estenglv
WAP version
Login form
52 km
25 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 23 Aug 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15. Mulgi rattamaraton (MTBEST 1. etapp)
Aeg 03.05.2015
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 6 Sorokins Dimitriy 01:45:40.300 1
2 2 Austa Caspar 01:47:07.600 2
3 412 Ottender Sten-Erik 01:47:11.800 3
4 7 Tarvis Peeter 01:47:29.600 4
5 1 Maasikmets Alges 01:49:22.800 1
6 22 Tarassov Kirill SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:49:23.500 1
7 13 Schumann Riivo Amps Extreme Sport 01:49:24.200 5
8 14 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 01:49:32.600 6
9 20 Saar Raido REDBIKE-ACTUAL 01:49:44.800 7
10 25 Sirvel Margus RR SIPLASED / LAADA CAFE 01:51:11.800 8
11 30 Randma Kristjan VO2 Specialized CC 01:52:35.600 9
12 21 Arumägi Anti REDBIKE-ACTUAL 01:52:38.800 10
13 9 Tamkõrv Helmet 01:52:52.600 11
14 29 Balgabaev Ravshan Infocus Team 01:53:39.600 1
15 18 Kattai Kaupo 01:53:41.300 2
16 40 Roskoss Janis 01:53:57.800 3
17 45 Markss Reinis 01:54:11.100 12
18 27 Sala Raivo 01:54:18.300 2
19 12 Puu Henno 01:54:31.600 4
20 34 Sepp Kristo REDBIKE-ACTUAL 01:55:37.300 13
21 354 Ojavee Mart REDBIKE-ACTUAL 01:55:40.300 14
22 99 Viksne Martins REGO XC 01:56:08.900 15
23 50 Nõmm Raivo 01:56:14.100 16
24 149 Tõnismann Carl Pärnu Kalev SK 01:56:39.100 2
25 44 Savisikk Kristjan REDBIKE-ACTUAL II 01:56:45.900 17
26 26 Karu Virgo SAAREFOOD-1 01:57:02.600 3
27 28 Tamm Margo 01:57:25.900 18
28 71 Poopuu Peeter X-SPORT TEAM 01:58:33.900 19
29 52 Sinisalu Ever 01:58:37.600 20
30 19 Põldma Mirko RR SIPLASED / LAADA CAFE 01:58:42.100 21
31 49 Nirgi Sten Eric SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:58:43.100 3
32 51 Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:58:44.900 5
33 33 Post Margo 01:58:47.600 22
34 46 Sildvee Madis RR SIPLASED / LAADA CAFE 01:58:51.100 23
35 23 Erikson Toomas REDBIKE-ACTUAL 01:58:59.900 24
36 32 Tõnisson Tiimo REDBIKE-ACTUAL II 01:59:16.600 6
37 36 Kollo Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:59:29.900 25
38 39 Molev Juri INFOCUS TEAM 01:59:39.400 26
39 31 Pungar Urmas 01:59:50.100 27
40 60 Raag Kaupo 02:00:30.100 28
41 199 Varik Joan Markus Pärnu Kalev SK 02:00:41.100 4
42 38 Vaab Ivar RR SIPLASED / WIRU AUTO 02:00:44.400 29
43 48 Uuk Aimur RR SIPLASED / WIRU AUTO 02:00:47.400 1
44 54 Leigri Mehis RR SIPLASED / LAADA CAFE 02:00:47.900 30
45 17 Alitis Uldis 02:01:37.900 31
46 63 Pedari Aimar 02:01:40.400 2
47 396 Rätsep Ain Spordipartner 02:02:06.400 7
48 202 Kivioja Raimo RR SIPLASED / LAADA CAFE 02:02:18.600 32
49 131 Lukertšenko Mihhail 02:02:46.600 33
50 72 Adusoo Jaanus REDBIKE-ACTUAL II 02:02:50.600 4
51 37 Brokans Raimonds 02:03:14.100 34
52 62 Sarv Jaanus 02:03:23.100 5
53 117 Ord Tõnu REDBIKE-ACTUAL 02:03:23.200 6
54 43 Strazdins Rego REGO XC 02:03:44.600 7
55 57 Toome Roland RR SIPLASED / WIRU AUTO 02:04:08.400 8
56 69 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:04:20.100 3
57 56 Pukk Andre RR SIPLASED / WIRU AUTO 02:04:45.100 35
58 80 Birkants Roberts 02:05:15.600 36
59 4 Pütsep Erki REDBIKE-ACTUAL 02:05:22.900 37
60 145 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:05:33.600 8
61 148 Nõgel Tõnis ITEE 02:05:45.600 38
62 64 Koppelmaa Raul REDBIKE-ACTUAL II 02:05:49.900 9
63 61 Luks Sven SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II 02:06:09.600 9
64 102 Rohtma Valdek SAAREFOOD-1 02:06:15.600 39
65 65 Pelska Sten hawaii express 02:06:39.400 5
66 92 Ennok Tarmo Raadio Uuno CT 02:06:44.100 10
67 409 Kaur Väino Sindi Kalju 02:06:49.100 10
68 68 Saar Tõnis 02:06:54.100 40
69 336 Kozinets Daniil Narva Kutseõppekeskus 02:07:47.100 41
70 81 Sikk Matis 02:07:56.900 42
71 88 Tupits Ivo RR SIPLASED / WIRU AUTO 02:08:08.400 11
72 105 Maidla Janek 02:08:16.900 43
73 138 Kazainis Viesturs 02:08:26.400 1
74 75 Kolessov Jevgeni Infocus Team 02:08:31.400 44
75 94 Kärner Mart 02:08:36.100 12
76 67 Kõiv Marek SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II 02:08:40.400 45
77 74 Steinburg Greete REDBIKE / PURUSTAJA 02:08:47.400 1
78 219 Kuresoo Rain 02:08:47.400 46
79 139 Romandi Arvi SAAREFOOD-1 02:08:47.900 47
80 78 Kaljumäe Aivo LAAM Kinnisvara 02:09:02.600 11
81 104 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 02:09:21.100 48
82 167 Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II 02:10:06.100 12
83 84 Põldmaa Alo Simuna SK / Talukartul.ee 02:10:18.400 49
84 118 Mees Janar 02:10:23.900 13
85 400 Paldra Georg Peeter 02:10:26.900 50
86 58 Pavlov Alexey 02:10:32.400 51
87 90 Orlovski Peep 02:10:39.900 52
88 76 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:10:44.400 53
89 35 Vähi Markus 02:11:08.600 54
90 129 Jürmann Kevo haanja rattaklubi 02:11:25.900 55
91 53 Maarits Andres 02:11:41.100 14
92 97 Õun Valdur 02:11:51.400 15
93 351 Rei Tarmo 02:12:02.600 16
94 103 Tamm Bruno CCRM 02:12:09.600 17
95 77 Suluste Jüri 02:12:15.600 4
96 95 Kull Agur 02:12:27.400 18
97 82 Sauga Indrek 02:12:38.100 19
98 155 Aule Krister JCI Viljandimaa 02:13:20.900 56
99 86 Aas Andres ITEE 02:13:31.900 57
100 73 Uibokand Janelle CYCLON 02:13:39.900 2
101 87 Puhu Sille CYCLON 02:13:52.100 1
102 177 Viitmaa Alar OK Lehola 02:14:12.900 13
103 91 Leeman Tarmo REDBIKE-ACTUAL III 02:14:16.400 20
104 106 Pukk Marko Cyclon 02:14:19.200 58
105 130 Paju Jaanus A&T SPORT Deam 02:14:26.900 59
106 114 Malsroos Mait 02:14:36.400 14
107 157 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:14:41.900 60
108 122 Angerma Meelis 02:14:43.900 61
109 363 Kikkas Simmo 02:14:54.900 21
110 89 Lood Illar Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:15:07.600 62
111 178 Tammsoo Erik REDBIKE-ACTUAL III 02:15:35.900 22
112 116 Kõrge Toomas REDBIKE-ACTUAL III 02:15:37.100 63
113 147 Miller Mait 02:15:40.900 23
114 96 Kalda Toomas TVJ 02:15:43.200 64
115 79 Kool Inge REDBIKE / PURUSTAJA 02:15:45.900 2
116 243 Sondors Kristaps REGO XC 02:16:02.600 65
117 156 Rikkas Henrik 02:16:05.900 5
118 201 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 02:16:11.600 66
119 83 Haava Henno GLASSDRIVE 02:16:16.600 24
120 108 Viigipuu Toomas 02:16:33.900 2
121 405 Pärtel Marco Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:16:42.100 25
122 137 Grabbi Toomas Glamox 02:16:50.400 67
123 296 Rätsep Peeter RR Siplased / WIRU AUTO 02:16:52.400 6
124 144 Mõttus Raivo PURUSTAJA 02:17:05.400 3
125 111 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:17:09.600 26
126 404 Metsalu Merilin A ja T Sport IV 02:17:50.400 3
127 198 Vilonov Jaak Vabajooks 02:18:14.200 68
128 228 Rozenbergs Gunars 02:18:16.400 4
129 128 Sildvee Märt RR SIPLASED / LATER 02:18:23.700 69
130 236 Metsva Mart 02:18:26.200 70
131 120 Vender Andrus SK Cyclon 02:19:01.200 71
132 59 Danilas Meelis Fixus VIP Team 02:19:15.200 15
133 98 Eiger Rein Cyclon 02:19:23.700 27
134 285 Eilo Enno RAKKE GIANT TEAM 02:19:25.200 7
135 158 Kasumets Kait Ruuveni spordiklubi 02:19:39.400 72
136 133 Beljajev Vladimir 02:20:47.700 16
137 408 Varblane Kärolin TÜ ASK 02:20:52.900 1
138 382 Müür Hans-Patrick Pärnu Kalev SK 02:20:53.400 6
139 196 Lõiv Janika CYCLON 02:21:17.200 4
140 224 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team 02:21:17.400 73
141 234 Aus Andres 02:21:18.900 28
142 406 Mägi Allan 02:21:38.700 29
143 200 Nirgi Siim RR SIPLASED / METSAHAKE 02:21:40.900 74
144 221 Kumm Karl-Erik 02:21:42.200 7
145 142 Järveoja Jaanus 02:21:49.400 8
146 183 Elo Armas 02:21:55.700 17
147 159 Milistver Meelis Vennad-Dahl 02:21:56.900 30
148 179 Suviorg Siim PURUSTAJA 02:22:16.400 75
149 162 Kiivit Lauri Promens 02:22:19.900 76
150 124 Puhke Raivo Eesti Raudtee 02:22:30.200 18
151 280 Salm Juhan 02:22:38.700 77
152 186 Kiigemägi Andres RAKKE GIANT TEAM 02:22:53.900 5
153 193 Bagajev Nikolai 02:23:03.700 78
154 417 Baltaisbrencis Janis Volkswagen - Veloprofs.lv 02:23:08.200 79
155 274 Burov Roman 02:23:37.400 19
156 340 Mõttus Risto PURUSTAJA 02:23:55.400 80
157 47 Hirs Marek RR SIPLASED / LAADA CAFE 02:23:55.900 81
158 264 Kuusk Tanel 02:24:20.400 31
159 170 Nikitin Juri Infocus Team 02:24:30.700 82
160 180 Puusepp Karlis 02:24:35.200 83
161 190 Truus Roland 02:24:37.900 32
162 397 Eelma Tõnu 02:24:42.400 20
163 127 Eensalu Agris SK Pleki Pande 02:24:44.700 84
164 150 Lääne Meelis GLASSDRIVE 02:25:10.200 21
165 153 Kuusma Mario Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:25:16.400 85
166 261 Perm Ivar PURUSTAJA 02:25:28.900 9
167 407 Altin Enn Jooksuparter 02:25:39.200 33
168 172 Birkants Viesturs 02:25:48.200 10
169 175 Agu Rauno Põldotsa Rahvaspordiklubi 02:25:56.900 22
170 173 Visnapuu Tarmo SAAREFOOD-1 02:26:30.400 86
171 161 Šumanov Tiit 02:26:37.400 6
172 165 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 02:26:46.700 87
173 195 Õispuu Mairis REDBIKE / PURUSTAJA 02:26:52.600 2
174 119 Hirs Janek RR SIPLASED / LATER 02:27:03.900 88
175 393 Meri Martin Pringstore 02:27:23.900 89
176 237 Räbus Elmo ITEE 02:27:24.400 23
177 279 Paas Raigo SAQ SC 02:27:39.900 90
178 239 Mihkels Stanislav Dünamo 02:27:54.200 34
179 101 Katin Vladimir 02:28:17.200 7
180 174 Tuula Reeda CYCLON 02:28:44.900 3
181 140 Martinov Urmas 02:28:45.700 35
182 260 Sukk Gaspar 02:29:05.400 91
183 197 Järve Mihkel Elisa Spordiklubi 02:29:31.400 92
184 123 Kabonen Tiit RR SIPLASED / LATER 02:29:33.700 8
185 380 Lehemets Sten Jalgrattaklubi Viko 1 02:29:43.200 8
186 375 Rossman Kristo SK KALJU RATTATIIM 02:29:47.700 93
187 168 Vaikmaa Siim 02:29:51.700 94
188 192 Kirch Mareck 02:30:03.400 95
189 194 Mägi Margus 02:30:05.700 36
190 154 Mälgi Ailen CYCLON 02:30:13.200 4
191 187 Kaik Jaanus PURUSTAJA 02:30:17.500 96
192 245 Aasmäe Arris 02:30:28.700 37
193 146 Pärnamets Aivar RAKKE GIANT TEAM 02:30:33.400 24
194 163 Tammemägi Jaak 02:30:36.900 25
195 335 Šapotšnikov Aleksei Narva Kutseõppekeskus 02:30:49.700 97
196 212 Ots Silver Westline Team 02:30:58.900 98
197 248 Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 02:31:41.400 99
198 112 Uudeberg Tanel Simuna SK / Talukartul.ee 02:31:45.400 100
199 151 Prants Aivar Eesti Raudtee 02:31:50.400 101
200 218 Prants Raivo 02:31:51.700 102
201 373 Põrk Claid 02:31:55.400 103
202 353 Pungas Helin REDBIKE / PURUSTAJA 02:32:20.900 5
203 374 Ilves Filipp 02:32:26.700 38
204 240 Keernik Gunnar 02:32:45.200 39
205 189 Toomik Eeri 02:32:51.500 40
206 360 Süvari Tanel 02:32:58.400 26
207 246 Kimmel Robert 02:32:58.700 41
208 171 Kruusmann Ahto Raadio Uuno CT 02:33:04.400 42
209 181 Kond Kuido RR SIPLASED / LATER 02:33:11.400 27
210 209 Leppik Janec Trismile 02:33:17.700 28
211 126 Suokas Heikki 02:33:36.900 104
212 244 Lepiksaar Madis RR SIPLASED / LATER 02:34:30.200 105
213 361 Kozilans Guntis 02:35:25.400 11
214 184 Janke Maido ITEE 02:35:45.200 106
215 125 Johanson Raoul Tartu SK Velo 02:36:03.200 12
216 415 Kuusk Aadu 02:36:05.200 13
217 135 Kotov Raul 02:36:37.200 29
218 247 Vinogradov Vladimir 02:37:01.200 30
219 176 Reinaste Ruve 02:37:09.100 107
220 242 Ütt Andres 02:37:10.500 108
221 215 Sildaru Kalev lebo racing 02:37:48.0 9
222 205 Tigane Raiko 02:38:04.200 109
223 225 Lõsov Olev 02:38:10.700 31
224 411 Valgma Raini 02:38:20.200 43
225 348 Kaupmees Margus 02:38:34.200 110
226 241 Eerik Tarmo SAAREFOOD-1 02:38:54.300 111
227 252 Romanovskis Raimonds 02:38:58.700 14
228 388 Kütt Arti 02:39:02.500 112
229 222 Berzins Juris 02:39:16.200 10
230 344 Kordmaa Henry 02:39:17.700 113
231 306 Agarkov Maksim Narva Kutseõppekeskus 02:39:22.700 114
232 132 Peder Kert 02:39:26.200 115
233 256 Küttis Sven 02:39:29.500 32
234 204 Võsu Steve Westline Team 02:39:32.400 116
235 191 Padosepp Siim Rõuge Racing Team 02:39:41.200 117
236 253 Vene Birgo 02:40:39.100 118
237 270 Arikas Argo 02:40:43.500 119
238 355 Klaos Aiko SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II 02:40:59.400 120
239 233 Kotkas Erkki 02:41:22.500 44
240 266 Tikk Sten 02:41:22.700 121
241 206 Joost Janno Equa-Afterone 02:41:54.700 33
242 152 Toome Rita REDBIKE / PURUSTAJA 02:42:03.700 5
243 182 Liivet Lauri 02:42:13.200 122
244 160 Pokker Urmas 02:42:29.100 15
245 207 Reimaa Andrus ITEE 02:42:51.500 45
246 395 Hommuk Taavi 02:42:54.100 123
247 282 Kahu Vahur 02:42:54.700 34
248 293 Ronimois Ruttar 02:43:01.100 16
249 235 Reinik Vello Püha Loomaaed 02:43:09.500 35
250 343 Urb Tarmo 02:43:25.100 124
251 216 Haas Marco SAQ SC 02:43:29.700 36
252 290 Tasane Peeter SK Sindi Kalju 02:44:16.200 17
253 289 Tasane Madis SK KALJU RATTATIIM 02:44:42.200 125
254 214 Reiner Jaan 02:44:49.200 37
255 276 Laur Severi Viljandi Rattaklubi 02:45:05.200 126
256 300 Mällas Tanel 02:45:13.700 127
257 346 Tammoja Andrus 02:45:29.100 18
258 265 Korb Indrek 02:46:27.500 46
259 220 Venno Valdek 02:46:52.500 38
260 325 Anniko Reiko 02:47:06.500 128
261 383 Änilane Jane JCI Viljandimaa 02:47:12.500 6
262 267 Harjaks Tõnis 02:47:21.200 129
263 367 Moks Marin REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 02:47:24.700 6
264 394 Eelmets Indrek REDBIKE 02:47:26.200 130
265 210 Hanson Tarmo Promens 02:47:40.200 131
266 226 Robi Jaanus 02:47:49.500 47
267 254 Suija Eliise 02:47:50.200 7
268 232 Lõune Liis REDBIKE / PURUSTAJA 02:48:02.700 8
269 230 Tamm Andrus 02:48:46.700 39
270 365 Roosmaa Viljar 02:50:09.300 132
271 257 Must Margus 02:50:13.300 133
272 379 Kannel Martin Cybernetica AS 02:50:16.300 134
273 169 Hagen Peeter 02:50:17.500 11
274 185 Remiküll Ragnar RR SIPLASED / METSAHAKE 02:50:25.200 40
275 251 Põder Raivo 02:50:34.700 48
276 414 Kulm Urmas 02:50:37.200 41
277 362 Olesk Gert 02:50:44.500 49
278 281 Vagel Jaanus 02:50:48.200 135
279 413 Raidvee Priit 02:51:28.700 42
280 259 Vares Ahti 3 AIR 02:51:39.700 50
281 262 Mainsoo Rene 02:51:55.200 136
282 298 Õunap Valdo 02:52:12.400 19
283 403 Haas Steve vanad kärsad sk 02:52:15.300 20
284 410 Randpere Janno 02:52:44.300 51
285 317 Raamets Tõnis MTÜ Hõberatas Rattaklubi 02:52:59.400 52
286 217 Kirbits Indrek 02:53:33.400 53
287 307 Laidver Eike SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II 02:53:50.700 9
288 229 Püttsepp Kristjan 02:55:14.500 137
289 339 Tamm Vaido 02:55:34.200 54
290 319 Rein Siim 02:55:56.400 138
291 271 Tensing Tamur SK Pleki Pande 02:56:43.800 43
292 287 Suslov Marko GLASSDRIVE 02:56:46.500 139
293 416 Änilane Juhan 02:57:28.800 12
294 272 Poller Peep 02:57:40.800 21
295 278 Kütt Ago 02:58:05.400 140
296 389 Mardim Mario 02:58:37.800 9
297 381 Pankov Silver Jalgrattaklubi Viko 1 03:00:25.200 10
298 392 Hallik Üllar 03:00:29.400 13
299 359 Müller Margus 03:00:33.300 141
300 291 Kütt Vello Omniva Spordiklubi 03:01:18.800 44
301 284 Vister Rainer Purustaja 03:01:40.400 142
302 401 Lumi Margus 03:01:48.300 55
303 305 Beljaev Margus 03:02:50.300 143
304 283 Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:03:20.800 144
305 275 Animägi Tiit 03:03:32.400 22
306 329 Tuul Annika REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 03:06:02.500 7
307 369 Mustonen Sille REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 03:07:41.500 10
308 277 Kull Argo Promens 03:08:14.500 145
309 321 Allik Marko 03:09:37.300 146
310 376 Kiudorv Andrus 03:11:06.200 45
311 316 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 03:11:08.500 56
312 213 Sarapuu Indrek 03:12:20.700 57
313 311 Paal Peet 03:12:29.500 14
314 350 Viil Aare Omniva Spordiklubi 03:12:40.500 58
315 286 Kolju Janus 03:13:18.500 59
316 301 Murumets Priit 03:13:48.800 147
317 322 Briedis Armands 03:13:58.500 60
318 304 Valgemäe Hedvi REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 03:14:40.500 8
319 327 Riiner Janek 03:14:46.500 148
320 223 Tamkivi Tarmo 03:15:03.500 46
321 330 Sõõrumaa Margus Golden Club 03:16:34.300 149
322 312 Kiil Alan 03:21:10.800 150
323 314 Ottender Uwe ITEE 03:21:17.300 47
324 328 Pogoretski Erki 03:22:52.600 151
325 334 Kolberg Kalle Narva Kutseõppekeskus 03:23:43.900 48
326 364 Riivald Monika Pärnu Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad 03:27:35.800 9
327 333 Kahu Maili 03:27:44.600 10
328 390 Aupaju Tarmo 03:28:20.600 61
329 331 Koskela Ilkka 03:28:45.800 62
330 352 Kütt Andres 03:31:24.100 63
331 299 Lomp Priit 03:35:35.600 152
332 386 Visnapuu Siiri SAAREFOOD-2 03:37:19.400 11
333 308 Kivisikk Risto 03:37:24.900 153
334 324 Purde Paavo 03:38:26.900 154
335 391 Liiber Tõnis 03:40:26.400 155
336 398 Jürimäe Kalmer 03:47:16.300 64
337 399 Merila Jaanis 03:47:16.600 65
338 372 Põrk Maris 03:53:29.600 12
339 378 Maadväli Kädy 03:53:29.600 11
340 377 Siider Heli 03:53:29.800 12
341 358 Keel Tarmo 03:56:48.900 156
342 370 Lepikson Kristin REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 04:07:52.900 13
343 323 Veel Villu Spordiklubi Maailmarändurid 04:08:37.400 66
344 368 Tummeltau Maive REDBIKE-ACTUAL PÜSSID 04:33:02.200 14
345 332 Tombu Katre 04:38:39.300 15
346 337 Laanemaa Dmitri Narva Kutseõppekeskus 04:55:33.700 11
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE