estenglv
WAP version
Login form
Haanja Rattamaraton 55 km
Haanja Rattamaraton 27 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
6. Haanja Rattamaraton (EEC)
Aeg 04.07.2004
Koht Haanja EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km Matkasõit 27 km Lastesõidud
Korraldaja SK X-Sport Lepa 2, Võru 65610 Ivar Tupp, Tel. +372 511 4179, Ivo Tupp, Tel. +372 5695 0649, xsport@hot.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 1573 Nurmsalu Kristjan Tamsalu 01:01:44,0 1
2 1604 Lõokene Marek Tallinn 01:02:24,4 1
3 1547 Viira Andres Viljandi 01:08:48,5 2
4 1510 Kiens Ott Tartu 01:08:55,9 1
5 1618 Napp Indrek Lääne-Viru 01:09:22,3 1
6 1554 Kannimäe Olev Pärsimäe CC 01:09:23,1 3
7 1600 Savi Ago Võru 01:09:46,3 2
8 1612 Laurik Siim Rapla KoMo 01:09:48,3 2
9 1552 Põdersoo Alar Tartu 01:10:31,1 4
10 1539 Birkentala Raivita Latvia 01:10:43,4 1
11 1622 Reiska Raino Võru 01:10:49,5 3
12 1637 Mägi Taaniel Harju 01:11:06,5 4
13 1525 Talviste Heigo Järva 01:12:14,1 3
14 1584 Vijard Margus Tallinn Lokman 01:12:20,6 4
15 1646 Nuka Priit 01:12:28,2 5
16 1602 Lauter Mihkel Tallinn 01:12:33,0 5
17 1537 Kannimäe Taavi Võru PÄRSIMÄE CC 01:12:42,0 6
18 1553 Kurvits Kristjan Tartu 01:12:53,5 5
19 1619 Pihlak Raimond Lääne-Viru 01:12:56,1 1
20 1572 Piirsalu Kristjan-Marti Võrumaa Teataja 01:13:02,1 7
21 1545 Metusala Caspar Tartu 01:13:04,5 2
22 1567 Hertmann Kristjan Tallinn 01:13:04,6 6
23 1653 Tamm Tormi Talinn 01:13:36,5 7
24 1629 Tamm Ain Rapla KoMo 01:13:39,1 8
25 1562 Koik Meelis Porter Racing 01:13:52,4 8
26 1647 Ojasaar Kaimer Põlva 01:14:04,0 9
27 1590 Talmet Indrek Võru 01:14:09,0 9
28 1651 Liiva Marko Otepää 01:14:22,9 10
29 1621 Plutus Lauri Tallinn 01:14:28,9 10
30 1569 Tõnso Veiko Tallinn 01:14:30,9 11
31 1568 Ritson Mihkel Järva 01:14:38,7 11
32 1588 Soo Allar Jõgeva 01:14:45,4 12
33 1591 Talmet Andres Võru 01:14:48,2 6
34 1519 Strand Aleksander Tuisurattas 01:14:54,2 1
35 1515 Kahn Kaarel Tallinn 01:14:59,7 3
36 1594 Kemme Martins Latvia 01:15:08,7 12
37 1522 Vaab Ivar Lääne-Viru 01:15:19,8 13
38 1634 Nassar Aarne Harju 01:15:35,6 7
39 1642 Tamkivi Tauri Keila 01:15:41,0 14
40 1530 Kütt Mati Viljandimaa 01:15:49,1 8
41 1595 Jõgi Eiko Võru 01:16:02,9 13
42 1601 Lamminsalo Elena Porvoon Akilles 01:16:03,7 1
43 1606 Hendrikson Peeter Tallinn 01:16:09,2 9
44 1543 Irves Monika Võru Ekstreempark 01:16:22,9 2
45 1558 Taul Robert Jõgeva 01:17:00,3 15
46 1592 Annom Anti Võrumaa Teataja 01:17:08,0 14
47 1507 Lohur Liis Imavere SK 01:17:38,2 3
48 1639 Pugast Lauri Võru 01:17:51,7 15
49 1645 Parv Oliver Tartu 01:18:04,8 16
50 1550 Viira Toomas Tallinn 01:18:26,0 16
51 1527 Saremat Raivo Lääne-Viru 01:18:31,4 2
52 1625 Soo Kristen Tallinn 01:18:35,7 17
53 1556 Uueküla Peep Lääne-Viru 01:18:54,6 10
54 1533 Uueküla Andri Lääne-Viru 01:18:55,4 18
55 1536 Saar Mati 01:19:45,1 2
56 1505 Juurikas Raimo Tallinn 01:20:27,0 17
57 1654 Markus Siim Tallinn 01:21:21,6 18
58 1615 Läll Ainar Respontex 01:22:34,6 19
59 1574 Adamson Monika Tallinn 01:22:47,4 4
60 1563 Sau Gisela Tallinn 01:22:54,0 5
61 1513 Kerde Klaus-Hans Tallinn PPG 01:22:57,4 20
62 1524 Jakobsoo Janek Tallinn 01:22:59,9 21
63 1589 Vaserik Üllar Lääne-Viru 01:23:01,0 3
64 1650 Liiva Toomas Otepää 01:23:01,7 11
65 1640 Kool Toomas Pärnu 01:23:02,2 12
66 1546 Taul Raul Jõgeva 01:23:17,4 4
67 1529 Rand Vanda Valga 01:23:21,6 2
68 1580 Vassiljev Veiko Lääne-Viru 01:23:31,5 22
69 1613 Leissoo Triin Rimess 01:24:00,8 6
70 1587 Sõnajalg Madis Tallinn 01:24:10,1 23
71 1514 Lestmann Kristo Tartu 01:24:17,5 19
72 1632 Zalite Janek Tallinn 01:24:20,0 24
73 1538 Biene Margus Järva 01:24:24,4 25
74 1610 Korbun Kalev Põlva 01:24:24,7 26
75 1506 Rohelaan Sven Harju 01:24:35,6 13
76 1559 Aadla Marilin Järva 01:25:23,7 7
77 1631 Vedler Eve SK Velo Tartu 01:25:25,5 3
78 1532 Jakovleva Karina Tartu 01:25:33,8 8
79 1502 Pertmann Jaan Tallinn 01:25:35,3 5
80 1535 Mikkelsaar Mait Judoklubi DO 01:25:47,1 20
81 1641 Lang Tea Tartu 01:25:47,5 4
82 1581 Ottmaa Marge Harju 01:26:33,6 9
83 1534 Must Kristi Ida-Viru 01:26:34,5 10
84 1578 Kinks Hendrik-William Tuisurattas 01:26:46,9 21
85 1531 Viira Maret Viljandi 01:27:00,8 5
86 1609 Koolmeister Jaan Pühalepa Suusaklubi 01:27:01,8 22
87 1616 Maremäe Siret Tallinn 01:27:02,4 11
88 1655 Hallik Üllar Tallinn 01:27:22,2 1
89 1521 Severt Raili Tallinn 01:27:31,6 6
90 1649 Urbanik Elts Võru 01:27:32,1 27
91 1566 Kull Anna-Liisa Lääne-Viru 01:27:33,9 12
92 1575 Pedor Maire Tartu 01:27:36,4 7
93 1636 Pariis Tavo Viljandi 01:27:40,1 3
94 1577 Purde Madis Tallinn 01:27:42,8 28
95 1517 Loigom Andres Tallinn VNSP 01:27:46,8 2
96 1624 Sikut Ulvi Viljandi 01:27:59,2 8
97 1623 Rohtla Rait Tallinn 01:28:37,5 14
98 1504 Tikk Ove Gont & Aur RK 01:28:45,8 15
99 1555 Haavik Helina Tallinn 01:28:54,6 13
100 1656 Jallai Janeli Tallinn 01:29:13,9 14
101 1576 Kütt Villem Viljandimaa 01:29:23,2 23
102 1638 Uffert Jana Tartu 01:29:43,7 15
103 1648 Paju Tuuli Tallinn 01:29:44,5 16
104 1596 Piirisild Urvo Võru 01:29:56,1 29
105 1608 Kiuru Ruth Tartu 01:29:57,2 17
106 1635 Nassar Merle Harju 01:30:10,3 9
107 1540 Kuiv Rainer Tartu 01:30:50,3 30
108 1644 Tulik Maarja Selista 01:30:59,2 18
109 1518 Soidla Merle Lääne-Viru 01:32:13,2 10
110 1520 Kivistik Merike Tallinn 01:32:40,2 11
111 1579 Rande Diana Harju toyota 01:32:40,7 19
112 1643 Överus Kaja Tallinn 01:33:52,0 20
113 1657 Raudsepp Ülo Võru 01:33:53,2 4
114 1599 Velgre Ergo Võru 01:33:54,7 31
115 1564 Kurg Arko Tallinn 01:34:42,7 24
116 1544 Vihul Mari-Liis Harju 01:34:53,2 21
117 1542 Kokka Karl 01:35:16,4 25
118 1597 Moltsaar Heiki Võru 01:36:04,6 16
119 1607 Himma Markus Tartu Suusaklubi 01:36:08,8 26
120 1585 Himma Maire Extreme Sport 01:36:15,8 12
121 1526 Pulver Liia Tallinn 01:36:18,6 13
122 1528 Allos Kristiina Tallinn 01:38:17,4 22
123 1627 Tallo Triin Pärnu 01:39:14,4 23
124 1583 Pallon Kristel Hansa SK 01:39:15,8 24
125 1628 Tallo Ulva Pärnu 01:39:17,8 14
126 1633 Luug Merle Tartu 01:40:57,7 25
127 1501 Luug Veiko Tartu 01:40:59,0 32
128 1511 Hiob Katrin Viljandi Tamatar 01:41:12,5 26
129 1617 Mäoma Silver Tartu 01:41:44,4 27
130 1516 Lepiksaar Peep Lääne-Viru 01:42:22,6 6
131 1557 Säre Kristiina Tallinn 01:43:24,0 27
132 1571 Toompere Tuuli Tallinn 01:43:36,4 15
133 1561 Mugamäe Ants Harju 01:44:00,9 33
134 1549 Taal Kalle Tartu 01:44:47,4 28
135 1614 Liiv Olga Tallinn 01:45:06,9 28
136 1611 Laimets Anneli Tallinn 01:45:28,0 29
137 1586 Pitk Kadri ABEC Rulluisuklubi 01:46:07,2 30
138 1620 Pihlak Taimar Tallinn 01:47:18,0 29
139 1512 Maalmeister Margit Tallinn 01:49:40,8 16
140 1570 Raud Merilin Tartu 01:50:53,6 31
141 1598 Berg Svea Võru 01:51:01,3 17
142 1548 Vilius Virge Tallinn 01:52:57,1 32
143 1582 Lepiksaar Tiiu Lääne-Viru 01:54:30,2 18
144 1626 Sunni Martti Tallinn 01:55:04,5 30
145 1565 Kurg Janne Tallinn 01:56:59,7 19
146 1652 Umbleja Kaidar Võru 02:48:39,8 34
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE