estenglv
WAP version
Login form
62 km
32 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Jõulumäe Rattamaraton (Hawaii Express Estonian Cup 8.etapp)
Aeg 05.09.2015
Koht Jõulumäe, Pärnumaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 62 km
32 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 21 Taaramäe Rein 02:19:48 1
2 3 Pruus Peeter KoMo FixusSport 02:21:03 2
3 2 Tarvis Peeter KoMo FixusSport 02:24:47 1
4 7 Vendelin Karl-Arnold KoMo FixusSport 02:26:54 2
5 1 Austa Caspar A&T Sport TEAM 02:26:57 3
6 6 Schultz Silver Peloton/ATsport 02:29:53 4
7 17 Valvas Vahur 02:30:54 5
8 44 Schumann Riivo Amps/Extreme Sport Team 02:30:58 6
9 799 Sepp Kristo 02:31:01 7
10 5 Maasikmets Alges Amps/Extreme Sport Team 02:31:16 1
11 14 Saarnits Sten Opel Thule ProTeam 02:31:25 3
12 8 Suur Ivo Opel Thule ProTeam 02:31:40 8
13 19 Ainsalu Markku Opel Thule ProTeam 02:31:41 9
14 24 Ottender Sten-Erik KoMo FixusSport 02:31:56 4
15 15 Puu Henno A&T Sport TEAM 02:32:22 2
16 10 Kodanipork Raido Arctic Sport 02:32:23 3
17 9 Tamkõrv Helmet Amps/Extreme Sport Team 02:33:40 10
18 56 Kukk Erki OlyBet/VO2 02:34:05 4
19 26 Kattai Kaupo Amps/Extreme Sport Team 02:34:05 5
20 49 Kopli Tarmo Hawaii Express 02:34:06 11
21 12 Selder Taavi Opel Thule ProTeam 02:35:31 12
22 97 Randma Kristjan 02:35:32 13
23 46 Poopuu Peeter X-Sport Team / Hiieko 02:35:32 14
24 40 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:35:33 15
25 27 Erikson Toomas RedBike-Actual 02:35:33 16
26 23 Rebane Meelis A&T Sport TEAM 02:35:58 6
27 34 Tõnisson Tiimo RedBike-Actual 02:36:08 7
28 31 Kukk Sigvard Spordipartner 02:36:10 8
29 59 Põldma Mirko 02:36:36 17
30 11 Pütsep Erki RedBike-Actual 02:36:46 18
31 36 Neemela Tarmo Amps/Extreme Sport Team 02:36:49 9
32 42 Ridamäe Aivar Arctic Sport 02:37:19 10
33 22 Tuisk Priit Hawaii Express team 02:37:56 19
34 29 Olle Raul A&T Sport TEAM 02:38:03 11
35 79 Nestor Paul Onninen Sport 02:38:31 5
36 104 Vaab Ivar RR Siplased 02:39:28 20
37 194 Stalberg Tair 02:40:03 1
38 109 Hallik Margus Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 02:40:11 21
39 28 Kannimäe Viljar Opel Thule ProTeam 02:40:13 22
40 35 Krusemann Magnus A&T Sport TEAM 02:41:26 23
41 58 Lehto Tiit 02:41:26 12
42 148 Mets Are Cosmos 02:41:32 1
43 60 Lipp Aivar A&T Sport TEAM II 02:41:33 13
44 752 Sinisalu Ever 02:41:46 24
45 92 Post Margo Püha Loomaaed 02:41:54 25
46 50 Hussar Aimar A&T Sport TEAM II 02:42:07 26
47 115 Lipp Sulev VO2 Specialized CC 02:42:18 14
48 99 Sigus Marko Arctic Sport 02:42:18 15
49 88 Pani Marek 02:42:33 16
50 112 Sildvee Rainer Omniva Spordiklubi 02:42:46 27
51 48 Nassar Martin KoMo FixusSport 02:42:56 6
52 51 Rosenthal Reiko Rein Taaramäe Rattaklubi 02:43:06 28
53 45 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:43:36 2
54 116 Rätsep Ain Spordipartner 02:43:50 17
55 38 Pajur Rivo Opel Thule ProTeam 02:43:52 29
56 41 Sala Raivo Onninen Pro 02:43:58 18
57 66 Jõgi Allan Püha Loomaaed 02:44:06 30
58 65 Prangel Kristo A&T Sport TEAM II 02:44:07 2
59 76 Elling Toomas RedBike-Actual II 02:44:10 19
60 16 Arumägi Anti RedBike-Actual 02:44:13 31
61 111 Pallas Helari Spordipartner 02:44:14 32
62 78 Viira Veiko Tervisesport 02:44:16 33
63 82 Adusoo Jaanus RedBike-Actual 02:44:22 20
64 108 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 02:44:48 21
65 87 Palu Indrek Vennad-Dahl 02:44:59 34
66 121 Kivilo Henrik AC Racing 02:45:01 35
67 122 Neemesto Kaspar Opel Thule ProTeam II 02:45:09 36
68 702 Kuresoo Rain Järva-Jaan RSK 02:45:11 37
69 134 Pesor Kaido KoMo FixusSport 02:45:16 22
70 54 Laine Mihkel CC Rota Mobilis 02:45:38 38
71 127 Leigri Mehis RR Siplased 02:45:39 39
72 43 Nõlvik Lasse Arctic Sport 02:46:03 23
73 139 Kübar Rene KoMo FixusSport 02:46:21 40
74 141 Maarits Andres 02:46:38 24
75 77 Hussar Kaidar A&T Sport TEAM II 02:46:48 25
76 164 Ebras Kristo Opel Thule ProTeam II 02:46:53 41
77 170 Israel Olavi A&T Sport TEAM III 02:46:58 26
78 107 Kruuser Karel Hawaii Express team 02:47:01 42
79 177 Toome Roland RR SIPLASED 02:47:09 27
80 128 Ehrberg Liisa Sparta ProShop naiskond 02:47:12 1
81 131 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 02:47:22 28
82 132 Sildvee Madis RR Siplaesd 02:47:31 43
83 72 Põldmaa Alo Simuna SK / Talukartul.ee 02:47:40 44
84 62 Raadom Erik A&T Sport TEAM II 02:47:44 45
85 96 Nook Reimo 02:47:51 29
86 68 Kannel Alari A&T Sport TEAM II 02:47:54 30
87 214 Luik Janek 02:47:56 31
88 144 Pilv Meelis RedBike-Actual II 02:48:01 46
89 81 Rohtmets Argo Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:48:18 47
90 184 Õun Valdur Kulgur Team 02:48:26 32
91 192 Sikk Matis SJK Viiking 02:48:32 48
92 140 Kaur Väino SK Kalju Rattatiim 02:48:36 33
93 186 Pukk Andre 02:48:41 49
94 119 Pungar Rainer MAN Sport Team 02:48:50 50
95 136 Kesa Paul Sparta Rattagrupp 02:48:53 51
96 32 Saar Sander Fixus Sport/City Spa 02:48:53 7
97 176 Tenson Tavo X-Sport Team / Hiieko 02:49:02 52
98 110 Lepp Emeri Kulgur Team 02:49:07 53
99 155 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 02:49:08 54
100 98 Peipsi Aleko Hawaii Express team 02:49:08 34
101 260 Talumaa Raul 02:49:14 35
102 153 Uuk Aimur 02:49:23 3
103 754 Laanela Danek 02:49:25 55
104 83 Pilv Ivar Onninen Pro 02:49:27 36
105 94 Rusovitš Dmitri Sparta Rattagrupp 02:49:33 56
106 86 Grossmann Genry Fixus Sport/City Spa 02:49:51 57
107 227 Strazdins Rego 02:50:06 37
108 125 Külanurm Karli A&T Sport TEAM III 02:50:37 58
109 114 Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:50:41 59
110 202 Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:50:54 38
111 780 Laanemaa Kristjan Viimsi Rattaklubi 02:50:55 60
112 133 Pelska Sten hawaii express 02:51:05 3
113 167 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:51:11 61
114 147 Saareoks Janek Tervisesport 02:51:18 62
115 387 Ever Riho 02:51:43 39
116 145 Pihl Henry 02:52:06 40
117 198 Varik Marko CC Rekord 02:52:11 63
118 95 Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:52:13 4
119 105 Varik Viljar Tervisesport 02:52:25 64
120 201 Pohl Marko A&T Sport TEAM IV 02:52:34 65
121 179 Aksin Janno Hawaii Express 02:52:45 66
122 93 Sala Arvo Onninen Pro 02:52:58 41
123 231 Sala Alar Onninen Sport 02:53:02 67
124 685 Vilonov Jaak Vabajooks 02:53:12 68
125 174 Albri Kalev X-Sport Team / Hiieko 02:53:20 42
126 207 Haruoja Marko RedBike-Actual II 02:53:35 43
127 151 Hio Siim Hawaii Express Team II 02:53:41 69
128 258 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 02:53:44 70
129 648 Varik Haigo Hawaii Express 02:53:52 44
130 518 Birkants Roberts 02:54:13 8
131 244 Pärtel Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:54:21 45
132 233 Kurvits Erko SK Keremeister 02:54:39 71
133 185 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 02:54:41 46
134 159 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 02:54:51 47
135 193 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:54:52 48
136 100 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:55:16 49
137 182 Neeme Virgo Tervisesport 02:55:38 50
138 154 Uibokand Janelle Peloton/ATSport naiskond 02:55:39 2
139 188 Steinburg Greete 02:55:41 3
140 224 Peets Andres Sportlove 02:55:44 72
141 70 Tooming Taaniel Vabajooks 02:55:53 73
142 190 Koppelmaa Raul RedBike-Actual II 02:55:54 51
143 168 Kivirüüt Margus Simuna sk 02:55:57 74
144 160 Maidla Janek velo clubbers 02:56:02 75
146 212 Haav Viljar Viimsi Rattaklubi 02:56:08 53
147 792 Zitans Centis PEDU NAV 02:56:15 5
148 74 Parv Martin KoMo FixusSport 02:56:33 76
149 102 Rohtma Valdek Liivimaa Rattaklubi 02:56:39 77
150 197 Hürden Taivo Hawaii Express Team II 02:56:49 78
151 213 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:56:50 6
152 732 Tukia Margus Spordipartner 02:56:52 54
153 181 Pops Vahur TEAM TEEME 02:56:52 55
154 237 Karjane Priit KoMo 2 02:56:56 56
155 205 Romandi Arvi Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:57:03 79
156 163 Kippasto Margo A&T Sport TEAM IV 02:57:05 57
157 52 Savisikk Kristjan RedBike-Actual 02:57:10 80
158 251 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:57:39 7
159 196 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 02:57:55 58
160 200 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 02:57:58 81
161 291 Danilas Meelis Fixus Sport/City Spa 02:58:01 59
162 103 Peenema Reijo Fixus Sport/City Spa 02:58:10 82
163 117 Jõgi Villu Fixus Sport/City Spa 02:58:10 9
164 367 Mägi Margus 02:58:26 60
165 247 Treier Toomas 02:58:27 61
166 297 Mees Janar 02:58:27 62
167 324 Kõrge Toomas 02:58:28 83
168 229 Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:58:38 63
169 243 Sauga Indrek 02:58:46 64
170 171 Rimmel Margo A&T Sport TEAM IV 02:58:47 65
171 255 Kuusik Leho Omniva Spordiklubi 02:59:00 66
172 232 Paju Jaanus A&T Sport TEAM III 02:59:03 84
173 123 Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Suusa ja Rattaklubi 02:59:10 67
174 183 Valdner Marek Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:59:11 68
175 215 Metsalu Merilin A&T Sport TEAM IV 02:59:21 4
176 208 Rebas Raido MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:59:42 69
177 275 Järv Jüri 02:59:50 85
178 338 Hoog Harro 02:59:54 86
179 84 Vähi Markus 03:00:03 87
180 146 Märtson Mihkel Simuna SK / Talukartul.ee 03:00:13 88
181 178 Lootus Ando Kuusalu Rattaklubi* 03:00:14 89
182 267 Kiviselg Kerol RAVE 03:00:40 90
183 276 Teppo Andres A&T Sport TEAM IV 03:00:41 91
184 209 Jauhiainen Arttu Mattias Spordiklubi CFC I 03:00:42 4
185 282 Jool Urmas Omniva Spordiklubi 03:00:44 8
186 751 Paju Teet Rakke SK 03:00:45 70
187 221 Alumaa Alar Hansab MTB Team 03:01:05 71
188 293 Mooste Tarmo Radius 03:01:14 72
189 271 Jermakov Janar Peloton/ATSport 03:01:15 92
190 351 Thomberg Tarvi Eesti Energia SK 03:01:22 93
191 306 Jürmann Kevo Haanja Rattaklubi 03:01:23 94
192 228 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 03:01:49 73
193 261 Soojärv Andres Kulgur Team 03:01:50 95
194 300 Puhke Peeter Ambla SK 03:02:02 9
195 191 Ufeld Indrek 03:02:06 96
196 234 Lätte Raimo TÜASK 03:02:11 5
197 257 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 03:02:20 74
198 334 Puhu Sille Peloton/ATSport naiskond 03:02:29 5
199 399 Tammistu Andrus 03:02:29 97
200 290 Lubi Ain CrossFit Tartu 03:02:38 75
201 348 Fazõlov Maksim Spordipartner II 03:02:39 98
202 272 Lüüsalu Villu 03:02:40 76
203 804 Anier Aivo 03:02:49 99
204 222 Ebber Andrus RR Siplased 03:02:51 77
205 790 Viljus Ivo 03:02:54 10
206 343 Kuldsepp Kajar Sportlove 03:03:00 100
207 312 Leidorp Jako SK Kalju Rattatiim 03:03:01 101
208 239 Mesipuu Maido Fixus Sport/City Spa 03:03:21 102
209 365 Zaletajev Toomas 03:03:48 78
210 187 Milistver Meelis Vennad-Dahl 03:04:17 79
211 242 Pungar Indrek Peetri Talutehnika 03:04:19 80
212 225 Suokas Heikki 03:04:28 103
213 274 Hirs Janek RR Siplased 03:04:30 104
214 286 Peil Kalev Türi Rattaklubi 03:04:54 10
215 263 Ojasaar Kalmer A&T Sport TEAM IV 03:05:14 81
216 368 Saar Tarmo Vennad-Dahl 03:05:17 105
217 236 Leeman Tarmo RedBike-Actual II 03:05:30 82
218 281 Kübarsepp Ats Spordiklubi IKS 03:05:36 106
219 250 Õunpuu Vahur StarExpert 03:05:41 83
220 218 Kärsten Argo Onninen 03:05:47 107
221 206 Talur Tõnu Tervisesport 03:05:57 84
222 216 Koolmeister Siim Opel Thule ProTeam II 03:06:08 108
223 279 Viilop Aivo 03:06:19 109
224 204 Põld Markus Liivimaa Rattaklubi 03:06:21 6
225 388 Padar Meelis Eleven Team Estonia 03:06:31 110
226 315 Raudsepp Remo Kose AMK ct 03:06:43 111
227 448 Rõõmus Rene Hawaii Express 03:06:47 112
228 371 Grünthal Kardo 03:06:53 85
229 309 Nagel Rainer Kulgur Team 03:07:09 113
230 361 Rahu Madis 03:07:15 11
231 435 Eelmets Indrek RedBike-Actual 03:07:31 114
232 422 Kuusk Aadu 03:07:36 12
233 333 Kimmel Robert 03:07:40 86
234 797 Lapidus Boris 03:08:02 87
235 355 Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 03:08:12 88
236 406 Mänd Hannes 03:08:23 89
237 278 Ööman Marko RedBike-Actual II 03:08:27 90
238 249 Aas Andres SK IITEE 03:08:34 115
239 284 Rohtla Kaspar X-Sport Team / Hiieko 03:08:45 116
240 238 Kirillova Jelena Sparta ProShop naiskond 03:08:46 6
241 610 Juhanson Ain-Alar TriSmile 03:08:48 117
242 259 Viikoja Marek SK Kalju Rattatiim 03:08:56 118
243 336 Laisaar Janek AC Racing 03:09:02 119
244 731 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 03:09:12 91
245 235 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 03:09:20 92
246 649 Elo Armas 03:09:45 93
247 429 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:10:13 120
248 320 Uurimäe Are SEB 03:10:15 94
249 407 Lääts Indrek Staabi- ja sidepataljon 03:10:18 121
250 352 Kess Alar Sparta Rattagrupp 03:10:25 95
251 432 Reinaste Ruve 03:10:26 122
252 382 Vooremäe Viljar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:10:27 123
253 386 Põldmaa Koit Simuna SK / Talukartul.ee 03:10:31 124
254 296 Maripuu Raul Maripuu tiim 03:10:44 125
255 303 Johanson Marko 03:10:47 126
256 443 Kukk Margus Cerbos 03:10:47 96
257 483 Saar Harold Iveco Eesti 03:10:49 127
258 349 Sukk Gaspar TriSmile 03:10:51 128
259 396 Kütt Erik AMPS extreme sport 03:10:52 97
260 420 Järveoja Jaanus 03:11:12 13
261 478 Jakobsoo Janek 03:11:24 98
262 311 Käär Tanel 03:11:30 129
263 340 Rannamägi Janar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 03:11:46 130
264 687 Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 03:11:54 131
265 692 Rull Hendrik 03:11:59 11
266 328 Vaher Andres Võidu Mekk 03:12:11 132
267 353 Erik Risto Sportlove 03:12:29 133
268 789 Ahun Johannes 03:12:36 134
269 403 Villemson Aivar 03:12:48 99
270 364 Kruusvee Vahur Kulgur Team 03:12:51 135
271 383 Kivimäe Ivar Onninen 03:12:55 100
272 323 Järve Marek 03:12:58 101
273 299 Nõgel Keio 03:13:08 12
274 689 Aule Krister 03:13:13 136
275 455 Vaikmaa Siim 03:13:22 137
276 410 Minski Jan Kulgur Team 03:13:27 102
277 409 Konrad Ruudi Vooremaa Centrum Rattabaas I 03:13:36 103
278 413 Kanne Ats 03:13:50 138
279 380 Vaht Magnus A&T Sport TEAM III 03:13:58 104
280 500 Tasane Peeter SK Sindi Kalju 03:13:58 14
281 307 Leppik Elle Tervisesport naiskond 03:14:16 7
282 491 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 03:14:20 105
283 427 Viltsin Andris Spordiklubi IKS 03:14:46 106
284 346 Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 03:14:52 139
285 530 Järve Mihkel 03:14:54 140
286 423 Näks Einar Rae Rattaklubi 03:14:56 141
287 374 Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 03:15:10 107
288 385 Soosaar Silver A2K/koristaja.ee 03:15:18 142
289 354 Terasmaa Heigo 03:15:22 108
290 641 Överus Eerik Haanja rattaklubi 03:15:36 143
291 376 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:15:39 109
292 308 Luusepp Taivo 03:15:45 144
293 370 Eensoo Ardi 03:15:55 110
294 437 Vahher Marko 03:16:09 145
295 446 Karjamets Karmo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:16:11 146
296 786 Nael Mart 03:16:27 147
297 710 Birkants Viesturs 03:16:36 15
298 317 Lehtme Janno ESTANC 03:16:37 148
299 372 Sildaru Kalev Lebo Racing 03:16:42 16
300 709 Sondors Kristaps 03:16:57 149
301 756 Kaldoja Raiko TEAM NUUDLIJALAD 03:16:58 13
302 425 Kleband Reino 03:17:09 150
303 468 Metsis Andro Starter Energy Drink Team 03:17:16 111
304 162 Kaiv Taavi X-Sport Team / Hiieko 03:17:22 151
305 690 Kingo Priit Hansa SK 03:17:28 152
306 289 Järvi Vaiko Raadio Uuno Cycling Team 03:17:37 153
307 327 Kukk Rainer Haiba SK 03:17:37 112
308 428 Lehtsaar Marko Sparta Rattagrupp 03:17:38 154
309 369 Laosma Raimo 03:17:47 113
310 638 Skirta Mark Viljandi Rattaklubi 03:17:52 155
311 339 Mälgi Ailen Peloton/ATSport naiskond 03:17:55 8
312 412 Kutsch Janek 03:18:02 114
313 322 Puhke Rauno Ambla SK 03:18:08 156
314 256 Tarikas Tenno Sportlove 03:18:31 115
315 366 Kattago Henry 03:18:37 157
316 381 Ovtsarenko Grigori 03:18:45 158
317 711 Lehtmets Rein 03:18:51 116
318 791 Tammearu Tarmo 03:18:51 159
319 337 Liis Lembit Vooremaa Centrum Rattabaas II 03:18:56 17
320 360 Raud Kristjan Liivimaa Rattaklubi 03:19:09 160
321 462 Selde Tarmo Hawaii Express 03:19:09 18
322 622 Mannine Sulo Team TT 03:19:15 117
323 526 Seegel Raul Hansab MTB Team 03:19:18 161
324 439 Kaik Jaanus SEB 03:19:43 162
325 325 Pohlak Rauno Opel Thule ProTeam III 03:20:06 163
326 273 Visnapuu Tarmo Viimsi Rattaklubi 03:20:07 164
327 700 Reinik Vello Püha Loomaaed 03:20:08 118
328 707 Paas Raigo 03:20:13 165
329 505 Sarapuu Jaanus-Arno 03:20:15 166
330 471 Volk Andrus MAN Sport Team 03:20:24 119
331 362 Mangelsoo Janno 03:20:31 167
332 378 Hoffmann Hardi CrossFit Tartu 03:20:43 120
333 753 Peterson Meelis Team TT 03:20:53 121
334 694 Agu Rauno 03:21:04 122
335 359 Simulask Agu JK Paralepa 03:21:06 123
336 394 Muruoja Mirko Opel Thule ProTeam III 03:21:27 168
337 795 Nuut Viljar 03:21:48 124
338 402 Maasikmets Marek Kose AMK ct 03:22:24 169
339 771 Killing Gert Hawaii Express 03:22:55 170
340 397 Pärn Hannes 03:22:57 125
341 504 Küüsvek Andre 03:22:59 126
342 331 Raivo Jaak SEB 03:23:00 127
343 713 Arikas Argo 03:23:01 171
344 535 Eensalu Agris SK Pleki Pande 03:23:02 172
345 356 Jakovets Veiko 03:23:05 173
346 400 Vuks Priit 03:23:24 128
347 474 Kuusk Keijo Vabajooks 03:23:37 174
348 502 Piirsalu Aivo Onninen 03:23:46 175
349 143 Kull Agur Metus 03:24:07 176
350 781 Altma Andres 03:24:14 129
351 390 Lipp Andrus 03:24:32 130
352 760 Hion Lars-Erik CC REKORD 03:24:46 177
353 401 Lomp Elar AC Racing 03:25:20 178
354 456 Rimmel Marje 03:25:23 9
355 539 Kahu Vahur 03:26:02 131
356 673 Algpeus Mati-Evert 03:26:37 7
357 358 Liik Alari-Fredi Spordiklubi CFC I 03:26:40 8
358 544 Kivimäe Raul Kulgur Team 03:26:42 179
359 561 Överus Hanno Aegluubis 03:26:50 132
360 433 Sammul Janno Sportlove 03:27:38 180
361 712 Kumm Karl-Erik 03:27:54 9
362 512 Orn Rein KGK 03:28:04 181
363 533 Kallas Kristo 03:28:15 182
364 497 Rennit Toomas Kulgur Team 03:28:15 133
365 581 Deket Sergei 03:28:19 183
366 501 Piik Merilin Sparta ProShop naiskond 03:28:27 10
367 450 Viks Harri Eesti Energia SK 03:28:28 134
368 605 Tammoja Gerlin 03:28:36 1
369 287 Sauväli Indrek SK Kalju Rattatiim 03:28:49 135
370 469 Mõtsmees Priit TriSmile 03:28:52 19
371 377 Neeme Avo Püha Loomaaed 03:28:57 184
372 458 Soodla Raul Vooremaa Centrum Rattabaas III 03:29:08 136
373 479 Nõmmik Tõnu 03:29:16 185
374 442 Männi Mattias 03:29:35 186
375 717 Suursild Teet INTRAC 03:29:51 137
376 697 Reinson Raul 03:29:51 187
377 438 Lomp Heigo AC Racing 03:29:54 188
378 426 Kangur Alari 03:29:57 189
379 745 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:29:58 138
380 490 Kibin Allan Spordipartner II 03:29:58 20
381 421 Tagel Rainer SPARTA 03:29:58 190
382 627 Koppel Raimo Opel - Viking Motors 03:30:01 191
383 379 Meius Margus A.Le Coq Team 1 03:30:01 139
384 591 Hoop Martti 03:30:08 192
385 615 Pilv Marko Grupetto 03:30:09 193
386 392 Joost Andres Vooremaa Centrum Rattabaas III 03:30:36 194
387 465 Kaukver Siim 03:30:41 10
388 805 Kalviste Tarmo 03:30:52 140
389 516 Orgla Maario Skoda Rattatiim 03:32:06 195
390 527 Kindel Kaido 03:32:32 196
391 777 Anniko Reiko 03:32:35 197
392 616 Haas Steve Vanad Kärsad SK 03:32:46 21
393 481 Link Erki X-Sport Team / Hiieko* 03:32:53 198
394 793 Agar Kaspar 03:32:57 199
395 573 Reimers Taavet 03:33:07 200
396 604 Künnapuu Priit VBH -Roto Team 03:33:14 141
397 787 Tarvis Anno A2K Spordiklubi 03:33:26 201
398 759 Vlassov Jüri 03:33:31 202
399 642 Ojasalu Heiki 03:34:52 142
400 625 Uude Aivo 03:35:06 143
401 714 Laul Margo 03:35:07 203
402 769 Trepp Janek TriSmile 03:35:16 144
403 766 Vare Priit Hawaii Express 03:35:16 145
404 803 Kalamets Tarmo 03:35:30 22
405 636 Luts Taavi Henkel 03:35:34 146
406 440 Kiil Sander OlyBet/VO2 03:35:38 147
407 431 Toper Janar 03:35:38 204
408 800 Pärnoja Siim 03:35:51 205
409 513 Kivi Margus AC Racing 03:36:03 206
410 495 Anton Alar 03:36:21 207
411 506 Leetma Kerdi Peloton/ATSport naiskond 03:36:23 11
412 467 Piho Janek A.Le Coq Team 1 03:37:08 148
413 532 Fuks Vahur 03:37:13 23
414 509 Hännikäinen Keijo SK Keremeister 03:37:27 208
415 444 Vonk Janar 03:37:37 209
416 620 Mikk Kaido 03:37:43 149
417 723 Kibus Siim 03:37:53 210
418 498 Gutmann Aivar 03:37:54 24
419 418 Nõmmik Jaanus Türi Rattaklubi 03:37:55 211
420 395 Stolfot Ivo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:37:56 212
421 755 Kaldoja Lauri TEAM NUUDLIJALAD 03:38:06 150
422 492 Linsi Aivar Viljandi Rattaklubi 03:38:07 25
423 508 Veidemann Toomas Arctic Sport 03:38:14 26
424 475 Mets Marko 03:38:30 213
425 583 Akenpärg Egert Rimi Cycling Team 03:38:48 214
426 519 Jänes Rivo 03:38:57 215
427 560 Eenraid Priit 03:38:57 151
428 666 Roosaar Tõnu Onninen 03:39:03 216
429 540 Kamratov Kristo AC Racing 03:39:07 217
430 487 Lang Tamur Sportlove 03:39:20 218
431 658 Eerme Hanno 03:40:04 152
432 565 Malva Margus 03:40:08 219
433 551 Venno Valdek 03:40:19 153
434 691 Sulaoja Heigo 03:40:29 220
435 520 Meidla Margus redbike 03:40:45 154
436 634 Pilv Margus 03:40:47 155
437 486 Jaadla Heigo 03:41:10 221
438 602 Haas Marco SAQ SC 03:41:14 156
439 592 Kerm Margus linnumetsa mü 03:41:23 157
440 511 Türn Tõnis 03:41:24 158
441 524 Kleinson Meelis Kulgur Team 03:41:26 159
442 623 Tamuri Erko BCS Itera 03:41:37 160
443 517 Puhke Raivo Eesti Raudtee SK 03:41:53 161
444 579 Abrossimov Aleksandr Sutherland Global Services 03:42:12 222
445 515 Kase Andres 03:42:23 162
446 480 Kallas Urmas 03:42:35 27
447 720 Ründva Olavi 03:42:39 163
448 768 Jakobson Meelis Võllid ja Vändad 03:42:42 223
449 699 Püttsepp Kristjan 03:42:51 224
450 765 Rikka Tarmo Team Vennad Rikkad 03:42:54 225
451 484 Leier Tõnis KoMo 2 03:42:58 28
452 722 Rahu Simmo 03:43:38 164
453 612 Poom Imre adrekad 03:43:59 165
454 449 Kangur Margus 03:44:01 226
455 451 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 03:44:38 227
456 703 Veinthal Vallo Trismile 03:44:42 166
457 525 Karba Kaidur Vanalinna Ehitus 03:44:46 167
458 747 Kaasik Morten Columbus 03:44:52 228
459 557 Merivälja Kadi Rilja OÜ 03:44:59 12
460 575 Ränkel Rain Kose AMK ct 03:45:30 168
461 521 Hermat Kaido A2K 03:45:30 229
462 488 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 03:45:31 230
463 763 Must Hannes Nordecon 03:45:38 231
464 245 Salumäe Guido X-Sport Team / Hiieko 03:45:43 169
465 496 Kook Raimo 03:46:13 232
466 476 Juhkam Tõnu KGK 03:46:22 170
467 405 Klettenberg Christo MAN Sport Team 03:46:36 233
468 617 Animägi Tiit 03:47:07 29
469 776 Mustonen Sille 03:47:07 13
470 556 Reinson Mart Sportlove 03:47:08 234
471 726 Rindla Tarmo norma 03:47:22 30
472 584 Mainsoo Rene SK IITEE 03:47:50 235
473 542 Reimaa Andrus SK IITEE 03:47:58 171
474 721 Kulm Urmas 03:48:51 172
475 621 Vonk Andrus Starter Energy Drink Team 03:48:55 173
476 688 Saar Kristjan 03:49:04 236
477 553 Kukk Janis Vooremaa Centrum Rattabaas II 03:49:13 237
478 775 Kurgjärv Jaanika Rein Taaramäe Rattaklubi 03:49:26 14
479 547 Teepere Egon Radius 03:49:44 238
480 595 Mängel Margus MAN Sport Team 03:49:58 31
481 782 Link Kauri 03:50:08 239
482 558 Gorbunov Konstantin 03:50:16 240
483 608 Dreimann Annes ööklubi SUGAR 03:50:18 174
484 784 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 03:50:38 175
485 764 Midri Rain 03:50:42 176
486 503 Koll Mart Vooremaa Centrum Rattabaas III 03:51:02 177
487 563 Valdmaa Erik 03:51:21 241
488 708 Valgma Raini saq sc 03:51:48 178
489 564 Laptev Aleksei 03:52:38 242
490 536 Tinnuri Marec ABB Spordiklubi 03:52:55 243
491 571 Kongo Kalmer Baltic Agro 03:53:22 32
492 570 Teder Hardi 03:53:34 244
493 629 Kütt Meelis 03:53:40 179
494 773 Sagris Virgo 03:53:43 180
495 704 Laht Urmas 03:54:07 181
496 698 Suija Eliise 03:54:38 2
497 640 Janno Kalev 03:54:56 245
498 635 Harjaks Tõnis 03:56:22 246
499 552 Eelmere Teet 03:56:29 33
500 609 Ojala Martin RIVOR 03:57:12 182
501 725 Laid Mart Intrac 03:57:19 183
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE