estenglv
WAP version
Login form
60 km
32 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Raplamaa Rattamaraton (Hawaii Express Estonian Cup 4.etapp)
Aeg 04.07.2015
Koht Paluküla, Raplamaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 60 km
32 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2365 Roosmets Reigo 01:08:43 1
2 2008 Remmelgas Richard Spordiklubi CFC II 01:08:50 2
3 2007 Nõmm Karel Georg HKP NRK Racing 01:09:02 3
4 2017 Pruul Robin A.Le Coq Team 3 - noorratturid 01:11:56 4
5 2011 Kempi Sander HKP NRK Racing 01:12:49 5
6 2001 Premet Karl Brent Pärnu Kalevi Spordikool 01:13:15 6
7 2005 Kask Kren Smart Sport 01:13:15 1
8 2003 Lootus Stefan KUUSALU RATTAKLUBI 01:13:17 2
9 2009 Tikku Marko HKP NRK Racing 01:14:18 1
10 2010 Tuuna Toomas Rakvere Siplased 01:16:11 1
11 2026 Ärm Rait Porter Racing 01:16:36 7
12 2014 Oja Eero Mamily 01:16:47 2
13 2033 Mirzojev Artjom Spordiklubi CFC II 01:16:57 3
14 2019 Piirioja Kalle Egesten Metallehitused 01:17:44 3
15 2025 Mesi Joosep Pärnu Kalevi Spordikool 01:18:04 4
16 2027 Kull Rait Mamily 01:18:43 4
17 2023 Palu Ats ARENS 01:18:49 5
18 2028 Johanson Robert Spordiklubi CFC II 01:18:52 5
19 2061 Stimmer Sander Pärnu Kalev SK 01:18:52 6
20 2020 Pilv Armin Master Sport/Balt Bike 01:18:57 8
21 2034 Fjodorov Nikolai Omniva Spordiklubi 01:19:20 2
22 2039 Reila Rivo Mamily 01:19:31 6
23 2040 Lepp Ragnar Egesten Metallehitused 01:19:40 7
24 2067 Kalmer Andres A2K 01:19:46 8
25 2018 Oras Indrek ARENS 01:19:50 9
26 2038 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:20:22 10
27 2012 Mölder Veiko A.Le Coq Team 1 01:20:26 11
28 2030 Hein Eerik Küttering 01:20:27 12
29 2364 Linth Henn 01:21:05 13
30 2044 Kokka Gunnar 01:21:23 14
31 2090 Tõnismäe Marek Vanamõisa Suusaklubi 01:21:50 15
32 2032 Oot Anti AMPS/EXTREME SPORT 01:22:13 3
33 2041 Aun Ranno Mamily 01:22:23 16
34 2053 Mesi Marek 01:23:09 17
35 2047 Jullinen Tarmo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:23:19 18
36 2064 Riismann Andres 01:23:19 19
37 2357 Valdmäe Taavi 01:23:22 20
38 2066 Mägi Alar 01:23:45 21
39 2048 Mäe Mati HKP NRK Racing 01:23:49 22
40 2348 Kontus Oskar Smart Sport 01:24:02 7
41 2036 Kuik Robertino A&T Sport 01:24:07 23
42 2079 Dobolina Tatjana Spordipartner II 01:24:10 1
43 2055 Ojasalu Heiki 01:24:18 24
44 2363 Nõmmik Alar 01:24:30 25
45 2054 Puidak Peeter ARENS 01:24:36 26
46 2070 Tuisk Aidi Gerde KUUSALU RATTAKLUBI 01:24:38 1
47 2120 Kukk Agnes Spordipartner 01:24:41 1
48 2069 Tiisler Marko 01:24:45 27
49 2063 Helm Jaak AS Barrus 01:25:08 28
50 2094 Rahu Leo 01:25:13 29
51 2089 Keerberg Jaanus AMBLA SK 01:25:25 30
52 2366 Uibo Hermo 01:25:29 31
53 2050 Lepp Mart 01:25:35 4
54 2057 Rhede Kaarel Smart Sport 01:25:45 9
55 2049 Ja?kov Janek Fristeberg 01:25:50 32
56 2031 Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:25:59 10
57 2065 Uutar Mihkel A&T Sport 01:26:00 11
58 2077 Kupp Artur KUUSALU RATTAKLUBI 01:26:01 8
59 2091 Daniel Ken FastStop Team I 01:26:02 33
60 2103 Kangur Kadri Tervisesport naiskond 01:26:05 2
61 2111 Evendi Rando Marten Porter Racing 01:26:06 9
62 2108 Krusemann Martin A&T Sport 01:26:06 10
63 2122 Ader Christofer Porter Racing 01:26:07 11
64 2084 Rooden Märt 01:26:25 34
65 2082 Tungal Kermo 01:26:59 35
66 2099 Teder Egle Liivimaa Rattaklubi 01:27:06 3
67 2043 Märtin Liina Costa Bicicleta Chicas 01:27:21 2
68 2045 Koort Indrek Tervisesport 01:27:32 36
69 2199 Mjatsin Grigori Motus 01:27:38 37
70 2308 Tammjärv Arno AS Barrus 01:27:40 38
71 2142 Prants Aivar 01:27:44 39
72 2306 Salla Maik Pärnu Kalev SK 01:27:47 12
73 2093 Raag Erik Küttering 01:27:50 40
74 2339 Sipelga Silver 01:27:51 41
75 2068 Milistver Mairon Vennad-Dahl 01:27:53 13
76 2312 Järva Kert Smart Sport 01:28:03 14
77 2123 Tasane Madis SK KALJU RATTATIIM 01:28:03 42
78 2133 Tarum Tarvo 01:28:04 43
79 2078 Raiesmaa Eldur 01:28:10 44
80 2341 Rannala Ivar CFC 01:28:16 45
81 2354 Rostin Siim 01:28:24 46
82 2073 Kreegi Riivo Peetri Rattaklubi - Kirkeval 01:28:32 47
83 2088 Kaljula Aimar ARENS 01:28:37 48
84 2109 Säälik Kristofer Spordiklubi CFC II 01:28:38 15
85 2096 Ansip Ethel Spordipartner II 01:28:41 4
86 659 Poom Imre adrekad 01:28:42 49
87 2143 Annom Anti 01:28:44 50
88 2104 Kollo Risto 01:28:45 51
89 2102 Lemsalu Leho 01:28:46 52
90 2080 Pender Remo SK KALJU RATTATIIM 01:28:47 53
91 2163 Sarap Georg 01:28:49 54
92 2137 Malva Margus 01:28:52 55
93 2352 Lissmann Lauri 01:29:04 56
94 2328 Ammer Indrek 01:29:08 57
95 2113 Kohk Priit 01:29:13 58
96 2141 Jaago Aivar Tervisesport 01:29:13 59
97 2095 Ulm Erki 01:29:13 60
98 2072 Koppel Martin 01:29:15 61
99 2117 Kuus Maila A.Le Coq Team 2 01:29:32 5
100 2314 Rehi Arne 01:29:35 62
101 2170 Floren Kaupo 01:29:53 63
102 2135 Aavik Aivar 01:29:54 64
103 2132 Maandi Märt Jack & Coke 01:30:04 65
104 2287 Ojaveer Osvald Spordiklubi CFC II 01:30:15 16
105 2187 Järva Romek Smart Sport 01:30:28 66
106 2106 Kaasik Morten Columbus 01:30:29 67
107 2107 Põldma Egon Rae Rattaklubi 01:30:39 68
108 2060 Ohno Kaido ARENS 01:31:17 69
109 2130 Saar Andres 01:31:19 70
110 2118 Tungal Gunnar 01:31:24 71
111 2124 Kuslap Avo Paluküla Team 01:31:26 72
112 2189 Salumäe Norman Hawaii Expressi Rattasaadik 01:31:28 73
113 2195 Tarvis Peeter KoMo 2 01:31:46 74
114 2121 Asi Alvar A.A.T.ööriistalaenutus 01:31:55 75
115 2345 Rhede Margo 01:31:59 76
116 2126 Alusalu Matis Mamily 01:32:07 77
117 2150 Nõmtak Jan-Erik Laki Logistics 01:32:08 78
118 2350 Treier Eduard 01:32:22 79
119 2140 Õunpuu Harry Mehed Marsilt 01:32:27 80
120 2152 Potashenkova Svetlana Vooremaa Centrum Rattabaas naiskond 01:32:28 6
121 2129 Laas Eve Sparta Rattagrupp 01:32:47 3
122 2327 Jerjomin Daniil MTÜ Hansa Spordiklubi 01:32:53 81
123 2174 Püve Erki 01:33:06 82
124 2081 Jüriso Renee 01:33:07 83
125 2188 Tarassov Matvei Nõmme Rattaklubi 01:33:22 17
126 2101 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 01:33:47 7
127 2167 Mesteljainen Dmitri 01:33:50 84
128 2351 Nirgi Ahti SIPLASED 01:34:04 85
129 2172 Lige Ivari Baltic Agro 01:34:24 86
130 2360 Randma Lasse 01:34:24 87
131 2145 Sauman Silver Eesti Raudtee 01:34:36 88
132 2116 Mäesalu Märt A Le Coq Team 01:34:39 89
133 2164 Paat Jürgen Tervisesport 01:34:41 90
134 2125 Õmblus Andrus Vennad-Dahl 01:34:48 91
135 2147 Kriis Karin Opel Thule ProTeam III 01:34:50 4
136 2155 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 01:35:17 5
137 2083 Enok Ergi HKP NRK Racing 01:35:30 92
138 2309 New Frederick 01:35:37 6
139 2149 Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas naiskond 01:35:40 5
140 2076 Pesor Kaur KoMo 01:35:42 12
141 2204 Reiska Robert 01:35:42 93
142 2153 Luik Margo 01:35:44 94
143 2326 Kaljurand Raido Mivo 01:35:44 95
144 2168 Meidla Marten Mihkel Redbike 01:35:47 18
145 2336 Piirimets Rauno 01:35:54 96
146 2191 Gornischeff Martin ARENS 01:36:02 97
147 2192 Mikk-Kirsme Martin 01:36:21 98
148 2165 Tormet Laura Porter Racing 01:36:22 2
149 2343 Riiel Avely 01:36:24 6
150 2196 Lepik Hillar 01:36:27 7
151 2310 Leppik Rait 01:36:30 99
152 2283 Tummeltau Maive Redbike Actual 01:36:44 8
153 2361 Raadla Kädi SK Sula 01:36:52 3
154 2362 Raadla Virgo SK Sula 01:36:54 100
155 2176 Nilp Enar SK Imavere Forss 01:36:57 101
156 2138 Kin Nikolai Eesti Raudtee 01:37:10 102
157 2367 Kovanen Karol EuroPark Pro 01:37:25 103
158 2157 Lahtvee Pärtel KUUSALU RATTAKLUBI 01:37:28 19
159 2286 Karjus Kaido SPARTA / ARTMAN RACING 01:37:33 104
160 2173 Paio Mario Skuba Eesti OÜ 01:38:05 105
161 2232 Pärt Margus 01:38:13 106
162 2148 Pilv Vilve Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:38:46 9
163 2154 Almre Alo 01:38:48 107
164 2332 Vahermäe Valdo Nõmme Rattaklubi 01:38:51 20
165 2319 Üksik Lembit 01:38:57 108
166 2159 Konkov Mattias 01:39:26 109
167 2186 Jõudu Urmo 01:39:46 110
168 2313 Lahe Marcel 01:40:10 111
169 2334 Volmerson Liina X-Sport Team / Hiieko 01:40:11 7
170 2207 Paring-Rannamägi Piia Peetri Rattaklubi - Kirkeval 01:40:12 10
171 2181 Nikonov Anti EuroPark Pro 01:40:35 112
172 2144 Floren Ron-Thorren Spordiklubi CFC II 01:40:39 21
173 2151 Väin Aino A2K 01:40:56 11
174 2169 Ukrainski Kadri 01:41:00 12
175 2178 Krutto Reigo Adduco Relocation 01:41:08 113
176 2218 Allik Erik 01:41:12 114
177 2160 Karp Raivo Mamily 01:41:29 115
178 2201 Hein Risto Küttering 01:41:38 116
179 2256 Karu Ott 01:41:41 117
180 2183 Avi Andrus Türi Rattaklubi 01:41:43 118
181 2325 Pauklin Roland 01:41:50 119
182 2333 Pärt Valdur 01:42:53 120
183 2197 Trunin Aleksei Cone Center 01:43:11 121
184 2237 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 01:43:32 8
185 2282 Mängel Marius 01:43:41 122
186 2097 Hussar Peep 01:44:07 123
187 2200 Evendi Kristi Ensto Ensek 01:44:14 13
188 2180 Rait Triin 01:44:21 14
189 2335 Matteus Erki Mivo 01:44:40 124
190 2210 Vaarpuu Andres HeliosM 01:44:42 125
191 2329 Bogdanov Sergei Motus 01:44:42 126
192 2208 Dooner Teet 01:44:55 127
193 2340 Ahas Ahto 01:44:59 128
194 2324 Martin Marko KoMo 01:45:13 22
195 2229 Kärp Margrit 01:45:24 15
196 2211 Elme Avo Raadio Uuno Cycling Team 01:45:40 129
197 2219 Leht Tarmo HeliosM 01:46:00 130
198 2344 Jürgen Ritaur 01:46:03 131
199 2318 Pobbol Raino 01:46:39 132
200 2292 Oras Mati 01:46:57 8
201 2161 Ollema Tarmo A.Le Coq Team 1 01:47:03 133
202 2203 Evert Helina Rimi Cycling Team 01:47:13 16
203 2346 Kepp Kaidu 01:47:30 134
204 2212 Eesmäe Geimo Küttering 01:47:34 135
205 2235 Ladvas Hanno Eesti BMW Klubi 01:47:56 136
206 2342 Viira Toomas 01:48:02 137
207 2227 Meidla Martin Mihkel Redbike 01:48:37 23
208 2338 Kuslap Gabriel Paluküla Tiim 01:48:49 138
209 2224 Pikkoja Birke 01:49:14 9
210 2311 Grossthal Siim 01:49:29 139
211 2221 Sardis Lauri MTÜ Windrox Spordiklubi 01:49:43 140
212 2285 Väljak Mari-Liis 01:50:23 10
213 2226 Leibak Kaire Hawaii Expressi Rattasaadik 01:50:32 11
214 2228 Listmann Kairi Costa Bicicleta Chicas 01:51:06 12
215 2230 Haarde Maiken ABB Spordiklubi 01:51:28 13
216 2330 Voksep Indrek 01:51:33 141
217 2323 Sirk Ragnar 01:52:37 24
218 2205 Miltop Rait HKP NRK Racing 01:52:42 142
219 2317 Tuisk Kristin Saku Õlletehase Spordiklubi 01:52:46 17
220 2236 Leht Kaupo HeliosM 01:52:47 143
221 2249 Igel Sirje 01:53:53 14
222 2231 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 01:54:01 144
223 2242 Speck Heidi 01:54:05 15
224 2243 Lusikas Karin CrossFit Tartu naiskond 01:54:46 16
225 2321 Pellis Margus 01:54:51 145
226 2290 Saar Marek 01:55:07 146
227 2353 Lauri Meelis 01:55:43 147
228 2220 Kukk Joanna-Kai Cerbos 01:56:21 4
229 2222 Miljan Anne MAN Sport Team 01:56:29 18
230 2316 Kiisk Katrin 01:56:55 19
231 2234 Pruul Marju 01:57:08 20
232 2250 Fjodorov Jüri 01:57:09 148
233 2225 Künnapuu Kaido EuroPark Pro 01:57:18 149
234 2355 Kulvietis Andrius 01:57:28 150
235 2215 Roos Rain KUUSALU RATTAKLUBI 01:57:37 25
236 2240 Lind Marju EuroPark 30 naiskond 01:58:00 21
237 2251 Märss Katrin CrossFit Tartu naiskond 01:58:32 17
238 2248 Käär Kätlin 01:58:37 22
239 2185 Mõrd Rando A.Le Coq Team 1 01:58:50 151
240 2291 Rooni Grete 01:59:18 18
241 2238 Heinmaa Anita 02:00:10 19
242 2246 Kaasik Arne Columbus 02:00:23 152
243 2331 Pere Mari 02:00:53 20
244 2239 Kuuseste Peeter 02:00:58 153
245 2255 Rooni Jaanus 02:01:12 154
246 2247 Heile Karin 02:01:17 23
247 2253 Karba Virge Vanalinna Ehitus 02:01:25 24
248 2261 Männik Olger 02:02:29 155
249 2368 Niinsalu Kristjan 02:02:37 156
250 2288 Veskimäe Riina Sportland Eesti AS 02:02:38 21
251 2260 Koppana Anzela 02:02:50 25
252 2281 Vilipõld Karl 02:03:02 157
253 2266 Tõnne Toomas 02:03:50 158
254 2320 Siimar Gregor KoMo 02:03:50 26
255 2252 Lahtvee Margit 02:04:26 26
256 2254 Matto Vallo 02:04:35 159
257 2356 Kaljula Kalle 02:06:02 160
258 2268 Keskülla Sirje Baltic Agro 02:08:54 27
259 2259 Puhang Mari Nõmme Rattaklubi 02:09:17 28
260 2273 Unt Kristjan EuroPark Pro 02:09:20 161
261 2265 Alus Christine 02:09:37 22
262 2289 Vaidila Algis OK Norma 02:10:25 162
263 2262 Koppel Merle 02:11:31 23
264 2270 Künnapuu Marje EuroPark 36 naiskond 02:14:22 29
265 2295 Puhm Grete ABB Spordiklubi 02:31:51 24
266 2267 Viirsaar Marianna Jack & Coke 02:33:05 25
267 2274 Normak Nele Jack & Coke 02:41:46 30
268 2278 Kaselaid Maarja EuroPark 30 naiskond 02:44:37 26
269 2302 Saul Kaie EuroPark 30 naiskond 02:46:56 31
270 2277 Sacik-Korn Kädi EuroPark 36 naiskond 02:51:19 32
271 2359 Link Taavi 02:59:47 27
272 2358 Mikk Marleen 03:00:46 28
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE