estenglv
WAP version
Login form
Rakvere Rattamaraton 53 km
Rakvere Rattamaraton 27 km
Tallinna, Paide, Viljandi või Pärnu poolt tulijad sõidavad üle raudteeviadukti linna sisse Kreutzwaldi tn. Pidi. Tallinna tänavale Teatrimäest alla ja enne postimaja Jakobsoni tn. paremale kuni parklani, kus vahetus läheduses ehitatakse Rakvere ujulat.
Tartu, Võru, Valga poolt ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Fri, 25 May 2018 02:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
8. Rakvere Rattamaraton (EEC)
Aeg 02.09.2007
Koht Rakvere EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 53km kell 12:00
Matkasõit 25km kell 14:00
Lastesõidud kell 12:15
Korraldaja Riho Kokk, Tel. +372 5668 9629, k.riho@neti.ee
PROTOKOLLID 2007 EEC 2007 KOKKUVÕTE STARDINIMEKIRI ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ LASTESÕIDU PROTOKOLL
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 1 Oras Allan Arctic Sport Club I 01:59:07 1 1000
2 7 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 01:59:17 2 995
3 5 Loo Martin Alexela Pro Agency Team I 02:00:18 1 992
4 3 Selder Taavi Alexela Pro Agency Team I 02:00:18 3 990
5 6 Maasikmets Alges Extreme Sport 02:02:03 4 989
6 19 Aulik Allan Alexela Pro Agency Team I 02:03:25 5 988
7 52 Krusemann Magnus Veloplus 1 02:04:55 6 987
8 17 Korts-Laur Ervin Alexela Pro Agency Team I 02:05:19 2 986
9 12 Krull Kaupo CFC-Ruutmeeter 02:06:28 3 985
10 23 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 02:06:51 7 984
11 15 Molev Juri Cosmos Team I 02:06:52 8 983
12 1164 Ingus Eislers 02:06:56 1 982
13 11 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 02:07:21 9 981
14 22 Kattai Kaupo Extreme Sport 02:07:46 10 980
15 18 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 02:08:04 1 979
16 27 Kärbo Veljo Sundstrand Team I 02:08:16 11 978
17 56 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 02:08:34 12 977
18 45 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:08:42 2 976
19 37 Sala Raivo Sundstrand Team I 02:08:50 13 975
20 67 Kärbo Vallo Sundstrand Team I 02:09:16 14 974
21 24 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene I 02:10:28 3 973
22 65 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 02:10:39 15 972
23 68 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:11:55 16 971
24 61 Ositis Dzintars Cesis SEB 02:12:15 17 970
25 59 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 02:12:45 18 969
26 43 Jõessar Janari-Joel CFC-Ruutmeeter 02:13:15 4 968
27 44 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 02:13:36 1 967
28 80 Saar Raido 02:14:54 4 966
29 146 Mikson Margus Arctic Sport Club II 02:15:05 19 965
30 55 Peipsi Aleko HAWAII EXPRESS Võru 02:15:39 2 964
31 111 Laanemaa Kristjan 02:15:39 20 963
32 92 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla 02:15:47 21 962
33 70 Mäestu Jarek Sportland Nike Team I 02:16:06 22 961
34 64 Laanela Danek 02:16:08 23 960
35 101 Pallo Rai Veloplus 1 02:16:11 24 959
36 102 Ilves Martin Kesko Agro I 02:16:44 5 958
37 83 Sildoja Raivo Püha Loomaaed I 02:16:51 25 957
38 85 Viljus Ivo Püha Loomaaed I 02:17:23 3 956
39 134 Pukk Andre RAKKE24h/Expert Rakvere 02:17:24 26 955
40 143 Arak Anti AT SPORT 02:17:27 27 954
41 75 Suur Ivo Valga Kalev 02:17:27 6 953
42 95 Dolgovas Andrejus Hawaii Express Lietuva 02:17:29 5 952
43 126 Bogdanovs Aivars Cesis SEB 02:18:05 4 951
44 32 Öpik Oliver velo clubbers team 02:18:19 28 950
45 30 Holtsmann Siim HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:18:29 6 949
46 149 Shumanov Tiit RAKKE24h/Expert Rakvere 02:18:42 2 948
47 179 Viidik Raul 02:18:49 7 947
48 46 Krull Mikk Alexela Pro Agency Team II 02:18:52 29 946
49 135 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 02:18:54 30 945
50 112 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:18:58 31 944
51 31 Neemela Tarmo Kesko Agro I 02:19:09 32 943
52 82 Velbri Rainer KJK/Team Rattapood 02:19:11 8 942
53 39 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:19:36 33 941
54 63 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 02:19:38 34 940
55 108 Naumov Aleksei Assa-Kesoro I 02:19:38 35 939
56 162 Kuhi Rainer Hansura Racing Team 02:19:38 36 938
57 145 Kask Janek HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:20:14 37 937
58 94 Piirisild Ekke Assa-Kesoro I 02:20:23 7 936
59 114 Koppel Kristjan Sundstrand Team II 02:20:30 9 935
60 87 Suppi Ahti Costa Bicicleta 02:20:38 38 934
61 123 Rips Leho Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 02:20:44 39 933
62 104 Meier Maaris Alexela Pro Agency Team I 02:20:45 1 932
63 168 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 02:20:45 40 931
64 76 Kruuse Rommi velo clubbers team 02:20:46 41 930
65 106 Hussar Aimar AREAL team 02:20:51 42 929
66 147 Subi Rivo "Viljandi VAK ""Staier""" 02:20:58 43 928
67 184 Schotter Artur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:21:05 8 927
68 125 Karro Margus Tartu SK velo 02:21:08 44 926
69 88 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 02:21:09 10 925
70 120 Bernans Mikelis Cesis SEB 02:21:23 11 924
71 103 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi 02:21:30 12 923
72 227 Veelmaa Taavi SP Rakke 02:21:33 9 922
73 138 Vinter Siim CFC/Ruutmeeter 02:21:38 13 921
74 89 Soosaar Tiit 02:21:42 45 920
75 140 Roskoss Janis CBM/Smiltene II 02:21:44 46 919
76 139 Pani Marek Freedown 02:21:55 47 918
77 105 Abel Indrek Veloplus 1 02:22:23 48 917
78 159 Bergvald Gunnar HVSK/Rannaauto 02:23:23 49 916
79 151 Toome Roland RAKKE24h/Expert Rakvere 02:23:48 50 915
80 122 Põldma Tõnu 02:24:06 51 914
81 155 Põder Jaanus Püha Loomaaed I 02:24:13 14 913
82 129 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:24:13 52 912
83 156 Tarassov Igor Assa-Kesoro I 02:24:34 5 911
84 188 Männama Kalle Arctic Sport Club II 02:24:34 1 910
85 260 Tiit Aarne Isostar 02:24:37 53 909
86 221 Tilk Arne SK Serviti 02:24:37 54 908
87 116 Lipp Aivar HAWAII EXPRESS Võru 02:24:39 55 907
88 177 Kuhlap Kaupo Cosmos Race 02:25:02 6 906
89 169 Kovaljov Oleg Assa-Kesoro I 02:25:13 7 905
90 152 Kiitam Urmo KJK/Team Rattapood 02:25:15 10 904
91 282 Tamberg Tarmo 02:25:34 56 903
92 202 Õun Valdur Nordea Pank 02:25:35 57 902
93 137 Laanemets Raivo Bosch 02:25:37 58 901
94 164 Pesor Kaido 02:25:40 59 900
95 186 Hussar Kaidar AREAL team 02:25:47 60 899
96 98 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi 02:25:55 11 898
97 222 Lagenõmm Aivar Ambla SK 02:26:00 61 897
98 262 Luidre Andres CFC-Ruutmeeter 02:26:17 12 896
99 117 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:26:21 62 895
100 118 Kalde Meelis 02:26:25 63 894
101 127 Murakas Jaanus RAKKE24h/Expert Rakvere 02:26:31 13 893
102 121 Pajur Rivo velo clubbers team 02:26:48 64 892
103 206 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:27:00 65 891
104 252 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 02:27:04 66 890
105 187 Elling Toomas Kesko Agro I 02:27:10 67 889
106 178 Toots Valdis sk.velo 02:27:27 68 888
107 157 Vaitmaa Rainer Sundstrand Team I 02:27:34 14 887
108 194 Vaikna Ville Uddeholm-Celander Team 02:27:37 69 886
109 288 Tupits Ivo 02:27:40 70 885
110 199 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:27:47 71 884
111 207 Eelmets Indrek Costa Bicicleta 02:27:50 72 883
112 210 Israel Jaak HVSK/Kuninga Salong 02:27:51 73 882
113 230 Tõnismäe Marek Cosmos Race 02:27:59 74 881
114 218 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:27:59 75 880
115 351 Greenbaum Marko 02:28:01 76 879
116 161 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:28:02 2 878
117 240 Kand Peeter Bosch 02:28:07 77 877
118 256 Roose Riivo 02:28:10 15 876
119 244 Rünk Ain RAKKE24h/Expert Rakvere 02:28:15 78 875
120 231 Joost Andres Kesko Agro II 02:28:24 15 874
121 211 Einroos Raino 02:28:56 79 873
122 163 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:29:02 3 872
123 204 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:29:05 80 871
124 86 Räitsak Kaspar Sundstrand Team I 02:29:42 16 870
125 154 Kütt Mehis Toyota Team 02:29:51 81 869
126 234 Sepp Tõnis HVSK 02:30:01 82 868
127 190 Pill Rein Toyota Team 02:30:05 83 867
128 305 Lehtmaa Aivar Trassid 02:30:12 8 866
129 249 Kõrran Timmo 02:30:24 84 865
130 304 Puhke Peeter Ambla SK 02:30:32 9 864
131 280 Viitmaa Alar OK Lehola 02:30:49 85 863
132 173 Pae Karl Alexela Pro Agency Team II 02:30:57 86 862
133 265 Järvelainen Riho Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:31:05 10 861
134 233 Saarna Rivo Alexela Pro Agency Team II 02:31:09 87 860
135 165 Neemela Kurmo Kesko Agro I 02:31:13 88 859
136 277 Kõiv Kardon 02:31:19 89 858
137 266 Järveoja Toomas Sportland Nike Team I 02:31:29 4 857
138 255 Reiljan Kuldar velo clubbers team 02:31:35 11 856
139 297 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:31:44 90 855
140 8 Kukk Erki Alexela Pro Agency Team I 02:31:51 91 854
141 196 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:31:55 92 853
142 269 Lepiksaar Madis Kesko Agro IV 02:31:58 17 852
143 198 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 02:32:33 93 851
144 229 Kanep Urmas 02:32:36 2 850
145 246 Tillemann Taikki velo clubbers 02:32:47 94 849
146 274 Pütsepp Mati 02:33:04 95 848
147 271 Veri Aivar 02:33:08 12 847
148 201 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 02:33:11 96 846
149 264 Kingo Priit 02:33:13 97 845
150 183 Ever Riho velo clubbers team 02:33:18 13 844
151 415 Kriisa Helar 02:33:20 98 843
152 267 Soonets Art Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:33:41 14 842
153 281 Anton Tair Püha Loomaaed 02:33:51 99 841
154 325 Leer Janek Citroen team 02:33:51 100 840
155 310 Kelk Veiko velo clubbers 02:34:14 101 839
156 354 Karjane Priit KoMo 02:34:20 102 838
157 197 Kvietkauskas Julius Hawaii Express Lietuva 02:34:33 16 837
158 272 Reiska Alar Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:34:42 15 836
159 306 Aasla Meelis AT SPORT 02:34:55 103 835
160 239 Lõoke Martin HVSK/Rannaauto 02:34:58 104 834
161 332 Rodendau Janno Vargamäe 02:35:01 105 833
162 242 Sügis Harri Veloplus 02:35:10 16 832
163 283 Kiristaja Ailar 02:35:14 106 831
164 219 Luks Sven Sportland Nike Team I 02:35:22 107 830
165 193 Rei Tarmo Reipad Reied 02:35:23 108 829
166 312 Loitmaa Madis 02:35:27 109 828
167 205 Kitsnik Kalvi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:35:28 110 827
168 225 Erikson Toomas x-sport 02:35:30 111 826
169 328 Pedari Aimar Whirlpool 02:35:36 17 825
170 220 Eiger Rein 02:36:07 112 824
171 485 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 02:36:12 113 823
172 257 Ladva Ailar Paralepa 02:36:21 114 822
173 278 Trepp Janek 02:36:31 115 821
174 182 Aun Ranno Rautakesko Rattatiim 02:36:34 116 820
175 13 Zorin Igor Cosmos Team I 02:36:37 17 819
176 322 Kaasik-Aaslav Henri 02:36:45 117 818
177 413 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 02:36:46 118 817
178 331 Rumberg Tambet Arctic Sport Club II 02:36:52 119 816
179 292 Kingo Gunnar 02:37:10 120 815
180 395 Valem Kalle rsk sportkunda 02:37:14 121 814
181 303 Reissaar Alari VINNI 02:37:20 122 813
182 236 Nurk Kaarel TÜSK 02:37:21 123 812
183 338 Orgla Maario koda MTB Team 02:37:42 124 811
184 295 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 02:37:44 18 810
185 414 Selde Tarmo 02:38:04 18 809
186 750 Kukk Kaido 02:38:38 19 808
187 333 Teras Indrek x-sport 02:38:39 125 807
188 468 Soodla Kristjan Toyota Team 02:38:42 126 806
189 69 Lauk Rein Sportland Nike Team I 02:38:46 20 805
190 326 Kallakmaa Teet Ambla SK 02:38:55 19 804
191 90 Truu Gert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:39:00 18 803
192 394 Kuusiku Kaido 02:39:02 127 802
193 1172 Ojaver Siim 02:39:13 128 801
194 273 Ots Ivar 02:39:15 129 800
195 591 Rebas Rauno RAKKE24h/Expert Rakvere 02:39:18 130 799
196 300 Samarüütel Andres HAWAII EXPRESS Võru 02:39:21 131 798
197 237 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:39:23 132 797
198 232 Lapsin Vladimir Cosmos Team I 02:39:31 21 796
199 466 Pajus Rene xtri:m3 02:39:39 133 795
200 329 Kukk Martin Kesko Agro IV 02:39:42 134 794
201 284 Rebane Indrek Starwend Auto 02:39:52 135 793
202 311 Vaga Merko 02:39:55 22 792
203 409 Taan Rainer Gründer Sport 02:39:59 20 791
204 336 Viitkin Ain 02:40:03 21 790
205 365 Lapidus Boris 02:40:03 136 789
206 200 Litovtsenko Kirill Assa-Kesoro I 02:40:05 137 788
207 349 Valk Hillar Ida Politseiprefektuur 02:40:09 1 787
208 450 Danilas Meelis 02:40:12 22 786
209 473 Maalt Marko 02:40:16 23 785
210 302 Jair Ergo CC Rota Mobilis 02:40:25 138 784
211 212 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene II 02:40:28 139 783
212 380 Joandi Tõiv 02:40:32 140 782
213 388 Pärnamets Aivar RAKKE24h/Nordkalk 02:40:32 141 781
214 482 Lepik Urmas Elion 1 02:40:45 142 780
215 425 Karu Alar Ida Politseiprefektuur 02:41:05 143 779
216 361 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:41:07 144 778
217 350 Kaliakina Tatjana Hawaii Express Lietuva 02:41:13 3 777
218 268 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:41:24 145 776
219 418 Lüüs Riho RAKKE24h/Nordkalk 02:41:31 5 775
220 270 Kotkas Kristo Vennad-Dahl I 02:41:33 146 774
221 478 Vähi Ilmar LPSK 02:41:36 147 773
222 398 Riismaa Hanno 02:41:38 148 772
223 362 Välja Margus 02:41:38 6 771
224 389 Reedi Teet Alas Kuul 02:41:45 24 770
225 465 Liivak Hannes HVSK 02:41:45 149 769
226 410 Luiks Meelis Elion 1 02:41:51 150 768
227 348 Kiipsaar Raido 02:42:03 25 767
228 486 Kiivit Lauri 02:42:11 151 766
229 493 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 02:42:53 7 765
230 503 Järvlepp Rainer VabaMees 02:43:13 26 764
231 363 Rääbis Mati Toyota Team 02:43:18 8 763
232 702 Uurimäe Are 02:43:35 152 762
233 358 Huik Aare Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:43:44 153 761
234 369 Prants Janno HAWAII EXPRESS Võru 02:43:46 154 760
235 374 Uuring Raul EE SK I - Vanad Kalad 02:43:48 155 759
236 476 Olle Kert 02:43:49 156 758
237 343 Lohur Peedu Imavere SK 02:43:50 19 757
238 484 Mägi Allar 02:43:52 27 756
239 400 Hutrov Rait 02:44:02 157 755
240 1170 Siimer Martin 02:44:06 158 754
241 451 Kanniste Jaak Ramise Racing 02:44:12 9 753
242 308 Leppik Siim Viljandi Rattaklubi 02:44:13 20 752
243 392 Jürisson Jasper KJK/Team Rattapood 02:44:13 23 751
244 377 Teder Koit Viljandi 02:44:21 3 750
245 346 Võsu Kalvar Degustwerk 02:44:30 159 749
246 319 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:44:39 160 748
247 1095 Pedai Andrus 02:44:55 161 747
248 396 Kerner Argo Bosch 02:44:58 162 746
249 661 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:45:00 163 745
250 397 Mägi Margus 02:45:00 164 744
251 442 Sild Ivo 02:45:01 165 743
252 359 Tamm Bruno Toyota Team 02:45:09 166 742
253 520 Perm Ivar 02:45:10 28 741
254 251 Juurik Kaido Püha Loomaaed I 02:45:11 167 740
255 50 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:45:13 24 739
256 456 Arula Raul TARTU VELO 02:45:22 10 738
257 551 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 02:45:41 168 737
258 360 Maarits Andres Hadler TL 02:45:52 169 736
259 405 Oot Anti Extreme Sport 02:46:00 1 735
260 444 Kurvits Indrek 02:46:01 29 734
261 435 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:46:06 11 733
262 411 Hõrak Tarmo Toyota Team 02:46:18 170 732
263 446 Maidla Janek 02:46:27 171 731
264 430 Abel Marko Tõrva Kännud 02:46:38 21 730
265 384 Vähi Nikolai Valga Kalev 02:46:40 30 729
266 454 Vast Alari 02:46:44 172 728
267 600 Tõnso Veiko 02:46:48 173 727
268 324 Saarep Peeter 02:46:51 2 726
269 1158 Etti Taavi 02:47:13 174 725
270 632 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 02:47:30 31 724
272 489 Uba Tarmo Elion 1 02:47:48 175 723
273 323 Jams Sulev Kesko Agro III 02:48:04 176 722
274 629 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Tsälba 02:48:05 177 721
275 518 Janter Tõnu Julgestuspolitsei 02:48:07 178 720
276 461 Armulik Marek 02:48:13 179 719
277 455 Popp Kristian 02:48:25 180 718
278 387 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:48:34 25 717
279 474 Angerma Meelis SEB Fondid 02:48:39 181 716
280 406 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:48:48 182 715
281 547 Kabonen Tiit 02:48:49 12 714
282 368 Viira Veiko Rattaportaal.net 02:49:04 183 713
283 370 Karu Markko Buena Vista Racing Club 02:49:11 184 712
284 440 Matvejeva Jana Vargamäe 02:49:14 1 711
285 457 Leemet Rainer velo clubbers 02:49:27 185 710
286 522 Kindel Kaido 02:49:31 186 709
287 590 Maks Meelis 02:49:35 187 708
288 581 Saimre Kaido Püha Loomaaed II 02:49:56 188 707
289 519 Lukmann Riivo Väike-Maarja RSK 02:49:57 189 706
290 789 Lepp Emeri 02:49:59 190 705
291 502 Kenk Janar Estiko-Plastar Team 02:50:06 191 704
292 345 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:50:08 22 703
293 480 Kiens Jüri 02:50:16 32 702
294 561 Märtmaa Jüri Whirlpool 02:50:19 13 701
295 401 Orav Erki Vennad-Dahl I 02:50:26 192 700
296 438 Plees Andrus koda MTB Team 02:50:28 193 699
297 460 Sauga Indrek Lokman 02:50:39 194 698
298 496 Kadarik Janek Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:51:00 195 697
299 371 Nurm Maris Sundstrand Team II 02:51:03 4 696
300 545 Riismaa Joel Hansa SK 02:51:09 196 695
301 445 Randmaa Joel 02:51:11 197 694
302 1137 Jaagant Priit Suurupi kamraadid 02:51:15 198 693
303 334 Kõuhkna Tarmo 02:51:23 33 692
304 741 Vähi Jaagup 02:51:23 26 691
305 421 Elster Heiti velo clubbers 02:51:36 199 690
306 424 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:51:49 200 689
307 550 Kukk Aivo 02:51:55 4 688
308 291 Visnap Taavi Ambla SK 02:51:55 201 687
309 544 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:51:55 202 686
310 602 Jurs Hassar Estiko-Plastar Team 02:52:06 203 685
311 423 Tinno Margus velo clubbers 02:52:08 204 684
312 577 Lippur Bruno 02:52:10 205 683
313 335 Vilums Guntis CBM/Smiltene II 02:52:29 5 682
314 563 Sammel Koit Cosmos Race 02:52:31 34 681
315 513 Vahi Kunnar LPSK 02:52:36 206 680
316 580 Soo Hannes x-sport 02:52:48 207 679
317 453 Jõekäär Märt 02:52:51 35 678
318 582 Keär Andres SP Rakke 02:52:54 36 677
319 609 Kukk Kalle 02:52:55 208 676
320 525 Piilma Priit 02:52:59 209 675
321 434 Valdner Marek Citroen team 02:53:01 210 674
322 615 Tiimus Taavi 02:53:06 27 673
323 340 Ristmets Margus 02:53:07 37 672
324 654 Undusk Martin 02:53:08 211 671
325 541 Kõue Aarne 02:53:09 14 670
326 530 Rikka Tarmo Uniprint 02:53:11 212 669
327 470 Lõppe Rein 02:53:17 213 668
328 543 Nikopensius Janos 02:53:31 214 667
329 589 Kaasik Illar Sundstrand Team II 02:53:54 15 666
330 579 Leppik Viljar Trassid 02:53:55 215 665
331 1099 Pilbas Kristian eesti energia sk 02:54:00 216 664
332 523 Rool Margus Hansura Racing Team 02:54:03 217 663
333 477 Otstavel Risto 02:54:06 218 662
334 666 Karja Matti 02:54:14 219 661
335 276 Talu Priit Püha Loomaaed II 02:54:17 220 660
336 509 Sammel Arne Vennad-Dahl I 02:54:18 6 659
337 572 Kull Martin 02:54:20 221 658
338 472 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:54:40 222 657
339 490 Muzis Girts Sapas MTB Team 02:54:48 223 656
340 548 Mägi Arved 02:55:00 16 655
341 782 Guibaidulin Boriss Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 02:55:08 224 654
342 373 Märtmaa Siim Whirlpool 02:55:12 28 653
343 643 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 02:55:34 225 652
344 671 Kütt Veiko RPM 02:55:42 29 651
345 501 Pae Andres Elion 1 02:55:45 226 650
346 539 Pae Arno Costa Bicicleta 02:55:52 227 649
347 689 Kaur Jaanus 02:55:52 38 648
348 608 Aruvee Ülar ILOPRINT Team 02:55:53 228 647
349 347 Soodla Raul Kesko Agro I 02:55:56 229 646
350 521 Jaanimets Age velo clubbers team 02:56:03 5 645
351 471 Türi Madis CC Rota Mobilis 02:56:04 230 644
352 648 Haug Risto 02:56:12 231 643
353 559 Lopuhhin Sergei AT SPORT 02:56:19 232 642
354 573 Järve Marek 02:56:38 233 641
355 431 Koolmeister Siim Pühalepa Suusaklubi 02:56:48 30 640
356 694 Eelma Tõnu 02:56:55 234 639
357 568 Kaeramaa Gaido 02:56:55 235 638
358 624 Asi Antti 02:56:58 236 637
359 758 Pallum Priit 02:57:04 237 636
360 532 Viks Harri 02:57:09 238 635
361 700 Uueküla Peep 02:57:17 39 634
362 576 Rikka Raimo ILOPRINT Team 02:57:21 239 633
363 516 Salep Robert HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:57:27 31 632
364 1167 Karo Erko 02:57:34 240 631
365 656 Zalite Janek 02:57:35 241 630
366 533 Saluste Peeter 02:57:39 40 629
367 660 Venelaine Margus LSF Pronoking Team 02:57:51 242 628
368 531 Liis Lembit Kesko Agro III 02:58:00 7 627
369 607 Simberg Priit 02:58:16 243 626
370 510 Korol Eero 02:58:18 244 625
371 1101 Tarikas Tenno 02:58:20 245 624
372 1128 Einblau Mihkel 02:58:21 32 623
373 540 Talmet Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:58:30 23 622
374 459 Kilk Kalle EE SK I - Vanad Kalad 02:58:38 246 621
375 678 Jaaska Sven Elion 2 02:58:45 247 620
376 779 Mõttus Raivo 02:58:49 17 619
377 558 Nõmm Kalev Assa-Kesoro II 02:59:02 41 618
378 189 Hendrikson Tõnu Elion 1 02:59:04 248 617
379 706 Palu Silver Hagudi PK 02:59:18 249 616
380 567 Jõekäär Madis 02:59:19 24 615
381 1165 Heinmets Indrek 02:59:25 250 614
382 408 Kütt Vello 02:59:36 251 613
383 481 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 02:59:38 252 612
384 1155 Tomband Taivo 02:59:40 253 611
385 721 Toome Rita 02:59:44 2 610
386 655 Raidma Rainer 02:59:54 254 609
387 658 Raudsepp Marje Kesko Agro II 02:59:56 3 608
388 33 Raudsepp Priit Kesko Agro I 03:00:07 255 607
389 617 Arus Tiit Mann Lines 03:00:19 256 606
390 625 Tähiste Tarmo 03:00:24 257 605
391 598 Viidemann Mati Vennad-Dahl II 03:00:28 18 604
392 616 Wells David 03:00:29 19 603
393 383 Tammeveski Andres 03:00:40 258 602
394 647 Sinisalu Tiit Väike-Maarja RSK 03:00:44 8 601
395 1162 Kübard Viktor 03:00:46 259 600
396 788 Berg Allan 03:00:49 260 599
397 596 Kangilaski Taivo EE SK I - Vanad Kalad 03:00:53 261 598
398 612 Valgerist Allan Trassid 03:01:11 262 597
399 676 Pruuel Ando 03:01:15 42 596
400 831 Raudsepp Tõnu CC Rota Mobilis 03:01:16 263 595
401 633 Bauer Heigo Vennad-Dahl II 03:01:20 43 594
402 705 Meier Ergo 03:01:32 264 593
403 584 Liiv Heiko 03:01:35 265 592
404 677 Kuusik Kalle 03:01:38 44 591
405 538 Pääsik Priit 03:01:54 266 590
406 669 Nõmmiste Sulev 03:01:54 267 589
407 560 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 03:02:03 268 588
408 514 Hirte Igors CBM/Smiltene II 03:02:07 269 587
409 634 Salk Rene 03:02:13 270 586
410 691 Roosve Raigo Tabasalu 03:02:15 20 585
411 747 Tehvand Jaanos 03:02:18 271 584
412 673 Miljajev Kirill 03:02:41 272 583
413 895 Tomband Tanel 03:02:56 273 582
414 790 Raspel Raido DECTONA 03:02:59 45 581
415 703 Lõiv Leho 03:03:20 274 580
416 601 Vissarionov Jüri 03:03:28 275 579
417 695 Jakobsoo Tanel Sangar 03:03:29 276 578
418 637 Jõgi Marek 03:03:54 277 577
419 556 Sootla Indrek 03:04:10 278 576
420 845 Viks Tarvi 03:04:24 279 575
421 626 Jaanimäe Jan Sangar 03:04:28 280 574
422 751 Leisalu Tanel 03:04:30 281 573
423 693 Aamisepp Andres 03:04:35 282 572
424 783 Palu Indrek hsf medeto as 03:04:56 283 571
425 529 Seeder Heldur-Valdek Jaan Künnapi Alpinismiklubi 03:05:17 21 570
426 738 Kibin Allan 03:05:27 46 569
427 767 Hagen Peeter 03:05:31 22 568
428 674 Viidik Andres 03:05:35 23 567
429 722 Kivirüüt Margus Sangar 03:05:45 284 566
430 642 Kapp Riho Ambla SK 03:05:46 2 565
431 727 Soonpuu Hando 03:05:56 285 564
432 646 Ojamaa Oliver 03:05:57 286 563
433 534 Põder Marju Cosmos Team I 03:05:58 6 562
434 764 Kadak Urmas 03:06:17 47 561
435 813 Hendrikson Peeter Haanja Rattaklubi 03:06:19 48 560
436 1159 Solovjov Maido 03:06:20 24 559
437 611 Männa Margus 03:06:24 287 558
438 623 Aule Krister 03:06:48 288 557
439 715 Gornischeff Martin 03:07:00 289 556
440 830 Truu Paavo 03:07:01 290 555
441 749 Pilt Andrus 03:07:12 291 554
442 1145 Peterkopf Indrek 03:07:14 292 553
443 659 Sisask Riivo 03:07:16 293 552
444 820 Suurkivi Tauno 03:07:24 294 551
445 526 Narits Egon tallinn 03:07:26 295 550
446 1168 Kruuse Enriko 03:07:30 33 549
447 595 Nikolajev Raul Harju Elekter 03:07:44 296 548
448 688 Tõnov Tauri-Dag Costa Bicicleta 03:08:10 49 547
449 712 Hürden Taivo 03:08:16 297 546
450 720 Malsroos Mait 03:08:24 298 545
451 857 Järve Kristjan Rimess 03:08:25 299 544
452 685 Kuhi Tõnu 03:08:29 300 543
453 1157 Vikat Marek 03:08:30 301 542
454 1105 Hang Asse 03:08:31 302 541
455 804 Andresson Margus Citroen team 03:08:41 303 540
456 756 Randver Kristian 03:08:46 304 539
457 505 Puik Viljar Hansab MTB Team 03:08:51 305 538
458 610 Nõmmik Jaanus 03:08:53 306 537
459 759 Must Hannes 03:08:54 307 536
460 621 Raidma Madis 03:08:56 308 535
461 487 Raudsepp Rando 03:09:08 309 534
462 716 Lemberg Raivo ILOPRINT Team 03:09:18 310 533
463 755 Palu Indrek Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 03:09:27 50 532
464 566 Velps Janis Sapas MTB Team 03:09:37 311 531
465 682 Lehtla Andres xtri:m3 03:09:57 312 530
466 811 Päll Taavi 03:09:58 313 529
467 781 Hallimäe Rain 03:10:05 9 528
468 492 Labe Janek Hansura Racing Team 03:10:06 314 527
469 439 Lutoskin Siim 03:10:17 34 526
470 1142 Lääne Ahti KGK Racing 03:10:20 315 525
471 640 Animägi Tiit Elion 1 03:10:24 51 524
472 816 Kivimäe Jaak Rulluisuklubi ABEC 03:10:39 52 523
473 777 Volt Ivo 03:10:39 316 522
474 627 Abel Andrus Tõrva Kännud 03:10:59 53 521
475 622 Ilves Ago Väike-Maarja RSK 03:11:02 54 520
476 710 Salus Ardi Vennad-Dahl II 03:11:10 317 519
477 748 Maasikrand Mart Pilsner Sport Power 03:11:11 318 518
478 731 Matvejev Ahto Vargamäe 03:11:12 25 517
479 696 Martin Kaupo Kesko Agro IV 03:11:20 319 516
480 774 Aare Marion CC Rota Mobilis 03:11:21 7 515
481 950 Metsa Taivo 03:11:24 320 514
482 835 Vitsur Marek ROK 03:11:28 321 513
483 664 Ojalaid Andres Vennad-Dahl III 03:11:32 322 512
484 707 Külaots Urmet Küljetuul 03:11:34 323 511
485 873 Ärm Urmas 03:11:34 55 510
486 697 Raidvee Priit 03:11:38 56 509
487 628 Einland Vello KIVITAMMI 03:11:44 26 508
488 733 Kakko Ard-Kristian 03:11:47 324 507
489 403 Taaler Taikki Rõuge Racing Team II 03:11:52 325 506
490 778 Viltsin Andris puide talu 03:11:59 326 505
491 1153 Tabo Sandor 03:12:00 327 504
492 1013 Kilk Renee Haabersti 03:12:01 328 503
493 113 Kauk Anti Cosmos Team I 03:12:03 329 502
494 802 Sallo Kaspar 03:12:07 25 501
495 552 Mägi Indrek 03:12:11 330 500
496 263 Palm Tõnno 03:12:13 331 499
497 859 Kütt Ago Hansab MTB Team 03:12:13 332 498
498 670 Uuetalu Tavo Virumaa MMSK 03:12:27 27 497
499 853 Reisenbuk Raivo 03:12:37 57 496
500 800 Vlassov Jüri 03:12:47 333 495
501 1131 Miljand Karl-Rauno 03:12:48 26 494
‹‹ Tagasi
Rakvere EEC2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Margus, , 18.09.2007 00:28
RAKVERE RUULIB JA JÄÄB RUULIMA!!!!!
Sebija, , 18.09.2007 00:25
to Rixz, rahvasportlane sõidab igasuguse raja läbi. Mitte just võidu, aga sõidab. 50 kilti pole just teekond mis tapaks. Mul on üks sõber, vana tegija ja spordimees, kes on sõitnud Tartu suusamaratoni läbi umbes 20 korda, nüüd kurdab, et vanus pole enam see ja enam ei jaksa, edaspidi suundub matkarajale. Arusaadav ka iseenesesest, aga sellest ei maksa rajameistreid süüdistada, ega kõik rajad ei saagi ühtmoodi sirged olla. Kui harjutamine ei tee meistriks sis ehk teeb vähemalt harjutajaks.
Rixz, , 17.09.2007 23:23
Rakvere rada on muudetud tõesti rohkem tsirkuseks. See pole rada ,mis kõlbaks rahvasportlaste sarjavõistluseks. Seda võib tõesõna kinnitada. sama meelt on paljud vanemad sõidumehed. See ei ole siin niisama suusoojaks ja kellegi mahategemiseks,vaid korraldajad ise teevad endid maha.
Toomas, , 11.09.2007 18:21
Mind häiris libe laud tagasipöörates teisele ringile.
Särk, , 09.09.2007 19:35
Särgid on otsas! Uuel aastal sõida uuesti.
, , 09.09.2007 17:38
Esita see küsimus otse proklubile !
skyline, , 09.09.2007 17:19
Kust need oma särgid saavad, kes on 7 maratoni ära sõitnud?Ei hakka ju eraldi kuskile jõulumäele sõitma selleks?
Pildid, , 05.09.2007 09:09
Rakverest on üleval!
vana loom, , 04.09.2007 22:33
mida te jahute oma kummidega?kui sõita ei jõua ja ei oska siis ei aita ükski kumm.
janno, , 04.09.2007 21:48
mul oli nii ees kui taga vredestein tiger claw ja tundus päris hea.


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE