estenglv
WAP version
Login form
RSS
RMK Kõrvemaa Rattamaratoni võitis kolmandat aastat järjest Helmet Tamkõrv 28.09.2015 (0)
Täna toimunud RMK Kõrvemaa Rattamaratonil tulid võitjateks Helmet Tamkõrv ja Janelle Uibokand. Sportlikust päevast võttis osa ligi tuhat liikumisharrastajat.

Rattamaraton ...
RMK Kõrvemaa Rattamaraton toob starti mitmeid tuntud nimesid 25.09.2015 (0)
Homme, 26. septembril toimuvale RMK Kõrvemaa Rattamaratonile on registreerunud ligi 900 ratturit. Lisaks arvukatele liikumisrõõmu nautivatele tervisesportlastele on hooaja ühe viimase rattasõidus ...
RMK Kõrvemaa Rattamaraton lõpetab laupäeval RMK Kõrvemaa Nelikürituse hooaja 22.09.2015 (0)
40 km
18 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 04 Apr 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Rattamaraton
Aeg 26.09.2015
Koht Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 40 km
18 km
lastesõidud
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1227 Palu Indrek 0:35:55 1
2   1208 Palmiste Allan 0:39:30 2
3   1036 Marten Evendi Rando Porter Racing 0:39:35 1
4   1009 Sagaja Martin 0:39:35 3
5   1059 Karus Tiit 0:39:40 1
6   1006 Tšumbarov Filipp 0:39:50 4
7   1130 Kupp Artur Kuusalu rattaklubi 0:41:04 2
8   1017 Hanga Karol 0:41:05 3
9   1087 Morgun Timofei 0:41:37 5
10 1 1168 Väärsi Helle SK Metsasõbrad 0:42:12 1
11   1190 Ploompuu Erik 0:42:39 6
12   1229 Urm Erki 0:42:54 7
13   1062 Grünberg Henry Porter Racing 0:43:32 4
14   1024 Tuvikene Leonhard 0:43:54 2
15 2 1212 Gerde Tuisk Aidi KUUSALU RATTAKLUBI 0:43:54 1
16   1003 Tarum Indrek AvinurmeSuusaklubi 0:43:56 1
17 3 1201 Valtson Dagny VIIMSI RK 0:44:09 1
18   1209 Süld Marko EUROKINNISVARA 0:44:13 8
19   1055 Roop Jaan 0:44:54 5
20   1042 Oras Mati 0:44:55 3
21   1165 Soodla Urmas 0:45:02 9
22   1067 Epner Kristo KJK 0:45:23 6
23   1106 Tamm Pearu 0:45:35 1
24 4 1016 Tikk Kaili 0:45:44 2
25   1074 Sirk Martin 0:46:22 10
26   1198 Ventsel Ott 0:46:25 11
27   1013 Veerberk Sulev 0:46:28 1
28   1138 Hussar Artur 0:46:30 7
29   1137 Hussar Peep 0:46:31 1
30   1034 Köster Taimer 0:46:36 12
31   1200 Ligi Toomas 0:46:47 13
32   1178 Leiten Raiko 0:47:28 8
33   1065 Tops Kenri 0:47:54 9
34   1072 Soop Simo 0:48:02 14
35 5 1002 Veskimäe Riina 0:48:14 3
36   1046 Lokotar Jelisei 0:48:26 15
37   1211 Tuisk Andres KUUSALU RATTAKLUBI 0:48:31 2
38   1077 Matsalu Ken 0:48:40 16
39   1123 Pikka Teemu Matate sk 0:48:40 10
40   1186 Koopuu Ivo 0:48:43 17
41   1071 Hion Oliver Nõmme Rattaklubi 0:49:11 11
42   1081 Pellis Margus 0:49:16 18
43   1205 Paap Raner 0:49:27 19
44   1078 Ruberg Kalev 0:49:28 2
45 6 1097 Prikko Kristel 0:49:44 1
46   1023 Tatrik Mati SK Metsasõbrad 0:49:51 1
47   1191 Veermäe Joel SK Kramp 0:49:59 20
48   1073 Jalak Rene 0:50:03 21
49   1107 Tauri Tamm Kaimar 0:50:04 12
50 7 1051 Tarjus Piret 0:50:15 1
51   1048 Fjodorov Jüri 0:50:25 3
52   1039 Loss Lauri 0:50:37 2
53   1079 Turvas Taavi 0:50:40 3
54   1126 Tammekänd Priit 0:50:46 22
55   1103 Venno Madis 0:50:49 13
56   1219 Nurmsalu Aavo 0:51:01 4
57   1028 Sindonen Reigo 0:51:19 23
58 8 1032 Soop Ene 0:51:38 2
59   1128 Saar Marek 0:51:43 24
60   1112 Tuur Siim 0:51:46 25
61 9 1104 Tapasia Liis 0:51:58 4
62 10 1004 Veskimäe Aire 0:52:07 5
63   1111 Suik Rasmus 0:52:18 26
64   1167 Fuks Kristjan Kernu Põhikool 0:52:18 14
65   1220 Mõtsnik Jaan 0:52:48 5
66 11 1132 Alus Christine 0:52:59 6
67 12 1153 Sagaja Kristiina 0:53:04 7
68   1179 Rosin Reio Aegviidu SK 0:53:05 15
69   1001 Alajaan Alar 0:53:10 27
70 13 1105 Mägiveer Anu Nordea Spordiklubi 0:53:32 8
71 14 1035 Lepasson Diana 0:53:34 9
72 15 1011 Lellep Karin 0:53:43 10
73   1127 Kruus Marko 0:53:44 28
74 16 1040 Sutov Klaarika 0:53:56 11
75   1066 Tops Andri Sparta 0:54:03 4
76   1134 Arm Markus 0:54:05 16
77 17 1169 Hussar Krista SK Metsasõbrad 0:54:07 2
78 18 1166 Pihlakas Katrin 0:54:14 12
79   1221 Balõnski Joosep 0:54:20 17
80   1158 Matis Luukas Anton 0:54:21 18
81   1054 Roop Tarmo 0:54:27 5
82 19 1050 Grünberg Eliina 0:54:33 3
83 20 1102 Eerik Heli 0:54:49 4
84   1199 Kaesveld Ats 0:54:56 29
85   1075 Harmipaik Enno 0:54:58 4
86   1070 Naber Silver 0:55:08 30
87 21 1157 Rohula Jaanika 0:55:29 13
88   1091 Tilk Erki 0:55:32 31
89   1147 Õun Joosep-Mattias 0:55:34 19
90   1131 Pärn Calvin 0:55:36 20
91 22 1021 Mägi Eva 0:55:41 14
92   1202 Viirmann Jaan PÕRGUPÕHJA 0:55:57 21
93   1161 Elbrecht Erko 0:56:00 22
94   1159 Elbrecht Erki 0:56:01 32
95 23 1146 Õun Piret 0:56:07 15
96 24 1064 Vaher Maire Avinurme suusaklubi 0:56:23 2
97   1206 Orav Patrick 0:56:26 23
98 25 1152 Kerner Anabel-Carmen Kose AMK ct 0:56:32 2
99   1151 Kerner Aldor Kose AMK ct 0:56:32 33
100   1218 Haab1 Margus 0:56:58 6
101 26 1061 Paju Maris 0:56:59 16
102   1141 Tõnov Tristan Spordipartner 0:57:09 24
103   1095 Tõnov Tõnu Spordipartner 0:57:09 34
104   1113 Kõiv Kennert Sportland Bottecchia Team 0:57:23 25
105   1217 Kõiv Marek 0:57:23 35
106   1225 Pütsep Vello 0:57:24 1
107   1228 Simulman Raigo 0:58:03 36
108   1122 Mark Danel 0:58:28 37
109   1027 Teras Steven 0:58:38 26
110   1088 Joonas Mustonen Martin 0:58:47 27
111 27 1041 Abel-Bõmberg Liis 0:58:48 17
112 28 1170 Boitšuk Mariangela 0:59:09 3
113   1124 Pikka Joonas Matate sk 0:59:10 28
114 29 1093 Eelma Pärl Audentes 0:59:11 4
115 30 1175 Pihlapson Triin 0:59:14 5
116   1026 Teras Kalvi 0:59:23 6
117 31 1135 Pärna Külliki 0:59:35 3
118 32 1185 Jullinen Batrisia Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 0:59:37 6
119   1183 Jullinen Tarmo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 0:59:38 38
120 33 1156 Järvsalu Reet 0:59:38 5
121 34 1094 Tommula Eva-Maria 0:59:42 7
122   1044 Ubina Erki 0:59:43 7
123 35 1184 Paju Sirle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1:00:17 18
124   1177 Kinks Rasmus FC Tiigrid 1:00:52 29
125 36 1174 Käärats Aurelia Pärnu Kalevi Spordikool 1:01:06 8
126 37 1216 Kivi Ingrid 1:01:16 19
127   1101 Kram Robin 1:01:17 30
128 38 1047 Kubjas Annagreta 1:01:33 9
129 39 1140 Kvarnstrom Kelly Spordipartner 1:01:33 20
130 40 1164 Delia Lille Berit 1:02:27 10
131 41 1060 Pajuväli Andra 1:02:41 21
132 42 1226 Naarits Hälen PEETRI SPORT 1:03:13 22
133 43 1116 Vilk Anu 1:03:14 6
134   1210 Lille Rainer 1:03:45 8
135   1139 Tamm Karlo 1:04:13 2
136 44 1076 Ruberg Marika 1:04:18 3
137 45 1133 Parve Katren 1:04:39 7
138 46 1049 Aava Mariin 1:04:52 23
139 47 1043 Isakar Kadri 1:04:57 24
140 48 1052 Sõmer Siret 1:05:09 4
141   1207 Kalmus Gerhard 1:05:35 31
142 49 1222 Balõnski Kätlin 1:05:57 25
143   1223 Balõnski Janek BEPCO 1:05:58 39
144 50 1063 Olesk Kaja Arctic Sport 1:06:33 26
145 51 1155 Esko Külli 1:06:43 8
146 52 1154 Kinks Agne 1:07:18 9
147   1214 Pettai Jakob 1:08:38 32
148   1213 Pettai Vello 1:08:39 7
149 53 1117 Vilk Annabel 1:09:07 11
150 54 1098 Pappel Helle-Mai 1:09:37 5
151   1096 Pallo Kert Areal Team 1:09:42 33
152 55 1118 Kale Merle 1:09:43 10
153   1090 Joonas Rosenberg Mark 1:10:11 34
154   1089 Rosenberg Tõnu 1:10:11 9
155   1125 Kriitberg Ardi 1:10:18 8
156   1171 Kriitberg Kaspar 1:10:20 35
157 56 1085 Viidas Tiina 1:10:21 27
158   1121 Jäger Aron 1:10:31 10
159   1163 Jäger Anders 1:10:33 36
160 57 1082 Villumson Kristel 1:10:35 28
161 58 1083 Eerme Gerli 1:10:38 11
162 59 1080 Veermäe-Turvas Janika 1:10:43 29
163 60 1033 Konsing Malle 1:11:24 6
164   1196 Laanela Gunnar 1:11:25 9
165 61 1136 Kippasto Kai 1:11:29 12
166   1149 Erich Popp Andris 1:11:34 37
167 62 1099 Pappel Maarit 1:12:09 12
168 63 1181 Leedmaa Eliise Kose AMK 1:12:24 13
169   1180 Leedmaa Eero Kose AMK 1:12:24 11
170   1142 Jakovlev Martin 1:12:25 38
171   1162 Erik Olde Karl Audentese Spordiklubi 1:12:44 39
172   1056 Roop Heino 1:12:51 2
173 64 1150 Rebecca Popp Laura 1:13:16 14
174   1148 Popp Urmas 1:13:16 10
175 65 1114 Binsol Sandra AUDENTES 1:13:36 15
176 66 1053 Piil Kaari 1:14:43 30
177   1143 Kängsepp Tõnis 1:15:40 40
178   1144 Kängsepp Siim 1:15:40 40
179 67 1084 Aaslaid Kristi-Viivika 1:16:07 31
180   1197 Laanela Markkus 1:16:17 41
181   1109 Juhandi Stever Sparta 1:16:25 42
182 68 1108 Niinepuu Lea Sparta 1:16:25 13
183   1182 Markus Kelk Hugo Trismile 1:18:36 43
184   1224 Kelk Margus DÜNAMO 1:18:37 11
185   1187 Mändla Roland 1:20:27 12
186   1092 Isok Torm Audentes 1:21:58 44
187 69 1086 Liik Kairit 1:22:17 14
188   1038 Tamkõrv Andro Amps-Extreme sport 1:23:13 45
189 70 1037 Tamkõrv Klarika Amps.Extreme sport 1:23:13 32
190   1188 Saare Hillar 1:24:58 41
191   1193 Lillenberg Jakob 1:24:58 46
192 71 1172 Kriitberg Carmen 1:28:29 16
193 72 1173 Tiits Kristiina 1:29:18 15
194   1215 Hann Susi Uku MUST PUUDEL JK 1:44:08 47
195   1204 Salumaa Tair 1:50:36 48
196 73 1203 Lind Annely 1:50:36 33
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE