estenglv
WAP version
Login form
115 km
68 km
40 km maastikusõit
301 Moved Permanently Date: Wed, 01 Apr 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Fakto Auto Tallinna Rahvasõit
Aeg 29.08.2015
Koht Tallinn EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 344 Kempi Sander 1:44:57 1
2 334 Sepa Risto 1:45:47 2
3 1016 Rannama Ivari 1:45:47 1
4 341 Nõmm Karel Georg 1:45:47 3
5 290 Nurmsalu Rain 1:45:47 1
6 412 Kask Kren 1:45:47 1
7 415 Ojaveer Osvald 1:45:47 2
8 876 Litvintsev Anton 1:45:47 3
9 863 Pumpišs Anrijs 1:45:47 2
10 495 Viska Indrek 1:45:47 2
11 491 Ebras Kristo 1:45:47 3
12 255 Kell Kevin Kalle 1:45:47 1
13 81 Rosenberg Reigo 1:45:47 1
14 1227 Kolessov Jevgeni 1:45:47 2
15 1312 Suisalu Alvar 1:45:47 4
16 1333 Maidre Oskar 1:45:47 4
17 343 Linkgreim Margus 1:45:47 3
18 487 Järva Janek 1:45:47 4
19 1335 Mets Jüri 1:45:47 5
20 336 Lüüde Riho Viimsi Rattaklubi 1:45:53 5
21 1284 Mardo Ahti JG VIL! Veixi rattatiim 1 1:45:53 6
22 356 Lootus Stefan MONIER Kuusalu RK 1:45:53 4
23 800 Kuhlap Kaupo 1:45:53 7
24 306 Palu Indrek Alpter Cycling Team 1:45:53 6
25 523 Einroos Evert 1:45:53 3
26 1070 Olkonen Indrek 1:45:54 1
27 1305 Salur Erik 1:45:54 4
28 76 Aia Alar Klubi Püha Loomaaed 1:45:54 2
29 144 Lillesaar Tanel 1:45:54 7
30 1263 Kala Imre 1:45:54 8
31 526 Pajur Markus 1:45:54 5
32 270 Põldre Urmas 1:45:54 9
33 524 Mirzojev Artjom 1:45:54 5
34 760 Lõiv Leho 1:45:54 10
35 236 Kõiv Marek Sportland bottecchia Team 2 1:45:54 8
36 117 Härm Margus 1:45:54 9
37 537 Aro Virko 1:45:54 10
38 597 Rehi Arne 1:45:54 11
39 792 Aro Marko 1:45:54 11
40 1228 Elling Toomas 1:45:54 12
41 1332 Lainelo Vaido 1:45:54 3
42 1304 Rõzko Kristin 1:45:54 1
43 1317 Treima Lauri 1:45:54 12
44 540 Säälik Marek 1:45:54 13
45 862 Kaljumäe Aivo 1:45:54 14
46 348 Kreegimets Robin 1:45:54 6
47 1334 Vain Ermet 1:45:54 13
48 123 Neeme Virgo 1:45:54 15
49 105 Pukk Andre Viimsi Rattaklubi 1:45:54 14
50 443 Uusmaa Tõnu 1:45:54 15
51 1482 Arak Anto 1:46:04 16
52 342 Israel Olavi A&T SPORT TEAM II 1:46:06 17
53 219 Alesmaa Martti 1:46:16 5
54 469 Kukk Sander 1:46:26 7
55 357 Voogla Kaido 1:46:38 16
56 192 Sadam Rando 1:46:40 4
57 337 Prükkel Jaanus 1:47:54 18
58 1293 Nõlvak Leho 1:47:54 5
59 1220 Pungar Rainer 1:50:12 17
60 1049 Krotovs Olegs 1:50:42 6
61 349 Tomson Kaarel 1:53:53 8
62 1014 Pruul Robin 1:53:55 9
63 1477 Aleksandr Klimenko 1:53:55 6
64 945 Roots Rainer 1:53:55 7
65 162 Rannala Ivar 1:53:57 18
66 547 Kukkur Kristian 1:54:03 19
67 127 Kukk Aivo 1:54:11 7
68 1490 Sarapuu Georg 1:54:34 6
69 930 Sarap Georg 1:54:38 19
70 951 Kumel Tarvo 1:54:43 20
71 1219 Pilv Meelis 1:56:09 20
72 388 Jänes Jaano 1:56:09 21
73 400 Kärner Olar 1:57:28 22
74 135 Lang Tea 1:57:28 1
75 1291 Nigul Mathilde Manuela 1:57:28 1
76 445 Tuisk Aidi Gerde MONIER Kuusalu RK 1:57:31 2
77 391 Eevald Jete 1:57:31 3
78 635 Kaarjärv Maris 1:57:31 1
79 365 Kirch Mareck 1:57:31 23
80 475 Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1:57:31 10
81 230 Kütt Vello Omniva Spordiklubi II 1:57:31 21
82 287 New Frederick 1:57:31 1
83 1273 Kiivit Jaanus JG VIL! Veixi rattatiim 1 1:57:31 22
84 427 Malva Margus 1:57:31 24
85 1478 Aleksandr Mustafin 1:57:31 8
86 359 Enok Egerd 1:57:31 11
87 504 Kiilaspää Kaspar MONIER Kuusalu RK 1:57:31 7
88 915 Ülevain Eerik 1:57:31 8
89 281 Bondarev Igor 1:57:35 9
90 1224 Vällik Kristjan 1:57:35 23
91 176 Tulp Tiia 1:57:35 2
92 492 Sokolovs Janis 1:57:35 10
93 433 Vill Ago 1:57:35 24
94 448 Tiits Kaido 1:57:35 25
95 436 Õispuu Imre 1:57:35 26
96 1479 Trokar Vjatseslav 1:57:35 11
97 712 Buljakov Vitalii 1:57:35 9
98 1495 Vardja Vallo 1:57:39 27
99 561 Närska Alger 1:57:41 28
100 554 Gutmann Veigo JG VIL! Veixi rattatiim 1 1:57:43 29
101 377 Benjamin Jaanus 1:57:49 30
102 894 Erilaid Janek 1:58:20 25
103 1320 Vagner Artur 1:59:41 10
104 806 Kask Holger 2:00:35 31
105 1476 Victor Strikov 2:01:27 12
106 1318 Tuisk Ahto 2:02:46 26
107 927 Koger Siim 2:03:39 27
108 1260 Jõema Kristian 2:03:39 28
109 157 Rimmel Marje 2:03:39 2
110 594 Rõzko Aivar 2:03:39 13
111 454 Vilipson Irina 2:03:42 3
112 398 Karu Jaanus ABB Spordiklubi 2:03:45 29
113 181 Järvet Heiti Agrovarustus OÜ 2:03:49 30
114 372 Raiesmaa Eldur 2:03:49 32
115 401 Kaar Meelis 2:03:49 31
116 1274 Kilter Mikk 2:03:49 32
117 403 Kupp Artur MONIER Kuusalu RK 2:03:49 8
118 1232 Aavik Aivar 2:03:49 14
119 1226 Kraam Sulev 2:03:49 33
120 353 Lang Kärt 2:03:49 4
121 1018 Pachel Kristo 2:03:49 33
122 1322 Vaksaar Ingmar 2:03:49 34
123 1289 Mustonen Mattias 2:03:49 35
124 1225 Audova Jaanus 2:03:49 15
125 840 Ojamaa Imre 2:03:49 36
126 515 Pärt Janek 2:03:49 34
127 447 Pärt Ingrit 2:03:49 4
128 849 Määr Elo 2:03:49 5
129 1277 Kõiv Tõnis JG VIL! Veixi rattatiim 2 2:03:49 37
130 839 Russow Urve 2:03:49 6
131 155 Härm Leo 2:03:49 2
132 406 Oidekivi Imre 2:03:49 35
133 983 Kotkas Marko 2:03:49 36
134 533 Vadi Tarmo 2:03:49 38
135 1279 Lapsanit Rando 2:03:49 39
136 1487 Sarv Andrus 2:03:49 40
137 258 Ets Aare 2:03:49 41
138 499 Seebold Sten ABB Spordiklubi 2:03:49 37
139 654 Säälik Kristofer 2:03:49 9
140 1316 Tiits Rauno 2:03:49 38
141 895 Aas Riimo 2:03:49 42
142 1257 Juhkam Tõnu 2:03:49 43
143 483 Veskus Eve 2:03:49 7
144 1221 Reimers Taavet 2:03:49 39
145 1313 Sõber Ahto 2:03:49 44
146 382 Kuus Maila A Le Coq 2:03:49 8
147 1246 Ellervee Robert 2:03:49 45
148 967 Kuusik Ando 2:03:49 46
149 1331 Valk Hillar 2:03:49 3
150 367 Valg Marek 2:04:00 40
151 1254 Idarand Urmas 2:04:00 47
152 1311 Soe Veiko 2:04:02 48
153 369 Korb Imre A Le Coq 2:04:05 49
154 1275 Klemm Oliver Henri 2:07:50 2
155 1280 Larens Sergei 2:09:13 50
156 571 Teesalu Kaido 2:10:04 11
157 1238 Anari Ott 2:10:04 41
158 434 Lahtvee Partel MONIER Kuusalu RK 2:10:04 10
159 1288 Mustonen Frederik 2:10:04 11
160 1270 Kasvandik Andres 2:10:04 51
161 368 Teder Vello Aavetransport 2:10:04 16
162 1261 Jõgi Ahti 2:10:07 52
163 643 Veidenberg Peeter 2:10:07 4
164 933 Lumi Margus 2:10:07 53
165 770 Kõiv Kardo 2:10:07 42
166 984 Kõiv Kevin Kardo 2:10:07 12
167 179 Silm Ago 2:10:11 17
168 796 Vahermets Peep 2:10:11 54
169 881 Timoshenko Nikolai 2:10:11 18
170 371 Rosin Kaido 2:10:14 55
171 532 Martin Marko 2:10:14 13
172 928 Lehtpuu Aivo 2:10:14 19
173 1328 Kütt Kaspar 2:10:14 3
174 873 Isotamm Raul 2:10:14 43
175 1325 Vint Leino 2:10:14 56
176 1297 Otsus Marko 2:10:14 57
177 831 Kütt Raul 2:13:33 58
178 1300 Pilman Pavel 2:13:41 59
179 1218 Pais Mart 2:15:01 44
180 1266 Kaljur Allan 2:15:01 45
181 1285 Meinvald Jüri 2:15:01 60
182 1236 Allik Erik 2:15:01 46
183 327 Liiker Tanel 2:15:01 47
184 1165 Pohl Piia 2:15:01 9
185 315 Reimann Gea 2:15:01 10
186 1309 Sikka Andres 2:15:01 61
187 1327 Õun Ragnar 2:15:01 48
188 1215 Daniel Ken 2:15:33 49
189 1272 Kiinros Paavo 2:15:44 20
190 1299 Piirsalu Priit 2:16:47 50
191 375 Masing Hendrik 2:16:50 5
192 1258 Jundas Kadri-Ann 2:17:14 11
193 1223 Sulg Mariann 2:17:40 2
194 1234 Aigro Aivo 2:17:52 62
195 1265 Kaljumäe Aile 2:17:58 12
196 1296 Org Alari 2:18:07 63
197 477 Kolbak Andres 2:19:52 64
198 1250 Harmipaik Enno 2:19:57 6
199 713 Pärt Krisseliine 2:19:57 3
200 1319 Tuisk Andres 2:19:57 65
201 798 Strugova Rõzko Tatjana 2:20:07 3
202 949 Tenslind Aune 2:20:08 1
203 805 Palts Egon 2:20:08 7
204 1485 Pokk Rein 2:20:16 66
205 1481 Gonzalez Augusto 2:20:27 67
206 725 Sepp Ahti 2:20:55 51
207 794 Linno Tanel 2:20:55 52
208 1269 Kasemäe Risto 2:20:55 68
209 1268 Kasemäe Anne 2:20:55 13
210 1251 Hirschon Annelore 2:20:59 4
211 1256 Juhkam Siret 2:20:59 14
212 1211 Rebina Tarmo 2:23:33 53
213 1065 Nellis Toivo 2:24:15 21
214 456 Vaindlo Raul 2:24:35 8
215 1287 Minn Martin 2:24:41 54
216 397 Elvisto Arvo-Mart 2:24:41 55
217 1326 Võrklaev Mart JG VIL! Veixi rattatiim 2 2:24:44 56
218 1324 Vendel Jens JG VIL! Veixi rattatiim 2 2:24:44 69
219 1230 Aasma Toomas 2:24:45 70
220 506 Tänavsuu Jüri 2:24:47 9
221 1292 Niinre Jürgen 2:24:50 57
222 395 Michaels Helen 2:25:08 15
223 541 Tamuri Erko 2:25:08 71
224 1294 Oad Mikk 2:25:53 12
225 387 Arakas Mart 2:25:57 10
226 1315 Tamme Silver 2:26:29 58
227 1244 Burm Kersti 2:27:48 16
228 1323 Vana Helle 2:28:48 17
229 257 Soldatova Irina 2:29:04 18
230 795 Jõever Aavo 2:31:35 11
231 1240 Arman Ervin 2:31:37 13
232 422 Vikat Ove 2:34:46 59
233 1301 Punane Marian 2:34:55 5
234 1302 Punane Rene 2:34:55 60
235 494 Pärsim Peep 2:34:55 72
236 1281 Lasn Kai JG VIL! Veixi rattatiim 1 2:34:56 19
237 1264 Kalda Pille Eesti BMW Klubi 2:34:59 6
238 964 Kari Leiu 2:35:49 20
239 1271 Kiik Urmas 2:37:55 61
240 1255 Jallai Kristel 2:42:35 7
241 1229 Aalma Ain 2:46:56 73
242 1216 Jaškov Janek 2:52:14 14
243 1243 Avi Evelin 2:52:26 8
244 1242 Avi Andrus 2:52:26 22
245 1249 Hainoja Priit 2:52:29 23
246 628 Dubbelman Edgar 2:52:29 15
247 981 Hunt Heidi 2:52:29 21
248 814 Vahermets Kaire 2:52:32 22
249 1283 Maddison Andres 2:54:48 62
250 1252 Härmat Karin 2:55:41 9
251 1241 Ausmaa Henri JG VIL! Veixi rattatiim 3 2:55:56 63
252 1308 Sarik Mikk JG VIL! Veixi rattatiim 2 2:55:56 16
253 1253 Härmat Pelle 2:56:10 74
254 1329 Semmel Aare 2:56:48 12
255 1310 Sirtse Marko 3:02:45 64
256 1235 Alatalu Siim 3:18:08 65
257 1239 Areda Anni 3:23:50 4
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE