estenglv
WAP version
Login form
Haanja Rattamaraton 55 km
Haanja Rattamaraton 27 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
6. Haanja Rattamaraton (EEC)
Aeg 04.07.2004
Koht Haanja EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km Matkasõit 27 km Lastesõidud
Korraldaja SK X-Sport Lepa 2, Võru 65610 Ivar Tupp, Tel. +372 511 4179, Ivo Tupp, Tel. +372 5695 0649, xsport@hot.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 3 Kodanipork Raido Arctic Sport Club?1 01:59:09,7 1 1000
2 6 Kukk Sigvard Tallinn Kalev Chocolate Tea 02:03:08,6 1 995
3 2 Oras Allan Hawaii Express Kotkad 02:03:12,5 2 992
4 1 Maasikmets Alges Team Extreame I 02:03:44,0 2 990
5 5 Raudsepp Priit Tallinn Alexela ProTeam 1 02:07:50,5 3 989
6 4 Välbe Urmas Hawaii Express Kotkad 02:08:40,1 3 988
7 11 Kukk Erki Alexela ProTeam 2 02:09:45,4 4 987
8 22 Zorin Igor CFC Rattaklubi I 02:10:13,5 1 986
9 24 Selder Taavi Viru sk 02:10:39,0 5 985
10 9 Jordas Björn Soome Sibbo Vargarna 02:11:03,2 6 984
11 66 Tuisk Priit Hawaii Express Kotkad 02:11:29,0 7 983
12 34 Birkentals Mareks Latvia Latvia 02:13:11,5 8 982
13 18 Kruuse Rommi velo.clubbers.ee I 02:13:21,0 9 981
14 61 Kivil Peep Jõhvi-Püssi Jalgrattakl. 02:13:21,6 10 980
15 38 Semenjuk Andrei CFC Rattaklubi II 02:14:16,4 2 979
16 14 Subi Rivo velo.clubbers.ee I 02:14:23,2 11 978
17 65 Ratas Janno Author 02:14:27,7 3 977
18 13 Gristsenko Andrei Hawaii Express Tiigrid 02:14:44,3 12 976
19 12 Aulik Allan Alexela ProTeam 1 02:15:32,4 13 975
20 80 Molev Juri CFC Rattaklubi II 02:15:36,6 14 974
21 56 Perkons Marcis Latvia Latvia 02:15:39,0 15 973
22 30 Krull Mikk Author 02:15:40,9 16 972
23 60 Mets Are Cosmos 1 02:15:55,4 1 971
24 88 Pae Karl Tallinn KJK 02:15:57,9 17 970
25 47 Kampus Kaido Team Extreame I 02:17:18,6 4 969
26 41 Brokans Raimonds Läti Latvia 02:17:21,3 18 968
27 84 Hussar Kaidar 02:17:38,2 19 967
28 100 Piiritalo Janis Võru 02:18:31,5 20 966
29 37 Karu Virgo Hawaii Express Tiigrid 02:18:32,8 5 965
30 57 Öpik Oliver Politsei 1 02:18:34,0 21 964
31 44 Rebane Meelis Nissan Team 02:18:49,9 22 963
32 69 Oppi Art velo.clubbers.ee II 02:19:14,4 23 962
33 87 Ott Alari Ambla SK 02:19:14,7 24 961
34 75 Treier Grete Hawaii Express Kotkad 02:20:14,9 1 960
35 36 Himma Martti Team Extreame II 02:20:16,9 4 959
36 104 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 02:20:17,4 1 958
37 138 Kelk Indrek Tallinn 02:20:18,0 6 957
38 21 Gavriljuk Aleksei Assa Kesoro I 02:20:32,6 25 956
39 831 Maluhins Olegs Tallinn Hawaii express 02:20:41,0 7 955
40 95 Viikberg Jaanus Tallinn 02:20:49,3 8 954
41 68 Karro Margus Team Extreame II 02:21:16,9 26 953
42 85 Hansov Hanno Harju Kayaba-Yema 02:21:18,0 27 952
43 50 Eljas Avo Püha Loomaaed 1 02:21:18,3 28 951
44 53 Krull Alar Author 02:21:23,5 1 950
45 121 Sala Raivo Pärnu PSKL. OLYMPIC 02:22:10,1 29 949
46 127 Martinson Ainar CFC Rattaklubi III 02:22:21,1 5 948
47 39 Mikk Margus Arctic Sport Club1 02:22:21,9 30 947
48 54 Mägi Indrek velo.clubbers.ee II 02:22:56,2 31 946
49 225 Mikson Margus Tallinn 02:23:20,4 32 945
50 144 Hirv Pait Tallinn Hawaii Express 02:23:41,4 33 944
51 91 Saarna Rivo Alexela ProTeam 2 02:24:05,6 34 943
52 67 Haapsal Ahti Cosmos 1 02:24:06,3 9 942
53 113 Kudre Raul E.O.Map team 02:24:07,7 35 941
54 79 Loboda Edvard Tallinn 02:24:16,8 10 940
55 162 Hussar Aimar Võru 02:24:36,8 36 939
56 43 Hallop Gven Pärnu 02:24:37,4 6 938
57 70 Peipsi Aleko Hawaii Express Piraajad 02:24:44,9 11 937
58 112 Mäestu Jarek Püha Loomaaed 1 02:24:58,5 37 936
59 89 Kuhlap Kaupo Cosmos 1 02:25:14,6 12 935
60 55 Lepmets Tanel Arctic Sport Club 2 02:25:53,8 13 934
61 102 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi I 02:26:25,4 7 933
62 86 Kleinbergs Janis Hawaii Express Latvia 02:26:31,7 2 932
63 96 Rullis Martins Latvia Latvia 02:26:36,6 38 931
64 123 Järveoja Toomas Disel Racing Team 02:26:50,9 1 930
65 101 Valbahs Askolds Latvia Latvia 02:27:05,3 14 929
66 120 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl Kuusalu 02:27:06,6 39 928
67 133 Apse Agnis Spectus/Smiltene 02:27:08,0 40 927
68 27 Krusemann Magnus Nissan Team 02:27:15,6 41 926
69 132 Peenema Reijo Jõhvi-Püssi Jalgrattakl. 02:27:21,7 8 925
70 175 Sulcs Intars Latvia Latvia 02:27:24,0 42 924
71 97 Zunna Vilmars Spectus/Smiltene 02:27:57,5 2 923
72 92 Pani Marek Tallinn Freedown 02:27:58,6 43 922
73 72 Zebers Ainars Team Extreame I 02:28:12,9 3 921
74 211 Rohtmets Argo Tallinn 02:28:15,0 44 920
75 251 Vasemägi Janek Lääne-Viru 02:28:25,8 45 919
76 71 Schmidt Kaarel Viru sk 02:28:28,7 2 918
77 94 Lipp Aivar Cosmos 2 02:28:32,2 46 917
78 208 Klavers Maris Läti 02:28:47,2 47 916
79 83 Tamme Tanel Tallinn Gemini 02:28:53,7 48 915
80 109 Pilv Ivar Ambla SK 02:28:58,8 15 914
81 141 Mölder Ivo Järva 02:28:59,8 16 913
82 150 Kull Andre Tallinn Alexela-EM Trans 02:29:06,7 49 912
83 105 Lipp Sulev Alexela ProTeam 3 02:29:08,3 50 911
84 139 Arak Anti E.O.Map/Briko team 02:29:14,6 51 910
85 116 Kanep Urmas Alexela ProTeam 1 02:29:25,7 3 909
86 131 Pallotedder Taivo Disel Racing Team 02:29:38,1 52 908
87 280 Liivak Kalmer Mellex-Auto/Valvoline 02:29:54,9 9 907
88 177 Kink Ilmar Tartu OK Kape 02:30:01,0 53 906
89 226 Nielsen Mart Tallinn 02:30:49,2 54 905
90 165 Tarassov Igor Cannondale`s Fan 02:30:54,2 17 904
91 245 Laanemats Raivo Tallinn 02:30:58,7 18 903
92 184 Soidla Margus Lääne-Viru hawaii express, rakv 02:31:01,1 19 902
93 81 Lemloch Kuido Tallinn 02:31:07,1 20 901
94 229 Laanela Danek Pärnu PSKL OLYMPIC 02:31:11,4 55 900
95 839 Vanags Karlis Latvia Latvia 02:31:19,2 56 899
96 166 Puusepp Sven Tartu 02:31:21,2 57 898
97 213 Luik Sulev Tallinn Arctic Sport Club 02:31:26,4 58 897
98 171 Järveoja Jaanus Tartu Tartu ÜSK 02:31:58,5 4 896
99 154 Kaljumäe Arvo Tallinn 02:32:09,9 59 895
100 191 Kursitis Toms Latvia Latvia 02:32:16,1 2 894
101 179 Rauza Rolands Läti Latvia 02:33:00,8 10 893
102 808 Hermet Priit Team Extreme 02:33:01,9 60 892
103 834 Kazainis Viesturs Latvia Latvia 02:33:20,5 5 891
104 158 Furmanis Maris Latvia Latvia 02:33:28,5 61 890
105 194 Suviorg Andrus Lääne-Viru 02:33:38,0 3 889
106 48 Koosa Marko Disel Racing Team 02:33:39,9 62 888
107 134 Kovaljov Oleg Tallinn Triatlet 02:33:46,4 6 887
108 140 Koll Mart Jõgeva 02:33:50,7 21 886
109 201 Litovtsenko Kirill Hawaii Express Piraajad 02:33:57,8 22 885
110 93 Rebas Rauno KMT Fassaadimeistrid 02:34:09,5 63 884
111 182 Riismaa Timo Dünamo 02:34:16,9 64 883
112 287 Lohur Peedu Järva Imavere SK 02:34:30,9 3 882
113 160 Puhke Raivo Tartu TÜ 02:34:54,3 23 881
114 218 Saarnits Aigar velo.clubbers.ee Tartu I 02:36:09,2 7 880
115 197 Kruve Andres Lääne-Viru Rakvere 02:36:10,4 4 879
116 152 Ennuste Jaak Alexela ProTeam 2 02:36:12,9 8 878
117 103 Koch Kalju Hawaii Express Tiigrid 02:36:13,6 1 877
118 836 Eislers Ingus Latvia Latvia 02:36:14,9 5 876
119 902 Perkmann Kermo 02:36:19,9 6 875
120 279 Ever Riho Elion 2 02:36:37,1 24 874
121 312 Kannimäe Viljar Võru SCANPIX 02:36:42,8 11 873
122 124 Ojaots Aigar 02:36:44,6 65 872
123 148 Soo Veiko Tartu 02:36:49,4 25 871
124 145 Kristal Tõnis Cosmos 3 02:36:54,4 26 870
125 246 Martson Andres Tallinn 02:36:54,9 27 869
126 135 Nisamedtinov Ilhan EYP IT Team 02:36:56,0 66 868
127 118 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi I 02:36:57,4 67 867
128 115 Kaupmees Kalle Hawaii Express Hundid 02:37:01,4 4 866
129 809 Stüf Erkki Jõhvi-Püssi Jalgrattakl. 02:37:03,5 12 865
130 196 Suisalu Alvar 02:37:22,4 68 864
131 49 Viies Marcus Alexela ProTeam 2 02:37:23,6 69 863
132 203 Kuusik Rainer Tallinn 02:37:38,5 28 862
133 268 Priks Keijo Valga Tamatar 02:37:44,7 13 861
134 665 Tõnissaar Jaanus Alpriis 02:37:46,5 70 860
135 183 Ilves Sven Cannondale`s Fan 02:37:48,2 7 859
136 206 Ots Kaupo Tallinn asjaarmastaja 02:37:49,6 71 858
137 381 Maasing Tarmo Lääne-Viru 02:37:59,1 9 857
138 304 Käit Tiit 02:38:06,9 72 856
139 238 Vahi Kunnar Politsei 1 02:38:08,3 73 855
140 874 Rabsa Reinis Läti 02:38:17,7 14 854
141 265 Irves Hillar Võru Ekstreempark 02:38:25,9 29 853
142 164 Toome Roland Lääne-Viru Lääne-Virumaa 02:38:52,6 30 852
142 190 Soosalu Karen velo.clubbers.ee I 02:38:52,6 10 852
144 189 Sammalsaar Mait Nissan Team 02:38:55,1 4 850
145 232 Kalder Madis velo.clubbers.ee Tartu II 02:38:56,4 31 849
146 446 Korsen Imre Tallinn Albe Team 02:38:58,9 74 848
147 108 Tõnismäe Marek Cosmos 2 02:39:14,9 75 847
148 425 Lepasalu Laura Tartu TÜSK 02:39:22,0 2 846
149 236 Pletiens Ilgvars Spectus/Smiltene 02:39:23,6 5 845
150 221 Kelk Margus Tallinn 02:39:31,5 32 844
151 169 Melgalvis Gatis Läti 02:39:40,9 76 843
152 227 Suppi Ahti Tallinn 02:39:43,0 77 842
153 390 Bodnieks Andris Latvia Latvia 02:39:55,1 78 841
154 301 Truupõld Kaido Mellex-Auto/Valvoline 02:39:58,1 33 840
155 252 Kihulane Meelis velo.clubbers.ee Tartu I 02:40:06,1 79 839
156 248 Kaeramaa Gaido Tartu 02:40:09,4 34 838
157 170 Liis Lembit Jõgeva kona centrum 02:40:15,2 6 837
158 231 Krull Mart Eesti Raudtee Spordi 02:40:16,2 80 836
159 361 Haabma Siim CFC Rattaklubi VI 02:40:18,9 15 835
160 195 Mesi Ilmar Lääne-Viru Rakvere 02:40:31,1 2 834
161 315 Karja Kaupo Team Extreme 02:40:31,4 81 833
162 261 Rutkis Valts Läti 02:40:35,8 35 832
163 400 Uustalu Ants "SK 26""" 02:41:02,1 82 831
164 172 Soonets Art POSTIMEES-SCANPIX 02:41:43,4 36 830
165 299 Visnap Taavi Tallinn 02:41:43,9 83 829
166 290 Pärnik Jüri E.O.Map team 02:41:55,6 37 828
167 485 Holtsmann Siim Lääne-Viru 02:42:01,1 8 827
168 318 Murikse Aivar Lääne-Viru 02:42:04,6 11 826
169 241 Hendrikson Tõnu Elion 1 02:42:06,7 84 825
170 382 Vaikna Ville Tallinn VSK 02:42:07,7 85 824
171 289 Männama Kalle Cannondale`s Fan 02:42:08,8 5 823
172 291 Pae Arno Tallinn 02:42:09,1 86 822
173 339 Kroon Jorma Lääne-Viru 02:42:16,6 87 821
174 294 Kallakmaa Teet Tallinn Järva-Jaani SK 02:42:18,0 38 820
175 263 Lasmanis Martins Latvia Latvia 02:42:20,3 88 819
176 848 Iljenko Andrejs Läti 02:42:24,5 39 818
177 147 Kübar Andres E.O.Map team 02:42:28,2 7 817
178 193 Pindis Toomas POSTIMEES-SCANPIX 02:42:38,5 89 816
179 341 Lainoja Teet Põlva 02:42:46,9 40 815
180 276 Oolo Marek Tartu Hawaii Express 02:42:50,2 90 814
181 310 Erilane Ants Viljandi - 02:42:51,2 91 813
182 835 Prizhavoits Juris Latvia Latvia 02:42:53,7 41 812
183 228 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl Kuusalu 02:42:58,3 92 811
184 200 Himma Urmas Team Extreame II 02:43:00,9 12 810
185 292 Ahven Priit Tallinn 02:43:04,4 93 809
186 426 Urm Siim Tartu 02:43:06,5 94 808
187 274 Eelma Tõnu Lääne-Viru 02:43:07,2 95 807
188 358 Sepp Leivo team@emt 02:43:07,7 96 806
189 126 Rebane Marko Veloplus 02:43:08,3 97 805
190 844 Aasla Meelis Tallinn Albe Team 02:43:08,8 98 804
191 386 Uibo Madis Jõgeva 02:43:11,8 99 803
192 368 Põder Kaupo Saku Team 02:43:14,7 42 802
193 283 Münter Andres Tallinn 02:43:24,8 43 801
194 350 Vassus Raul Tallinn 02:43:27,0 100 800
195 281 Haze Janis Latvia Latvia 02:43:33,5 101 799
196 256 Rebane Indrek velo.clubbers.ee Tartu I 02:43:40,6 102 798
197 401 Reiman Priit Disel Racing Team 02:43:46,5 103 797
198 250 Türbsal Aimar Lääne-Viru väike-maarja 02:44:23,2 104 796
199 267 Strikholm Peeter Pärnu Püha Loomaaed 02:44:59,9 105 795
200 399 Õun Valdur Tallinn 02:45:04,1 106 794
201 335 Tulk Heiki Esport-Microlink 02:45:04,5 13 793
202 222 Viikmäe Kaupo Rapla 02:45:18,5 44 792
203 352 Kukk Meelis Püha Loomaaed 3 02:45:33,3 8 791
204 244 Priks Hanno Viljandi Rattaklubi I 02:45:40,2 14 790
205 153 Leemet Rainer Napal Team 02:45:46,5 107 789
206 262 Pint Meelis Elion 1 02:45:49,3 108 788
207 185 Elur Sven Tallinn velo.clubbers.ee 02:45:59,9 109 787
208 271 Aus Jaanus Tallinn 02:46:12,5 110 786
209 186 Mägi Andrus Kesko Agro Eesti AS IV 02:46:20,3 111 785
210 242 Parm Signe Team Extreme 02:46:24,6 3 784
211 198 Koolmeister Siim Hiiumaa Pühalepa Suusaklubi 02:46:28,5 9 783
212 178 Puhke Peeter Ambla SK 02:47:06,2 15 782
213 395 Pukk Andre Harju 02:47:15,6 112 781
214 214 Ernits Ardu Jõgeva Jõgeva 02:47:16,3 16 780
215 307 Kand Peeter Tallinn 02:47:20,8 45 779
216 340 Pikkpõld Lauri Viljandi 02:47:31,3 113 778
217 322 Kitsnik Kalvi Võru 02:47:36,4 46 777
218 336 Hiob Priit Viljandi Tamatar 02:47:47,4 114 776
219 117 Pensa Alo Tartu Tamme 02:47:51,6 115 775
220 192 Armulik Marek Tartu 02:47:52,5 116 774
221 249 Eelmets Indrek METS 02:48:06,0 117 773
222 397 Kaldarov Artur Tartu 02:48:15,8 118 772
223 455 Rozenbergs Gunars Latvia Latvia 02:48:17,9 9 771
224 367 Eihenbergs Marcis Läti 02:48:27,8 16 770
225 465 Tallo Toivo Pärnu 02:48:31,5 47 769
226 159 Rünk Ain Lääne-Viru 02:48:38,3 119 768
227 257 Valk Hillar Lääne-Viru 02:48:40,6 1 767
228 325 Pilbas Kristian Energia 02:48:42,8 120 766
229 176 Klampe Indrek Arctic Sport Club3 02:48:45,4 121 765
230 293 Sammel Koit Cosmos 3 02:49:01,1 48 764
231 119 Baranovskis Guntars Spectus/Smiltene 02:49:20,9 49 763
232 885 Kiskonen Eero Tallinn 02:49:25,6 122 762
233 207 Nurmsalu Rain Politsei 1 02:49:31,4 50 761
234 254 Tamm Bruno Viljandi Karksi-Nuia 02:49:44,8 123 760
235 354 Lamminsalo Malena Soome Sibbo Vargarna 02:49:48,3 4 759
236 423 Kaasik-Aaslav Henri Saku Team 02:49:50,7 51 758
237 493 Aasna Indrek Viljandi 02:49:53,0 124 757
238 130 Junkin Lauri velo.clubbers.ee Tartu II 02:50:00,2 17 756
239 233 Veilberg Ago Lääne-Viru 02:50:02,1 17 755
240 332 Nõmm Kalev Assa Kesoro I 02:50:12,2 18 754
241 311 Hallop Toomas Pärnumaa Karksi RK 02:50:13,9 19 753
242 321 Mõts Olavi Tallinn 02:50:17,9 52 752
243 387 Mihkels Stanislav Tartu 02:50:25,9 125 751
244 181 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi II 02:50:26,3 10 750
245 204 Kiiver Kaupo Tartu 02:50:34,2 126 749
246 215 Orav Ingmar Võru 02:50:46,8 127 748
247 297 Kirsipuu Tiit Tallinn 02:50:57,0 128 747
248 149 Kriisa Kaido Harju 02:51:05,9 129 746
249 305 Lagenõmm Aivar Tallinn Koeru SK 02:51:14,2 130 745
250 296 Saarnits Kaspar Põlva tamex 02:51:20,4 53 744
251 300 Laht Urmas Tallinn velo.clubbers.ee 02:51:28,8 131 743
252 323 Kiens Jüri Tartu 02:51:33,5 20 742
253 414 Tohver Avo Tallinn 02:51:44,9 132 741
254 442 Laanemets Meelis Toyota/Amserv Auto 02:51:50,3 133 740
255 429 Videvik Priit Lääne-Viru 02:51:52,4 134 739
256 593 Sild Ivo Tartu 02:51:54,8 54 738
257 420 Matvejeva Jana Järva 02:51:55,9 1 737
258 393 Jõgi Jaan Võru 02:51:57,3 6 736
259 253 Maks Meelis Tartu 02:51:58,5 135 735
260 394 Meriloo Janno 02:52:00,4 55 734
261 434 Muzis Girts 02:52:05,5 136 733
262 345 Saimre Kaido Püha Loomaaed 2 02:52:07,8 56 732
263 389 Lüüs Riho Lääne-Viru 02:52:09,5 10 731
264 408 Meimer Mikk Tallinn Keila 02:52:16,6 137 730
265 436 Koppel Mart Tartu Sangar 02:52:30,6 57 729
266 210 Ilves Kea-Kaia Arctic Sport Club 2 02:52:30,9 5 728
267 412 Tölpt Avo Tallinn Nüke 02:52:38,8 58 727
268 454 Kukk Kaido Tulika Takso 02:52:41,4 11 726
269 862 Pütsepp Mati Tartu 02:52:45,3 138 725
270 462 Merelaid Martin CFC Rattaklubi VI 02:52:50,1 18 724
271 403 Selde Tarmo Hawaii Express Piraajad 02:52:57,6 21 723
272 365 Ronk Toomas Viljandi Rattaklubi II 02:52:59,1 139 722
273 320 Kostabi Marek Võru 02:53:00,3 140 721
274 306 Viigipuu Toomas Tartu Tartu Velo 02:53:09,5 11 720
275 837 Eislers Gints Latvia Latvia 02:53:10,4 22 719
276 497 Põder Veiko Tallinn Veloplus Team 02:53:12,4 141 718
277 586 Eiger Rein Viljandi 02:53:13,1 142 717
278 285 Laanoja Risto EYP IT Team 02:53:16,3 143 716
279 413 Raudsepp Kalev Kesko Agro Eesti AS I 02:53:16,6 12 715
280 331 Puik Viljar Tallinn 02:53:18,4 144 714
281 472 Tammjärv Janar Võru 02:53:34,5 145 713
282 329 Saar Sulev Lääne-Viru VMSK 02:53:39,9 146 712
283 356 Morel Ülar Võru 02:53:53,0 147 711
284 615 Oja Jaan Valga 02:54:14,8 2 710
285 363 Karu Alar Politsei 2 02:54:31,8 148 709
286 477 Türbsal Madis Lääne-Viru V-MAARJA 02:54:36,9 149 708
287 857 Loo Martin Tallinn 02:55:10,6 12 707
288 564 Nurm Mati Valga Puide Talu SK 02:55:15,4 3 706
289 353 Krabi Taivo Tallinn 02:55:20,6 59 705
290 508 Kütt Mehis Toyota/Amserv Auto 02:55:24,7 150 704
291 374 Lapidus Boris Tallinn 02:55:32,6 151 703
292 402 Ansip Evelin Tartu 02:55:39,4 6 702
293 529 Kuul Toomas Tartu 02:55:46,4 152 701
294 324 Anton Tair Püha Loomaaed 3 02:56:01,6 153 700
295 456 Kokka Jaak Võru Selista Ehitus 02:56:06,1 154 699
296 220 Danilas Meelis Mellex-Auto/Valvoline 02:56:08,4 60 698
297 516 Traumann Raul Tallinn 02:56:13,7 61 697
298 379 Laaniste Andres Järva Koeru SK 02:56:17,4 155 696
299 278 Soone Marko Tallinn 02:56:24,4 156 695
300 632 Sulg Andres Tartu 02:56:25,1 157 694
301 467 Karming Richard CFC Rattaklubi VIII 02:56:28,1 13 693
302 309 Vähi Nikolai Valga 02:56:45,9 62 692
303 501 Jürjens Erik Tallinn Balteco 02:56:49,7 23 691
304 492 Allas Peeter Harju 02:56:53,3 158 690
305 308 Pettai Madis Tallinn Pettai Team 02:56:54,6 63 689
306 509 Kuusiku Kaido Tallinn 02:56:55,6 159 688
307 359 Looper Ero Tallinn Võrumaa Teataja 02:57:28,4 160 687
308 371 Kotov Raul Tallinn 02:57:35,4 64 686
309 259 Tammesoo Raul Savekate 02:57:46,8 65 685
310 488 Massur Villem "SK 26""" 02:57:48,1 161 684
311 891 Laur Urmas Tallinn 02:58:07,4 162 683
312 337 Kerner Andrus Tallinn Extran 02:58:32,9 163 682
313 416 Kask Aksel Pärnu Lasertool 02:59:04,5 13 681
314 317 Oot Anti Team Extreme 02:59:11,1 7 680
315 377 Haamer Hanno Esport-Microlink 02:59:12,6 24 679
316 378 Kaber Armand KMT Fassaadimeistrid 02:59:25,0 164 678
317 641 Jaanson Priit Valga 02:59:25,4 19 677
318 441 Laanep Lars Tulika Takso 02:59:25,8 165 676
319 649 Loitmaa Madis Tallinn 02:59:31,3 166 675
320 298 Laurson Mati Savekate 02:59:38,4 66 674
321 630 Suur Ivo Valga 02:59:41,7 14 673
322 421 Elster Heiti Harju Leegitsev Sadul 02:59:42,7 167 672
323 344 Jürgen Aivar Viljandi 02:59:54,3 168 671
324 443 Jõgis Janek Põlva 02:59:55,1 169 670
325 237 Pokker Urmas Võru 02:59:57,6 25 669
326 686 Treimuth Meelis Tallinn 03:00:00,7 67 668
327 431 Oder Rein Tartu 03:00:02,2 170 667
328 683 Põldma Ülo Tartu 03:00:03,5 171 666
329 475 Kruuse Enriko Viljandi 03:00:05,0 20 665
330 528 Juhe Aivo Tallinn VSK 03:00:07,4 172 664
331 882 Kanistik Heiki Tallinn 03:00:10,9 173 663
332 388 Soodla Raul Kesko Agro Eesti AS I 03:00:12,7 68 662
333 489 Leppik Janec Harju 03:00:14,3 174 661
334 470 Kaasik Illar Jõhvi-Püssi Jalgrattakl. 03:00:26,3 26 660
335 521 Uuetalu Tavo Lääne-Viru Virumaa Metsameeste 03:00:27,2 14 659
336 869 Tillo August Tallinn AWD 03:00:33,3 175 658
337 832 Maluhins Igors Tallinn Hawaii express 03:01:03,1 69 657
338 384 Uba Tarmo team@emt 03:01:16,3 176 656
339 827 Sokk Janar Võru 03:01:19,3 177 655
340 513 Tooming Andreas John Nurminen/Toompuit RC 03:01:32,2 178 654
341 853 Kask Jaanus Viljandi 03:01:42,6 179 653
342 876 Bauvald Andrus Tallinn 03:01:46,2 180 652
343 447 Kerner Argo Tallinn 03:01:49,5 70 651
344 392 Bortnikov Raino Rapla KoMo 03:01:55,0 181 650
345 369 Kiristaja Kalle Harju 03:02:15,7 71 649
346 460 Vällik Kristjan Tartu Kollane Särk 03:02:17,5 72 648
347 510 Vassus Indrek Viljandi 03:02:21,1 182 647
348 247 Tamm Andrus Rapla KoMo 03:02:40,5 73 646
349 415 Bauer Heigo Harju VTA Tehnika SK 03:02:45,4 27 645
350 613 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 03:02:57,2 74 644
351 515 Väljaru Peep Tartu Kaks Vänta 03:03:02,8 28 643
352 542 Klasman John-Assar Viljandi 03:03:23,7 29 642
353 286 Treimuth Margus Harju 03:03:24,1 183 641
354 445 Velps Uldis Tallinn 03:03:27,4 184 640
355 99 Väli Pear Tallinn Alexela ProTeam 3 03:03:30,3 185 639
356 450 Splite Janis Latvia Latvia 03:03:34,5 15 638
357 328 Liivamägi Kalev Team Sekurit Eesti 03:03:43,8 75 637
358 583 Laine Allan Vennad-Dahl Kuusalu 03:03:51,8 186 636
359 543 Viltsin Andris Tallinn Puide Talu SK 03:03:55,1 187 635
360 406 Kaasiku Reimo Ambla SK 03:03:56,8 76 634
361 137 Kivioja Raimo Lääne-Viru 03:04:01,0 188 633
362 366 Freimann Ilmar Tartu 03:04:18,3 189 632
363 437 Mägi Heiki Tartu 03:04:36,4 77 631
364 364 Pärnik Tea E.O.Map/Briko team 03:04:47,1 2 630
365 417 Kikkas Andrus Assa Kesoro II 03:04:53,1 190 629
366 622 Püss Priit Tallinn VSK 03:05:11,5 191 628
367 607 Pae Andres Tartu 03:05:16,3 192 627
368 495 Rautenberg Artur Läti 03:05:16,8 78 626
369 284 Järsk Jarmo Viljandi 03:05:17,5 193 625
370 458 Järve Kristjan Tallinn 03:05:18,3 194 624
371 628 Reedi Teet Tartu Tartu Suusaklubi 03:05:19,3 30 623
372 721 Kiivit Lauri Tartu 03:05:20,5 195 622
373 313 Mägi Arved Järva 03:05:35,4 16 621
374 878 Käsnar Aivo Tartu 03:05:36,6 79 620
375 435 Ansip Fred Tartu 03:05:37,5 196 619
376 507 Vahrusev Toomas Valga 03:05:52,3 197 618
377 385 Harand Erki Esport-Microlink 03:06:04,8 198 617
378 482 Orav Erki Tartu 03:06:07,7 199 616
379 616 Rääbis Mati Toyota/Amserv Auto 03:06:08,5 17 615
380 693 Kullas Aivar Ehitusf. Rand & Tuulberg 03:06:13,6 31 614
381 614 Vahrusev Oleg Tallinn 03:06:18,8 200 613
382 541 Mättas Taavi Tartu Tamme 03:06:31,8 201 612
383 840 Koovit Toomas Tallinn 03:06:44,7 80 611
384 216 Tarvis Peeter Rapla KOMO 03:06:52,8 18 610
385 502 Peegel Lauri Viljandi 03:06:59,6 21 609
386 893 Pruus Peeter Rapla KoMo 03:07:32,1 15 608
387 576 Oper Vampula Võru 03:07:32,8 8 607
388 859 Miljan Eno Harju 03:07:33,9 81 606
389 653 Mägi Margus 03:07:34,3 202 605
390 518 Arras Heiki Tartu 03:07:36,7 203 604
391 448 Kull Erki Tartu 03:07:43,5 204 603
392 578 Krüünvald Margo 03:07:54,7 205 602
393 689 Reinvald Margus Tallinn 03:08:05,1 82 601
394 858 Lumik Karel Võru 03:08:28,3 206 600
395 634 Voolaid Peeter Mellex-Auto/Valvoline 03:08:33,9 9 599
396 804 Raatma Jüri Tallinn 03:08:52,7 207 598
397 469 Inno Ain Lääne-Viru 03:09:09,9 32 597
398 730 Nurm Ahti Puide Talu SK 03:09:20,4 208 596
399 534 Rekand Raido Tartu 03:09:40,0 22 595
400 545 Narits Egon Tallinn Nargon 03:09:42,9 209 594
401 587 Kivi Teemar Tallinn 03:09:43,4 210 593
402 375 Vunk Kalev Tartu 03:09:48,3 83 592
403 860 Mägi Allar Lääne-Viru 03:09:50,8 84 591
404 638 Einroos Raino Tallinn 03:09:53,0 85 590
405 648 Heinväli Even velo.clubbers.ee 69 03:10:00,6 211 589
406 861 Peensalu Aimer Tallinn Sport 2001 03:10:01,2 212 588
407 234 Põldoja Tauno Tallinn 21CC 03:10:03,5 86 587
408 817 Tillemann Taikki Harju 03:10:04,8 213 586
409 418 Paat Rein 03:10:06,3 214 585
410 422 Männiste Marko Tallinn 03:10:09,2 215 584
411 326 Kiipsaar Raido Skanska Team 03:10:11,8 87 583
412 428 Sauga Indrek Tallinn Lokman 03:10:19,0 216 582
413 478 Unt Ivo Tallinn 03:10:30,4 217 581
414 535 Eliass Girts Latvia Latvia 03:10:36,7 88 580
415 558 Tähiste Tarmo Pärnu 03:10:37,9 89 579
416 457 Vaab Agur Lääne-Viru 03:10:45,0 90 578
417 459 Kukk Aivo Tulika Takso 03:10:47,7 19 577
418 473 Urbmets Allar Harju 03:10:49,6 91 576
419 440 Toome Rita Lääne-Viru LÄÄNE-VIRUMAA 03:10:55,6 3 575
420 662 Roose Riivo Tartu 03:11:37,5 23 574
421 822 Lott Jaan Tartu 03:11:41,4 92 573
422 671 Matvejev Ahto Järva Vargamäe SK 03:11:45,2 20 572
423 554 Puri Tarvo Tallinn 03:11:45,7 218 571
424 330 Raidvee Priit Tartu 03:11:48,2 93 570
425 875 Noreiks Gatis Läti 03:11:52,9 94 569
426 590 Nirgi Ailar Tallinn Stamina 03:11:54,4 95 568
427 451 Kivioja Lea Lääne-Viru 03:11:58,1 4 567
428 500 Kangilaski Taivo Energia 03:11:58,4 219 566
429 486 Velps Janis Tallinn 03:12:02,2 96 565
430 651 Rumm Ranno Tartu avancia 03:12:09,2 220 564
431 879 Kannel Alari Harju 03:12:13,8 97 563
432 676 Pilliroog Alari Tallinn 03:12:15,5 221 562
433 511 Välja Margus Tallinn STAMINA SK 03:12:25,0 33 561
434 887 Kikas Simmo Craft 03:12:31,8 222 560
435 476 Elling Toomas Tallinn 03:12:46,9 223 559
436 484 Kern Raul Tartu velo.clubbers.ee 03:13:40,4 224 558
437 351 Kelk Veiko Napal Team 03:13:53,9 225 557
438 880 Uismants Caune 03:13:54,9 3 556
439 398 Ansmitt Aare Viljandi Viljandi Rattaklubi 03:14:02,2 98 555
440 342 Vasar Kaidu Valga 03:14:05,9 226 554
441 654 Luikme Peeter Tartu 03:14:11,3 99 553
442 668 Kaare Jaanus Lääne-Viru 03:14:25,9 100 552
443 877 Zahkna Hillar 03:14:30,7 101 551
444 773 Malsroos Mait Tallinn 03:14:50,9 102 550
445 667 Potashenkov Anatoli Tartu 03:14:59,5 227 549
446 433 Ribelus Kalle Tallinn 03:15:13,2 103 548
447 741 Paal Vahur Savekate 03:15:18,5 34 547
448 854 Kiuru Väino Tartu 03:15:23,2 228 546
449 592 Kihu Janar Jõgeva 03:15:33,1 229 545
450 536 Kaur Jaanus Skanska Team 03:15:54,1 35 544
451 76 Celmaraugs Ints Läti Latvia 03:16:02,3 104 543
452 560 Rodima Janar Harju 03:16:04,2 230 542
453 850 Kaasla Alan Viljandi 03:16:12,5 231 541
454 556 Kivila Matis 03:16:46,6 16 540
455 525 Jallai Janis VÕK Rahuoperatsioonide k. 03:16:51,4 232 539
456 864 Rea Tarmo Tallinn 03:16:54,6 233 538
457 559 Rodi Arvo Harju eesti worldloppeti k 03:17:02,0 4 537
458 438 Tapfer Riho Tartu 03:17:07,2 234 536
459 523 Metsaots Jaanus Harju 03:17:08,1 105 535
460 625 Kotsalainen Asse Tallinn 03:17:11,5 235 534
461 452 Jurs Andres Tallinn 03:17:15,2 236 533
462 424 Martinson Jüri Püha Loomaaed 2 03:17:25,9 36 532
463 619 Lejins Andis Läti Latvia 03:17:44,6 37 531
464 759 Raud Gunnar Tartu Sport-Tex 03:17:47,2 237 530
465 890 Joonas Anti Võru 03:17:58,3 106 529
466 474 Sinitsyn Ants Tallinn Hansa Sk 03:18:00,0 38 528
467 419 Splite Karlis Latvia Latvia 03:18:05,7 238 527
468 596 Bergvald Gunnar Tallinn 03:18:17,6 239 526
469 633 Vain Toomas Harju Glaskek 03:18:23,1 240 525
470 360 Paju Tormi John Nurminen/Toompuit RC 03:18:27,0 241 524
471 720 Moks Marin METS 03:18:39,2 7 523
472 302 Kollo Tiit Tallinn Eesti Worldloppeti K 03:18:45,4 39 522
473 655 Metsva Mart Viljandi 03:18:46,8 17 521
474 449 Ots Ivar-Illimar EYP IT Team 03:18:48,0 242 520
475 391 Aule Krister Viljandi 03:18:55,6 243 519
476 373 Keel Kätlin KMT Fassaadimeistrid 03:19:09,0 8 518
477 410 Raudsepp Marje Kesko Agro Eesti AS II 03:19:14,3 5 517
478 652 Kasper Raul Tallinn 03:19:18,7 244 516
479 892 Laine Andre Võru 03:19:20,3 107 515
480 709 Tallo Arvi Tallinn 03:20:11,5 245 514
481 522 Korss Kuldar Tartu 03:20:22,6 108 513
482 617 Kobin Ragnar Elion 2 03:20:28,3 246 512
483 550 Kivistik Ülo Tallinn 03:20:39,0 40 511
484 574 Tamkivi Tarmo Harju 03:20:40,8 109 510
485 684 Leisi Rain Tallinn 03:20:41,7 110 509
486 490 Tuulpärg Madis Valga 03:20:45,9 247 508
487 886 Zigurs Didzis Läti 03:20:47,8 248 507
488 855 Kivi Toivo Tallinn Saunaklubi eri 03:20:54,9 41 506
489 644 Tavast Andres Tallinn 03:21:00,8 111 505
490 661 Orason Tõnu "SK 26""" 03:21:05,4 249 504
491 705 Õim Robert Kesko Agro Eesti AS II 03:21:05,9 18 503
492 530 Kallasmaa Sander Tallinn 03:21:13,3 250 502
493 715 Pallum Priit OPTIROC I 03:21:21,3 251 501
494 690 Lükko Aare Tartu 03:21:52,7 21 500
495 678 Hämmelberg Meelis Võru Sport-tex 03:22:15,9 252 499
496 533 Laansalu Meelis Tartu 03:22:17,1 112 498
497 761 Torim Ants VÕK Rahuoperatsioonide k. 03:22:25,2 253 497
498 567 Jõeste Alar Tallinn 03:22:43,8 113 496
499 659 Uus Jaan Tallinn 03:22:55,5 42 495
500 580 Päll Kermo Harju 03:22:56,1 254 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE