estenglv
WAP version
Login form
Põhisõit 64 km
Matkasõit 32 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
III Rapla maraton
Aeg 07.08.2005
Koht Paluküla EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 64km
Matkasõit 32km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 142 Oras Allan Hawaii Express 2:22:51.7 1
2 138 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 2:22:54.9 2
3 2 Välbe Urmas Hawaii Express 2:23:18.3 3
4 1 Aulik Allan Alexela Pro Team 2:27:06.8 4
5 140 Krull Kaupo CFC 2:28:38.6 5
6 18 Karu Virgo Hawaii Express 2:29:41.5 6
7 13 Loo Martin KJK 2:29:58.7 1
8 17 Koidu Peep 2:30:29.9 7
9 3 Sala Raivo Jõhvi Rattaklubi 2:30:41.0 8
10 7 Tammsoo Erik Porter Racing 2:30:54.7 9
11 5 Nõlvik Lasse Porter Racing 2:31:32.8 10
12 4 Gristsenko Andrei Hawaii Express 2:32:00.1 11
13 97 Tarlep Tarmo Porter Racing 2:35:54.0 12
14 56 Perkmann Kermo 2:39:34.8 1
15 20 Tähve Rauno KJK 2:39:35.9 2
16 15 Tarassov Igor Ratas 2:41:12.1 1
17 14 Jõessaar Janari-Joel SK VELO 2:41:14.1 2
18 123 Põld Ivo Cosmos 2:41:15.1 13
19 9 Talumaa Raul Assa Kesoro 2:41:58.6 14
20 35 Loboda Edvard 2:42:00.8 15
21 124 Havik Margus CFC 2:42:50.9 3
22 73 Saar Raido 2:43:59.7 4
23 117 Pajur Rivo 2:44:15.2 16
24 88 Kirsipuu Tiit 2:44:15.6 17
25 146 Mikli Peep Cosmos 2:45:06.7 18
26 24 Traumann Raul 2:49:20.5 19
27 16 Grünberg Harry Porter Racing 2:49:28.1 20
28 129 Mägi Mikk Kona-Centrum 2:49:38.5 5
29 8 Laanela Danek PSKL OLYMPIC 2:50:00.7 21
30 10 Kanep Urmas falck 2:50:35.2 1
31 21 Pallo Rait Hansa SK 2:50:44.1 22
32 133 Heinamaa Enor Kona-Centrum 2:52:03.0 3
33 90 Elling Toomas Kesko Agro 2:52:52.2 23
34 42 Reinbach Heirel SK Cosmos 2:54:28.4 24
35 64 Vesselov Meelis PSKL OLYMPIC 2:54:34.3 25
36 89 Kristal Tõnis SK COSMOS 2:54:59.8 2
37 126 Rebaste Rauno Kona-Centrum 2:55:18.9 6
38 116 Oolo Marek Hawaii Express 2:55:33.3 26
39 114 Tarvis Peeter Rapla KoMo 2:55:52.4 1
40 67 Karu Olav 2:56:07.1 27
41 39 Ansip Evelin Hawaii Express 2:57:17.1 1
42 69 Kand Peeter 2:57:39.5 28
43 75 Rumm Ranno Team Avancia 2:58:23.9 29
44 66 Bejusov Nail 2:59:37.7 30
45 29 Martson Andres 3:00:50.1 31
46 22 Bortnikov Raino KoMo 3:01:17.3 32
47 107 Koll Margus Rapla 3:01:37.4 3
48 143 Kaljurand Urmas Stamina SK 3:02:41.2 4
49 12 Kaupmees Kalle havaii express 3:03:00.0 1
50 60 Mägi Margus 3:03:11.1 33
51 50 Saarniit Jürgen Ülenurme Turismitalu 3:03:23.9 34
52 84 Kallari Taimar 3:03:29.0 35
53 94 Pärt Ahto Karksi-Nuia Rattaklubi 3:03:34.8 5
54 98 Pert Peeter Rapla KoMo 3:03:47.6 36
55 141 Haljak Antti 3:03:58.8 37
56 115 Oot Anti Extrem Sport 3:04:31.4 2
57 137 Joost Andres Kona-Centrum 3:04:33.8 4
58 128 Raudsepp Marje Kona-Centrum 3:05:18.7 1
59 19 Aia Robert Eksamo 3:05:35.3 38
60 32 Kerner Argo 3:05:44.1 39
61 48 Matvejeva Jana Vargamäe SK 3:06:11.5 2
62 37 Miljan Eno 3:06:50.6 40
63 122 Sammel Koit Cosmos 3:07:21.7 41
64 111 Kadarik Janek Rapla KoMo 3:07:36.0 42
65 55 Kitsnik Kalvi Haanja Rattaklubi 3:09:08.7 43
66 49 Maidla Janek 3:10:30.9 44
67 36 Narits Egon 3:10:57.4 45
68 45 Viljus Ivo 3:10:57.8 6
69 104 Vaga Merko Keava 3:12:45.2 46
70 86 Kivi Teemar 3:14:21.7 47
71 68 Truu Paavo T-Klubi 3:15:15.0 48
72 78 Haug Risto 3:15:24.6 49
73 63 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi 3:16:21.5 50
74 59 Erm Margo 3:16:39.1 51
75 77 Kapp Riho 3:17:19.0 2
76 74 Leisi Rain Kaitsejõudude Peastaap 3:19:09.3 52
77 30 Saarepera Andres 3:21:02.1 53
78 76 Pajus Rene 3:21:08.3 54
79 54 Kannel Kalle 3:21:15.8 55
80 25 Kukk Aivo 3:24:18.4 2
81 99 Jürjens Erik Rapla 3:24:28.3 7
82 131 Lainevee Ivika Kona-Centrum 3:26:38.8 3
83 127 Raudsepp Kalev Kona-Centrum 3:26:39.1 3
84 139 Põldma Ülo Tartu 3:27:21.3 56
85 121 Reesaar Arvo 3:27:56.3 1
86 119 Toom Lauri Tallinn 3:29:39.7 57
87 112 Tarvis Priit Rapla KoMo 3:31:14.6 4
88 134 Õim Robert Kona-Centrum 3:31:51.1 7
89 85 Tõnov Tauri-Dag 3:34:31.3 58
90 57 Preismann Kristjan 3:36:39.3 59
91 102 Lill Margo Rapla 3:36:47.1 60
92 62 Kaar Meelis 3:38:19.2 61
93 103 Linder Ants Järvamaa 3:40:17.4 2
94 23 Pruus Peeter KoMo 3:40:24.6 5
95 108 Tamm Andrus Rapla KoMo 3:41:29.4 62
96 43 Lepik Hillar Eesti Worldloppeti Klubi 3:41:57.4 3
97 113 Tarvis Aivi Rapla KoMo 3:42:48.6 2
98 26 Just Alar EWK 3:46:06.3 63
99 93 Pärn Ülar 3:52:02.6 64
100 83 Uuemäe Taavi 3:55:44.7 65
101 110 Laurik Villu Rapla KoMo 3:58:40.3 8
102 31 Soojärv Andres Eksamo 4:03:57.3 66
103 95 Raud Kaido Tallinn 4:04:15.7 67
104 106 Preismann Martin Kaarepere 4:07:05.0 68
105 100 Nuija Vladlen Rapla 4:08:02.4 69
106 147 Pille Enno 4:18:37.8 70
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE