estenglv
WAP version
Login form
Põhisõit 65 km
Matkasõit 35 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
VI Karksi Rattamaraton
Aeg 13.06.2004
Koht Karksi vald, Anija krossirada EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 65km
Matkasõit 35km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 31 Priks Keijo Valga 01:17:30,9 1
2 5 Sõmmer Tauno Viljandi 01:19:54,1 1
3 757 Truuvelt Rainer Viljandi 01:19:58,3 1
4 48 Kelk Mart Tartu 01:20:06,9 2
5 760 Alumaa Alar Harju 01:20:52,2 3
6 78 Kiiler Gert 01:20:59,7 4
7 51 Strand Aleksander Tallinn 01:21:29,8 1
8 76 Lamp Enn Harju 01:23:57,7 5
9 17 Kauts Herkki Viljandi 01:25:10,0 6
10 87 Paas Markus Viko jalgrattakl 01:25:15,0 2
11 756 Ratas Mario Viljandi 01:25:18,6 3
12 44 Kannimäe Olev Võru 01:25:21,0 7
13 95 Prints Andris Läti 01:25:22,8 2
14 45 Kannimäe Taavi Võru 01:25:24,7 4
15 56 Dovnar Taavi Tartu 01:25:31,9 8
16 25 Põdersoo Alar Tartu 01:26:26,6 9
17 80 Saar Anti Viljandi 01:26:29,7 10
18 91 Jõgi Joonas Tallinn/CFC 01:26:40,5 5
19 38 Muuk-Adrat Meelis Viljandi 01:26:45,6 11
20 24 Peik Ervin Valga 01:26:58,4 12
21 758 Ojasaar Kalmer Põlva 01:28:06,1 13
22 81 Auspere Benno Viljandi 01:28:17,4 2
23 43 Anderson Sten Valga 01:29:10,4 14
24 93 Soo Allar Jõgeva 01:29:37,5 6
25 90 Võrk Veiko Tartu 01:30:08,9 1
26 27 Nukis Jüri Tallinn 01:30:12,9 7
27 73 Puur Laima 01:30:26,2 1
28 4 Sõmmer Simo Viljandi 01:30:52,4 8
29 67 Saare Jaanus Viljandi 01:31:13,0 15
30 8 Tae Timo Viljandi 01:31:35,1 3
31 33 Madisson Meelis Viljandi 01:31:47,0 16
32 82 Paas Aivar Viljandi 01:32:00,6 17
33 40 Balõnski Peeter Viljandi 01:32:11,8 1
34 2 Ilisson Mati Viljandi 01:32:23,0 2
35 86 Ambos Silver Viko jalgrattakl 01:33:19,4 9
36 75 Lamp Hain Harju 01:33:21,5 18
37 52 Kinks Hendrik-Willia Tallinn 01:33:41,1 10
38 46 Kannimäe Pille Võru 01:34:17,3 2
39 9 Kütt Mati Tallinn 01:35:14,6 19
40 26 Tikk Ove Tartu 01:37:22,3 20
41 14 Kool Toomas Pärnu 01:37:24,8 21
42 59 Ohno Kaido Tartu 01:37:26,6 22
43 63 Lestmann Kristo Tartu 01:38:14,9 11
44 84 Ronimois Mihkel Viljandi 01:38:34,5 12
45 83 Ronimois Raimo Viljandi 01:38:37,4 23
46 77 Kahu Marco Viljandi 01:39:28,2 13
47 30 Aadla Marilin Järvamaa 01:39:46,4 3
48 69 Liigand Ants Viljandi 01:39:48,7 3
49 20 Aavo Müürsepp Valga 01:39:59,9 24
50 70 Liigand Jaanus Viljandi 01:41:00,7 14
51 60 Gorjatsko Sergei Viljandi 01:41:05,2 25
52 22 Neumann Tiina Valga 01:41:37,2 1
53 754 Tamuri Erko Tallinn 01:42:15,5 26
54 96 Parv Oliver Tartu 01:42:58,8 15
55 57 Jakovleva Karina Tartu 01:43:03,4 4
56 28 Kivi Dagmar Valga 01:43:23,7 2
57 71 Leetmaa Ivo Tallinn 01:43:28,3 27
58 13 Kütt Villem Tallinn 01:44:13,0 16
59 94 Soo Kristen Jõgeva 01:44:17,8 17
60 99 Hallik Üllar Tallinn 01:44:30,8 2
61 16 Haavik Helina Tallinn 01:44:47,4 5
62 23 Neumann Tauno Valga 01:45:56,6 28
63 1 Maling Arvo Viljandi 01:47:18,9 29
64 15 Buntsev Valeri Pärnu 01:48:19,5 30
65 68 Põldasaar Veiko Viljandi 01:48:23,1 31
66 74 Kändra Ott Viljandi 01:49:10,6 18
67 88 Zelmene Linda Läti 01:49:44,3 6
68 92 Raid Arnold Tartu 01:50:04,1 3
69 21 Neumann Andres Valga 01:51:17,1 19
70 49 Rande Diana Harju 01:51:23,3 7
71 35 Mesila Laura Tartu 01:53:01,2 8
72 36 Kõrgvee Urmas Tartu 01:53:08,1 32
73 18 Grigorjev Kaspar Tartu 01:53:23,5 20
74 3 Tae Arne Viljandi 01:53:29,6 3
75 65 Kadaja Kaido Viljandi 01:54:29,9 21
76 66 Kadaja Ilmar Vilajndi 01:54:51,3 4
77 39 Balõnski Urve Viljandi 01:56:08,5 3
78 7 Maling Erki Viljandi 01:57:27,6 22
79 58 Valvas Sander Tartu 01:58:08,7 33
80 11 Kütt Kerstin Tallinn 01:59:00,5 9
81 50 Plees Rebaka Tallinn 01:59:39,0 10
82 12 Kütt Katrin Tallinn 01:59:42,0 11
83 89 Uibo Kaljo Vilajndi 02:01:12,4 4
84 62 Kütt Karel Viljandi 02:05:32,0 23
85 72 Entsik Triinu Tallinn 02:05:56,6 4
86 41 Luug Veiko Tartu 02:06:14,0 34
87 42 Luug Merle Tartu 02:06:16,4 12
88 32 Aab Maren Viljandi 02:06:33,6 5
89 34 Mesila Ingrid Tartu 02:10:27,9 6
90 37 Michelson Udo Tartu 02:10:30,2 5
91 29 Tärno Katre Tartu 02:11:21,7 7
92 10 Kütt Kai Tallinn 02:13:25,3 8
93 6 Maling Kadri Viljandi 02:15:52,4 9
94 100 Ribelus Jens Tallinn 02:21:25,5 24
95 61 Naanuri Tomas Viljandi 02:22:44,3 25
96 97 Kütt Ülo Viljandi/KNRK 02:23:16,3 35
97 64 Taal Kalle 02:30:54,7 26
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE