estenglv
WAP version
Login form
Elva Rattamaraton 66 km
Elva Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
4. Elva Rattamaraton (EEC)
Aeg 25.07.2004
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit Matkasõit Lastesõidud
Korraldaja Elva Spordiliit; Jüri Kalmus
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2001 Tilk Arne Põlva Põlva vallavanem 01:12:00,0 1
2 2187 Eilo Siim Rakke 01:13:44,7 1
3 2002 Laidre Reno Rõngu vallavanem 01:14:06,1 2
4 2067 Metusala Caspar Tartu 01:14:41,4 1
5 2030 Grünberg Kaarel 01:15:13,1 2
6 2194 Otstavel Risto Tartu 01:15:42,3 1
7 2128 Ahven Priit Valga 01:16:42,5 3
8 2138 Juhe Aivo Tallinn VSK 01:16:48,1 4
9 2145 Koosa Mihkel Tartu 01:17:30,5 5
10 2188 Soome Raul Võru 01:18:46,0 6
11 2142 Kelk Mart Tartu 01:18:46,3 7
12 2074 Kannimäe Olev Võru PÄRSIMÄE CC 01:19:12,0 2
13 2025 Paas Markus Viljandi 01:19:14,0 3
14 2102 Lamp Enn Harju 01:19:30,4 8
15 2119 Plutus Lauri Tallinn 01:19:46,3 9
16 2068 Viira Andres Viljandi 01:20:04,6 3
17 1197 Lepik Margus 01:20:15,3 10
18 2092 Piirsalu Kristjan-Marti Võru Võrumaa Teataja 01:20:21,1 4
19 2114 Lauter Mihkel Tallinn 01:20:25,9 5
20 2124 Ojasaar Kalmer Põlva 01:20:26,4 11
21 2027 Hiob Katrin Viljandi Tamatar 01:20:52,3 1
22 2072 Põdersoo Alar Tartu 01:21:02,7 4
23 2196 Baumanis Janis Läti 01:21:07,9 12
24 2156 Nukis Jüri Rapla KoMo 01:21:08,6 6
25 1188 Egert David Saksmaa 01:21:09,5 13
26 2057 Kabonen Tiit Tallinn 01:21:31,7 1
27 2054 Birkentala Raivita Latvia Raimaks 01:21:33,1 1
28 2139 Jõgi Joonas Tallinn CFC 01:21:55,2 7
29 2089 Ritson Mihkel Järva 01:22:02,4 8
30 2052 Kannimäe Taavi Võru PÄRSIMÄE CC 01:22:10,0 9
31 1187 Lemetti Margo Tartu 01:22:13,2 14
32 2113 Kemme Martins Latvia Latvia 01:22:21,6 15
33 2157 Peik Ervin Valga Valgamaa 01:22:25,5 5
34 2088 Hertmann Kristjan Tallinn Rimess MRI 01:22:48,6 16
35 2096 Tamm Risto Tallinn 01:23:12,5 17
36 2110 Soo Allar Jõgeva Tartu Suusaklubi 01:23:49,1 10
37 2044 Saremat Raivo Lääne-Viru 01:23:53,3 2
38 2008 Kangert Tiit Vändra volikogu esimees 01:23:59,0 18
39 2095 Kelgo Kaspar Järva Ambla SK 01:24:00,4 11
40 2107 Vijard Margus Tallinn Lokman 01:24:04,6 19
41 2151 Lang Heiki Tartu 01:24:13,2 6
42 2073 Kurvits Kristjan Tartu 01:24:20,0 20
43 1191 Lesmann Kristo Tartu 01:24:23,2 12
44 2125 Liiva Toomas Otepää Karupesa team 01:24:46,0 7
45 2165 Sepp Tanel Tallinn PPG 01:25:22,0 21
46 2155 Nael Raul Tartu 01:25:26,9 22
47 2021 Talu Loit 01:25:33,8 8
48 1198 Uudeberg Toomas Tamsalu vallavanem 01:25:36,4 23
49 2041 Talviste Heigo Järva 01:25:47,6 24
50 2106 Kütt Meelis Harju Pärna Tiim 01:26:04,3 25
51 1195 Karja Siim Rakvere 01:26:47,8 26
52 2090 Tõnso Veiko Tallinn 01:27:23,2 27
53 2076 Uueküla Peep Lääne-Viru 01:27:31,9 9
54 2012 Uueküla Andri Lääne-Viru 01:27:34,0 13
55 2197 Värva Ahti Elva 01:27:40,8 28
56 2053 Biene Margus Järva 01:27:48,4 29
57 2042 Talu Martin 01:27:58,0 14
58 2144 Koger Karol Tallinn 01:28:39,5 30
59 2018 Pertmann Jaan Tallinn 01:28:48,0 3
60 2045 Alamaa Andres Tallinn 01:28:54,9 10
61 2098 Kinks Hendrik-William Tallinn Tuisurattas 01:28:58,0 15
62 2193 Ambos Silver Võru 01:28:58,4 1
63 2195 Holma Daiga Läti 01:29:04,2 2
64 2060 Irves Monika Võru Ekstreempark 01:29:27,7 2
65 2020 Tikk Ove Tartu Gont & Aur RK 01:29:31,8 11
66 2143 Kerde Gert Tallinn PPG 01:29:34,6 31
67 2086 Uudeberg Arvo Lääne-Viru 01:29:36,7 32
68 2117 Leissoo Triin Tallinn Rimess 01:29:43,1 3
69 2064 Raud Mikk Tallinn 01:29:45,5 16
70 2022 Juurikas Raimo Tallinn 01:29:48,0 33
71 2028 Tamme Helen Tallinn 01:29:49,7 4
72 2191 Hermet Jaanek Tallinn 01:30:31,8 34
73 2163 Remmelg Kalmer Tallinn 01:31:07,6 35
74 2047 Rand Vanda Valga 01:31:14,2 3
75 2078 Aadla Marilin Järva 01:31:16,5 5
76 2123 Lang Tea Tartu 01:31:25,4 4
77 2070 Viira Toomas Tallinn 01:31:56,5 36
78 1196 Kannimäe Pille Antsla 01:31:57,1 6
79 2112 Vaserik Üllar Lääne-Viru 01:32:03,4 4
80 2082 Konso Kalev Lääne-Viru 01:32:04,8 12
81 2105 Põierpaas Sven Tallinn Saunaklubi eri 01:32:08,0 13
82 2093 Adamson Monika Tallinn 01:32:22,9 7
83 2176 Paas Aivar Viljandi Viljandi Rattaklubi 01:32:51,2 14
84 2023 Rohelaan Sven Harju 01:33:14,3 15
85 2085 Salumäe Siiri Harju 01:33:22,0 8
86 2178 Juurik Marten Elva 01:33:41,4 17
87 2130 Ehaste Hillar Tallinn 01:34:04,1 1
88 1185 Matson Raido Tartu 01:34:23,1 37
89 2084 Sau Gisela Tallinn 01:34:47,6 9
90 1193 Jakovleva Karina Tartu 01:34:48,9 10
91 1194 Tammkivi Tauri Keila 01:34:50,0 18
92 1190 Parv Oliver Tartu 01:34:52,5 19
93 2116 Kiuru Ruth Tartu 01:34:55,2 11
94 2050 Must Kristi Ida-Viru 01:35:11,3 12
95 2051 Saar Mati 01:35:19,0 2
96 2034 Soidla Merle Lääne-Viru 01:35:25,3 5
97 2198 Kangur Kädi-Liis Tallinn 01:35:39,4 13
98 2127 Ahven Piret Valga 01:35:54,8 14
99 2075 Haavik Helina Tallinn 01:36:39,7 15
100 2101 Ottmaa Marge Harju 01:37:02,9 16
101 2037 Severt Raili Tallinn 01:37:07,9 6
102 2180 Provolski Arnold Tallinn 01:37:11,9 16
103 2031 Kerde Klaus-Hans Tallinn PPG 01:37:54,4 38
104 2118 Maremäe Siret Tallinn 01:38:13,9 17
105 2017 Aavel Erik Harju 01:38:50,7 5
106 2014 Endrekson Eire Tallinn 01:38:51,5 18
107 2141 Kelk August Tartu 01:38:53,2 1
108 2033 Loigom Andres Tallinn VNSP 01:39:03,6 2
109 2040 Ristmets Hillar Tallinn 01:39:22,5 2
110 2004 Aron Allan Kunda linnapea 01:39:33,5 39
111 2039 Birkentals Nauris Läti Raimaks 01:39:37,9 20
112 2048 Viira Maret Viljandi Viljandi 01:39:40,7 7
113 2063 Haldma Tiit Tallinn 01:39:43,7 40
114 2170 Tähiste Helen Pärnu 01:40:25,4 8
115 2087 Kull Anna-Liisa Lääne-Viru Määri 01:40:34,8 19
116 1189 Kivaste Ken Tartu 01:40:38,8 21
117 2099 Rande Diana Harju toyota 01:40:42,3 20
118 2100 Nigul Kirsten Tallinn CityMed 01:41:34,4 21
119 2186 Vaiknemets Jaak Tartu 01:41:54,9 41
120 2011 Kristal Kaur Tallinn SK COSMOS 01:42:20,7 22
121 2058 Talviste Ingrid Tallinn 01:42:26,0 22
122 2061 Dmitrijev Avo Viljandi 01:42:33,8 17
123 2192 Tulik Maarja Võru 01:42:50,4 23
124 2129 Aston Vaiko Tallinn VTO 01:42:56,6 42
125 2183 Kütt Karin Tartu 01:43:12,4 9
126 2094 Pedor Maire Tartu 01:43:22,4 10
127 2189 Saks Eliko Võru 01:43:51,1 24
128 2168 Tammistu Andrias Tartu 01:44:38,8 43
129 2173 Sild Signe Tartu 01:44:46,8 25
130 2010 Reissaar Triinu Lääne-Viru L-Virumaa 01:44:51,5 11
131 2056 Kuiv Rainer Tartu 01:45:05,4 44
132 2179 Krela Paul Tartu 01:45:09,6 23
133 2121 Tallo Triin Pärnu 01:45:10,2 26
134 2126 Liiva Marko Otepää Karupesa team 01:45:11,3 24
135 2066 Hallik Kaja Lääne-Viru HAGAR 01:45:24,0 27
136 2150 Külaots Urmet Tartu Küljetuul 01:46:14,3 45
137 2162 Päeren Maano Tallinn 01:46:16,5 46
138 2199 Mäesepp Taavi Tartu 01:46:30,8 47
139 2200 Taever Silva Tallinn 01:46:49,1 28
140 2122 Tallo Ulva Pärnu 01:47:08,8 12
141 2003 Kruuse Urmas Elva linnapea 01:47:18,8 48
142 2005 Kasetalu Agu Konguta vallavanem 01:47:37,3 49
143 2154 Mägi Piret Tartu 01:47:39,1 13
144 2132 Hagen Tiina Tartu 01:48:06,8 29
145 2190 Erilaid Väino Tartu 01:48:08,8 3
146 2055 Kütt Karel 01:48:36,4 25
147 2038 Takk Jaak Rapla 01:49:09,2 3
148 2164 Salu Veiko Harju 01:49:24,0 50
149 2166 Siller Andrus Tartu 01:49:28,8 51
150 2182 Oetjen Jakob Elva 01:50:03,7 26
151 2181 Oetjen Robert Elva 01:50:04,5 52
152 2133 Hanni Inga Tartu 01:50:30,4 30
153 2134 Hanni Toomas Tartu 01:50:31,2 53
154 2083 Konso Ave Lääne-Viru 01:51:27,9 14
155 2184 Kütt Laura Tartu 01:51:33,4 31
156 2049 Luug Merle Tartu 01:51:37,5 32
157 2013 Luug Veiko Tartu 01:51:39,4 54
158 2175 Tuudelepp Elmar Viljandi 01:52:33,9 4
159 2115 Himma Markus Tallinn Tartu Suusaklubi 01:52:47,0 27
160 2160 Poolakese Andri Tallinn 01:52:47,9 28
161 2159 Poolakese Andri Tallinn 01:52:48,3 29
162 2174 Juursoo Meelis Tartu 01:52:57,0 55
163 2108 Himma Maire Tallinn Extreme Sport 01:53:24,9 15
164 2131 Ermel Maigi Tartu 01:53:59,6 33
165 2177 Meus Aigar Tartu 01:54:09,6 18
166 2019 Traumann Ada Tallinn 01:54:48,0 16
167 2147 Kressa Carmen Harju 01:55:59,2 34
168 2029 Maalmeister Margit Tallinn 01:56:02,1 17
169 2062 Grünberg Rein 01:56:11,4 3
170 2032 Lepiksaar Peep Lääne-Viru 01:58:14,8 6
171 2046 Allos Kristiina Tallinn 01:58:48,7 35
172 2077 Säre Kristiina Tallinn 01:59:24,0 36
173 2152 Meus Tiina Tallinn 02:00:24,2 37
174 2161 Poolakese Kaidi Tallinn 02:01:33,1 38
175 2140 Kasepõld Kaspar Jõgeva 02:01:44,7 2
176 2158 Poolakese Aavo Tartu 02:01:45,7 1
177 2091 Toompere Tuuli Tallinn 02:02:11,7 18
178 2015 Alamaa Siim-Erik Tallinn 02:03:45,4 30
179 1192 Taal Kalle Tartu 02:04:23,4 31
180 2146 Kornav Külli Tartu 02:04:25,3 19
181 2148 Kriisa Marge Tartu 02:04:25,9 20
182 2103 Sepp Heneli Harju 02:04:41,4 39
183 2172 Scheffer Alexander Tartu 02:16:30,6 56
184 2185 Erkmaa Urmas Tallinn 02:20:39,5 32
185 2097 Purde Madis Tallinn 02:21:32,4 57
186 2109 Sõnajalg Madis Tallinn 02:21:33,2 58
187 2169 Tenslind Heidi Harju 02:24:36,5 21
188 2104 Lepiksaar Tiiu Lääne-Viru 02:29:04,7 22
189 2135 Jagomägi Jaanus Tallinn 02:30:02,8 33
190 2069 Vilius Virge Tallinn 02:41:57,4 40
191 2137 Jagomägi Vootele Tallinn 03:00:31,7 34
192 2136 Jagomägi Triin Tallinn 03:00:35,3 23
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE