estenglv
WAP version
Login form
MNT 75 km
MTB 75 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 05 Aug 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
20. Tallinna Rattaralli
Aeg 24.08.2003
Koht Tallinn EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants MNT 75 km, MTB 75 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 601 Aduson Andre KJK 2:02:11.9 1
2 602 Tamkõrv Helmet KJK 2:02:15.0 2
3 990 Kukk Sigvard Kalev Chocolate Team 2:02:15.3 3
4 999 Põld Ivo Tallinn 2:02:15.4 4
5 607 Gristsenko Andrei Hawaii Express Team 2:02:16.5 5
6 609 Gavriljuk Aleksei Assa-Kesoro 2:02:17.6 6
7 612 Lepmets Tanel Skibikers 2:02:18.0 7
8 968 Tisler Ergo Hawaii Express 2:02:18.9 8
9 976 Kaldre Raul Porter Racing 2:04:53.0 9
10 670 Tamme Tanel Gemini 2:04:53.3 10
11 644 Narusk Indrek Twisted Mind Bikers 2:04:54.2 11
12 704 Salus Ardi Tartu 2:04:54.8 12
13 679 Kaseväli Kaimo Tallinn 2:04:55.4 13
14 674 Grünberg Harry Porter Racing 2:04:55.8 14
15 650 Kull Andre Team Alexela-E.M.Trans 2:04:55.9 15
16 983 Rebas Rauno Cosmos 2:04:56.2 16
17 616 Vainlo Indrek Tallinn 2:04:56.4 17
18 606 Vestmann Rain Velo 2:04:56.9 18
19 678 Aasoja Arbo Maardu 2:04:57.2 19
20 622 Tamm Tarmo TAK 2:04:57.6 20
21 658 Subi Rivo Tamatar 2:04:57.8 21
22 718 Tillo August Tallinn 2:04:58.2 22
23 734 Jair Ergo Tallinn 2:04:58.2 23
25 668 Saarna Rivo Alexela Pro Team 2:04:58.5 24
24 649 Saarnits Aigar Põlva 2:04:58.5 1
26 690 Raudsepp Tõnu Harjumaa 2:04:59.0 25
27 708 Ever Riho Tallinn 2:04:59.4 26
28 972 Elster Heiti Harju 2:05:00.0 27
29 664 Kirikall Kaupo Harjumaa 2:05:00.5 28
30 656 Ridamäe Aivar Skibikers 2:05:00.6 29
31 699 Toht Andres Keila 2:05:00.7 30
32 728 Tamm Andrus KoMo 2:05:01.0 31
33 975 Novikov Daniel KJK 2:05:01.1 1
34 680 Nõmm Andrus Tallinn 2:05:01.5 32
35 720 Männama Kalle Tallinn 2:05:02.0 1
36 738 Kiskonen Eero Harju mk 2:10:13.3 33
37 729 Undusk Martin Tallinn 2:10:14.3 34
38 684 Krabi Taivo Tallinn 2:10:16.0 35
40 724 Münter Andres Jalax 2:10:16.6 36
39 608 Kivistik Egert Karksi RK 2:10:16.6 2
41 651 Joandi Tõiv Harju 2:10:17.0 37
42 705 Leer Janek Veho Eesti 2:10:17.6 38
43 604 Ilves Kea-Kaia Skibikers 2:10:18.5 1
44 716 Altnurme Jüri Tamatar 2:10:19.0 39
45 666 Tinno Margus velo.clubbers.ee 2:10:19.9 40
46 648 Alttoa Risto Pärnu 2:10:20.1 41
47 737 Falten Hannes DHL 2:10:20.7 42
48 711 Pank Leino Harjumaa 2:10:21.0 43
49 667 Malv Madis Tallinn 2:10:21.3 44
50 978 Kivaste Pärt Tallinn 2:10:21.9 45
51 615 Uba Tarmo team@emt.ee 2:10:22.3 46
52 739 Neemela Tarmo Tallinn 2:10:23.5 47
53 631 Nikkel Heiki Extreme 2:12:39.7 48
54 687 Rebane Marko Veloplus 2:12:41.5 49
55 611 Rätsep Janno Mäe Klubi 2:12:42.1 1
56 993 Zavatsleis Erik Tallinn 2:12:42.4 50
57 697 Laansalu Priit Citymark OÜ 2:12:42.7 51
58 726 Nael Paavo Saku Suusaklubi 2:12:43.2 52
59 647 Raitviir Erik velo.clubbers.ee 2:12:43.7 53
60 686 Lehola Kristiina Veloplus 2:12:43.8 2
61 703 Kelk Veiko velo.clubbers.ee 2:12:43.9 54
62 725 Meriloo Janno Restor 2:12:44.2 55
63 721 Üprus Fred Tartu 2:12:45.0 56
64 628 Rammul Ralf KJK 2:12:45.6 2
65 730 Künnapas Arto Tallinn 2:12:45.8 57
66 641 Aarniste Marek Harjumaa 2:12:46.1 58
67 663 Veltmann Ain SK Aeg 2:12:46.5 59
68 987 Gevorkjan Ferdinand Pärnu 2:12:46.9 2
69 632 Sepp Maanus Kayaba 2:12:47.3 60
70 672 Krüner Rein ETSK 2:12:47.9 61
71 980 Sokolov Artjom Tallinn 2:12:47.9 62
72 971 Sehver Almar AAA Patendibüroo 2:12:48.6 63
73 736 Sein Olev Tallinn 2:12:48.9 2
75 696 Volt Madis Harju 2:12:49.7 64
76 981 Arkman Anton 2:12:49.9 65
77 700 Strazds Hanno Tallinn 2:12:50.3 66
78 659 Suursild Teet Pärnu mk. 2:12:50.6 67
79 710 Pankov Anton Tallinn 2:12:51.3 3
80 709 Kruk Roman Tallinn 2:12:52.0 68
81 982 Olle Raul Võru 2:12:52.3 69
82 676 Varik Tarvi Harjumaa 2:12:57.4 70
83 717 Savi Tonu automaailm 2:13:21.0 71
84 623 Tamm Toomas TAK 2:13:46.9 72
85 695 Riimand Jüri Pärnumaa 2:16:01.9 73
86 638 Vellerind Rain Harjumaa 2:16:40.2 74
87 661 Suursild Siim Pärnu mk. 2:17:24.7 75
88 655 Sapp Enn Järvamaa 2:22:56.1 4
89 633 Arakas Mart Tallinn 2:22:56.5 3
90 642 Uus Jaan Tallinn 2:22:57.0 76
91 719 Holtsmann Siim Lääne-Virumaa 2:22:58.3 3
92 630 Musting Aksel Tallinn 2:22:58.7 5
93 714 Mägi Taaniel Harjumaa 2:22:59.5 4
94 969 Moks Marin Tartu 2:23:01.1 3
95 997 Veske Arne Läänemaa 2:23:02.0 6
96 639 Roon Olga Tartu SK Velo 2:23:03.2 4
97 610 Salumets Eno Mäe Klubi 2:23:03.6 77
98 683 Kern Raul Tartu 2:23:05.0 78
99 654 Savenkov Jevgeni Tallinna Politseiprefektuur 2:23:05.3 7
100 662 Kallasmaa Sander TTU Sulg 2:23:06.0 79
101 620 Kask Olavi TAK 2:23:06.6 80
102 995 Pajo Olavi Tallinn 2:23:09.1 81
103 681 Salep Sven Laane- Viru 2:23:10.3 82
104 973 Kuldmäe Aivo Harju 2:23:44.7 83
105 669 Plutus Lauri Tallinn 2:28:42.1 84
106 677 Kalamees Mart velo.clubbers.ee 2:31:42.4 8
107 727 Bauman Katrin Tallinn 2:31:52.4 5
108 722 Raudsepp Kristjan Tallinn 2:32:10.5 1
109 689 Allik Marko THK 88 2:32:12.8 12
110 694 Kalda Roland velo.clubbers.ee 2:32:18.5 13
111 996 Linder Ants Viljandi 2:32:24.6 14
112 671 Parts Rauno Tallinn 2:33:07.4 96
113 715 Mägi Ojar Harjumaa 2:35:00.8 4
114 605 Havik Ain Kayaba-Yema 2:38:11.9 6
115 740 Roots Urmas Eesti AGA Spordiklubi 2:38:12.1 7
116 613 Juudas Üllar CFC 2:38:42.6 8
117 629 Juudas Karl KJK 2:38:43.2 97
118 691 Andra Marius Tallinn 2:38:43.6 9
119 692 Raspel Raido DECTONA 2:38:44.0 98
120 707 Elling Tõnis Tallinn 2:38:44.1 10
121 653 Kask Aare Pärnumaakond 2:38:45.5 99
122 645 Kotov Jevgeni Harjumaa 2:38:47.1 7
123 1974 Toome Tarvi 2:42:38.6 11
124 974 Erdmann Tarmo 2:42:38.6 100
125 652 Just Alar Tallinn 2:42:58.8 101
126 619 Lepik Arvo TAK 2:49:00.4 12
127 986 Isotamm Raul Tallinn 2:50:17.9 102
128 967 Hoff Annika Pärnu 2:50:20.8 6
129 688 Lehola Tiiu Veloplus 2:50:21.0 13
130 732 Vaserik Üllar Rakvere 2:50:21.9 4
131 984 Sülla Allan Harju 2:51:04.5 14
132 970 Pavelts Villu Lasvet 2:51:06.7 8
133 977 Kriger Vladislav 2:51:47.0 15
134 998 Kolberg Endel Tallinn 2:54:09.3 0
135 735 Sirk Kristiina Harjumaa 2:54:09.3 7
136 624 Uudeküll Katrin TAK 2:54:09.5 8
137 682 Salep Moonika Laane- Viru 2:54:25.2 9
138 640 Vahter Tõnu Tallinn 2:58:22.0 0
139 660 Suursild Lagle Pärnu mk. 3:00:10.1 10
140 733 Aas Verner Rakvere 3:00:49.3 0
141 614 Raag Marit Veho Eesti 3:04:18.8 11
142 621 Voog Margus TAK 3:04:35.3 0
143 702 Remmel Joel-Rasmus Tallinn 3:09:30.5 0
144 685 Vigla Karin Tallinn 3:10:14.6 12
145 637 Must Rene Tallinn 3:10:14.8 0
146 985 Saage Maarek Tallinn 3:10:32.5 0
147 988 Sillak Annika Tallinn 3:13:41.6 13
148 712 Olop Janek Harjumaa 3:24:45.1 0
149 994 Lutsoja Rein Tallinn 3:28:31.7 0
150 636 Niinlaub Marika Tallinn 3:32:02.3 14
151 723 Ilves Erkki Tartumaa 3:34:39.5 0
152 701 Sunni Margit Tallinn 3:38:51.2 15
153 657 Boldõshev Jevgeni Tallinn 3:42:59.4 0
154 635 Miljand Katrin Tallinn 3:46:04.4 16
155 309 Jürgenson Karl 3:46:05.2 9
156 311 Jürgenson Rein 3:46:07.1 103
157 310 Jürgenson Tjorven 3:46:09.3 10
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE