estenglv
WAP version
Login form
VII SEB TALLINNA SÜGISJOOKS 21 KM
VII SEB TALLINNA SÜGISJOOKS 10 KM
301 Moved Permanently Date: Sun, 21 Oct 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
VIII SEB Tallinna Sügisjooks
Aeg 09.09.2007
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km jooks
10 km jooks
Kepikõnd
Korraldaja MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi, Pärnu mnt. 142a, 11317 Tallinn
Tel. +372 654 8462, renna@jooks.ee www.jooks.ee
PROGRAMM VANUSE-GRUPID LASTE-JOOKSUD LIIKLUS-KORRALDUS STATISTIKA AJALUGU VÕISTLUS-KESKUS OSAVÕTJA MEELESPEA AJA-VÕTT
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 8174 Florosenoks Mareks Rigas 3.BJSS 0:31:29 1 Sportfoto
2 1003 Tiislär Kaupo Rapla Jooksuklubi 0:31:50 1 Sportfoto
3 1073 Palmi Rahno KJK VIIMANE RING 0:31:55 2
4 6844 Salii Maksym SS Kalev Tallinn 0:31:57 2 Sportfoto
5 7722 Vallimäe Viljar SK Contra 0:32:26 3 Sportfoto
6 1004 Vaher Sander EKJ SK 0:33:25 4 Sportfoto
7 1015 Einpaul Jürgen SK Saue Tammed 0:33:27 3
8 8175 Briska Kaspars Riga 3.BJSS 0:33:28 1 Sportfoto
9 1020 Koor Margus FALCK EESTI 0:33:36 4 Sportfoto
10 1023 Tarm Toomas MTÜ SPORDIKESKUS.EE 0:33:46 5 Sportfoto
11 1010 Lipp Ragnar KJK VIIMANE RING 0:33:50 2
12 1039 Gorbunovos Anatolijjs LATVIA 0:33:55 5 Sportfoto
13 1014 Aadli Erkki Tammed 0:34:03 6 Sportfoto
14 8177 Lingarts Martins LATVIA 0:34:11 3 Sportfoto
15 1040 Koshelev Deniss KKKalev Sillamäe 0:34:13 4 Sportfoto
16 1019 Leibak Ergo Tartu Kalev 0:34:19 7 Sportfoto
17 1018 Vaher Paavo Ehitus Service OÜ 0:34:24 8
18 1021 Fetcera Daniela LATVIA 0:34:38 1 Sportfoto
19 1047 Vergailis Dmitrijs LATVIA 0:34:58 6 Sportfoto
20 1028 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 0:35:05 1
21 1012 Mooses Martin Tartu Kalev 0:35:05 7 Sportfoto
22 1036 Drazdauskaite Rasa LITHUANIA 0:35:06 1 Sportfoto
23 8176 Belinskis Gvido Rigas 3.BJSS 0:35:15 1 Sportfoto
24 1089 Simpson Martin Kobras 0:35:20 8 Sportfoto
25 1027 Emajõe Viljo 0:35:23 1 Sportfoto
26 1025 Eeriksoo Ilvard Kuusalu SK 0:35:31 9
27 7911 Malahhov Sergei SK MITS 0:35:34 9
28 1013 Aasmäe Meelis viljandi suusaklubi 0:35:54 10
29 1851 Adusoo Marion LttVÕK Tagalapataljon 0:35:59 11 Sportfoto
30 1017 Kallak Jaan Staier 0:36:05 12 Sportfoto
31 1096 Jaaska Allan trummi 0:36:07 13 Sportfoto
32 1069 Pihl Peeter SK Saue Tammed 0:36:15 14 Sportfoto
33 1041 Roosimaa Mart TÜ ASK 0:36:17 10 Sportfoto
34 1062 Sagaja Martin Eesti Raudtee spordiklubi 0:36:19 15 Sportfoto
35 1066 Mitt Rainis Audentes 0:36:22 16
36 1035 Kallaste Jaanus Kuusalu spordiklubi 0:36:23 11 Sportfoto
37 4468 Lessing Janek Elva Suusaklubi 0:36:25 17 Sportfoto
38 1085 Aus Priit TIPP 0:36:45 5
39 1082 Volke Markus Erik Rapla Korvpallikool 0:36:49 2
40 1034 Jakson Ahto JK Sarma 0:36:49 18 Sportfoto
41 1078 Dimza Ieva LATVIA 0:36:58 1
42 1071 Valdas Sander 0:37:03 19 Sportfoto
43 1332 Kutsar Aare MTÜ SPORDIKESKUS.EE 0:37:04 20
44 1093 Voormansik Kaupo LSF PT 0:37:06 12
45 1045 Kilp Timo 0:37:08 6
46 1037 Boikovs Andrejs LATVIA 0:37:08 3
47 1246 Uljas Egle Elite Sport 0:37:08 2
48 1180 Tammemäe Joosep vILJANDI SUUSAKLUBI 0:37:11 4 Sportfoto
49 5365 Pruuli Marcus SOS Lasteküla 0:37:12 7
50 1070 Nimmerfeldt Tõnis Tartu Ülikooli Akadeemiline Sp 0:37:15 21
51 1095 Pullerits Priit POSTIMEES 0:37:23 2
52 1278 Grahv Margus Eesti Maksu- ja Tolliamet 0:37:24 22
53 1262 Kroon Kenet Nõmme SK 0:37:25 5 Sportfoto
54 1051 Saar Heigo SKANSKA 0:37:28 23 Sportfoto
55 8242 Mäe Mehis OÜ VALMOS 0:37:30 13
56 4106 Rebane Raivo 0:37:36 3
57 1077 Roonet Risto Toko 0:37:37 24
58 1064 Malsroos Lauri SK SAUE TAMMER 0:37:37 14 Sportfoto
59 1160 Velleste Neeme-Rain 0:37:39 25 Sportfoto
60 1728 Michelson Ahti Nõmme KJK 0:37:46 26
61 1053 Mäe Jaanus Pärnu 2 Silla klubi 0:37:47 15 Sportfoto
62 7921 Rooba Jürgen TSG 0:37:50 8 Sportfoto
63 1100 Sild Sten - 0:37:51 27 Sportfoto
64 1177 Kalmus Martin rõngu lumemehed 0:37:57 28 Sportfoto
65 1102 Veerbaum Argo 0:38:00 9
66 1043 Koop Kalle Maibelin OÜ 0:38:00 4
67 1094 Narmont Donatas JK SARMA 0:38:01 5
68 1859 Petrov Dimitri SCOUTSPATALJON 0:38:02 29 Sportfoto
69 1083 Järvi Esko 0:38:02 16 Sportfoto
70 1849 Tamme Tarvo LttVÕK Tagalapataljon 0:38:05 30
71 5998 Bahovski Janek Suusahullud 0:38:06 31 Sportfoto
72 1075 Hillep Einar Justiitsministeerium 0:38:06 32 Sportfoto
73 1059 Pallas Gunnar Tabasalu Triatloniklubi 0:38:08 6
74 1055 Õiglane Jan Raja KT 0:38:08 7
75 1081 Õiglane Jaan Raja KT 0:38:13 33
76 1050 Rosen Ulf 0:38:19 34
77 3889 Müür Timo KJK Saare 0:38:22 17
78 1016 Gering Margus NPSK Narvic 0:38:23 8 Sportfoto
79 1238 Mõnjam Ain MTÜ SPORDIKESKUS.EE 0:38:27 2
80 1001 Loing Andre FALCK 0:38:28 18
81 1079 Lillipuu Vello Würth team 0:38:29 35
82 1074 Sillamaa Madis 0:38:31 19
83 6494 Ämarik Kuno SpordiklubiPõltsamaa 0:38:32 1
84 1137 Kivistik Kaur Tartu Kalev 0:38:33 9
85 1454 Poll Cris Kadrina Keskkool 0:38:34 10
86 1324 Laast Andres MTÜ SPORDIKESKUS.EE 0:38:36 6
87 1105 Selge Sten 0:38:38 11
88 1382 Luik Kaido H2O Haldusteenuste oü 0:38:40 36
89 1359 Nadel Mario kuusalu sk 0:38:41 37
90 1121 Moisar Markko SOS Lasteküla 0:38:46 12
91 1118 Martinson Toivo VAK STAIER 0:38:49 3
92 1480 Skubel Andrei 0:38:51 13
93 1235 Kõrgesaar Kristjan NÕMME KJK 0:38:52 10
94 8229 Liias Lauri 0:38:53 38
95 1032 Koplimäe Ain 0:38:53 39
96 1099 Rohtla Johan UK Briis 0:38:54 14 Sportfoto
97 1048 Nurmits Ülar Rakvere VIKE 0:39:06 20
98 1061 Assor Alar Põlva Kobras 0:39:08 21
99 6071 Kannike Kristjan 0:39:13 40
100 1743 Lehismets Priit BC Kalev 0:39:15 41 Sportfoto
101 1723 Kriisa Valmo BC Kalev 0:39:15 42
102 1087 Sarapu Siim RK Ebavere SUKL 0:39:16 22 Sportfoto
103 1184 Morozov Igor optimist narva 0:39:21 7 Sportfoto
104 1104 Loosaar Vahur Orava vald 0:39:21 8 Sportfoto
105 1030 Juodeskiene Inga Lithuania 0:39:22 3
106 1303 Pähn Ragnar 0:39:29 43
107 1552 Levandi Armand Coral club 0:39:30 15 Sportfoto
108 1136 Remmelkoor Allan 0:39:31 44 Sportfoto
109 3078 Teder Martin 0:39:31 16
110 1084 Jaaksoo Matthias Mars 0:39:32 45
111 1022 Rõigas Paavo Sky Plus 0:39:35 46 Sportfoto
112 1198 Vihmann Oliver 0:39:36 11 Sportfoto
113 1847 Sulev Veiko Logistikakeskus 0:39:38 47 Sportfoto
114 1715 Andre Silver Sidepataljon III 0:39:38 48
115 6998 Marnaussov Vladimir USPEX 0:39:38 49 Sportfoto
116 1732 Klesmann Villu Merevägi 0:39:39 50 Sportfoto
117 1101 Leino Peep TABASALU TRIATLONIKLUBI 0:39:42 51
118 1576 Pindi Tanel 0:39:42 23
119 1103 Künnap Janis 0:39:42 52
120 1387 Pärn Eliot Rahandusministeerium 0:39:45 24 Sportfoto
121 1171 Pähn Janar 0:39:48 53 Sportfoto
122 1086 Laur Urmas UUSMAA 0:39:49 54
123 1112 Rammul Risto SK LosToros 0:39:50 55 Sportfoto
124 1286 Hiiesalu Taago SEB EESTI ÜHISPANK 0:39:56 56
125 1298 Laur Toomas 0:39:58 9
126 8282 Villems Viljar PINUS 0:40:02 57 Sportfoto
127 1149 Tiislär Kaido EE SK 0:40:05 58
128 1080 Metsaots Tõnis 0:40:05 12 Sportfoto
129 1236 Kaar Erkki 0:40:09 10 Sportfoto
130 1213 Vilba Taavi 0:40:15 25
131 1276 Saar Imre Nõmme SK 0:40:20 17 Sportfoto
132 1254 Russak Joonas Tiit Soku Korvpallikool 0:40:20 18 Sportfoto
133 4542 Kiik Andres LUUNJA VALD 0:40:20 19
134 8263 Järvi Vaiko 0:40:22 59 Sportfoto
135 1860 Tanner Laur SCOUTSPATALJON 0:40:33 60
136 1044 Roopõld Riho Vaude 0:40:33 61 Sportfoto
137 1191 Meidla Tiit 0:40:34 62
138 1176 Lepiksaar Indrek 0:40:36 63 Sportfoto
139 5324 Truu Janek AS Coca-Cola HBC Eesti 0:40:39 64
140 1031 Reha Jaanus 0:40:40 4 Sportfoto
141 1434 Jõesalu Henri Elioni SK 0:40:42 65 Sportfoto
142 1072 Hõbe Tarmo SPORTLAND 0:40:44 66 Sportfoto
143 1129 Liivak Hannes HVSK 0:40:46 67
144 8243 Joisten Christian VFL KOMMERN 0:40:46 68
145 1124 Raidna Raoul Põhja-Eesti Päästekeskus 0:40:48 69 Sportfoto
146 1621 Koit Mirjo tanavakorvpall.ee 0:40:51 13 Sportfoto
147 3311 Taar Anastassija Sillamäe KJK Kalev 0:40:52 2 Sportfoto
148 7480 Tammiste Martin Nõmme SK 0:40:53 20 Sportfoto
149 1126 Mesila Raidar SCA 0:40:53 70 Sportfoto
150 1125 Epner Martin 0:40:56 71
151 1231 Kallakas Urmo Ernst & Young 0:40:56 72 Sportfoto
152 1571 Kure Kaarel SIDEPATALJON I 0:40:58 26
153 1386 Paju Kaido AS MEDIATO 0:40:58 11 Sportfoto
154 1138 Korrol Mati Hansa SK 0:41:01 73
155 1232 Leisalu Tanel Eesti Maksu- ja Tolliamet 0:41:01 74
156 1221 Tiiksaar Aaro 5xa 0:41:01 75
157 1307 Loit Madis Active TC 0:41:01 76 Sportfoto
158 1127 Zahkna Marek 0:41:06 77
159 1443 Uusmaa Tõnu SEB EESTI ÜHISPANK 0:41:07 78 Sportfoto
160 8100 Rüütelmaa Andrus SIDEPATALJON 0:41:07 79 Sportfoto
161 1225 Eerme Martin TTÜ-KAPA 0:41:07 80 Sportfoto
162 1151 Viidalepp Aadam 0:41:08 81 Sportfoto
163 1141 Muld Kristjan 0:41:09 82
164 1567 Adusoo Virgo SIDEPATALJON I 0:41:10 27
165 1117 Ervin Alar 0:41:10 21 Sportfoto
166 6245 Maltsev Gleb AS Eesti Statoil 0:41:13 14
167 1432 Luts Vahur 0:41:14 5 Sportfoto
168 1509 Ehasalu Rene 0:41:15 15
169 1196 Mäe Tambet Viljandi VAK Staier 0:41:15 22
170 8222 Oja Hannes HANSA SK 0:41:15 83
171 1166 Sooaru Mait 0:41:17 84
172 1501 Raam Märt Suurtükiväegrupp 0:41:18 85
173 1697 Hannus Siim Sidepataljon III 0:41:18 86
174 1131 Pallotedder Taivo Sportland 0:41:18 87
175 1547 Mägi Merill 0:41:18 2
176 1173 Daub Taivo DSV 0:41:21 88
177 1178 Peedo Martin Express Service OÜ 0:41:21 89
178 1599 Jõesaar Martin Tapa Väljaõppekeskus 0:41:23 28
179 1163 Pilt Esta Tartu Ülikool/Arctic 0:41:23 1
180 1109 Kuusik Kaarel VAK STAIER 0:41:25 23
181 1186 Pikk Marko 0:41:25 90
182 1577 Tammik Jaan SIDEPATALJON I 0:41:29 29
183 1380 Pool Karel TTÜ 0:41:30 30 Sportfoto
184 1549 Sniker Indrek 0:41:31 91 Sportfoto
185 1287 Onohhov Aleksei AS Baltiklaas 0:41:34 6
186 1707 Mäe Silver Sidepataljon III 0:41:34 31
187 4981 Kuus Märt Nycomed 0:41:36 92 Sportfoto
188 1190 Olli Lauri LSF PT 0:41:37 93
189 1997 Edenberg Kristo 0:41:42 24 Sportfoto
190 4581 Sokolov Evgeny FIRN 0:41:42 1
191 1551 Kimber Erki Õhutõrjedivisjon 0:41:43 32
192 1414 Laimets Erki 0:41:44 94
193 7412 Vastshjonok Aleksandr 0:41:46 95 Sportfoto
194 1242 Karilaid Ivo TPMM 0:41:46 96
195 1706 Leiger Roomet WILO TEAM 0:41:46 97
196 1128 Poll Anti 0:41:48 98 Sportfoto
197 1565 Suurkivi Mart 0:41:49 25
198 1181 Miholap Vassili ETV 0:41:50 7 Sportfoto
199 1466 Levandi Anders JK Piraja 0:41:55 16
200 1871 Sampka Mikk Kalevi Ujumiskool 0:41:55 17
201 1108 Mäe Meelis OÜ Valmos 0:41:55 33
202 3877 Kissel Vladimir 0:41:56 8
203 1063 Kaljumäe Henri Tartu Kalev 0:41:56 34 Sportfoto
204 1233 Valter Marko 0:41:57 99
205 1227 Lomaka Andre 0:41:57 100
206 1263 Veersalu Urmas KL Harju Malev 0:41:59 101 Sportfoto
207 2605 Saar Ivo AS ARKAADIA HALDUS 0:41:59 102
208 4590 Jõgi Jaanus Eesti Maksu- ja Tolliamet 0:41:59 103
209 1772 Ainsoo Jarkko Elioni SK 0:42:00 104
210 1585 Heinmets Halmar 0:42:01 35 Sportfoto
211 1512 Simm Veiko Suurtükiväegrupp 0:42:02 36 Sportfoto
212 1546 Klasen Toomas MTÜ SPORDIKESKUS.EE 0:42:03 12
213 1200 Karask Peeter Ajakirjade Kirjastus AS 0:42:04 105 Sportfoto
214 1110 Tops Rainer Los Toros/AS Jalajälg 0:42:04 106 Sportfoto
215 1328 Mangusson Maile MTÜ.SPORDIKESKUS.EE 0:42:06 4 Sportfoto
216 6392 Meite Martin FALCK EESTI 0:42:07 18 Sportfoto
217 1224 Eilat Tõnis 0:42:07 37 Sportfoto
218 1568 Kivi Silver SIDEPATALJON I 0:42:08 38 Sportfoto
219 1042 Pihlak Riho Tabasalu Triatloniklubi 0:42:08 39
220 1273 Lumberg Alari FC Soccernet 0:42:08 107
221 2100 Tikko Risto 0:42:11 40 Sportfoto
222 1431 Kibus Siim FC Soccernet 0:42:12 108
223 3584 Roosaar Vahur SEB Eesti Ühispank 0:42:13 109
224 1593 Otsalainen Taavi Tapa Väljaõppekeskus 0:42:13 110 Sportfoto
225 1270 Laos Jaan Rannapepud 0:42:16 41
226 1174 Erdmann Tarmo Hermes 0:42:16 111
227 1189 Leist Uno 0:42:18 2
228 1801 Nummert Tarmo SIDEPATALJON II 0:42:18 42
229 1154 Nellis Taimo FALCK EESTI 0:42:18 112 Sportfoto
230 6349 Kaasik Daniel 0:42:19 43
231 1953 Mätas Rauno 0:42:20 113 Sportfoto
232 1164 Lein Heini Scouts pataljon 0:42:20 114
233 1311 Ehasalu Ain KPMG 0:42:21 115 Sportfoto
234 1240 Saidla Siim Talone 0:42:21 116 Sportfoto
235 1510 Paap Kimmo Suurtükiväegrupp 0:42:21 44 Sportfoto
236 1836 Liinev Raul TÄNAVAKORVPALL 0:42:22 117
237 1355 Uusmaa Mati SEB EESTI ÜHISPANK 0:42:23 9 Sportfoto
238 1446 Uusmaa Martin SEB EESTI ÜHISPANK 0:42:23 45
239 6408 Pääru Priit 0:42:24 118
240 1589 Annok Jaanus SIDEPATALJON I 0:42:25 46
241 3523 Liidemann Oliver 0:42:26 119
242 2726 Schmidt Robert 0:42:27 26
243 1642 Toome Tõnis - 0:42:27 1
244 6667 Aristov Dmitri SK Mits 0:42:28 27
245 1107 Andresson Margus KAITSEJÕUDUDE SK 0:42:29 120
246 1369 Sakk Kristjan 0:42:29 121
247 1458 Luiks Meelis Elioni SK 0:42:30 122
248 1406 Monvelt Lauri VAABLASE SK 0:42:30 123 Sportfoto
249 1252 Sarapuu Priit FALCK EESTI 0:42:32 124 Sportfoto
250 1156 Piirsalu Rein New Balance Team 0:42:34 1
251 1321 Läänmäe Enn KADARBIKU SMUUTI 0:42:34 13
252 1381 Sprenk Mirko 0:42:34 125 Sportfoto
253 1279 Veidemann Brit Tartu Kalev 0:42:34 1 Sportfoto
254 1251 Sikk Leho Soome Maja Ehitaja OÜ 0:42:35 14 Sportfoto
255 1984 Sepp Reido tanavakorvpall.ee 0:42:36 126
256 1098 Aasav Joel ATLANT VII OÜ 0:42:36 127 Sportfoto
257 2062 Jänes Margus 0:42:36 128
258 3722 Arraste Kristjan 0:42:37 129 Sportfoto
259 1485 Orgulas Kaido 0:42:39 15
260 1282 Soop Kristofer KL Tallinna Malev 0:42:42 47
261 2161 Antso Kait 0:42:43 130
262 1462 Lahi Lauri 0:42:50 48
263 1649 Mäesepp Aigar Hansa SK 0:42:51 131
264 1188 Valler Ken 0:42:51 19
265 1419 Auväärt Martin Henning Ehitus OÜ 0:42:51 132
266 4056 Petersell Olar PV SKK 0:42:52 133
267 1775 Kass Silver 0:42:52 134 Sportfoto
268 1563 Koppelmaa Raul PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 0:42:54 135 Sportfoto
269 5974 Merirand Marti 0:42:55 28 Sportfoto
270 1518 Kraam Sulev Fontes 0:42:56 136 Sportfoto
271 1632 Einroos Erki LttVÕK Tagalapataljon I 0:42:56 49
272 1060 Veilberg Meelis 0:42:57 10
273 1564 Niinemets Geily Tabasalu Triatloniklubi 0:42:58 5 Sportfoto
274 1255 Pruul Erki motel paradise 0:42:58 137
275 1500 Idavain Tiina SEB Eesti Ühispank 0:42:58 1
276 1986 Veidenberg Rain Kuldsähmarid 0:42:58 50 Sportfoto
277 1790 Õispuu Toomas 0:42:58 16
278 1475 Mälter Margit 0:43:04 6
279 1274 Sakk Margus 0:43:05 138 Sportfoto
280 1338 Saluste Peeter 21.CC 0:43:07 17 Sportfoto
281 1244 Muld Margus 0:43:08 139 Sportfoto
282 1284 Saar Raigo KJK SAARE 0:43:08 140 Sportfoto
283 1574 Liivamägi Martin SIDEPATALJON I 0:43:09 20
284 1587 Kasterpalu Rait SIDEPATALJON I 0:43:10 51
285 1203 Rohtsalu Martin Rakvere OK 0:43:10 141 Sportfoto
286 1391 Pilder Kaupo TIPP 0:43:10 52 Sportfoto
287 1265 Saarinen Tarvo 0:43:11 142
288 2170 Treier Jan biathlon 0:43:11 29
289 1247 Lemberg Raivo Iloprint TEAM 0:43:11 143 Sportfoto
290 1352 Johanson Janar AK 0:43:11 144
291 1249 Meos Tõnu SK SCHNELLI 0:43:11 11
292 3957 Lints Madis 0:43:12 145
293 1326 Tatter Ahto MTÜ SPORIKESKUS.EE 0:43:12 146 Sportfoto
294 1383 Teder Tenno 0:43:14 147 Sportfoto
295 1583 Kukk Andrus SIDEPATALJON I 0:43:16 53
296 1185 Eljandi Rein 0:43:18 2 Sportfoto
297 3453 Volosin Jevgeni 0:43:18 3 Sportfoto
298 2415 Miku Taavi SuKL Jõulu 0:43:20 148
299 1317 Ülavere Raimo Äripäev 0:43:20 149
300 1388 Kala Kalmet 0:43:21 18
301 4486 Truup Mihkel 0:43:21 54
302 1519 Maripuu Tarvo Suurtükiväegrupp 0:43:22 55
303 1636 Kuusman Ardo LttVÕK Tagalapataljon I 0:43:23 56 Sportfoto
304 7556 Kuiv Margo LAEVA 0:43:23 150 Sportfoto
305 1299 Tormer Kuno 0:43:23 4
306 1609 Männik Ahti Viking Window 0:43:24 151
307 1580 Kaljur Timo SIDEPATALJON I 0:43:26 57
308 1223 Ots Ivar-Illimar SEB Eesti Ühispank 0:43:26 152
309 1076 Panovska Aleksandra LATVIA 0:43:26 30
310 2529 Naber Silver ARCTIC SPORT CLUB 0:43:29 153 Sportfoto
311 7756 Lukertsenko Mihhail Sportland 0:43:29 154 Sportfoto
312 1325 Pärn Matti Eesti Panga SK 0:43:29 5
313 1628 Ründal Timmu Raplamaa KJK 0:43:30 31
314 4414 Liigand Jaanus 0:43:31 32
315 1152 Israel Jaak SOS Lasteküla 0:43:36 155
316 3417 Öövel Arne 0:43:37 156
317 1678 Kikkas Karol 0:43:38 7
318 1933 Metsaorg Jüri Maria jooksuklubi 0:43:38 19
319 1946 Aab Kristo TARTU ÜLIKOOL/ROCK 0:43:40 58
320 8295 Jorro Viljar KJK LÕUNALÕVI 0:43:42 157 Sportfoto
321 1876 Kaup Martin Elioni SK 0:43:43 158
322 1639 Neidre Anton LttVÕK Tagalapataljon I 0:43:45 59
323 1488 Raud Andre Põhja Politseiprefektuur 0:43:45 159 Sportfoto
324 1353 Kelp Kaido 0:43:45 60
325 7682 Etti Taavi 0:43:46 160
326 1411 Kisel Rasmus GAG/Audentes 0:43:46 33
327 1202 Laurimaa Meelis Estkonsult 0:43:47 161
328 1591 Grigorjev Maksim Õhutõrjedivisjon 0:43:48 61
329 1869 Suup Helmut 0:43:50 12 Sportfoto
330 1363 Perner Margit 0:43:50 8 Sportfoto
331 1635 Reisberg Ivar Kiili JK 0:43:51 162
332 2041 Hollo Janno 0:43:52 163 Sportfoto
333 1712 Nõmm Marden TTÜ 0:43:52 164 Sportfoto
334 1746 Amer Priit 0:43:52 34
335 1545 Mäe Lauri 0:43:56 62
336 1315 Vilt Hardi MTÜ SPORDIKESKUS.EE 0:43:57 35 Sportfoto
337 7393 Kiipsaar Raido Skanska 0:43:58 20
338 8126 Mäeste Meelis 0:43:58 21
339 1471 Viljamaa Jaanus OK ORION 0:43:59 22
340 1781 Palkmets Lauri Sidepataljon III 0:43:59 165
341 7994 Trasberg Taavi 0:43:59 36
342 1897 Tohver Kristo Rahandusministeerium 0:44:04 166
343 1812 Tammsalu Raul 0:44:05 167
344 5146 Väljaots Kristi UUSMAA 0:44:05 9
345 1738 Kalliver Vallut 0:44:05 168
346 7361 Rikand Hardi 0:44:06 21
347 1659 Värk Rene Tartu Ülikool 0:44:06 169
348 1684 Hanga Knut 0:44:07 170
349 1570 Anderson Christian Coral club 0:44:08 37
350 1410 Kaegas Raivo PK KGS 0:44:09 171 Sportfoto
351 1033 Sergeevs Andrejs LATVIA 0:44:10 38
352 8113 Laast Uku-Tanel Siili palliklubi 0:44:11 39
353 8179 Schultz Anti 0:44:11 22
354 1950 Loost Joosep 0:44:11 172
355 6969 Lätt Silver EE SK 0:44:13 40
356 1961 Karja Tiit KOHUKE AS 0:44:13 173 Sportfoto
357 4027 Pihkva Arne Kose Suusaklubi 0:44:15 174
358 1752 Rikberg Ants 0:44:15 6 Sportfoto
359 1811 Viikmaa Jaanus SIDEPATALJON II 0:44:16 63
360 1214 Luidre Manivald 0:44:16 13 Sportfoto
361 1930 Fedosejev Roman 0:44:17 175
362 1331 Kardakov Aleksandr 0:44:17 2 Sportfoto
363 5258 Mändmets Arli Põhja Politseiprefektuur 0:44:17 176 Sportfoto
364 1909 Kala Taavi 0:44:18 64
365 7865 Bauer Indrek 0:44:19 41
366 1843 Reichardt Robin 0:44:20 42
367 1778 Pallo Jürgen 0:44:20 43 Sportfoto
368 1617 Nagel Rainer 0:44:20 10
369 3624 Jõgi Andri 0:44:21 177
370 1477 Mändmets Helges FALCK EESTI 0:44:23 7
371 1648 Kiisk Raido LttVÕK Tagalapataljon I 0:44:23 65
372 1650 Jaadla Indrek LttVÕK Tagalapataljon I 0:44:26 66
373 1554 Peedu Agris Eesti Maksu- ja Tolliamet 0:44:26 178
374 1199 Vilt Lauri 0:44:29 23
375 1525 Emajõe Siim Tänava korvpall 0:44:29 67
376 1524 Emajõe Taavi 0:44:30 24 Sportfoto
377 2378 Kroon Aadu 0:44:30 14
378 1969 Noot Ants 0:44:31 179
379 7785 Varendi Lauri 0:44:31 25
380 1361 Selge Aare 0:44:32 15
381 1183 Kesküla Urmo Stamina 0:44:32 180
382 6668 Bahtin Dmitri SK Mits 0:44:32 44
383 1366 Lepikult Toomas IT Kolled 0:44:32 16
384 1747 Mäesalu Märt BC Kalev 0:44:33 68
385 1523 Laigna Marko 0:44:33 181
386 7941 Palm Toomas SK Aaspere 0:44:34 26
387 1665 Reinson Teet 0:44:34 69 Sportfoto
388 1645 Kiisma Tauri LttVÕK Tagalapataljon I 0:44:36 70
389 1271 Raudsepp Tiit Kalev 0:44:36 23
390 1268 Sauga Mari Hansa SK 0:44:37 11
391 1910 Lember Erki 0:44:39 45
392 2356 Schmidt Peeter 0:44:42 71
393 1929 Märk Janno KL Tallinna Malev 0:44:42 182
394 2037 Ligi Timo 0:44:42 183
395 1652 Suitsmart Siim LttVÕK Tagalapataljon II 0:44:43 72
396 1622 Tilk Jaanus LttVÕK Tagalapataljon I 0:44:44 73
397 7453 Kitsing Taivo Justiitsministeerium 0:44:44 184
398 6498 Lipping Edgar 0:44:45 74 Sportfoto
399 2496 Kaseorg Tanel Tartu Kalev 0:44:46 46 Sportfoto
400 1912 Rentik Marko Nõmme 0:44:47 47
401 1123 Vahtramäe Anneliis VAK STAIER 0:44:47 3
402 1769 Peljo Tõnis Fittest Klubi OÜ 0:44:47 185
403 1373 Kallakas Priit rannapepud 0:44:49 75
404 1494 Gamzejev Erik Põhjarannik SK 0:44:49 24
405 3101 Shuvalov Anatolii 0:44:50 8
406 2156 Koplimäe Andrus JK SARMA 0:44:50 186
407 8226 Põld Heigo RAE ROK 0:44:51 187
408 7943 Kiis Tõnis SK Aaspere 0:44:51 27
409 1698 Kiis Madis Sidepataljon III 0:44:53 188
410 1881 Soo Erki LttVÕK Tagalapataljon III 0:44:54 189
411 8316 Kivirüüt Aimar 0:44:55 76
412 4982 Mooses Kerli Tartu Kalev 0:44:56 2
413 1878 Rõõmussaar Reeno 0:44:57 48
414 5790 Viidas Marko NÕMME SK 0:44:57 28
415 1341 Paat Egert RADEMAR 0:44:57 77 Sportfoto
416 2380 Heinla Indrek 0:44:58 190
417 1539 Müntel Taavi Õhutõrjedivisjon 0:44:58 78
418 1572 Pääru Mikk 0:44:59 25
419 1459 Soo Viljo SEB EESTI ÜHISPANK 0:44:59 17
420 1668 Järvela Margus 0:44:59 79
421 4263 Tamela Marko 0:45:00 29
422 7774 Tkatsuk Oleg Euroülikool 0:45:01 80
423 1886 Nigulas Harles 0:45:01 191
424 1856 Annula Renee Tapa SHK 0:45:02 192
425 2329 Ait Janek 0:45:02 193
426 1740 Urb Taavi Merevägi 0:45:02 194
427 1308 Kiik Aare tartu vald 0:45:03 2
428 1898 Jõeste Alar Elioni SK 0:45:03 26
429 1091 Nemerzhitski Stanislav 0:45:05 195 Sportfoto
430 1999 Rosenberg Tiit SEB EESTI ÜHISPANK 0:45:05 196 Sportfoto
431 5720 Vaht Alan 0:45:05 197
432 1647 Maldre Patrik LttVÕK Tagalapataljon I 0:45:07 30
433 2237 Raudsepp Priit 0:45:08 198
434 1516 Anton Imre Suurtükiväegrupp 0:45:09 81 Sportfoto
435 1478 Lihten-Haavel Lauri JALAJÄLG 0:45:11 199 Sportfoto
436 1540 Lett Kalle Tulika Takso 0:45:11 3
437 1594 Sauga Kenno 0:45:13 200
438 1195 Telling Urmas FALCK SPORDIKLUBI 0:45:14 27
439 2025 Kurusk Rauno Saare valla kultuuri- ja spord 0:45:14 49 Sportfoto
440 1553 Bernatski Bruno Õhutõrjedivisjon 0:45:15 82 Sportfoto
441 1896 Karro Germo 0:45:15 50
442 1337 Eks Elev SKF 0:45:16 201
443 1402 Kisel Margus Estonian Air 0:45:17 202
444 8108 Celmins Arnis 0:45:17 203
445 1404 Tuul Heiki 0:45:17 28 Sportfoto
446 1653 Heider Renat YIT EHITUS 0:45:19 204 Sportfoto
447 1517 Kaljurand Priit Suurtükiväegrupp 0:45:19 83 Sportfoto
448 1520 Piho Kaur Suurtükiväegrupp 0:45:20 84
449 7184 Leemet Janar PAALA 0:45:20 205
450 1864 Jõemets Kirsika 0:45:20 3
451 1682 Traks Kaja OK WEST 0:45:20 12
452 1365 Prosin Märt ETS-Nord AS 0:45:21 206
453 1755 Üürike Hans Team75plus.com 0:45:21 85
454 1965 Kivimäe Joosep TARTU ÜLIKOOL/ROCK 0:45:22 32
455 5789 Peegel Alo NÕMME SK 0:45:22 31
456 1916 Johkem Jarmo SCOUTSPATALJON 0:45:23 208 Sportfoto
457 6346 Liiv Erkki 0:45:23 207
458 1992 Mägi Rasmus TÜASK 0:45:23 51
459 5686 Teppo Anu FALCK EESTI 0:45:23 13 Sportfoto
460 1934 Unt Toomas KL Tallinna Malev 0:45:25 209 Sportfoto
461 1899 Nirk Allar Tartu Kalev 0:45:25 52
462 4126 Lainoja Andres 0:45:25 210
463 1582 Kallas Ramon Rakvere SK 0:45:26 53 Sportfoto
464 5792 Vahter Kait BANGEBONSOMER 0:45:26 211
465 6994 Tkatsenko Roman Põhja Politseiprefektuur 0:45:27 212
466 1304 Krassov Rando JK Kaitseliit/Kalev 0:45:27 213
467 1848 Puidet Jaan Tallinna Korvpalliliit 0:45:27 54 Sportfoto
468 1291 Kokla Madis 0:45:30 18
469 5700 Koop Arjan Fittest Klubi OÜ 0:45:31 214
470 2234 Drozdov Valeri 0:45:32 19
471 6568 Reinhold Martin 0:45:34 33
472 1605 Lopsik Priit Hansa SK 0:45:34 215
473 1481 Soo Hannes WILO Team 0:45:35 216
474 8033 Puusaar Andres 0:45:36 34
475 1384 Jüris Veiko Viljandi Suusaklubi 0:45:36 217 Sportfoto
476 1527 Oidsalu Rein Pioneeripataljon 0:45:37 218
477 1511 Viljur Risto Suurtükiväegrupp 0:45:37 86 Sportfoto
478 1258 Anniste Allan ESTO 0:45:38 29
479 1858 Joa Fred Tallinna Korvpalliliit 0:45:38 55
480 4403 Miil Almar 0:45:38 219
481 1447 Tammo Mihkel Estanc 0:45:38 35
482 1194 Listmann Erik Nycomed Sefa AS 0:45:39 56
483 1538 Zamorin Artur Pioneeripataljon 0:45:40 87
484 1798 Vöörmann Argo 0:45:40 220
485 1067 Verner Andrei 0:45:41 88
486 1914 Põld Remy Tallinna Korvpalliliit 0:45:41 57
487 1329 Merendi Rein 0:45:41 20
488 5701 Koop Alfred Fittest Klubi OÜ 0:45:41 221
489 1408 Säär Tõnu 0:45:41 222
490 1536 Leetoja Vaiko Pioneeripataljon 0:45:42 89 Sportfoto
491 1416 Lõugas Martin 0:45:42 223
492 1927 Tilgre Taimar OK KOBRAS 0:45:42 30
493 1197 Teelem Janno Skype 0:45:42 224
494 3504 Soovik Jüri 0:45:43 21
495 1695 Haljak Antti CL Skate 0:45:43 225
496 2135 Tarlap Tanel JVÕK ÜVP 0:45:43 226 Sportfoto
497 1407 Reining Rando 1188INFOABI 0:45:43 227 Sportfoto
498 1675 Kabonen Kermo LttVÕK Tagalapataljon II 0:45:43 90
499 1920 Saupõld Tauri 0:45:43 36
500 8067 Talihärm Johan Eesti Raudtee SK 0:45:43 58
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Marju, , 10.09.2007 08:52
kõik oli hyper-super.
spectator, , 05.09.2007 15:45
Ma kordan, Tallinna liiklus on niikuinii ... Et mõned tänavad pool päeva suletud on, ei muuda seda hullemaks. Keegi ei panegi ju tipptunnil tänavaid kinni.
indrek, , 05.09.2007 15:17
Kui registreerun internetis , siis kuidas saan soodustust? Kas osa raha makstakse hiljem tagasi? Pangalink võiks ka normaalne (nagu analoogsetel üritustel on) olla, mitte et ise peab täitma saaja jm. lahtrid.
to spectar, , 04.09.2007 20:13
Berliini kesklinnas võib teha mida tahes , see ei halva liiklust mujal. Tallinas on aga tänu sellele kogu linna liiklus ... See siin ei ole Berliin.
spectator, , 04.09.2007 19:57
Tallinna liiklust ei annagi rohkem ... keerata, kui see rööbastranspordi puudumise tõttu juba on. Nii et ära vingu, tule jookse ka või vaata võistlust ilusas suveilmas. Berliini maraton toimub ka kesklinnas, keegi ei kiunu selle üle, et tänavad kinni on. Selliseid üritusi võiks Tallinas rohkem toimuda.
...., , 04.09.2007 15:14
Öelge mulle keegi tark, mis kuradi pärast, see asi kõik kesklinna toodi. Taas on liilkus pea peal . Milleks seda vaja oli? Kas korraldajad tahavad ka seda rahvaspordiüritust välja suretada?
Sandra, , 19.08.2007 07:46
Tere Ma sooviks teada, et kui oled ära registeerinud, enne 15.augustit, siis pidi oju saatma stardinumbrid ja kogu selle väregnduse, aga kuna see saadetakse muidu?? kas keegi teab ?


Kõige populaarsemad
VIII SEB TALLINNA SÜGISJOOKS
Sügisjooks 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE