estenglv
WAP version
Login form
42 km
20 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 15 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
16. Alutaguse maraton
Aeg 08.02.2014
Koht Alutaguse EST
Spordiala Suusatamine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 Vahtra Eno 1:54:15 1 M
2 Priks Morten 1:55:00 2 M
3 Vahtra Eeri 1:55:01 3 M
4 Simonlatser Timo 1:55:59 4 M
5 Tyni Topias 1:56:14 1 M20
6 Kollo Andres 1:57:10 5 M
7 Kalnin Tarvi 1:57:38 1 M40
8 Sambla Avo 1:58:26 6 M
9 Himma Martti 1:59:07 7 M
10 Myasnikov Yury 1:59:50 2 M40
11 Rebane Meelis 2:00:11 3 M40
12 Vinter Siim 2:00:12 8 M
13 Rajas Janari 2:00:13 9 M
14 Kollo Toomas 2:00:36 2 M20
15 Kilp Marko 2:01:01 10 M
16 Viks Priit 2:01:27 11 M
17 Saarepuu Anti 2:01:28 12 M
18 Karu Virgo 2:01:29 4 M40
19 Kirss Peeter 2:01:44 13 M
20 Mets Andre 2:01:46 14 M
21 Nassar Martin 2:01:46 15 M
22 Kasekamp Andrus 2:01:55 5 M40
23 Juursalu Andres 2:02:04 16 M
24 Einaste Kein 2:03:00 17 M
25 Rell Martti 2:03:58 3 M20
26 Hussar Aimar 2:04:00 18 M
27 Hussar Kaidar 2:04:22 6 M40
28 Pärnpuu Raivo 2:04:53 7 M40
29 Pind Rasmus 2:04:55 19 M
30 Peensalu Aimer 2:04:57 8 M40
31 Tippi Bert 2:04:59 20 M
32 Kovaljov Oleg 2:05:05 1 M50
33 Soo Allar 2:05:07 21 M
34 Neemela Tarmo 2:05:09 9 M40
35 Juursalu Timo 2:05:17 22 M
36 Sala Arvo 2:05:18 10 M40
37 Pirk Norman 2:05:22 23 M
38 Ridamäe Aivar 2:05:25 11 M40
39 Maasik Martin 2:05:33 24 M
40 Lillmets Üllar 2:05:39 12 M40
41 Veilberg Ago 2:05:45 2 M50
42 Videvik Priit 2:05:59 13 M40
43 Selliov Silver 2:06:25 4 M20
44 Savastver Alar 2:07:00 14 M40
45 Hallikma Heiti 2:07:47 15 M40
46 Piiskoppel Kauri 2:09:05 5 M20
47 Kajari Priit 2:09:14 16 M40
48 Mändla Oliver 2:09:20 25 M
49 Saue Eveli 2:09:22 1 N
50 Vahtra Kaija 2:09:22 2 N
51 Kaiv Taavi 2:09:26 26 M
52 Tammjärv Kati 2:09:59 3 N
53 Kanep Urmas 2:10:00 1 M60
54 Krusemann Magnus 2:10:06 27 M
55 Helgand Marko 2:10:07 17 M40
56 Aamisepp Arno 2:10:44 28 M
57 Anton Arvi 2:10:50 29 M
58 Tepaskent Tanel 2:11:46 30 M
59 Tiit Voodla 2:12:14 18 M40
60 Pärnik Tea 2:12:19 1 N40
61 Villemson Aivar 2:12:48 31 M
62 Siilak Avo 2:12:48 19 M40
63 Selde Tarmo 2:12:55 3 M50
64 Bauman Jaanus 2:13:07 32 M
65 Israel Olavi 2:13:13 20 M40
66 Rästa Ain 2:13:17 21 M40
67 Kesküla Urmo 2:13:30 33 M
68 Lehto Tiit 2:13:34 22 M40
69 Raju Heidi 2:13:38 4 N
70 Mändla Mairo 2:13:44 34 M
71 Toome Roland 2:13:46 23 M40
72 Mändla Tarmo 2:13:51 24 M40
73 Voloshin Jevgeni 2:14:00 2 M60
74 Luidre Manivald 2:14:08 4 M50
75 Saarepuu Kertu 2:14:27 5 N
76 Mäesepp Aigar 2:14:44 35 M
77 Nirgi Sten Eric 2:14:45 1 M17
78 Jõumees Karl 2:15:12 6 M20
79 Rauk Artur 2:15:38 36 M
80 Vana Janek 2:15:41 25 M40
81 Põldoja Erkki 2:15:47 37 M
82 Kaljumäe Aivo 2:16:22 26 M40
83 Jaaska Allan 2:16:43 27 M40
84 Pung Indrek 2:16:57 38 M
85 Karjane Priit 2:17:31 28 M40
86 Arula Raul 2:17:36 5 M50
87 Reiska Alar 2:17:39 6 M50
88 Tupits Ivo 2:17:42 29 M40
89 Kollo Madis 2:18:00 39 M
90 Krautman Alar 2:18:00 30 M40
91 Tõnupärt Risto 2:18:20 40 M
92 Rodendau Janno 2:18:29 41 M
93 Põldsaar Paul 2:18:56 42 M
94 Välk Annes 2:19:13 43 M
95 Veelain Karli 2:19:15 44 M
96 Kulmatitckii Marat 2:19:20 45 M
97 Aavik Kuldar 2:20:14 7 M50
98 Borisov Sergey 2:20:14 8 M50
99 Pavlov Ulvar 2:20:17 9 M50
100 Vahar Jüri 2:20:19 31 M40
101 Meema Marju 2:20:20 6 N
102 Kannel Alari 2:20:20 32 M40
103 Tiits Rauno 2:20:22 46 M
104 Koppel Kuido 2:20:23 33 M40
105 Trumm Aron 2:20:30 47 M
106 Parygin Dmitry 2:20:32 34 M40
107 Pesor Kaido 2:20:53 35 M40
108 Reinov Tõnu 2:20:54 36 M40
109 Toss Kaarel 2:20:58 3 M60
110 Karo Erko 2:21:01 37 M40
111 Nigul Alar 2:21:07 38 M40
112 Vlassov Sergey 2:21:10 39 M40
113 Kuuskla Priit 2:21:15 48 M
114 Kuuseoks Aare 2:21:23 10 M50
115 Pruul Rasmus 2:21:23 49 M
116 Riisalu Lars 2:21:24 50 M
117 Pullerits Priit 2:21:26 40 M40
118 Sojone Andrus 2:21:28 41 M40
119 Pool Hannes 2:21:29 11 M50
120 Shemarin Viktor 2:21:33 42 M40
121 Piirmann Terje 2:21:39 7 N
122 Arak Anti 2:21:41 43 M40
123 Krünberg Klen 2:21:42 51 M
124 Pukk Andre 2:21:44 52 M
125 Kalmer Andres 2:21:53 44 M40
126 Reedi Peip 2:21:54 45 M40
127 Sildvee Madis 2:21:59 53 M
128 Maarits Andres 2:22:03 46 M40
129 Kaasik Margus 2:22:12 47 M40
130 Einblau Eero 2:22:13 12 M50
131 Karolin Indrek 2:22:22 48 M40
132 Nurk Andres 2:22:57 49 M40
133 Konnov Rait 2:23:04 54 M
134 Eskla Algo 2:23:04 55 M
135 Heinola Ivar 2:23:07 56 M
136 Semenkov Andrei 2:23:13 57 M
137 Väärsi Jaak 2:23:14 13 M50
138 Soosaar Cardo 2:23:17 58 M
139 Seskens Leons 2:23:18 14 M50
140 Kirikmäe Erik 2:23:20 59 M
141 Holtsmann Siim 2:23:20 60 M
142 Teesaar Toomas 2:23:21 61 M
143 Vakmann Priit 2:23:26 50 M40
144 Murnikov Viktor 2:23:31 15 M50
145 Hummal Andres 2:23:35 51 M40
146 Paglant Heigo 2:23:36 62 M
147 Laidvee Jaanus 2:23:41 52 M40
148 Laur Mihkel 2:23:46 63 M
149 Bachaus Arno 2:23:47 64 M
150 Siimsaare Tarmo 2:24:03 65 M
151 Anton Tair 2:24:13 53 M40
152 Keerme Riho 2:24:32 66 M
153 Pak Indrek 2:24:59 54 M40
154 Voolaid Raimond 2:25:07 7 M20
155 Kaur Margus 2:25:13 55 M40
156 Zinovev Sergei 2:25:18 16 M50
157 Lepp Margus 2:25:34 56 M40
158 Nurk Talis 2:25:44 67 M
159 Hintsov Veiko 2:25:45 57 M40
160 Terve Raivo 2:25:57 17 M50
161 Peet Marek 2:26:03 68 M
162 Vikat Paavo 2:26:18 58 M40
163 Kuusik Leho 2:26:31 59 M40
164 Kiiranen Kalle 2:26:38 4 M60
165 Vink Ahto 2:26:42 60 M40
166 Kondaev Dmitry 2:26:46 69 M
167 Mukhin Grigory 2:26:49 70 M
168 Tampuu Oliver 2:27:09 71 M
169 Köster Raul 2:27:12 61 M40
170 Lavrikova Svetlana 2:27:14 1 N50
171 Siimer Martin 2:27:25 62 M40
172 Danilov Andrus 2:27:28 63 M40
173 Raja Arvo 2:27:29 18 M50
174 Lüütsepp Oliver 2:27:35 72 M
175 Leol Reimo 2:27:39 73 M
176 Hvalõnski Roman 2:27:49 74 M
177 Karing Uku 2:27:50 75 M
178 Juhandi Aivar 2:28:01 76 M
179 Rell Sille 2:28:04 2 N40
180 Maidre Margus 2:28:06 77 M
181 Kuhi Peeter 2:28:08 64 M40
182 Kalamees Targo 2:28:11 65 M40
183 Jaak Madissoon 2:28:14 66 M40
184 Laur Mikk 2:28:20 78 M
185 Liira Ulvar 2:28:24 79 M
186 Simonlatser Tiit 2:28:26 80 M
187 Kukk Kalle 2:28:32 67 M40
188 Roode Siim 2:29:03 68 M40
189 Gorlovich Mikhail 2:29:11 69 M40
190 Valk Allan 2:29:16 81 M
191 Lagenõmm Aivar 2:29:21 70 M40
192 Sõõrumaa Taniel 2:29:29 82 M
193 Põllu Andero 2:29:30 83 M
194 Kollo Tiit 2:29:32 19 M50
195 Vaiksaar Tõnis 2:29:33 84 M
196 Laanemets Meelis 2:29:36 85 M
197 Johanson Jaanus 2:29:54 71 M40
198 Tars Sander 2:30:04 8 M20
199 Lillsoo Indrek 2:30:07 72 M40
200 Merivälja Margus 2:30:09 86 M
201 Kassatkin Viktor 2:30:12 73 M40
202 Maasikmäe Argo 2:30:15 74 M40
203 Viirmann Ott 2:30:23 87 M
204 Kiple Kaivo 2:30:42 88 M
205 Koivula Esko 2:30:47 5 M60
206 Polski Siim 2:31:00 89 M
207 Leosk Andres 2:31:14 75 M40
208 Piiroja Raio 2:31:27 90 M
209 Hanski Dmitry 2:31:29 91 M
210 Kulu Heiki 2:31:38 76 M40
211 Urm Jaak 2:31:39 77 M40
212 Lind Kaspar 2:31:46 92 M
213 Tuula Reeda 2:31:48 8 N
214 Roose Raul 2:32:08 78 M40
215 Raap Ilmar 2:32:10 79 M40
216 Arge Endrus 2:32:19 80 M40
217 Meltsov Martin 2:32:26 93 M
218 Dsilna Indro 2:32:33 94 M
219 Traks Aivo 2:32:41 81 M40
220 Teppan Jaak 2:32:41 95 M
221 Kirsipuu Avo 2:32:44 82 M40
222 Kelk Indrek 2:32:45 83 M40
223 Greenbaum Janno 2:32:48 84 M40
224 Räitsak Kaspar 2:32:54 96 M
225 Post Vahur 2:33:07 97 M
226 Shihranov Vassili 2:33:11 6 M60
227 Toome Rita 2:33:39 3 N40
228 Klesmann Villu 2:33:41 85 M40
229 Villo Raul 2:33:45 98 M
230 Hannus Sander 2:33:48 99 M
231 Maripuu Raul 2:34:04 100 M
232 Roop Andrey 2:34:17 20 M50
233 Einpalu Mart 2:34:18 86 M40
234 Laaniste Mart 2:34:26 87 M40
235 Sepp Margus 2:34:29 101 M
236 Viigipuu Toomas 2:34:51 21 M50
237 Ütsik Johannes 2:34:57 88 M40
238 Raudsalu Argo 2:35:12 89 M40
239 Petai Indrek 2:35:20 102 M
240 Suurpere Arvi 2:35:27 90 M40
241 Anton Arno 2:35:27 22 M50
242 Mändmets Mait 2:35:33 91 M40
243 Kikkas Reelika 2:35:35 4 N40
244 Lepiksaar Madis 2:35:40 103 M
245 Elberg Ainar 2:35:44 9 M20
246 Vernik Mart 2:35:47 104 M
247 Sokolov Jevgeni 2:35:49 1 M70
248 Prants Heiki 2:35:52 23 M50
249 Uiboleht Toomas 2:36:04 92 M40
250 Oot Anti 2:36:05 7 M60
251 Raudsepp Jan 2:36:11 93 M40
252 Kiik Arvi 2:36:14 105 M
253 Lehtmets Rein 2:36:20 94 M40
254 Mälberg Meelis 2:36:30 95 M40
255 Lukk Juhan 2:36:33 8 M60
256 Alliksaar Indrek 2:36:37 96 M40
257 Greenbaum Marko 2:36:42 106 M
258 Uuetalu Tavo 2:36:46 24 M50
259 Aleksejev Dmitri 2:36:51 97 M40
260 Rebane Taivo 2:37:05 9 M60
261 Serva Sandra 2:37:11 9 N
262 Soovik Jüri 2:37:15 25 M50
263 Visnapuu Tarmo 2:37:15 107 M
264 Lanno Anett 2:37:16 1 N20
265 Haikara Jako 2:37:38 98 M40
266 Storozhuk Andrey 2:37:39 108 M
267 Liisa Kull 2:37:40 10 N
268 Roose Antti 2:37:43 26 M50
269 Ilin Aleksandr 2:37:45 27 M50
270 Pungits Marti 2:37:47 109 M
271 Undrits Airi 2:37:50 11 N
272 Idavain Tiina 2:37:54 2 N50
273 Trepp Janek 2:38:00 99 M40
274 Oja Jaan 2:38:03 10 M60
275 Palmiste Priit 2:38:14 110 M
276 Jakobson Mikk 2:38:20 111 M
277 Iho Indrek 2:38:21 112 M
278 Jõgis Janek 2:38:23 100 M40
279 Pärna Arno 2:38:30 101 M40
280 Aamisepp Andres 2:38:31 113 M
281 Läänemetsa Ott 2:38:31 114 M
282 Kaljurand Urmas 2:38:34 28 M50
283 Veide Hannes 2:38:38 115 M
284 Valk Hillar 2:38:42 11 M60
285 Nõmmeots Priit 2:38:49 116 M
286 Allik Ando 2:39:00 117 M
287 Kaarjärv Maris 2:39:07 12 N
288 Randpõld Priit 2:39:16 102 M40
289 Suuroja Martin 2:39:35 103 M40
290 Hainsoo Tauri 2:39:35 118 M
291 Nanits Mait 2:39:40 29 M50
292 Gorbatšjov Valeri 2:39:42 119 M
293 Suurman Herkki 2:39:47 104 M40
294 Robi Jaanus 2:39:50 105 M40
295 Virkunen Egert 2:39:54 10 M20
296 Kilmi Jaak 2:39:57 106 M40
297 Ulm Joosep 2:40:04 120 M
298 Sinijärv Heleen 2:40:12 13 N
299 Ala Taimar 2:40:28 121 M
300 Maiste Kaimo 2:40:34 122 M
301 Punga Rainer 2:40:46 123 M
302 Õispuu Mairis 2:41:02 1 N17
303 Linth Henn 2:41:04 107 M40
304 Tempel Tarmo 2:41:05 12 M60
305 Looskari Anti 2:41:06 124 M
306 Lamp Marko 2:41:09 125 M
307 Roost Ain 2:41:13 30 M50
308 Kallemets Mati 2:41:15 13 M60
309 Sapogov Vladislav 2:41:21 108 M40
310 Jallai Janeli 2:41:24 14 N
311 Keskküla Karol 2:41:44 109 M40
312 Umrihhin Vjatseslav 2:41:53 31 M50
313 Haljaste Härmo 2:42:01 110 M40
314 Pilvet Aare 2:42:03 111 M40
315 Kümnik Jaak 2:42:05 32 M50
316 Ruotsalainen Marek 2:42:06 112 M40
317 Kaaret Enn 2:42:08 113 M40
318 Raidvee Priit 2:42:23 114 M40
319 Reigo Erko 2:42:23 126 M
320 Maiste Margus 2:42:31 127 M
321 Pruuli Jaanus 2:43:08 115 M40
322 Mälk Robert 2:43:14 116 M40
323 Kond Kuido 2:43:16 117 M40
324 Raud Margus 2:43:28 118 M40
325 Sellik Raivo 2:43:42 119 M40
326 Kitsing Taivo 2:43:55 128 M
327 Rannik Mikk 2:44:04 120 M40
328 Pärna Kristjan 2:44:19 129 M
329 Oschepkov Pavel 2:44:26 33 M50
330 Tuttelberg Peeter 2:44:40 34 M50
331 Pallas Lembit 2:44:45 14 M60
332 Männi Riho 2:44:51 15 M60
333 Tempel Marju 2:45:00 5 N40
334 Poopuu Peeter 2:45:00 130 M
335 Aus Andres 2:45:08 121 M40
336 Piiriste Margus 2:45:33 122 M40
337 Mõtte Mati 2:45:40 131 M
338 Tammeleht Mihkel 2:45:41 132 M
339 Geidik Maido 2:45:49 123 M40
340 Uiboleht Kalle 2:46:13 124 M40
341 Järve Marek 2:46:16 125 M40
342 Rillo Marti 2:46:18 133 M
343 Koppel Mati 2:46:22 35 M50
344 Ruusalu Rein 2:46:22 126 M40
345 Oissar Karl 2:46:23 36 M50
346 Ilin Ivan 2:46:44 134 M
347 Vutt Ingmar 2:46:45 127 M40
348 Ellen Jüri 2:46:45 128 M40
349 Karama Tarmo 2:46:52 129 M40
350 Karu Üllar 2:47:08 135 M
351 Kaljumets Kaupo 2:47:09 136 M
352 Sulemenkov Igor 2:47:09 130 M40
353 Hannus Oliver 2:47:12 137 M
354 Heinsar Hardi 2:47:12 131 M40
355 Ott Marje 2:47:13 3 N50
356 Nurk Aare 2:47:13 132 M40
357 Mägi Indrek 2:47:15 138 M
358 Mitt Risto 2:47:24 139 M
359 Pullerits Tõnu 2:47:26 140 M
360 Lee Are 2:47:37 16 M60
361 Viiding Valde 2:47:39 133 M40
362 Kabonen Tiit 2:47:40 37 M50
363 Kuusmann Marten 2:47:41 2 M17
364 Kaur Jaanus 2:47:44 38 M50
365 Vernik Uku 2:47:49 141 M
366 Loo Olavi 2:47:54 134 M40
367 Abel Markko 2:48:09 142 M
368 Sokmann Kaur 2:48:11 143 M
369 Teeorg Urmas 2:48:16 39 M50
370 Hallimäe Rain 2:48:26 40 M50
371 Aasmaa Kätlin 2:48:33 15 N
372 Merilain Illimar 2:48:33 135 M40
373 Lilienberg Laur 2:48:44 3 M17
374 Jagudina Aljona 2:48:49 16 N
375 Tamme Raido 2:48:55 144 M
376 Laidvee Priit 2:49:17 136 M40
377 Olesk Taivo 2:49:32 145 M
378 Kala Priit 2:49:43 146 M
379 Kiik Aare 2:49:46 41 M50
380 Kallakmaa Teet 2:49:52 137 M40
381 Piirsalu Veiko 2:50:02 147 M
382 Rindla Tarmo 2:50:03 138 M40
383 Jakobi Andres 2:50:03 139 M40
384 Muru Sulev 2:50:07 42 M50
385 Kask Villu 2:50:09 140 M40
386 Raid Jürgo 2:50:15 141 M40
387 Länts Martin 2:50:19 148 M
388 Maerov Roman 2:50:25 149 M
389 Mõtsmees Priit 2:50:28 142 M40
390 Poljakova Nadezhda 2:50:31 1 N60
391 Läänemets Rait 2:50:31 11 M20
392 Pauklin Marek 2:50:33 150 M
393 Kardakov Aleksandr 2:50:36 43 M50
394 Lõuke Bert 2:50:43 143 M40
395 Ränkel Rain 2:50:44 144 M40
396 Joosepson Priit 2:50:56 151 M
397 Zaloznõhh Viktor 2:51:13 17 M60
398 Lopsik Priit 2:51:14 152 M
399 Palmet Priit 2:51:18 145 M40
400 Parve Marko 2:51:24 153 M
401 Kriks Rein 2:51:27 18 M60
402 Mizer Tuuli 2:52:11 6 N40
403 Kaljuvee Kristo 2:52:24 154 M
404 Reitsak Indrek 2:52:27 155 M
405 Proode Arno 2:52:51 44 M50
406 Treier Tarvo 2:53:04 156 M
407 Uiboleht Kaire 2:53:04 17 N
408 Pindma Vahur 2:53:04 146 M40
409 Hiiekivi Urmet 2:53:07 147 M40
410 Toots Aleksander 2:53:14 148 M40
411 Leevit Alari 2:53:18 157 M
412 Mägi Madis 2:53:21 149 M40
413 Jõgiste Ivo 2:53:26 150 M40
414 Kask Andres 2:53:36 151 M40
415 Aas Jan 2:53:44 152 M40
416 Luts Vello 2:53:56 158 M
417 Kampus Priit 2:54:12 159 M
418 Veelain Ermo 2:54:15 45 M50
419 Meringo Joel 2:54:16 160 M
420 Keskra Raivo 2:54:36 161 M
421 Rajas Merit 2:54:45 18 N
422 Kirsipuu Riho 2:54:48 12 M20
423 Põlluäär Peep 2:54:55 153 M40
424 Pärm Eero 2:54:56 162 M
425 Peever Arno 2:54:57 163 M
426 Eller Rain 2:55:33 164 M
427 Aksjonov Pjotr 2:55:34 19 M60
428 Raudsepp Priit 2:55:34 165 M
429 Naagel Mihkel 2:55:45 166 M
430 Lepik Hillar 2:55:58 20 M60
431 Kreegimets Janis 2:56:09 154 M40
432 Karp Veiko 2:56:12 46 M50
433 Vaaderpass Arvi 2:56:31 47 M50
434 Talvet Hindrek 2:56:31 155 M40
435 Metsalu Merilin 2:56:37 19 N
436 Bazolev Anton 2:56:39 167 M
437 Efimov Anatoly 2:56:44 21 M60
438 Tammoja Andrus 2:56:58 48 M50
439 Kruuse Ermo 2:57:20 168 M
440 Sepp Karl Egert 2:57:21 4 M17
441 Münter Bruno 2:57:26 49 M50
442 Merila Jaanis 2:57:46 156 M40
443 Univer Neeme 2:57:47 157 M40
444 Virve Rainer 2:57:49 169 M
445 Raudsepp Kalev 2:57:53 50 M50
446 Lillsoo Rain 2:58:01 158 M40
447 Jänese Jarek 2:58:01 159 M40
448 Vosman Rain 2:58:02 170 M
449 Tamlak Veikko 2:58:25 160 M40
450 Ernits Tõnu 2:58:33 161 M40
451 Immato Oliver 2:58:40 171 M
452 Kakko Mairolt 2:58:42 162 M40
453 Kilki Anu 2:59:02 7 N40
454 Olgo Raivo 2:59:09 163 M40
455 Fahrutdinov Haidar 2:59:35 2 M70
456 Pintson Tarmo 2:59:38 164 M40
457 Vals Riho 2:59:45 165 M40
458 Märks Heino 2:59:46 166 M40
459 Kaasik Priit 2:59:52 167 M40
460 Maripuu Riho 3:00:11 168 M40
461 Krooni Ragnar 3:00:28 172 M
462 Kabral Iljar 3:00:33 173 M
463 Toomjõe Anu 3:00:59 8 N40
464 Adli Marek 3:01:09 169 M40
465 Einland Vello 3:01:30 51 M50
466 Mäe Ivo 3:01:33 170 M40
467 Roose Tarmo 3:02:06 174 M
468 Jõeste Tarvo 3:02:14 171 M40
469 Läänemets Jaak 3:02:22 52 M50
470 Ruuval Teet 3:02:25 175 M
471 Lukkats Andres 3:02:30 172 M40
472 Aron Hannes 3:02:37 173 M40
473 Nirgi Ahti 3:02:52 176 M
474 Kõrgesaar Kristjan 3:03:05 174 M40
475 Kasterpalu Maret 3:03:12 20 N
476 Äkke Helgo 3:03:15 175 M40
477 Lood Tarmo 3:03:29 53 M50
478 Palumaa Pille 3:03:34 9 N40
479 Riis Tiia 3:03:35 10 N40
480 Allvee Virgo 3:03:38 177 M
481 Linke Meelis 3:03:39 178 M
482 Sepp Kristo 3:04:39 179 M
483 Nikiforov Aleksandr 3:04:43 54 M50
484 Jurlov Sergei 3:05:10 176 M40
485 Treier Tauno 3:05:42 180 M
486 Lilienberg Rene 3:06:03 181 M
487 Voolaid Vello 3:06:12 55 M50
488 Neem Margus 3:06:34 177 M40
489 Reinaas Ott 3:06:41 182 M
490 Ründva Olavi 3:07:09 183 M
491 Tolli Taivo 3:07:50 184 M
492 Liik Peeter 3:08:00 185 M
493 Vabaoja Madis 3:08:04 178 M40
494 Aalberg Raoul 3:08:09 179 M40
495 Gostsõllo Henri 3:08:14 186 M
496 Kikerpill Lauri 3:08:14 187 M
497 Siidra Ann 3:08:32 21 N
498 Külm Kristjan 3:08:33 188 M
499 Ränd Indrek 3:09:08 180 M40
500 Aleksejev Nikolai 3:09:11 3 M70
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE