estenglv
WAP version
Login form
9. Tartu Rattamaraton 87 km
9. Tartu Rattamaraton 40 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 20 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Ühispanga 9. Tartu Rattamaraton
Aeg 17.09.2006
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Sarv Sten Viljandi 01:20:26.0
2 Heinrand Kristjan Tallinn 01:23:17.0
3 Vaab Ivar Lääne-Viru 01:23:25.8
4 Rebane Henry Tartu 01:23:51.7
5 Kannimäe Taavi Võru 01:24:10.2
6 Räim Mihkel Saaremaa 01:26:09.2
7 Kiidjärv Ralf Tartu 01:27:12.1
8 Laur Urmas Tallinn 01:27:16.8
9 Välk Martti Viljandi 01:27:36.9
10 Jeret Timmo Pärnu 01:27:37.0
11 Laht Ilmar Harju 01:28:56.0
12 Karosas Sarunas Leedu 01:29:04.9
13 Kannimäe Mihkel Võru 01:29:06.5
14 Väärtmaa Karl Pärnu 01:29:12.1
15 Lehtmaa Lauri Tartu 01:29:15.3
16 Kivistik Kristjan Viljandi 01:29:16.5
17 Holtsmann Marko Viljandi 01:29:25.7
18 Peterson Kristo Valga 01:29:25.8
19 Kelgo Kaspar Järvamaa 01:29:26.1
20 Haritonov Vadim Harju 01:29:48.0
21 Vaaks Ats Viljandi 01:29:53.1
22 Soon Kevin Saaremaa 01:30:01.3
23 Erissaar Andres Pärnu 01:30:01.6
24 Strikov Andrei Tallinn 01:30:02.1
25 Siskevicius Paulius Leedu 01:32:12.7
26 Raudsepp Krister Tallinn 01:32:18.1
27 Neidra Rainer Lääne-Viru 01:32:35.6
28 Vidder Kristjan Lääne-Viru 01:33:04.9
29 Kuusing Kaijo Harju 01:33:05.5
30 Brazevic Sabina Leedu 01:33:09.6
31 Strachovic Kristina Leedu 01:33:27.3
32 Vaine Heinar Viljandi 01:33:34.9
33 Puusepp Ivar Pärnu 01:33:43.9
34 Vitkunas Karolis Leedu 01:34:09.5
35 Tering Kalvi Harju 01:34:25.9
36 Peebo Karl Tartu 01:34:31.2
37 Arumägi Anti Harju 01:34:52.3
38 Jalakas Siim Järvamaa 01:35:09.0
39 Ahven Priit Valga 01:35:22.7
40 Matt Jörgen Saaremaa 01:35:22.8
41 Skribis Ivo Läti 01:35:24.4
42 Kelk Mart Tartu 01:36:09.7
43 Rikkand Algis Põlva 01:36:11.9
44 Põlgast Urmas Tartu 01:36:13.3
45 Kalvik Mati Tallinn 01:36:13.5
46 Kikuts Oidzis Läti 01:36:21.6
47 Taal Kalle Tartu 01:36:22.0
48 Põim Aivo Tartu 01:36:52.9
49 Vaan Ott Viljandi 01:36:54.9
50 Martin Jörgen Harju 01:37:10.6
51 Zirel Joel Tartu 01:37:14.0
52 Laurik Villu Rapla 01:37:16.1
53 Toe Ivo Põlva 01:37:16.3
54 Vall Kalle Tartu 01:37:23.0
55 Aamisepp Arno Harju 01:37:50.5
56 Mõtlik Juhan Tallinn 01:37:52.5
57 Metspalu Martin Tartu 01:37:53.0
58 Jõgi Andrus Tartu 01:37:54.8
59 Ansip Fred Tartu 01:37:58.4
60 Joost Marek Tartu 01:38:01.0
61 Ladva Rain Valga 01:38:03.7
62 Pokkinen Margus Tartu 01:38:03.9
63 Toomas Indrek Tartu 01:38:05.3
64 Lukner Renaldo Põlva 01:38:37.9
65 Altraja Annika Tartu 01:38:42.6
66 Hallimäe Rain Harju 01:38:55.7
67 Haaviste Raido Jõgeva 01:39:05.9
68 Arukuusk Arto Tartu 01:39:09.9
69 Pind Rasmus Tartu 01:39:12.8
70 Tamm Ergo Tallinn 01:39:22.0
71 Vaalma Morten Tartu 01:39:24.0
72 Teearu Hans Valga 01:39:30.2
73 Nisu Oskar Harju 01:39:33.5
74 Rebane Alvar Tartu 01:39:35.3
75 Teearu Paul Valga 01:39:40.7
76 Pihlik Neeme Järvamaa 01:39:41.2
77 Alesmaa Allar Rapla 01:39:52.6
78 Aliks Uldis Läti 01:40:06.9
79 Andreson Mikk Pärnu 01:40:23.8
80 Alemaa Ott Tallinn 01:40:29.9
81 Tamkivi Tauri Harju 01:40:32.2
82 Puntso Endrik Saaremaa 01:40:35.2
83 Mätas Meelis Pärnu 01:40:38.1
84 Elmanovits Erik Tallinn 01:40:39.4
85 Orason Tõnu Tartu 01:40:43.0
86 Haabma Lii Rapla 01:40:44.5
87 Belickis Martins Läti 01:40:57.2
88 Ehrlich Helje Tartu 01:40:58.4
89 Metsaots Jaanus Harju 01:41:02.0
90 Laurits Hardi Tartu 01:41:06.6
91 Määrits Toomas Tartu 01:41:09.7
92 Adamson Ülo Tallinn 01:41:10.0
93 Vaga Ingvar Pärnu 01:41:13.6
94 Värno Margus Tartu 01:41:15.2
95 Geleziunas Gintautas Leedu 01:41:20.0
96 Pelska Tenno Valga 01:41:20.5
97 Noodla Rein Järvamaa 01:41:23.5
98 Tammjärv Hendrik Tallinn 01:41:26.9
99 Kõosaar Gert Lääne-Viru 01:41:47.1
100 Kelk Kristjan Harju 01:41:48.4
101 Israel Karel Harju 01:41:57.3
102 Kala Imre Tallinn 01:41:59.0
103 Aru Aldo Pärnu 01:41:59.3
104 Kivi Mart Tallinn 01:41:59.9
105 Ensling Erkko Harju 01:42:04.2
106 Kuus Kalver Tartu 01:42:20.7
107 Tarvis Peeter Rapla 01:42:23.1
108 Kuusma Maikel Tartu 01:42:25.1
109 Kannimäe Pille Võru 01:42:28.3
110 Jams Sulev Harju 01:42:33.1
111 Arula Jako Tartu 01:42:40.1
112 Nõmmela Aksel Tallinn 01:42:40.6
113 Müristaja Mart Tallinn 01:42:44.2
114 Kalnins Ivo Läti 01:42:45.8
115 Apuhtin Vadim Tartu 01:42:48.0
116 Kütt Erik Tallinn 01:42:48.5
117 Kleemann Priit Tartu 01:42:52.3
118 Kiitam Ivar Tallinn 01:43:01.0
119 Uibu Aivar Võru 01:43:02.8
120 Aava Andres Harju 01:43:03.8
121 Vaidem Josten Viljandi 01:43:12.7
122 Sepp Tanel Tallinn 01:43:14.9
123 Pavliuk Vladimir Leedu 01:43:15.0
124 Luikme Mihkel Tartu 01:43:17.3
125 Afonin Deniss Harju 01:43:21.5
126 Raidma Rainer Tallinn 01:43:27.8
127 Lepasild Tauri Põlva 01:43:35.7
128 Nagel Taavi Põlva 01:43:36.7
129 Kõrva Enel Tallinn 01:43:37.1
130 Aloel Joosep Tartu 01:43:38.7
131 Pütsep Vello Jõgeva 01:43:38.9
132 Tootsi Mikk Viljandi 01:43:39.8
133 Sööt Mauri Tallinn 01:43:45.3
134 Luik Lennard Tartu 01:43:53.7
135 Aasrand Marko Tallinn 01:43:55.8
136 Vonk Janar Harju 01:43:56.6
137 Kalmet Tauri Tartu 01:43:57.0
138 Koort Martin Harju 01:44:04.7
139 Einsoo Aare Tartu 01:44:09.2
140 Koolmeister Jaan Hiiumaa 01:44:12.2
141 Aasmäe Kristjan Tartu 01:44:12.2
142 Saue Tanel Harju 01:44:13.1
143 Selgis Ergo Tartu 01:44:13.3
144 Laht Rauno Harju 01:44:18.1
145 Meier Marno Harju 01:44:18.6
146 Kullamaa Andres Harju 01:44:18.7
147 Esnar Avo Tallinn 01:44:19.6
148 Meidla Kalmar Harju 01:44:21.8
149 Uudeküll Peep Tartu 01:44:26.0
150 Männiste Valdur Tartu 01:44:35.9
151 Oja Marko Järvamaa 01:44:49.8
152 Laur Teet Harju 01:44:56.2
153 Roose Gunnar Valga 01:44:57.6
154 Pärt Rene Harju 01:44:58.3
155 Veesalu Raul Harju 01:44:59.2
156 Kukk Jürgen Tartu 01:45:00.4
157 Indriksons Gundars Läti 01:45:04.0
158 Raud Mikk Pärnu 01:45:13.8
159 Mäeots Mihkel Pärnu 01:45:27.0
160 Hürden Taivo Tallinn 01:45:27.0
161 Selobnev Erkki Tallinn 01:45:40.7
162 Lohur Joosep Järvamaa 01:45:51.9
163 Olop Janek Tallinn 01:45:53.1
164 Nurmela Renno Viljandi 01:45:54.6
165 Alatsei Tõnu Lääne-Viru 01:45:54.7
166 Olgo Raivo Tallinn 01:45:55.2
167 Podekrat Targo Tartu 01:46:01.6
168 Parik Ants Viljandi 01:46:03.4
169 Toomis Riina Tartu 01:46:04.0
170 Saksing Siim Tartu 01:46:04.1
171 Lester Rando Harju 01:46:07.7
172 Kekkonen Ragnar Tartu 01:46:09.2
173 Saar Cristian Tallinn 01:46:10.1
174 Lust Toomas Tartu 01:46:10.8
175 Sõmmer Sten Viljandi 01:46:12.0
176 Kandimaa Katre Tartu 01:46:16.5
177 Kiik Andres Tartu 01:46:19.7
178 Loopõld Ants Harju 01:46:20.9
179 Ojamaa Raul Jõgeva 01:46:23.8
180 Rubins Janis Läti 01:46:27.3
181 Randmeri Martti Harju 01:46:31.0
182 Pertmann Jaan Harju 01:46:32.0
183 Daum Reimo Tartu 01:46:34.6
184 Simmermann Martin Tartu 01:46:36.4
185 Visnapuu Rene Harju 01:46:36.9
186 Talmet Andres Võru 01:46:39.0
187 Arst Alar Tartu 01:46:39.3
188 Mäe Jaak Tallinn 01:46:40.6
189 Metsaorg Jüri Tallinn 01:46:41.6
190 Piperal Pearu-Paul Harju 01:46:42.1
191 Matvejev Toomas Tartu 01:46:42.6
192 Rüütsalu Ranno Tallinn 01:46:43.5
193 Kuusik Jaanus Pärnu 01:46:49.3
194 Müürsepp Aavo Valga 01:46:52.4
195 Kuresson Jaak Lääne-Viru 01:46:54.3
196 Suurkütt Hillar Põlva 01:46:56.1
197 Pahplum Ervin Tartu 01:46:56.5
198 Müürsepp Aivar Valga 01:46:57.0
199 Hiltunen Kalle Soome 01:46:58.4
200 Toomas Paul Tartu 01:46:58.5
201 Neumann Tauno Valga 01:46:58.8
202 Mark Kaiko Tallinn 01:46:59.5
203 Alvin Kristen Tallinn 01:46:59.6
204 Kenapea Kristjan Tartu 01:47:01.3
205 Pivnik Taivo Harju 01:47:01.5
206 Lainoja Toomas Tartu 01:47:03.7
207 Lepasild Raul Tartu 01:47:04.2
208 Krüünvald Margo Valga 01:47:08.0
209 Mengelsons Anrijs Läti 01:47:12.4
210 Ojala Tõnu Tallinn 01:47:17.3
211 Mäesepp Andrus Tartu 01:47:26.0
212 Järveläinen Joonas Tartu 01:47:30.3
213 Tarvis Aivi Rapla 01:47:31.9
214 Ärm Mati Tallinn 01:47:46.4
215 Rauam Aivar Tallinn 01:47:48.1
216 Klaos Margus Põlva 01:47:54.9
217 Tamm Joonas Rapla 01:47:58.5
218 Vester Viljar Tartu 01:47:58.8
219 Samberg Janek Harju 01:48:07.3
220 Tamm Ain Rapla 01:48:13.1
221 Saar Kalev Tallinn 01:48:41.1
222 Prüüs Ants Tartu 01:48:47.2
223 Timmi Tair Tartu 01:48:58.4
224 Klettenberg Ivo Tallinn 01:48:59.2
225 Petrovs Ivo Läti 01:49:09.0
226 Eelmets Ergo Harju 01:49:13.3
227 Jakniunaite Ugne Leedu 01:49:13.6
228 Kaasik Enno Tartu 01:49:21.3
229 Altpuu Märt Pärnu 01:49:22.1
230 Rander Martin Tartu 01:49:22.6
231 Veltbach Risto Harju 01:49:23.3
232 Kaarma Rain Tallinn 01:49:24.2
233 Ensling Arpo Harju 01:49:26.5
234 Jõgi Villu Tartu 01:49:30.9
235 Saks Margus Harju 01:49:33.7
236 Kristal Kaur Harju 01:49:34.3
237 Tarvids Jevgenis Läti 01:49:42.3
238 Martin Roman Harju 01:49:52.6
239 Veermäe Martin Tartu 01:49:54.3
240 Hämelane Andrus Tartu 01:49:55.1
241 Rell Martti Tartu 01:49:56.0
242 Rell Toomas Tartu 01:49:59.5
243 Jõgi Ahti Tartu 01:50:02.4
244 Ärm Margus Tallinn 01:50:18.6
245 Kalm Keijo Harju 01:50:18.9
246 Kalja Priit Tartu 01:50:19.1
247 Korela Kaido Tartu 01:50:20.1
248 Press Raino Harju 01:50:20.8
249 Narits Raivo Tartu 01:50:21.8
250 Apuhtin Vladislav Tartu 01:50:41.9
251 Muldme Risto Tallinn 01:50:42.0
252 Vibo Raul Harju 01:50:43.0
253 Õunap Valdo Viljandi 01:50:43.7
254 Prans Andres Tartu 01:50:44.0
255 Rammulüüs Romet Tartu 01:50:44.1
256 Kivioja Kaidi Lääne-Viru 01:50:44.1
257 Kase Tõnu Tartu 01:50:44.5
258 Ojasaar Jüri Harju 01:50:46.5
259 Kamber Jaanus Tallinn 01:50:47.4
260 Kotov Rain Tallinn 01:50:48.3
261 Külm Hanno Tartu 01:50:51.1
262 Voltri Kalev Tartu 01:50:52.1
263 Joosep Mart Jõgeva 01:51:00.8
264 Pedastsaar Egert Tallinn 01:51:01.6
265 Tiganik Mattias Põlva 01:51:02.0
266 Must Ervin Järvamaa 01:51:03.1
267 Margus Marten Tartu 01:51:03.3
268 Petai Indrek Harju 01:51:03.8
269 Laiv Rauno Valga 01:51:04.1
270 Serapinas Jonas Leedu 01:51:06.7
271 Kruminsh Ilgonis Läti 01:51:12.0
272 Kukk Andres Tartu 01:51:12.1
273 Pärn Aivo Tartu 01:51:12.7
274 Vshivtseva Jelena Ida-Viru 01:51:13.2
275 Helm Hendrik Roland Tartu 01:51:13.4
276 Juursoo Meelis Tartu 01:51:14.1
277 Tamm Kaspar Ida-Viru 01:51:20.0
278 Soon Argo Tartu 01:51:38.7
279 Ernits Neeme Valga 01:51:40.7
280 Mikkiver Levar Tallinn 01:51:42.1
281 Mäoma Silver Tartu 01:51:44.5
282 Kullamaa Merle Tartu 01:51:48.6
283 Märtin Mait Tartu 01:51:48.8
284 Veiko Strauss Tartu 01:51:49.0
285 Ligi Martin Tartu 01:51:50.0
286 Valdas Mikk Tallinn 01:52:00.9
287 Põldoja Alar Tartu 01:52:03.7
288 Niemi Heikki Soome 01:52:05.9
289 Lehes Meelis Tartu 01:52:08.8
290 Oja Kuno Valga 01:52:11.3
291 Girin Katrin Tallinn 01:52:17.7
292 Gutaker Piotr Tartu 01:52:19.5
293 Talihärm Johan Harju 01:52:20.5
294 Isotamm Raul Tallinn 01:52:21.7
295 Kivimägi Reimo Tartu 01:52:22.6
296 Petai Marek Harju 01:52:26.3
297 Seeman Siim Tallinn 01:52:28.9
298 Kvell Liisa Järvamaa 01:52:38.2
299 Roots Leho Tartu 01:52:46.9
300 Kopp Meelis Tartu 01:52:56.3
301 Roots Jaanus Viljandi 01:53:03.1
302 Roosimaa Eiko Võru 01:53:03.3
303 Viimsalu Marko Ida-Viru 01:53:05.4
304 Simpson Arno Põlva 01:53:06.4
305 Sapp Enn Harju 01:53:08.1
306 Geleziunas Vlademaras Leedu 01:53:09.2
307 Donelaitis Lukas Leedu 01:53:09.8
308 Mahla Indrek Tartu 01:53:10.1
309 Daaniel Teet Tartu 01:53:10.8
310 Kübar Kristjan Tartu 01:53:14.4
311 Kivipalu Kristjan Tallinn 01:53:16.8
312 Arvi Juta Tartu 01:53:21.6
313 Toomas Leesi Tallinn 01:53:21.7
314 Merivee Rannus Jõgeva 01:53:22.0
315 Loogna Taavi Tallinn 01:53:22.3
316 Eriksoo Janek Tartu 01:53:22.9
317 Auspere Benno Viljandi 01:53:23.2
318 Himma Markus Tartu 01:53:23.6
319 Hannilo Raido Tallinn 01:53:23.8
320 Oidram Priit Tartu 01:53:28.6
321 Säks Ardo Tallinn 01:53:29.6
322 Kalmus Alar Tallinn 01:53:31.8
323 Aasav Joel Tartu 01:53:31.9
324 Süvari Sulev Tallinn 01:53:35.3
325 Rähn Silver Tartu 01:53:41.4
326 Poolmaa Hermo Tallinn 01:53:41.6
327 Neering Anti Tartu 01:53:47.5
328 Koger Margus Põlva 01:53:48.5
329 Bernane Kristina Läti 01:53:55.8
330 Bernans Ugis Läti 01:53:58.7
331 Meos Kristel Tallinn 01:54:02.4
332 Kangur Mart Tartu 01:54:03.6
333 Tamm Tõnis Ida-Viru 01:54:05.0
334 Kurgjärv Jaanika Tartu 01:54:05.0
335 Kitsapea Margus Tallinn 01:54:10.0
336 Kalvaitis Danius Leedu 01:54:12.3
337 Daugirdas Arunas Leedu 01:54:12.8
338 Lescinskaite Egle Leedu 01:54:12.8
339 Svetkauskas Dovydas Leedu 01:54:14.0
340 Vaiknurme Marek Tartu 01:54:15.7
341 Kutsar Indrek Tartu 01:54:22.6
342 Pikkuus AavoPatric Tartu 01:54:24.3
343 Aidma Tauno Harju 01:54:33.9
344 Põvvat Reili Tartu 01:54:37.2
345 Kuusik Janar Pärnu 01:54:39.4
346 Lomper Tõnis Harju 01:54:39.4
347 Koldekivi Janek Tallinn 01:54:41.2
348 Tambaur Erik Tallinn 01:54:41.5
349 Mikk Aivar Lääne-Viru 01:54:43.3
350 Luukas Meelis Tallinn 01:54:44.9
351 Lossmann Kuldar Tartu 01:54:49.8
352 Tarre Aivar Pärnu 01:54:50.0
353 Uusmaa Mart Tallinn 01:55:02.8
354 Gross Joosep Järvamaa 01:55:03.0
355 Neumann Andres Valga 01:55:05.4
356 Toru Priit Tartu 01:55:06.4
357 Laur Aron Tallinn 01:55:07.3
358 Markevicius Valdas Leedu 01:55:07.7
359 Allikvee Avo Tallinn 01:55:07.7
360 Vaher Rauno Harju 01:55:07.7
361 Kolga Jaan Valga 01:55:08.7
362 Polikarpus Mart Tartu 01:55:15.8
363 Arrak Marko Tartu 01:55:20.7
364 Koger Lauri Põlva 01:55:21.1
365 Peärnberg Karl Harju 01:55:21.3
366 Jõgeva Sille Harju 01:55:27.0
367 Põlluste Mart Kevin Tartu 01:55:27.1
368 Laan Madis Tartu 01:55:40.4
369 Odamus Terje Harju 01:55:41.3
370 Luts Marek Tallinn 01:55:43.3
371 Vanem Urmas Tartu 01:55:44.4
372 Laursoo Tõnu Tartu 01:55:44.9
373 Hallop Greg Viljandi 01:55:45.2
374 Provalski Arnold Tallinn 01:55:46.0
375 Viskov Imre Viljandi 01:55:49.0
376 Lillo Silver Tartu 01:55:50.4
377 Kivimäe Oliver Tartu 01:55:51.1
378 Undrits Peeter Tartu 01:55:55.3
379 Metsaorg Maria Tallinn 01:55:58.7
380 Annion Silver Harju 01:56:01.3
381 Kaasik Morten Tallinn 01:56:03.1
382 Annamaa Mikk Tartu 01:56:03.7
383 Neumann Argo Valga 01:56:08.0
384 Oja Jaan Järvamaa 01:56:11.4
385 Krüger Eve Tartu 01:56:12.1
386 Saar Mati Tallinn 01:56:13.7
387 Saluveer Lauri Viljandi 01:56:14.2
388 Järve Kaupo Tallinn 01:56:14.6
389 Kuha Taavi Tartu 01:56:14.9
390 Parksepp Priit Tartu 01:56:15.7
391 Põldma Kaie Valga 01:56:16.0
392 Sõnajalg Heiki Tartu 01:56:16.3
393 Karus Tiit Harju 01:56:16.9
394 Mutli Andrus Tartu 01:56:18.5
395 Trei Simo Tallinn 01:56:18.5
396 Lang Katrin Võru 01:56:19.3
397 Jahilo Peep Tallinn 01:56:20.2
398 Ehaste Hillar Tartu 01:56:21.4
399 Lättemägi Aare Tartu 01:56:22.6
400 Haugasmägi Stanislav Tartu 01:56:24.7
401 Hallik Margo Tartu 01:56:25.0
402 Känd Ivo Tartu 01:56:27.4
403 Tuusis Danel Harju 01:56:33.2
404 Rooväli Aare Harju 01:56:38.3
405 Noormets Alo Tartu 01:56:40.2
406 Kivimeister Lauri Tartu 01:56:41.4
407 Bieliunas Martynas Leedu 01:56:45.3
408 Kõrgemäe Martin Tartu 01:56:55.8
409 Leok Olav Tallinn 01:56:56.0
410 Hallap Anneli Tartu 01:56:56.9
411 Tiidor Helgo Tartu 01:56:57.9
412 Errapart Roman Tallinn 01:57:03.2
413 Vares Voldemar Tartu 01:57:03.4
414 Piller Toomas Valga 01:57:05.7
415 Mandel Meelis Tartu 01:57:07.5
416 Golberg Andrus Põlva 01:57:08.7
417 Vikkat Indrek Jõgeva 01:57:08.7
418 Kangur Tarmo Tartu 01:57:09.5
419 Toots Vahur Tallinn 01:57:10.4
420 Põlgast Priit Tartu 01:57:11.3
421 Kinks Aleksander-Daniel Tallinn 01:57:12.2
422 Tamman Susanna Tartu 01:57:12.8
423 Needrit Liis Tallinn 01:57:14.8
424 Randoja Renda Tartu 01:57:17.4
425 Aasaroht Taavi Tartu 01:57:19.5
426 Kiskonen Merle Harju 01:57:20.9
427 Kruusimägi Kert Tartu 01:57:24.6
428 Siim Mehis Harju 01:57:26.4
429 Heinla Jüri Harju 01:57:26.8
430 Virgepuu Triinu Tallinn 01:57:29.4
431 Oder Sander Harju 01:57:30.4
432 Tambet Katrin Viljandi 01:57:30.7
433 Paas Andres Tartu 01:57:35.0
434 Viitkar Urmas Tartu 01:57:39.6
435 Tootsi Külli Tartu 01:57:41.9
436 Hiiesalu Taago Tartu 01:57:49.5
437 Kerde Heiki Harju 01:57:51.7
438 Suursild Simo Pärnu 01:57:53.0
439 Saavik Raino Pärnu 01:57:56.9
440 Apfelbauma Liene Läti 01:57:58.4
441 Tootsi Jaano Tartu 01:58:01.4
442 Mauring Siim Viljandi 01:58:08.0
443 Elo Armas Harju 01:58:10.1
444 Annamaa Johanna Tartu 01:58:10.9
445 Oro Margus Jõgeva 01:58:11.3
446 Olvet Riho Lääne-Viru 01:58:13.8
447 Kruklite Laura Läti 01:58:14.9
448 Reinmäe Heli Tallinn 01:58:19.7
449 Linde Kaido Tartu 01:58:22.7
450 Rohtla Donald Tartu 01:58:27.8
451 Saaron Margo Valga 01:58:30.5
452 Hunt Egon Valga 01:58:30.7
453 Lattikas Lemmo Tallinn 01:58:33.8
454 Laas Alo Tartu 01:58:34.5
455 Martihhin Kevin Tartu 01:58:38.3
456 Ojamäe Kristiina Tartu 01:58:38.3
457 Arg Oliver Tartu 01:58:38.9
458 Leppik Leane Harju 01:58:42.7
459 Leemet Airi Harju 01:58:43.8
460 Lõhmus Andres Tartu 01:58:44.4
461 Aro Andrus Harju 01:58:45.8
462 Sööt Aivar Tartu 01:58:49.7
463 Annamaa Valter Tartu 01:59:00.0
464 Olvet Rivo Lääne-Viru 01:59:00.3
465 Meltsas Hardi Tartu 01:59:05.3
466 Kivimäe Gunnar Tartu 01:59:09.4
467 Tammjärv Signe Tallinn 01:59:21.9
468 Ottender Tarmo Jõgeva 01:59:22.4
469 Laane Viktor Tartu 01:59:27.0
470 Toomjõe Toomas Valga 01:59:28.4
471 Tomson Ivo Valga 01:59:31.1
472 Suursild Geir Pärnu 01:59:31.3
473 Reinfeldt Kari Saaremaa 01:59:37.3
474 Raud Margus Harju 01:59:37.7
475 Altjõe Ahto Tallinn 01:59:41.2
476 Hansson Priit Tartu 01:59:41.7
477 Hansson Kadri Tartu 01:59:41.7
478 Saar Anti Viljandi 01:59:43.8
479 Mändmets Margus Tallinn 01:59:48.6
480 Järve Maria Harju 01:59:49.3
481 Veermets Urmas Järvamaa 01:59:49.4
482 Horn Silver Tartu 01:59:50.7
483 Vaine Taivo Viljandi 01:59:53.5
484 Saarnits Sten Põlva 01:59:57.5
485 Vaidila Algis Pärnu 01:59:58.3
486 Liiv Margo Tartu 01:59:58.8
487 Kraavi Valev Põlva 01:59:59.0
488 Part Andres Tallinn 02:00:03.2
489 Pool Janek Viljandi 02:00:09.7
490 Paltser Jüri Tallinn 02:00:13.5
491 Tillmann Vello Tallinn 02:00:15.1
492 Vihtol Tiina Tartu 02:00:15.9
493 Mering Heiti Tallinn 02:00:17.8
494 Promvalds Diana Tartu 02:00:30.5
495 Merilo Mati Tartu 02:00:32.1
496 Rätsep Kaili Tartu 02:00:34.5
497 Luik Allar Tallinn 02:00:35.9
498 Kütt Karel Viljandi 02:00:38.4
499 Taniel Mikk Harju 02:00:39.1
500 Kiin Jaanus Tartu 02:00:46.9
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE