estenglv
WAP version
Login form
RSS
Roman Fosti võitis SEB Tallinna Maratoni 10 kilomeetri jooksu 14.09.2015 (0)
Täna, 13. septembril Tallinna kesklinnas toimunud SEB Tallinna Maratoni 10 kilomeetri distantsi võitis Roman Fosti ajaga 30:11, uuendades oma isiklikku rekordit nelja sekundiga.

...
Tiidrek Nurme tõi SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni võidu Eestisse 14.09.2015 (0)
Täna, 13. septembril Tallinna kesklinnas toimunud SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni võitis Tiidrek Nurme ajaga 1:06:08. Kokku registreerus poolmaratonile rekordiliselt üle 3500 jooksja.
SEB Tallinna Maratonil toodi Guinnessi rekord Eestisse tagasi 14.09.2015 (0)
SEB Tallinna Maratoni võitis ülekaalukalt keenialane Kiprop Tonui 14.09.2015 (0)
SEB Tallinna Maratoni Sparta joogipunktis joodab jooksjaid ka Tanel Padar 10.09.2015 (0)
Nädalavahetuse jooksupeol esinevad Getter Jaani, Erich Krieger, Maia Vahtramäe ja mitmed DJ-d 10.09.2015 (0)
Liikluskorralduse muudatused SEB Tallinna Maratonil 10.09.2015 (0)
Selver Linnajooksude sarja esikolmikus käib tihe rebimine 07.09.2015 (0)
Eestlane läheb SEB Tallinna Maratonile Guinnessi rekordit tagasi tooma 04.09.2015 (0)
Kuu aja pärast toimub Eesti suurim jooksusündmus SEB Tallinna Maraton 13.08.2015 (0)
42,2 km
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Maraton
Aeg 13.09.2015
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 42,2km
21,1km
10km ajavõtuga ja ajavõtuta
käimine/kepikõnd
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1 Nurme Tiidrek TÜASK 1:06:08 1
2   8 Viskers Janis SK Terauds/Nike 1:07:14 2
3   2368 Sokolov Aleksey CycleOn 1:10:14 3
4   5 Vinogradov Yury SYLVIA.GATCHINA.RU 1:12:02 4
5   10 Tambur Taavi 1:14:28 5
6   18 Mändla Mairo Activia Run 1:14:52 6
7   3580 Chemodanov Alexey Run4Fun.by 1:17:19 7
8   3370 Tammemäe Joosep Seiklushunt 1:18:20 8
9   29 Latsepov Leonid Nõmme KJK 1:18:33 1
10 1 276 Marhele Ilona 1:18:35 1
11   3025 Valtass Ivars Metrons SK 1:19:11 1
12   49 Mändla Oliver Activia Run 1:19:47 9
13   31 Laur Mikk KJK Lõunalõvi 1:19:58 10
14   24 Abram Alar Tammed 1:20:02 1
15   78 Jäntti Joni Savonlinnan Riento 1:20:21 11
16   269 Orasmaa Mikk Spordiselts 1:20:31 12
17   125 Aaltonen Arttu nuutajärven esa 1:20:36 13
18   9 Košelev Vjatšeslav "KJK""Kalev"" Sillamäe" 1:20:38 2
19   62 Sepp Leivo ekstrem.ee 1:20:58 2
20   91 Heikkinen Janne Kuopion Reipas 1:21:05 14
21   123 Bõmberg Rain Elioni Spordiklubi 1:21:14 15
22   32 Loog Kaspar 1:21:45 16
23   280 Antso Kait 1:21:46 17
24   92 Kirsipuu Riho SK Audentes 1:22:07 1
25   106 Tikk Ermo SK ProRunner 1:22:13 18
26   99 Mattila Antti Kuhmoisten Kumu 1:22:33 3
27   248 Kovaljov Yuri CFC Jaak Mae SUKO 1:22:49 2
28   86 Žuburs Dainis maratona klubs 1:22:53 4
29   3213 Mändla Tarmo Activia Run 1:22:55 1
30   255 Bauvald Andres Elioni Spordiklubi 1:23:03 5
31   90 Käsper Martin 1:23:12 2
32   293 Rüüsak Henri Ryysak Team 1:23:16 6
33   2981 Goršenin Roman 1:23:20 19
34   3368 Anton Arvi Seiklushunt 1:23:23 20
35   286 Enno Kristjan Täppsportlased 1:23:44 7
36   260 Luts Martin Nõmme SK 1:23:48 2
37   30 Jakson Ahto ProRunner 1:23:48 8
38   121 Dahlgren Jarmo kiuruveden urheilijat 1:23:52 21
39   492 Kiho Kristjan 1:23:54 22
40   36 Lehemaa Agu JK Paralepa 1:24:05 3
41   72 Norman Mart Elisa SK 1:24:15 9
42   244 Kelder Alo Eesti Energia Spordiklubi 1:24:39 10
43   152 Ruul Henri 1:24:41 23
44   95 Bakhoff Tamor Tallinna Frisbee Klubi 1:24:42 24
45   40 Flavyanov Igor SK Narva FIRN 1:24:44 3
46   2282 Külm Jürgen 1:25:01 3
47   3247 Reinhold Franko Täppsportlased 1:25:03 4
48   3523 Kivimäe Kert 1:25:05 25
49 2 237 Ervin Egle-Helene KJK VIKE 1:25:05 1
50   3227 Rouhijainen Madis 1:25:06 26
51   3582 Tromza Evgeniy Run4Fun.by 1:25:07 27
52 3 103 Andrejeva Olga 1:25:09 2
53   165 Andres Veskioja Georg 1:25:14 5
54   3208 Rjabõshkin Sergei Activia Run 1:25:19 28
55   3168 Lumberg Alari Tori SK 1:25:29 29
56   3658 Kodres Gerri 1:25:44 30
57   37 Kutsar Aare 1:25:47 31
58   144 Lehto Tero 1:26:03 32
59   127 Mõttus Eero Täppsportlased 1:26:07 11
60   135 Mill Harvis 1:26:09 33
61   146 Lään Christjan 1:26:13 12
62   145 Ülem Risto 1:26:21 34
63   136 Aas Indrek 1:26:31 35
64   118 Fikrle Ondrej 1:26:37 13
65   122 Mickey Matthew 1:26:44 36
66   3369 Kivaste Pärt 1:26:45 37
67   112 Matsalu Maigo Otepää jooksuklubi 1:26:46 4
68 4 275 Kuusik Maie 1:26:47 1
69   2112 Laukkanen Mikko Finnish Marathon Runners 1:27:00 14
70   98 Loubenski Ilia Edmonton Running Club 1:27:03 15
71   153 Saar Maidu 1:27:12 38
72   3211 Rehelem Steven Activia Run 1:27:12 39
73   2052 Anton Cristian Activia Run 1:27:14 1
74   126 Rokk Riho JK Welco 1:27:27 40
75   267 Sopp Andero 1:27:30 41
76   75 Küttis Radek 1:27:38 16
77   3276 Pae Karl 1:27:49 42
78   59 Nilsson Dag växjölöparklubb 1:27:54 1
79   2980 Männik Kristjan 1:27:57 43
80   26 Valter Marko SK JOOKSUPARTNER 1:27:59 44
81   130 Kuznetsov Vladimir 1:28:03 45
82   1565 Kari Hietamies Porvoon Urheilijat 1:28:04 2
83   134 Reimets Ramon 1:28:19 46
84   254 Milling Martin Rapla Korvpallikool 1:28:32 47
85   3414 Savolainen Sulo Spart SS 1:28:35 48
86   93 Limnell Aku 1:28:44 49
87   150 Alunurm Alo 1:28:44 4
88   1299 Kylliäinen Mitro 1:29:04 50
89   264 Piir Jürgen 1:29:05 51
90   231 Virve Rainer Windrox Spordiklubi 1:29:07 52
91   3328 Rohtmets Marko 1:29:07 17
92   27 Gysing Kenneth #epicestonia 1:29:07 3
93   3318 Tali Taavi 1:29:09 53
94   3046 Pakri Tom 1:29:11 54
95   3351 Tulokas Tatu IF Sibbo-Vargarna 1:29:15 55
96   47 Standzenieks Marcis Maratona klubs 1:29:25 18
97   2654 Laasmäe Karl-Louis 1:29:30 6
98   71 Roosnupp Priit 1:29:49 19
99   2987 Kruusemaa Rene 1:29:55 56
100   55 Kirkkopelto Saku Vehkalahden Veikot 1:30:01 20
101   53 Vilk Hannes 1:30:03 21
102   245 Velleste Neeme-Rain 1:30:12 57
103   238 Westerlund Klaus 1:30:13 58
104   274 Saluveer Joona 1:30:15 59
105   3235 Tamm Silver Noored Kotkad 1:30:19 60
106   149 Balbuena Antelmo 1:30:21 5
107   205 Kymäläinen Maxim OrPo 1:30:25 3
108   822 Lang Ake 1:30:27 61
109   131 Kukk Kaspar 1:30:30 62
110   2109 Hannus Siim 1:30:32 63
111   100 Pereira Alves Ferreira Miguel 1:30:37 64
112   427 Praun Artur 1:30:37 22
113   209 Tiits Rauno Activia Run 1:30:39 65
114   234 Pihl Ats 1:30:40 66
115 5 174 Mälter Margit Sparta 1:30:41 2
116   272 Kalnins Uldis 1:30:42 6
117   82 Haritonovs Matiss 1:30:45 67
118   240 Maripuu Ranno 1:30:53 68
119 6 56 Rebane Kirti Sparta 1:30:55 3
120   253 Liin Urmas 1:30:56 69
121   3226 Maasik Martin 1:31:03 70
122   185 Koll Jürgen Nõmme SK / Biathlon 1:31:05 4
123   408 Sivovol Denis 1:31:07 71
124   193 Pjatkin Kert 1:31:09 72
125   140 Lomaka Andre 1:31:10 23
126   266 Mavrynsky Denys Vauhtisammakon Juoksukoulu 1:31:11 73
127   64 Bettermann Rainer Warburger SV 1884 1:31:12 5
128   39 Härmsalu Jorma 21CC Triatloniklubi 1:31:19 74
129   271 Greenbaum Marko 1:31:21 75
130   228 Hartog Paul 1:31:26 76
131   262 Ehrenpreis Lauri 1:31:29 77
132 7 2839 Doyle Piia Time-to-Run 1:31:30 3
133   21 Morjakov Aleksandr Activia Run 1:31:35 78
134   88 Kallakas Urmo 1:31:36 79
135 8 212 Albert Kai 21CC Triatloniklubi 1:31:47 4
136   241 Ervin Alar 1:31:48 2
137   77 Kingo Priit Hansa SK 1:31:48 80
138   3471 Gustav Nagel Karl SK Aaspere 1:31:52 3
139   3599 Suits Kristjan 1:31:54 24
140   224 Kivi Mart 1:31:58 81
141 9 1949 Malinen Saara Runner's Club 1:32:00 5
142   101 Elenurm Eerik FC Tiigrid 1:32:00 82
143   494 Hiiesalu Taago 1:32:01 83
144 10 202 Suun Daana 1:32:03 6
145   457 Stanionis Dainius 1:32:07 84
146   3387 Puusild Kristjan 1:32:07 85
147   3593 Hellerma Andres LIINA TŠERNOVI KLUBI 1:32:17 86
148 11 235 Zari?A Rešetina Zanda 1:32:18 7
149   256 Jansons Imants 1:32:19 87
150   347 Tšumbarov Filipp 1:32:20 88
151   1409 Roots Kristjan 1:32:23 5
152   287 Põlgast Priit 1:32:24 89
153   290 Põldra Johann 1:32:32 90
154   155 Loit Madis Kuusalu Spordiklubi 1:32:33 91
155   242 Niskanen Teijo 1:32:35 4
156   413 Niskanen Juha 1:32:36 92
157   97 Laanemaa Laur-Hendrik 1:32:48 93
158   396 Jalakas Peep 1:32:52 94
159   57 Kärema Ago Asics 2015 1:32:54 7
160   2785 Väinaste Otto-Valter 1:32:55 6
161   108 Olesk Taivo 1:33:00 95
162   279 Viirmann Ott HC Kehra 1:33:06 96
163   111 Pikkmaa Toomas 1:33:09 97
164   289 Karja Tiit Kuldsed Käed Team 1:33:11 25
165   137 Einberg Gery 1:33:16 98
166   261 Hyde Matthew 1:33:20 26
167   210 Morozov Igor JK Optimist 1:33:21 8
168   292 Lehtonen Ensio Ylöjärven Ryhti 1:33:23 1
169   284 Kulinenkov Dmitriy Trilife 1:33:25 99
170   2147 Aamisepp Arno 1:33:32 100
171   3014 Tamm Reigo Õhuseiredivisjon 1:33:33 101
172   3417 Valdmann Asko Spart SS 1:33:34 102
173   1365 Salomets Anvar 1:33:36 103
174   2762 Moumets Mardo 1:33:41 27
175   129 Born Illimar 1:33:43 4
176   45 Shumilin Igor 1:33:44 28
177   227 Sedman Roomet VÕILMA Spordiklubi 1:33:46 104
178   298 Rutins Edgars MARATONA KLUBS 1:33:49 105
179   334 Clayton George 1:33:49 29
180   535 Piirmets Tomi-Andre 1:33:53 7
181   192 Jouppi Markku Wasa Trail Runners 1:33:53 9
182   909 Lepikmäe Rain 1:33:58 106
183   132 Viks Keio 1:34:00 107
184   2992 Kondaev Dmitry 1:34:09 108
185 12 3440 Velba Hillevi 1:34:10 8
186   124 Nikitin Juri Infocus Team 1:34:11 109
187 13 454 Kuslap Minna 1:34:12 9
188   419 Aaltonen Klaus nuutajärven esa 1:34:13 2
189   2231 Suslov Mikhail "KJK ""Kalev"" Sillamäe" 1:34:16 8
190   73 Riepula Pertti Kuivaniemen Yritys 1:34:20 6
191   197 Urbano Cruz Eloy DK AV Hercules 1:34:24 7
192 14 283 Valdre Sigrid 1:34:29 4
193   162 Viispert Ando 1:34:32 110
194   555 Räitsak Kaspar 1:34:37 111
195   915 Varik Mikk Activia Run 1:34:37 5
196   816 Eckhard Max 1:34:39 112
197   3335 Jaaksoo Matthias 1:34:41 113
198   305 Pohlak Tarmo SK JOOKSUPARTNER 1:34:42 30
199   456 Gläseke Stefan 1:34:43 10
200   3068 Tervala Tomi 1:34:44 11
201   630 Liister Jörgen 1:34:45 114
202   3469 Nagel Georg-Harald SK Aaspere 1:34:46 7
203   2366 Rõžov Vladimir 1:34:46 12
204   556 Juudas Karl 1:34:47 6
205 15 3174 Sooäär Liis 1:34:47 10
206   523 Cottam John 1:34:50 13
207   133 Nadorichev Oleg Sylvia 1:34:51 31
208   157 Kangur Toivo 1:34:52 8
209   3059 Tuul Harry Äripäeva spordiklubi 1:34:54 115
210 16 252 Redi Karin SK ProRunner 1:34:56 2
211   87 Selliov Olle 1:35:01 32
212   285 Kuusk Jaanus Sparta 1:35:05 116
213   430 Dubov Aleksandr SK Regionaalhaigla 1:35:09 9
214   139 Lepik Tiit 1:35:11 117
215   414 Vasilev Ilya 1:35:13 118
216   451 Ehrstein Reimo 1:35:16 33
217   68 Marius G. Kristiansen Jan Fredrikstad IF 1:35:21 119
218   3589 Kannistu Siim 1:35:22 120
219   142 Kõiv Marek 1:35:25 121
220   2858 Haag Niko 1:35:27 122
221   128 Voloshin Dmitri Sporter 1:35:29 34
222   257 Krastins Girts 1:35:32 123
223 17 215 Maasik Kadri 1:35:37 11
224 18 291 Timmusk Kerda 1:35:39 3
225   358 Tammesalu Raul 1:35:43 124
226   421 Semenkov Andrei 1:35:45 125
227 19 184 Boldane Linda 1:35:46 12
228   422 Kuivalainen Timo 1:35:47 126
229   489 Annus Madis 1:35:47 127
230   104 Elferts Edvins 1:35:47 128
231   468 Lehesmets Alar 1:35:51 129
232   176 Saamann Johann 1:35:52 8
233   2996 Sirak Karl 1:35:57 7
234   3076 Eskelinen Konsta Levannon maratoonarit 1:35:58 9
235   258 Trees Mihkel Nõmme spordiklubi 1:36:04 10
236   187 Matkur Andres 1:36:08 35
237   910 Puulmann Joel 1:36:09 130
238   233 Artma Toomas 1:36:09 131
239   2797 Pärnamaa Tanel 1:36:10 132
240 20 141 Leivo Aulikki Samba Trail Running Club 1:36:12 13
241   54 Gussev Rain 1:36:12 133
242   2401 Mölder Joosep Activia Run 1:36:14 134
243   119 Kiuru Lauri 1:36:16 135
244   1834 Perttilä Roni 1:36:16 8
245   3036 Rõõmussar Raigo 1:36:18 136
246   222 Sulavee Helmet Activia Run 1:36:23 137
247   352 Orlovs Aleksandrs 1:36:25 138
248   387 Aasaleht Priidik 1:36:28 139
249   44 Rohesalu Oliver 1:36:29 9
250   259 Nikandrov Kirill Mezhevich A.A. 1:36:31 140
251   273 Kaljumäe Aivo 1:36:32 36
252   230 Aarna Indrek Eesti Energia SK 1:36:34 14
253   2527 Jõgisuu Alden 1:36:38 141
254   178 Truu Tarmo 1:36:43 142
255   143 Kambek Siim EKSL 1:36:46 143
256   79 Jääskeläinen Joni 1:36:47 144
257   189 Kurg Raimo 1:36:48 145
258   172 Yli-Kokko Tuomas 1:36:52 37
259   757 Överus Priit Norma OK 1:36:54 15
260   3542 Zverev Aleksandr 1:36:56 146
261   303 Ilves Filipp 1:36:57 38
262   3049 Rachuk Konstantin TRIATLETA 1:37:00 147
263   330 Peltola Kalle-Markus 1:37:02 148
264 21 3272 Kubo Kitty 1:37:03 5
265   116 Nonner Robert 1:37:04 149
266   66 Kirkkopelto Mikko Vehkalahden Veikot 1:37:09 1
267   440 Klapars Ritvars 1:37:11 150
268   3364 Mäll Margus 1. juuli klubi 1:37:15 151
269   810 Sahtel Kristjan SK ProRunner 1:37:18 152
270   3470 Riks Rando SK Aaspere 1:37:18 9
271   393 Seeder Heldur-Valdek Activia Run 1:37:18 5
272   191 Kin Edvin 1:37:21 11
273   2309 Nõmm Mihkel 1:37:25 153
274   313 Laas Marko 1:37:26 154
275   438 Ossipov Vladimir 1:37:26 39
276 22 450 Tõugjas Anneli 1:37:29 14
277   2158 Talumees Tanel 1:37:29 155
278   295 Kalda Neeme 1:37:33 156
279   89 Liivak Hannes 1:37:33 40
280   226 Gulyaev Yurij 1:37:34 157
281   2825 Lustberg Margo 1:37:34 158
282   3456 Kollo Madis 1:37:37 159
283   225 Hüdsi Kristo 1:37:37 160
284   3534 Korpela Pasi Kauhajoen Maratoonarit 1:37:42 41
285   3010 Meres Rene 1:37:43 161
286   3454 Muruoja Mirko Digizone.ee 1:37:44 162
287   109 Naumkin Vladimir Plotnikov crew 1:37:44 163
288   349 Bulitkin Daniil 1:37:44 164
289   3595 Tarasenko Mikhail PlaceYouLike 1:37:47 16
290   432 Pavlov Dmitriy proRunning 1:37:50 165
291   3292 Bublevicius Rytis KARATE ACADEMY 1:37:50 42
292   3428 Vilcevskis Anžijs 1:37:50 166
293   1992 Munoz Andres 1:37:50 17
294   76 Reitav Kristo 1:37:50 167
295   3569 Ellervee Toomas OK Ilves 1:37:53 10
296   213 Reinbach Indrek 1:37:55 168
297   208 Ryabev Evgeniy 1:37:56 169
298 23 431 Saks Kairi 1:37:56 15
299 24 3229 Ojaots Laura 1:38:00 16
300   319 Antso Imre 1:38:00 170
301   951 Golõnski Jan Motus SK 1:38:04 10
302   180 Yudkin Alexander Riga Run 1:38:04 171
303   251 Ovtsarenko Grigori 1:38:07 172
304   199 Kirsipuu Avo SK Kirss 1:38:08 18
305   105 Gibson Russell 1:38:09 173
306 25 218 Malinen Sanna Runners Club 1:38:12 17
307   304 Laja Leho 1:38:14 43
308 26 970 Kamdron Karin 1:38:18 18
309   186 Goor Leon Hercules 1:38:18 6
310   332 Roosild Kristjan 1:38:18 174
311   282 Herman Jörgen 1:38:22 175
312   367 Saarva Marten 1:38:22 176
313 27 3027 Hallik Helle SK ProRunner 1:38:24 19
314   3230 Suur Georg 1:38:24 11
315   219 Palu Silver 1:38:26 177
316   375 Linnamägi Taivo 1:38:27 178
317 28 406 Hollingbury Allegra 1:38:27 20
318   467 Järviste Jüri-Andreas Viimsi SPA Spordiklubi 1:38:28 12
319   942 Raski Alexander 1:38:30 7
320   405 Talisainen Alex Spordiklubi Nord 1:38:30 10
321   1951 Hulkkonen Juha KaUS 1:38:31 179
322   474 Randlepp Rain 1:38:32 180
323   490 Augustinš Edgars 1:38:36 181
324   107 Plotnikov Ivan PlotnikovCrew 1:38:37 182
325   177 Saamann Gert 1:38:37 19
326 29 738 Valtere Anda 1:38:38 21
327   3022 Unt Marek 1:38:43 44
328   392 Sternemalm Erik 1:38:44 183
329   919 Ainjärv Andreas Activia Run 1:38:44 184
330   423 Mänd Lauri Nabala Kohalikud Koprad 1:38:45 185
331   373 Valdmann Vahur 1:38:47 186
332   622 Holding Kent 1:38:48 11
333   1263 Truu Imre 1:38:50 187
334   418 Aasa Indrek 1:38:53 188
335   2175 LüüS Sigmar 1:38:53 189
336   300 Paabstel Juhan Jõhvi MK 1:38:54 190
337   2171 Vilson Harold 1:38:55 12
338   168 Uibo Kristjan Tartu suusaklubi 1:38:56 11
339   3504 Sarapuu Kristjan 1:39:03 191
340   394 Männa Urmas 1:39:04 45
341   214 Tolmachev Andrey 1:39:11 192
342   114 Sainio Santtu Rapal Runners 1:39:13 193
343   354 Kiiranen Kalle Tartu Suusaklubi 1:39:14 3
344   410 Võsaste Rauno Eesti Energia Spordiklubi 1:39:15 46
345   3481 Rusovich Dmitri 1:39:16 194
346   171 Nyiri Alec JK Sarma 1:39:16 12
347   876 Rajaver Urmas Merevägi 1:39:19 195
348   42 Allikvee Hannes Sparta 1:39:21 196
349   3436 Aleksejenko Aleksei 1:39:22 13
350   161 Valge Janek 1:39:23 197
351   1379 Predein Evgeny 1:39:24 20
352   376 Luts Vahur 1:39:24 13
353 30 476 Kosk Kaia Rapla Korvpallikool 1:39:24 22
354 31 487 Kukk Katrin 1:39:25 23
355   507 Vaadumäe Ülar 1:39:32 198
356   963 Živs Olegs 1:39:36 199
357   363 Hotti Oliver 1:39:42 200
358   459 Gamzejev Erik 1:39:43 21
359   386 Soidla Janar 1:39:44 47
360 32 50 Mamedova Saina "KJK""Kalev"" Sillamäe" 1:39:44 1
361   341 Saar Harold SK Kolm Sõõrikut 1:39:45 201
362 33 63 Ricke Sandra TSV Korbach 1850/09 1:39:48 24
363   2168 Naur Rasmus 1:39:49 13
364   3592 Jokinen Seppo 1:39:50 8
365   995 Barõšnikov Sergei 1:39:53 202
366   567 Pärnaste Tarmo 1:39:54 203
367   243 Kreek Evert 1:40:00 22
368   777 Kivi Georg 1:40:08 14
369   960 Särak Ivo Activia Run 1:40:09 204
370   947 Eller Kaarel Korp! Leola 1:40:10 205
371   353 Bõstrjantsev Roman 1:40:10 206
372   181 Jänes Endel 1:40:11 207
373   3045 Schmidt Thomas 1:40:12 23
374   206 Põlluaas Kristo 1:40:14 208
375   433 Tuisk Kristjan 1:40:15 209
376   380 Hüvonen Dan 1:40:16 210
377   2436 Peterson Madis 1:40:18 14
378   2169 Verev Alari 1:40:18 15
379   416 Soika Karlis 1:40:18 48
380 34 415 Soika Baiba 1:40:19 25
381   320 Yatsenka Anatoli KOLOBOK 1:40:20 9
382   449 Ansper Aren Activia Run 1:40:20 211
383   1321 Lager Janne 1:40:20 24
384   545 Nestor Mihkel 1:40:21 212
385   2430 Korneev Denis 1:40:21 213
386   67 Oregan James 1:40:23 214
387   170 Veelaid Mario 1:40:24 15
388   247 Saan Ain 1:40:29 10
389   3473 Nurk Talis 1:40:29 215
390   2702 Kallas Uibo 1:40:30 216
391 35 246 Kikas Marge JK Must Puudel 1:40:32 26
392   365 Urb Jaanus CFC 1:40:34 217
393 36 674 Truve Elizabeth Treeningpartner 1:40:37 1
394   3037 Eesmäe Ahto 1:40:39 49
395   849 Õun Oscar MTA SK 1:40:39 218
396   578 Baranov Aleksandr JK Start 1:40:40 4
397   198 Heinoja Ülar 1:40:40 11
398   2990 Paat Egert 1:40:42 219
399   217 Jaago Joel 1:40:46 220
400   2647 Siikaluoma Mika KPK 24/7 1:40:51 25
401   3142 Kruus Marko 1:40:52 50
402   2889 Läänemets Laur 1:40:52 221
403   941 Koppel Cris 1:40:54 12
404   1049 Evans Martin ELMBRIDGE ROAD RUNNERS 1:40:54 51
405   985 Peetrimägi Siim 1:41:05 222
406   3581 Efimchik Andrey Run4Fun.by 1:41:06 223
407 37 539 Kahur Kristiina 1:41:07 6
408   437 Tohv Tarmo 1:41:08 224
409   3281 Järve Kristjan 1:41:08 52
410   3636 Väster Janek 1:41:12 225
411   383 Lepik Rainer 1:41:15 226
412   436 Kalvi Taavi 1:41:16 227
413   2164 Pääbo Gert 1:41:20 13
414   113 Susi Siim JK Must Puudel 1:41:21 228
415   1785 Punger Erik 1:41:21 229
416   3535 Sumberg Janek 1:41:22 53
417   2188 Petrov Yuriy 1:41:23 230
418   879 Sergeev Vladimir Everest 1:41:25 231
419   412 Saastamoinen Toivo 1:41:29 5
420   678 Kits Ragnar 1:41:30 54
421   299 Överus Eerik 1:41:30 232
422   65 Kaljurand Lauri 1:41:31 233
423   3563 Schneider Per-Ole 1:41:31 234
424   3484 Kindblad Lars-Erik 1:41:34 235
425   322 Dren Anatoli KOLOBOK 1:41:34 6
426   3066 Kaar Andres 1:41:36 236
427   453 Kulbas Risto 1:41:38 7
428 38 74 Hievanen Laura Runner's Club 1:41:38 27
429   996 Romanov Siim 1:41:39 237
430 39 249 Bernat Galina SK STAMINA 1:41:45 1
431   265 Pihlak Heigo 1:41:46 238
432   475 Moor Marko 1:41:52 239
433   307 Bauman Meelis 1:41:55 240
434   470 Pärna Ott 1:41:55 241
435   366 Soosaar Sten 1:41:57 26
436   160 Arge Virgo TallinnStrong 1:41:57 242
437   471 Saaremäel Indrek TriSmile 1:41:58 55
438   183 Neem Mairo Saunakliinik 1:41:59 243
439   2437 Maasing Markus 1:42:00 16
440   281 Leinemann Georgi 1:42:01 244
441   665 Ots Magnus-Mait Leola 1:42:02 56
442   718 Kalnins Janis VSK Noskrien 1:42:03 245
443   681 Põri Ivar 1:42:04 246
444   775 Vlassov Jüri TriSmile 1:42:04 247
445 40 808 Vlassov Dagmar 1:42:04 28
446   462 Vassiljev Aleksandr 1:42:06 14
447   682 Kaeval Hindrek 1:42:11 248
448 41 390 Märtson Evelin SK ProRunner 1:42:13 29
449   465 Vahtra Märt 1:42:16 249
450   924 Särg Allan Visad Virgad 1:42:16 250
451   3280 Vihalem Margus 1:42:21 57
452   460 Pääru Mikk 1:42:22 27
453   301 Annaniemi Jari Saukkolan Jytke 1:42:23 58
454   513 Belyakov Andrey 1:42:25 251
455   3121 Jegonjan Kalmer 1:42:27 28
456   918 Vahemaa Olev Activia Run 1:42:31 59
457 42 343 Järve Marina 1:42:31 1
458   2717 Joris Croenen 1:42:31 252
459   482 Laanbek Marek 1:42:33 253
460   80 Kangro Rait 1:42:33 254
461   2705 Göran Bjermert Lars Härnösand 1:42:34 8
462 43 685 Siimar Paula-Brit TOP Ujumisklubi 1:42:34 2
463   3612 Vallner David 1:42:35 255
464 44 486 Kangur Taimi JK Sarma 1:42:38 7
465   3128 Hani Herkko Saku Õlletehase Spordiklubi 1:42:43 256
466   2181 Stahlman Simo 1:42:47 16
467   348 Roop Andrey NEJ SK 1:42:48 12
468   2636 Saar Indrek 1:42:49 257
469   710 Maling Erki 1:42:50 258
470   1731 Musting Marius 1:42:51 259
471   922 Liiva Andry 1:42:52 14
472   268 Mäeots Margus 1:42:54 260
473 45 232 Siht Aili Tamsalu AO Suusaklubi 1:42:55 2
474   755 Jõeleht Urmas 1:42:56 15
475   548 Miil Väino tantsukool PRESTIGE 1:42:58 261
476   3023 Seil Eido Kardinad24 1:42:58 60
477   655 Stables James 1:42:59 61
478   949 Torim Tarmo MTÜ Paide-Türi Rahvajooks 1:43:00 29
479   3001 Standzenieks Valters Liepajas Valsts Tehnikums 1:43:00 15
480   360 Ruut Jaanus 1:43:00 262
481   2749 Kask Armin 1:43:01 263
482   2602 Saar Kristjan 1:43:04 264
483   404 Kihlman Pontus Rapal Runners 1:43:06 62
484   671 Sipunov Boriss FC Cosmos 1:43:06 265
485   481 Võrk Jaanus 1:43:06 16
486   2404 Kokk Meelis 1:43:07 17
487   485 Hõimoja Hardi 1:43:08 63
488   389 Bogustovs Evalds 1:43:09 266
489   400 Plumer Raivo MTA SK 1:43:09 18
490   3313 Kabun Kait 1:43:10 267
491 46 345 Saprykina Victoria 1:43:11 30
492   2977 Mustasaar Rene 1:43:11 268
493   311 Tšihhatšjov Nikolai 1:43:12 269
494   426 Kisel Einari 1:43:13 64
495   318 Marshall Ian Cambridge Harriers 1:43:15 2
496   3452 Veerbaum Argo 1:43:15 270
497   2769 Reimers Taavet 1:43:15 271
498   3654 Tšonka Janoš AZIMUUT 1:43:16 272
499 47 2734 Kaaver Siiri 1:43:16 1
500   3557 Kiviselg Allan 1:43:18 273
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE