estenglv
WAP version
Login form
5. Elva Rattamaraton 68 km
5. Elva Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
5. Elva Rattamaraton (EEC)
Aeg 10.07.2005
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 68 km Matkasõit 31 km
Korraldaja Elva Spordiliit; Jüri Kalmus
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2012 Ao Silver Tartu 01:05:30,8 1
2 2315 Novikov Daniel Tallinn KJK 01:06:16,3 2
3 2014 Ööpik Esko Rapla CFC Rattaklubi 01:06:28,7 3
4 2034 Luidre Andres Harju CFC 01:07:43,4 4
5 2027 Jõessar Janari-Joel Rapla SK Velo 01:07:48,1 5
6 2113 Utar Urmo Tallinn TÜSK 01:08:07,9 6
7 2020 Perkmann Kermo Viljandi 01:08:19,2 7
8 2045 Ilves Martin Tallinn Kesko Agro 01:08:30,9 8
9 2120 Ozolins Uldis Läti Latvia 01:08:43,7 1
10 2044 Jõgi Johannes Tallinn CFC 01:09:03,1 9
11 2038 Räitsak Kaspar Ida-Viru Jõhvi Rattaklubi 01:09:52,5 10
12 2092 Leppik Gabriel Tallinn TÜSK 01:10:30,6 11
13 2097 Rubiks Janis Läti Latvia 01:10:41,3 12
14 2062 Piirisild Ekke Tallinn CFC 01:12:11,6 13
15 2022 Ilves Sven Tallinn CFC 01:12:12,3 14
16 2050 Truu Gert Tartu Ülikooli Spordiklubi 01:12:16,8 15
17 2096 Metsaots Tõnis Tallinn 01:12:17,4 16
18 2059 Schotter Artur Tartu Ülikooli Spordiklubi 01:12:18,1 17
19 2052 Lohur Peedu Järva Imavere SK 01:12:18,7 18
20 2013 Mahlapuu Ott Tallinn KJK 01:12:34,4 1
21 2005 Järveoja Jaanus Nõo 01:12:53,4 1
22 2057 Ernits Virgo Tallinn Vänta Aga 01:13:01,2 19
23 2058 Agarmaa Mihkel Tartu TYSK 01:13:18,1 20
24 2001 Tilk Arne Põlva 01:13:26,8 2
25 2047 Suur Ivo Valga Valga 01:13:37,2 21
26 2055 Heinmaa Enor Tallinn Kesko Agro 01:13:56,8 22
27 2030 Puhm Reijo Tartu jk tamme 01:14:46,0 23
28 2350 Kollo Tiit Jõelähtme 01:14:58,9 3
29 2002 Laidre Reno 01:15:02,3 4
30 2112 Utar Ardy Tallinn TÜSK 01:15:19,7 24
31 2016 Vaab Ivar Lääne-Viru VMSK 01:15:32,4 2
32 2025 Lõokene Rinaldo Tallinn 01:16:03,0 3
33 2196 Ahven Priit Valga 01:16:03,6 1
34 2036 Reiska Raino Võru võru spko 01:16:25,2 4
35 2021 Jõgi Joonas Tallinn CFC 01:16:40,3 5
36 2017 Soo Allar Tartu Suusaklubi 01:16:51,6 6
37 2267 Lood Illar TÜSK 01:17:00,4 2
38 2109 Raudsepp Kristjan Tallinn CFC 01:18:17,4 25
39 2309 Arrak Tõnu Velo 01:18:18,0 26
40 2060 Talmet Indrek Võru Võru SPKO 01:19:01,7 27
41 2105 Lipp Aindri Ida-Viru Jõhvi RK 01:19:19,0 28
42 2075 Lestmann Kristo Tartu 01:19:25,2 29
43 2127 Reiska Alar Võru Võru 01:19:37,6 1
44 2305 Kiitam Urmo KYK KJK 01:19:47,4 30
45 2247 Tiisler Martin Tallinn 01:19:57,8 3
46 2280 Sõmmer Simo Tartu 01:20:04,6 7
47 2066 Joost Andres Tallinn Kesko Agro 01:20:29,2 31
48 2185 Birkentala Raivita Latvia Raimaks 01:20:30,0 1
49 2048 Väärtmaa Karl Tallinn Pärnu Kalev SK 01:21:14,7 8
50 2299 Lumiste Lauri V-Maarja 01:21:30,0 4
51 2032 Nukis Jüri Rapla CFC 01:21:36,4 9
52 2246 Püss Priit Tallinn VSK 01:21:56,5 1
53 2129 Saksniit Priit Harju 01:22:10,7 2
54 2011 Sarv Sten Rapla 01:22:11,3 10
55 2051 Piirsalu Kristjan Haanja Rattaklubi 01:22:12,6 11
56 2100 Ilves Kristo Tallinn TÜSK 01:22:18,0 12
57 2320 Strikov Andrei CFC 01:22:19,4 13
58 2218 Kindel Kaido Harju 01:22:22,6 3
59 2039 Tattar Kristjan Pärnu 01:22:34,3 14
60 2015 Rand Gerda Tallinna Kalevi Jalgrattaklubi 01:22:36,3 1
61 2019 Järvela Mariann Harju kjk 01:22:50,3 2
62 2087 Kannimäe Taavi Pärsimäe Team 01:23:12,6 15
63 2302 Kink Artur Tartu 01:24:03,3 4
64 2198 Kelk Mart Tartu 01:24:12,9 2
65 2084 Kulp Janar Viljandi Viljandi Rattaklubi 01:24:15,8 32
66 2250 Kivil Eleri 01:24:36,9 1
67 2046 Lehtmaa Lauri Tartu Ülikooli Spordiklubi 01:24:57,4 16
68 2213 Aruvee Ülar Tallinn Iloprint Team 01:24:59,2 5
69 2137 Nuka Priit Tallinn 01:25:14,2 2
70 2282 Kovgers Kriters Aluksne 01:25:19,7 17
71 2125 Kuplis Andris Läti Latvia 01:25:38,8 6
72 2279 Viilu Arvi Tartu 01:25:40,7 7
73 2290 Kokars Igors Läti 01:25:51,7 1
74 2086 Kivila Matis Võru Haanja Rattaklubi 01:26:36,3 18
75 2304 Kovgers Juris Aluksne 01:26:38,4 8
76 2143 Konso Kalev Lääne-Viru 01:26:46,4 9
77 2187 Fimberg Teet Lääne-Viru 01:26:47,4 10
78 2033 Birkentals Nauris Tallinn Raimaks 01:26:54,3 19
79 2049 Talu Martin Tallinn 01:27:29,1 20
80 2294 Grube Janis Latvia 01:27:34,7 11
81 2313 Arumägi Anti Farmos 01:27:36,1 33
82 2194 Liiva Toomas Otepää Oti-Audentes 01:27:38,3 12
83 2212 Apuhtin Vadim Tartu 01:27:46,4 13
84 2083 Jürimäe Andres Tartu 01:27:48,4 34
85 2308 Palu Indrek Tartu 01:27:49,4 14
86 2252 Leppik Siim Viljandi Rattaklubi 01:28:02,3 15
87 2298 Lai Tarmo Tallinn Makaak Racing 01:28:10,2 16
88 2023 Lainevee Ivika Tallinn Kesko Agro 01:28:11,3 3
89 2261 Kaiv Indrek Valga Karupeas Team 01:28:24,7 3
90 2321 Remmelg Kalmer Tallinn 01:28:25,9 17
91 2028 Lohur Liis Järva Imavere SK 01:28:27,0 4
92 2088 Haabma Lii Rapla CFC 01:28:30,2 5
93 2067 Lainevee Heiki Tallinn Kesko Agro 01:28:32,5 35
94 2293 Dergacs Kaspars Läti JV11 01:28:47,1 18
95 2158 Luts Erkki Viljandi 01:28:55,6 19
96 2004 Lepik Margus 01:29:05,9 5
97 2292 Tsirk Gunnar Eesti 01:29:07,8 20
98 2130 Plutus Lauri Tallinn 01:29:20,0 21
99 2136 Meltsas Veiko Harju 01:29:28,5 22
100 2138 Hansen Peeter Rakvere 01:29:30,9 23
101 2128 Lusis Ariks Valmiera 01:29:37,5 24
102 2296 Ojala Tõnu Tallinn 01:30:06,1 25
103 2269 Müürsepp Aivar Valga 01:30:15,9 26
104 2010 Kangert Tiit Vändra 01:30:24,3 6
105 2024 Kannimäe Pille Pärsimäe Team 01:31:27,4 6
106 2007 Uudeberg Toomas Tamsalu 01:31:32,9 7
107 2209 Pertmann Jaan Harju 01:31:46,0 1
108 2236 Cipe Raimonds Läti Latvia 01:31:49,3 3
109 2284 Nigol Andreas Otepää 01:31:54,9 21
110 2140 Ristmets Hillar Tallinn 01:32:02,8 1
111 2300 Eilmann Tanel Tartu 01:32:07,3 27
112 2295 Kurvits Kristjan Tartu 01:32:10,3 28
113 2303 Haldre Sulev Tartu 01:32:11,4 2
114 2201 Tähiste Helen Pärnu 01:32:16,9 2
115 2286 Spielberg Siim Ida-Viru 01:32:40,2 22
116 2133 Kütt Mati Viljandi 01:33:19,1 29
117 2061 Tamkivi Norman Harju Keila 01:33:25,1 23
118 2264 Kivimurru Raivo Tallinn 01:33:34,8 30
119 2089 Raud Mikk Tallinn 01:33:38,4 24
120 2268 Länts Risto Viljandi 01:33:57,5 31
121 2090 Alles Kristjan Somasu Velo 01:33:59,2 36
122 2301 Pokk Enn Tartu 01:34:08,2 4
123 2259 Isotamm Raul Tallinn 01:34:30,7 32
124 2251 Prants Aivar Eesti Raudtee SK 01:34:34,7 33
125 2188 Kull Anna-Liisa Lääne-Viru Määri 01:34:38,8 2
126 2107 Paluvere Rando Tallinn TÜSK 01:34:42,6 25
127 2099 Ilves Krete Võru 01:34:49,8 7
128 2141 Viira Toomas Tallinn 01:35:04,6 34
129 2031 Rande Diana Harju Toyota Team 01:35:09,1 8
130 2191 Sauga Mari Hansa SK 01:35:19,7 3
131 2265 Kvell Kalevi Järva 01:35:30,2 5
132 2151 Martin Sten Harju 01:35:45,4 35
133 2319 Pitk Indrek Viljandi 01:35:45,7 36
134 2283 Ridamäe Lea Arctic 01:35:47,8 4
135 2126 Talmet Andres Võru 01:36:01,3 37
136 2104 Kroon Cristina Võru 01:36:07,6 9
137 2124 Talu Loit Tallinn 01:36:11,4 38
138 2000 Aron Allar Lääne-Viru 01:36:44,3 8
139 2289 Aliks Juris Latvia 01:36:56,1 3
140 2131 Müristaja Mart Tallinn 01:36:56,9 1
141 2257 Apuhtin Vladislav Tartu 01:37:09,6 39
142 2274 Tiit Verev Harju 01:37:14,8 40
143 2207 Holma Daiga Läti Riia 01:37:29,7 5
144 2065 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke 01:37:32,9 26
145 2193 Läll Ainar Tartu 01:37:35,3 41
146 2277 Vainu Marko Tallinn 01:38:08,8 5
147 2288 Kokare Paula Latvia 01:38:13,3 3
148 2317 Uuetalu Tiiu L-Virumaa 01:38:14,1 10
149 2312 Paju Tiit Toompuit 01:38:15,3 2
150 2101 Järvoja Ahto sk pärnu 01:38:16,2 27
151 2215 Kalm Kadi Harju HVSK 01:38:20,1 4
152 2216 Karu Marge Lääne-Viru 01:38:34,5 6
153 2071 Tamkivi Tauri Harju Keila 01:38:49,8 37
154 2311 Kopp Meelis Elva 01:39:16,5 2
155 2139 Mälgand Ahti Viljandi 01:39:48,2 42
156 2085 Kristal Kaur SK Cosmos 01:39:50,9 38
157 2154 Zile Ainars Läti Latvia 01:39:52,2 43
158 2249 Annilo Tarmo Tartu 01:39:55,8 6
159 2307 Erlemann Jaanus Tallinn 01:40:02,4 44
160 2110 Rebane Henry Tallinn TÜSK 01:40:06,5 28
161 2064 Reissaar Hillar Lääne-Viru VINNI 01:40:17,1 29
162 2314 Kütt Karel Karksi-Nuia 01:40:17,8 30
163 2203 Juursoo Meelis Tartu EOA 01:40:54,0 45
164 2095 Kaiv Kaur Otepää Karupesa Team 01:40:59,2 31
165 2255 Miluna Arta Läti Riia 01:41:06,9 7
166 2214 Kalm Aigar Harju 01:41:20,8 46
167 2069 Kokka Karl Tallinn Võru Biathlon 01:41:31,7 32
168 2285 Uudeküll Peep Tartu 01:41:38,1 39
169 2156 Kiidjärv Donald Viljandi RK 01:41:39,2 7
170 2142 Pärsim Priit Tartu 01:41:47,1 47
171 2070 Neumann Andres Valga 01:42:02,0 33
172 2242 Neumann Tauno Valga 01:42:05,0 8
173 2260 Juul Mari-Liis Tallinn 01:42:06,3 5
174 2135 Ehaste Hillar Tallinn 01:42:16,9 3
175 2208 Siitan Andres Tallinn 01:42:23,4 9
176 2146 Johanson Benno Valga 01:42:54,0 10
177 2184 Rand Vanda Valga 01:43:05,4 8
178 2161 Luts Arvi Tallinn 01:43:10,3 48
179 2197 Kelk August Tartu 01:43:14,4 2
180 2026 Rist Liisi Harju KJK 01:43:43,5 11
181 2223 Miido Karin Rahuoperatsioonide Keskus 01:43:44,4 9
182 2234 Vaikna Maarja Tallinn VSK 01:44:18,3 6
183 2153 Saar Mati Tallinn 01:44:35,3 4
184 2150 Tuudelepp Elmar Viljandi 01:44:50,2 3
185 2237 Grinbergs Maris Tallinn Riga 01:44:56,4 6
186 2157 Ein Riina Tallinn Siemens Financial Se 01:44:57,9 10
187 2222 Loo Kersti Tallinn Hansa SK 01:45:20,2 11
188 2241 Müürsepp Aavo Valga 01:46:16,3 11
189 2082 Helm Hendrik Roland Arctic Sport Club Tartu 01:46:43,1 34
190 2206 Vaiknemets Jaak Tartu 01:46:58,4 49
191 2270 Prüüs Ants Käärdi 01:47:05,7 5
192 2245 Preegel Pille Tallinn Assa Kesoro 01:47:25,2 7
193 2078 Teder Erkko Karupesa Team 01:47:27,7 35
194 2093 Oetjen Jakob Elva 01:48:08,5 36
195 2205 Oetjen Robert Elva 01:48:09,6 50
196 2041 Kütt Katrin Viljandi 01:48:14,6 12
197 2102 Järvoja Indrek sk pärnu 01:48:15,6 37
198 2238 Joonas Inge Võru 01:48:21,9 12
199 2144 Salu Veiko Harju 01:48:25,4 51
200 2166 Konso Ave Lääne-Viru 01:48:37,6 13
201 2169 Kiskonen Merle Harju 01:48:59,2 14
202 2132 Koppa Kaido SK Biathlon 01:49:22,9 52
203 2167 Nõmmiste Mati Tallinn Rimess 01:49:40,9 6
204 2148 Laarmann Paavo Pärnu 01:49:52,0 53
205 2003 Kruuse Urmas 01:50:25,2 9
206 2316 Vaher Indrek Tartu 01:50:41,4 54
207 2040 Valk Selin Lääne-Viru 01:50:43,3 13
208 2262 Kajara Janika Tartu 01:50:59,1 8
209 2145 Tolmats Tuuli Harju Eksamo 01:51:18,4 9
210 2258 Havik Ain Tallinn Kayaba 01:51:27,5 4
211 2263 Kender Teele Valga 01:51:29,9 10
212 2204 Meus Aigar Tartu 01:51:34,0 55
213 2037 Põvvat Reili Tartu 01:51:34,5 14
214 2243 Neumann Tiina Valga 01:51:50,1 15
215 2072 Kütt Villem Tallinn 01:51:52,1 38
216 2244 Paberits Pille Tallinn Puide Talu SK 01:51:53,7 11
217 2179 Maidla Annela Tallinn 01:51:57,1 12
218 2195 Jallai Janeli Tallinn 01:52:18,5 13
219 2233 Uuetalu Rita Lääne-Viru Virumaa MMSK 01:52:28,4 16
220 2073 Suuroja Siim Kose suusaklubi 01:52:38,4 39
221 2232 Toomela Allan Tallinn 01:52:42,1 56
222 2108 Raidväli Jürgen Tallinn 01:52:44,4 40
223 2240 Jürimäe Jaanika Tallinn Elion 01:52:47,5 14
224 2291 Raid Paul Tartu 01:53:08,4 41
225 920 Tikan Erkki Tallinn 01:53:13,1 57
226 2160 Reissaar Triinu Lääne-Viru L-Viru 01:53:15,5 17
227 2266 Lentsius Janika Tallinn 01:53:35,3 18
228 2164 Järvoja Ants Pärnu 01:53:44,5 58
229 2168 Vann Kati Tallinn Kesko Agro 01:54:02,1 15
230 2231 Sutt Eleri Tartu 01:54:10,2 16
231 921 Roolaid Raivo 01:54:15,5 59
232 2202 Evert Signe Tartu 01:54:23,2 17
233 2199 Meus Tiina Tallinn 01:54:25,2 19
234 2008 Kasetalu Agu 01:54:40,8 10
235 2186 Kuiv Rainer Tartu 01:54:41,4 60
236 2091 Tamm Kristiina Tartu 01:54:52,9 15
237 2173 Malberg Kriste Tallinn ILOPRINT TEAM 01:55:29,6 20
238 2155 Takk Jaak Rapla Elion 01:55:45,6 5
239 2256 Apuhtin Anneli Tartu 01:55:57,1 18
240 2287 Leppik Leane Tallinn 01:56:01,0 19
241 2306 Kiitam Ivar KYK 01:56:27,4 42
242 2106 Neumann Argo Valga 01:57:20,3 43
243 2175 Jaanson Ingrid Tallinn ILOPRINT TEAM 01:57:29,3 21
244 2228 Sild Kaie Tartu 01:57:48,6 22
245 2159 Kõrgvee Laura Tallinn 01:58:12,1 20
246 2278 Veesalu Raul Tallinn 01:58:12,9 12
247 2230 Stokkeby Marika Harju 01:59:37,8 23
248 2114 Einroos Evert Tallinn 02:00:31,2 44
249 2271 Randoja Renda Tartu 02:00:40,8 24
250 2079 Ojamets Teet Tallinn 02:00:43,3 45
251 2210 Ojamets Arno Tallinn 02:00:44,8 61
252 2220 Kruusvee Kadri Tallinn 02:01:10,0 21
253 2318 Kütt Karin Tartu 02:01:12,7 25
254 2226 Saarna Margit Tallinn 02:01:14,0 22
255 2182 Mark Kaiko Tallinn 02:01:31,5 62
256 2068 Klampe Tim Võru 02:02:40,1 46
257 2098 Heinols Atis Tallinn Valmiera 02:02:42,6 47
258 2217 Kaskmaa Maret Tallinn 02:03:50,5 23
259 2172 Tohver Katrin Tallinn ILOPRINT TEAM 02:05:18,9 24
260 2103 Koppel Hans Tallinn 02:05:43,4 48
261 2297 Tarrend Karl Võru 02:06:24,6 49
262 2147 Smidt Hindrek Tallinn Kesko Agro 02:06:33,8 63
263 2174 Lepiksaar Peep Lääne-Viru Kesko Agro 02:06:39,2 13
264 2171 Mesila Ingrid Tartu 02:06:42,3 26
265 2181 Maalmeister Margit Tallinn 02:06:45,2 27
266 2189 Michelson Udo Tartu 02:07:25,0 6
267 2076 Kristal Kaspar SK Cosmos 02:07:57,1 50
268 2190 Toompere Tuuli Tallinn 02:08:38,0 28
269 2111 Toodo Thomas Tallinn 02:09:07,1 51
270 2006 Kosker Ago Keila 02:11:32,9 11
271 2229 Sillaste Hille Harju Rahuoperatsioonide K 02:11:45,1 29
272 2273 Reimann Gea Tallinn LROC 02:11:45,9 30
273 2253 Ruus Marta 02:14:00,5 31
274 2281 Berzina Ilze Riia 02:15:00,6 32
275 2219 Kreisman Kadri Tallinn RK Juniperus 02:16:05,3 25
276 2176 Luug Merle Tartu 02:17:03,1 26
277 2177 Luug Veiko Tartu 02:17:04,2 64
278 2349 Paet Urmas Tallinn 02:20:07,0 12
279 2053 Mõttus Mailis Valga 02:23:22,1 16
280 2081 Mõttus Maris 02:28:31,3 17
281 2224 Mõttus Tarmo Valga 02:28:31,7 65
282 2272 Rang Joel Tallinn LROC 02:30:00,7 66
283 2094 Erkmaa Urmas Tallinn 02:30:25,8 52
284 2235 Vorontsova Julia Tallinn 02:30:43,9 27
285 2227 Seidelberg Siret Tallinn 02:31:11,8 28
286 2200 Tenslind Heidi Harju 02:59:14,6 33
287 2183 Lepiksaar Tiiu Lääne-Viru 03:02:35,2 34
288 2056 Lepiksaar Mirjam Lääne-Viru 03:02:37,6 18
289 2029 Prokofjevs Ivars Läti Raimaks team 04:02:20,0 53
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE