estenglv
WAP version
Login form
54 km
25 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
18. Tallinna Rattamaraton (MTBEST 2015 2.etapp)
Aeg 16.05.2015
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 54 km
25 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 15 Pruus Peeter Rietumu Delfin 01:47:10.30 1
2 21 Arumägi Anti REDBIKE-ACTUAL 01:47:35.60 2
3 2 Austa Caspar 01:50:51.10 3
4 7 Pütsep Erki REDBIKE-ACTUAL 01:51:15.10 4
5 5 Maasikmets Alges 01:51:16.10 1
6 3 Ottender Sten-Erik Rietumu-Delfin 01:51:16.80 5
7 20 Kiskonen Siim SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:51:17.30 1
8 17 Saar Raido REDBIKE-ACTUAL 01:51:19.60 6
9 18 Sirvel Margus RR SIPLASED / LAADA CAFE 01:52:30.10 7
10 11 Tarassov Kirill SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:52:31.80 2
11 1 Sorokins Dimitriy Rietumu-Delfin 01:53:19.80 8
12 30 Ojavee Mart REDBIKE-ACTUAL 01:53:24.60 9
13 24 Balgabaev Ravshan Infocus Team 01:53:25.10 1
14 23 Kattai Kaupo 01:53:25.30 2
15 10 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 01:53:26.80 2
16 35 Puhm Reijo Rietumu-Delfin 01:53:26.80 10
17 25 Roskoss Janis REGO XC 01:53:27.20 3
18 27 Põldma Mirko RR SIPLASED / LAADA CAFE 01:53:27.20 11
19 64 Kull Andre CC Rota Mobilis 01:53:27.30 12
20 43 Tõnisson Tiimo REDBIKE-ACTUAL II 01:53:32.30 4
21 26 Markss Reinis REGO XC 01:53:37.10 13
22 31 Viksne Martins REGO XC 01:53:49.60 14
23 68 Roonet Risto Craft 01:53:57.60 15
24 36 Savisikk Kristjan REDBIKE-ACTUAL II 01:54:26.60 16
25 12 Schumann Riivo 01:54:27.30 17
26 98 Otsus Erki Ehitusmeister Rent OÜ 01:54:27.50 18
27 95 Elling Toomas REDBIKE-ACTUAL II 01:54:27.60 5
28 33 Nõmm Raivo Cyclon 01:54:27.80 19
29 28 Sepp Kristo REDBIKE-ACTUAL 01:54:41.80 20
30 42 Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:54:41.80 6
31 41 Pungar Urmas 01:54:59.10 21
32 32 Stalberg Tair SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:56:55.30 3
33 86 Laanemaa Kristjan Viimsi Rattaklubi 01:57:11.10 22
34 40 Nirgi Sten Eric SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:57:13.10 4
35 142 Sigus Marko 01:57:14.60 7
36 110 Laine Mihkel CC Rota Mobilis 01:57:19.60 23
37 69 Kozinets Daniil Narva Kutseõppekeskus 01:57:53.60 24
38 38 Poopuu Peeter X-SPORT TEAM 01:57:57.80 25
39 47 Vaab Ivar RR SIPLASED / WIRU AUTO 01:58:12.30 26
40 50 Rätsep Ain 01:58:37.80 8
41 48 Uuk Aimur RR SIPLASED / WIRU AUTO 01:58:39.60 1
42 57 Reiska Alar Haanja RK 01:58:50.30 2
43 53 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 01:58:51.30 3
44 58 Pukk Andre RR SIPLASED / WIRU AUTO 01:58:51.70 27
45 62 Koppelmaa Raul REDBIKE-ACTUAL II 01:58:53.80 9
46 46 Molev Juri Infocus Team 01:59:00.60 28
47 84 Põldmaa Alo Simuna SK / Talukartul.ee 01:59:04.60 29
48 56 Toome Roland RR SIPLASED / WIRU AUTO 01:59:11.10 4
49 59 Hirs Marek RR SIPLASED / LAADA CAFE 01:59:28.30 30
50 66 Ennok Tarmo Raadio Uuno CT 02:00:25.80 10
51 88 Õun Valdur 02:01:30.30 11
52 156 Kurvits Erko Keremeister 02:01:35.70 31
53 70 Sikk Matis 02:01:35.80 32
54 151 Märtson Mihkel Simuna SK / Talukartul.ee 02:01:39.30 33
55 109 Haava Henno GLASSDRIVE 02:01:42.30 12
56 85 Orlovski Peep 02:02:00.80 34
57 60 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:02:07.90 13
58 55 Strazdins Rego REGO XC 02:02:10.80 5
59 175 Pilv Meelis REDBIKE-ACTUAL II 02:02:12.80 35
60 74 Kazainis Viesturs 02:02:59.90 1
61 67 Saar Tõnis 02:03:58.80 36
62 97 Lemloch Kuido 02:04:07.80 6
63 149 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:04:08.10 14
64 49 Leigri Mehis RR SIPLASED / LAADA CAFE 02:04:11.60 37
65 90 Kull Agur 02:04:42.90 15
66 96 Leeman Tarmo REDBIKE-ACTUAL III 02:04:46.10 16
67 119 Ever Riho SAAREFOOD-2 02:05:03.80 7
68 140 Freiberg Sven 02:05:06.60 17
69 80 Romandi Arvi SAAREFOOD-1 02:05:08.80 38
70 75 Kolessov Jevgeni Infocus Team 02:05:08.90 39
71 103 Kõrge Toomas REDBIKE-ACTUAL III 02:05:09.30 40
72 416 Välk Martti 02:05:23.80 41
73 274 Sala Alar 02:05:27.30 42
74 71 Tupits Ivo RR SIPLASED / WIRU AUTO 02:05:35.30 8
75 78 Steinburg Greete REDBIKE / PURUSTAJA 02:05:47.80 1
76 105 Kool Inge REDBIKE / PURUSTAJA 02:05:49.10 1
77 115 Metsalu Merilin A&T sport team 02:05:55.60 2
78 314 Erm Margo 02:05:56.60 18
79 172 Kägu Hannes SAAREFOOD-1 02:05:58.30 9
80 169 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:06:05.30 3
81 158 Ebber Andrus RR SIPLASED / WIRU AUTO 02:06:05.40 10
82 73 Maidla Janek velo clubbers 02:06:36.40 43
83 107 Rikkas Henrik 02:06:58.60 4
84 104 Rebas Raido 02:07:01.60 19
85 79 Kuresoo Rain 02:07:20.30 44
86 183 Kozilans Guntis 02:07:29.40 5
87 177 Kollo Tiit 02:07:49.90 6
88 83 Danilas Meelis Fixus VIP Team 02:07:59.90 11
89 87 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:08:43.10 45
90 112 Grabbi Toomas Glamox 02:08:43.60 46
91 106 Sondors Kristaps REGO XC 02:08:57.40 47
92 286 Kolk Hannes 02:09:14.40 20
93 91 Sauga Indrek 02:09:31.10 21
94 136 Bagajev Nikolai 02:09:33.40 48
95 114 Mõttus Raivo PURUSTAJA 02:09:37.60 2
96 113 Rätsep Peeter RR Siplased / WIRU AUTO 02:09:50.10 7
97 131 Suviorg Siim PURUSTAJA 02:09:52.10 49
98 181 Suokas Heikki 02:09:55.90 50
99 120 Eilo Enno RAKKE GIANT TEAM 02:09:56.90 8
100 144 Eensalu Agris SK Pleki Pande 02:09:58.90 51
101 118 Sildvee Märt RR SIPLASED / LATER 02:10:04.90 52
102 37 Tamm Margo 02:10:09.60 53
103 129 Elo Armas 02:10:20.40 12
104 160 Lapidus Boris 02:10:29.10 22
105 257 Rohtla Kaspar 02:10:48.60 54
106 235 Kimmel Raiko SAAREFOOD 02:11:41.10 55
107 138 Kuusk Tanel 02:11:56.40 23
108 116 Vilonov Jaak Vabajooks 02:12:29.60 56
109 123 Doman Andrei Infocus Team 02:13:02.90 57
110 122 Beljajev Vladimir 02:13:09.40 13
111 111 Viigipuu Toomas 02:13:09.60 3
112 139 Puusepp Karlis 02:13:25.10 58
113 44 Sildvee Madis RR SIPLASED / LAADA CAFE 02:13:38.40 59
114 284 Kerner Argo velo clubbers 02:13:40.10 14
115 433 Eelmets Indrek 02:13:41.60 60
116 99 Malsroos Mait 02:13:41.90 15
117 306 Annion Silver 02:13:51.80 61
118 126 Nirgi Siim RR SIPLASED / METSAHAKE 02:13:53.60 62
119 378 Kivaste Pärt 02:13:54.10 63
120 143 Kanistik Heiki SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II 02:13:55.10 24
121 133 Puhke Raivo Eesti Raudtee 02:13:59.60 16
122 162 Vaikmaa Siim 02:14:51.90 64
123 427 Zaletajev Toomas 02:14:55.60 25
124 203 Padosepp Siim Rõuge Racing Team 02:15:00.40 65
125 198 Leino Peep 02:15:01.60 66
126 135 Kiigemägi Andres RAKKE GIANT TEAM 02:15:08.90 4
127 124 Lõiv Janika CYCLON 02:15:12.90 3
128 125 Lõiv Urmas 02:15:13.40 67
129 154 Hirs Janek RR SIPLASED / LATER 02:15:15.10 68
130 421 Tinno Margus velo clubbers 02:15:26.10 26
131 283 Kivi Teemar Kayaba 02:15:37.90 17
132 224 Eskla Anti HaanjaRrattaklubi 02:16:02.90 27
133 423 Sepp Tõnis 02:16:12.10 69
134 157 Paas Raigo SAQ SC 02:16:15.40 70
135 190 Sildaru Kalev lebo racing 02:16:19.10 5
136 185 Kotov Raul velo clubbers 02:16:20.40 18
137 121 Kasumets Kait Ruuveni spordiklubi 02:16:30.10 71
138 117 Rozenbergs Gunars 02:16:44.40 6
139 150 Visnapuu Tarmo SAAREFOOD-1 02:16:47.90 72
140 155 Räbus Elmo ITEE 02:17:06.90 19
141 171 Šapotšnikov Aleksei Narva Kutseõppekeskus 02:17:09.40 73
142 94 Puhu Sille CYCLON 02:17:15.10 2
143 296 Skirta Mark Viljandi rattaklubi 02:17:15.10 74
144 165 Mägi Margus 02:17:24.40 28
145 147 Perm Ivar PURUSTAJA 02:17:27.30 9
146 208 Toome Rita REDBIKE / PURUSTAJA 02:17:38.40 3
147 179 Kruusmann Ahto Raadio Uuno CT 02:17:39.90 29
148 188 Reinaste Ruve 02:18:17.60 75
149 390 Ilves Aivo Viljandi rattaklubi 02:18:29.60 76
150 258 Järve Marek 02:18:35.90 30
151 180 Kond Kuido RR SIPLASED / LATER 02:18:39.10 20
152 167 Aasmäe Arris 02:18:41.10 31
153 415 Arulaan Sten 02:18:53.10 77
154 134 Salm Juhan 02:18:54.40 78
155 153 Õispuu Mairis REDBIKE / PURUSTAJA 02:18:58.60 1
156 166 Kaik Jaanus PURUSTAJA 02:19:35.60 79
157 290 Kriisa Helar 02:19:54.10 32
158 414 Puusta Kert 02:20:00.60 80
159 282 Ollino Priit 02:20:03.90 81
160 184 Kuusk Aadu 02:20:14.90 10
161 323 Kalviste Tarmo Ryysak Team 02:20:32.40 21
162 432 Sigus Martin 02:20:39.60 82
163 389 Bondarev Igor 02:20:44.20 11
164 302 Lepik Sirje Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:20:50.40 2
165 148 Agu Rauno Põldotsa Rahvaspordiklubi 02:21:11.90 22
166 186 Vinogradov Vladimir 02:21:32.90 23
167 301 Piliste Andi RYYSAK TIIM 02:21:44.60 33
168 176 Pungas Helin REDBIKE / PURUSTAJA 02:21:50.10 4
169 146 Kuusma Mario Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:21:53.90 83
170 324 Israel Severin 02:22:08.60 84
171 173 Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 02:22:11.40 85
172 161 Rossman Kristo SK KALJU RATTATIIM 02:22:12.90 86
173 339 Paju Teet RAKKE GIANT TEAM 02:22:23.90 34
174 199 Kordmaa Henry 02:22:32.10 87
175 189 Ütt Andres 02:22:45.90 88
176 192 Losov Olev 02:23:31.40 24
177 141 Truus Roland 02:23:46.40 35
178 202 Võsu Steve Westline Team 02:24:06.90 89
179 407 Mõek Madis SK Pleki Pande 02:24:11.40 90
180 297 Kibin Allan 02:24:16.60 12
181 435 Maalt Marko 02:24:19.90 25
182 168 Pärnamets Aivar RAKKE GIANT TEAM 02:24:28.60 26
183 212 Kahu Vahur 02:24:48.10 27
184 214 Reinik Vello Püha Loomaaed 02:24:51.40 28
185 193 Valgma Raini SAQ SC 02:25:03.10 36
186 210 Pokker Urmas 02:25:12.70 13
187 220 Mällas Tanel 02:25:17.10 91
188 92 Greenbaum Marko 02:25:43.10 92
189 200 Agarkov Maksim Narva Kutseõppekeskus 02:25:46.40 93
190 299 Joost Eddi 02:26:12.10 37
191 316 Sidorov Vladimir 02:26:13.40 7
192 206 Joost Janno Equa-Afterone 02:26:16.90 29
193 163 Kirch Mareck 02:26:34.10 94
194 194 Kaupmees Margus 02:26:50.40 95
195 319 Soosalu Karen velo clubbers 02:27:00.10 14
196 196 Romanovskis Raimonds 02:27:02.90 15
197 419 Trumm Aron 02:27:23.40 96
198 108 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 02:27:44.70 97
199 201 Küttis Sven 02:28:06.90 30
200 197 Berzins Juris 02:28:51.20 8
201 89 Tamm Bruno CCRM 02:29:19.90 38
202 289 Eensalu Anders SK Pleki Pande 02:29:29.90 98
203 170 Tammemägi Jaak 02:29:43.90 31
204 209 Liivet Lauri 02:29:56.40 99
205 305 Ojaliiv Madis 02:30:05.20 100
206 298 Uus Rainer 02:30:18.70 101
207 434 Lillsoo Rain 02:30:24.40 32
208 293 Pletiens Ilgvars 02:31:03.90 9
209 303 Multer Karl 02:31:14.40 102
210 294 Krooni Ragnar GLASSDRIVE 02:31:23.70 103
211 222 Venno Valdek 02:31:52.90 33
212 308 Jürgenson Erkki 02:32:36.20 104
213 221 Korb Indrek 02:32:38.40 39
214 195 Eerik Tarmo SAAREFOOD-1 02:32:49.20 105
215 393 Kuus Jürgen 02:32:53.70 106
216 295 Uuetalu Tavo Metsasõbrad 02:33:26.70 10
217 334 Alumaa Priit 02:33:44.90 34
218 239 Tamm Vaido 02:33:45.70 40
219 357 Märtin Liina SAAREFOOD-2 02:33:47.40 4
220 292 Elur Sven Viljandi Rattaklubi 02:33:56.40 107
221 216 Haas Marco SAQ SC 02:33:58.10 35
222 328 Mikk Andrus 02:34:20.70 36
223 226 Hanson Tarmo Promens 02:34:27.40 108
224 383 Vierland Allan 02:34:34.40 41
225 317 Mänd Hannes 02:34:34.70 42
226 237 Laidver Eike SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II 02:34:36.90 5
227 182 Lepiksaar Madis RR SIPLASED / LATER 02:34:37.60 109
228 234 Haas Steve 02:34:40.70 16
229 232 Kulm Urmas 02:34:50.40 37
230 304 Manninen Ergo RR SIPLASED / LATER 02:34:52.40 110
231 174 Prants Aivar Eesti Raudtee 02:35:15.40 111
232 230 Hagen Peeter 02:35:51.70 11
233 320 Vain Ermet SK Error United 02:35:59.40 112
234 425 Veenendaal Matthijs 02:36:27.40 43
235 229 Must Margus 02:36:29.70 113
236 327 Oissar Karl 02:36:40.20 12
237 332 Keär Andres RAKKE GIANT TEAM 02:37:05.90 17
238 408 Tuisk Tõnu Jõelähtme Singel 02:37:18.40 114
239 329 Sarv Riho 02:37:24.90 38
240 430 Henning Martin 02:37:30.40 44
241 246 Vister Rainer Purustaja 02:37:59.90 115
242 241 Suslov Marko GLASSDRIVE 02:38:05.70 116
243 326 Rammul Imre Lenn 02:38:21.70 117
244 347 Küünal Jaan 02:38:51.90 18
245 231 Remiküll Ragnar RR SIPLASED / METSAHAKE 02:38:55.20 39
246 287 Kiristaja Hendrik 02:40:30.40 118
247 236 Raamets Tõnis 02:41:01.10 45
248 247 Lumi Margus 02:41:41.20 46
249 285 Tammsaar Kristjan Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:42:17.40 119
250 402 Tammeveski Andres 02:42:18.40 47
251 228 Lõune Liis REDBIKE / PURUSTAJA 02:42:21.20 6
252 397 Must Üllar 02:42:23.40 120
253 242 Poller Peep 02:42:34.20 19
254 245 Kütt Vello Omniva Spordiklubi 02:43:32.90 40
255 333 Rõõmussaar Avo 02:43:39.70 48
256 331 Jürisaar Meelis 02:43:43.90 49
257 405 Jürisaar Merilin 02:43:52.90 3
258 288 Laanemets Raivo 02:44:03.90 121
259 321 Pensa Heiki Valio Eesti AS 02:45:11.40 13
260 348 Mikenberg Erkki RR SIPLASED / METSAHAKE 02:45:50.70 50
261 330 Pertel Tarmo 02:45:59.80 122
262 238 Püttsepp Kristjan 02:46:02.40 123
263 391 Ahman Danel 02:46:09.90 124
264 313 Tõnso Veiko 02:46:10.60 51
265 392 Lossev Andrei 02:46:24.20 125
266 262 Riiner Janek 02:46:42.20 126
267 356 Dugin Dmitri 02:47:08.20 127
268 219 Laur Severi Viljandi Rattaklubi 02:47:59.70 128
269 394 Borisov Sergey 02:48:03.20 20
270 249 Tuul Annika REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 02:48:09.10 5
271 248 Animägi Tiit 02:48:40.20 21
272 424 Trink Andres 02:48:49.20 41
273 404 Larens Sergei 02:48:51.20 42
274 243 Hallik Üllar 02:49:34.20 14
275 342 Leppik Rait 02:50:26.20 129
276 345 Kask Kert 02:51:01.70 130
277 269 Aupaju Tarmo 02:51:38.40 52
278 191 Tigane Raiko 02:51:40.70 131
279 278 Tummeltau Maive REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 02:51:56.20 6
280 309 Laugal Emil 02:53:18.10 132
281 260 Briedis Armands 02:53:27.10 53
282 318 Hirte Igors 02:53:27.70 54
283 349 Orupõld Erkki 02:54:03.20 133
284 355 Kivistu Margus 02:54:06.70 134
285 406 Lepp Olavi 02:54:53.10 135
286 344 Perling Andro SK Pleki Pande 02:55:08.70 136
287 399 Tähe Tõnis MTÜ Spordiselts 02:55:11.20 43
288 396 Põldsalu Siim 02:55:22.20 137
289 409 Pärnpuu Elvis 02:55:35.50 138
290 244 Müller Margus 02:55:36.60 139
291 267 Kolberg Kalle Narva Kutseõppekeskus 02:55:50.90 44
292 261 Valgemäe Hedvi REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 02:56:39.20 7
293 250 Mustonen Sille REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 02:56:41.70 7
294 358 Tull Tanel 02:56:55.20 140
295 291 Piirimägi Peeter 02:57:12.30 141
296 259 Murumets Priit 02:57:33.20 142
297 266 Pogoretski Erki 02:57:49.30 143
298 255 Paal Peet 02:57:51.70 15
299 336 Sepp Marika 02:58:06.20 8
300 412 Tempel Marju Matate SK 02:59:56.50 9
301 263 Tamkivi Tarmo 03:02:17.70 45
302 428 Liksor Aivo 03:04:02.70 16
303 418 Veelain Maikel 03:04:34.30 144
304 338 Soonpuu Hando 03:06:07.30 46
305 410 Veske Triin SAAREFOOD 03:06:44.40 8
306 268 Kahu Maili 03:06:58.70 10
307 398 Sauks Imre 03:07:12.30 55
308 422 Kepp Kaidu 03:08:40.30 22
309 307 Anari Ott 03:10:58.30 145
310 253 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 03:11:24.50 56
311 377 Övrebö Lohne Paal 03:11:30.30 146
312 352 Aimsalu Mart 03:12:10.80 47
313 272 Kivisikk Risto 03:14:06.50 147
314 400 Igel Sirje 03:15:53.80 11
315 401 Kaasik Kaupo 03:16:35.30 148
316 337 Kaskla Kuido PURUSTAJA 03:17:09.30 149
317 351 Arm Kristin 03:18:39.30 12
318 381 Karjane Lea 03:19:02.80 13
319 431 Leima Riivo 03:19:08.70 150
320 265 Ottender Uwe ITEE 03:21:56.50 48
321 385 Kahu Indrek 03:23:46.30 151
322 413 Peterson Indrek 03:25:43.90 152
323 426 Trops Janis 03:28:21.60 49
324 350 Grossthal Kaido 03:28:52.30 57
325 420 Linask Ivo 03:36:14.30 153
326 429 Toom Mihkel 03:38:33.80 154
327 275 Keel Tarmo 03:43:20.60 155
328 395 Borisova Tatiana 03:43:43.30 14
329 279 Tombu Katre 03:49:03.40 15
330 252 Allik Marko 03:49:44.40 156
331 380 Lauri Meelis 03:54:10.40 23
332 277 Veel Villu Spordiklubi Maailmarändurid 03:56:38.30 58
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE