estenglv
WAP version
Login form
Elva Rattapäev 100 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 01 Apr 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
XXI Elva Rattapäev
Aeg 21.05.2006
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 136 Tombak Janek KCT 02:18:55 1
2 140 Lebedev Andri KCT 02:18:55 2
3 59 Jõeäär Gert CFC 02:18:55 1
4 190 Kukk Sigvard Veloplus 02:18:55 3
5 139 Ojavee Mart KCT 02:18:55 4
6 107 Jakin Alo JK Tamme 02:18:55 2
7 61 Karu Allar CFC 02:18:55 3
8 54 Vist Kalev CFC 02:18:55 1
9 50 Karlson Urmas Arctic Sport Club 02:18:55 2
10 119 Maimre Raivo Alexela Pro Team 02:18:55 1
11 2 Kangert Tanel Viko 02:18:55 4
12 1 Taaramäe Rein Viko 02:18:55 5
13 152 Ree Aivar Püha Loomaaed 02:18:55 3
14 123 Ainsalu Markku Alexela Pro Team 02:18:55 2
15 62 Reile Mihkel CFC 02:20:34 6
16 131 Gornischeff Artur Karksi-Nuia RK 02:20:34 7
17 48 Usin Risto Arctic Sport Club 02:21:51 8
18 67 Ilves Sven CFC 02:22:02 1
19 108 Ao Silver JK Tamme 02:22:02 2
20 80 Kibur Silvar Pärnu KJK 02:22:02 9
21 142 Prous Priit KCT 02:22:02 10
22 143 Jermakov Janar KCT 02:22:02 11
23 69 Luidre Andres CFC 02:22:02 3
24 49 Valvas Vahur Arctic Sport Club 02:22:02 3
25 55 Kirsipuu Toomas CFC 02:22:02 4
26 60 Krull Kaupo CFC 02:22:02 12
27 111 Puhm Reijo JK Tamme 02:22:02 1
28 126 Rannama Indrek SJK Viiking 02:22:02 5
29 127 Kornilov Vitaly SJK Viiking 02:22:02 4
30 106 Jüri Mihkel JK Tamme 02:22:02 4
31 120 Kukk Erki Alexela Pro Team 02:22:02 5
31 17 Truu Gert TÜSK 02:22:02 2
31 87 Raba Meelis Pärnu KJK 02:22:02 3
31 93 Heinmaa Enor Vooremaa Centrum 02:22:02 4
31 82 Aia Kardo Pärnu KJK 02:22:02 5
31 35 Bogdanov Andrei Narva SK Energia 02:22:02 5
31 68 Jõgi Johannes CFC 02:22:02 5
31 91 Maasing Sander Vooremaa Centrum 02:22:02 5
31 109 Nigul Kristo JK Tamme 02:22:02 5
31 196 Olkonen Erik Tamme 02:22:02 5
31 39 Perkmann Kermo Viljandi RK 02:22:02 5
31 34 Skoptsov Dmitri Narva SK Energia 02:22:02 5
31 66 Ööpik Esko CFC 02:22:02 5
31 56 Aduson Andre CFC 02:22:02 6
31 51 Mikk Margus Arctic Sport Club 02:22:02 6
31 191 Molev Jüri Veloplus 02:22:02 6
31 146 Kelk Indrek Hawaii Express 02:22:02 5
31 78 Koch Kaupo CFC 02:22:02 5
31 23 Kopli Tarmo Hawaii Express 02:22:02 5
31 201 Püvi Margus Tartu 02:22:02 5
31 114 Ruse Margus KJK 02:22:02 5
31 27 Tuisk Priit Hawaii Express 02:22:02 5
31 6 Alaru Riho TÜSK 02:22:02 13
31 192 Dolgovas Andrejus Hawaii Express-Leedu 02:22:02 13
31 184 Hallop Gven Hawaii Express 02:22:02 13
31 37 Ilves Aivo Viljandi RK 02:22:02 13
31 141 Mustonen Andrei KCT 02:22:02 13
58 113 Loo Martin KJK 02:22:20 14
59 40 Klaos Taavi Viljandi RK 02:22:20 15
60 110 Puhm Steven JK Tamme 02:22:20 18
61 137 Kargu Oskari KCT 02:22:20 9
62 95 Ilves Martin Vooremaa Centrum 02:22:20 16
63 151 Kuldmäe Toivo Püha Loomaaed 02:22:20 11
64 153 Aun Martin Püha Loomaaed 02:22:20 12
65 70 Vuin Indrek CFC 02:22:20 17
66 7 Kask Gilber TÜSK 02:22:20 19
67 10 Sööt Martin TÜSK 02:22:20 20
68 11 Lepasalu Laura TÜSK 02:22:20 1
69 81 Ruubel Raul Pärnu KJK 02:23:09 21
70 42 Vaaks Mikk Viljandi RK 02:29:30 18
71 92 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum 02:29:40 19
72 135 Kivil Peep Jõhvi RK 02:29:40 13
73 97 Ints Kalev Tartu SK Velo 02:30:09 14
74 99 Raid Risto Tartu SK Velo 02:30:09 5
75 175 Kulbin Andres SK Velo 02:30:09 15
76 29 Neemela Kurmo Hawaii Express 02:30:09 16
77 15 Utar Ardy TÜSK 02:30:09 6
78 118 Aulik Allan Alexela Pro Team 02:30:09 6
79 176 Toots Valdis SK Velo 02:32:27 17
80 90 Juurik Kaido Pärnu KJK 02:34:35 18
81 128 Räim Rigo SJK Viiking 02:35:13 22
82 130 Gornischeff Feliks Karksi-Nuia RK 02:36:00 20
83 178 Nõlvik Lasse Porter Racing 02:36:06 19
84 16 Schotter Artur TÜSK 02:36:06 7
85 121 Selder Taavi Alexela Pro Team 02:36:06 23
86 117 Grossmann Genry KJK 02:36:06 7
86 180 Linkgreim Jaanus E-Bike 02:36:06 7
86 155 Pallo Rait Hansa SK 02:36:06 7
86 156 Puusepp Sven Hawaii Express 02:36:06 7
86 162 Rips Leho 02:36:06 7
86 158 Rubenis Normunds Beitani 02:36:06 7
86 124 Vestmann Rain Alexela Pro Team 02:36:06 7
86 12 Väinsalu Kert TÜSK 02:36:06 7
86 74 Alesmaa Martti CFC 02:36:06 8
86 20 Gruzins Toms Sprints AVK Tukums 02:36:06 8
86 73 Jõgi Joonas CFC 02:36:06 8
86 94 Joost Andres Vooremaa Centrum 02:36:06 8
86 43 Paas Markus Viljandi RK 02:36:06 8
86 32 Sokolov Oleg Narva SK Energia 02:36:06 8
86 84 Põder Jaanus Pärnu KJK 02:36:06 21
86 65 Raudsepp Kristjan CFC 02:36:06 21
86 41 Ronimois Mihkel Viljandi RK 02:36:06 21
86 122 Meier Maaris Alexela Pro Team 02:36:06 2
86 58 Normak Kata-Liina CFC 02:36:06 3
86 198 Ando Indrek Tallinn 02:36:06 20
86 163 Eelmets Indrek 02:36:06 20
86 24 Johanson Oliver Hawaii Express 02:36:06 20
86 144 Kasenõmm Priit TÜSK 02:36:06 20
86 98 Lõiv Paul Tartu SK Velo 02:36:06 20
86 205 Männama Kalle Kayaba 02:36:06 20
86 145 Pogodin Dmitri Narva SK Energia 02:36:06 20
86 53 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 02:36:06 20
86 194 Sala Raivo Jõhvi RK 02:36:06 20
86 21 Salumäe Priit Hawaii Express 02:36:06 20
86 5 Soosaar Tiit Viko 02:36:06 20
86 28 Urm Siim Hawaii Express 02:36:06 20
86 208 Vesselov Meelis Sindi 02:36:06 20
86 147 Metusala Caspar Hawaii Express 02:36:06 24
119 79 Ojavee Kaido CFC 02:36:27 33
120 77 Strikov Andrei CFC 02:36:27 14
121 76 Piirisild Ekke CFC 02:36:27 15
122 161 Talumaa Raul Assa Kesoro 02:36:27 34
123 202 Toom Allan Elva 02:36:27 35
124 83 Johanson Marko Pärnu KJK 02:36:39 24
125 157 Vink Ahto 02:36:39 15
126 4 Saar Raido Viko 02:45:54 25
127 129 Magus Margus SJK Viiking 02:45:54 26
128 164 Pallotedder Taivo Sportland Nike Team 02:46:03 16
129 33 Zukov Sergei Narva SK Energia 02:46:03 16
130 26 Koch Kalju Hawaii Express 02:46:03 36
131 154 Jõgeva Toomas 02:46:20 17
132 200 Käsnar Aivo Tartu 02:46:20 37
133 31 Belosejev Vitali Narva SK Energia 02:46:20 17
134 177 Kalder Madis SK Velo 02:46:40 18
135 197 Olkonen Indrek Tartu 02:46:57 38
136 182 Ansip Evelin Veloplus 02:46:57 1
137 133 Räitsak Kaspar Jõhvi RK 02:47:15 27
138 209 Lehtmaa Aivar Tartu 02:52:08 39
139 47 Kelk Margus SK Velo 02:52:08 40
140 181 Hussar Kaidar 02:52:08 19
141 199 Pärn Paavo Tallinn 02:52:08 41
142 193 Falten Hannes Porter Racing 02:53:11 42
143 134 Koppel Kristjan Jõhvi RK 02:53:27 28
144 170 Reedi Teet 02:54:14 43
145 168 Pungar Rainer 02:54:44 20
146 57 Ilves Teet CFC 02:55:01 44
147 179 Valk Allan Jõhvi RK 03:00:23 21
148 63 Zavadskis Erik CFC 03:01:01 45
149 45 Kulp Janar Viljandi RK 03:01:13 18
150 203 Viljaste Ahti Tallinn 03:01:13 46
151 195 Rebane Indrek Tartu 03:01:46 47
152 105 Paas Markko JK Tamme 03:01:57 48
154 183 Puik Viljar 03:13:56 22
155 112 Põvvat Reili JK Tamme 03:26:20 2
0 171 Haamer Hanno katk. 0
0 172 Käsi Marko SK Velo katk. 0
0 160 Laanela Danek katk. 0
0 167 Lokk Sulev Stamina SK katk. 0
0 46 Puu Ahto Viljandi RK katk. 0
0 166 Soo Veiko katk. 0
0 165 Tillemann Taikki katk. 0
0 159 Vasilis Donalds Beitani katk. 0
0 86 Aia Karlo Pärnu KJK katk. 0
0 88 Heinlo Jürgen Pärnu KJK katk. 0
0 116 Heinrand Kristjan KJK katk. 0
0 72 Jõessar Janari-Joel CFC katk. 0
0 18 Leppik Gabriel TÜSK katk. 0
0 103 Lopman Veiko Tartu SK Velo katk. 0
0 71 Nukis Jüri CFC katk. 0
0 185 Rooberg Jorma CFC katk. 0
0 19 Sipovics Edgars Sprints AVK Tukums katk. 0
0 13 Agarmaa Mihkel TÜSK katk. 0
0 85 Leigri Guido Pärnu KJK katk. 0
0 25 Treier Grete Hawaii Express katk. 0
0 150 Aia Alar Püha Loomaaed katk. 0
0 188 Aus Andres CFC katk. 0
0 115 Jürgenson Aivar KJK katk. 0
0 149 Kaasma Kaido Püha Loomaaed katk. 0
0 189 Kalle Priit Pärnu katk. 0
0 204 Kannistik Heiki CFC katk. 0
0 187 Laht Ilmar CFC katk. 0
0 206 Leidt Kaupo Tartu SK Velo katk. 0
0 52 Lepmets Tanel Arctic Sport Club katk. 0
0 104 Morjakov Andrei Tartu SK Velo katk. 0
0 22 Neeme Virgo Hawaii Express katk. 0
0 148 Ribelus Kalle katk. 0
0 64 Roosmäe Tõnu CFC katk. 0
0 89 Ruubel Runo Pärnu KJK katk. 0
0 169 Saarma Toomas Kayaba katk. 0
0 96 Talv Tarvi Tartu SK Velo katk. 0
0 207 Tamm Jaanus Tartu katk. 0
0 38 Elur Elvis Viljandi RK katk. 0
0 3 Käosaar Mikk Viko katk. 0
0 186 Semenjuk Andrei CFC katk. 0
0 9 Tammiste Veiko TÜSK katk. 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE