estenglv
WAP version
Login form
6. Elva Rattamaraton 68 km
6. Elva Rattamaraton 28 km
www.elva.ee
301 Moved Permanently Date: Thu, 19 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
6. Elva Rattamaraton (EEC)
Aeg 09.07.2006
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit kell 12:00 Matkasõit kell 12:15 Lastesõidud kell 12:20
Korraldaja Elva Spordiliit, Puiestee 2, Elva 61507 Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 1 Maimre Raivo Alexela Pro Team I 2:09:09.5 1 1000
2 1054 Kirsipuu Jaan 2:09:46.3 2 995
3 10 Austa Caspar 2:09:49.1 3 992
4 5 Kukk Sigvard VELOPLUS-NISSAN 1 2:10:20.5 4 990
5 2 Maasikmets Alges Arctic Sport Club 1 2:10:23.0 5 989
6 8 Zviedris Normunds TEAM ZZK 2:10:30.5 6 988
7 12 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1 2:10:40.4 7 987
8 3 Tamkõrv Helmet Arctic Sport Club 1 2:10:57.2 8 986
9 37 Melderis Romans TEAM ZZK 2:11:03.1 9 985
10 34 Krull Kaupo CFC 2:11:59.1 1 984
11 7 Selder Taavi Alexela Pro Team I 2:12:01.6 2 983
12 997 Usin Risto 2:12:27.3 3 982
13 41 Aduson Andre CFC 2:12:56.0 10 981
14 24 Birkentals Mareks TEAM RAIMAKS 2:13:06.2 11 980
15 30 Molev Juri VELOPLUS-NISSAN 1 2:14:55.6 12 979
16 20 Hallop Gven Hawaii Express Kotkad 2:16:02.2 4 978
17 9 Tuisk Priit Hawaii Express Kotkad 2:16:14.9 13 977
18 27 Vanags Karlis TEAM RAIMAKS 2:16:16.1 5 976
19 48 Karu Virgo Hawaii Express Kotkad 2:16:18.7 14 975
20 280 Jakin Alo JSK Tamme 2:16:35.8 6 974
21 35 Väinsalu Kert TÜSK 2:16:49.0 15 973
22 13 Kivil Peep Jõhvi RK-Jewe 2:17:45.7 16 972
23 19 Öpik Oliver velo clubbers 1 2:18:05.5 17 971
24 11 Aulik Allan Alexela Pro Team II 2:18:52.4 18 970
25 225 Utar Urmo 2:18:56.1 1 969
26 994 Semenjuk Andrei 2:19:54.9 7 968
27 117 Perkman Kermo Viljandi Rattaklubi I 2:19:56.9 2 967
28 47 Kiskonen Eero 2:20:32.1 19 966
29 42 Krusemann Magnus VELOPLUS-NISSAN 1 2:20:37.0 20 965
30 156 Baranovskis Guntars Spectus/BH/Smiltene I 2:20:40.3 21 964
31 108 Olkonen Erik JSK Tamme 2:21:00.9 3 963
32 68 Viikberg Jaanus Hawaii Express Rakvere 2:21:04.6 22 962
33 995 Karu Allar 2:21:22.2 8 961
34 22 Välbe Urmas Hawaii Express Kotkad 2:21:27.0 1 960
35 28 Holtsmann Siim Hawaii Express Rakvere 2:21:30.1 4 959
36 31 Randma Kristjan TÜSK 2:21:32.9 9 958
37 79 Kauk Anti Cosmos Race 2:21:39.5 23 957
38 53 Mikk Margus Arctic Sport Club 2 2:21:42.3 24 956
39 341 Oja Meelis Lõuna Politseiprefektuur 2:21:54.1 25 955
40 105 Soo Veiko 2:21:55.5 26 954
41 66 Krull Mikk Alexela Pro Team II 2:21:55.6 27 953
42 102 Hussar Aimar AREAL team 2:21:55.8 28 952
43 65 Apse Agnis Spectus/BH/Smiltene I 2:21:56.7 29 951
44 986 Põvvat Rainer 2:22:00.7 10 950
45 81 Vist Kalev 2:22:07.7 2 949
46 109 Shumanov Tiit Rakke 24h 2:22:09.7 1 948
47 44 Hirv Pait Haanja RK Välla 2:22:11.8 30 947
48 157 Oru Kaido Haanja RK Rohtõsuu 2:22:16.0 31 946
49 69 Hermet Priit Extreme I 2:22:29.7 32 945
50 52 Sala Raivo Jõhvi RK-Jewe 2:22:48.1 33 944
51 63 Mõttus Tarmo Haanja RK Välla 2:23:20.8 34 943
52 80 Kruve Andres VELOPLUS-NISSAN 1 2:23:30.1 5 942
53 98 Lepmets Tanel Arctic Sport Club 2 2:23:35.2 35 941
54 1040 Gristsenko Andrei Hawaii Express Tiigrid 2:24:12.4 36 940
55 40 Kannimäe Viljar Haanja RK Postimees/Scanpix 2:24:31.2 11 939
56 72 Loboda Edvard velo clubbers 1 2:24:46.6 37 938
57 962 Valvas Vahur 2:24:49.0 38 937
58 26 Kirsipuu Toomas 2:25:29.6 3 936
59 67 Kopli Tarmo Hawaii Express Skorpionid 2:25:30.6 39 935
60 91 Põld Ivo Cosmos Race 2:25:31.5 40 934
61 90 Piiritalo Janis Haanja RK Välla 2:25:32.7 41 933
62 158 Põder Jaanus Püha Loomaaed II 2:25:36.7 6 932
63 104 Pukk Andre 2:25:37.4 42 931
64 86 Pilv Ivar Ambla SK 2:25:41.7 43 930
65 989 Pae Karl 2:26:00.4 12 929
66 101 Pallo Rait 2:26:13.0 44 928
67 111 Saarna Rivo Alexela Pro Team III 2:26:32.4 45 927
68 155 Kütt Mehis Amserv Toyota Team 2:26:32.4 46 926
69 95 Mikson Margus 2:26:36.8 47 925
70 203 Suluste Jüri 2:26:44.6 4 924
71 55 Räitsak Kaspar Jõhvi RK-Jewe 2:27:15.4 7 923
72 96 Pani Marek 2:27:18.8 48 922
73 133 Toots Valdis 2:27:21.7 49 921
74 640 Baltaisbrencis Janis TREK-PHILIPS-METALEKS 2 2:27:24.9 50 920
75 39 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 2:27:43.5 8 919
76 94 Hussar Kaidar AREAL team 2:27:51.8 51 918
77 146 Mölder Ivo 2:28:03.0 52 917
78 165 Tillemann Taikki 2:28:21.0 53 916
79 144 Miller Mait Cosmos Expert 2:28:36.0 54 915
80 15 Karlson Urmas Arctic Sport Club 1 2:28:36.9 2 914
81 49 Skutelis Aivars TEAM ZZK 2:28:46.2 55 913
82 89 Nõmm Raivo Cosmos Expert 2:28:52.2 56 912
83 139 Muru Ivo Puide Talu SK 2:28:53.2 5 911
84 207 Salumäe Priit 2:28:59.5 57 910
85 1004 Juhanson Ain-Alar 2:28:59.7 58 909
86 103 Kovaljov Oleg Tervisesportlased 2:29:01.6 6 908
87 248 Põld Heigo 2:29:05.4 59 907
88 71 Rohtmets Argo Sportland Nike Team I 2:29:09.6 60 906
89 16 Zorin Igor Cosmos Team 2:29:14.0 13 905
90 136 Kuhlap Kaupo Cosmos Team 2:29:15.3 7 904
91 186 Ilves Martin Kesko Agro I 2:29:17.5 9 903
92 114 Iljenko Andrejs Spectus/BH/Smiltene II 2:29:21.2 61 902
93 187 Dolgovas Andrejus Hawaii Express Lietuva 2:29:21.7 14 901
94 191 Haapsal Ahti Cosmos Race 2:29:22.6 8 900
95 247 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 1 2:29:36.4 62 899
96 274 Zemitis Uvis TREK-PHILIPS-METALEKS 1 2:29:43.3 63 898
97 152 Tähve Rauno Porter Racing 2:29:45.6 10 897
98 123 Uuk Aimur 2:29:47.4 3 896
99 171 Toome Roland EXPERT RAKVERE 2:29:47.6 64 895
100 266 Viikmäe Kaupo 2:29:48.1 65 894
101 14 Kangert Tanel 2:29:52.1 15 893
102 145 Kroon Jorma EXPERT RAKVERE 2:30:06.9 66 892
103 1000 Kalverss Maris 2:30:11.8 67 891
104 97 Peipsi Aleko Hawaii Express Tiigrid 2:30:11.8 9 890
105 125 Juronen Pertti Hawaii Express Hundid 2:30:11.8 68 889
106 189 Tõnismäe Marek Cosmos Expert 2:30:31.2 69 888
107 276 Pruus Peeter 2:30:35.7 11 887
108 88 Lapsin Vladimir Cosmos Team 2:30:40.7 16 886
109 197 Ligema Martin 2:30:53.8 12 885
110 173 Tarassov Igor Tervisesportlased 2:30:54.1 10 884
111 230 Saarna Karel Rõuge Racing Team I 2:30:55.4 17 883
112 204 Laaniste Mart 2:31:09.1 70 882
113 161 Saarniit Jürgen 2:31:13.8 71 881
114 237 Jõgeva Toomas 2:31:14.4 72 880
115 181 Lehtmaa Aivar Trassid 2:31:15.7 11 879
116 232 Kallari Taimar 2:31:17.0 73 878
117 167 Palloteder Taivo Sportland Nike Team I 2:31:19.9 74 877
118 50 Tisler Ergo Hawaii Express Tiigrid 2:31:20.7 75 876
119 118 Kanep Urmas 2:31:20.9 1 875
120 141 Soonets Art Haanja RK Postimees/Scanpix 2:31:21.9 76 874
121 231 Järvelainen Riho Haanja RK Postimees/Scanpix 2:31:23.6 12 873
122 163 Peri Pait Haanja RK Tsälbä 2:31:24.3 77 872
123 206 Rünk Ain EXPERT RAKVERE 2:31:26.7 78 871
124 116 Roskoss Janis Spectus/BH/Smiltene I 2:31:26.8 79 870
125 137 Bergvald Gunnar HVSK Padise 2:31:28.3 80 869
126 159 Reinbach Heirel Cosmos Fun 2:31:39.3 18 868
127 223 Trepp Janek 2:31:48.8 81 867
128 326 Kristal Tõnis Cosmos Expert 2:31:56.5 13 866
129 377 Ozols Dainis Spectus/BH/Smiltene I 2:31:58.7 14 865
130 190 Nurk Kaarel 2:32:21.8 82 864
131 182 Suviorg Andrus EXPERT RAKVERE 2:32:30.5 4 863
132 179 Koch Kalju Hawaii Express Skorpionid 2:32:43.0 1 862
133 121 Elling Toomas Kesko Agro I 2:32:48.1 83 861
134 1018 Ots Indrek Haanja RK Kerekunnu 2:32:52.0 84 860
135 240 Karja Kaupo Extreme I 2:32:52.5 19 859
136 242 Alisauskas Saulius Hawaii Express Lietuva 2:32:56.8 85 858
137 143 Mõts Olavi Haanja RK Kerekunnu 2:32:57.7 86 857
138 99 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 3 2:32:57.8 87 856
139 415 Aasa Jan 2:32:59.0 88 855
140 46 Männiste Meeme Arctic Sport Club 3 2:33:04.6 89 854
141 170 Kitsnik Kalvi Haanja RK Tsälbä 2:33:05.5 90 853
142 58 Rips Leho Extreme I 2:33:06.6 91 852
143 334 Raag Kaupo Whirlpool 2:33:07.0 92 851
144 294 Karu Olav Viru Politsei 2:33:08.6 15 850
145 175 Veri Aivar 2:33:12.0 16 849
146 563 Bernans Mikelis 2:33:15.1 13 848
147 198 Puhke Raivo 2:33:20.6 17 847
148 216 Pill Rein 2:33:28.0 93 846
149 113 Kalde Meelis 2:33:34.4 94 845
150 389 Rumm Ranno 2:33:35.6 95 844
151 277 Pindis Toomas Haanja RK Postimees/Scanpix 2:33:48.6 96 843
152 228 Vesselov Meelis 2:33:50.1 97 842
153 92 Lipp Aivar Hawaii Express Skorpionid 2:33:51.7 98 841
154 126 Kask Janek Hawaii Express Rakvere 2:34:01.9 99 840
155 6 Kukk Erki Alexela Pro Team I 2:34:04.4 100 839
156 202 Lagenõmm Aivar Ambla SK 2:34:09.1 101 838
157 259 Nõmm Margus MANN LINES 2:34:25.5 102 837
158 169 Smilktens Karlis TREK-PHILIPS-METALEKS 1 2:34:48.2 103 836
159 135 Põldma Mirko Rakke 24h 2:34:52.8 104 835
160 278 Viljus Ivo Püha Loomaaed IV 2:34:54.8 18 834
161 61 Brokans Raimonds 2:34:58.4 105 833
162 263 Lepiksaar Madis Kesko Agro VI 2:35:03.5 14 832
163 177 Ots Kaupo Haanja RK Kerekunnu 2:35:11.1 106 831
164 128 Palm Tõnno 2:35:13.9 107 830
165 269 Karu Alar Viru Politsei 2:35:18.4 108 829
166 78 Rebane Marko VELOPLUS-NISSAN 2 2:35:30.2 109 828
167 32 Gornischeff Artur 2:35:31.3 20 827
168 70 Kargu Oskari 2:35:32.2 110 826
169 212 Talumaa Raul Assa-Kesoro I 2:35:45.9 111 825
170 363 Neeme Virgo Hawaii Express Hundid 2:36:01.3 112 824
171 200 Õun Valdur 2:36:02.3 113 823
172 162 Kand Peeter 2:36:03.9 114 822
173 246 Luik Kaido Rõuge Racing Team II 2:36:09.3 115 821
174 311 Kõrran Timmo 2:36:10.5 116 820
175 172 Tiit Aarne Disel Racing Team 2:36:14.0 117 819
176 149 Räpo Ahto 2:36:17.2 118 818
177 218 Lõoke Martin HVSK Murru 2:36:17.8 119 817
178 283 Toots Tiit Rõuge Racing Team II 2:36:21.7 120 816
179 448 Klampe Indrek 2:36:25.6 121 815
180 310 Kadastu Janar Haanja RK Rohtõsuu 2:36:26.7 122 814
181 408 Mets Toomas 2:36:27.5 123 813
182 974 Raudsepp Kristjan 2:36:28.7 15 812
183 605 Madison Janar 2:36:29.0 124 811
184 304 Cirulis Gints 2:36:30.3 19 810
185 325 Kallakmaa Teet 2:36:32.6 20 809
186 290 Kuljus Ülo Haanja RK Välla 2:36:33.0 2 808
187 255 Ots Ivar 2:36:40.3 125 807
188 987 Tammiste Veiko 2:36:41.4 21 806
189 84 Laanela Danek 2:36:45.7 126 805
190 23 Kampus Kaido Arctic Sport Club 2 2:37:18.8 127 804
191 374 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 2 2:37:22.9 128 803
192 227 Sammalsaar Mait VELOPLUS-NISSAN 2 2:37:43.9 5 802
193 64 Kivistik Egert 2:38:01.6 16 801
194 151 Agarmaa Mihkel TÜSK 2:38:09.6 17 800
195 236 Kanistik Heiki 2:38:10.8 129 799
196 327 Teder Koit Viljandi Rattaklubi III 2:38:13.0 6 798
197 288 Rumberg Tambet Arctic Sport Club 4 2:38:16.0 130 797
198 261 Melgalvis Gatis Spectus/BH/Smiltene II 2:38:19.9 131 796
199 194 Vahi Kunnar Lõuna Politseiprefektuur 2:38:23.0 132 795
200 319 Anton Tair Püha Loomaaed II 2:38:27.0 133 794
201 183 Puhke Peeter Ambla SK 2:38:28.6 21 793
202 359 Valk Allan 2:38:28.8 134 792
203 264 Germanis Edijs 2:38:34.9 135 791
204 1051 Sutt Eero 2:38:38.9 136 790
205 353 Põldma Tõnu 2:38:40.3 137 789
206 338 Meeru Mart 2:38:41.4 138 788
207 188 Jullinen Erko AT Sport II 2:38:48.5 22 787
208 166 Räim Riko JULGESTUSPOLITSEI 1 2:38:50.6 139 786
209 473 Laarmaa Matti 2:38:57.0 140 785
210 185 Treimuth Meelis Haanja RK Rohtõsuu 2:38:59.8 141 784
211 337 Randma Taavo Energia III 2:39:08.1 142 783
212 282 Asavi Andrus Vennad-Dahl 1 2:39:29.8 143 782
213 233 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:39:34.1 144 781
214 352 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:39:37.2 145 780
215 302 Ever Riho velo clubbers 1 2:39:45.0 22 779
216 272 Valk Hillar Viru Politsei 2:39:49.0 2 778
217 279 Vähi Nikolai Valga Kalev 2:39:53.7 23 777
218 17 Tohvrel Rego VELOPLUS-NISSAN 2 2:39:55.3 146 776
219 256 Karu Markko 2:39:55.9 147 775
220 356 Sammel Arne Vennad-Dahl 1 2:40:11.6 3 774
221 224 Sauss Raimonds TREK-PHILIPS-METALEKS 2 2:40:13.5 148 773
222 213 Kask Jaanus 2:40:13.9 149 772
223 244 Kaseväli Kaimo 2:40:20.0 150 771
224 328 Laanemets Meelis Amserv Toyota Team 2:40:20.9 151 770
225 284 Liis Lembit Kesko Agro III 2:40:24.2 7 769
226 438 Tammistu Andrus 2:40:32.0 152 768
227 380 Junkin Priit 2:40:36.5 23 767
228 384 Reiska Alar Haanja RK Haraga 2:40:37.0 24 766
229 267 Pütsepp Mati 2:40:39.7 153 765
230 316 Reedi Teet ALAS KUUL 2:40:43.9 25 764
231 124 Kleinbergs Janis TEAM ZZK 2:40:45.2 8 763
232 289 Traumann Raul Arctic Sport Club 3 2:41:01.5 154 762
233 342 Põder Kaupo 2:41:03.9 155 761
234 452 Sild Ivo 2:41:04.8 156 760
235 530 Ivanov Mihhail 2:41:10.1 157 759
236 351 Jõgis Janek 2:41:12.5 158 758
237 330 Ozolins Ainars 2:41:18.7 9 757
238 196 Pinkis Artis 2:41:23.6 159 756
239 148 Paulins Kaspars 2:41:27.4 160 755
240 106 Ganzburgs Ivars 2:41:29.1 161 754
241 396 Lainevee Heiki Kesko Agro III 2:41:38.0 18 753
242 471 Neider Illar 2:41:38.7 24 752
243 270 Lapidus Boris 2:41:41.6 162 751
244 307 Koppel Tõnu AT Sport I 2:42:16.7 26 750
245 347 Joandi Tõiv 2:42:17.5 163 749
246 226 Koppel Kristjan Jõhvi RK-Allmar 2:42:24.7 19 748
247 425 Hang Tauno 2:42:25.6 164 747
248 472 Tell Taavi Assa-Kesoro I 2:42:33.0 165 746
249 217 Roose Riivo 2:42:33.4 25 745
250 1037 Kaasik-Aaslav Henri 2:42:35.4 166 744
251 346 Pihlap Raimond 2:42:35.4 26 743
252 501 Kõuhkna Tarmo 2:42:48.1 27 742
253 484 Klukin Aleksandrs 2:42:51.1 167 741
254 402 Lüüs Riho 2:42:57.1 10 740
255 480 Keel Kätlin 2:43:00.6 1 739
256 440 Kurg Õnne Hawaii Express Hundid 2:43:02.5 1 738
257 208 Miljan Eno 2:43:03.0 168 737
258 122 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi I 2:43:16.6 27 736
259 193 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 2:43:20.4 169 735
260 332 Tupp Ivar Haanja RK Papisöödu 2:43:22.5 170 734
261 350 Sammel Koit Cosmos Fun 2:43:26.8 28 733
262 401 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team II 2:43:31.5 171 732
263 358 Liivak Hannes HVSK Harku 2:43:36.9 172 731
264 541 Elster Heiti velo clubbers 3 2:43:46.8 173 730
265 393 Puik Viljar Hansab MTB Team 2:44:11.8 174 729
266 464 Laurson Mati 2:44:19.2 175 728
267 431 Kulo Kristo 2:44:25.5 176 727
268 138 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:44:25.6 20 726
269 93 Schultz Silver 2:44:29.7 21 725
270 1024 Reiljan Kuldar velo clubbers 2 2:44:34.8 29 724
271 1003 Pedai Andrus 2:44:42.6 177 723
272 490 Alttoa Risto 2:44:49.0 178 722
273 321 Ojaver Siim 2:44:54.1 179 721
274 417 Võsu Kalvar 2:44:55.8 180 720
275 375 Ristmets Margus 2:45:00.2 30 719
276 368 Kurvits Indrek 2:45:00.7 31 718
277 467 Kuusik Leho 2:45:01.2 181 717
278 271 Nurm Taavi 2:45:03.9 182 716
279 317 Mesi Ilmar 2:45:16.1 3 715
280 536 Lohur Peedu 2:45:24.4 22 714
281 250 Tupp Ivo Haanja RK Tsälbä 2:45:25.2 183 713
282 510 Kaidro Raul 2:45:25.6 184 712
283 589 Vana Janek 2:45:36.5 185 711
284 222 Vaitmaa Rainer Jõhvi RK-Jewe 2:45:48.4 23 710
285 235 Kiigemägi Andres 2:45:53.6 11 709
286 306 Reissaar Alari BPE Viru/ C:MS 2:45:56.9 186 708
287 154 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi II 2:45:59.1 187 707
288 445 Huik Aare Haanja RK Haraga 2:46:04.1 188 706
289 333 Sügis Harri 2:46:15.9 32 705
290 150 Rebas Rauno 2:46:18.7 189 704
291 376 Pärt Ahto Cosmos 2:46:20.2 33 703
292 273 Naumov Aleksei Assa-Kesoro I 2:46:35.1 190 702
293 388 Järvlepp Rainer 2:46:45.9 34 701
294 602 Kilk Ain Kivitammi 2:46:47.8 191 700
295 323 Maasing Tarmo 2:46:50.0 35 699
296 178 Haze Janis 2:46:56.0 192 698
297 437 Kuuseväli Ahti ETK MAKSIMARKET 2:46:58.3 193 697
298 594 Hanschmidt Gerli 2:47:02.6 194 696
299 524 Tooming Andreas Hansura Racing Team 2:47:07.5 195 695
300 515 Leppik Janec HVSK Harku 2:47:08.5 196 694
301 555 Kaasik Illar Jõhvi RK-Allmar 2:47:14.5 36 693
302 220 Männisalu Andrus Arctic Sport Club 4 2:47:18.3 197 692
303 544 Kerde Gert 2:47:19.1 198 691
304 601 Mägi Allar 2:47:20.9 37 690
305 329 Männama Kalle Kayaba 2:47:23.7 4 689
306 344 Erikson Toomas 2:47:27.7 199 688
307 595 Lepiksaar Indrek 2:47:34.5 200 687
308 459 Matvejeva Jana Vargamäe 2:47:40.3 2 686
309 257 Mägi Andrus Kesko Agro V 2:47:52.7 201 685
310 301 Manninen Ergo BPE Viru/ C:MS 2:47:56.5 24 684
311 292 Kaupmees Kalle Hawaii Express Piraajad 2:47:57.4 1 683
312 486 Süving Oliver Rattaportaal.net 2:47:59.8 25 682
313 405 Kõiv Kardon CSS Team 2:48:01.4 202 681
314 481 Talvik Heiki 2:48:04.9 203 680
315 251 Kukk Meelis 2:48:09.4 12 679
316 1059 Ojaveer Kaido 2:48:11.3 38 678
317 348 Heinmaa Henri 2:48:18.8 204 677
318 404 Leppik Viljar Trassid 2:48:21.2 205 676
319 493 Saluveer Joona Hawaii Express Lietuva 2:48:22.0 206 675
320 260 Kajaste Kristjan 2:48:22.4 207 674
321 547 Vähi Markus 2:48:22.9 208 673
322 434 Lukmann Riivo Väike-Maarja RSK 2:48:38.9 209 672
323 462 Haugas Margus 2:48:40.3 210 671
324 565 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team II 2:48:43.3 26 670
325 549 Lusis Aigars TEAM RAIMAKS 2:48:45.1 13 669
326 210 Aasla Meelis AT Sport I 2:48:50.7 211 668
327 1012 Kiiver Kaupo 2:48:52.5 212 667
328 412 Maidla Janek Rattaportaal.net 2:48:54.5 213 666
329 447 Vasar Kaidu Valga Kalev 2:49:01.0 214 665
330 443 Greenbaum Marko 2:49:05.1 215 664
331 724 Eesmaa Andrus 2:49:05.6 216 663
332 394 Kotov Raul velo clubbers 3 2:49:10.5 39 662
333 215 Koll Mart Kesko Agro II 2:49:15.8 217 661
334 361 Metsmaker Andres ALAS KUUL 2:49:20.7 218 660
335 400 Aasna Indrek Viljandi Rattaklubi II 2:49:33.7 219 659
336 299 Koppel Mart SANGAR 2 2:49:41.7 220 658
337 485 Letov Deniss 2:49:43.4 221 657
338 592 Romulus Andres 2:49:47.1 222 656
339 205 Ulans Martins TREK-PHILIPS-METALEKS 2 2:50:01.1 223 655
340 378 Oot Anti Extreme II 2:50:06.8 2 654
341 392 Tähiste Tarmo 2:50:07.1 224 653
342 318 Kannel Kalle 2:50:07.1 225 652
343 383 Sinisalu Tiit Väike-Maarja RSK 2:50:07.3 14 651
344 313 Vaga Merko 2:50:08.5 28 650
345 529 Purins Janis 2:50:09.3 3 649
346 331 Tamm Bruno 2:50:10.3 226 648
347 335 Viitkin Ain 2:50:13.4 227 647
348 293 Kozilans Guntis 2:50:16.0 40 646
349 763 Pedari Aimar 2:50:17.6 41 645
350 365 Pae Arno 2:50:29.7 228 644
351 297 Pletiens Ilgvars 2:50:32.3 15 643
352 511 Kotkas Kristo 2:50:38.4 229 642
353 469 Brück Urmas 2:50:39.2 230 641
354 414 Oder Rein 2:50:51.6 231 640
355 305 Ronimois Mihkel 2:51:11.1 27 639
356 533 Popp Kristian 2:51:22.8 232 638
357 142 Kriisa Kaido CITROEN TEAM 2:51:31.1 233 637
358 509 Tamm Andrus 2:51:37.3 234 636
359 295 Suurmägi Marko Viljandi Rattaklubi II 2:51:48.3 235 635
360 561 Kalmus Kaspar Kaitsejõudude Peastaap 2:51:55.4 236 634
361 966 Rozenbergs Gunars 2:51:57.0 5 633
362 424 Järve Marek 2:52:02.4 237 632
363 540 Paat Ly 2:52:04.1 2 631
364 1041 Reilson Silver 2:52:05.4 238 630
365 453 Pärnik Jüri AREAL team 2:52:10.3 42 629
366 985 Koolmeister Siim 2:52:12.4 28 628
367 430 Kivi Teemar 2:52:12.6 239 627
368 451 Olkonen Indrek 2:52:15.7 43 626
369 506 Maarits Andres 2:52:15.8 240 625
370 607 Saarma Jüri 2:52:17.4 241 624
371 535 Lilleorg Martti SANGAR 1 2:52:17.5 242 623
372 532 Saluste Peeter 2:52:18.3 44 622
373 369 Vassus Raul 2:52:18.6 243 621
374 492 Voolaid Peeter 2:52:19.6 6 620
375 614 Rõõmussaar Avo 2:52:21.5 244 619
376 320 Kiiler Gert 2:52:25.8 245 618
377 579 Einland Vello Kivitammi 2:52:34.4 16 617
378 1033 Vimba Janis 2:52:47.7 246 616
379 478 Linn Andi 2:52:48.6 247 615
380 652 Rikka Raimo 2:52:50.5 248 614
381 576 Kilk Kalle Energia V 2:52:52.4 249 613
382 495 Sepp Tõnis HVSK Harku 2:52:57.4 250 612
383 1050 Kuplis Andris 2:53:08.1 251 611
384 568 Nirgi Ailar Hawaii Express Piraajad 2:53:08.9 45 610
385 1052 Shteinbergs Ints 2:53:13.5 252 609
386 1070 Krumins Ingus 2:53:17.8 253 608
387 597 Paju Tormi Hansura Racing Team 2:53:19.8 254 607
388 475 Aarna Indrek Energia I 2:53:27.6 255 606
389 421 Morel Ülar 2:53:34.1 256 605
390 1021 Laaniste Andres 2:53:34.9 257 604
391 488 Irik Rein Cosmos Fun 2:53:36.5 17 603
392 543 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:53:40.7 258 602
393 444 Orgla Maario 2:53:51.8 259 601
394 466 Valdner Marek CITROEN TEAM 2:53:54.4 260 600
395 559 Luht Villu 2:53:54.6 46 599
396 446 Jaanimets Age velo clubbers 3 2:54:04.5 3 598
397 583 Saetalu Andres 2:54:16.3 47 597
398 454 Hõrak Tarmo 2:54:16.4 261 596
399 552 Sootla Indrek 2:54:27.4 262 595
400 345 Kleinbergs Raimonds TREK-PHILIPS-METALEKS 2 2:54:40.5 48 594
401 395 Lõokene Marek 2:54:42.1 263 593
402 416 Soodla Raul Kesko Agro III 2:54:42.9 264 592
403 494 Tõnso Veiko 2:54:52.1 265 591
404 435 Nõmm Kalev Assa-Kesoro I 2:54:57.7 49 590
405 658 Heinols Maris 2:54:59.5 266 589
406 73 Leigri Guido Püha Loomaaed I 2:55:09.8 29 588
407 349 Tarvis Peeter 2:55:10.1 7 587
408 1066 Kaliakina Tatjana 2:55:13.9 4 586
409 538 Abel Andrus 2:55:17.3 50 585
410 406 Kuusk Anti Püha Loomaaed III 2:55:21.8 51 584
411 696 Haug Risto 2:55:25.2 267 583
412 616 Toss Kaarel 2:55:32.3 8 582
413 590 Raidvee Priit 2:55:34.7 52 581
414 420 Eskla Anti 2:55:37.3 268 580
415 702 Maaring Benno 2:55:40.0 53 579
416 958 Lõppe Rein 2:55:48.2 269 578
417 508 Suisalu Siim 2:55:55.8 270 577
418 578 Parve Vahur Kaitsejõudude Peastaap 2:56:02.3 271 576
419 1046 Israel Olavi 2:56:06.9 272 575
420 514 Soo Erki CSS Team 2:56:10.1 273 574
421 503 Kaur Heikko 2:56:11.8 274 573
422 214 Pikkpõld Lauri 2:56:13.2 275 572
423 265 Leer Janek CITROEN TEAM 2:56:14.4 276 571
424 968 Rääk Tarmo 2:56:18.5 9 570
425 975 Abel Marko 2:56:46.7 30 569
426 573 Kangilaski Taivo Energia I 2:56:59.9 277 568
427 585 Põder Raivo HVSK Murru 2:57:03.1 278 567
428 428 Kroon Aivo Haanja RK Papisöödu 2:57:09.0 18 566
429 764 Laane Jüri 2:57:19.3 4 565
430 500 Aus Jaanus Disel Racing Team 2:57:32.4 279 564
431 527 Suurman Herkki 2:57:37.2 54 563
432 837 Salk Rene 2:57:48.2 280 562
433 357 Kasenõmm Priit 2:57:56.5 281 561
434 984 Slaidins Didzis 2:58:00.5 31 560
435 981 Slaidins Aldis 2:58:00.5 55 559
436 1035 Korol Eero 2:58:02.0 282 558
437 504 Pärnik Tea 2:58:04.9 3 557
438 312 Uudam Margus Energia I 2:58:10.2 283 556
439 965 Suursild Alo 2:58:27.7 284 555
440 245 Hendrikson Tõnu Elion 1 2:58:38.4 285 554
441 562 Pajus Rene Rummu Jürid 2:58:39.6 286 553
442 620 Aas Innar 2:58:41.0 287 552
443 482 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 2:58:43.5 19 551
444 599 Ojamaa Oliver Tele3 2:58:43.5 288 550
445 575 Kabonen Tiit 2:58:43.8 20 549
446 688 Saul Udo 2:58:51.5 289 548
447 598 Tamkivi Tarmo 2:59:01.0 56 547
448 638 Rassadkin Kalle JULGESTUSPOLITSEI 2 2:59:02.6 290 546
449 556 Velps Janis 2:59:07.5 291 545
450 571 Arus Tiit MANN LINES 2:59:09.1 292 544
451 577 Dovnar Tanel 2:59:09.8 293 543
452 176 Sala Arvo 2:59:13.6 294 542
453 949 Zalitis Edgars 2:59:54.4 295 541
454 850 Aamisepp Andres 2:59:56.4 296 540
455 770 Splite Janis 2:59:57.3 10 539
456 458 Vällik Kristjan Haanja RK Rohtõsuu 2:59:57.6 57 538
457 680 Kõiva Kalev Rummu Jürid 2:59:58.7 21 537
458 449 Muzis Girts 3:00:06.8 297 536
459 468 Leeduks Raul Extreme II 3:00:21.2 29 535
460 970 Kaeramaa Gaido 3:00:22.8 298 534
461 675 Kibin Allan 3:00:40.8 58 533
462 534 Malsroos Mait 3:00:43.6 299 532
463 560 Padosepp Siim 3:00:45.6 32 531
464 566 Küttis Sven 3:00:49.2 300 530
465 623 Lomp Priit Valga Kalev 3:01:00.8 30 529
466 618 Välk Meelis 3:01:01.8 301 528
467 673 Nurm Maris 3:01:13.1 5 527
468 1072 Järv Eron 3:01:15.9 302 526
469 362 Uuring Raul Energia V 3:01:16.6 303 525
470 587 Jõgi Andrus 3:01:16.8 59 524
471 963 Konnov Rait 3:01:24.0 304 523
472 582 Pae Andres Elion 3 3:01:24.4 305 522
473 399 Reiman Priit Disel Racing Team 3:01:24.5 306 521
474 665 Ottel Rando 3:01:26.0 307 520
475 603 Ird Indrek 3:01:27.2 308 519
476 612 Rekand Raido 3:01:28.0 31 518
477 531 Jaanimäe Jan SANGAR 1 3:01:28.9 309 517
478 1031 Elur Sven Viljandi Rattaklubi III 3:01:29.1 310 516
479 988 Verbu Jaano 3:01:34.2 32 515
480 667 Erik Raivo 3:01:42.7 311 514
481 548 Mauring Katrin Viljandi Rattaklubi IV 3:01:56.2 4 513
482 750 Zirk Gunnar 3:02:17.8 312 512
483 832 Kuusk Keijo 3:02:32.3 313 511
484 521 Seeder Eldur Politseiamet 3:02:37.5 22 510
485 760 Riismaa Joel 3:02:45.5 314 509
486 634 Küünal Jaan 3:02:55.0 23 508
487 470 Kiisk Kaukko 3:03:09.5 315 507
488 722 Kadajane Eiki Vennad-Dahl 2 3:03:15.3 24 506
489 522 Perm Ivar 3:03:26.1 60 505
490 239 Tarasovs Pavels 3:03:30.7 316 504
491 690 Gern Allan Elion 4 3:03:31.0 317 503
492 733 Kaik Kaido 3:03:45.0 318 502
493 591 Kaur Jaanus 3:03:49.3 61 501
494 729 Kaasik Urmas Kaku rattaklubi 3:03:53.8 319 500
495 627 Kostabi Marek 3:03:55.2 320 499
496 630 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi IV 3:03:56.4 321 498
497 950 Rattur Rajko 3:04:01.1 322 497
498 439 Israel Jaak HVSK Murru 3:04:04.3 323 496
499 517 Kruuse Rein 3:04:23.4 11 495
500 818 Sauman Silver Eesti Raudtee Spordiklubi 3:04:31.1 324 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE