Tamme 02:36:17,0 20 795
200 324 Erilane Ants Viljandi - 02:36:23,6 100 794
201 272 Bodnieks Andris Latvia Raimaks 02:36:34,9 101 793
202 329 Laurson Mati Savekate 02:36:36,8 44 792
203 436 Eiger Rein Viljandi 02:36:37,7 102 791
204 864 Sala Arvo Tallinn 02:36:39,0 103 790
205 306 Vuin Indrek CFC Rattaklubi VIII 02:36:39,9 11 789
206 165 Kübar Andres E.O.Map team 02:36:41,2 5 788
207 899 Slokembergs Raimonds Läti 02:36:43,1 104 787
208 109 Väli Pear Tallinn Alexela ProTeam 3 02:36:46,8 105 786
209 498 Kruuse Enriko Viljandi 02:36:51,0 21 785
210 145 Junkin Lauri velo.clubbers.ee Tartu II 02:36:59,7 22 784
211 233 Kuusik Rainer Tallinn 02:37:01,8 45 783
212 168 Kriisa Kaido Harju 02:37:04,7 106 782
213 482 Mägi Mikk Kesko Agro Eesti AS IV 02:37:07,7 23 781
214 343 Kukk Meelis Püha Loomaaed 3 02:37:16,6 6 780
215 390 Mihkels Stanislav Tartu 02:37:19,0 107 779
216 369 Tallo Toivo Pärnu 02:37:30,0 46 778
217 446 Kaasiku Reimo Ambla SK 02:37:30,4 47 777
218 300 Murikse Aivar Lääne-Viru 02:37:36,4 16 776
219 347 Oot Anti Team Extreme 02:37:51,2 6 775
220 249 Danilas Meelis Mellex-Auto/Valvoline 02:37:55,6 48 774
221 224 Ever Riho Elion 2 02:38:08,4 49 773
222 295 Pärnik Jüri E.O.Map team 02:38:12,0 50 772
223 341 Lõokene Marek Tallinn 02:38:15,4 51 771
224 312 Kroon Jorma Lääne-Viru 02:38:37,3 108 770
225 262 Lepasalu Laura Tartu TÜSK 02:38:42,1 3 769
226 342 Vähi Nikolai Valga 02:38:42,6 52 768
227 473 Oder Rein Tartu 02:38:43,1 109 767
228 228 Mesi Ilmar Lääne-Viru Rakvere 02:38:47,9 2 766
229 285 Rebane Indrek velo.clubbers.ee Tartu I 02:38:48,5 110 765
230 280 Türbsal Aimar Lääne-Viru väike-maarja 02:38:49,0 111 764
231 182 Rünk Ain Lääne-Viru 02:38:57,3 112 763
232 254 Väinsalu Lauri Harju CFC Rattaklubi IV 02:39:07,0 113 762
233 218 Sepp Andres Püha Loomaaed 2 02:39:14,1 53 761
234 301 Strikholm Peeter Pärnu Püha Loomaaed 02:39:14,4 114 760
235 354 Anton Tair Püha Loomaaed 3 02:39:19,7 115 759
236 664 Käsi Marko Ida-Viru Becker 02:39:21,1 116 758
237 338 Reiman Priit Disel Racing Team 02:39:22,4 117 757
238 313 Greenbaum Janno Tallinn 02:39:23,6 118 756
239 362 Kaldarov Artur Tartu 02:39:25,0 119 755
240 339 Õun Valdur Tallinn 02:39:32,9 120 754
241 893 Kozeja Ivars Läti 02:39:39,6 54 753
242 363 Kivi Riho Valga Tõrva 02:39:40,7 121 752
243 84 Talumaa Raul Assa Kesoro I 02:39:45,7 122 751
244 136 Rebane Marko Tallinn Veloplus 02:39:52,4 123 750
245 234 Kiiver Kaupo Tartu 02:39:53,0 124 749
246 361 Puik Viljar Tallinn 02:39:55,4 125 748
247 332 Nigul Alar Tallinn Mercuri Internationa 02:40:04,0 55 747
248 213 Ilves Sven Cannondale`s Fan 02:40:09,1 12 746
249 424 Koppel Mart Tartu Sangar 02:40:15,2 56 745
250 89 Lemloch Kuido Tallinn 02:40:23,5 57 744
251 179 Mägi Andres Esport-Microlink 02:40:24,0 126 743
252 459 Elster Heiti Harju Leegitsev Sadul 02:40:24,5 127 742
253 408 Lanno Üllar Alexela ProTeam 3 02:40:25,4 58 741
254 419 Muzis Girts 02:40:25,9 128 740
255 139 Sulcs Intars Latvia Raimaks 02:40:26,5 129 739
256 263 Pletiens Ilgvars Spectus/Smiltene 02:40:33,1 7 738
257 370 Ilves Teet Cannondale`s Fan 02:40:33,6 17 737
258 627 Zahkna Hillar Maraton spordikaubad 02:40:34,2 59 736
259 134 Salumäe Priit Hawaii Express Hundid 02:40:34,7 60 735
260 201 Eilo Enno Lääne-Viru SPORDIKLUBI RAKKE 02:40:35,4 61 734
261 447 Türbsal Madis Lääne-Viru V-MAARJA 02:40:40,4 130 733
262 478 Laur Urmas Tallinn 02:40:44,6 131 732
263 441 Tammjärv Janar Võru Barrus 02:40:49,2 132 731
264 321 Treimuth Margus Harju 02:40:53,7 133 730
265 116 Tell Taavi Assa Kesoro I 02:40:54,0 134 729
266 748 Jõgi Johannes CFC Rattaklubi VII 02:41:01,8 13 728
267 336 Kand Peeter Tallinn 02:41:05,3 62 727
268 216 Lepik Urmas Elion 1 02:41:10,0 135 726
269 350 Pukk Andre Harju 02:41:12,3 136 725
270 226 Armulik Marek Tartu 02:41:16,2 137 724
271 401 Räpo Ahto Tallinn 02:41:31,9 138 723
272 320 Laanoja Risto EYP IT Team 02:41:32,5 139 722
273 364 Nõmm Kalev Assa Kesoro I 02:41:33,6 18 721
274 291 Herodes Priit Tallinn Team Alexela-E.M.Tra 02:41:35,6 140 720
275 161 Kivistik Egert Viljandi Karksi- Nuia RK 02:41:38,4 14 719
276 237 Nurmsalu Rain Politsei 1 02:41:41,6 63 718
277 340 Tulk Heiki Esport-Microlink 02:41:42,8 19 717
278 382 Irik Rein Cosmos 2 02:41:44,3 8 716
279 283 Mälberg Meelis E.O.Map/Briko team 02:41:45,5 141 715
280 351 Mõts Olavi Tallinn 02:41:46,2 64 714
281 858 Põvvat Rainer Tartu TÜSK 02:41:47,2 142 713
282 515 Elling Toomas Tallinn 02:41:47,9 143 712
283 175 Leemet Rainer Napal Team 02:41:48,6 144 711
284 367 Rozenbergs Gunars Latvia Latvia 02:41:49,7 9 710
285 413 Suurkivi Tauno Lääne-Viru Rakvere 02:41:50,4 145 709
286 344 Hallop Toomas Pärnumaa Karksi RK 02:41:52,6 20 708
287 334 Viigipuu Toomas Tartu Tartu Velo 02:41:54,6 10 707
288 557 Kenk Aare Tallinn 02:41:56,4 146 706
289 517 Takk Neeme Team Extreme 02:42:06,9 147 705
290 397 Karu Alar Politsei 2 02:42:14,3 148 704
291 566 Gornischeff Feliks Tartu Karksi-Nuia RK 02:42:21,5 15 703
292 349 Kostabi Marek Võru 02:42:50,8 149 702
293 319 Järsk Jarmo Viljandi 02:42:52,9 150 701
294 198 Liis Lembit Jõgeva kona centrum 02:42:56,1 11 700
295 514 Tank Indrek Tartu 02:42:57,6 151 699
296 861 Rebaste Rauno Jõgeva 02:43:13,4 24 698
297 230 Adamson Urmas Tallinn team extreme 02:43:14,5 152 697
298 464 Kiristaja Ailar velo.clubbers.ee Tartu II 02:43:21,9 153 696
299 741 Tavast Arvi Tallinn 02:43:31,6 65 695
300 178 Lapsin Vladimir CFC Rattaklubi IV 02:43:36,0 25 694
301 304 Vaikna Ville Tallinn VSK 02:43:40,8 154 693
302 244 Ernits Ardu Jõgeva Jõgeva 02:43:41,3 21 692
303 412 Kanistik Heiki Tallinn skibikers 02:43:42,7 155 691
304 494 Järve Kristjan Tallinn Rimess MRI 02:43:45,4 156 690
305 141 Aasla Meelis Tallinn Albe Team 02:43:46,7 157 689
306 287 Valk Hillar Lääne-Viru Rakvere 02:43:51,3 1 688
307 460 Kokka Jaak Võru Selista Ehitus 02:43:55,4 158 687
308 229 Martson Andres Tallinn 02:44:11,4 66 686
309 215 Mägi Andrus Kesko Agro Eesti AS IV 02:44:18,2 159 685
310 371 Koll Margus Rapla KaMa2 02:44:21,1 67 684
311 467 Sulg Andres Tartu OÜ Eesti Metsamaakle 02:44:28,1 160 683
312 353 Pikkpõld Lauri Viljandi 02:44:30,3 161 682
313 546 Käsnar Aivo Tartu Arctic Sport 02:44:33,6 68 681
314 278 Eelmets Indrek METS 02:44:41,9 162 680
315 335 Põder Kaupo Saku Team 02:44:45,0 69 679
316 356 Kiipsaar Raido Skanska Team 02:44:47,3 70 678
317 539 Pank Leino Veeseadmed 02:44:51,7 163 677
318 248 Kuljus Ülo Võru 02:45:00,2 12 676
319 277 Priks Hanno Viljandi Rattaklubi I 02:45:01,6 22 675
320 399 Ronk Toomas Viljandi Rattaklubi II 02:45:06,1 164 674
321 289 Uustalu Ants SK 26 02:45:08,3 165 673
322 443 Oja Jaan Valga 02:45:09,3 2 672
323 531 Kern Raul Tartu velo.clubbers.ee 02:45:18,0 166 671
324 492 Treimuth Meelis Tallinn 02:45:23,4 71 670
325 453 Kütt Mehis Toyota/Amserv Auto 02:45:26,2 167 669
326 261 Krull Mart Eesti Raudtee Spordi 02:45:29,8 168 668
327 450 Raudsepp Marje Kesko Agro Eesti AS II 02:45:47,6 1 667
328 386 Kelk Veiko Napal Team 02:46:03,8 169 666
329 64 Epner Indrek Tallinn 02:46:05,6 170 665
330 525 Orav Erki Tartu 02:46:06,0 171 664
331 302 Oja Meelis Politsei 2 02:46:09,1 172 663
332 391 Morel Ülar Võru 02:46:09,6 173 662
333 420 Kaber Armand KMT Fassaadimeistrid 02:46:10,2 174 661
334 425 Ints Kalev Tartu Ekspress Hotline 02:46:32,2 175 660
335 429 Soodla Raul Kesko Agro Eesti AS I 02:46:39,7 72 659
336 416 Vunk Kalev Tartu 02:46:40,0 73 658
337 449 Joandi Tõiv Tallinn 02:46:40,4 74 657
338 421 Furmane Dace Latvia Latvija 02:46:45,1 2 656
339 508 Tooming Andreas Toompuit Racing 02:46:46,0 176 655
340 281 Tamm Bruno Viljandi Karksi-Nuia 02:46:51,1 177 654
341 440 Ansip Evelin Tartu 02:46:59,0 4 653
342 455 Kikkas Andrus Assa Kesoro II 02:47:00,0 178 652
343 394 Paju Tormi Toompuit Racing 02:47:01,9 179 651
344 415 Lapidus Boris Tallinn 02:47:03,5 180 650
345 503 Kaasik Illar Jõhvi-Püssi Jalgrattakl. 02:47:09,1 23 649
346 428 Harand Erki Esport-Microlink 02:47:15,0 181 648
347 190 Kursitis Toms Latvia Latvia 02:47:16,5 16 647
348 308 Eelma Tõnu Lääne-Viru 02:47:23,5 182 646
349 622 Laansalu Priit Harju Citymark 02:47:44,4 75 645
350 410 Sild Ivo Tartu 02:47:45,5 76 644
351 400 Roben Tiit Tallinn 02:47:46,6 77 643
352 755 Tambi Andres Lääne-Viru Väike-Maarja 02:47:49,2 183 642
353 454 Kask Aksel Pärnu Lasertool 02:47:58,1 13 641
354 323 Helves Herki Viljandi Rattaklubi II 02:47:58,7 184 640
355 217 Nõmm Margus Tallinn 02:47:59,2 185 639
356 388 Kaare Ain Tartu AWD 02:48:09,9 24 638
357 409 Videvik Priit Lääne-Viru 02:48:10,7 186 637
358 883 Pedai Andrus Tallinn 02:48:12,4 187 636
359 206 Puhke Peeter Ambla SK 02:48:13,5 25 635
360 222 Soosalu Karen velo.clubbers.ee I 02:48:24,3 26 634
361 543 Janter Tõnu Politsei 2 02:48:30,1 188 633
362 590 Tillemann Taikki Harju 02:48:31,0 189 632
363 521 Tenslind Margus Harju 02:48:31,8 190 631
364 346 Borozna Jevgeni CFC Rattaklubi VI 02:48:38,8 26 630
365 552 Eliass Girts Latvia 02:48:39,8 78 629
366 385 Kuusk Anti Püha Loomaaed 2 02:48:40,9 79 628
367 404 Kiristaja Kalle Harju 02:48:41,9 80 627
368 375 Saimre Kaido Püha Loomaaed 2 02:48:43,0 81 626
369 474 Reissaar Alari Lääne-Viru L-Virumaa 02:48:43,8 82 625
370 381 Kütt Alvar Tartu 02:48:51,9 191 624
371 431 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 02:48:54,5 14 623
372 359 Liivamägi Kalev Team Sekurit Eesti 02:49:01,7 83 622
373 372 Vasar Kaidu Valga 02:49:05,0 192 621
374 407 Kotov Raul Tallinn 02:49:07,4 84 620
375 430 Kukk Kaido Tulika Takso 02:49:09,1 17 619
376 549 Vahrusev Toomas Valga 02:49:10,7 193 618
377 563 Krüünvald Margo Otepää 02:49:13,2 194 617
378 345 Fjodorov Ain Otepää 02:49:14,0 195 616
379 286 Kallari Taimar Tartu Tartu 02:49:14,9 85 615
380 398 Pärnik Tea E.O.Map/Briko team 02:49:15,8 3 614
381 589 Luht Villu Tallinn harrastaja 02:49:19,2 27 613
382 52 Kulago Sergejs ZZK 02:49:20,0 86 612
383 393 Looper Ero Tallinn Võrumaa Teataja 02:49:31,2 196 611
384 537 Pae Andres Tartu 02:49:34,0 197 610
385 485 Jaanson Priit Valga 02:49:53,0 27 609
386 601 Roose Riivo Tartu 02:49:55,5 28 608
387 378 Skudris Gints Läti 02:49:58,0 87 607
388 555 Vahrusev Oleg Tallinn 02:49:59,8 198 606
389 475 Ansip Fred Tartu 02:50:12,8 199 605
390 902 Põldma Ülo Tartu 02:50:13,3 200 604
391 326 Sammel Koit Cosmos 3 02:50:19,2 88 603
392 877 Skudris Eglis Läti 02:50:33,2 28 602
393 516 Unt Ivo Tallinn 02:50:45,2 201 601
394 520 Klasman John-Assar Viljandi 02:50:52,3 29 600
395 484 Kerner Argo Tallinn 02:50:56,7 89 599
396 528 Viltsin Andris Tallinn Puide Talu SK 02:51:02,3 202 598
397 876 Krela Jaan Tartu 02:51:02,8 90 597
398 129 Põder Kalju Viljandi 02:51:04,5 203 596
399 117 Rei Tarmo Veeseadmed 02:51:11,1 204 595
400 518 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 02:51:14,3 91 594
401 411 Matvejeva Jana Järva 02:51:15,1 4 593
402 392 Tuuksam Heiki Porter Racing 02:51:16,4 15 592
403 462 Traumann Raul Tallinn 02:51:18,0 92 591
404 906 Raidvee Priit Tartu 02:51:19,1 93 590
405 509 Meeru Mart Jõgeva 02:51:25,6 205 589
406 458 Kuul Toomas Tartu 02:51:30,8 206 588
407 501 Leppik Janec Harju 02:51:35,4 207 587
408 479 Toome Rita Lääne-Viru LÄÄNE-VIRUMAA 02:51:44,3 5 586
409 448 Rool Margus Toompuit Racing 02:51:48,1 208 585
410 468 Aibast Erik Saue Tammed 02:51:51,5 209 584
411 569 Jallai Janis VÕK Rahuoperatsioonide k. 02:51:54,1 210 583
412 444 Animägi Tiit Elion 1 02:51:54,6 30 582
413 567 Jaanimets Age velo.clubbers.ee Tartu II 02:52:01,4 5 581
414 62 Mägi Indrek velo.clubbers.ee II 02:52:01,9 211 580
415 480 Laanep Lars Tulika Takso 02:52:02,7 212 579
416 907 Maks Meelis Tartu 02:52:18,3 213 578
417 684 Saluveer Joona Harju 02:52:19,7 214 577
418 403 Tohver Avo Tallinn 02:52:22,4 215 576
419 665 Kobin Ragnar Elion 2 02:52:26,7 216 575
420 568 Voolaid Peeter Mellex-Auto/Valvoline 02:52:31,4 7 574
421 452 Nurm Mati Valga Puide Talu SK 02:52:56,8 3 573
422 195 Hermet Priit Team Extreme 02:53:02,0 217 572
423 524 Nõmmisto Jaanus Lääne 02:53:09,7 218 571
424 667 Liive Sandor Tallinn 02:53:10,2 219 570
425 461 Männiste Marko Tallinn Üks väheseid läänema 02:53:14,0 220 569
426 495 Kukk Aivo Tulika Takso 02:53:28,1 16 568
427 396 Ristmets Margus Tallinn 02:53:28,5 94 567
428 584 Heinväli Even velo.clubbers.ee 69 02:53:39,7 221 566
429 680 Uus Jaan Tallinn 02:53:40,3 31 565
430 519 Väljaru Peep Tartu Kaks Vänta 02:53:40,9 32 564
431 834 Arjasepp Jaan Harju 02:53:46,6 222 563
432 905 Reisenbuk Raivo Tallinn 02:53:58,0 95 562
433 682 Saks Raimond team@emt 02:54:14,4 33 561
434 491 Suur Ivo Valga Valga 02:54:19,8 18 560
435 355 Pilbas Kristian Energia 02:54:37,5 223 559
436 586 Männa Margus KMT Fassaadimeistrid 02:54:38,4 224 558
437 614 Rumm Ranno Tartu avancia 02:54:43,4 225 557
438 497 Vällik Kristjan Tartu Kollane Särk 02:54:50,1 96 556
439 839 Jagomägi Teet Tallinn 02:55:13,9 97 555
440 523 Laine Allan Vennad-Dahl Kuusalu 02:55:17,6 226 554
441 577 Petai Indrek 02:55:22,9 227 553
442 727 Hion Johan-Paul Tartu 02:55:25,5 19 552
443 831 Joonas Anti Võru Toyota/Amserv Auto 02:55:32,4 98 551
444 417 Meriloo Janno X-Sport 02:55:33,3 99 550
445 866 Strand Aleksander Tallinn Tuisurattas 02:55:34,3 17 549
446 798 Vumba Evely Harju 02:55:37,2 6 548
447 544 Kiivit Lauri Tartu 02:55:38,6 228 547
448 765 Viks Harri Valga 02:55:39,8 229 546
449 292 Pint Meelis Elion 1 02:55:44,8 230 545
450 898 Mõis Jüri Hansa SK 02:55:59,1 18 544
451 734 Kõrran Timmo Tallinn 02:56:03,7 231 543
452 463 Martinson Jüri Püha Loomaaed 2 02:56:09,7 34 542
453 572 Kallasmaa Sander Tallinn 02:56:31,0 232 541
454 496 Taevere Marko Tallinn 02:56:35,0 233 540
455 553 Kullas Aivar Ehitusf. Rand & Tuulberg 02:56:47,7 35 539
456 666 Seer Hannes Valga 02:56:48,8 234 538
457 612 Raudsepp Kristjan Tallinn velo.clubbers.ee 02:56:56,4 20 537
458 266 Ilves Martin Kesko Agro Eesti AS I 02:56:58,7 21 536
459 442 Suurman Herkki Tallinn 02:57:00,0 100 535
460 713 Riisenberg Uwe Tallinn 02:57:11,4 235 534
461 387 Krabi Taivo Tallinn 02:57:15,4 101 533
462 562 Roio Indrek Tartu 02:57:16,5 236 532
463 538 Rautenbergs Artur 02:57:17,9 102 531
464 712 Piilma Priit Tallinn 02:57:19,0 237 530
465 607 Nirgi Ailar Tallinn Stamina 02:57:20,9 103 529
466 565 Reinvald Margus Tallinn 02:57:22,4 104 528
467 439 Kroodo Märt Tartu 02:57:23,8 29 527
468 582 Kaur Jaanus Skanska Team 02:57:24,8 36 526
469 749 Raag Kaupo Tallinn Sampo 02:57:31,0 238 525
470 402 Pettai Jaan Tartu Pettai team 02:57:36,7 30 524
471 859 Rammi Antti Tartu 02:57:55,3 239 523
472 591 Raud Avo Tallinn 02:58:22,2 37 522
473 620 Õigus Toomas Tallinn 02:58:25,2 240 521
474 676 Hämmelberg Meelis Võru Sport-tex 02:58:28,0 241 520
475 732 Suvi Kristjan Tallinn velo.clubbers.ee 02:58:31,3 242 519
476 311 Oolo Marek Tartu Hawaii Express 02:58:53,5 243 518
477 551 Rääbis Mati Toyota/Amserv Auto 02:58:56,8 19 517
478 267 Pokker Urmas Võru 02:59:03,8 38 516
479 434 Merelaid Martin CFC Rattaklubi VI 02:59:09,3 31 515
480 534 Püss Priit Tallinn VSK 02:59:10,2 244 514
481 506 Joonas Juho Võru võrumaa 02:59:11,3 105 513
482 522 Treiberg Andrus velo.clubbers.ee 69 02:59:12,3 245 512
483 529 Märtmaa Jüri Tallinn 02:59:19,2 20 511
484 483 Velps Uldis Tallinn 02:59:29,9 246 510
485 648 Pikkor Roomet Valga Hawaii Express 02:59:31,0 247 509
486 718 Asi Antti velo.clubbers.ee 69 02:59:32,1 248 508
487 671 Orason Tõnu SK 26 02:59:32,6 249 507
488 706 Hagen Peeter Tartu 02:59:33,4 21 506
489 297 Luidre Andres CFC Rattaklubi VII 02:59:36,2 22 505
490 305 Novikov Daniel Author 02:59:37,0 23 504
491 647 Krüner Rein Tallinn 02:59:44,0 250 503
492 759 Tootsmann Toomas Põlva 02:59:47,6 251 502
493 510 Inno Ain Lääne-Viru 02:59:59,7 39 501
494 683 Põder Marju Cosmos 4 03:00:07,0 7 500
495 895 Kaljurand Urmas Tespera Sport 03:00:10,0 40 499
496 471 Konks Kristo Assa Kesoro II 03:00:12,4 252 498
497 542 Reedi Teet Tartu Tartu Suusaklubi 03:00:13,4 41 497
498 561 Arras Heiki Tartu 03:00:16,6 253 496
499 465 Sauga Indrek Tallinn Lokman 03:00:17,4 254 495
500 316 Peebo Priit Alpriis 03:00:18,2 255 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE