estenglv
WAP version
Login form
8. Tallinna Rattamaraton 50 km
8. Tallinna Rattamaraton 23 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8. Tallinna Rattamaraton (EEC)
Aeg 05.06.2005
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 50 km Matkasõit 23 km
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring MTÜ, Jüri Voodla, Tel. +372 5089 285, korve.ring@mail.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2001 Ao Silver Tartu 00:48:21 1
2 2004 Ööpik Esko Rapla CFC Rattaklubi 00:49:32 2
3 2002 Novikov Daniel Tallinn KJK 00:50:19 3
4 2009 Perkmann Kermo Viljandi 00:50:19 4
5 2083 Jõessar Janari-Joel Rapla SK Velo 00:50:40 5
6 2008 Puhm Reijo Tartu jk tamme 00:51:37 6
7 2003 Luidre Andres Harju CFC 00:52:21 7
8 2059 Grünberg Kaarel Tartu 00:52:24 8
9 2007 Heinrand Kristjan Tallinn KJK 00:52:26 9
10 2013 Räitsak Kaspar Ida-Viru Jõhvi Rattaklubi 00:53:13 10
11 2010 Ilves Martin Tallinn Kesko Agro 00:54:23 11
12 2062 Truu Gert Tartu Tartu Ülikooli Spord 00:54:26 12
13 2098 Vaitmaa Rainer Ida-Viru Jõhvi RK 00:54:27 13
14 2066 Sarv Sten Rapla 00:54:28 1
15 2068 Nurmsalu Kristjan Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 00:54:56 14
16 2087 Lohur Peedu Järva Imavere SK 00:55:23 15
17 2019 Soo Allar Jõgeva Tartu Suusaklubi 00:55:26 2
18 2016 Suur Ivo Valga Valga 00:55:33 16
19 2012 Heinmaa Enor Tallinn Kesko Agro 00:55:47 17
20 2020 Schotter Artur Tartu Tartu Ülikooli Spord 00:56:19 18
21 2021 Ernits Virgo Tallinn Vänta Aga 00:57:29 19
22 2018 Vaab Ivar Lääne-Viru 00:57:43 3
23 2093 Pastak Priit Tartu JSK Tamme 00:57:53 20
24 2014 Alesmaa Martti Rapla CFC 00:58:10 21
25 2017 Jõgi Joonas Tallinn CFC 00:58:11 4
26 2025 Eilo Siim Rakke KJK 00:59:00 22
27 2022 Talmet Indrek Võru Võru SPKO 00:59:31 23
28 2023 Kahk Matthias Pärnu 00:59:42 24
29 2092 Nurmsalu Kaarel Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 00:59:42 5
30 2024 Kiitam Urmo Tallinn KJK 00:59:42 25
31 2029 Lainevee Heiki Tallinn Kesko Agro 00:59:48 26
32 2027 Rand Gerda Tallinn Tallinna Kalevi Jalg 00:59:49 1
33 2121 Raid Tõnis Tallinn 01:00:05 1
34 2081 Juudas Karl 01:00:12 6
35 2109 Rooberg Jorma 01:00:13 27
36 2031 Nukis Jüri Rapla CFC 01:00:13 7
37 2226 Uueküla Andri Lääne-Viru 01:00:23 28
38 2032 Tattar Kristjan Pärnu 01:00:28 8
39 2037 Eilo Sander Rakke KJK 01:00:33 9
40 2030 Joost Andres Tallinn Kesko Agro 01:00:41 29
41 2072 Liiva Marko Otepää Karupesa Team 01:00:50 10
42 2028 Lehtmaa Lauri Tartu Tartu Ülikooli Spord 01:00:50 11
43 2026 Kübar Kristel Tartu JSK Tamme 01:00:53 2
44 2123 Jussmann Ivo Tallinn 01:01:18 2
45 2036 Järvela Mariann Harju kjk 01:01:19 3
46 2034 Meitus Steven Jõgeva 01:01:33 30
47 2065 Tamkivi Tauri Harju Keila 01:02:24 31
48 2204 Kongi Tarvi Tallinn 01:02:51 3
49 2060 Lestmann Kristo Tartu 01:02:52 32
50 2035 Lepiksaar Madis Tallinn Kesko Agro 01:03:02 33
51 2125 Mauring Katrin Viljandi 01:03:05 1
52 2122 Tamm Risto Tallinn 01:03:41 4
53 2213 Juhe Aivo Tallinn 01:03:50 1
54 2209 Kauküla Kristo Lääne-Viru Rakvere 01:04:07 2
55 2011 Pruus Peeter Rapla KoMo 01:04:11 34
56 2038 Talu Martin Tallinn 01:04:11 12
57 2127 Saksniit Priit Harju 01:04:15 5
58 2063 Kelgo Kaspar Järva Ambla SK 01:04:23 13
59 2208 Plees Andrus Tallinn 01:04:27 6
60 2305 Karja Siim 01:04:37 7
61 2210 Ojala Tõnu Tallinn 01:04:57 8
62 2033 Lainevee Ivika Tallinn Kesko Agro 01:05:12 4
63 2088 Markus Kaspar Tallinn CFC 01:05:22 35
64 2104 Loogna Taavi Tallinn 01:05:34 36
65 2108 Parv Oliver 01:05:48 14
66 2070 Aamisepp Arno Tallinn Nõmme SK 01:06:09 15
67 2241 Kindel Kaido 01:06:11 9
68 2132 Uueküla Peep Lääne-Viru 01:06:22 10
69 2228 Aruvee Ülar Tallinn Iloprint Team 01:06:29 11
70 2129 Talu Loit Tallinn 01:06:31 12
71 2086 Kõrvemaa Viljar 01:06:38 16
72 2137 Konso Kalev Lääne-Viru 01:06:39 13
73 2227 Apuhtin Vadim 01:06:55 14
74 2269 Renning Margus 01:07:35 3
75 2124 Talmet Andres Võru 01:07:44 15
76 2039 Kiidjärv Ralf Tallinn 01:07:56 17
77 2230 Kiisk Rauno Tartu 01:08:04 16
78 2282 Smetanjuk Toomas 01:08:31 4
79 2040 Rist Liisi Harju KJK 01:08:49 5
80 2168 Luts Erkki Viljandi 01:08:55 17
81 2096 Sooalu Martin 01:09:14 18
82 2069 Kinks Hendrik-William Tallinn Tuisuratas 01:09:32 19
83 2044 Tamkivi Norman Harju Keila 01:09:40 20
84 2134 Nuka Priit Tallinn 01:09:54 1
85 2262 Palu Indrek 01:10:11 18
86 2042 Reissaar Hillar Lääne-Viru VINNI 01:10:15 21
87 2047 Ensling Erkko Tallinn 01:10:50 37
88 2048 Arro Liis-Grete Tallinn KJK 01:10:57 6
89 2149 Hallik Rando Lääne-Viru Hagar 01:10:58 19
90 2147 Meltsas Veiko Harju 01:11:15 20
91 2276 Satradinov Taavi 01:11:18 5
92 2199 Vaino Villu Tallinn 01:11:25 21
93 2041 Rande Diana Harju Toyota Team 01:11:27 7
94 2130 Müristaja Mart Tallinn 01:11:36 1
95 2150 Hansen Peeter Tallinn Rakvere 01:11:38 22
96 2197 Kvell Liisa 01:11:48 1
97 2141 Kangro Kalev Tallinn 01:11:48 2
98 2146 Kaukver Ott Tallinn 01:11:49 23
99 2138 Koger Karol Tallinn Deloitte 01:11:57 24
100 2135 Ristmets Hillar Tallinn 01:12:08 1
101 2214 Liiva Toomas Otepää Oti-Audentes 01:12:18 25
102 2084 Vahter Marius Tallinn 01:12:19 26
103 2050 Põvvat Reili Tartu 01:12:33 8
104 2078 Altermann Mikk Tallinn SPORDIKLUBI RAKKE 01:12:39 22
105 2102 Raja Mark Harju Kehra 01:12:41 23
106 2136 Tuuksam Liis Harju Porter Racing 01:12:46 2
107 2043 Valk Selin Lääne-Viru 01:13:27 9
108 2270 Rooba Jüri Harju HK Purikad 01:13:34 3
109 2082 Kaasik Urmas Viimsi 01:13:40 27
110 2144 Pertmann Jaan Tallinn 01:13:43 1
111 2202 Biene Margus Järva 01:13:45 28
112 2142 Koppa Kaido Harju SK BIATHLON 01:13:50 29
113 2095 Rooba Robert Harju Hokiklubi Purikad 01:13:53 24
114 2291 Uutsalu Kert 01:13:58 30
115 2304 Jõemägi Tarvo 01:13:59 31
116 2225 Aagver Maris 01:14:32 2
117 2105 Kütt Karel Viljandi Karksi-Nuia 01:14:39 1
118 2166 Kiidjärv Donald Tartu 01:14:54 4
119 2139 Viira Toomas Tallinn 01:15:05 32
120 2143 Koppel Rainer Järva 01:15:15 1
121 2277 Sau Janno Tallinn Carvis 01:15:27 33
122 2216 Tähiste Helen Pärnu 01:16:05 3
123 2153 Ottmaa Marge Harju 01:16:06 4
124 2219 Tappo Dagmar Tallinn Deloitte 01:16:09 3
125 2154 Salu Veiko Harju 01:16:10 34
126 2152 Tamm Mihkel Tallinn 01:16:11 2
127 2067 Puhke Marcus Tallinn 01:16:24 25
128 2064 Lohur Joosep 01:16:33 26
129 2075 Parv Janno 01:16:40 35
130 2172 Luts Arvi Tallinn 01:16:42 36
131 2205 Fimberg Teet Lääne-Viru 01:16:43 37
132 2308 Hallik Üllar 01:16:50 1
133 2151 Pärsim Priit Tartu 01:16:51 38
134 2163 Erlemann Jaanus Tallinn 01:16:57 39
135 2049 Kokka Karl Tallinn Võru Biathlon 01:17:15 27
136 2076 Sagaja Martin Harju Kehra 01:17:29 40
137 2057 Lohur Liis Järva Imavere SK 01:17:50 10
138 2157 Sau Gisela Tallinn Carvis 01:18:04 4
139 2254 Läänsoo Ilmar 01:18:41 41
140 2120 Kähara Talis 01:18:50 42
141 2051 Tallo Triin Pärnu 01:18:58 11
142 2103 Taal Kalle Tartu 01:18:59 38
143 2107 Tarrend Karl 01:19:09 2
144 2211 Kurvits Andrus Tallinn 01:19:12 43
145 2169 Aruvald Peeter Tallinn 01:19:21 44
146 2236 Kalm Aigar 01:19:22 45
147 2106 Ribelus Jens 01:19:33 28
148 2155 Einland Maimu Tallinn Kose SK 01:19:37 2
149 2165 Takk Jaak Rapla Elion 01:19:51 2
150 2300 Miina Toomas 01:19:56 46
151 2167 Ein Riina Tallinn Siemens Financial Se 01:19:58 5
152 2253 Loo Kersti Tallinn Hansa SK 01:19:58 6
153 2238 Karu Marge 01:19:59 7
154 2055 Kristal Kaur Tallinn SK COSMOS 01:20:00 39
155 2303 Pung Kersti Tallinn 01:20:13 8
156 2275 Satradinov Albi 01:20:15 47
157 2045 Jõgila Mirko Tallinn Pro Jalgratturite Kl 01:20:15 40
158 2293 Vaikna Maarja Tallinn VSK 01:20:16 5
159 827 Jõgila Veiko Tallinn Pro Jalgrattaklubi 01:20:16 48
160 2159 Koor Tarmo Tallinn 01:20:50 49
161 2097 Suuroja Siim Tallinn Kose suusaklubi 01:20:52 29
162 2307 Vonk Janar 01:21:18 50
163 2207 Kõll-Grünberg Kristiina Harju Porter Racing 01:21:23 9
164 2046 Kangro Kristjan Tallinn 01:21:34 30
165 2306 Vonk Aivar 01:21:49 3
166 2164 Tibbo Sirli Tallinn 01:21:50 6
167 2071 Plees Rebeka Tallinn 01:22:00 12
168 1138 Väärtmaa Tambet 01:22:17 31
169 2234 Järve Anu Tallinn Hansa SK 01:22:22 10
170 2176 Vumba Evely Tallinn Kesko Agro 01:22:29 7
171 2177 Konso Ave Lääne-Viru 01:22:39 11
172 2156 Tolmats Tuuli Harju Eksamo 01:22:45 8
173 2162 Saar Mati Tallinn 01:22:49 4
174 2290 Uuetalu Rita Lääne-Viru Virumaa MMSK 01:23:00 12
175 2248 Kutsar Roland 01:23:04 51
176 2218 Loitmaa Tambet Tallinn 01:23:14 3
177 2233 Ilison Lauri 01:23:29 52
178 2175 Hallik Kaja Lääne-Viru Hagar 01:23:32 13
179 2170 Leppik Leane Tartu 01:23:37 9
180 2160 Martin Sten Harju 01:23:40 53
181 2288 Toomela Allan 01:24:19 54
182 2223 Ilves Erkki Tartu 01:24:24 6
183 2180 Vann Kati Tallinn Kesko Agro 01:25:27 10
184 2267 Pärsim Peep 01:25:32 55
185 2272 Sadrak Liina Tallinn Hansa SK 01:26:06 11
186 2258 Miido Karin 01:26:09 14
187 2085 Kristal Kaspar Tallinn SK COSMOS 01:26:26 32
188 2286 Tammeoks Tauri 01:26:36 56
189 2182 Entsik Triinu Tallinn Karksi-Nuia Rattaklu 01:27:04 15
190 2191 Kangro Mairis Tallinn 01:27:10 16
191 2171 Reissaar Triinu Lääne-Viru L-Viru 01:27:28 17
192 2201 Allos Kristiina Tallinn Elion 01:28:33 12
193 2174 Vürst Monica Tallinn 01:29:15 13
194 2302 Pragi Karel 01:29:29 57
195 2239 Kaskmaa Maret 01:29:34 14
196 2251 Kõllamets Maris Tallinn Hansa SK 01:29:49 18
197 2281 Sillaste Hille 01:29:54 19
198 2189 Mänd Anne-Ly Tallinn Elion 01:30:02 20
199 2181 Kiidjärv Reet Tallinn 01:30:03 21
200 2193 Leemet Airi Tallinn Acuma 01:30:07 22
201 2274 Sarapuu Gisela 01:30:09 15
202 2183 Tohver Katrin Tallinn ILOPRINT TEAM 01:30:30 16
203 2186 Jaanson Ingrid Tallinn ILOPRINT TEAM 01:30:37 23
204 2283 Stokkeby Marika 01:30:43 24
205 2279 Sepp Marek Tallinn Iloprint Team 01:30:59 58
206 2179 Nõmmiste Mati Tallinn Rimess 01:31:26 5
207 2284 Sutt Eleri 01:32:04 17
208 2194 Maalmeister Margit Tallinn 01:32:08 25
209 2111 Kalamees Mikk 01:33:09 3
210 2297 Loorits Kai 01:33:19 26
211 2148 Rink Piret Tallinn 01:33:25 18
212 2298 Külm Vahur MIRA 01:34:07 5
213 2080 Jaakson Andre 01:35:02 33
214 2260 Ojala Ruth 01:35:14 19
215 2190 Blinnikov Jevgeni Tallinn Elion 01:35:14 6
216 2229 Einland Evelini 01:35:24 20
217 2195 Mark Kaiko Tallinn 01:35:45 59
218 2206 Akerman Kristel Tallinn Ei ole hetkel 01:36:29 21
219 2271 Saarna Margit 01:37:52 22
220 2247 Kruusvee Kadri 01:37:56 23
221 2110 Mark Ailan-Daniel 01:37:59 41
222 2246 Kreisman Kadri Tallinn RK Juniperus 01:38:10 24
223 2053 Klampe Tim Võru Võru Biathlon 01:38:21 34
224 2280 Sild Kaie 01:39:28 27
225 2090 Mõttus Mailis 01:39:31 13
226 2231 Einland Merilin 01:39:40 25
227 2192 Väinsalu Kristel Harju 01:39:54 28
228 2294 Valtin Mare 01:40:04 29
229 2273 Sakk Olav 01:40:04 60
230 2240 Kiik Kairi 01:40:09 26
231 2215 Päeren Maano Tallinn küljetuul 01:40:21 61
232 2140 Smidt Hindrek Tallinn Kesko Agro 01:41:50 62
233 2250 Külaots Pirje Tartu Küljetuul 01:42:03 30
234 2058 Künnapas Doris 01:43:56 14
235 2074 Ojamets Teet 01:45:10 35
236 2222 Ojamets Arno 01:45:10 63
237 2200 Heinaru Kairi 01:45:19 31
238 2198 Lepamaa Annely Tallinn VSK 01:45:43 27
239 2184 Lepiksaar Peep Lääne-Viru Kesko Agro 01:46:02 6
240 2094 Ratt Kristin 01:46:16 15
241 2101 Luks Danielle Harjumaa 01:46:51 4
242 2221 Luks Lauri Harju 01:46:51 64
243 2301 Lorvi Kari Harju 01:49:08 65
244 2257 Metsandi Agi Harju HK Purikad 01:50:46 32
245 2112 Himma Markus 01:50:58 5
246 2054 Lepiksaar Mirjam Lääne-Viru 01:53:03 16
247 2243 Koldmets Eret 01:55:41 28
248 2263 Pihelgas Helmi Harju Rahuoperatsioonide K 01:58:09 33
249 2268 Ratt Kristiina 02:00:48 34
250 2244 Koppel Kati Tallinn VSK 02:01:14 29
251 2245 Koppel Priit Tallinn VSK 02:01:15 66
252 2296 Vorontsova Julia 02:02:00 30
253 2278 Seidelberg Siret 02:02:26 31
254 2287 Tars Ehtel 02:06:31 32
255 2299 Hõbemägi Anelika Tallinn 02:06:31 33
256 2091 Mõttus Maris 02:07:34 35
257 2259 Mõttus Tarmo 02:07:35 67
258 2311 Kohv Vello 02:26:12 2
259 2005 Ilves Sven Tallinn CFC 02:26:21 42
260 2220 Usakov Dmitri Tallinn 04:12:33 68
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE