estenglv
WAP version
Login form
Otepää Rattamaraton 50 km
Otepää Rattamaraton 30 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
5. Otepää Rattamaraton (EEC)
Aeg 31.07.2004
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit Matkasõit Lastesõidud
Korraldaja Oti-Audentes Spordiklubi, Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2113 Rootsma Juhan Otepää 01:19:07,7 1
2 2110 Sarv Hardi Otepää 01:19:17,9 1
3 2067 Nurmsalu Kristjan Lääne-Viru Tamsalu 01:19:24,5 2
4 2090 Kelk Mart Tartu 01:19:27,4 1
5 2103 Otstavel Risto Tartu 01:19:44,7 1
6 2044 Metusala Caspar Tartu 01:20:12,0 2
7 2114 Rootsma Rolf-Otto Otepää 01:22:13,9 3
8 2168 Vana Janek Falck 01:23:55,6 2
9 2077 Lõokene Marek Tallinn 01:24:01,2 2
10 2011 Paas Markus Viljandi Viko 01:25:02,2 4
11 2046 Viira Andres Viljandi 01:26:06,2 3
12 2050 Põdersoo Alar Tartu 01:26:24,2 4
13 2084 Ojasaar Kalmer Põlva 01:27:12,8 3
14 2094 Peik Ervin Valga Valgamaa 01:27:14,5 5
15 2149 Ladva Rain Otepää 01:27:27,9 4
16 2125 Kütt Keio Otepää 01:27:28,4 5
17 2081 Plutus Lauri Tallinn 01:27:30,4 5
18 2200 Lemetti Margo Tallinn 01:27:36,9 6
19 2066 Piirsalu Kristjan-Marti Võru Võrumaa Teataja 01:27:48,5 6
20 2206 Rääk Tarmo Tartu 01:28:00,3 7
21 2093 Nukis Jüri Rapla KoMo 01:28:05,7 7
22 2204 Kabonen Tiit Tallinn 01:28:36,0 1
23 2037 Birkentala Raivita Latvia Raimaks 01:28:36,8 1
24 2112 Tigane Timo Otepää 01:28:49,0 8
25 2035 Kannimäe Taavi Võru PÄRSIMÄE CC 01:28:50,8 9
26 2161 Teearu Hans Otepää 01:29:09,2 10
27 2053 Kannimäe Olev Võru PÄRSIMÄE CC 01:29:09,9 6
28 2117 Orasson Magnar Otepää 01:29:23,8 11
29 2163 Päärson Priit Otepää 01:29:26,3 12
30 2013 Jussmann Ivo Tallinn 01:29:40,5 8
31 2202 Baumanis Janis Läti 01:29:48,6 9
32 2075 Soo Allar Jõgeva Tartu Suusaklubi 01:29:55,0 13
33 2085 Liiva Marko Otepää Karupesa team 01:30:06,8 14
34 2148 Birkentals Nauris Raimaks 01:31:07,9 15
35 2115 Männiste Robi Otepää 01:31:09,9 16
36 2165 Nigol Andreas Otepää 01:31:24,9 17
37 2088 Kasepõld Kaspar Jõgeva 01:31:26,1 3
38 2051 Kurvits Kristjan Tartu 01:31:39,6 10
39 2208 Nuka Priit Tallinn 01:32:27,5 7
40 2026 Talviste Heigo Järva 01:33:09,1 11
41 2010 Lohur Liis Järva Imavere SK 01:33:35,1 1
42 2109 Popp Aili Otepää 01:34:07,1 2
43 2069 Kelgo Kaspar Järva Ambla SK 01:34:13,1 18
44 2106 Lõokene Rinaldo Tallinn 01:34:49,5 19
45 2036 Biene Margus Järva 01:34:54,1 12
46 2176 Lainoja Toomas Tartu 01:35:08,5 13
47 2003 Uueküla Andri Lääne-Viru 01:35:14,5 20
48 2055 Uueküla Peep Lääne-Viru 01:35:15,5 8
49 2056 Taul Robert Jõgeva 01:35:55,5 21
50 2014 Tamme Helen Tallinn 01:36:20,4 3
51 2189 Arike Andres Otepää 01:36:24,4 9
52 2127 Peterson Kristo Otepää 01:37:49,1 22
53 2123 Lehismets Raul Otepää 01:37:54,2 23
54 2030 Rand Vanda Valga 01:37:56,3 2
55 2041 Kannimäe Pille Võru PÄRSIMÄE-SCANPIX 01:38:01,0 4
56 2031 Kütt Mati Viljandi Viljandimaa 01:38:04,4 10
57 2196 Pertmann Jaan Harju 01:38:56,0 2
58 2116 Leetsi Lilian Otepää 01:39:08,2 5
59 2180 Priks Morten Valga Karupesa Team 01:39:16,6 24
60 2152 Rootsma Keit Otepää 01:39:21,4 25
61 2118 Lõhmus Kaur Otepää 01:39:22,7 26
62 2063 Salumäe Siiri Harju 01:39:43,2 6
63 2045 Taul Raul Jõgeva 01:39:43,8 3
64 2034 Saar Mati 01:39:44,7 1
65 2070 Kinks Hendrik-William Tallinn Tuisurattas 01:39:49,3 27
66 2008 Jürlau Nele Tallinn Twisted Mind Bikers 01:40:15,8 7
67 2007 Tikk Ove Tartu Gont & Aur RK 01:40:18,2 11
68 2054 Haavik Helina Tallinn Eest Ära 01:40:37,0 8
69 2087 Ehaste Hillar Tallinn 01:40:37,6 1
70 2190 Parv Oliver Tartu 01:40:38,2 28
71 2151 Rootsma Martin Otepää 01:41:02,2 12
72 2061 Sau Gisela Tallinn somasu velo 01:41:55,2 9
73 2079 Koolmeister Jaan Hiiumaa Pühalepa Suusaklubi 01:42:18,8 29
74 2167 Jaanimäe Arne Falck 01:42:25,3 13
75 2009 Rohelaan Sven Harju 01:42:28,9 14
76 2023 Põlts Heiki Tallinn 01:42:49,1 4
77 2082 Rohtla Rait Tallinn 01:43:02,9 15
78 2164 Vals Kristi Võru 01:43:11,1 10
79 2193 Tamkivi Norman Harju 01:44:18,0 30
80 2170 Reedi Kristiina Tartu 01:44:50,6 11
81 2182 Speek Jüri Tallinn 01:45:21,5 14
82 2033 Must Kristi Ida-Viru 01:45:26,9 12
83 2096 Tähiste Helen Pärnu 01:45:56,4 3
84 2002 Kristal Kaur Tallinn SK COSMOS 01:47:11,4 31
85 2089 Kelk August Tartu 01:47:32,6 1
86 2166 Nigol Aivar Otepää 01:47:33,3 16
87 2207 Pärn Aivo Otepää 01:47:40,0 17
88 2201 Kokka Karl Võru 01:47:41,9 32
89 2192 Kullas Rando Tartu 01:47:42,6 33
90 2153 Kaiv Kaur Otepää 01:47:54,4 34
91 2198 Ottmaa Marge Tallinn 01:47:56,4 13
92 2122 Lehismets Siim Otepää 01:48:04,9 35
93 2191 Tamkivi Jan Tallinn 01:49:25,8 36
94 2181 Siitan Andres Tallinn 01:50:29,1 5
95 2099 Meus Aigar Tartu 01:51:24,5 18
96 2020 Raag Marit Tallinn Veho Eesti 01:51:32,3 4
97 2028 Johanson Benno Valga 01:51:32,9 6
98 2108 Tigane Silva Otepää 01:52:04,8 5
99 2107 Võrk Veiko Otepää 01:52:10,4 7
100 2100 Krela Paul Tartu 01:52:37,0 37
101 2101 Kütt Karin Tartu 01:53:04,6 6
102 2018 Loigom Andres Tallinn VNSP 01:53:05,9 2
103 2068 Kütt Villem Tallinn Viljandimaa 01:53:29,2 38
104 2128 Põldma Kaie Otepää 01:53:48,6 7
105 2162 Teder Erkko Otepää 01:54:29,7 39
106 2186 Tamm Andre Otepää 01:54:30,4 40
107 2178 Loitmaa Tambet Tallinn 01:54:31,1 3
108 2097 Evert Signe Tartu 01:55:26,4 14
109 2124 Lehismets Priit Otepää 01:56:29,0 41
110 2175 Kütt Kerstin Viljandi Viljandimaa 01:56:32,2 15
111 2183 Tappo Dagmar Tallinn 01:56:39,7 16
112 2058 Tool Gunnar Harju Veeseadmed 01:57:05,7 15
113 2072 Nigul Kirsten Tallinn CityMed 01:57:53,8 17
114 2205 Paju Tuuli Tallinn 01:58:22,3 18
115 2160 Merilo Mario Otepää 01:58:23,7 42
116 2032 Luug Merle Tartu 01:58:26,5 19
117 2004 Luug Veiko Tartu 01:58:27,9 16
118 2199 Lainjärv Kairi Tallinn 01:59:23,9 20
119 2065 Toompere Tuuli Tallinn 01:59:37,3 8
120 2091 Kressa Carmen Harju Saue 01:59:48,0 21
121 2059 Mugamäe Ants Harju - 02:00:19,8 17
122 2038 Kütt Karel Karksi-Nuia Rattaklu 02:00:43,1 43
123 2039 Korts-Laur Inga Harju 02:01:26,1 9
124 2121 Raudsepp Kersti Otepää 02:01:33,6 10
125 2017 Lepiksaar Peep Lääne-Viru 02:01:40,3 8
126 2025 Korem Lea Tallinn 02:01:58,4 11
127 2029 Allos Kristiina Tallinn 02:02:27,5 22
128 2120 Raudsepp Siim Otepää 02:02:52,5 44
129 2150 Põldsepp Rauno Otepää 02:03:05,9 45
130 2197 Tulk Liina Tallinn 02:03:12,8 23
131 2078 Himma Markus Tallinn Tartu Suusaklubi 02:03:28,8 46
132 2015 Maalmeister Margit Tallinn 02:03:42,3 12
133 2074 Himma Maire Tallinn Extreme Sport 02:03:43,3 13
134 2060 Korju Laivi Tallinn Arctic Sport 02:04:07,9 14
135 2062 Vunk Lembi Tartu 02:04:08,4 15
136 2080 Mäoma Silver Tartu 02:05:06,8 47
137 2172 Kangur Karmela Harju 02:07:25,5 24
138 2177 Liiv Mirjam Tallinn 02:07:49,7 25
139 2174 Kütt Katrin Viljandi Viljandimaa 02:10:29,1 26
140 2095 Tammesoo Sander Tartu 02:11:25,7 48
141 2146 Karo Mats Otepää 02:12:01,9 49
142 2147 Karo Ero Otepää 02:12:02,4 19
143 2203 Kruus Gunnar Otepää 02:13:12,6 18
144 2155 Veerpalu Andreas Otepää 02:13:13,1 50
145 2102 Veerpalu Andrus Otepää Jõulu 02:13:27,5 19
146 2098 Scheffer Alexander Tartu 02:14:42,6 20
147 2073 Lepiksaar Tiiu Lääne-Viru 02:16:42,5 16
148 2169 Meema Marju Otepää 02:25:37,2 27
149 2184 Vatter Inga Tallinn 02:27:23,7 28
150 2064 Akerman Kristel Tallinn 02:28:44,4 29
151 2179 Nõlvak Kadri Tallinn 02:31:05,8 30
152 2171 Freiberg Laura-Maria Tallinn 02:31:30,5 31
153 2156 Veerpalu Anette Otepää 02:33:18,1 32
154 2157 Mõttus Kristi Võru 02:33:18,5 33
155 2158 Ilves Kristi Otepää 02:34:06,6 34
156 2159 Merilo Helen Otepää 02:34:07,5 35
157 2154 Veerpalu Angela Otepää 02:34:08,4 17
158 2195 Jagomägi Vootele Tartu 02:48:55,8 51
159 2194 Jagomägi Triin Tartu 02:48:56,8 18
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE