estenglv
WAP version
Login form
10 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15. Jüri Jaansoni Pärnu Kahe Silla jooks
Aeg 06.09.2015
Koht Pärnu EST
Spordiala Jooksmine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   2 Nurme Tiidrek TÜ ASK 0:30:09.8 1
2   1 Fosti Roman STAMINA ARCOTRANSPORT TIIM 0:30:15.7 2
3   6 Tserepannikov Sergei Treeningpartner Adidas 0:30:24.4 3
4   2002 Wachira Ibrahim Mukunga 0:30:47.1 4
5   3 Aus Priit Treeningpartner Adidas 0:30:50.6 5
6   4 Lamp Allar TÜ ASK 0:31:01.6 6
7   1661 Sokolov Aleksey 0:31:08.1 7
8   19 Kits Keio EMÜ Spordiklubi 0:31:19.4 8
9   21 Kivistik Kaur Tartu SS Kalev 0:31:49.1 9
10   1945 Lehismets Priit Treeningpartner/Adidas 0:31:55.5 10
11   96 Lein Andrus Rakvere KJK VIKE 0:32:00.5 1
12   7 Jõesoo Argo EMÜ Spordiklubi 0:32:00.9 11
13   9 Kallaste Jaanus Treeningpartner Adidas 0:32:07.1 12
14   909 Jürs Sander 0:32:11.9 13
15   18 Mäe Karl SK Altius 0:32:25.0 14
16   8 Košelev Vjatšeslav KJK Kalev Sillamäe 0:32:30.0 2
17   44 Allase Olavi 0:32:41.9 15
18   27 Tippi Bert TÜ ASK 0:33:30.3 16
19 1 10 Prokopcuka Jelena 0:33:33.3 1
20   1708 Männi Allan Audentese SK 0:33:43.2 17
21   12 Litvin Jevgeni "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:33:48.8 18
22   67 Mändla Mairo 0:33:56.9 19
23   1623 Tubilis Taavi SK AUDENTES 0:34:02.4 20
24   22 Nõmm Marek 0:34:04.8 21
25   1506 Orm Olari SK ProRunner 0:34:06.7 22
26 2 2001 Patjuk Jekaterina TÜ ASK 0:34:06.7 1
27   14 Kokk Teet SK Saarde 0:34:16.3 23
28   41 Medar Marti TREENINGPARTNER DIADORA/ARCOTRANSPORT NOORTETIIM 0:34:21.2 1
29   993 Maiste Tarmo 0:34:30.6 3
30   25 Veilberg Ago KJK VIKE 0:34:43.2 1
31   33 Heile Ott-Jaanus Viljandi VAK Staier 0:34:59.1 2
32   13 Õisnurm Kalev 0:35:02.0 4
33   29 Luik Lauri Läänemaa KJK 0:35:12.0 24
34 3 1862 Sokolova Natalja 0:35:24.5 2
35   68 Mändla Oliver 0:35:26.5 25
36   31 Mets Madis 0:35:28.3 26
37   87 Reinhold Franko Pärnu JK Vaprus 0:35:34.9 3
38   61 Kuleshov Aleksandr Sparta Spordiselts 0:35:37.1 27
39   26 Vahter Kait Sparta Spordiselts 0:35:38.3 28
40   59 Mäe Jaanus Pärnu Kahe Silla Klubi 0:35:39.3 29
41   906 Erala Ranno 0:35:41.2 5
42   23 Ilumäe Indrek 0:35:42.2 30
43   43 Juhkov Janar Treeningpartner Diadora 0:35:43.6 31
44   1841 Leemet Mait Treeningpartner/Diadora 0:35:47.0 32
45   35 Ridamäe Alar Treeningpartner 0:35:51.7 6
46   30 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 0:35:52.7 7
47   1943 Mendel Mark Diadora 0:35:52.8 33
48   39 Talu Priit A2K Spordiklubi 0:35:56.7 8
49   79 Viikoja Janek SK Kalju 0:36:02.1 34
50   34 Veilberg Meelis Vike 0:36:06.1 2
51   1860 Treufeld Sergo 0:36:08.2 35
52   95 Mäe Mehis Täppsportlased 0:36:08.9 36
53   1843 Reitsnik Tarmo SK Stamina 0:36:09.3 9
54   883 Monvelt Lauri SK Schnelli 0:36:12.1 37
55   37 Mumm Indrek Sparta 0:36:12.5 10
56   54 Enn Lauri 0:36:15.4 38
57   48 Randmäe Kermo Viljandi Sõudeklubi 0:36:30.1 4
58   42 Aasmäe Meelis 0:36:36.0 11
59 4 15 Kukk Kaisa Treeningpartner Diadora 0:36:39.0 3
60   45 Kindel Hanno SK ProRunner 0:36:40.5 12
61   92 Jaaska Allan-Peeter SK Stamina 0:36:50.5 13
62   66 Dubrovski Jan 0:36:51.1 39
63   80 Piiroja Raio Pärnu Linnameeskond 0:36:56.8 40
64   49 Tarkpea Martin Pärnu Sõudekeskus Kalev 0:36:57.8 41
65   1619 Vares Kristjan Vak Staier 0:36:58.2 42
66   52 Tiiksaar Aaro 0:37:00.6 43
67   53 Pähn Janar Vak Staier 0:37:02.3 44
68   51 Mändla Tarmo 0:37:05.8 3
69   60 Pärnat Üllar Audru SK 0:37:06.7 45
70   93 Mäe Tambet Pärnu Kahe Silla Klubi 0:37:08.8 46
71   73 Valdmaa Lauri ProRunner 0:37:10.6 47
72   76 Hummal Erkki Sparta Spordiselts 0:37:11.4 14
73   40 Tõnström Enari KJS Sakala 0:37:11.8 48
74 5 16 Andrejeva Olga G4S SK 0:37:12.3 4
75   50 Karlson Joosep Pärnu Kalevi Aerutamisklubi 0:37:13.6 49
76   32 Skatsko Igor JK Tempo 0:37:14.2 5
77   46 Enno Kristjan Täppsportlased 0:37:14.5 15
78   1937 Väänanen Petri 0:37:15.8 16
79   1829 Pikkor Rauno Team Mahe 0:37:23.3 50
80   106 Kelder Alo Eesti Energia Spordiklubi 0:37:24.0 17
81   115 Maiste Margus 0:37:25.3 51
82   65 Bauman Jaanus 0:37:26.6 52
83   141 Hanga Karol 0:37:27.5 1
84   69 Nisloni Rainer SK ProRunner 0:37:27.6 53
85   902 Väljaots Kain Täppsportlased 0:37:29.0 18
86   873 Kruut Taavi 0:37:31.0 54
87   58 Aave Marius 0:37:31.3 55
88   36 Bakhoff Tamor Pärnu Sõudeklubi 0:37:36.0 56
89   64 Norman Mart Elisa SK 0:37:38.0 19
90   63 Lumberg Alari Tori Spordiklubi 0:37:39.5 57
91 6 1373 Tõne Grete EMÜ Spordiklubi 0:37:43.9 5
92   11 Jaanson Jüri Pärnu Kahe Silla Klubi 0:37:46.7 4
93   733 Raspel Raido Treeningpartner Diadora 0:37:51.2 20
94   55 Tilga Kajar 0:37:56.3 21
95 7 1133 Pilli Moonika Jooksupartner 0:37:58.4 6
96   78 Ruubel Paul SK Keremeister 0:37:58.9 58
97   1968 Roomet Reget 0:38:05.6 59
98   57 Vaher Risto SK Jõulu 0:38:16.5 1
99   1108 Kala Martin 0:38:17.2 60
100   56 Schvede Siim 0:38:19.0 61
101   911 Kelk Sander Sparta Spordiselts 0:38:22.5 62
102   132 Kulbas Oliver Täppsportlased 0:38:24.4 63
103   921 Pajuste Jüri Tamsalu Suusaklubi 0:38:27.6 64
104   136 Treier Tarvo Sparta Spordiselts 0:38:35.7 65
105 8 384 Boikov Mari Treeningpartner/Diadora 0:38:36.4 7
106   71 Zurbi Aleksander 0:38:36.8 66
107   123 Tammer Toomas OK West 0:38:46.0 67
108   973 Varik Mikk Perekond Varik 0:38:46.9 68
109 9 135 Treier Jana Sparta Spordiselts 0:38:47.0 8
110   1938 Torim Enno VAK Staier 0:38:52.3 22
111   85 Andrianov Daniil JK Tempo 0:38:53.6 6
112   84 Tikva Indrek Albe Team 0:38:56.0 23
113   70 Velleste Neeme-Rain 0:38:57.5 69
114   1262 Kostjukov Jaan 0:38:59.5 70
115   1737 Haava Henno 0:39:00.9 24
116   111 Vask Veljo OK West 0:39:03.6 25
117   1772 Aunpu Rivo Treeningpartner/Briketipoisid 0:39:05.5 71
118   1070 Edo Kris Gregor Vak Staier 0:39:07.4 2
119   148 Liin Urmas TÜ ASK Fitnessklubi 0:39:09.7 72
120   391 Raudsepp Steven Võrukad jooksevad 0:39:12.3 73
121   120 Gill Jakob 0:39:16.2 74
122 10 74 Verevmägi Kristiina Täppsportlased 0:39:19.7 9
123   107 Sopp Andero 0:39:23.0 75
124   77 Sergatsjov Ruslan JK Tempo 0:39:27.0 2
125   1792 Saar Heigo Treeningpartner 0:39:28.7 26
126   155 Sutt Romet SK Jõulu 0:39:30.1 76
127   114 Raap Ilmar 0:39:30.2 27
128   1196 Valtna Alvar 0:39:30.5 3
129   956 Sõerumäe Ott 0:39:31.3 77
130   118 Krimm Raido Treeningpartner 0:39:31.8 78
131   177 Tinast Toivo OÜ Halinga 0:39:32.5 79
132   109 Merila Rauno Pärnu Sõudeklubi 0:39:40.8 80
133   880 Lehtla Reigo 0:39:42.3 28
134   146 Ärm Urmas 0:39:44.5 29
135   110 Kuuskla Priit SK Aaspere 0:39:44.7 81
136   1602 Alunurm Alo 0:39:45.5 30
137   144 Danilov Tauno 0:39:46.1 4
138 11 1105 Barsegjan Astrid Mai Treeningpartner 0:39:47.3 1
139 12 898 Tibar Marion 0:39:48.5 10
140   1918 Hõbe Tarmo 0:39:49.4 82
141   89 Rõõmussar Tarvo 0:39:54.7 83
142   142 Habakuk Rivo 0:39:56.2 84
143   914 Lellep Kalle SK ProRunner 0:39:56.4 31
144   154 Pere Rene Saku Õlletehase Spordiklubi 0:39:59.6 5
145   81 Gill Mihkel 0:40:00.4 85
146   1263 Õun Jaan Täppsportlased 0:40:04.3 86
147   99 Laos Joosep Pärnu Sõudekeskus Kalev 0:40:09.5 87
148   137 Naissaar Erik Pärnu Sõudeklubi 0:40:11.3 5
149   130 Tali Taavi 0:40:16.2 88
150   224 Eenok Kristjan 0:40:18.9 89
151   164 Käärd Janek Elujooks 0:40:19.5 90
152   1919 Oja Hannes Eesti Panga SK 0:40:20.4 32
153   1629 Aia Kardo 0:40:20.7 91
154   2003 Loskutov Pavel 0:40:21.7 33
155   167 Paane Risto 0:40:21.9 92
156   140 Jaakson Pedro SK Jõulu 0:40:23.1 34
157   116 Laasu Arnold SK Saarde 0:40:23.3 6
158   127 Kesküla Urmo Simuna spordiklubi 0:40:26.5 93
159   126 Tulmin Karl 0:40:27.1 6
160 13 1948 Kütt Katrin Nõmme KJK 0:40:27.2 11
161   1805 Keskküla Karol Viru Tull 0:40:27.5 35
162   878 Lauring Karre SK ProRunner 0:40:29.2 7
163   217 Lepikmäe Rain 0:40:29.9 94
164   168 Lusikas Kristjan eratreening.ee 0:40:30.3 95
165   1400 Sooaru Mait Omniva Spordiklubi 0:40:34.9 36
166   176 Pihlap Einar 0:40:35.5 96
167   263 Pihu Rasmus Viljandi Sõudeklubi 0:40:36.1 3
168   171 Gussev Rain 0:40:36.8 97
169   237 Teearu Simo SK Jõulu 0:40:37.8 4
170   1411 Niine Kristjan 0:40:38.0 98
171   505 Kala Taavi SK Pleki Pande 0:40:39.2 99
172   88 Stolts Verner 0:40:39.4 7
173 14 1971 Lükki Merilyn 0:40:40.9 12
174   1806 Pihlak Lauri 0:40:41.0 100
175 15 881 Lepik Kaia Täppsportlased 0:40:46.1 13
176   158 Pruul Heiki Täppsportlased 0:40:46.2 101
177   75 Koop Kalle SK Saarde 0:40:47.8 37
178   90 Baum Andreas Aerutajate Klubi 0:40:52.2 102
179   305 Killing August Tuuletallajad 0:40:54.6 103
180   119 Tammik Taavi SK Jõulu 0:40:58.4 104
181   113 Lass Risto SK Saarde 0:40:59.9 38
182 16 209 Nurk Kristiina Sparta Spordiselts 0:41:01.7 2
183   240 Õunap Gen-Silver 0:41:03.5 7
184   253 Rohesalu Oliver 0:41:07.2 8
185   72 Bester Arno 0:41:09.4 105
186   213 Koppel Ander Pärnu Sõudekeskus Kalev 0:41:11.7 8
187   1822 Mägi Markus 0:41:13.1 106
188   105 Kaljur Maido Harju KEKRSK 0:41:13.3 8
189   1421 Pappel Jaanus 0:41:13.8 39
190   98 Teearu Neeme 0:41:14.8 40
191   138 Koppel Mati SK ProRunner 0:41:16.6 9
192   731 Lääts Viktor Rapla SVK 0:41:17.5 1
193 17 223 Kuusk Klarika Treeningpartner Diadora 0:41:21.6 1
194 18 904 Allik Ann-Christine 0:41:22.0 14
195   871 Kask Villu SK Aaspere 0:41:22.6 41
196   470 Puust Laurits Pärnu Sõudeklubi 0:41:27.7 107
197   255 Tõkke Margus A2K Spordiklubi 0:41:28.3 42
198   219 Poolak Johann Pärnu Sõudekeskus Kalev 0:41:28.9 9
199   281 Lille Veiko 0:41:33.1 108
200   246 Hiienõmm Viljar Täppsportlased 0:41:33.9 43
201   482 Teppan Martin 0:41:37.5 5
202   1777 Ilves Sander 0:41:39.3 109
203   1977 Tamm Reigo Õhuvägi 0:41:41.6 110
204   129 Saamann Johann JOKA 0:41:41.6 10
205   1751 Siimon Silver Sparta 0:41:43.1 111
206 19 28 Soots Viivi-Anne Sparta Spordiselts 0:41:44.0 3
207   1440 Muravljov Merlis 0:41:49.0 112
208   200 Allikas Janek 0:41:52.1 44
209   1409 Kambek Siim EKSL 0:41:52.9 113
210 20 1220 Talts Eve Elioni Spordiklubi 0:41:53.5 4
211   1140 Kirikal Mikk 0:41:55.9 114
212   896 Säär Harry Ühinenud gängstaräpparid 0:41:56.5 115
213   262 Kama Joonatan TÜ ASK 0:42:00.5 11
214   1625 Rosenvald Valdur 0:42:02.4 116
215   160 Mustonen Marek 0:42:03.0 45
216   194 Taveter Taavi Valter SK Jõulu 0:42:03.9 12
217   574 Mett Marko 0:42:04.7 117
218   1853 Mell Karl 21 CC Triatloniklubi 0:42:06.3 6
219   329 Saarnak Evert 0:42:06.6 9
220   162 Teder Ago SK Piimameister Otto 0:42:07.9 46
221   389 Maling Erki 0:42:08.3 118
222 21 567 Maasik Laura 0:42:08.9 15
223   152 Taats Avo 0:42:10.4 119
224   170 Schmidt Arnold SK Saarde 0:42:10.6 2
225   278 Pilve Hans-Kristjan Pärnu sulgpalliklubi 0:42:12.0 7
226   212 Raudsepp Raivo 0:42:12.5 10
227 22 172 Muru Merike 0:42:12.9 2
228   331 Tamme Marlon Pärnu Sõudekeskus Kalev 0:42:13.4 8
229   1924 Hietamies Kari 0:42:14.8 11
230   1676 Kreinin Margus 0:42:15.4 47
231   181 Rõsov Vladimir 0:42:16.6 48
232   1950 Kahro Rein 0:42:18.9 120
233   179 Tuisk Kristjan 0:42:19.1 121
234   1736 Jaaksoo Rain 0:42:21.4 122
235   131 Ollep Janek SK Saarde 0:42:21.6 49
236   1836 Türkson Arne Suusahullud 0:42:26.3 50
237 23 1092 Suun Daana 0:42:29.0 16
238   1586 Leemits Richard 0:42:33.5 51
239   117 Köster Silver Kahe Silla Klubi jooksusõbrad 0:42:34.0 123
240   387 Andla Martin MyFitness 0:42:34.2 124
241   205 Sula Peedu 0:42:34.2 125
242   277 Lille Viljar 0:42:36.6 126
243   100 Metsoja Andres 0:42:37.0 127
244   1205 Paabstel Juhan Jõhvi Motoklubi 0:42:38.5 128
245   184 Jõerand Roman 0:42:40.5 129
246 24 191 Tagamets Ketlin 0:42:41.4 17
247   462 Tutt Marko Treeningpartner 0:42:42.7 130
248   1505 Hyde Matthew 0:42:44.4 52
249   193 Panksep Rene 0:42:49.3 131
250   862 Hainsoo Tauri 0:42:50.4 132
251   1810 Linde Jüri Pöide Spordiselts 0:42:50.4 53
252   145 Tooming Marko 0:42:53.1 133
253   178 Leppnurm Henry 0:42:53.7 134
254   122 Erlenheim Siim Ühinenud gängstaräpparid 0:42:54.1 135
255   157 Maiste Andrus Treeningpartner Diadora 0:42:54.8 12
256   1985 Juhanson Ain-Alar Trismile 0:42:54.8 136
257   1906 Tooming Taaniel 0:42:55.3 137
258   1158 Eensalu Ivo 0:42:55.7 138
259   1159 Kalda Neeme 0:42:56.0 139
260   225 Saamann Gert JOKA 0:42:56.8 54
261   175 Sooäär Marek 0:42:57.3 140
262   758 Pille Roman 0:42:57.3 141
263   957 Sõerumäe Olari 0:42:57.7 142
264   221 Tõnismäe Siim 0:42:58.3 143
265   227 Saar Laur TC 2000 0:42:59.0 55
266   121 Jagor Jaak-Heinrich Tartu Kalev 0:42:59.1 144
267   272 Ruut Jaanus 0:42:59.3 145
268   231 Mustonen Enar 0:42:59.3 13
269   1944 Hermsalu Andu Treeningpartner 0:43:00.6 146
270 25 876 Laht Kristiina 0:43:00.8 18
271   315 Kuuskmann Tõnis Pereauto Sõprade jooksuklubi 0:43:01.5 147
272   220 Puusepp Avo 0:43:03.1 56
273   97 Puusild Kristjan Elujooks 0:43:03.9 148
274 26 183 Täht Stella Spordiürituste Korraldamise Klubi 0:43:04.0 19
275   38 Košelev Deniss Jooksupartner 0:43:05.7 149
276   1038 Kottisse Rene 0:43:06.0 150
277   1393 Müür Jan SA Põltsamaa Sport 0:43:06.4 10
278   341 Virkus Emil-Joosep Pärnu Sõudeklubi 0:43:07.1 11
279   1896 Kivaste Pärt 0:43:08.8 151
280   190 Pärn Herman SK Altius 0:43:09.6 9
281   1866 Kaljula Kaspar 0:43:09.9 152
282   151 Tameri Tarvi Nordea spordiklubi 0:43:10.5 153
283   959 Sõerumäe Olev 0:43:10.5 13
284 27 1673 Torn Liliana 0:43:16.0 3
285   215 Lopsik Priit Hansa SK 0:43:17.1 154
286   159 Tammeveski Mihkel HOK 0:43:17.7 10
287   112 Hillep Einar 0:43:18.5 57
288 28 203 Skatsko Anastasija JK Tempo 0:43:21.8 1
289   1366 Usin Janos 0:43:22.6 155
290   1869 Viirmann Ott 0:43:23.5 156
291 29 850 Suslova Milena KJK Kalev Sillamäe 0:43:25.2 2
292   349 Rahuoja Martin Pärnu Sõudeklubi 0:43:25.3 12
293   343 Veedla Sven 0:43:29.1 58
294 30 849 Mamedova Saina KJK Kalev Sillamäe 0:43:30.0 3
295   1595 Soo Andry Paide-Türi Rahvajooks 0:43:34.1 13
296   410 Lundver Mardo 0:43:36.4 157
297   156 Lünekund Andreas Pärnu Sõudeklubi 0:43:38.3 158
298   258 Reinhold Raini A2K Spordiklubi 0:43:39.7 14
299   266 Bauman Meelis 0:43:40.0 159
300   1206 Mustkivi Mart Elujooks 0:43:40.9 160
301   303 Tikva Daniel Michael 0:43:41.4 14
302   238 Lelle Ragnar 0:43:42.3 11
303   301 Blehner Mattias 0:43:42.7 161
304   1802 Mitt Olev 0:43:43.0 15
305   311 Kodasma Janno Hansacraft 0:43:44.0 162
306   338 Tulp Kristjan Treeningpartner Diadora 0:43:46.5 163
307   292 Puust Raido Elujooks 0:43:47.2 164
308   1923 Rantanen Juha-Pehha 0:43:47.4 165
309   108 Väljaots Kevin Täppsportlased 0:43:48.7 166
310   195 Jagor Hans 0:43:52.6 16
311   406 Aaviste Mihkel 0:43:53.7 167
312   166 Münt Ainar 0:43:55.1 168
313   163 Paas Toomas 0:43:55.1 169
314   370 Lepa Kristjan 0:43:55.6 170
315   143 Terestsenkov Aleksei U-Club 0:43:55.9 17
316   186 Mikkor Rauno 0:43:56.1 171
317 31 282 Atonen Liis Grete Audentese SK 0:43:58.3 4
318 32 1260 Maasik Kadri 0:43:59.0 20
319   319 Pärn Henri SK Altius 0:44:03.4 1
320   528 Erm Jaanus Opel Team 0:44:03.5 172
321   230 Majas Kaspar Pärnu Sõudekeskus Kalev 0:44:07.2 14
322   196 Karama Tarmo 0:44:09.8 59
323 33 222 Rammul Brit 0:44:09.8 21
324   318 Toomela Oliver 0:44:10.9 173
325   544 Kvell Karl-Joonatan 0:44:13.5 174
326   1090 Sammel Carl-Hans 0:44:14.5 12
327   283 Talu Tauri 0:44:14.5 60
328   180 Meidra Meelis 0:44:16.1 175
329   245 Vilumaa Priidik Viljandi Sõudeklubi 0:44:16.9 176
330   244 Kuusk Karle 0:44:17.5 61
331   134 Kokk Meelis 0:44:19.1 18
332   216 Leesmäe Jüri OK West 0:44:19.3 3
333   226 Tomast Janek 0:44:19.7 62
334   1214 Vlassov Jüri TriSmile 0:44:22.0 177
335   150 Kotkas Kuldar 0:44:22.0 19
336   1458 Sirp Raimo 0:44:22.1 178
337   199 Rooba Marko 0:44:22.5 179
338   300 Jõumees Karl SK Jõulu 0:44:23.2 180
339 34 247 Sempelson Aili 0:44:23.2 4
340   1663 Klaas Kalle 0:44:25.7 181
341   259 Uibo Randel SK Leo 0:44:25.9 15
342   1275 Kokla Madis Jooksupartner 0:44:26.9 20
343   828 Laht Tarmo 0:44:26.9 21
344   905 Below Maur Orca Swim Club 0:44:26.9 182
345   1370 Mägisalu Helary 0:44:30.9 15
346   1151 Soomets Elmo 0:44:31.6 183
347 35 276 Järvalt Renna Spordiürituste Korraldamise Klubi 0:44:32.9 5
348   307 Uleksin Jaak 0:44:37.1 63
349   310 Lehismets Jaan Kahe Silla Klubi jooksusõbrad 0:44:37.2 184
350   147 Kõrre Uku PJK 0:44:39.8 13
351   1833 Kotkas Taavi 0:44:40.4 185
352   829 Teppan Toomas 0:44:43.5 16
353   451 Aasaleht Priidik 0:44:44.3 186
354   609 Palu Pirko 0:44:44.3 187
355   377 Pärg Mait Round Table Eesti 0:44:45.0 188
356   430 Jääger Jakob 0:44:45.2 14
357   202 Kaukver Kristo 0:44:45.7 189
358   317 Närep Alar 0:44:47.6 190
359   1433 Pehk Karl 0:44:49.7 191
360   1152 Tuubel Priit 0:44:50.1 64
361   274 Laigna Marko 0:44:52.1 192
362   1392 Gull Mihkel MyFitness 0:44:56.7 193
363   285 Sipelgas Priit 0:44:58.9 65
364   457 Kontus Marko 0:44:59.1 194
365   235 Sihver Sander Pärnu Sõudekeskus Kalev 0:45:03.6 17
366   169 Õnnik Lauri Pärnu Sõudeklubi 0:45:03.9 195
367   1900 Ellmann Toomas 2Silla Jooksusõbrad/Trismile 0:45:05.8 196
368   1694 Väli Allvar 0:45:06.0 197
369   1385 Pulk Lennart Treeningpartner Diadora 0:45:06.3 66
370 36 814 Kasemets Anette SK Serviti 0:45:06.5 2
371   1982 Vahar Jüri Jõulu SK/Tõnisson 0:45:08.4 67
372   817 Tamm Tony Ats Team Mahe 0:45:09.5 2
373   260 Lossmann Sven Kahe Silla Klubi jooksusõbrad 0:45:10.3 68
374 37 443 Treffner Kadri Kõlleste Spordiklubi 0:45:10.7 22
375   1436 Hallemaa Rene 0:45:11.4 198
376   306 Raba Ahti 0:45:11.7 199
377   280 Arge Virgo TallinnStrong 0:45:12.8 200
378   189 Soosaar Silver 0:45:13.3 201
379   236 Hanni Kalju 0:45:13.4 69
380   394 Mõttus Mait 0:45:13.6 202
381   1331 Jaakson Elar Pärnu Sõudeklubi 0:45:14.0 203
382 38 401 Kesküla Kerti 0:45:14.0 23
383   47 Mänd Rait Elioni Spordiklubi 0:45:14.1 204
384 39 287 Vall Christelle FB jooksmine 0:45:14.4 1
385   1478 Palumets Mario 0:45:15.2 18
386   174 Talvik Mikk 0:45:19.5 205
387   1856 Tõnismäe Marek Vanamõisa suusaklubi 0:45:19.5 70
388   210 Lubi Vallo-Peedu Samotar 0:45:20.5 22
389 40 192 Mikk Silja 0:45:21.7 5
390   268 Tubli Peeter OK Kooperaator 0:45:23.1 206
391   1257 Andres Anton JK MUST PUUDEL 0:45:23.2 71
392   124 Juns Tanel 0:45:26.0 207
393 41 442 Truve Elizabeth Treeningpartner Diadora 0:45:28.2 3
394   1917 Junker Ainar-Sten 0:45:28.6 19
395   358 Saarepera Jaanus 0:45:30.2 208
396   1798 Alliku Uno 0:45:32.3 72
397   1197 Toom Lauri ERSO 0:45:38.8 73
398   206 Põld Ülar 0:45:40.0 209
399 42 208 Bernat Galina SK Stamina 0:45:41.5 1
400   1477 Läns Indrek 0:45:41.8 74
401   1671 Eller Rain Hansa SK 0:45:42.5 210
402   1690 Puusaar Arvi 0:45:42.6 75
403 43 291 Volens Maret 0:45:43.5 6
404   257 Virkunen Egert 0:45:43.8 211
405   380 Laurits Marko 0:45:44.2 212
406   270 Talu Olavi 0:45:44.6 76
407 44 271 Pihlak Jekaterina 0:45:45.5 6
408   83 Unt Toomas 0:45:46.7 77
409   1274 Mägisalu Mario 0:45:46.8 16
410   251 Pedak Marko Viljandi Sõudeklubi 0:45:47.0 213
411   724 Merevits Silver 0:45:47.2 214
412   201 Kasu Raigo 0:45:51.7 215
413   229 Bester Andres 0:45:51.7 216
414   304 Kristal Rando MTÜ Märjamaa Korvpallikool 0:45:52.3 3
415   1095 Anton Tair A2K Spordiklubi 0:45:52.9 78
416   432 Toom Tarvo Ühinenud gängstaräpparid 0:45:53.7 217
417   1167 Kaaver Andre 0:45:54.3 218
418   1378 Mäes Margus 0:45:54.8 219
419   326 Kahar Kaido 0:45:55.1 220
420   1422 Lekk Oliver Elioni Spordiklubi 0:45:56.6 221
421   352 Veelain Ermo 0:45:57.4 23
422   256 Aaslaid Kaido A2K Spordiklubi 0:45:58.4 79
423   811 Vahemaa Olev 0:45:58.5 80
424 45 1286 Vlassov Dagmar Sparta Spordiselts 0:46:00.9 24
425   1963 Rüütelmaa Daniel 0:46:02.2 222
426 46 1242 Kikas Marge JK MUST PUUDEL 0:46:04.7 7
427   374 Mõndresku Janek 0:46:05.1 81
428   449 Limberg Robin 0:46:08.3 15
429   298 Kaska Marko 0:46:10.3 82
430   1575 Lehtmets Sven 0:46:12.7 223
431 47 1397 Saks Kairi 0:46:13.9 25
432   1696 Noormaa Margus 0:46:14.6 83
433   367 Tiigisoon Karri 0:46:17.3 224
434 48 418 Õunaid Jaana 0:46:18.2 8
435   288 Zäär Reiko 0:46:19.6 225
436   1148 Elblaus Raimond 0:46:19.9 84
437   344 Karussaar Kaido 0:46:20.1 85
438   1111 Luht Tiit SK ProRunner 0:46:20.3 24
439   1886 Rüütsalu Ranno 0:46:20.4 86
440   1086 Reimann Magnus 0:46:21.3 226
441   386 Viikmaa Indrek 0:46:21.4 87
442   1588 Roio Indrek 0:46:22.1 88
443   875 Laager Rain 0:46:22.4 227
444   299 Jürimaa Mihkel 0:46:22.9 228
445   139 Köster Raul Myfitness Viru 0:46:23.1 89
446   1165 Murulaid Martin 0:46:24.0 229
447 49 1192 Palm Anne-Ly Jooksupartner 0:46:24.5 9
448   1147 Helm Margus 0:46:25.5 230
449 50 334 Luks Hannagret Nõmme KJK 0:46:25.9 1
450   269 Rennit Leho Albe Team 0:46:27.5 25
451   252 Tomingas Toivo A2K Spordiklubi 0:46:27.6 26
452   1503 Hanni Margus Karksi-Nuia Spordikool 0:46:28.8 17
453   1688 Pilvet Einar 0:46:28.9 90
454   1885 Jegonjan Kalmer 0:46:30.0 91
455   926 Tammsaar Kristjan 0:46:30.5 231
456 51 357 Koor Katrin 0:46:30.6 26
457   1432 Kask Andri Kuperjanovi jalaväepataljon 0:46:32.3 232
458   218 Kiviselg Ivo 0:46:33.6 233
459   204 Kukk Meelis SK Jõulu 0:46:33.9 27
460   275 Laanmets Jüri 0:46:34.4 28
461   381 Killing Kaijo 0:46:34.9 234
462   392 Gnezdov Sven Audru SK 0:46:37.5 20
463   629 Aru Asko 0:46:40.0 235
464   434 Viiklaid Marek 0:46:41.2 92
465 52 1131 Vaikla Maigi 0:46:41.4 10
466   1797 Vasarik Aarne 21CC Triationiklubi 0:46:41.8 236
467   1936 Sõnistar Aigar 0:46:42.4 237
468 53 249 Taveter Anu SK Jõulu 0:46:42.9 11
469 54 242 Peterson Triin Sparta Spordiselts 0:46:44.2 12
470   1949 Järve Mauno 0:46:46.5 238
471   1222 Kosemets Imre Imsi OÜ 0:46:46.7 239
472   890 Sakkeus Jüri Jooksupartner 0:46:47.8 4
473   182 Penu Erkki OK West 0:46:48.1 93
474   243 Randmäe Margus Pärnu Kahe Silla Klubi 0:46:49.3 240
475   1599 Hudilainen Eerik SK Mits 0:46:49.4 4
476   273 Vesiallik Sten 0:46:50.6 241
477   437 Nael Paavo 0:46:51.4 94
478 55 454 Tigane Ethel-Brigita Pärnu Kalevi Spordikool 0:46:51.9 5
479   248 Hallimäe Rain 0:46:53.0 29
480   1706 Randlepp Rain 0:46:55.2 242
481   267 Sillat Janis ZEN PÄRNU KARATEKLUBI 0:46:55.5 95
482   373 Atonen Meelis Vak Staier 0:46:55.6 96
483   492 Taggo Targo Trimtex Dreamteam 0:46:57.2 243
484 56 869 Hoogand Eliise KJK Saare 0:47:00.2 27
485   321 Tolm Meelis 0:47:00.4 244
486 57 1233 Verbitskas Mirtti 0:47:00.8 28
487   1911 Tõruvere Kaarel Saint-Gobain Glass Estonian AS 0:47:01.9 245
488   1223 Soovik Jüri 0:47:02.9 30
489   1842 Pajuväli Richard 0:47:05.9 246
490   1560 Tamson Raido 0:47:06.8 247
491   1558 Meiesaar Marek Viljandi Sõudeklubi 0:47:07.1 248
492   471 Laius Marko Pärnu Sõudekeskus Kalev 0:47:08.7 18
493   1271 Mironenko Ruslans 0:47:10.7 249
494   1830 Reinson Jüri 0:47:10.7 5
495   1793 Ollino Olavi Pärnu Surfiklubi 0:47:11.0 97
496   322 Pärn Urmas 0:47:12.2 98
497   1782 Hunt Heiki 0:47:14.1 250
498   188 Põld Kaur 0:47:15.3 251
499   428 Keernik Joel 0:47:17.3 252
500   1641 Sumberg Janek 0:47:17.5 99
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE