estenglv
WAP version
Login form
62 km
32 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Jõulumäe Rattamaraton (Hawaii Express Estonian Cup 8.etapp)
Aeg 05.09.2015
Koht Jõulumäe, Pärnumaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 62 km
32 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2003 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 01:20:16 1
2 2001 Roosimets Reigo Spordiklubi CFC II 01:20:17 2
3 2005 Kask Kren Smart Sport 01:20:55 1
4 2007 Nõmm Karel Georg HKP NRK Racing 01:20:56 3
5 2002 Pajur Markus A.Le Coq Team 3 - noorratturid 01:22:20 4
6 2012 Kempi Sander HKP NRK Racing 01:22:36 5
7 2334 Tõnismann Carl Pärnu Kalev SK 01:24:14 1
8 2006 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 01:25:19 2
9 2021 Jõeäär Marten Alutauguse Rattaklubi / Onninen 01:26:20 6
10 2385 Nirgi Sten Eric 01:26:24 2
11 2019 Pilv Armin baltbike/Master Sport 01:26:59 7
12 2009 Tikku Marko HKP NRK Racing 01:27:53 3
13 2368 Keiselis Janis Lego 01:28:04 4
14 2058 Võsu Bruno 01:28:09 5
15 2358 Nõmtak Sven-Erik 01:28:09 6
16 2013 Tuuna Toomas Rakvere Siplased 01:28:14 1
17 2049 Säälik Marek Spordiklubi CFC I 01:28:22 7
18 2348 Silm Maario Vabajooks 01:28:28 8
19 2030 Kalmer Andres A2K 01:29:11 9
20 2059 Nirgi Robin 01:29:22 8
21 2011 Kreegimets Robin Spordiklubi CFC II 01:30:44 9
22 2038 Johanson Robert Spordiklubi CFC II 01:30:49 3
23 2017 Kool Inge TÜ ASK 01:31:10 1
24 2353 Holzberg Kalju A2K Sport 01:31:21 10
25 2023 Oras Indrek ARENS 01:31:24 11
26 2135 Müür Hans-Patrick Pärnu Kalev SK 01:31:33 12
27 2026 Rehi Arne 01:31:41 13
28 2064 Koort Indrek Tervisesport 01:31:49 14
29 2014 Oja Eero Mamily 01:31:50 15
30 2033 Ansip-Kukk Evelin Spordipartner II 01:32:17 2
31 2294 Palusoo Marianne Sparta ProShop naiskond 01:32:18 1
32 2015 Piirioja Kalle Egesten Metallehitused 01:32:23 16
33 2029 Helm Jaak AS Barrus 01:33:01 17
34 2025 Mirzojev Artjom CFC 01:33:22 4
35 2031 Palts Bert A.Le Coq Team 3 - noorratturid 01:33:32 10
36 2016 Ärm Rait Porter Racing 01:33:42 11
37 2041 Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:33:57 12
38 2380 Stimmer Sander Pärnu Kalev SK 01:34:01 5
39 2374 Tölp Brayn 01:34:01 18
40 2191 Kask Kalle 01:34:42 19
41 2047 Dobolina Tatjana Spordipartner II 01:34:56 2
42 2028 Kull Rait Mamily 01:35:15 20
43 2035 Mõttus Raivo 01:35:18 21
44 2051 Riismann Andres 01:35:50 22
45 2046 Kontus Oskar Smart Sport 01:36:01 6
46 2335 Kunimägi Germo Pärnu Kalev SK 01:36:12 23
47 2048 Oot Anti AMPS/EXTREME SPORT 01:36:22 2
48 2037 Hein Eerik Küttering 01:36:30 24
49 2045 Keerberg Jaanus Ambla SK 01:36:46 25
50 2075 Prants Aivar Eesti Raudtee SK 01:37:03 26
51 2042 Reila Rivo Mamily 01:37:12 27
52 2040 Lepp Ragnar Egesten Metallehitused 01:37:14 28
53 2043 Jullinen Tarmo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:37:16 29
54 2069 Tasane Madis SK Kalju Rattatiim 01:37:48 30
55 2027 Fjodorov Nikolai Omniva Spordiklubi 01:38:12 3
56 2084 Aasalo Madis 01:38:22 13
57 2096 Kupp Artur Kuusalu Rattaklubi 01:38:29 7
58 2081 Kollo Risto 01:38:33 31
59 2098 Tiisler Marko 01:38:44 32
60 2085 Rhede Kaarel Smart Sport 01:39:02 14
61 2091 Rannala Ivar Malmerk Klaasium 01:39:12 33
62 2055 Saagpakk Ahti 01:39:14 34
63 2121 Luur Ervin Püha Loomaaed 01:40:18 35
64 2065 Mäe Mati HKP NRK Racing 01:40:37 36
65 2088 Raud Ants JG VIL! VEIXI RATTATIIM 01:40:38 37
66 2387 Sirvel Merili Kalevi Jalgrattakool 01:40:41 1
67 2050 Kokka Gunnar 01:40:46 38
68 2100 Daniel Ken FastStop Team I 01:40:47 39
69 2052 Peterson Marko HC Viljandi 01:40:49 40
70 2093 Pender Remo SK Kalju Rattatiim 01:41:16 41
71 2080 Gutmann Veigo JG VIL! VEIXI RATTATIIM 01:41:48 42
72 2053 Kuik Robertino A&T Sport 01:41:52 43
73 2371 Tammjärv Arno AS Barrus 01:41:53 44
74 2056 Mesi Marek 01:41:58 45
75 2057 Mägi Alar 01:42:16 46
76 2063 Märtin Liina Costa Bicicleta Chicas 01:42:16 3
77 2074 Kiivit Jaanus JG VIL! VEIXI RATTATIIM 01:42:39 47
78 2071 Puidak Peeter ARENS 01:42:40 48
79 2061 Randma Lasse 01:42:41 49
80 2128 Karus Tiit 01:42:45 4
81 2148 Nigul Mathilde Manuela 01:42:55 2
82 2079 Tungal Kermo PixMill Estonia 01:42:58 50
83 2083 Raiesmaa Eldur 01:43:22 51
84 2073 Nurm Eke 01:43:27 52
85 2082 Kangur Kadri Tervisesport naiskond 01:43:37 3
86 2116 Rhede Margo 01:43:50 53
87 2373 Nipernado Argo 01:43:50 54
88 2072 Lepp Mart 01:43:58 5
89 2076 Tuisk Aidi Gerde Kuusalu Rattaklubi 01:43:58 3
90 2108 Kaljurand Raido Mivo 01:43:59 55
91 2070 Ulm Erki 01:44:05 56
92 2039 Aun Ranno Mamily 01:44:17 57
93 2168 Soone Jan RedBike 01:44:40 58
94 2086 Alusalu Matis Mamily 01:44:50 59
95 2122 Kin Nikolai Eesti Raudtee 01:45:40 60
96 2163 Asi Alvar 01:45:41 61
97 2123 Kontus Taavi Smart Sport 01:45:48 62
98 2129 Floren Kaupo 01:46:05 63
99 2111 Kohk Priit 01:46:09 64
100 2137 Veidenberg Günther 01:46:10 65
101 2099 Tshushkin Danek 01:46:13 66
102 2110 Kuslap Avo Paluküla Team 01:46:15 67
103 2381 Rostin Siim 01:46:23 68
104 2103 Evendi Rando Marten Porter Racing 01:46:51 8
105 2140 Nigul Markus 01:46:56 9
106 2188 Vainu Marko 01:46:56 69
107 2132 Teder Egle 01:46:59 4
108 2032 Palu Ats ARENS 01:47:18 70
109 2078 Valgur Gunnar Baltic Agro 01:48:15 71
110 2152 Järva Romek Smart Sport 01:48:39 72
111 2184 Õunpuu Harry Mehed Marsilt 01:48:48 73
112 2377 Järv Jüri 01:48:48 74
113 2340 Kelder Daniel 01:48:53 75
114 2127 Tungal Gunnar 01:48:54 76
115 2107 Sarap Georg 01:49:06 77
116 2044 Kozelski Daniel A.Le Coq Team 3 - noorratturid 01:49:15 15
117 2205 Lahtvee Pärtel Kuusalu Rattaklubi 01:49:20 10
118 2106 Ader Christofer Porter Racing 01:50:00 11
119 2118 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 01:50:04 5
120 2316 Karjus Kaido 01:50:05 78
121 2130 Nõmtak Jan-Erik Laki Logistics 01:50:09 79
122 2094 Rooden Märt 01:50:10 80
123 2210 New Frederick 01:50:26 6
124 2361 Hövel Avo Püha Loomaaed 01:50:26 81
125 2119 Sauväli Sander SK Kalju Rattatiim 01:50:28 16
126 2178 King Andra Sparta Rattagrupp 01:50:45 4
127 2315 Tepaskent Margus 01:50:55 82
128 2347 Valk Hillar 01:51:16 7
129 2142 Raadla Kädi SK Sula 01:51:34 4
130 2161 Kuus Maila A.Le Coq Team 2 01:51:49 6
131 2286 Tamm Kaido Püha Loomaaed 01:52:10 83
132 2124 Järva Kert Smart Sport 01:52:20 12
133 2314 Kalda Anti 01:52:24 84
134 2165 Laas Eve Sparta Rattagrupp 01:52:36 5
135 2336 Einla Marek 01:52:38 85
136 2095 Uustal Arno 01:52:47 86
137 2138 Säälik Kristofer Spordiklubi CFC II 01:52:53 13
138 2302 Räppo Johhanna Vooremaa Centrum 01:52:59 6
139 2172 Nirgi Ahti 01:53:30 87
140 2360 Post Ken Püha Loomaaed 01:53:34 14
141 2203 Mägi Marju Tervisesport 01:53:35 7
142 2354 Kertsman Jaanus 01:53:54 88
143 2338 Lelov Andrus 01:54:17 89
144 2206 Karu Ott 01:54:36 90
145 2177 Kiilaspää Kaspar Kuusalu Rattaklubi 01:54:44 15
146 2157 Tenslind Aune Jõelähtme Singel 01:54:57 8
147 2346 Algpeus Urmas 01:55:03 91
148 2272 Oad Mikk EuroPark Pro 01:55:03 92
149 2146 Raadla Virgo SK Sula 01:55:09 93
150 2189 Palumaa Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:55:28 7
151 2173 Nigul Kirsten 01:55:33 8
152 2195 Rikka Raimo 01:55:37 94
153 2117 Salla Maik Pärnu Kalev SK 01:55:40 16
154 2204 Kallemets Mati JK Paralepa 01:55:47 8
155 2341 Talvik Saaga 01:56:04 9
156 2235 Pobbol Raino 01:56:43 95
157 2370 Pihelgas Robin Pärnu Kalev 01:56:43 17
158 2229 Paring-Rannamägi Piia Peetri Rattaklubi - Kirkeval 01:56:48 10
159 2384 Klais Tarvo 01:56:51 96
160 2369 Kunimägi Erik Pärnu Kalev SK 01:56:55 18
161 2365 Välisson Taavi Opel 01:56:57 97
162 2153 Õmblus Andrus Vennad-Dahl 01:57:03 98
163 2378 Krimm Jüri 01:57:18 99
164 2158 Lusikas Jaan Reginett 01:57:29 100
165 2223 Ladvas Hanno Eesti BMW Klubi 01:57:31 101
166 2350 Muri Mihkel Sakala Suusaklubi 01:57:31 17
167 2367 Kivipalu Kristjan Eesti Sportlane 01:57:33 102
168 2200 Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas naiskond 01:57:45 9
169 2133 Saar Andres 01:58:12 103
170 2197 Pilv Vilve Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:58:21 11
171 2244 Vahejõe Margus 01:58:25 104
172 2379 Krimm Jaan 01:58:28 105
173 2194 Floren Ron-Thorren Spordiklubi CFC II 01:59:03 19
174 2183 Lepik Hillar 01:59:24 9
175 2115 Viidemann Mati Vennad-Dahl 01:59:24 106
176 2339 Kelder Tanel 01:59:25 107
177 2193 Vadi Tarmo 01:59:31 108
178 2227 Tummeltau Maive 01:59:38 12
179 2162 Pung Piret Vooremaa Centrum Rattabaas naiskond 01:59:40 5
180 2209 Kuusk Enn Puha Loomaaed 01:59:42 10
181 2156 Jaago Aivar Tervisesport 01:59:57 109
182 2239 Jõudu Urmo 02:00:18 110
183 2376 Vahemets Villu 02:00:47 11
184 2215 Vinnal Romet 02:01:10 18
185 2382 Tull Tanel 02:01:26 111
186 2241 Koov Raul 02:01:26 112
187 2202 Väin Aino A2K 02:01:28 13
188 2143 Mikk-Kirsme Martin 02:01:28 113
189 2114 Enok Ergi HKP NRK Racing 02:01:29 114
190 2214 Hansen Andres 02:01:30 115
191 2196 Rait Triin 02:01:38 14
192 2213 Hein Risto Küttering 02:02:46 116
193 2109 Karp Raivo Mamily 02:02:54 117
194 2169 Põder Tanel Baltic Agro 02:03:25 118
195 2167 Avi Andrus Türi Rattaklubi 02:03:33 119
196 2225 Koort Merike Tervisesport naiskond 02:03:41 15
197 2145 Kaasik Kristella Tervisesport naiskond 02:03:41 6
198 2211 Ilisson Erika CrossFit Tartu naiskond 02:03:48 16
199 2218 Evert Helina Rimi Cycling Team 02:04:15 17
200 2357 Parts Rauno G4S Eesti AS 02:04:17 120
201 2233 Nikonov Anti EuroPark Pro 02:04:18 121
202 2263 Künnapuu Kaido EuroPark Pro 02:05:08 122
203 2267 Parts Raimond Nõmme Rattaklubi 02:05:32 20
204 2349 Tuudelepp Elmar 02:05:43 12
205 2318 Rannamägi Janek 02:05:44 123
206 2234 Kärp Margrit 02:05:45 18
207 2216 Rajamets Andres 02:05:57 124
208 2356 Koppas Peeter 02:06:11 125
209 2185 Lige Ivari Baltic Agro 02:06:29 126
210 2170 Paat Jürgen Tervisesport 02:06:45 127
211 2220 Meidla Marten Mihkel redbike 02:06:49 21
212 2266 Nõmm Kärol Britt Nõmme Rattaklubi, Harjumaa 02:07:35 7
213 2221 Listmann Kairi Costa Bicicleta Chicas 02:07:55 10
214 2226 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team 02:08:00 19
215 2252 Miltop Rait HKP NRK Racing 02:08:12 128
216 2276 Soop Simo 02:08:30 129
217 2355 Hall Andres 02:08:48 130
218 2273 Meidla Martin Mihkel redbike 02:08:53 22
219 2219 Ollema Tarmo A.Le Coq Team 1 02:09:15 131
220 2337 Suursild Päär Jõulu 02:10:01 23
221 2224 Välja Arvo 02:10:30 132
222 2317 Rull Alo 02:10:31 133
223 2208 Almre Alo 02:10:47 134
224 2270 Audru Diana 02:10:58 20
225 2289 Igel Sirje 02:11:01 11
226 2271 Kepp Kaidu 02:11:58 135
227 2181 Allik Erik 02:12:23 136
228 2319 Loogus Tarmo 02:12:35 137
229 2269 Matsalu Ken 02:13:21 138
230 2274 Väljak Mari-Liis 02:13:24 12
231 2105 Krusemann Martin A&T Sport 02:13:38 24
232 2293 Järveoja Helje 02:13:41 21
233 2268 Kukk Joanna-Kai Cerbos 02:13:45 8
234 2243 Ilisson Jaan 02:14:11 139
235 2240 Heile Karin 02:14:18 22
236 2344 Õun Piret 02:16:38 23
237 2228 Leht Tarmo HeliosM 02:17:15 140
238 2287 Jürisoo-Vonk Kristi 02:17:22 13
239 2242 Lahtvee Margit 02:18:14 24
240 2291 Janson Ramon-Anders 02:18:34 19
241 2201 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 02:18:50 14
242 2217 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 02:19:01 141
243 2253 Elme Avo Raadio Uuno Cycling Team 02:19:11 142
244 2375 Sander Laura Lizette Pärnu Kalev 02:19:20 25
245 2237 Karba Virge Vanalinna Ehitus 02:19:22 25
246 2236 Lasn Kai JG VIL! VEIXI RATTATIIM 02:19:30 26
247 2278 Lind Marju EuroPark 30 naiskond 02:19:42 27
248 2259 Leibak Kaire Hawaii Expressi Rattasaadik 02:20:23 15
249 2255 Miljan Anne MAN Sport Team 02:21:41 28
250 2342 Siilbaum Siret 02:22:45 16
251 2285 Kiisk Katrin Mamily 02:22:56 29
252 2257 Rooni Jaanus 02:23:06 143
253 2307 Vaidila Algis OK Norma 02:23:48 144
254 2329 Reimann Mihkel 02:24:44 145
255 2280 Kaasik Arne Columbus 02:25:26 146
256 2279 Pihlakas Katrin 02:25:30 30
257 2352 Jürgenson Hendrik 02:26:08 147
258 2299 Laugesaar Allar Advokaadibüroo Lillo & Partnerid 02:26:15 148
259 2248 Puhang Mari Nõmme Rattaklubi 02:26:46 31
260 2351 Tolmov Liisi 02:27:25 17
261 2251 Heinmaa Anita 02:28:12 18
262 2320 Rull Kristiina 02:28:53 32
263 2364 Kalme Priit Vooremaa Centrum Rattabaas 02:29:09 149
264 2363 Kalme Riin Vooremaa Centrum Rattabaas 02:29:09 9
265 2265 Roos Rain Kuusalu Rattaklubi 02:30:29 26
266 2366 Saar Hugo Christopher Spordiklubi CFC 02:33:51 27
267 2246 Koppel Merle Opel Thule ProTeam 02:33:52 19
268 2345 Algpeus Tiina 02:35:02 33
269 2372 Lelov Erko 02:38:29 150
270 567 Arro Ago TriSmile 02:40:50 151
271 2277 Vaiksaar Sille Peloton 02:41:42 20
272 2283 Lusikas Karin CrossFit Tartu naiskond 02:41:43 21
273 2383 Räim Renno 02:41:51 28
274 2222 Dooner Teet 02:45:50 152
275 2281 Kuuseste Peeter 02:51:08 153
276 2297 Talviste Kristina EuroPark 30 naiskond 02:54:55 22
277 2282 Nikonov Kristiina EuroPark 30 naiskond 02:59:37 23
278 2290 Künnapuu Marje EuroPark 36 naiskond 02:59:38 34
279 2313 Sõmerik Mirjam EuroPark 36 naiskond 03:12:25 35
280 2262 Sacik-Korn Kädi EuroPark 36 naiskond 03:13:55 36
281 2300 Kaselaid Maarja EuroPark 30 naiskond 03:13:56 24
282 2301 Ristoja Taivo Jack & Coke 03:14:51 154
283 2256 Normak Nele Jack & Coke 03:28:54 37
284 2343 Lugenberg Annikki 04:05:09 10
285 2322 Lugenberg Arvi 04:05:10 155
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE