estenglv
WAP version
Login form
54 km
25 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
18. Tallinna Rattamaraton (MTBEST 2015 2.etapp)
Aeg 16.05.2015
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 54 km
25 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2001 Pajur Markus KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 00:50:37.10 1
2 2182 Luks Sven SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II 00:50:38.10 1
3 2005 Nirgi Robin 00:50:41.10 2
4 2004 Kreegimets Robin 00:50:52.30 3
5 2169 Palu Indrek 00:50:58.80 2
6 2009 Palts Bert KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 00:52:08.30 4
7 2012 Sarapuu Georg KALEVI JALGRATTAKOOL 00:52:14.60 1
8 2157 Pärtel Marco 00:52:45.10 3
9 2011 Sirvel Merili KALEVI JALGRATTAKOOL 00:54:10.30 1
10 2008 Tuuna Toomas 00:54:12.60 1
11 2010 Kozelski Daniel KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 00:56:33.40 5
12 2086 Tõnso Joosep CFC 00:56:33.60 6
13 2164 Pilv Armin 00:56:36.10 7
14 2040 Piirioja Kalle Egesten Metallehitused 00:57:20.60 4
15 2037 Vent Karl Mihkel 00:57:28.90 8
16 2013 Kask Kalle 00:57:32.10 5
17 2110 Sirvel Anet 00:58:03.20 2
18 2016 Pettai Mattias CFC 00:58:03.60 9
19 2020 Oot Anti amps extreme sport 00:58:04.40 2
20 2019 Fjodorov Nikolai Omniva Spordiklubi 00:58:04.90 3
21 2024 Lepp Ragnar Egesten Metallehitused 00:58:09.80 6
22 2018 Saarep Peeter 00:58:11.10 4
23 2095 Meitus Raivo 00:58:11.40 7
24 2023 Kaarjärv Maris 00:58:12.90 1
25 2021 Kalpus Germo 00:58:16.40 8
26 2101 Kõiv Kaspar 00:58:22.60 9
27 2027 Viskov Ruve 00:59:35.90 10
28 2015 Luige Marko KALEVI JALGRATTAKOOL 00:59:53.40 10
29 2179 Adur Antti 00:59:54.40 11
30 2036 Pokker Ranel 00:59:57.40 2
31 2038 Kaarjärv Marius 00:59:58.60 3
32 2026 Muizniece Anita 01:00:05.10 1
33 2030 Matvejeva Jana 01:00:16.40 2
34 2150 Keerberg Jaanus 01:01:08.40 12
35 2171 Vadam Mattias 01:01:11.40 13
36 2033 Ilus Andrus WestlineTeam 01:01:17.40 14
37 2034 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi 01:01:18.60 1
38 2105 Toomsalu Ilmar 01:01:23.90 15
39 2025 Parts Paul 01:01:39.40 11
40 2063 Joost Martin Equa-Afterone 01:01:46.60 16
41 2031 Anderson Sven 01:02:06.40 17
42 2028 Ütsik Johannes JYTS GROUP OÜ 01:02:07.10 18
43 2039 Tamm Tõiv 01:02:16.60 19
44 2043 Hiiesalu Priit 01:02:19.60 20
45 2029 Valk Hillar VOC 01:02:47.10 1
46 2014 Pruul Robin KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:03:01.90 12
47 2173 Homin Valeri 01:03:29.60 21
48 2046 Alamaa Alvar 01:03:42.60 22
49 2091 Pukk Mairo Karksi Jõud. 01:03:46.90 23
50 2041 Kaldma Toomas 01:03:54.90 24
51 2159 Jalast Paul 01:03:58.60 5
52 2053 Jaago Aivar 01:04:23.10 25
53 2108 Kriisa Tiina 01:04:39.60 2
54 2051 Sillaots Janar 01:05:48.90 26
55 2102 Kukk Agnes 01:06:20.80 3
56 2154 Kreegimets Rihard 01:06:22.60 27
57 2048 Majas Indrek 01:06:31.10 28
58 2161 Kukkur Margus 01:06:32.40 29
59 2076 Rostin Siim 01:06:36.90 30
60 2143 Kuusk Enn 01:06:56.10 2
61 2178 Merivee Matis 01:07:13.40 31
62 2181 Jalakas Anni 01:07:26.10 3
63 2057 Kapp Riho Ambla SK 01:07:28.60 3
64 2083 Laan Raido 01:07:48.40 4
65 2106 Matvejev Ahto 01:07:50.60 32
66 2055 Kase Andres 01:08:08.40 33
67 2166 Krutto Reigo 01:08:21.90 34
68 2104 Sammul Henri Ruuveni Spordiklubi 01:08:30.10 35
69 2059 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 01:08:31.40 4
70 2144 Oras Joel 01:08:33.90 36
71 2060 Ründva Vello 01:08:38.40 5
72 2068 Selter Ahto 01:10:01.10 37
73 2148 Soodla Urmas 01:10:04.40 38
74 2062 Vihalemm Jaan Ruuveni Spordiklubi 01:10:07.40 39
75 2109 Kurg Arko Elioni Spordiklubi 01:10:20.50 40
76 2107 Mängel Marius 01:10:22.10 41
77 2145 Kukke Heikki Kaera Antsud 2 01:10:27.10 42
78 2117 Keedus Triinu 01:10:41.80 1
79 2121 Veskimäe Riina Sportland Eesti 01:10:45.10 2
80 2111 Tiido Carolin 01:10:49.10 4
81 2137 Parve Ain 01:11:05.60 6
82 2103 Rinne Vahur 01:12:00.10 43
83 2158 Jalast Kalmer 01:12:53.60 44
84 2156 Tammjärv Viljar 01:13:43.60 45
85 2077 Veemees Age Promens 01:13:52.90 3
86 2118 Listmann Kairi SAAREFOOD 01:14:01.40 4
87 2073 Järveoja Helje 01:14:39.10 3
88 2176 Leming Indis 01:14:44.90 6
89 2116 Püve Erki 01:14:50.40 46
90 2138 Pellis Margus 01:14:58.10 47
91 2140 Härmaorg Tarmo 01:14:58.40 48
92 2175 Nelk Kalle 01:15:34.10 7
93 2146 Pauklin Roland 01:15:48.40 49
94 2082 Vallimäe Kristjan 01:16:22.60 50
95 2165 Kübar Helen 01:16:31.70 5
96 2114 Sindonen Reigo 01:16:44.60 51
97 2120 Oras Mati 01:16:49.10 8
98 2085 Piirisild Arik 01:17:34.10 52
99 2177 Lõhmus Mikk 01:17:42.40 53
100 2075 Kalpus Toivo 01:17:48.20 9
101 2151 Pobbol Raino 01:18:01.70 54
102 2113 Kikkerpill Erki 01:18:11.70 55
103 2133 Liske Juri 01:18:11.90 56
104 2115 Pikkoja Birke 01:18:44.70 6
105 2183 Prits Ahti 01:20:02.20 57
106 2163 Ladon Ants 01:21:18.20 58
107 2112 Silver Joosep 01:21:19.90 59
108 2170 Lepikson Kristin REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 01:21:22.70 7
109 2162 Himbek Marti 01:22:18.20 60
110 2155 Lutsoja Peeter 01:22:25.70 61
111 2071 Ojasild Kersti Johanna 01:23:22.20 5
112 2160 Merilo Pille-Riin Karupesa team 01:23:27.20 6
113 2087 Speck Heidi 01:23:41.20 8
114 2084 Matsalu Ken 01:24:32.90 62
115 2089 Fjodorov Jüri 01:25:00.70 63
116 2090 Kuusalu Raul Ruuveni Spordiklubi 01:26:05.20 64
117 2167 Kukk Joanna-Kai 01:26:12.40 7
118 2134 Haarde Maiken 01:26:14.20 9
119 2136 Klein Pille 01:26:37.20 4
120 2147 Vostrjakov Veiko 01:28:35.40 65
121 2093 Suitso Piret 01:31:19.70 5
122 2088 Sirk Kadri Ruuveni Spordiklubi 01:34:03.10 10
123 2092 Tobias Kaire 01:34:21.90 11
124 2168 Laasik Sten 01:35:38.20 66
125 2096 Ärmpalu Agnes Ruuveni Spordiklubi 01:35:58.70 12
126 2094 Lill Aiki 01:36:07.70 13
127 2142 Aupaju Pille 01:36:12.70 4
128 2124 Grünberg Eliina 01:42:28.50 5
129 2172 Maalt Marten 01:43:10.40 5
130 2122 Lumi Helina 01:43:10.50 2
131 2174 Maalt Markus 01:43:10.50 13
132 2139 Aaslaid Gerda-Annika 01:45:36.50 14
133 2180 Tammisto Aapo 01:45:36.70 7
134 2149 Roosaar Helena 01:47:28.20 15
135 2130 Tammeveski Anete 01:48:16.10 16
136 2131 Randma Jürgen 01:48:16.50 67
137 2135 Puhm Grete 01:53:58.80 17
138 2128 Kekk Marlis 01:53:58.90 3
139 2141 Aaslaid Kristi-Viivika 02:24:50.30 18
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE