estenglv
WAP version
Login form
Rakke Rattamaraton 59 km
Rakke Rattamaraton 37 km
Kaugus Tallinnast 130 km, Tartust 80km, Paidest 50km, Rakverest 45, Jõgevalt 32, Viljandist 100km. Tallinna ja Viljandi poolt tulijad, kes sõidavad mööda Tallinn-Tartu mnt. peaksid pöörama Mäekülast Koeru peale. Tartu poolt tulijad saavad kõige otsem mööda Piibe mnt. tulles, pöörates ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Sun, 20 Aug 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
7. Rakke Rattamaraton (EEC)
Aeg 12.08.2007
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 59 km, start 12:00
Matkasõit 37 km, start 13:00
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 LASTESÕITUDE TULEMUSED STARDI-NIMEKIRI ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 6 Selder Taavi Alexela Pro Agency Team I 02:01:00 1 1000
2 7 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 02:01:18 2 995
3 4 Loo Martin Alexela Pro Agency Team I 02:01:26 1 992
4 2 Kukk Sigvard Veloplus 1 02:01:55 3 990
5 1195 Ainsalu Markku Kalev Choclate Team 02:02:50 4 989
6 1151 Ojavee Mart Kalev Chocolate Team 02:02:50 5 988
7 3 Kirsipuu Jaan CFC-Ruutmeeter 02:05:10 6 987
8 14 Zviedris Normunds Extreme Sport 02:06:14 7 986
9 1 Oras Allan Arctic Sport Club I 02:06:56 8 985
10 5 Maasikmets Alges Extreme Sport 02:07:08 9 984
11 16 Molev Juri Cosmos Team I 02:07:12 10 983
12 23 Korts-Laur Ervin Alexela Pro Agency Team I 02:07:15 2 982
13 1194 Jermakov Janar Kalev Choclate Team 02:07:51 3 981
14 17 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 02:08:10 11 980
15 22 Kattai Kaupo Extreme Sport 02:08:16 12 979
16 38 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene I 02:08:21 1 978
17 52 Välbe Urmas HAWAII EXPRESS 02:08:28 1 977
18 10 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB 02:08:47 13 976
19 1181 Eislers Ingus Läti 02:08:55 2 975
20 20 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 02:09:08 2 974
21 30 Neemela Tarmo Kesko Agro I 02:09:12 14 973
22 1075 Schumann Riivo CFC-Ruutmeeter 02:09:14 15 972
23 1084 Jõessar Janari-Joel CFC-Ruutmeeter 02:09:23 3 971
24 43 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 02:09:32 1 970
25 25 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 02:09:52 16 969
26 19 Aulik Allan Alexela Pro Agency Team I 02:10:04 17 968
27 57 Kivil Peep Alexela Pro Agency Team I 02:10:18 18 967
28 42 Krull Mikk Alexela Pro Agency Team II 02:10:19 20 965
29 58 Krusemann Magnus Veloplus 1 02:10:19 19 966
30 36 Tisler Ergo HAWAII EXPRESS 02:11:01 21 964
31 53 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 02:11:02 22 963
32 99 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 02:12:17 23 962
33 1180 Rezins Janis Läti 02:12:22 4 961
34 65 Ositis Dzintars Cesis SEB 02:12:23 24 960
35 64 Puu Henno ADVENTUUR 02:12:31 25 959
36 60 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 02:12:49 26 958
37 40 Rohtmets Argo AT SPORT 02:13:32 27 957
38 28 Kärbo Veljo Sundstrand Team I 02:13:35 28 956
39 78 Kärbo Vallo Sundstrand Team I 02:13:35 29 955
40 56 Kivioja Raimo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:13:47 30 954
41 1072 Öpik Oliver velo clubbers team 02:13:59 31 953
42 41 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:14:05 5 952
43 51 Peipsi Aleko HAWAII EXPRESS Võru 02:14:11 3 951
44 49 Jüri Mihkel Arctic Sport Club I 02:14:31 4 950
45 108 Pilv Ivar Ambla SK 02:14:31 4 949
46 100 Saar Raido Rattaklubi VIKO 02:14:37 5 948
47 67 Mäestu Jarek Sportland Nike Team I 02:14:50 32 947
48 35 Sala Raivo Sundstrand Team I 02:14:51 33 946
49 66 Biezais Martins Cesis SEB 02:14:52 34 945
50 95 Räitsak Kaspar Sundstrand Team I 02:14:59 6 944
51 8 Kukk Erki Alexela Pro Agency Team I 02:15:00 35 943
52 1153 Prous Priit Kalev Chocolate Team 02:15:00 36 942
53 79 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:15:00 37 941
54 21 Kampus Kaido Extreme Sport 02:15:07 38 940
55 59 Laanela Danek 02:15:24 39 939
56 45 Birkentals Mareks 02:15:45 40 938
57 87 Piirisild Ekke Assa-Kesoro I 02:15:55 7 937
58 93 Dolgovas Andrejus Hawaii Express Lietuva 02:16:05 6 936
59 1071 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:16:19 41 935
60 75 Kelk Indrek HAWAII EXPRESS 02:16:44 42 934
61 102 Rebane Meelis Veloplus 1 02:17:05 43 933
62 61 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 02:17:28 44 932
63 98 Abel Indrek Veloplus 1 02:17:34 45 931
64 105 Rebane Marko Veloplus 1 02:17:35 46 930
65 113 Naumov Aleksei Assa-Kesoro I 02:18:02 47 929
66 101 Hussar Aimar AREAL team 02:18:12 48 928
67 139 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:18:17 49 927
68 141 Koppel Kristjan Sundstrand Team II 02:18:21 7 926
69 190 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:18:21 50 925
70 77 Sildoja Raivo Püha Loomaaed I 02:18:25 51 924
71 46 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:18:43 8 923
72 150 Pajur Rivo velo clubbers team 02:18:56 52 922
73 86 Raag Kaupo velo clubbers team 02:18:58 53 921
74 126 Põldma Tõnu 02:19:04 54 920
75 106 Laanemaa Kristjan 02:19:18 55 919
76 165 Talviste Tanel Industek/Wagner 02:19:30 56 918
77 143 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:19:38 57 917
78 131 Semenjuk Andrei Veloplus 1 02:19:39 9 916
79 146 Pukk Andre RAKKE24h/Expert Rakvere 02:19:39 58 915
80 244 Riismaa Timo Veloplus 2 02:20:04 59 914
81 1080 Vinter Siim CFC/Ruutmeeter 02:20:04 10 913
82 129 Pani Marek Freedown 02:20:05 60 912
83 157 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:20:09 61 911
84 114 Rips Leho Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 02:20:11 62 910
85 107 Kauk Anti Cosmos Team I 02:20:11 63 909
86 73 Rubiks Janis Sensa Cycling Team 02:20:17 8 908
87 135 Subi Rivo "Viljandi VAK ""Staier""" 02:20:33 64 907
88 193 Shumanov Tiit RAKKE24h/Expert Rakvere 02:20:39 2 906
89 55 Selder Tauri Alexela Pro Agency Team I 02:20:52 11 905
90 1138 Balgabaev Ravshan 02:20:53 65 904
91 117 Suluste Jüri Alas Kuul 02:21:06 5 903
92 1093 Vimba Janis Latvia 02:21:07 66 902
93 130 Kask Janek HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:21:11 67 901
94 109 Lipp Aivar HAWAII EXPRESS Võru 02:21:12 68 900
95 121 Juronen Pertti HAWAII EXPRESS Võru 02:21:40 69 899
96 178 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:21:45 1 898
97 172 Kuhi Rainer Hansura Racing Team 02:21:49 70 897
98 199 Pesor Kaido 02:21:54 71 896
99 210 Nõmm Raivo Cosmos 02:22:19 72 895
100 122 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 02:22:24 73 894
101 158 Kovaljov Oleg Assa-Kesoro I 02:22:30 6 893
102 120 Krull Alar KJK/Team Rattapood 02:22:47 1 892
103 147 Vaitmaa Rainer Sundstrand Team I 02:22:49 9 891
104 34 Tohvrel Rego Veloplus 1 02:22:50 74 890
105 156 Hansov Hanno Toyota Team 02:22:50 75 889
106 12 Krull Kaupo CFC-Ruutmeeter 02:22:52 12 888
107 62 Rae Ermo velo clubbers team 02:22:55 76 887
108 231 Toots Valdis SK Velo 02:23:13 77 886
109 26 Alaru Riho Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:23:14 13 885
110 177 Aun Ranno Rautakesko Rattatiim 02:23:19 78 884
111 127 Roskoss Janis CBM/Smiltene II 02:23:21 79 883
112 168 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 02:23:28 80 882
113 155 Lepik Jano Trassid 02:23:34 81 881
114 184 Heinrand Kristjan KJK/Team Rattapood 02:23:39 10 880
115 203 Rei Tarmo Reipad Reied 02:23:40 82 879
116 148 Bergvald Gunnar HVSK/Rannaauto 02:23:52 83 878
117 179 Ivanov Mihhail 02:24:01 84 877
118 202 Rattur Rajko SK Serviti 02:24:02 85 876
119 119 Murakas Jaanus RAKKE24h/Expert Rakvere 02:24:08 11 875
120 188 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 02:24:14 86 874
121 104 Soo Veiko Sportland Nike Team I 02:24:20 87 873
122 1081 Õun Valdur Nordea Pank 02:24:30 88 872
123 124 Eljas Avo Püha Loomaaed I 02:24:36 89 871
124 116 Karro Margus Tartu SK Velo 02:24:38 90 870
125 211 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 02:24:58 91 869
126 159 Rozenbergs Gints RK Velo 02:25:09 92 868
127 230 Kolk Hannes Veloplus 2 02:25:14 93 867
128 134 Sander Marek Team Gardenvik 02:25:16 94 866
129 208 Israel Jaak HVSK/Kuninga Salong 02:25:23 95 865
130 243 Einroos Raino 02:25:26 96 864
131 82 Soosaar Tiit Rattaklubi VIKO 02:25:33 97 863
132 170 Hussar Kaidar AREAL team 02:25:34 98 862
133 149 Magus Margus SJK Viiking 02:25:40 12 861
134 175 Männama Kalle Arctic Sport Club II 02:25:44 2 860
135 185 Litovtsenko Kirill Assa-Kesoro I 02:25:52 99 859
136 227 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:26:01 100 858
137 205 Haze Janis Latvia 02:26:07 101 857
138 74 Suur Ivo Valga Kalev 02:26:29 13 856
139 1193 Raid Risto Tartu SK Velo 02:26:33 14 855
140 303 Tilk Arne SK Serviti 02:26:34 102 854
141 181 Vaikna Ville Uddeholm-Celander Team 02:26:34 103 853
142 245 Erikson Toomas x-sport 02:26:34 104 852
143 250 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke 02:26:50 15 851
144 84 Truu Gert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:27:10 16 850
145 24 Hallop Gven HAWAII EXPRESS 02:27:15 14 849
146 218 Kanep Urmas 02:27:19 3 848
147 248 Sepp Tõnis HVSK 02:27:27 105 847
148 138 Toome Roland RAKKE24h/Expert Rakvere 02:27:43 106 846
149 238 Kudre Raul AREAL team 02:27:44 107 845
150 258 Lõoke Martin HVSK/Rannaauto 02:27:47 108 844
151 207 Kristal Tõnis Cosmos Race 02:27:51 7 843
152 233 Miller Mait Cosmos Race 02:27:57 109 842
153 154 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 02:27:57 110 841
154 195 Eelmets Indrek Costa Bicicleta 02:28:00 111 840
155 279 Rünk Ain RAKKE24h/Expert Rakvere 02:28:02 112 839
156 209 Luks Sven Sportland Nike Team I 02:28:15 113 838
157 76 Mikk Margus Arctic Sport Club I 02:28:24 114 837
158 152 Neemela Kurmo Kesko Agro I 02:28:25 115 836
159 253 Kanistik Heiki CFC-Ruutmeeter 02:28:28 116 835
160 247 Kõrran Timmo 02:28:29 117 834
161 186 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:28:38 118 833
162 242 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 02:28:39 119 832
163 132 Mikson Margus Arctic Sport Club II 02:28:40 120 831
164 151 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:28:41 3 830
165 200 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene II 02:28:45 121 829
166 1174 Skutelis Aivars Läti 02:28:55 122 828
167 297 Roose Riivo 02:28:57 15 827
168 191 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:29:00 123 826
169 276 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 02:29:05 124 825
170 201 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 02:29:06 125 824
171 241 Reiljan Kuldar velo clubbers team 02:29:10 8 823
172 1074 Luidre Andres CFC-Ruutmeeter 02:29:12 17 822
173 171 Kannel Alari AREAL team 02:29:20 9 821
174 282 Kingo Priit 02:29:29 126 820
175 222 Saarna Rivo Alexela Pro Agency Team II 02:29:38 127 819
176 198 Johanson Marko 02:29:39 16 818
177 257 Lepiksaar Madis Kesko Agro IV 02:29:40 18 817
178 189 Matvejev Madis Ambla SK 02:29:47 17 816
179 331 Reiska Alar Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:29:49 10 815
180 183 Kvietkauskas Julius Hawaii Express Lietuva 02:30:09 18 814
181 194 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:30:20 128 813
182 289 Trepp Janek 02:30:30 129 812
183 240 Kallari Taimar 02:30:32 130 811
184 519 Tamberg Tarmo 02:30:33 131 810
185 232 Koch Kalju HAWAII EXPRESS Võru 02:30:57 1 809
186 224 Antoniak Marek 02:30:57 132 808
187 206 Kroon Jorma RAKKE24h/Expert Rakvere 02:31:01 133 807
188 251 Järvelainen Riho Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:31:03 11 806
189 110 Kalde Meelis 02:31:05 134 805
190 160 Harand Allan Alexela Pro Agency Team II 02:31:18 135 804
191 284 Visnap Taavi Ambla SK 02:31:35 136 803
192 1078 Haapsal Ahti Cosmos Race 02:31:36 12 802
193 307 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:31:39 137 801
194 225 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:31:42 138 800
195 254 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:31:48 139 799
196 174 Hendrikson Tõnu Elion 1 02:31:51 140 798
197 377 Samarüütel Andres HAWAII EXPRESS Võru 02:32:04 141 797
198 229 Sügis Harri Veloplus 02:32:04 13 796
199 176 Pill Rein Toyota Team 02:32:20 142 795
200 286 Jair Ergo CC Rota Mobilis 02:32:20 143 794
201 306 Reissaar Alari 02:32:25 144 793
202 312 Israel Olavi HVSK 02:32:26 145 792
203 259 Ots Ivar 02:32:34 146 791
204 316 Kiigemägi Andres RAKKE24h/Nordkalk 02:32:44 4 790
205 382 Kelk Veiko Velo Clubbers 02:32:50 147 789
206 389 Loitmaa Madis 02:32:53 148 788
207 366 Arumägi Anti 02:32:54 19 787
208 249 Palm Tõnno 02:32:54 149 786
209 285 Suurmägi Marko Viljandi Rattaklubi 02:33:05 150 785
210 481 Lacis Andrejs Läti 02:33:10 5 784
211 305 Tõnov Tõnu Costa Bicicleta 02:33:10 152 783
212 375 Kasenõmm Priit TÜSK 02:33:10 151 782
213 321 Leer Janek Citroen team 02:33:24 153 781
214 332 Kallakmaa Teet Ambla SK 02:33:31 14 780
215 137 Kiitam Urmo KJK/Team Rattapood 02:33:33 20 779
216 295 Kaasik-Aaslav Henri 02:33:37 154 778
217 261 Viikmäe Kaupo 02:33:46 155 777
218 162 Ozolins Uldis Latvia 02:33:47 19 775
219 324 Ozolins Ainars Latvia 02:33:47 6 776
220 1183 Kallais Ats 02:33:48 156 774
221 343 Kurg Rauno Spordiklubi Rakke 02:33:49 157 773
222 236 Peenema Reijo Sundstrand Team II 02:33:51 20 772
223 246 Järveoja Jaanus Sportland Nike Team I 02:33:58 15 771
224 283 Leppik Siim Viljandi Rattaklubi 02:34:00 21 770
225 428 Kirsipuu Tiit HVSK/Rannaauto 02:34:00 158 769
226 446 Uudam Margus EE SK I - Vanad Kalad 02:34:06 159 768
227 317 Piiri Rain EE SK I - Vanad Kalad 02:34:14 160 767
228 252 Järveoja Toomas Sportland Nike Team I 02:34:26 7 766
229 335 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:34:35 22 765
230 488 Kiipsaar Raido 02:34:50 16 764
231 328 Valk Hillar Ida Politseiprefektuur 02:34:57 2 763
232 385 Kalm Toomas CFC 02:35:03 161 762
233 314 Greenbaum Marko 02:35:10 162 761
234 360 Nõmm Margus Mann Lines 02:35:16 163 760
235 480 Huik Aare Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:35:16 164 759
236 396 Maarits Andres Hadler TL 02:35:25 165 758
237 1089 Välja Margus 02:35:35 8 757
238 325 Tamm Bruno Toyota Team 02:35:36 166 756
239 302 Rumberg Tambet Arctic Sport Club II 02:35:37 167 755
240 1115 Viira Veiko Rattaportaal.net 02:35:39 168 754
241 449 Karu Markko Buena Vista Racing Club 02:35:43 169 753
242 348 Nurm Maris Sundstrand Team II 02:35:45 2 752
243 167 Ever Riho velo clubbers team 02:35:46 17 751
244 386 Talvik Heiki NORMA OK 02:35:48 170 750
245 359 Teder Koit Viljandi Rattaklubi 02:35:50 4 749
246 1085 Tillo August 02:35:56 171 748
247 144 Tarassov Igor Assa-Kesoro I 02:36:01 18 747
248 346 Tammeveski Andres 02:36:06 172 746
249 381 Rohelaan Ken 02:36:06 21 745
250 354 Viitkin Ain 02:36:09 19 744
251 204 Sepp Kevin KJK/Team Rattapood 02:36:14 23 743
252 294 Jams Sulev Kesko Agro III 02:36:18 173 742
253 547 Jürisson Jasper KJK/Team Rattapood 02:36:24 22 741
254 1162 Viidik Raul 02:36:26 23 740
255 161 Pae Karl Alexela Pro Agency Team II 02:36:34 174 739
256 1179 Kuusiku Kaido 02:36:38 175 738
257 468 Valem Kalle rsk sportkunda 02:36:39 176 737
258 256 Kotkas Kristo Vennad-Dahl I 02:36:47 177 736
259 380 Riismaa Hanno 02:36:51 178 735
260 387 Hutrov Rait 02:36:54 179 734
261 931 Baumanis Janis Bergamont Bicycles Team Latvia 02:36:54 24 733
262 349 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:36:56 25 732
263 479 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:37:06 180 731
264 491 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:37:09 181 730
265 293 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:37:15 182 729
266 265 Bejusov Nail x-sport 02:37:22 183 728
267 399 Luiks Meelis Elion 1 02:37:22 184 727
268 301 Rodendau Janno Vargamäe 02:37:22 185 726
269 373 Kriisa Helar 02:37:40 186 725
270 220 Suvi Kristjan Velo Clubbers 02:37:47 187 724
271 390 Võsu Kalvar Degustwerk 02:37:49 188 723
272 311 Lohur Peedu Imavere SK 02:37:56 24 722
273 363 Sõmmer Sinne Extreme Sport 02:37:58 3 721
274 369 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 02:38:00 189 720
275 455 Kuusik Leho Ramise Racing 02:38:03 190 719
276 336 Märtmaa Siim Whirlpool 02:38:07 26 718
277 474 Karu Alar Ida Politseiprefektuur 02:38:27 191 717
278 342 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:38:30 192 716
279 447 Kotov Raul 02:38:32 20 715
280 367 Hõrak Tarmo Toyota Team 02:38:33 193 714
281 1130 Kokunov Andrey 02:38:48 194 713
282 378 Narusk Indrek Twisted Mind Bikers 02:38:50 195 712
283 287 Vaga Merko 02:39:20 27 711
284 345 Vilums Guntis CBM/Smiltene II 02:39:21 5 710
285 419 Abel Marko Tõrva Kännud 02:39:22 25 709
286 442 Koolmeister Siim Pühalepa Suusaklubi 02:39:55 28 708
287 1177 Traks Hanno 02:39:59 196 707
288 456 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:40:02 9 706
289 333 Prants Janno HAWAII EXPRESS Võru 02:40:03 197 705
290 469 Plees Andrus koda MTB Team 02:40:11 198 704
291 326 Rääbis Mati Toyota Team 02:40:12 10 703
292 350 Pärnamets Aivar RAKKE24h/Nordkalk 02:40:14 199 702
293 568 Sild Ivo 02:40:16 200 701
294 281 Aasla Meelis AT SPORT 02:40:16 201 700
295 529 Slokenbergs Raimonds SK Velobergs 02:40:16 202 699
296 296 Saarep Peeter 02:40:17 1 698
297 313 Soodla Raul Kesko Agro I 02:40:22 203 697
298 216 Kozilans Guntis RK Velo 02:40:27 21 695
299 439 Kongo Kristjan 02:40:27 204 696
300 353 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene I 02:40:32 6 694
301 262 Kõiv Kardon 02:40:33 205 693
302 1076 Viitmaa Alar OK Lehola 02:40:39 206 692
303 374 Lüüs Riho RAKKE24h/Nordkalk 02:40:53 11 691
304 370 Selde Tarmo 02:40:56 22 690
305 499 Pihlap Raimond 02:41:00 29 689
306 533 Liivak Hannes HVSK 02:41:01 207 688
307 300 Kukk Martin Kesko Agro IV 02:41:05 208 687
308 528 Vähi Nikolai Valga Kalev 02:41:06 23 686
309 475 Soodla Kristjan Toyota Team 02:41:06 209 685
310 327 Lapidus Boris 02:41:09 210 684
311 409 Danilas Meelis 02:41:15 24 683
312 334 Rozenbergs Gunars RK Velo 02:41:25 7 682
313 462 Türi Madis CC Rota Mobilis 02:41:32 211 681
314 443 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:41:37 212 680
315 433 Maalt Marko 02:41:42 25 679
316 556 Olle Kert 02:41:59 213 678
317 411 Kiuru Väino LPSK 02:42:01 214 677
318 407 Peiker Harri ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:42:09 215 676
319 351 Reedi Teet Alas Kuul 02:42:12 26 675
320 459 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 02:42:27 216 674
321 591 Raudsepp Rando Võru 02:42:29 217 673
322 431 Otstavel Risto 02:42:31 218 672
323 441 Uba Tarmo Elion 1 02:42:33 219 671
324 406 Maidla Janek 02:42:38 220 670
325 463 Kiristaja Kalle 02:42:54 221 669
326 1086 Murakas Tõnu Rakvere 02:42:58 12 668
327 355 Kerner Argo Bosch 02:43:10 222 667
328 260 Talu Priit Püha Loomaaed II 02:43:20 223 666
329 434 Kiens Jüri 02:43:20 27 665
330 169 Schotter Artur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:43:22 26 664
331 383 Koppel Mart Sangar 02:43:32 224 663
332 482 Kadarik Janek Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:43:32 225 662
333 427 Mutso Eerik 02:43:37 226 661
334 182 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:43:39 227 660
335 412 Vast Alari 02:43:43 228 659
336 362 Oot Anti Extreme Sport 02:43:45 2 658
337 520 Pae Andres Elion 1 02:43:47 229 657
338 444 Muzis Girts Sapas MTB Team 02:43:49 230 656
339 445 Siim Vermo 02:43:53 231 655
340 402 Hanschmidt Henri 02:43:54 232 654
341 500 Kenk Janar Estiko-Plastar Team 02:43:55 233 653
342 493 Järvlepp Rainer VabaMees 02:44:10 28 652
343 356 Räpo Ahto 02:44:10 234 651
344 483 Puik Viljar Hansab MTB Team 02:44:11 235 650
345 192 Kitsnik Kalvi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:44:12 236 649
346 423 Pajus Rene xtri:m3 02:44:12 237 648
347 440 Strand Aleksander Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 02:44:14 8 647
348 625 Korol Eero 02:44:14 238 646
349 684 Ristna Mikk makaak racing 02:44:37 239 645
350 401 Laansalu Priit CITYMARK 02:44:38 240 644
351 515 Piire Aare 02:44:38 241 643
352 413 Popp Kristian 02:45:03 242 642
353 554 Janter Tõnu Julgestuspolitsei 02:45:03 243 641
354 563 Lukmann Riivo Väike-Maarja RSK 02:45:14 244 640
355 534 Perm Ivar 02:45:16 29 639
356 586 Kindel Kaido 02:45:19 245 638
357 438 Mägi Allar 02:45:20 30 637
358 403 Kurvits Indrek 02:45:49 31 636
359 398 Matvejeva Jana Vargamäe 02:45:49 1 635
360 266 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 02:45:49 32 634
361 660 Narits Egon tallinn 02:46:02 246 633
362 458 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:46:02 247 632
363 613 Birnbaum Erki Püha Loomaaed II 02:46:06 248 631
364 437 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 02:46:22 249 630
365 570 Kotsin Marek SlaM 02:46:28 250 629
366 585 Viks Harri EE SK 02:46:30 251 628
367 584 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 02:46:47 252 627
368 525 Pääsik Priit 02:46:51 253 626
369 676 Kirikmäe Erik Elioni SK 02:46:51 254 625
370 71 Kruuse Rommi velo clubbers team 02:46:54 255 624
371 557 Kõue Aarne 02:47:04 13 623
372 555 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:47:10 256 622
373 596 Riismaa Joel Hansa SK 02:47:22 257 621
374 217 Joost Andres Kesko Agro II 02:47:25 27 620
375 617 Rohtla Risto 02:47:27 258 619
376 498 Nikopensius Janos 02:47:36 259 618
377 472 Vasar Kaidu Valga Kalev 02:47:52 260 617
378 544 Kukk Aivo 02:48:01 9 616
379 624 Nõmm Andrus 02:48:02 261 615
380 566 Sutt Eero Sportland Nike Team I 02:48:06 262 614
381 416 Oder Rein 02:48:09 263 613
382 393 Käsnar Aivo Arctic Sport 02:48:11 264 612
383 509 Nõmm Kalev Assa-Kesoro II 02:48:12 33 611
384 672 Jürjens Erik 02:48:12 34 610
385 548 Märtmaa Jüri Whirlpool 02:48:12 14 609
386 594 Küttis Sven ILOPRINT Team 02:48:13 35 608
387 595 Pärnik Jüri AREAL team 02:48:17 36 607
388 465 Tamm Tõiv TYSK 02:48:25 15 606
389 546 Lumiste Lauri Väike-Maarja RSK 02:48:29 30 605
390 516 Reinik Vello 02:48:31 265 604
391 535 Kull Martin 02:48:46 266 603
392 582 Saks Peeter Suprema 02:49:04 267 602
393 221 Lapsin Vladimir Cosmos Team I 02:49:06 31 601
394 394 Valdner Marek Citroen team 02:49:16 268 600
395 597 Rikka Raimo ILOPRINT Team 02:49:34 269 599
396 523 Rekand Raido 02:49:44 32 598
397 1131 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 02:49:45 16 597
398 642 Lüüde Riho 02:49:54 270 596
399 541 Soo Hannes x-sport 02:49:56 271 595
400 590 Keär Andres Spordiklubi Rakke 02:49:57 37 594
401 614 Liiv Heiko 02:49:57 272 593
402 640 Steinberg Tauno 02:49:58 273 592
403 606 Metspalu Martin 02:49:59 274 591
404 559 Maks Meelis 02:50:02 275 590
405 323 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:50:05 276 589
406 576 Klesmann Villu 02:50:09 277 588
407 632 Zirk Gunnar 02:50:09 278 587
408 601 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:50:14 279 586
409 263 Kiristaja Ailar 02:50:28 280 585
410 485 Rool Margus Hansura Racing Team 02:50:32 281 584
411 484 Jaanimets Age velo clubbers team 02:50:36 4 583
412 641 Vissarionov Jüri 02:50:41 282 582
413 1155 Rooberg Jorma CFC-Ruutmeeter 02:50:41 28 581
414 631 Jurs Hassar Estiko-Plastar Team 02:50:45 283 580
415 1148 Leemet Rainer Velo Clubbers 02:50:57 284 579
416 473 Hirte Igors CBM/Smiltene II 02:51:00 285 578
417 737 Meitus Raivo 02:51:03 38 577
418 392 Valdner Veiko Citroen team 02:51:13 286 576
419 1147 Kukk Kalle 02:51:18 287 575
420 571 Männa Margus 02:51:27 288 574
421 450 Leppik Janec HVSK 02:51:33 289 573
422 510 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 02:51:35 290 572
423 747 Wells David 02:51:40 17 571
424 744 Lõkk Raivo 02:51:54 291 570
425 738 Salm Juhan 02:51:54 29 569
426 621 Raidma Madis 02:51:56 292 568
427 581 Krumins Ingus club A2 02:51:57 293 567
428 691 Asi Antti 02:51:59 294 566
429 683 Lubi Ain 02:52:05 295 565
430 603 Tähiste Tarmo 02:52:12 296 564
431 517 Järve Marek 02:52:14 297 563
432 490 Rikka Tarmo Uniprint 02:52:15 298 562
433 466 Oja Meelis LPSK 02:52:20 299 561
434 710 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 02:52:42 39 560
435 552 Kuusk Anti Püha Loomaaed II 02:52:43 40 559
436 501 Kabonen Tiit 02:52:44 18 558
437 650 Laanemäe Kaur KJK 02:52:45 30 557
438 620 Johanson Oliver Veloplus 2 02:53:07 300 556
439 448 Tooming Andreas Hansura Racing Team 02:53:09 301 555
440 664 Jõesaar Margus www.nukukodu.ee 02:53:14 302 554
441 562 Valgerist Allan Trassid 02:53:23 303 553
442 561 Laine Allan Vennad-Dahl III 02:53:33 304 552
443 638 Jõgi Marek 02:53:40 305 551
444 712 Kuningas Kalmer HVSK/Rannaauto 02:53:47 41 550
445 627 Pärnik Tea AREAL team 02:53:49 2 549
446 778 Kapp Riho Ambla SK 02:53:50 3 548
447 637 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 02:53:56 306 547
448 626 Mälter Meelis Harju Elekter 02:53:57 307 546
449 717 Saar Kaido Püha loomaaed 02:53:57 308 545
450 616 Ojamaa Oliver 02:53:59 309 544
451 1189 Rõõmussaar Avo Arco Vara 02:54:00 310 543
452 522 Lippur Bruno 02:54:02 311 542
453 770 Elbrecht Erki xtri:m3 02:54:03 312 541
454 424 Soots Reino Q-haus 02:54:09 313 540
455 579 Sildnik Hando Elion 1 02:54:11 42 539
456 715 Undusk Martin 02:54:28 314 538
457 578 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Tsälba 02:54:33 315 537
458 512 Jõekäär Madis 02:54:33 31 536
459 611 Kõdar Martin 02:54:39 316 535
460 726 Olesk Raul 02:54:42 19 534
461 610 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirioi 02:55:23 317 533
462 753 Pohlak Rauno Veloplus 2 02:55:36 318 532
463 615 Põllendik Rait Nordea Pank 02:55:40 319 531
464 569 Aule Krister 02:56:02 320 530
465 572 Kändmaa Kaido 02:56:06 321 529
466 1167 Kooskora Toomas 02:56:07 10 528
467 669 Pajur Maarek Itella Logistics 02:56:14 322 527
468 646 Sirak Kaimo 02:56:30 323 526
469 1092 Kreegimets Janis 02:56:33 324 525
470 539 Kangilaski Taivo EE SK I - Vanad Kalad 02:56:35 325 524
471 649 Nõmmiste Sulev 02:56:37 326 523
472 545 Suurman Herkki 02:56:38 43 522
473 487 Voolaid Peeter UPM Otepää Vineeritehas 02:56:47 11 521
474 567 Ilves Ago Väike-Maarja RSK 02:56:53 44 520
475 410 Jõekäär Märt 02:56:58 45 519
476 604 Raidma Rainer 02:56:59 327 518
477 732 Miljajev Kirill 02:57:00 328 517
478 639 Pruuel Ando 02:57:01 46 516
479 763 Jaaska Sven Elion 2 02:57:16 329 515
480 1191 Karo Erko 02:57:16 330 514
481 558 Nõmmik Jaanus 02:57:27 331 513
482 884 Saul Udo 02:57:39 332 512
483 762 Eilmann Tanel 02:57:45 333 511
484 736 Lehtla Andres xtri:m3 02:57:45 334 510
485 609 Sisask Riivo 02:57:51 335 509
486 531 Birkentala Raivita 02:57:52 3 508
487 702 Kuhi Tõnu 02:57:59 336 507
488 1001 Riisalu Rein 02:58:08 337 506
489 685 Tõnov Tauri-Dag Costa Bicicleta 02:58:08 47 505
490 725 Põder Raivo HVSK/Kuninga Salong 02:58:26 338 504
491 553 Aruvee Ülar ILOPRINT Team 02:58:29 339 503
492 589 Kaar Meelis HAWAII EXPRESS Võru 02:58:41 340 502
493 661 Aamisepp Andres 02:58:44 341 501
494 623 Küünal Jaan 02:58:45 20 500
495 506 Sootla Indrek 02:58:50 342 499
496 489 Seeder Heldur-Valdek Jaan Künnapi Alpinismiklubi 02:58:51 21 498
497 703 Peik Ervin 02:58:51 48 497
498 794 Martin Kaupo Kesko Agro IV 02:58:56 343 496
499 667 Raidvee Priit 02:59:06 49 495
500 666 Leeduks Raul Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 02:59:08 33 494
‹‹ Tagasi
Rakke EEC 2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Neeme, , 21.08.2007 14:50
Nimed ja näod saab kokku panna ka tulemuste lehel nime taga oleval fotoka ikoonil klikates :)
Neeme, , 17.08.2007 10:07
ORKUTIS olemas ka Elion Estonian Cup-i nimeline communiti, et saaksime nimed ja näod kokku panna!
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:29
kui kellelgi on pilte Rakke maratonist, eriti autasustamisest Oleksin väga tänulik ja kindlasti huvituksin neist. Ja muidugi ka tasu oleks kindlustataud ;)
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:24
eile õhtuks sai praktiliselt kogu "asi" kokkupakitud. Veel on jäänud poolelt rajalt koristada turgutusvahendite pakendid ja ümbrispaberid siis võib maratoni lõppenuks lugeda. Tänan siinkohal võistlejaid, kes sellel palaval päeval tee Rakkesse ettevõtsid ja võistlusest, võistluse tegid. Meie väikese koha jaoks on see ikka suur pidu, kui niipalju külalisi korraga saabub:)) Tänud veelkord korraldajate poolt ja kohtumiseni Rakveres ja Jõulumäel
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:12
leitud on : 1. sigma sport kompu, (57,1 näiduga) hall 2. kiiver mida siin otsiti juba 3. sigma sport pulsoka vöö 4. sadulakott scott(eblad, kuuskandid, lohv) 5. sadulakott (lohv ja mustad eblad kilesse pakituna) Rohkem väärtuslikku tavaari hetkel minu käsutuses pole. Mitmed asjad olen jõudnud juba omanikele kätte toimetada.
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:02
Lapsevanemale- kontrollisin kõik nimekirjad ise üle. Kedagi puudu pole peale 3 katkestaja ja 2 mittestartinu. Ka vanused klapivad reg. lehel olevatega,nimekirjast kedagi välja jäänud pole. Ainuke mida leidsin oli üks täheviga. Kui on tõesti mingi ebatäpsus palun ole hea ja teavaita sellest minu mailile
mina, , 15.08.2007 00:27
laudas ikka filmiti mitte ei tehtud pilte...minu teada!
Juss, , 14.08.2007 13:11
Sportfotos toimib praegu vist ainult numbri järgi otsin Rakke galeriist. Nime järgi ma ennast ei leidnud.
Kristjan, , 14.08.2007 13:08
Siis oli mul vale informatsioon, aga see selleks- teab kas tuleb pilte juurde? Praegu alles ca 1200!?
Jaanus, , 14.08.2007 13:08
Laudas tehti pilte küll. Et just fotograafi juures minu ees üks matkasõitja kukkus ning võttis vähe aega enda lahti harutamiseks, siis oli parajalt aega särki ning kiivrit võtteks sättida.


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE