estenglv
WAP version
Login form
6. Otepää Rattamaraton 51 km
6. Otepää Rattamaraton 32 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 15 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
6. Otepää Rattamaraton (EEC)
Aeg 30.07.2005
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 51 km Matkasõit 32 km Lastesõidud
Korraldaja Oti-Audentes Spordiklubi; Tarvi Kuus Tel. +372 509 7506; otepaa.rattasoit@mail.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2002 Ao Silver Tartu 01:00:54,4 1
2 2014 Luidre Andres Harju CFC 01:02:24,3 2
3 2004 Ööpik Esko Rapla CFC Rattaklubi 01:02:25,1 3
4 2011 Perkmann Kermo Viljandi 01:02:32,2 4
5 2019 Puhm Reijo Tartu jk tamme 01:02:40,1 5
6 2017 Jõessar Janari-Joel Rapla SK VELO 01:03:51,5 6
7 2034 Rubiks Janis Läti Latvia 01:04:02,1 7
7 2287 Räitsak Kaspar Ida-Viru Jõhvi Rattaklubi 01:04:02,1 7
9 2071 Ozolins Uldis Läti Latvia 01:04:41,9 1
10 2024 Ilves Martin Tallinn Kesko Agro 01:04:51,1 9
11 2013 Ilves Sven Tallinn CFC 01:04:52,9 10
12 2033 Suur Ivo Valga Valga 01:04:53,6 11
13 2003 Mahlapuu Ott Tallinn KJK 01:04:55,7 1
14 2042 Heinmaa Enor Tallinn Kesko Agro 01:05:02,1 12
15 2018 Prokofjevs Ivars Läti Raimaks team 01:05:09,3 2
16 2036 Lohur Peedu Järva Imavere SK 01:05:26,7 13
17 2044 Ernits Virgo Tallinn Vänta Aga 01:05:31,6 14
18 2001 Sarv Sten Rapla 01:05:31,8 3
19 2030 Alesmaa Martti Rapla CFC 01:07:41,6 15
20 2285 Vaitmaa Rainer Ida-Viru Jõhvi RK 01:07:50,8 16
21 2006 Vaab Ivar Lääne-Viru VMSK 01:09:46,1 4
22 2007 Soo Allar Jõgeva Tartu Suusaklubi 01:09:52,1 5
23 2048 Talmet Indrek Võru Võru SPKO 01:10:13,8 17
24 2046 Kivila Matis Võru Haanja Rattaklubi 01:10:27,7 6
25 2026 Tattar Kristjan Pärnu 01:10:56,6 7
26 2145 Rootsma Rolf-Otto Otepää 01:11:27,6 18
27 2065 Lestmann Kristo Tartu 01:11:28,9 19
28 2052 Meitus Steven Jõgeva 01:11:29,9 20
29 2055 Joost Andres Tallinn Kesko Agro 01:11:31,0 21
30 2031 Liiva Marko Otepää Karupesa Team 01:11:33,6 8
31 2267 Lepik Siim Viljandi Viljandi RK 01:11:40,7 22
32 2139 Kelk Mart Tartu 01:11:44,5 1
33 2021 Nukis Jüri Keila CFC 01:12:03,9 9
34 2035 Kelgo Kaspar Järva Ambla SK 01:12:04,8 10
35 2056 Kiitam Urmo KYK KJK 01:12:37,0 23
36 2005 Rand Gerda Tallinn Tallinna Kalevi Jalg 01:12:46,7 1
37 2150 Peterson Kristo Otepää 01:13:04,8 11
38 2263 Kovgers Kriters Aluksne 01:13:28,1 12
39 2028 Väärtmaa Karl Pärnu Pärnu Kalev SK 01:13:49,2 13
40 2022 Birkentals Nauris Tallinn Raimaks 01:13:51,0 14
41 2058 Lainevee Heiki Tallinn Kesko Agro 01:13:58,8 24
42 2069 Jürimäe Andres Tartu 01:14:05,7 25
43 2050 Nigol Andreas Otepää 01:14:12,0 15
44 2060 Priks Morten Valga Viljandi Staier 01:14:24,2 26
45 2264 Kovgers Juris Aluksne 01:14:42,6 1
46 2084 Raid Tõnis Tallinn 01:14:50,3 2
47 2262 Soo Kristen Tallinn 01:14:52,7 16
48 2268 Kulp Janar Viljandi Viljandi Rattaklubi 01:14:56,4 27
49 2040 Aamisepp Arno Tallinn Nõmme SK 01:15:05,3 17
50 2286 Strikov Andrei Tallinn CFC 01:15:06,4 18
51 2155 Teearu Hans Otepää 01:15:07,2 19
52 2261 Lumiste Lauri V-Maarja 01:15:08,0 2
53 2240 Pelska Enno Valga 01:15:32,1 1
54 2127 Birkentala Raivita Latvia Raimaks 01:15:33,1 1
55 2170 Kindel Kaido Harju 01:15:34,8 3
56 2159 Lainoja Toomas Tartu 01:15:38,1 4
57 1074 Välk Martti Viljandi Viljandi RK 01:15:42,6 20
58 2010 Lainevee Ivika Tallinn Kesko Agro 01:15:43,6 2
59 2241 Pelska Tenno Valga 01:15:44,8 21
60 2132 Ojala Tõnu Tallinn 01:16:01,0 5
61 2089 Kivil Heleri Tartu 01:16:02,3 1
62 2090 Plutus Lauri Tallinn 01:16:28,9 6
63 2009 Järvela Mariann Harju kjk 01:16:32,3 3
64 2274 Kokars Igors Läti 01:16:44,8 1
65 2156 Päärson Priit Otepää 01:16:50,8 3
66 2273 Cirulis Gints Läti 01:17:35,1 7
67 2008 Kübar Kristel Tartu JSK Tamme 01:18:10,2 4
68 2086 Kuplis Andris Läti Latvia 01:19:22,2 8
69 2134 Kemme Martins Latvia Latvia 01:19:23,1 9
70 2166 Aruvee Ülar Tallinn Iloprint Team 01:19:29,4 10
71 2147 Orasson Magnar Otepää 01:19:31,4 22
72 2053 Spielberg Siim Ida-Viru 01:19:42,0 23
73 2165 Apuhtin Vadim Tartu 01:19:46,9 11
74 2039 Kannimäe Taavi Võru PÄRSIMÄE TEAM 01:19:52,2 24
75 2093 Uueküla Peep Lääne-Viru 01:20:57,1 12
76 2176 Palu Indrek Tartu 01:21:03,1 13
77 2278 Ronimois Raimo Viljandi Viljandi RK 01:21:32,5 14
78 2163 Parv Oliver Tartu 01:21:42,1 25
79 2087 Talmet Andres Võru 01:21:55,0 15
80 2016 Haabma Lii Rapla CFC 01:22:01,0 5
81 2210 Ehrberg Liisa Rapla CFC 01:22:10,2 2
82 2063 Tamkivi Tauri Harju Keila 01:22:32,5 28
83 2193 Isotamm Raul Tallinn TTÜ Spordiklubi 01:22:41,5 16
84 2265 Hermet Jaanek Tallinn 01:23:11,9 17
85 2250 Tamm Tamar OTEPÄÄ 01:23:31,6 18
86 2217 Kainel Mart Tartu 01:23:33,2 1
87 2047 Kinks Hendrik-William Tallinn Tuisuratas 01:23:34,5 26
88 2102 Smidt Hindrek Tallinn Kesko Agro 01:24:20,1 19
89 2097 Meltsas Veiko Harju 01:24:27,8 20
90 2012 Lohur Liis Järva Imavere SK 01:24:32,1 6
91 2015 Kannimäe Pille Võru PÄRSIMÄE TEAM 01:24:36,6 7
92 2115 Vann Kati Tallinn Kesko Agro 01:24:37,4 3
93 1076 Luik Aare Viljandi Viljandi RK 01:24:38,7 21
94 2141 Tähiste Helen Pärnu 01:24:38,9 2
95 2195 Kivimurru Raivo Tallinn 01:25:08,7 22
96 2144 Kõiv Henri Otepää 01:25:10,9 4
97 2181 Grinbergs Maris Tallinn Riga 01:25:18,7 5
98 2161 Viimsalu Marko Ida-Viru Ida-Virumaa 01:25:19,6 23
99 2049 Tamkivi Norman Harju Keila 01:25:21,8 27
100 2108 Zile Ainars Läti Latvia 01:25:23,4 24
101 2152 Rootsma Keit Otepää 01:25:27,3 28
101 2100 Hansen Peeter Tallinn Rakvere 01:25:27,3 25
103 2153 Veerpalu Angela Otepää 01:25:30,6 3
104 2154 Mõttus Kristi Võru 01:25:33,0 4
105 2281 Grinbergs Aivars Läti 01:25:34,4 1
106 2288 Pärn Aivo Otepää 01:25:36,9 26
107 2186 Vahvik-Heinsoo Kanni Rakvere 01:26:14,1 4
108 2251 Tootsman Andres TARTUMAA FALCK 01:26:18,8 2
109 2135 Lamminsalo Elena Soome 01:27:05,4 5
110 2078 Jõgila Mirko Tallinn Pro Jalgratturite Kl 01:27:35,9 29
111 2149 Lehismets Siim Otepää 01:27:53,5 29
112 2213 Ernits Varmo Jõgeva Vänta Aga 01:28:07,3 6
113 2136 Leissoo Triin Tallinn Skype 01:28:11,1 6
114 2146 Leetsi Lilian Otepää 01:28:22,4 8
115 2074 Alles Kristjan Viljandi Somasu Velo 01:28:25,8 30
116 2208 Anton Sven OTEPÄÄ 01:28:26,6 30
117 2191 Apuhtin Vladislav Tartu 01:28:29,7 27
118 2234 Mändmets Adu Tartu 01:28:31,1 3
119 2269 Kiidjärv Ralf Tallinn Viljandi RK 01:29:20,3 31
120 2076 Taul Robert Jõgeva 01:29:24,4 31
121 2027 Valk Selin Lääne-Viru Rakvere 01:29:39,8 9
122 2202 Ridamäe Lea Arctic Arctic 01:29:42,0 5
123 2020 Rande Diana Harju Toyota Team 01:29:44,5 10
124 2112 Luts Arvi Tallinn 01:29:48,0 28
125 2160 Pertmann Jaan Harju 01:29:50,2 4
126 2180 Cipe Raimonds Läti Latvia 01:30:01,0 2
127 2130 Kull Anna-Liisa Lääne-Viru Määri 01:30:05,0 7
128 2096 Ehaste Hillar Tallinn 01:30:13,3 2
129 2068 Helm Hendrik Roland Tartu Arctic Sport Club Tartu 01:30:18,3 32
130 2098 Kelk Eno Viljandi 01:30:19,4 7
131 2203 Kiitam Ivar KYK KJK 01:30:52,1 33
132 2215 Jurken Eve OTEPÄÄ 01:30:54,2 6
133 2256 Pariis Tavo Viljandi 01:31:13,7 5
134 2282 Järva Argo Saku 01:31:19,2 29
135 2258 Vaine Heinar Viljandi 01:31:19,4 34
136 2094 Priks Katrin Valga Viljandi staier 01:31:36,0 7
137 2128 Heinsoo Urmas Lääne-Viru 01:31:48,0 6
138 2148 Raudsepp Siim Otepää 01:31:58,5 35
139 2167 Einland Maimu Harju Kose suusaklubi 01:32:13,6 8
140 2183 Joonas Inge Võru 01:32:22,4 9
141 2179 Vaikna Maarja Tallinn VSK 01:32:58,0 8
142 2064 Kütt Villem Tallinn 01:33:21,2 36
143 2284 Kuusk Jüri Tallinn 01:33:30,3 30
144 2185 Paberits Pille Tallinn Puide Talu SK 01:33:44,0 9
145 1075 Räpp Silver Viljandi Viljandi RK 01:33:55,2 31
146 2092 Kütt Mati Viljandi 01:33:59,2 32
147 2095 Haldma Tiit Tallinn 01:34:16,3 33
148 2057 Lohur Joosep Järvamaa 01:34:17,2 37
149 2173 Loo Kersti Tallinn Hansa SK 01:34:38,9 10
150 2075 Kristal Kaur Tallinn SK COSMOS 01:34:47,5 32
151 2275 Teder Mihkel Otepää 01:34:55,5 34
152 2072 Teder Erkko Otepää Karupesa Team 01:34:59,6 38
153 2032 Tallo Triin Pärnu 01:35:11,9 11
154 2138 Kelk August Tartu 01:35:12,8 2
155 2088 Saksniit Priit Harju 01:35:35,7 35
156 2061 Kokka Karl Tallinn Võru Biathlon 01:35:39,3 39
157 2246 Saarnits Sten Põlva serviti 01:35:52,8 40
158 2157 Nigol Aivar Otepää 01:36:02,5 2
159 2257 Põldsepp Rauno Otepää 01:36:34,8 41
160 2214 Jalajas Krista Põlva AS Võlg-Nälg 01:36:43,5 10
161 2106 Loigom Andres Tallinn VNSP 01:36:47,0 3
162 2142 Võrk Veiko Otepää 01:36:55,9 3
163 2143 Tigane Silva Otepää 01:36:56,5 11
164 2151 Põldma Kaie Otepää 01:36:57,1 12
165 2162 Raid Arnold Tartu 01:36:57,6 1
166 2283 Salu Veiko Harju 01:37:02,4 36
167 2029 Kütt Katrin Viljandi 01:37:14,4 12
168 2253 Veermets Urmas Harju 01:37:46,0 37
169 2101 Tolmats Tuuli Harju Eksamo 01:37:52,2 11
170 2025 Põvvat Reili Tartu 01:37:59,3 13
171 2190 Apuhtin Anneli Tartu 01:38:02,9 12
172 2062 Tarrend Karl Võru Biathlon 01:38:08,1 42
173 2113 Hallik Kaja Lääne-Viru Hagar 01:38:45,9 13
174 2111 Reissaar Triinu Lääne-Viru L-Viru 01:39:13,6 13
175 2120 Maidla Annela Tallinn 01:39:27,6 14
176 2249 Tadolder Grete-Ann OTEPÄÄ 01:39:59,9 14
177 2248 Schulz Hauke Tallinn 01:40:05,9 43
178 2211 Ehrlich Helje TARTU FALCK 01:40:33,4 14
179 2194 Kender Teele Valga 01:41:07,9 15
180 2223 Kender Margus Valga 01:41:08,7 7
181 2236 Mäomaa Silver TARTU 01:41:30,4 44
182 2192 Havik Ain Tallinn Kayaba 01:41:31,2 4
183 2080 Einroos Evert Tallinn 01:41:52,2 45
184 2230 Leesi Toomas Tallinn 01:41:52,9 38
185 2105 Tuudelepp Elmar Viljandi 01:42:03,0 3
186 2229 Leesi Maret Tallinn HANSA SK 01:42:04,2 16
187 2109 Takk Jaak Rapla Elion 01:43:04,1 5
188 2077 Alamaa Siim-Erik Tallinn 01:43:57,1 46
189 2255 Vunk Sander Tartu SK Felix 01:44:08,4 47
190 2220 Karu Katrin Tallinn 01:44:21,2 15
191 2158 Meema Marju Otepää 01:44:24,3 15
192 2226 Kreitsberg Merit Otepää 01:45:09,5 17
193 2104 Tuvikene Leonhard Tallinn 01:45:29,3 2
194 2199 Reimann Gea Tallinn LROC 01:45:42,2 16
195 2272 Taal Kalle Tartu 01:45:53,9 33
196 2201 Berzina Ilze Riia 01:46:17,6 17
197 2169 Kaskmaa Maret Tallinn 01:46:29,5 18
198 2121 Blinnikov Jevgeni Tallinn Elion 01:46:32,8 8
199 2205 Alles Sirli Tallinn 01:46:35,1 19
200 2235 Mõttus Maive Tartu 01:46:38,8 20
201 2225 Kilp Kadri Tallinn HVSK 01:46:57,6 21
202 2103 Laarmann Paavo Pärnu 01:47:05,0 39
203 2221 Karo Mats OTEPÄÄ 01:47:49,4 48
204 2066 Kütt Karel Karksi-Nuia 01:48:52,4 49
205 2140 Mägi Piret Tartu 01:49:12,4 18
206 2171 Kruusvee Kadri Tallinn 01:49:36,7 22
207 2177 Saarna Margit Tallinn 01:49:39,7 23
208 2122 Maalmeister Margit Tallinn 01:49:44,5 19
209 2244 Ressaar Roman Viljandi 01:49:48,1 40
210 2117 Luug Merle Tartu 01:50:18,5 24
211 2118 Luug Veiko Tartu 01:50:19,7 41
212 2270 Väärtmaa Tambet Pärnu 01:50:21,8 50
213 2131 Toompere Tuuli Tallinn 01:50:49,9 20
214 2059 Klampe Tim Võru 01:51:08,0 51
215 2079 Kemme Kristaps Läti Latvia 01:51:49,0 52
216 2041 Tamm Kristiina Tartu 01:51:58,1 16
217 2224 Killõ Kristine TARTU FALCK 01:52:41,5 25
218 2232 Maasikas Ljubov Lääne Põldotsa RSK 01:53:30,5 21
219 2168 Järve Anu Tallinn Hansa SK 01:54:18,3 22
220 2172 Kõllamets Maris Tallinn Hansa SK 01:54:22,3 23
221 2123 Mark Kaiko Tallinn 01:54:28,8 42
222 2266 Adamson Aiko Otepää 01:54:58,9 53
223 2116 Lepiksaar Peep Lääne-Viru Kesko Agro 01:55:07,3 4
224 2259 Vaine Taivo Viljandi 01:55:46,7 54
225 2082 Koppel Hans Tallinn 01:56:13,2 55
226 2189 Ruus Marta TARTU 01:56:20,1 24
227 2209 Daniel Vivika Tartu 01:56:21,1 26
228 1065 Karu Anu-Liivi Tallinn 01:58:00,3 25
229 2254 Viitamees Ave Tallinn HANSA SK 01:58:10,9 26
230 2219 Karo Eike OTEPÄÄ 01:58:28,2 17
231 2200 Toru Juta Tallinn Falck 01:58:34,9 27
232 2197 Randoja Renda Tartu FALCK 01:58:36,4 28
233 2204 Ahvenainen Matti OTEPÄÄ 01:58:50,7 56
234 2129 Vunk Lembi Tartu SK Felix 01:59:06,5 29
235 2216 Jõgi Mattias OTEPÄÄ 01:59:10,4 57
236 2037 Mõttus Mailis Valga 02:00:18,8 18
237 2125 Allos Kristiina Tallinn Elion 02:01:17,3 27
238 2045 Mõttus Maris Tallinn 02:01:40,3 19
239 2174 Mõttus Tarmo Valga 02:01:41,8 43
240 2218 Kalda Katrin Tallinn 02:02:31,9 30
241 2252 Treial Kaja Tallinn 02:02:33,4 28
242 2182 Huuk Kristi Tallinn 02:02:49,0 29
243 2207 Anmann Reti OTEPÄÄ 02:02:50,4 20
244 2206 Anmann Kaido Tallinn 02:03:15,1 5
245 2198 Rang Joel Tallinn LROC 02:10:34,5 44
246 2239 Parve Margus Tallinn 02:10:42,2 6
247 2243 Remmelgas Marko Tartu 02:10:50,0 58
248 2260 Rump Merike Tallinn 02:11:59,9 45
249 2043 Lepiksaar Mirjam Lääne-Viru 02:18:42,3 21
250 2124 Lepiksaar Tiiu Lääne-Viru 02:18:43,7 31
251 2081 Kirsipuu Riho 02:20:11,9 59
252 2228 Laarmann Inga Pärnu 02:33:36,1 30
253 2238 Parve Maarika Tallinn 02:40:07,2 32
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE