estenglv
WAP version
Login form
7. Haanja Rattamaraton 54 km
7. Haanja Rattamaraton 27 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
7. Haanja Rattamaraton (EEC)
Aeg 19.06.2005
Koht Haanja EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 54 km Matkasõit 27 km Lastesõidud
Korraldaja SK X-Sport Lepa 2, Võru 65610 Ivar Tupp; Tel. +372 511 4179; xsport@hot.ee Ivo Tupp; Tel. +372 5695 0649; xsport@hot.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2002 Ööpik Esko Rapla CFC Rattaklubi 01:01:48,3 1
2 2003 Novikov Daniel Tallinn KJK 01:03:00,0 2
3 2005 Perkmann Kermo Viljandi 01:03:00,3 3
4 2007 Ilves Sven Tallinn CFC 01:03:00,6 4
5 2006 Jõessar Janari-Joel Rapla SK VELO 01:03:23,3 5
6 2100 Krostenbergs Toms Läti Latvia 01:03:41,2 6
7 2008 Puhm Reijo Tartu jk tamme 01:04:48,6 7
8 2011 Räitsak Kaspar Ida-Viru Jõhvi Rattaklubi 01:07:02,0 8
9 2022 Alesmaa Martti Rapla CFC 01:07:14,2 9
10 2009 Jõgi Johannes Tallinn CFC 01:08:07,6 10
11 2021 Suur Ivo Valga Valga 01:08:09,1 11
12 2010 Grünberg Kaarel Tartu 01:08:34,2 12
13 2109 Ozolins Uldis Läti Latvia 01:08:43,7 1
14 2018 Lohur Peedu Järva Imavere SK 01:08:59,8 13
15 2014 Vaitmaa Rainer Ida-Viru Jõhvi RK 01:09:02,7 14
16 2024 Mahlapuu Ott Tallinn KJK 01:09:03,0 1
17 2020 Heinmaa Enor Tallinn Kesko Agro 01:09:28,6 15
18 2214 Lõokene Marek Tallinn 01:09:40,6 1
19 2025 Ernits Virgo Tallinn Vänta Aga 01:09:48,9 16
20 2026 Vaab Ivar Lääne-Viru 01:10:25,1 2
21 2228 Ozolins Gunars Latvia Valka 01:10:29,4 2
22 2017 Pruus Peeter Rapla KoMo 01:11:23,0 17
23 2015 Sarv Sten Rapla 01:11:36,1 3
24 2016 Nurmsalu Kristjan Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 01:11:36,9 18
25 2051 Paas Markus Viljandi Viljandi Rattaklubi 01:11:45,9 4
26 2096 Ozolins Arnis Latvia Valka 01:11:48,0 19
27 2090 Lõokene Rinaldo Tallinn 01:13:12,9 5
28 2271 Prokofjevs Ivars Läti Raimaks team 01:13:20,3 6
29 2273 Kiiler Gert 01:13:47,5 2
30 2030 Talmet Indrek Võru Võru SPKO 01:13:56,8 20
31 2102 Pilv Lauri Võru Rõuge Racing Team 01:14:00,5 21
32 2042 Meitus Steven Jõgeva 01:14:15,8 22
33 2091 Birkentals Nauris Tallinn Raimaks 01:14:36,9 7
34 2110 Heinols Maris Pärnu Valmiera 01:14:40,2 3
35 2034 Rand Gerda Tallinn Tallinna Kalevi Jalg 01:14:47,1 1
36 2029 Eilo Siim Rakke KJK 01:15:02,5 23
37 2004 Luidre Andres Harju CFC 01:15:41,9 24
38 2032 Reiska Raino Võru võru spko 01:16:19,6 8
39 2038 Joost Andres Tallinn Kesko Agro 01:16:45,4 25
40 2219 Jurs Hassar Tartu Tartu Suusaklubi 01:16:48,6 4
41 2035 Nukis Jüri Rapla CFC 01:17:06,1 9
42 2098 Kavinskis Harolds Latvia Kraslava 01:17:14,5 26
43 2019 Soo Allar Jõgeva Tartu Suusaklubi 01:17:20,0 10
44 2111 Raid Tõnis Tallinn 01:17:22,8 5
45 2246 Kavinskis Rolands Latvia Kraslava 01:17:44,4 1
46 2095 Väärtmaa Karl Tallinn Pärnu Kalev SK 01:17:56,6 11
47 2201 Birkentala Raivita Latvia Raimaks 01:18:30,1 1
48 2121 Reiska Alar Võru Võru 01:18:41,8 2
49 2045 Priks Morten Valga Viljandi Staier 01:18:56,0 27
50 2049 Piirsalu Kristjan Võru Haanja Rattaklubi 01:19:16,7 12
51 2212 Savi Ago Võru Enerel 01:19:43,1 6
52 2226 Cipe Raimonds Läti Latvia 01:20:06,4 1
53 2039 Liiva Marko Otepää Karupesa Team 01:20:19,9 13
54 2043 Tamkivi Tauri Harju Keila 01:20:22,2 28
55 2116 Kindel Kaido Harju 01:20:23,7 7
56 2040 Kübar Kristel Tartu JSK Tamme 01:20:27,5 2
57 2033 Lainevee Heiki Tallinn Kesko Agro 01:20:27,7 29
58 2115 Saksniit Priit Harju 01:20:57,5 8
59 2272 Soo Kristen Tallinn 01:21:05,8 14
60 2048 Kelgo Kaspar Järva Ambla SK 01:21:14,8 15
61 2105 Schmidt Kairi Ida-Viru Jõhvi RK 01:21:15,8 3
62 2255 Toots Tiit Võru Rõuge Racing Team 01:21:16,9 9
63 2265 Kristers Kovgesr Läti 01:21:21,4 16
64 2248 Ronimois Raimo Tallinn Viljandi RK 01:21:26,4 10
65 2046 Lepiksaar Madis Tallinn Kesko Agro 01:21:36,3 30
65 2067 Ronimois Mihkel Tallinn Viljandi Rattaklubi 01:21:36,3 30
67 2114 Tamm Risto Tallinn 01:21:41,8 11
68 2112 Jussmann Ivo Tallinn 01:22:44,4 12
69 2094 Israel Karel Harju 01:22:59,8 32
70 2124 Lusis Ariks Tallinn Valmiera 01:23:06,2 13
71 2218 Karja Siim Rakvere 01:23:18,0 14
72 2237 Laurik Villu Rapla KoMo 01:23:33,5 3
73 2052 Aamisepp Arno Tallinn Nõmme SK 01:23:50,5 17
74 2044 Lestmann Kristo Tartu 01:24:13,1 33
75 2276 Johanson Kalmer 01:24:21,3 15
76 2288 Vaivods Guntis Läti 01:24:35,9 16
77 2264 Arkados Reimanis Läti 01:24:42,0 17
78 2268 Talu Martin Tallinn 01:24:54,4 18
79 2070 Kiidjärv Ralf Tartu Viljandi RK 01:24:55,5 19
80 2027 Pastak Priit Tartu JSK Tamme 01:25:10,1 34
81 2119 Aruvee Ülar Tallinn Iloprint Team 01:25:23,4 18
82 2047 Lainevee Ivika Tallinn Kesko Agro 01:25:41,7 4
83 2089 Tamm Ain Rapla KoMo 01:25:48,1 20
84 2261 Kaljurand Üllar Haanja RK 01:25:52,4 19
85 2207 Kemme Martins Latvia Latvia 01:25:58,8 20
86 2050 Uueküla Andri Lääne-Viru 01:25:59,4 35
87 2055 Kinks Hendrik-William Tallinn Tuisuratas 01:25:59,9 21
88 2031 Nurmsalu Kaarel Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 01:26:05,9 22
89 2117 Uueküla Peep Lääne-Viru 01:26:06,7 21
90 2259 Viks Harri Valga 01:26:07,6 22
91 2245 Püss Priit Tallinn VSK 01:26:08,9 23
92 2060 Jürimäe Andres Tartu 01:26:22,2 36
93 2266 Lai Tarmo 01:26:22,6 24
94 2281 Viljaste Ahti 01:27:10,1 25
95 2293 Lemetti Margo 01:27:40,2 26
96 2126 Palu Indrek Tartu 01:27:41,4 27
97 2210 Moltsaar Heiki Võru Enerel 01:27:56,2 28
98 2123 Luts Erkki Viljandi 01:28:02,7 29
99 2224 Abel Andrus Valga 01:28:18,0 3
100 2131 Kaukver Ott Tallinn 01:28:28,3 30
101 2250 Stracinskis Aivis Läti Valmiera 01:28:28,7 31
102 2130 Hansen Peeter Tallinn Rakvere 01:28:39,8 32
103 2263 Kokars Isors Läti 01:28:42,5 1
104 2125 Nuka Priit Tallinn 01:29:22,3 4
105 2225 Alve Kermo Tallinn Velospets 01:29:24,6 33
106 2053 Kulp Janar Viljandi Viljandi Rattaklubi 01:29:25,3 37
107 2120 Talmet Andres Võru 01:29:27,3 34
108 2166 Kaasik Urmas Tallinn 01:29:45,0 35
109 2106 Spielberg Siim Ida-Viru 01:30:19,5 23
110 2056 Tamkivi Norman Harju Keila 01:30:44,6 24
111 2133 Kütt Mati Viljandi 01:31:09,2 36
112 2076 Taul Robert Jõgeva 01:31:11,9 38
113 2064 Kannimäe Pille Võru PÄRSIMÄE TEAM 01:31:14,4 5
114 2057 Reissaar Hillar Lääne-Viru VINNI 01:31:15,6 25
115 2097 Grigorjev Kaspar Tartu 01:31:29,0 26
116 2071 Lohur Liis Järva Imavere SK 01:31:29,4 6
117 2132 Liiva Toomas Otepää Oti-Audentes 01:31:53,9 37
118 2127 Hallik Rando Lääne-Viru Hagar 01:31:54,3 38
119 2146 Smidt Hindrek Tallinn Kesko Agro 01:31:55,4 39
120 2101 Neumann Andres Valga 01:31:58,7 27
121 2239 Neumann Tauno Valga 01:31:59,3 5
122 2082 Kütt Villem Tallinn 01:32:04,2 28
123 2028 Jõgi Joonas Tallinn CFC 01:32:54,5 29
124 2267 Talu Loit Tallinn 01:33:01,6 40
125 2129 Meltsas Veiko Harju 01:33:12,4 41
126 2054 Rist Liisi Harju KJK 01:34:11,0 7
127 2238 Müürsepp Aavo Valga 01:34:28,8 6
128 2063 Valk Selin Lääne-Viru Rakvere 01:34:30,7 8
129 2163 Rist Jaanika Harju tabasalu triatlonikl 01:34:52,8 2
130 2136 Ehaste Hillar Tallinn 01:35:02,1 2
131 2137 Tähiste Helen Pärnu 01:35:51,8 3
132 2199 Rohelaan Sven Harju 01:36:04,5 7
133 2069 Kokka Karl Tallinn Võru Biathlon 01:36:07,8 30
134 2285 Ristmets Hillar Tallinn 01:36:15,4 1
135 2262 Aliks Juris Läti 01:36:28,2 1
136 2139 Salu Veiko Harju 01:36:29,7 42
137 2066 Kütt Karel Tartu Karksi-Nuia Rattaklu 01:36:30,9 31
138 2065 Rooba Robert Harju Hokiklubi Purikad 01:36:46,6 32
139 2140 Luts Arvi Tallinn 01:37:00,4 43
140 2083 Kütt Katrin Viljandi 01:37:05,0 9
141 2145 Kalm Aigar Harju 01:37:05,7 44
142 2283 Lohur Joosep 01:37:08,5 33
143 2160 Martin Sten Harju 01:37:24,7 45
144 2134 Rooba Jüri Harju HK Purikad 01:37:34,6 8
145 2059 Rande Diana Harju Toyota Team 01:37:35,4 10
146 2244 Puur Laima Tallinn Viljandi RK 01:37:46,1 1
147 2037 Eilo Sander Rakke KJK 01:38:03,0 34
148 2092 Teder Erkko Otepää 01:38:03,5 35
149 2075 Kristal Kaur Tallinn SK COSMOS 01:38:15,3 39
150 2150 Vaikna Maarja Tallinn VSK 01:38:59,0 2
151 2254 Toom Tõnu Tallinn Enerel 01:39:00,0 1
152 2147 Ein Riina Tallinn Siemens Financial Se 01:39:20,9 4
153 2257 Vahvik-Heinsoo Kanni Rakvere 01:39:28,0 5
154 2286 Helm Hendrik Roland Tartu Arctic Sport Club Tartu 01:40:05,8 36
155 2148 Loo Kersti Tallinn Hansa SK 01:40:24,1 6
156 2252 Krama Tatjana Latvia Daugavpils 01:40:25,2 7
157 2183 Ottmaa Marge Tallinn 01:40:27,4 8
158 2200 Küppas Valmar Jõgeva 01:40:38,9 2
159 2234 Kurrik Tiina Tallinn 01:41:03,9 3
160 2290 Annilo Tarmo 01:41:04,0 9
161 2243 Preegel Pille Tallinn Assa Kesoro 01:41:20,8 4
162 2233 Kikkas Andrus Tallinn Assa-Kesoro 01:41:22,7 46
163 2079 Kütt Kerstin Viljandi 01:41:50,6 11
164 2204 Kull Anna-Liisa Lääne-Viru 01:42:06,7 5
165 2203 Heinsoo Urmas Lääne-Viru 01:42:13,3 2
166 2151 Priks Katrin Valga Viljandi staier 01:42:14,2 9
167 2240 Neumann Tiina Valga 01:42:17,8 10
168 2253 Tiisler Martin Tallinn 01:42:35,2 4
169 2190 Zile Ainars Läti Latvia 01:43:17,1 47
170 2072 Tallo Triin Pärnu 01:43:18,5 12
171 2073 Tarrend Karl Võru 01:43:27,5 37
172 2202 Haavik Helina Tallinn velo.clubbers.ee 01:43:41,1 6
173 2292 Pilv Tarmo 01:43:53,4 10
174 2223 Kalm Kadi Harju HVSK 01:43:55,2 7
175 2141 Pärsim Priit Tartu 01:44:18,9 48
176 2186 Tuudelepp Elmar Viljandi 01:44:46,6 2
177 2289 Kurvits Andrus 01:44:51,9 49
178 2157 Ilison Lauri Tallinn 01:45:44,1 50
179 2155 Saar Mati Tallinn 01:45:45,2 3
180 2074 Ribelus Jens Tallinn 01:45:50,5 38
181 2159 Leppik Leane Tartu 01:46:05,3 8
182 2154 Tolmats Tuuli Harju Eksamo 01:46:47,5 9
183 2206 Zimmermann Andres Tallinn 01:47:27,4 51
184 2086 Alamaa Siim-Erik Tallinn 01:47:29,1 39
185 2187 Mõttus Tarmo Valga 01:47:54,2 52
186 2291 Jallai Janeli Tallinn 01:47:54,6 10
187 2084 Himma Markus Tallinn 01:47:55,3 40
188 2189 Vinkel Kristi Tallinn 01:47:56,3 11
189 2158 Hallik Kaja Lääne-Viru Hagar 01:48:30,9 11
190 2152 Tibbo Sirli Tallinn 01:48:52,8 12
191 2167 Kõllamets Maris Tallinn Hansa SK 01:49:06,6 12
192 2197 Maidla Annela Tallinn 01:49:17,3 13
193 2165 Reissaar Triinu Lääne-Viru L-Viru 01:49:42,5 13
194 2195 Malberg Kriste Tallinn ILOPRINT TEAM 01:50:03,4 14
195 2172 Sepp Marek Tallinn Iloprint Team 01:50:36,4 53
196 2215 Laimets Anneli Tallinn 01:52:08,6 14
197 2209 Piirisild Urvo Võru Enerel 01:52:13,7 54
198 2080 Laarmann Kristo Pärnu 01:53:00,1 41
199 2099 Kemme Kristaps Läti Latvia 01:53:00,5 42
200 2188 Pertmann Jaan Harju 01:53:59,2 4
201 2088 Zelmene Linda Läti Spectus/Smiltene 01:54:17,0 13
202 2227 Grinbergs Maris Tallinn Riga 01:54:40,6 5
203 2180 Laarmann Paavo Pärnu 01:55:16,2 55
204 2179 Sild Kaie Tartu 01:55:53,1 15
205 2108 Zahkna Rene Tallinn Võru Biathlon 01:56:06,0 43
206 2078 Kristal Kaspar Tallinn SK COSMOS 01:56:26,2 44
207 2194 Korem Lea Tallinn 01:56:34,6 16
208 2164 Pärsim Peep Tartu 01:56:59,3 56
209 2191 Virro Elina Tallinn Virro 01:57:06,8 17
210 2211 Velgre Ergo Võru Enerel 01:57:07,3 57
211 2274 Jõgeva Jürgen 01:57:51,9 45
212 2093 Naanuri Tomas Viljandi 01:58:19,7 46
213 2181 Lepamaa Annely Tallinn VSK 01:58:30,3 15
214 2176 Mark Kaiko Tallinn 01:58:42,2 58
215 2171 Stokkeby Marika Harju 01:59:01,0 18
216 2282 Pius Kristel 01:59:12,5 16
217 2061 Klampe Tim Võru 01:59:23,9 47
218 2230 Joonas Inge Võru 01:59:24,3 19
219 2241 Paberits Pille Tallinn Puide Talu SK 01:59:24,9 17
220 2231 Joost Mirel Tallinn VSK 01:59:27,4 18
221 2213 Gorjatsko Daire 01:59:27,9 19
222 2220 Gorjatsko Sergei Viljandi 01:59:28,6 11
223 2169 Tohver Katrin Tallinn ILOPRINT TEAM 01:59:29,5 20
224 2173 Nõmmiste Mati Tallinn Rimess 01:59:42,6 5
225 2242 Piiritalo Kaire Tallinn 02:00:01,5 21
226 2260 Voll Aivar Pärnu 02:00:23,2 59
227 2193 Kiskonen Merle Harju 02:00:51,0 20
228 2174 Maalmeister Margit Tallinn 02:01:00,7 21
229 2249 Räitsak Moonika Ida-Viru Jõhvi JRK 02:02:27,4 22
230 2178 Kruusvee Kadri Tallinn 02:02:56,8 22
231 2177 Saarna Margit Tallinn 02:02:59,3 23
232 2280 Reiljan Elina 02:03:23,2 24
233 2182 Lepiksaar Peep Lääne-Viru Kesko Agro 02:04:07,3 12
234 2287 Berg Svea Võru 02:05:43,0 23
235 2184 Metsandi Agi Harju HK Purikad 02:08:45,5 24
236 2251 Sulgin Janek Tallinn Enerel 02:10:03,0 60
236 2258 Valters Andris Tallinn Riga 02:10:03,0 60
238 2205 Toompere Tuuli Tallinn 02:10:04,7 25
239 2122 Smetanjuk Toomas Tallinn Transbest 02:12:02,0 3
240 2229 Huuk Kristi Tallinn 02:17:10,8 25
241 2277 Mark Peeter 02:22:35,0 62
242 2279 Niinepuu Kairi 02:22:53,8 26
243 2275 Kirsipuu Riho 02:30:55,6 48
244 2278 Tomingas Meri-Kirs 02:33:58,6 14
245 2085 Lepiksaar Mirjam Lääne-Viru 02:36:10,7 15
246 2198 Lepiksaar Tiiu Lääne-Viru 02:36:16,1 27
247 2142 Läänsoo Ilmar Tallinn Transbest 02:50:31,7 63
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE