estenglv
WAP version
Login form
RSS
Viljandi järvejooksule eelneb koolide teatejooks 10.04.2015 (1)
Ümber Viljandi järve jooksuga seotud võistlused algavad sellelgi aastal juba aprilli viimase päeva õhtul, kui staadionil jooksevad lapsed ning teist korda peetakse ümber järve koolide ...
12 km
12 km kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Wed, 13 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
86. Suurjooks ümber Viljandi järve
Aeg 01.05.2015
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg  
1 5290 Randmäe Heiki 1:18:30
2 5443 Locmelis Imants 1:20:39
3 5514 Ilp Raido 1:20:46
4 5048 Kahu Vahur 1:22:00
5 5001 Talimaa Tõnu 1:23:09
6 5293 Rata Ilze 1:24:03
7 5294 Rats Juris 1:24:19
8 5478 Lerand Dekan 1:25:13
9 5047 Kurvits Taivo 1:26:11
10 5283 Kirs Ulvi 1:26:20
11 5444 Locmele Benita Nujo ar veju 1:27:40
12 5613 Soorm Aleksandr 1:28:00
13 5357 Tark Andres 1:28:56
14 5064 Saarva Maire 1:28:59
15 5637 Varsamaa Pille 1:28:59
16 5297 Tõnisson-Särk Piret 1:28:59
17 5544 Kruusimägi Aivo 1:29:01
18 5513 Song Kristi 1:29:24
19 5238 Lilleleht Raili 1:29:42
20 5253 Roosmaa Olesja 1:30:14
21 5530 Kotsar Mare 1:31:46
22 5014 Older Ülo 1:32:07
23 5015 Aleksejeva Vivi 1:32:10
24 5629 Bild Tiiu 1:32:13
25 5568 Skirta Igor 1:32:15
26 5618 Putrolainen Evi 1:32:21
27 5003 Ilves Tõnis 1:32:23
28 5002 Ilves Reelika 1:32:23
29 5105 Pakkas Tairi Woolish 1:32:28
30 5104 Palm Kerli Woolish 1:32:28
31 5006 Takk Helen 1:32:37
32 5184 Ülper Anu 1:32:47
33 5315 Ibrus Joel 1:32:51
34 5013 Peetersoo Inge 1:33:03
35 5010 Ilusk Helen 1:33:49
36 5603 Zinkovski Anne 1:33:59
37 5651 Kivitar Anders 1:34:00
38 5573 Tiks Parvin 1:34:17
39 5572 Tiks Paula Sandra 1:34:19
40 5594 Koemets Tiidrek 1:34:22
41 5424 Sõrmus Eva-Mai 1:34:46
42 5092 Jõgi Kätlin 1:35:15
43 5633 Jakovlev Rita 1:35:16
44 5282 Männigo Mariin 1:35:16
45 5296 Õunap Monika 1:35:18
46 5537 Joost Hedi 1:35:28
47 5316 Saks Signe 1:35:30
48 5409 Paju Ene Kolmeks 1:35:31
49 5331 Siimer Enn TSK Joosu 1:35:32
50 5496 Lemsalu Ülo 1:35:47
51 5292 Ehala Anu 1:36:01
52 5214 Lehtsaar Pille AS TARITVO 1:36:15
53 5215 Koiksaar Karmen AS TARITVO 1:36:15
54 5575 Kaldvee Anne-Lii 1:36:18
55 5538 Lääts Marge 1:36:18
56 5080 Klaus Tauno 1:36:24
57 5559 Riidamets Martin 1:36:33
58 5309 Lokk Liis 1:36:33
59 5057 Mägin Ülle 1:36:35
60 5008 Reimann Erika 1:36:35
61 5251 Kahu Sandra 1:36:40
62 5616 Allik Kristiina 1:36:41
63 5385 Tennik Katrin 1:37:11
64 5473 Vasli Kristiina 1:37:15
65 5136 Ojasoo Toivo 1:37:15
66 5056 Udumäe Hugo Rene 1:37:16
67 5122 Pihlak Kalvi PREAB 1:37:19
68 5491 Mutle Liis 1:37:22
69 5329 Soonik Eneli 1:37:23
70 5442 Aule Tiina 1:37:41
71 5169 Ponder Anne 1:37:44
72 5419 Kont Lea 1:37:49
73 5628 Tallo Alard TK Sakala 1:37:56
74 5236 Türk Rita 1:37:57
75 5009 Reining Merge 1:37:58
76 5195 Õitspuu Kadi AS TARITVO 1:37:58
77 5077 Kaljapulk Maarika 1:37:58
78 5347 Napritson Jana 1:38:00
79 5655 Muttel Tiia 1:38:01
80 5477 Laaring Patria 1:38:04
81 5446 Laul Katrin 1:38:07
82 5356 Tark Vaike 1:38:15
83 5095 Sibbul Kätlin 1:38:17
84 5097 Kesas Siret 1:38:17
85 5536 Säälik Pille 1:38:20
86 5383 Jõgi Rauno 1:38:24
87 5512 Makku Andres Viljandi LV 1:38:24
88 5569 Skirta Ulvi 1:38:25
89 5112 Tähe Tanita 1:38:26
90 5111 Tähe Ilme 1:38:27
91 5476 Laaring Marika 1:38:39
92 5110 Kalamees Marita 1:38:39
93 5416 Lelumees Erika 1:38:48
94 5654 Pukk Katre 1:38:48
95 5539 Reiman Silvi 1:38:56
96 5320 Mätas Marit 1:38:57
97 5046 Toming Rena 1:39:07
98 5078 Roose Inge 1:39:07
99 5689 Anni Merle 1:39:11
100 5142 Terestal Pille 1:39:11
101 5233 Martinson Helje 1:39:12
102 5414 Kallas Heli Kolmeks 1:39:17
103 5364 Anson Meret Saarepeedi võrkpalli naiskond 1:39:21
104 5615 Allik Ülle 1:39:21
105 5683 Oetjen Tiina 1:39:24
106 5250 Allik Ülle 1:39:31
107 5276 Advelk Anu 1:39:38
108 5098 Plaks Kadri 1:39:46
109 5166 Linsi Margit 1:40:04
110 5181 Pezonen Ülla 1:40:15
111 5361 Ahosepp Piret Saarepeedi võrkpalli naiskond 1:40:23
112 5241 Rull Annika 1:40:25
113 5415 Sillaots Jana Kolmeks 1:40:27
114 5333 Ojala Anna-Liisa Vastemõisa vastsed naised 1:40:28
115 5468 Varjo Pilvi 1:40:32
116 5534 Tootsi Jaano 1:40:32
117 5593 Silm Marlen 1:40:38
118 5486 Nikkolo Merili 1:40:45
119 5485 Saarpuu Kuido 1:40:47
120 5242 Mäe Helgi 1:40:52
121 5441 Salu Piia 1:40:55
122 5634 Kilbi Kati 1:40:58
123 5577 Tafinova Anne 1:41:02
124 5525 Sild Birgit Pärnu kahe silla klubi 1:41:05
125 5640 Sild Sigbrit 1:41:05
126 5074 Sillaots Siret 1:41:11
127 5016 Allas Ilvi 1:41:14
128 5561 Hipeli Meelis 1:41:21
129 5562 Madismäe Merja 1:41:21
130 5440 Vooremäe Linda 1:41:22
131 5158 Peterson Marika VAK Staier 1:41:27
132 5595 Koemets Anneliis 1:41:34
133 5129 Tiido Heidi PREAB 1:41:41
134 5075 Mändla Maire 1:41:41
135 5580 Leenurm Sille 1:41:42
136 5125 Pipar Piret PREAB 1:41:52
137 5266 Arras Celia 1:41:54
138 5141 Arman Kadri 1:42:05
139 5612 Soorm Karin 1:42:08
140 5423 Murumägi Jaana 1:42:13
141 5140 Reinsalu Eve 1:42:14
142 5531 Kotsar Kai 1:42:16
143 5239 Linntamm Laura 1:42:21
144 5301 Laht Ene 1:42:22
145 5653 Reelend Regina 1:42:24
146 5405 Piir Ilona Kolmeks 1:42:25
147 5673 Russki Annika 1:42:26
148 5671 Akel Airi 1:42:26
149 5505 Alver Lauri Viljandi LV 1:42:29
150 5502 Maidla Reevo Viljandi LV 1:42:29
151 5507 Braun Kaidi Viljandi LV 1:42:29
152 5504 Vahter Elika Viljandi LV 1:42:29
153 5501 Susi Lii Viljandi LV 1:42:29
154 5503 Kobin Kadri Viljandi LV 1:42:29
155 5508 Magnus Marek Viljandi LV 1:42:29
156 5511 Nurk Kristina Viljandi LV 1:42:30
157 5431 Teivik Peeter 1:42:30
158 5291 Randmäe Age 1:42:30
159 5432 Udalov Maiu 1:42:31
160 5086 Teever Ene 1:42:38
161 5234 Pihel Matti 1:42:41
162 5427 Volt Anne 1:42:49
163 5428 Volt Katre 1:42:58
164 5342 Epro Ene Hansa Candle 1:43:01
165 5521 Kriks Eha 1:43:02
166 5417 Elbing Tiiu 1:43:20
167 5625 Ilves Helen 1:43:36
168 5160 Tungal Mare 1:43:36
169 5285 Pukk Kaie 1:43:36
170 5519 Annus Katrin 1:43:38
171 5270 Treial Marge 1:43:42
172 5688 Saagpakk Triin 1:43:43
173 5669 Schüts Ilmar 1:43:43
174 5040 Mällo Piret 1:43:46
175 5151 Saak Tea 1:43:53
176 5254 Kivirand Lii 1:43:53
177 5179 Tammeorg Anne 1:43:55
178 5299 Pärn Maarja 1:43:55
179 5535 Teder Katrin Eesti Raudtee Spordiklubi 1:43:56
180 5690 Kirsimäe Heili 1:43:56
181 5564 Ränd Monika 1:43:57
182 5043 Teesalu Eve 1:44:18
183 5042 Julge Karin 1:44:18
184 5318 Epro Simone 1:44:18
185 5059 Lillbok Anne-Lii 1:44:20
186 5132 Kuzmina Inna PREAB 1:44:27
187 5134 Järvekülg Sille PREAB 1:44:27
188 5488 Matvei Arvi 1:44:41
189 5657 Kaskla Kalle 1:44:57
190 5609 Pilt Tuuli 1:45:10
191 5610 Pilt Tiiu 1:45:10
192 5011 Padjus Piret 1:45:11
193 5272 Kulbin Dagmar 1:45:12
194 5471 Ranna Ingrid 1:45:14
195 5284 Kannel Triinu 1:45:18
196 5528 Nõgols Herbely 1:45:32
197 5230 Tars Maire 1:45:34
198 5227 Lond Erika 1:45:34
199 5312 Pärtelpoeg Katrin 1:45:35
200 5271 Sarapson Deivi 1:45:43
201 5269 Sarapson Maia 1:45:45
202 5091 Kallas Olev 1:45:49
203 5223 Kallas Eha 1:45:49
204 5639 Tuuling Aino 1:45:52
205 5638 Leisner Ljudmila 1:45:52
206 5493 Kaljuste Helgi 1:45:54
207 5617 Kask Katre 1:45:59
208 5208 Raudberg Ahti AS TARITVO 1:46:01
209 5472 Kaasik Marika 1:46:04
210 5073 Sillaots Sirle 1:46:05
211 5494 Reiles Maarika 1:46:08
212 5495 Alp Jelena 1:46:08
213 5403 Heinaru-Künnapas Kairi 1:46:09
214 5670 Arak Artur 1:46:12
215 5598 Hubel Maarika 1:46:13
216 5034 Viira Eve 1:46:14
217 5317 Ilves Ly 1:46:14
218 5295 Kask Lenne 1:46:18
219 5246 Kahk Merike Ammuklubi Nool 1:46:19
220 5482 Ira Marge 1:46:19
221 5588 Siimso Kristi 1:46:19
222 5245 Raud Rita Ammuklubi Nool 1:46:20
223 5483 Tetsmann Andra 1:46:20
224 5360 Palumaa Elli Saarepeedi võrkpalli naiskond 1:46:26
225 5005 Peek Liisi 1:46:28
226 5658 Palo Hollar 1:46:30
227 5627 Braun Tiina 1:46:32
228 5605 Vister Liisi 1:46:33
229 5355 Kruusimägi Anu 1:46:33
230 5240 Karu Angeelika 1:46:35
231 5490 Toikka-Tamm Raili 1:46:35
232 5021 Rämmeld Triinu 1:46:37
233 5004 Almre Mirjam 1:46:38
234 5436 Kangur Margarita 1:46:40
235 5662 Sang Rene 1:46:44
236 5659 Kiin Raili 1:46:44
237 5660 Pakkas Renel 1:46:44
238 5244 Mägi Veronika 1:46:46
239 5456 Märtson Marianne Fortumo OÜ 1:46:46
240 5081 Prost Piret 1:46:47
241 5094 Ojasoo Triin 1:46:48
242 5379 Juhkam Margaret Viru Elektrikaubandus 1:46:54
243 5664 Parts Kaja 1:46:56
244 5663 Mardisoo Anne 1:46:56
245 5402 Hunt Siret 1:46:58
246 5606 Velbaum Kristi 1:46:58
247 5193 Ilves Kaidi AS TARITVO 1:47:09
248 5172 Jõemaa Angela 1:47:09
249 5163 Merisalu Triin 1:47:09
250 5255 Sitska Anneli 1:47:16
251 5465 Tamberg Annaliis 1:47:16
252 5620 Linn Sandra 1:47:22
253 5619 Linn Sirle 1:47:22
254 5621 Tuurmaa Siret 1:47:22
255 5147 Kuus Raili 1:47:23
256 5114 Lomp Maris 1:47:23
257 5262 Kogerma Helen 1:47:23
258 5344 Sindi Urve 1:47:30
259 5220 Aasmäe Merle 1:47:30
260 5343 Tomp Ülla 1:47:31
261 5543 Roos Candela 1:47:40
262 5668 Saar Karina 1:47:40
263 5591 Silm Anneli 1:47:43
264 5461 Tamm Elis 1:47:45
265 5083 Silmann Kristel 1:47:51
266 5578 Kalda Marge 1:47:55
267 5675 Kelk August 1:47:59
268 5407 Keres Katrin Kolmeks 1:48:01
269 5406 Pukk Anneli Kolmeks 1:48:01
270 5624 Nõmm Sanna S.T.I. Grupp 1:48:04
271 5607 Tikko Tairi 1:48:06
272 5025 Veske Reelika 1:48:06
273 5584 Kukke Reeda S.T.I. Grupp 1:48:11
274 5583 Viks Eve S.T.I. Grupp 1:48:11
275 5527 Tammetalu Anneli 1:48:13
276 5035 Laansoo Inga 1:48:15
277 5546 Uusna Veronika 1:48:20
278 5545 Eha Marko 1:48:20
279 5190 Mõttus Kaiu AS TARITVO 1:48:22
280 5194 Vaigla Reili AS TARITVO 1:48:22
281 5412 Paju Gerda Kolmeks 1:48:23
282 5339 Karus Karin Hansa Candle 1:48:23
283 5335 Edvand-Lepp Anneli Hansa Candle 1:48:23
284 5337 Alvre Priit Hansa Candle 1:48:24
285 5336 Aaltonen Harri Hansa Candle 1:48:24
286 5413 Lott Sirje Kolmeks 1:48:24
287 5323 Danilova Anna 1:48:30
288 5243 Konist Kersti 1:48:30
289 5324 Loseva Julia 1:48:30
290 5144 Õnne Eneli 1:48:32
291 5044 Kaldvee Inga 1:48:32
292 5375 Mikkelsaar Mai 1:48:42
293 5374 Mikkelsaar Lea 1:48:42
294 5429 Uussaar Maire 1:48:56
295 5062 Leemet Katrin 1:48:57
296 5063 Leemet Martin 1:48:58
297 5099 Kaljapulk Anne 1:49:05
298 5079 Kallaste Ene 1:49:05
299 5362 Tahker Airika Saarepeedi võrkpalli naiskond 1:49:14
300 5201 Paal Pille AS TARITVO 1:49:17
301 5265 Kriisa Signe Upsijad 1:49:23
302 5149 Lemsalu Reelika Rahvatantsuselts Upsijad 1:49:23
303 5555 Pedius Monika Upsijad 1:49:23
304 5123 Samuel Aire PREAB 1:49:25
305 5319 Plaks Kätlin 1:49:26
306 5585 Leppik Heili 1:49:28
307 5237 Plaks Virgi 1:49:28
308 5192 Sillandi Martin AS TARITVO 1:49:36
309 5135 Vilgas Liisa PREAB 1:49:39
310 5127 Kannu Enelin PREAB 1:49:39
311 5635 Aule Silver AddGoals 1:49:44
312 5636 Vunk Raili AddGoals 1:49:44
313 5437 Mänd Kristiina 1:49:46
314 5338 Artma Tiina Hansa Candle 1:49:52
315 5563 Väär Iivi Karmet Grupp 1:49:54
316 5128 Kuura Ülle PREAB 1:49:56
317 5542 Luik Kersti 1:49:57
318 5541 Vaher Kadi 1:49:58
319 5601 Vaher Kristi 1:50:00
320 5330 Lohu Ilmar 1:50:01
321 5325 Tomson Mati TSK Joosu 1:50:12
322 5153 Maiste Silvi TSK Joosu 1:50:12
323 5045 Kraav Marje 1:50:18
324 5353 Randoja Laura 1:50:23
325 5354 Austrin Aune 1:50:23
326 5087 Antsov Ly 1:50:24
327 5398 Floren Annela KF Suusaklubi 1:50:25
328 5533 Ling Helle 1:50:25
329 5475 Taliaru Piret 1:50:26
330 5474 Juks Virge 1:50:26
331 5303 Raitar Kaja 1:50:26
332 5216 Elblaus Liivi AS TARITVO 1:50:28
333 5529 Pai Eve 1:50:28
334 5259 Reemets Kaja Kabedad käijad 1:50:30
335 5260 Käesel Anneli Kabedad käijad 1:50:30
336 5460 Mutle Lili 1:50:33
337 5462 Andre Kristi 1:50:34
338 5109 Liiva Marja 1:50:41
339 5464 Rohtla Inge Vastsed Naised 1:50:41
340 5467 Tomson Eve Vastsed Naised 1:50:42
341 5326 Soo Merilin Vastemõisa vastsed naised 1:50:42
342 5332 Ojala Jane Vastemõisa vastsed naised 1:50:43
343 5165 Raudsepp Jane Vastsed Naised 1:50:43
344 5327 Arr Kristi Vastemõisa vastsed naised 1:50:45
345 5164 Torim Heli Vastsed Naised 1:50:45
346 5328 Vahtra Reilika Vastemõisa vastsed naised 1:50:46
347 5445 Sults Epp Vastsed Naised 1:50:46
348 5146 Berg Helle 1:50:55
349 5185 Pahk Terje 1:50:55
350 5054 Ojasoo Taimi 1:51:05
351 5433 Osadtsaja Jekaterina 1:51:06
352 5341 Sepp Triinu Hansa Candle 1:51:06
353 5155 Sepp Aivi 1:51:06
354 5289 Trallmann Ene 1:51:06
355 5107 Paabel Kätlin 1:51:12
356 5108 Meister Pille 1:51:12
357 5038 Piir Tiiu 1:51:18
358 5171 Kald Merike 1:51:19
359 5039 Kull Maire 1:51:22
360 5520 Lehtmets Kadri Reaalprojekt 1:51:23
361 5203 Nõmm Meelike AS TARITVO 1:51:25
362 5579 Ojap Linda 1:51:27
363 5065 Remmel Renee 1:51:31
364 5522 Ostrat Maris 1:51:32
365 5517 Uusen Katrin 1:51:32
366 5518 Kuut Margus 1:51:32
367 5115 Baumann Inge 1:51:33
368 5665 Potter Annika 1:51:33
369 5143 Riisalu Helina 1:51:34
370 5116 Palmets Kadri-Karite 1:51:34
371 5096 Tammemägi Eva 1:51:37
372 5411 Raidma Airi Kolmeks 1:51:38
373 5401 Kurri-Moorits Jane 1:51:47
374 5400 Kurri Kairi 1:51:47
375 5589 Borodenko Inno 1:51:54
376 5421 Neeme Siret 1:51:55
377 5020 Riig Ele 1:52:00
378 5017 Riig Kadi 1:52:01
379 5540 Vuks Helina 1:52:04
380 5463 Seerman Kaire 1:52:06
381 5649 Hussar Ave 1:52:06
382 5438 Siigur Margit 1:52:08
383 5680 Otsa Gea 1:52:10
384 5681 Otsa Greg 1:52:10
385 5120 Kalev Ulrike 1:52:12
386 5159 Luhse Allan 1:52:12
387 5119 Kirt Tiina 1:52:12
388 5439 Soovik Liis 1:52:14
389 5510 Frey Külli Viljandi LV 1:52:24
390 5509 Lall Tiiu Viljandi LV 1:52:24
391 5113 Annast Janika 1:52:26
392 5058 Annast Jana 1:52:26
393 5351 Traks Signe 1:52:54
394 5458 Hark Christin Sport ID 1:52:56
395 5466 Suiste Kert 1:52:56
396 5677 Lassmann Katrin 1:52:58
397 5574 Kägu Kristi 1:53:00
398 5560 Kirs Sandra 1:53:00
399 5582 Jürisaar Caspar 1:53:02
400 5377 Juhkam Hannes Viru Elektrikaubandus 1:53:04
401 5286 Saard Kati 1:53:05
402 5170 Lukas Jaanika 1:53:05
403 5685 Ots Katrin 1:53:08
404 5118 Kotkas Made 1:53:08
405 5499 Saluotsa Birgit 1:53:19
406 5652 Juks Terje 1:53:19
407 5674 Pukk Eva Paula 1:53:19
408 5183 Tiitma Heili 1:53:20
409 5060 Liik Siiri 1:53:20
410 5380 Jefimova Sandra 1:53:23
411 5450 Rahnel Grete Viljandi SK 1:53:29
412 5648 Khramchanka Tatsiana 1:53:31
413 5219 Törmälehto Brenda Maria AS TARITVO 1:53:36
414 5191 Klaar Liina AS TARITVO 1:53:36
415 5308 Vähi Inga 1:53:47
416 5152 Raidma Mare 1:53:57
417 5180 Parik Tiia 1:54:21
418 5024 Mölder Airi 1:54:21
419 5023 Koor Kristiina 1:54:21
420 5070 Garankina Zina 1:54:24
421 5068 Maiste Anu 1:54:24
422 5069 Pass Krista 1:54:24
423 5622 Pähklemäe Alvar 1:54:31
424 5626 Saluste Vello 1:54:31
425 5340 Mandri Liina Hansa Candle 1:54:58
426 5334 Jaanson Kadi Hansa Candle 1:54:58
427 5556 Hiet Ketrin ON 24 1:55:01
428 5249 Loit Anneli 1:55:10
429 5565 Tamme Enel 1:55:10
430 5631 Reinmets Katrin 1:55:18
431 5630 Toome Liis 1:55:19
432 5252 Holtsmann Annika 1:55:24
433 5139 Teder Marju 1:55:25
434 5138 Maranik Kaupo 1:55:26
435 5371 Ritso Jaak 1:55:26
436 5206 Talts Airiki AS TARITVO 1:55:27
437 5211 Lensment Anneli AS TARITVO 1:55:27
438 5029 Korsar Signe 1:55:47
439 5369 Härm Evelyn 1:55:47
440 5553 Kuusik Katrin 1:55:56
441 5492 Võime Marianne 1:55:56
442 5611 Alliksaar Kristiina 1:55:57
443 5178 Kiin Silvi 1:56:03
444 5176 Korge Kaidi 1:56:03
445 5067 Arula Merike 1:56:08
446 5173 Pähnapuu Gedi 1:56:09
447 5221 Rattur Ilme 1:56:12
448 5175 Lumera Merle 1:56:12
449 5390 Zilinski Merike 1:56:35
450 5392 Kask Kristjan 1:56:35
451 5381 Heinsaar Reelika 1:56:38
452 5263 Helimets Ketrin 1:56:52
453 5264 Helimets Siret 1:56:52
454 5587 Laos Margit 1:56:53
455 5602 Miljand Merylin 1:56:54
456 5370 Ritso Salle 1:56:59
457 5378 Käosaar Tiina Viru Elektrikaubandus 1:57:01
458 5682 Lillemets Jaanika 1:57:01
459 5349 Vainola Eelika 1:57:03
460 5348 Pari Kätlin 1:57:04
461 5213 Tarvas Ene AS TARITVO 1:57:08
462 5311 Kornel Aveli 1:57:08
463 5202 Pärn Jana AS TARITVO 1:57:09
464 5647 Vink Merle 1:57:13
465 5515 Kiivet Aet 1:57:14
466 5693 Kokk Gerle 1:57:14
467 5516 Tera Kärt 1:57:15
468 5592 Kallas Jane 1:57:16
469 5692 Laagus Gina 1:57:20
470 5422 Tuvi Malle 1:57:35
471 5268 Luht Reet 1:57:35
472 5455 Soovik Kaire Ragn-Sells AS 1:57:37
473 5222 Kruusvall Alari 1:57:55
474 5225 Vaher Tiiu 1:57:59
475 5597 Sell Kristi 1:58:00
476 5500 Nõmmiste Kati 1:58:00
477 5154 Kiidjärv Reet 1:58:05
478 5397 Lümat Irena 1:58:05
479 5454 Bachmann Rimo Viljandi SK 1:58:08
480 5302 Ojamäe Maris 1:58:09
481 5306 Tamm Liina 1:58:11
482 5055 Udumäe Urmas 1:58:13
483 5089 Ojamaa Triin 1:58:21
484 5090 Ojamaa Jüri 1:58:22
485 5117 Kalames Jelena 1:58:34
486 5457 Pelisaar Kadri Innove SA 1:58:35
487 5030 Pentjärv Tuuli 1:58:40
488 5018 Sults Piret 1:58:40
489 5608 Sarapuu Marje 1:58:40
490 5298 Janke Ülle 1:58:43
491 5248 Voolaid Helju 1:58:44
492 5247 Voolaid Hanna 1:58:44
493 5310 Mones Marilin 1:58:48
494 5322 Korjus Kätlin 1:58:48
495 5524 Lüll Anni Pärnu kahe silla klubi 1:58:54
496 5523 Hein Krista Pärnu kahe silla klubi 1:58:54
497 5365 Klein Aili Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:58:54
498 5526 Riitsaar Kadri Pärnu kahe silla klubi 1:58:54
499 5430 Aavekukk Elle 1:58:55
500 5679 Zieger Mia 1:58:55
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Tanel, , 02.05.2015 10:45
aga palun http://www.championchip.ee/ftp/liveresults/2015/150501_12km/index.htm
Meeri, , 02.05.2015 10:20
Kus ja millal näeb finiši protokolli?


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE