estenglv
WAP version
Login form
55 km
35 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Valgehobusemäe Rattamaraton (Hawaii Express Estonian Cup 7.etapp)
Aeg 22.08.2015
Koht Albu, Järvamaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 58 km
28 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2003 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 01:08:45 1
2 2008 Nõmm Karel Georg HKP NRK Racing 01:09:11 2
3 2001 Roosimets Reigo Spordiklubi CFC II 01:10:06 3
4 2005 Kask Kren Smart Sport 01:10:36 1
5 2009 Tikku Marko HKP NRK Racing 01:11:49 1
6 2006 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 01:12:41 2
7 2334 Osjaveer Osvald 01:12:42 3
8 2016 Ärm Rait Porter Racing 01:12:46 4
9 2020 Pilv Armin baltbike/Master Sport 01:12:46 5
10 2338 Israel Olavi A&T Sport TEAM III 01:12:59 2
11 2019 Mesi Joosep Pärnu Kalevi Spordikool 01:13:02 4
12 2022 Oras Indrek ARENS 01:13:07 3
13 2017 Pruuli Karl Hauka Veloklubi 01:13:44 6
14 2014 Oja Eero Mamily 01:14:29 4
15 2015 Piirioja Kalle Egesten Metallehitused 01:14:36 5
16 2042 Helm Jaak AS Barrus 01:14:44 6
17 2082 Uutar Mihkel A&T Sport 01:14:46 7
18 2018 Mölder Veiko A.Le Coq Team 1 01:15:31 7
19 2293 Jalakas Aksel 01:15:52 8
20 2027 Kalmer Andres A2K 01:15:54 9
21 2034 Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:15:55 8
22 2029 Ansip-Kukk Evelin Spordipartner II 01:15:56 1
23 2030 Hein Eerik Küttering 01:16:05 10
24 2041 Jullinen Tarmo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:16:10 11
25 2336 Havamaa Silver A&T Sport TEAM III 01:16:10 12
26 2052 Dobolina Tatjana Spordipartner II 01:16:11 1
27 2023 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:16:11 13
28 2025 Kull Rait Mamily 01:16:35 14
29 2035 Reila Rivo Mamily 01:16:35 15
30 2033 Oja Meelis Hauka Veloklubi 01:16:45 16
31 2319 Salk Rene 01:17:25 17
32 2028 Palu Ats ARENS 01:17:43 18
33 2043 Linth Henn 01:17:51 19
34 2036 Pruuli Jaanus Hauka veloklubi 01:17:52 20
35 2040 Oot Anti AMPS/EXTREME SPORT 01:17:58 1
36 2044 Riismann Andres 01:18:01 21
37 2089 Rattur Rein 01:18:03 22
38 2024 Fjodorov Nikolai Omniva Spordiklubi 01:18:04 2
39 2300 Raudla Ahto 01:18:12 23
40 2037 Keerberg Jaanus Ambla SK 01:18:19 24
41 2080 Tasane Madis 01:18:24 25
42 2045 Kokka Gunnar 01:18:27 26
43 2313 Nurm Eke 01:19:38 27
44 2055 Lissmann Lauri 01:19:45 28
45 2073 Prants Aivar Eesti Raudtee SK 01:19:53 29
46 2131 Kibus Siim 01:20:02 30
47 2113 Kaukver Siim 01:20:07 9
48 2048 Mesi Marek 01:20:09 31
49 2061 Puidak Peeter ARENS 01:20:09 32
50 2321 Telk Carl-Felix 01:20:10 33
51 2058 Jaškov Janek Peetri rattaklubi 01:20:17 34
52 2039 Kontus Oskar Smart Sport 01:20:25 5
53 2095 Alusalu Matis Mamily 01:20:34 35
54 2078 Rannala Ivar Malmerk Klaasium 01:20:58 36
55 2328 Mirzojev Artjom CFC 01:21:20 6
56 2068 Kollo Risto 01:21:35 37
57 2046 Kuik Robertino A&T Sport 01:21:53 38
58 2066 Tungal Kermo PixMill Estonia 01:21:54 39
59 2088 Mesteljainen Dmitri 01:21:55 40
60 2065 Koppel Martin 01:22:01 41
61 2049 Mägi Alar 01:22:04 42
62 2070 Kangur Kadri Tervisesport naiskond 01:22:12 2
63 2341 Tõnissoo Jaan 01:22:15 43
64 2069 Gutmann Veigo JG VIL! VEIXI RATTATIIM 01:22:23 44
65 2075 Korb Imre A.Le Coq Team 2 01:22:26 45
66 2094 Ader Christofer Porter Racing 01:22:28 7
67 2091 Ammer Indrek 01:22:31 46
68 2063 Kiivit Jaanus JG VIL! VEIXI RATTATIIM 01:23:00 47
69 2081 Pender Remo SK Kalju Rattatiim 01:23:07 48
70 2032 Johanson Robert Spordiklubi CFC II 01:23:09 8
71 2074 Rhede Kaarel Smart Sport 01:23:19 10
72 2144 Rhede Margo 01:23:30 49
73 2051 Randma Lasse 01:23:33 50
74 2071 Raiesmaa Eldur 01:23:43 51
75 2083 Rooden Märt 01:23:44 52
76 2147 Kontus Taavi Smart Sport 01:23:46 53
77 2062 Lepp Mart 01:23:49 3
78 2086 Daniel Ken FastStop Team I 01:23:53 54
79 2308 Karus Tiit 01:24:02 4
80 2119 Floren Kaupo 01:24:12 55
81 2092 Tarum Tarvo 01:24:22 56
82 2307 Loik Hannu Alavere Spordiklubi 01:24:55 57
83 2132 Kaasik Morten Columbus 01:25:05 58
84 2077 Ohno Kaido ARENS 01:25:26 59
85 2170 Jerjomin Daniil Hansa Spordiklubi MTÜ 01:25:34 60
86 2151 Raadla Kädi SK Sula 01:25:39 1
87 2097 Kuslap Avo Paluküla Team 01:25:47 61
88 2103 Viidemann Mati Vennad-Dahl 01:25:56 62
89 2101 Ansip Ethel Spordipartner II 01:26:06 3
90 2152 Raadla Virgo SK Sula 01:26:09 63
91 2332 Nigul Markus 01:26:15 9
92 2142 Krajuhhin Deniss Staabi- ja sidepataljon 01:26:17 64
93 2108 Kin Nikolai Eesti Raudtee 01:26:27 65
94 2146 Asi Alvar 01:26:35 66
95 2244 Karpenko Gleb 01:26:40 10
96 2122 Veidenberg Günther 01:27:13 67
97 2090 Evendi Rando Marten Porter Racing 01:27:16 11
98 2064 Tuisk Aidi Gerde Kuusalu Rattaklubi 01:27:21 2
99 2123 Põldma Egon Rae Rattaklubi 01:27:23 68
100 2084 Kupp Artur Kuusalu Rattaklubi 01:27:49 12
101 2298 Kairite Inna SUUSAGRUPP 01:27:52 2
102 2125 Rindla Tarmo norma 01:27:59 69
103 2158 Laas Eve Sparta Rattagrupp 01:28:14 3
104 2098 Kohk Priit 01:28:28 70
105 2109 Järva Kert Smart Sport 01:28:35 13
106 2164 Gutmann Tarmo ABB Spordiklubi 01:28:49 71
107 2129 Kaasik Kristella Tervisesport naiskond 01:28:52 3
108 2184 Kalmo Märt 01:28:53 72
109 2105 Sauväli Sander SK Kalju Rattatiim 01:28:55 11
110 2128 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 01:28:58 5
111 2127 Mikk-Kirsme Martin 01:29:02 73
112 2145 Aavik Aivar 01:29:04 74
113 2137 Lagenõmm Hagar 01:29:06 75
114 2291 Väärsi Helle Metsasõbrad 01:29:09 4
115 2112 Tungal Gunnar 01:29:11 76
116 2302 Uudeküll Romet ambla sk 01:29:14 77
117 2162 King Andra Sparta Rattagrupp 01:29:26 4
118 2172 Lepik Hillar 01:29:33 6
119 2136 Tamme Heidi Costa Bicicleta Chicas 01:29:33 5
120 2297 Soopalu Marko 01:29:48 78
121 2114 Nõmtak Jan-Erik Laki Logistics 01:30:05 79
122 2306 Sinilill Veronika CC Superior 01:30:36 6
123 2305 Ord Tõnu CC Superior 01:30:37 80
124 2107 Raag Erik Küttering 01:30:51 81
125 2117 Saar Andres 01:30:55 82
126 2159 Gornischeff Martin ARENS 01:31:16 83
127 2294 Rikka Raimo Team Vennad Rikkad 01:31:24 84
128 2139 Konkov Mattias 01:31:25 85
129 2299 Jalast Paul 01:31:28 7
130 2156 Nigul Kirsten 01:31:56 7
131 2102 Enok Ergi HKP NRK Racing 01:32:05 86
132 2311 Mägi Marju Tervisesport 01:32:07 5
133 2303 Kallemets Mati JK Paralepa 01:32:07 8
134 2228 Karu Ott 01:32:08 87
135 2315 Filatov Elen 01:32:12 6
136 2335 Maimre Raivo Peloton/ATSport 01:32:13 88
137 2317 Pullerits Kalev 01:32:21 89
138 2197 Kuusk Enn Puha Loomaaed 01:32:31 9
139 2337 Karjus Kaido 01:32:32 90
140 2196 Hein Risto Küttering 01:32:35 91
141 2135 Õmblus Andrus Vennad-Dahl 01:32:43 92
142 2205 Kaarna Raul 01:32:53 93
143 2340 Jaaksoo Urmas 01:32:55 94
144 2150 Avi Andrus Türi Rattaklubi 01:33:01 95
145 2188 Rajamets Andres Ensto Ensek 01:33:10 96
146 2217 Ladvas Hanno Eesti BMW Klubi 01:33:29 97
147 2154 Paat Jürgen Tervisesport 01:33:31 98
148 2171 Vadi Tarmo 01:33:36 99
149 2273 Mängel Marius 01:33:38 100
150 2339 Hansen Andres 01:33:46 101
151 2296 Soopalu Inge B&B Tools Estonia AS 01:33:48 8
152 2316 Pallo Ruth Sparta 01:33:49 9
153 2169 Palumaa Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:34:04 10
154 2126 Tormet Laura Porter Racing 01:34:24 4
155 2221 Vilipuu Revo A.Le Coq Team 2 01:34:29 102
156 2182 Meier Albert 01:34:45 103
157 2175 Pilv Vilve Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:34:51 11
158 2222 Hussar Artur 01:35:06 14
159 2111 Hussar Peep 01:35:07 104
160 2185 Kaukver Andres 01:35:12 105
161 2229 Pobbol Raino 01:35:21 106
162 2203 Paring-Rannamägi Piia Peetri Rattaklubi - Kirkeval 01:35:41 12
163 2194 Dooner Teet 01:35:47 107
164 2333 Plaado Oliver 01:36:00 108
165 2312 Koov Raul 01:36:07 109
166 2173 Floren Ron-Thorren Spordiklubi CFC II 01:36:08 15
167 2213 Jõudu Urmo 01:36:25 110
168 2096 Karp Raivo Mamily 01:36:43 111
169 2192 Meidla Marten Mihkel Redbike 01:36:47 16
170 2295 Lensment Elise-Irene 01:36:51 5
171 2178 Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas naiskond 01:36:53 7
172 2174 Rait Triin 01:36:57 13
173 2198 Koort Merike Tervisesport naiskond 01:37:15 14
174 2176 Kriis Karin Opel Thule ProTeam III 01:37:15 8
175 2206 Mõrd Rando A.Le Coq Team 1 01:37:19 112
176 2199 Evendi Kristi Ensto Ensek 01:38:07 15
177 2231 Elme Avo Raadio Uuno Cycling Team 01:38:24 113
178 2190 Evert Helina Rimi Cycling Team 01:38:26 16
179 2191 Ollema Tarmo A.Le Coq Team 1 01:38:33 114
180 2208 Kärp Margrit 01:38:37 17
181 2200 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team 01:38:45 18
182 2204 Kaasik Kristen Columbus 01:38:56 115
183 2292 Orumets Tauno B&B Tools Estonia AS 01:38:58 116
184 2057 Mäe Mati HKP NRK Racing 01:39:01 117
185 2201 Paio Mario Skuba Eesti OÜ 01:39:08 118
186 2216 Haarde Maiken ABB Spordiklubi 01:39:35 9
187 2323 Määr Elo 01:40:25 19
188 2189 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 01:40:40 119
189 2331 Nigul Mait 01:40:50 120
190 2330 Nurm Aare 01:40:58 121
191 2242 Oras Mati 01:41:00 10
192 2186 Ilisson Erika CrossFit Tartu naiskond 01:41:01 20
193 2180 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 01:42:29 10
194 2278 Tempel Marju Matate sk 01:43:40 21
195 2304 Ründva Rasmus 01:44:27 17
196 2263 Ründva Olavi 01:44:27 122
197 2210 Paio Oliver 01:44:34 123
198 2320 Tanneberg Tanel 01:44:36 124
199 2301 Nõmm Kärol Britt Nõmme Rattaklubi, Harjumaa 01:45:51 6
200 2225 Miltop Rait HKP NRK Racing 01:46:04 125
201 2314 Lohur Liis 01:46:27 11
202 2325 Mangusson Magnus 01:46:42 18
203 2202 Sirotkin Berit 01:47:02 12
204 2234 Leibak Kaire Hawaii Expressi Rattasaadik 01:47:18 13
205 2276 Oad Mikk EuroPark Pro 01:48:06 126
206 2215 Lahtvee Margit 01:48:57 22
207 2212 Karba Virge Vanalinna Ehitus 01:49:01 23
208 2214 Heile Karin 01:49:06 24
209 2209 Lasn Kai JG VIL! VEIXI RATTATIIM 01:49:10 25
210 2324 Väljak Mari-Liis 01:50:08 14
211 2257 Tarjus Piret 01:50:42 26
212 2327 Mangusson Tanel 01:50:58 127
213 2326 Mangusson Willem 01:51:00 19
214 2232 Rooni Jaanus 01:51:43 128
215 2243 Suursoo Siiri 01:51:43 15
216 2290 Pihlakas Katrin 01:51:50 27
217 2251 Kaasik Arne Columbus 01:52:21 129
218 2238 Künnapuu Kaido EuroPark Pro 01:52:23 130
219 2223 Keskülla Sirje Baltic Agro 01:52:39 28
220 2248 Nikonov Kristiina EuroPark 30 naiskond 01:52:43 16
221 2246 Lind Marju EuroPark 30 naiskond 01:53:32 29
222 2224 Heinmaa Anita 01:53:41 17
223 2254 Kiisk Katrin Mamily 01:53:43 30
224 2240 Roos Rain Kuusalu Rattaklubi 01:53:45 20
225 2258 Jürisoo-Vonk Kristi 01:53:52 18
226 2322 Kurg Kairit 01:53:58 19
227 2220 Puhang Mari Nõmme Rattaklubi 01:54:02 31
228 2227 Miljan Anne MAN Sport Team 01:55:27 32
229 2259 Janson Ramon-Anders 01:56:09 12
230 2256 Tammoja Kairit EuroPark 36 naiskond 01:56:34 33
231 2250 Jakobsoo Kerli EuroPark 36 naiskond 01:57:36 20
232 2233 Männik Olger 01:58:46 131
233 2329 Mõtsnik Jaan 01:59:42 132
234 2261 Talviste Kristina EuroPark 30 naiskond 02:14:09 21
235 2262 Viirsaar Marianna Jack & Coke 02:20:03 22
236 2277 Viljak Elise 02:20:57 23
237 2310 Pikka Asko Matate sk 02:28:37 133
238 2309 Pikka Joonas Matate sk 02:28:37 21
239 2237 Sacik-Korn Kädi EuroPark 36 naiskond 02:32:32 34
240 2268 Kaselaid Maarja EuroPark 30 naiskond 02:32:36 24
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE