estenglv
WAP version
Login form
55 km
35 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Valgehobusemäe Rattamaraton (Hawaii Express Estonian Cup 7.etapp)
Aeg 22.08.2015
Koht Albu, Järvamaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 58 km
28 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 3 Pruus Peeter KoMo FixusSport 01:44:37 1
2 9 Schultz Silver Peloton/ATsport 01:45:01 2
3 2 Tarvis Peeter KoMo FixusSport 01:45:56 1
4 10 Tamkõrv Helmet Amps/Extreme Sport Team 01:47:09 3
5 7 Suur Ivo Opel Thule ProTeam 01:47:10 4
6 6 Vendelin Karl-Arnold KoMo FixusSport 01:47:10 2
7 31 Puu Henno A&T Sport TEAM 01:47:20 1
8 694 Taaramäe Rein 01:48:02 5
9 5 Maasikmets Alges Amps/Extreme Sport Team 01:50:21 2
10 28 Hallop Greg A&T Sport TEAM 01:50:23 3
11 16 Palm Tõnno A&T Sport TEAM 01:50:25 3
12 24 Erikson Toomas RedBike-Actual 01:50:35 6
13 23 Kattai Kaupo Amps/Extreme Sport Team 01:50:36 4
14 17 Ainsalu Markku Opel Thule ProTeam 01:50:38 7
15 13 Selder Taavi Opel Thule ProTeam 01:50:44 8
16 18 Tuisk Priit Hawaii Express team 01:51:49 9
17 26 Olle Raul A&T Sport TEAM 01:51:49 5
18 52 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:51:52 10
19 35 Pajur Rivo Opel Thule ProTeam 01:51:58 11
20 19 Rebane Meelis A&T Sport TEAM 01:52:06 6
21 14 Saarnits Sten Opel Thule ProTeam 01:53:10 4
22 32 Krusemann Magnus A&T Sport TEAM 01:53:11 12
23 29 Saar Sander Fixus Sport/City Spa 01:53:14 5
24 45 Rosenthal Reiko Rein Taaramäe Rattaklubi 01:53:17 13
25 38 Ridamäe Aivar Arctic Sport 01:53:19 7
26 87 Laine Mihkel CC Rota Mobilis 01:53:24 14
27 36 Karlson Urmas Arctic Sport 01:53:24 1
28 34 Mõttus Tarmo Hawaii Express team 01:53:30 8
29 43 Nassar Martin KoMo FixusSport 01:53:31 6
30 86 Nook Reimo 01:53:33 9
31 54 Raadom Erik A&T Sport TEAM II 01:53:35 15
32 57 Prangel Kristo A&T Sport TEAM II 01:54:03 1
33 8 Kodanipork Raido Arctic Sport 01:54:49 10
34 98 Põldmaa Alo Simuna SK / Talukartul.ee 01:54:52 16
35 50 Lehto Tiit 01:54:57 11
36 66 Kupp Alar Opel Thule ProTeam II 01:55:02 7
37 75 Elling Toomas RedBike-Actual II 01:55:03 12
38 58 Jõgi Allan Püha Loomaaed 01:55:05 17
39 62 Kaasik-Aaslav Henri Amps/Extreme Sport Team 01:55:16 13
40 60 Kannel Alari A&T Sport TEAM II 01:55:33 14
41 51 Lipp Aivar A&T Sport TEAM II 01:55:36 15
42 39 Nõlvik Lasse Arctic Sport 01:56:28 16
43 68 Viira Veiko Tervisesport 01:56:31 18
44 25 Niit Robi Opel Thule ProTeam 01:56:37 8
45 44 Hussar Aimar A&T Sport TEAM II 01:56:52 19
46 77 Palu Indrek Vennad-Dahl 01:56:52 20
47 97 Peipsi Aleko Hawaii Express team 01:56:52 17
48 47 Einblau Mihkel X-Sport Team / Hiieko 01:56:54 21
49 74 Vähi Markus 01:56:56 22
50 127 Peenema Reijo Fixus Sport/City Spa 01:57:03 23
51 116 Lemloch Kuido niner.ee 01:57:05 18
52 76 Grossmann Genry Fixus Sport/City Spa 01:57:06 24
53 78 Pani Marek 01:57:07 19
54 104 Pallas Helari Spordipartner 01:57:08 25
55 85 Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas I 01:57:11 2
56 73 Pilv Ivar Onninen Pro 01:57:15 20
57 92 Varik Viljar Tervisesport 01:57:29 26
58 113 Gristsenko Andrei Hawaii Express team 01:57:33 21
59 96 Nõgel Tõnis SK IITEE 01:58:31 27
60 70 Nestor Paul Onninen Sport 01:58:31 9
61 117 Kivilo Henrik AC Racing 01:58:33 28
62 88 Sigus Marko Arctic Sport 01:58:39 22
63 101 Rätsep Ain Spordipartner 01:58:50 23
64 106 Neemesto Kaspar Opel Thule ProTeam II 01:58:51 29
65 111 Ehrberg Liisa Sparta ProShop naiskond 01:58:56 1
66 166 Kriis Viljar A&T Sport TEAM III 01:59:10 30
67 94 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 01:59:10 24
68 41 Poopuu Peeter X-Sport Team / Hiieko 01:59:22 31
69 153 Pesor Kaido KoMo FixusSport 01:59:26 25
70 80 Selder Tauri Onninen Sport 01:59:27 32
71 102 Jõgi Villu Fixus Sport/City Spa 01:59:35 10
72 129 Maarits Andres 01:59:37 26
73 112 Harand Allan Opel Thule ProTeam III 01:59:39 33
74 163 Kull Agur Metus 01:59:41 34
75 91 Rohtma Valdek Liivimaa Rattaklubi 01:59:41 35
76 120 Mardo Ahti JG VIL! VEIXI RATTATIIM 01:59:42 27
77 67 Hussar Kaidar A&T Sport TEAM II 01:59:47 28
78 146 Hio Siim Hawaii Express Team II 01:59:55 36
79 177 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 02:00:08 37
80 61 Suppi Ahti TriSmile 02:00:11 38
81 213 Maidla Janek velo clubbers 02:00:18 39
82 84 Sala Arvo Onninen Pro 02:00:35 29
83 143 Ebras Kristo Opel Thule ProTeam II 02:00:36 40
84 121 Kübar Rene KoMo FixusSport 02:01:19 41
85 115 Pelska Sten hawaii express 02:01:22 2
86 142 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:01:22 42
87 128 Saareoks Janek Tervisesport 02:01:25 43
88 100 Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:01:27 44
89 200 Tenson Tavo X-Sport Team / Hiieko 02:01:35 45
90 1 Austa Caspar A&T Sport TEAM 02:01:35 46
91 69 Pungar Urmas 02:01:35 47
92 164 Kompus Meelis Sparta Rattagrupp 02:01:36 30
93 157 Pops Vahur TEAM TEEME 02:01:38 31
94 168 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 02:01:48 32
95 122 Kaur Väino SK Kalju Rattatiim 02:01:52 33
96 141 Zeltov Sergei 02:01:56 48
97 126 Märtson Mihkel Simuna SK / Talukartul.ee 02:01:57 49
98 152 Albri Kalev X-Sport Team / Hiieko 02:01:58 34
99 109 Külanurm Karli A&T Sport TEAM III 02:01:58 50
100 230 Sikk Matis SJK Viiking 02:02:06 51
101 194 Varik Marko CC Rekord 02:02:08 52
102 161 Hallop Gven A&T Sport TEAM II 02:02:09 53
103 156 Aksin Janno Hawaii Express 02:02:26 54
104 171 Ufeld Indrek 02:02:28 55
105 134 Hansov Hanno Fixus Sport/City Spa 02:02:34 56
106 197 Pohl Marko A&T Sport TEAM IV 02:02:40 57
107 135 Koik Lauri Onninen Pro 02:02:40 58
108 176 Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:02:40 35
109 167 Tenno Ander Tervisesport 02:02:57 59
110 114 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 02:03:42 36
111 89 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:04:01 37
112 149 Rimmel Margo A&T Sport TEAM IV 02:04:06 38
113 173 Koppel Kristjan Opel Thule ProTeam II 02:04:09 60
114 105 Kärner Mart Liivimaa rattaklubi 02:04:15 39
115 160 Õun Valdur Kulgur Team 02:04:19 40
116 159 Valdner Marek Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:04:32 41
117 132 Uibokand Janelle Peloton/ATSport naiskond 02:04:34 2
118 82 Post Margo Püha Loomaaed 02:04:36 61
119 155 Lootus Ando Kuusalu Rattaklubi* 02:04:39 62
120 137 Kerner Aldor Kose AMK ct 02:04:40 63
121 139 Kippasto Margo A&T Sport TEAM IV 02:04:44 42
122 215 Peets Andres Sportlove 02:04:45 64
123 183 Rebas Raido MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:04:51 43
124 181 Talur Tõnu Tervisesport 02:05:02 44
125 204 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:05:23 45
126 234 Talumaa Raul 02:05:25 46
127 182 Haruoja Marko RedBike-Actual II 02:05:26 47
128 136 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 02:05:39 48
129 154 Kondajev Denis Onninen Sport 02:05:46 65
130 187 Luik Janek 02:06:05 49
131 192 Kärsten Argo Onninen 02:06:15 66
132 632 Kaljumäe Aivo 02:06:21 50
133 223 Pärtel Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:06:27 51
134 147 Ester Indrek Kose AMK ct 02:06:33 52
135 202 Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:06:38 53
136 228 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:06:41 3
137 254 Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:06:41 54
138 363 Tarikas Tenno Sportlove 02:06:43 55
139 225 Õunpuu Vahur StarExpert 02:06:53 56
140 233 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 02:06:59 67
141 210 Karjane Priit KoMo 2 02:07:03 57
142 235 Soojärv Andres Kulgur Team 02:07:06 68
143 150 Haavandi Allan Tervisesport 02:07:10 69
144 256 Lepik Jano SEB 02:07:18 58
145 172 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 02:07:24 59
146 286 Tiismaa Toomas 02:07:26 60
147 209 Leeman Tarmo RedBike-Actual II 02:07:27 61
148 175 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 02:07:29 70
149 205 Sala Alar Onninen Sport 02:07:30 71
150 224 Aas Andres SK IITEE 02:07:30 72
151 206 Paju Jaanus A&T Sport TEAM III 02:07:35 73
152 238 Kiviselg Kerol RAVE 02:07:36 74
153 179 Põld Markus Liivimaa Rattaklubi 02:07:40 3
154 283 Pallav Laivo 02:07:41 75
155 266 Jool Urmas Omniva Spordiklubi 02:07:51 4
156 271 Rohtla Kaspar X-Sport Team / Hiieko 02:07:52 76
157 268 Kask Renet Smart Sport 02:07:53 4
158 208 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 02:07:55 62
159 158 Neeme Virgo Tervisesport 02:07:56 63
160 699 Orlovski Peep Peetri Talutehnika 02:07:56 77
161 284 Mees Janar 02:07:59 64
162 298 Nõgel Keio 02:08:00 11
163 189 Koolmeister Siim Opel Thule ProTeam II 02:08:06 78
164 241 Danilov Andrus Kose AMK CT 02:08:16 65
165 196 Martson Kaido Raadio Uuno Cycling Team 02:08:42 79
166 700 Udam Ilmar 02:09:15 66
167 262 Mooste Tarmo Radius 02:09:18 67
168 240 Aus Jaanus Omniva Spordiklubi 02:09:25 68
169 246 Järv Jüri 02:09:26 80
170 221 Sauga Indrek VBH -Roto Team 02:09:27 69
171 217 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:09:31 70
172 267 Puhke Peeter Ambla SK 02:09:53 5
173 260 Järvi Vaiko Raadio Uuno Cycling Team 02:10:04 81
174 250 Viilop Aivo 02:10:06 82
175 294 Serdjuk Sergei 02:10:07 83
176 270 Lensment Tõnu 02:10:07 71
177 281 Raudsepp Remo Kose AMK ct 02:10:08 84
178 239 Järmut Harry Püha Loomaaed 02:10:12 72
179 276 Nagel Rainer Kulgur Team 02:10:15 85
180 290 Puhke Rauno Ambla SK 02:10:15 86
181 681 Tukia Margus Spordipartner 02:10:16 73
182 653 Hermet Priit Amps/Extreme Sport Team 02:10:18 87
183 251 Aola Gert SK Kalju Rattatiim 02:10:20 88
184 257 Sauväli Indrek SK Kalju Rattatiim 02:10:28 74
185 252 Kübarsepp Ats Spordiklubi IKS 02:10:29 89
186 248 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:10:32 75
187 185 Kägu Hannes Jetoil AS 02:10:38 76
188 212 Kirillova Jelena Sparta ProShop naiskond 02:10:38 3
189 170 Tillemann Taikki CC ROTA MOBILIS 02:10:40 90
190 697 Rosenberg Reigo 02:10:41 12
191 255 Peil Kalev Türi Rattaklubi 02:10:43 13
192 272 Johanson Marko 02:10:51 91
193 304 Hoog Harro 02:11:07 92
194 273 Jõeleht Elmo Rattariided.com/Carfic 02:11:10 93
195 232 Viikoja Marek SK Kalju Rattatiim 02:11:21 94
196 218 Pungar Indrek Peetri Talutehnika 02:11:35 77
197 352 Karpenko Sergei 02:11:39 78
198 371 Jaaska Timo SK SERVITI 02:11:40 95
199 244 Lüüsalu Villu 02:11:47 79
200 691 Thomberg Tarvi Eesti Energia SK 02:11:56 96
201 236 Ojasaar Kalmer A&T Sport TEAM IV 02:12:00 80
202 333 Erik Risto Sportlove 02:12:03 97
203 278 Käär Tanel 02:12:06 98
204 670 Kalmu Kalvo Saku Suusaklubi 02:12:10 81
205 275 Leppik Elle Tervisesport naiskond 02:12:10 4
206 395 Liik Alari-Fredi Spordiklubi CFC I 02:12:17 5
207 287 Ernits Ardu Vänta Aga 02:12:21 6
208 288 Rääbis Mati Fixus Sport/City Spa 02:12:23 7
209 295 Pank Ergo Radius 02:12:25 82
210 326 Mangelsoo Janno 02:12:34 99
211 292 Vaher Andres Võidu Mekk 02:12:55 100
212 231 Õunmaa Iiris Sparta ProShop naiskond 02:12:55 1
213 400 Saar Tarmo Vennad-Dahl 02:12:56 101
214 313 Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 02:12:56 102
215 83 Rusovitš Dmitri Sparta Rattagrupp 02:12:56 103
216 325 Rahu Madis 02:12:57 8
217 330 Laosma Raimo 02:12:58 83
218 332 Grünthal Kardo 02:13:00 84
219 341 Neeme Avo Püha Loomaaed 02:13:19 104
220 188 Metsalu Merilin A&T Sport TEAM IV 02:13:33 5
221 227 Kuusik Leho Omniva Spordiklubi 02:13:39 85
222 359 Vooremäe Viljar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:13:40 105
223 348 Luik Alar 02:13:40 106
224 285 Lehtme Janno ESTANC 02:13:43 107
225 303 Liis Lembit Vooremaa Centrum Rattabaas II 02:13:43 9
226 408 Viitmann Rauno Scoutspataljon team 02:13:45 108
227 329 Kattago Henry 02:13:49 109
228 282 Tarvis Peeter KoMo 2 02:14:01 10
229 119 Kesa Paul Sparta Rattagrupp 02:14:07 110
230 380 Muruoja Mirko Opel Thule ProTeam III 02:14:15 111
231 365 Tiisvend Jaanus Eesti Sportlane 02:14:20 86
232 249 Ööman Marko RedBike-Actual II 02:14:30 87
233 301 Rumberg Tambet X-Sport Team / Hiieko 02:14:39 112
234 302 Laisaar Janek AC Racing 02:14:44 113
235 299 Kimmel Robert 02:14:45 88
236 319 Terasmaa Heigo 02:14:51 89
237 351 Valgmäe Taavi Simuna SK / Talukartul.ee 02:14:55 114
238 383 Klettenberg Christo MAN Sport Team 02:14:58 115
239 307 Rannamägi Janar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 02:15:02 116
240 308 Saarnits Kaspar SK Pleki Pande 02:15:06 90
241 259 Lubi Ain CrossFit Tartu 02:15:09 91
242 366 Lääts Indrek Staabi- ja sidepataljon 02:15:11 117
243 328 Kruusvee Vahur Kulgur Team 02:15:23 118
244 679 Kanne Ats 02:15:25 119
245 310 Kuldsepp Kajar Sportlove 02:15:27 120
246 369 Minski Jan Kulgur Team 02:15:34 92
247 377 Hein Rene 02:15:45 121
248 705 Kuusk Aadu 02:15:46 11
249 321 Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 02:15:50 93
250 261 Reissaar Alari Vooremaa Centrum Rattabaas II 02:16:02 94
251 446 Viltsin Andris Spordiklubi IKS 02:16:11 95
252 376 Nõmmik Jaanus Türi Rattaklubi 02:16:21 122
253 336 Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 02:16:24 96
254 370 Jürgenson Erkki Vabajooks 02:16:49 123
255 393 Seer Marek 02:16:51 97
256 372 Kutsch Janek 02:17:00 98
257 387 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:17:03 124
258 322 Pung Indrek Päästeamet 02:17:08 125
259 454 Vahher Marko 02:17:15 126
260 381 Näks Einar Rae Rattaklubi 02:17:19 127
261 353 Palusoo Marianne Sparta ProShop naiskond 02:17:29 6
262 216 Uutar Aivar A&T Sport TEAM IV 02:17:29 99
263 448 Alumaa Priit 02:17:38 100
264 404 Männi Mattias 02:17:38 128
265 384 Kleband Reino 02:17:39 129
266 309 Veski Rainer Spordiklubi IKS 02:17:45 130
267 638 Karjamets Karmo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:17:46 131
268 347 Lipp Andrus 02:17:51 101
269 599 Viks Harri Eesti Energia SK 02:17:55 102
270 375 Keskitalo Petri Paksukumi Team 02:17:56 132
271 355 Stolfot Ivo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:18:07 133
272 344 Kristal Tõnis Kose AMK CT 02:18:08 12
273 598 Vaikmaa Siim 02:18:25 134
274 392 Kasemaa Janno Onninen 02:18:27 135
275 315 Kiristaja Ailar Velo Clubbers 02:18:30 136
276 291 Pohlak Rauno Opel Thule ProTeam III 02:18:35 137
277 499 Selde Tarmo Hawaii Express 02:18:38 13
278 345 Soosaar Silver A2K/koristaja.ee 02:18:42 138
279 42 Karu Virgo Hawaii Express team 02:18:43 103
280 488 Metsis Andro Starter Energy Drink Team 02:18:43 104
281 65 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:18:45 139
282 340 Vaht Magnus A&T Sport TEAM III 02:19:00 105
283 410 Hintser Jaanus Fixus Sport/City Spa 02:19:09 106
284 320 Jakovets Veiko 02:19:12 140
285 399 Nikolajev Raul MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:19:24 107
286 356 Kütt Erik AMPS extreme sport 02:19:29 108
287 630 Kumm Karl-Erik 02:19:30 6
288 362 Maasikmets Marek Kose AMK ct 02:19:36 141
289 386 Lehtsaar Marko Sparta Rattagrupp 02:19:36 142
290 368 Konrad Ruudi Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:19:45 109
291 349 Karner Kuido Kose AMK ct 02:19:49 143
292 361 Lomp Elar AC Racing 02:19:51 144
293 423 Volk Andrus MAN Sport Team 02:19:54 110
294 331 Eensoo Ardi 02:20:04 111
295 571 Kõiv Kaspar Haanja RK 02:20:16 7
296 425 Moor Reimo 02:20:21 145
297 402 Vonk Janar 02:20:23 146
298 409 Gontmacher Siim Rae Rattaklubi 02:20:25 147
299 382 Uustalu Eero Starter Energy Drink Team 02:20:26 148
300 360 Vuks Priit 02:20:33 112
301 605 Loitmaa Madis Nortal 02:20:34 149
302 398 Kaik Jaanus SEB 02:20:34 150
303 414 Janno Janar 02:20:54 151
304 442 Nõmmik Alar Türi Rattaklubi 02:20:59 152
305 672 Vatter Liisa Opel Thule ProTeam 02:21:04 7
306 103 Pungar Rainer MAN Sport Team 02:21:10 153
307 443 Kibin Allan Spordipartner II 02:21:20 14
308 389 Toper Janar 02:21:30 154
309 496 Mäemurd Priit 02:21:41 155
310 639 Tasane Peeter SK Sindi Kalju 02:21:43 15
311 695 Käsnar Aivo 02:21:47 113
312 463 Piirsalu Aivo Onninen 02:21:51 156
313 342 Ovtsarenko Grigori 02:21:56 157
314 412 Jaanimets Age Velo Clubbers 02:21:57 8
315 538 Noormets Ando 02:21:57 114
316 324 Raud Kristjan Liivimaa Rattaklubi 02:21:57 158
317 444 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:22:00 115
318 373 Uibo Hermo Rae Rattaklubi 02:22:03 159
319 432 Jakobsoo Janek 02:22:05 116
320 698 Paas Raigo 24.02.1976 02:22:14 160
321 428 Mets Marko 02:22:16 161
322 357 Pärn Hannes 02:22:25 117
323 453 Rennit Toomas Kulgur Team 02:22:38 118
324 396 Lomp Heigo AC Racing 02:22:46 162
325 440 Lang Tamur Sportlove 02:22:56 163
326 434 Link Erki X-Sport Team / Hiieko* 02:23:02 164
327 385 Kangur Alari 02:23:06 165
328 430 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 02:23:12 119
329 436 Saar Harold Iveco Eesti 02:23:16 166
330 489 Prits Vilmar 02:23:20 167
331 450 Anton Alar 02:23:33 168
332 427 Kuusk Keijo Vabajooks 02:23:34 169
333 631 Küttis Sven 02:23:40 120
334 306 Mälgi Ailen Peloton/ATSport naiskond 02:23:43 9
335 343 Kivimäe Ivar Onninen 02:23:44 121
336 411 Rimmel Marje 02:23:47 10
337 565 Kallas Kristo 02:24:02 170
338 323 Kalm Kelly Sparta ProShop naiskond 02:24:07 2
339 466 Orn Rein KGK 02:24:08 171
340 519 Vijard Margus VBH-Roto Team 02:24:19 122
341 388 Jürjan Taavi ABB Spordiklubi 02:24:30 172
342 339 Meius Margus A.Le Coq Team 1 02:24:35 123
343 462 Moor Madis 02:24:43 173
344 686 Loog Ürjo 02:24:49 174
345 456 Gutmann Aivar Ensto Ensek 02:25:00 16
346 457 Piik Merilin Sparta ProShop naiskond 02:25:04 11
347 504 Venno Valdek 02:25:05 124
348 397 Kiil Sander OlyBet/VO2 02:25:07 125
349 417 Oja Rait Jäneda 02:25:12 126
350 407 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 02:25:15 175
351 264 Maripuu Raul Maripuu tiim 02:25:19 176
352 468 Dreimann Kaido pühaloomaaed 02:25:21 177
353 378 Toonekurg Kaido Spordipartner II 02:25:29 178
354 607 Eenraid Priit 02:25:35 127
355 439 Jaadla Heigo 02:25:40 179
356 477 Päll Indro AC Racing 02:25:43 180
357 682 Malva Margus 02:25:44 181
358 406 Kangur Margus 02:25:47 182
359 441 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 02:26:01 183
360 487 Laurisoo Erkki Rae Rattaklubi 02:26:06 184
361 472 Jänes Rivo 02:26:39 185
362 447 Vahi Kunnar Spordiklubi IKS 02:26:47 128
363 540 Reimers Taavet 02:26:55 186
364 533 Ränkel Rain Kose AMK ct 02:26:58 129
365 702 Kornet Kalev 02:27:20 17
366 476 Hermat Kaido A2K 02:27:21 187
367 493 Raudsepp Ergo ASTRO BALTICS 02:27:28 188
368 459 Leetma Kerdi Peloton/ATSport naiskond 02:27:54 12
369 465 Türn Tõnis 02:27:57 130
370 539 Akenpärg Egert Rimi Cycling Team 02:27:58 189
371 464 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum Rattabaas III 02:28:02 190
372 501 Kukk Janis Vooremaa Centrum Rattabaas II 02:28:02 191
373 379 Tagel Rainer SPARTA 02:28:02 192
374 561 Saarela Mikk 02:28:23 193
375 452 Laanisto Janek 02:28:24 131
376 633 Uuetalu Tavo Metsasõbrad 02:28:49 18
377 578 Kerm Margus linnumetsa mü 02:28:53 132
378 474 Idavain Janno Kostivere Vänt 02:28:59 194
379 431 Nõmmik Tõnu 02:29:18 195
380 429 Juhkam Tõnu KGK 02:29:30 133
381 693 Kilp Sandor iGame Estonia OÜ 02:29:47 134
382 451 Kook Raimo 02:29:51 196
383 481 Kindel Kaido 02:30:07 197
384 626 Mahlapuu Ott Allan 02:30:08 198
385 445 Linsi Aivar Viljandi Rattaklubi 02:30:13 19
386 478 Karba Kaidur Vanalinna Ehitus 02:30:13 135
387 506 Reinson Mart Sportlove 02:30:16 199
388 461 Veidemann Toomas Arctic Sport 02:30:29 20
389 526 Kangur Raul 02:30:42 136
390 515 Olesk Raul 02:30:44 21
391 492 Reimaa Andrus SK IITEE 02:30:48 137
392 199 Suokas Heikki 02:30:56 200
393 636 Poom Imre adrekad 02:30:56 138
394 473 Meidla Margus Redbike 02:31:04 139
395 687 Lehe Rasmus 02:31:12 201
396 337 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:31:19 140
397 437 Leier Tõnis KoMo 2 02:31:29 22
398 449 Keridan Robert 02:31:49 202
399 467 Kivi Margus AC Racing 02:32:00 203
400 684 Pihlak Rauno 02:32:45 204
401 484 Fuks Vahur 02:32:52 23
402 485 Tinnuri Marec ABB Spordiklubi 02:32:58 205
403 497 Longa Ieva Tervisesport naiskond 02:33:01 13
404 524 Abrossimov Aleksandr Sutherland Global Services 02:33:01 206
405 635 Sammel Koit Cosmos 02:33:08 141
406 580 Mikk Kaido 02:33:09 142
407 678 Väärsi Jaak Metsasõbrad 02:33:14 24
408 545 Väli Reigo 02:33:15 143
409 645 Päll Taavi 02:33:19 144
410 518 Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 02:33:23 145
411 490 Kamratov Kristo AC Racing 02:33:36 207
412 566 Kangilaski Taivo Eesti Energia SK 02:33:55 146
413 690 Arumägi Jaanus 02:34:11 147
414 562 Altküla Anti 02:34:42 208
415 576 Uude Aivo 02:34:43 148
416 683 Ütsik Johannes JYTS GROUP OÜ 02:34:46 149
417 549 Haas Marco 02:35:01 150
418 573 Gromov Leino 02:35:02 151
419 564 Tamuri Erko BCS Itera 02:35:19 152
420 500 Eelmere Teet 02:36:27 25
421 510 Murro Raul Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:36:30 209
422 692 Mat Peter 02:37:11 210
423 469 Kase Andres 02:37:17 153
424 574 Peet Gevin 02:37:30 14
425 601 Kuusenõmm Veigo Alavere Spordiklubi 02:37:34 211
426 640 Vare Tauno 02:37:44 154
427 575 Taul Raul Vooremaa Centrum Rattabaas II 02:37:55 26
428 667 Lossev Andrei 02:37:56 212
429 560 Kisant Karol Võidu Mekk 02:37:58 213
430 647 Mäeots Mardo 02:38:06 214
431 548 Laande Bruno Hawaii Express 02:38:34 8
432 609 Sõõro Lauri kriuksuv kett 02:38:38 215
433 568 Kütt Meelis 02:39:05 155
434 544 Lumi Margus FastStop Team I 02:39:08 156
435 615 Ennuste Jaak 02:39:18 27
436 637 Talvet Hindrek 02:39:21 157
437 512 Kostla Peeter Metus 02:39:26 158
438 583 Tigane Janek 02:39:31 216
439 674 Ojasalu Heiki 02:39:45 159
440 546 Pani Egert 02:39:55 217
441 579 Kivistu Margus redbike-actual 02:39:57 218
442 704 Larens Sergei 02:40:22 160
443 433 Kallas Urmas 02:41:02 28
444 680 Vainküla Veiko 02:41:35 161
445 643 Liivak Janno elva suusaklubi 02:42:09 219
446 587 Pikkof Jaanis 02:42:22 220
447 624 Hiiekivi Urmet Vooremaa Centrum Rattabaas III 02:42:26 162
448 629 Nõgols Eiko Baltic Agro 02:42:34 163
449 553 Ojala Martin RIVOR 02:42:40 164
450 516 Teder Hardi 02:42:44 221
451 541 Roosmann Peeter 02:43:08 165
452 503 Russow Urve Tervisesport naiskond 02:43:33 14
453 706 Taro Aivar 02:44:25 222
454 581 Kübar Kätri Costa Bicicleta Chicas 02:44:48 15
455 557 Liik Margus Spordiklubi CFC I 02:45:10 166
456 514 Rägastik Toivo Tallink Takso 02:45:42 29
457 642 Popp Kristian 02:45:43 223
458 532 Allikajaka Anneli Jõelähtme Singel 02:45:51 16
459 508 Gorbunov Konstantin 02:46:11 224
460 535 Põder Ivar MAN Sport Team 02:46:24 30
461 525 Deket Sergei 02:46:33 225
462 701 Veebel Andres 02:47:12 167
463 590 Raudsepp Marje Vooremaa Centrum Rattabaas naiskond 02:47:23 17
464 527 Keskpalu Benno 02:48:03 168
465 688 Leola Alvar Liputehas 02:48:15 169
466 594 Peik Ervin DeLaval 02:48:43 170
467 530 Allaje Aare 02:48:45 171
468 685 Tonts Raido 02:49:12 226
469 591 Tammearu Kuno Päästeamet 02:49:28 172
470 703 Kesküla Urmet 02:49:37 227
471 673 Kivistu Tanel 02:50:17 228
472 480 Kleinson Meelis Kulgur Team 02:51:34 173
473 610 Klementi Kristo 02:51:53 229
474 522 Nõmmik Valter 02:51:59 31
475 669 Veelain Maikel 02:52:15 230
476 551 Pärnik Ruudolf 02:52:16 9
477 613 Laos Kullo 02:53:15 174
478 646 Leisi Rain 02:53:32 175
479 556 Meinvald Jüri Spordiklubi IKS 02:53:43 176
480 547 Mikko Riho Sparta Rattagrupp 02:54:12 231
481 597 Seero Annika Costa Bicicleta Chicas 02:54:17 18
482 689 Krebetsk Kert Furniture Up OÜ 02:56:09 232
483 460 Veiram Tõnu CrossFit Tartu 02:56:25 177
484 543 Viru Liane CrossFit Tartu naiskond 02:57:15 19
485 611 Plovits Kaido 02:57:16 233
486 652 Uustalu Meelis ABB Spordiklubi 03:01:26 178
487 616 Raja Kermo MAN Sport Team 03:06:11 234
488 612 Tähe Tagne Päästeamet 03:06:46 20
489 662 Piirsalu Priit PP Trade OÜ 03:09:20 235
490 675 Salm Siim 03:09:34 236
491 621 Punapart Marite CrossFit Tartu naiskond 03:09:50 21
492 59 Saamere Tanel Hawaii Express team 03:09:56 179
493 595 Roosaar Tõnu Onninen 03:10:21 237
494 563 Vonk Andrus Starter Energy Drink Team 03:10:52 180
495 676 Metsoja Mario Arras Construction Furniture OÜ 03:15:02 238
496 618 Audru Diana 03:15:53 22
497 677 Falberg Reiko Arras Construction Furniture OÜ 03:19:30 239
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE