estenglv
WAP version
Login form
RSS
RMK Kõrvemaa Suusamaratoni võitjateks tulid Andres Kollo ja Inna Kairite 22.02.2015 (0)
Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimunud RMK Kõrvemaa Suusamaratoni 38 km põhisõidul krooniti võitjaks Andres Kollo. Teise koha saavutas Peeter Kirss ja kolmandana jõudis ...
RMK Kõrvemaa Suusamaratonile stardib hulgaliselt harrastajaid 20.02.2015 (0)
Homme, 21. veebruaril toimub RMK Kõrvemaa Suusamaraton, kuhu on praeguseks registreerunud üle kuuesaja suusataja.

Eeldatavate favoriitidena stardivad suusasõidule mitmel aastal ...
Laupäeval toimuv suusamaraton avab RMK Kõrvemaa Nelikürituse hooaja 18.02.2015 (0)
RMK Kõrvemaa Suusamaraton toimub täies mahus 11.02.2015 (0)
Kuu aja pärast toimub RMK Kõrvemaa Suusamaraton 21.01.2015 (0)
38 km
19 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 17 Jan 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Suusamaraton
Aeg 21.02.2015
Koht Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus EST
Spordiala Suusatamine
Distants 38km
19km
lastesõidud
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1038 Salla Erki Türi Jõud 1:02:22.3 1
2   1087 Paas Meelis Avinurme suusaklubi 1:02:39.8 1
3   1163 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 1:06:42.6 1
4   1108 Palmiste Allan 1:08:48.5 2
5   1006 Tarum Indrek AvinurmeSuusaklubi 1:08:50.3 1
6   1166 Reitalu Karl Johann 1:09:16.8 1
7   1020 Sagaja Martin EESTI RAUDTEE SPORDIKLUBI 1:09:27.4 3
8 1 1121 Kuuseväli Arette SK Biathlon 1:11:37.2 1
9   1043 Savinov Vladimir SK SRD 1:12:42.2 1
10   1118 Kuusik Kristjan 1:14:54.2 4
11 2 1046 Tomingas Marin 1:14:54.2 1
12 3 1061 Sirvel Merili 1:15:03.4 2
13   1080 Taimla Kaarel 1:15:04.0 2
14   1079 Taimla Kristjan 1:15:27.6 3
15   1162 Juss Siim Sportland/Järve kauplus 1:15:28.2 5
16   1135 Sellik Margus SK Metsasõbrad 1:15:34.3 1
17   1172 Lagle Lauri 1:16:33.4 2
18   1015 TUmbarov Filipp 1:17:15.2 6
19   1124 Kain Oliver JAAK MAE SUUSAKOOL 1:17:24.1 4
20   1104 Rattur Rein 1:17:32.6 2
21   1030 Ruberg Kalev 1:17:52.5 2
22   1067 Parfojev Aivar Avinurme SUKL 1:18:00.0 3
23   1003 Alajaan Alar 1:18:18.0 7
24   1152 Karpenko Gleb Äkke spordiklubi 1:18:32.6 5
25   1031 Ruberg Lauri 1:19:24.4 8
26   1113 Kasemaa Janno 1:19:29.4 9
27 4 1012 Uibo Kristina 1:19:32.8 1
28   1147 Mander Toomas 1:19:49.8 4
29   1159 Baumann Rain 1:19:50.6 10
30 5 1014 Lambur Reve 1:19:50.7 2
31   1103 Liivalaid Jorma 1:20:27.9 11
32   1098 Raie Argo SK Sula 1:20:35.9 6
33   1151 Karpenko Sergei Äkke spordiklubi 1:20:38.2 3
34   1077 Kolli Ever 1:21:23.0 12
35   1173 Liiv Harry 1:21:33.3 7
36 6 1050 Tikk Kaili 1:21:35.1 3
37   1054 Pruuli Karl Hauka Veloklubi 1:21:37.5 8
38   1034 Kold Tiit 1:21:46.8 5
39 7 1062 Sirvel Anet 1:22:09.1 3
40   1089 Leisi Rain 1:22:20.3 3
41   1039 Vallimäe Kristo 1:22:47.5 13
42 8 1097 Marand Monika 1:22:56.8 2
43   1059 Õunloo Urmas 1:22:57.7 2
44   1053 Hints Eric 1:24:09.2 4
45   1099 Kuusik Enn Virumaa politsei spordiselts 1:24:16.4 1
46 9 1076 Peterson Anna 1:24:19.2 4
47   1036 Härm Leo 1:24:23.7 2
48 10 1116 Joonas Inge 1:25:21.2 3
49   1168 Kepp Kaidu 1:25:29.5 3
50   1101 Oras Mati 1:25:41.0 3
51   1154 Tõnne Raivo 1:26:00.0 4
52   1137 Krull Kristjan 1:26:12.3 14
53   1092 Sokk Sigmar 1:26:13.0 5
54   1131 Meidla Jüri SK Metsasõbrad 1:26:56.4 2
55   1169 Järv Jüri 1:27:04.4 4
56   1140 Ammon Ants 1:27:44.1 6
57   1048 Poltimäe Kristjan 1:28:32.1 15
58   1120 Lilienberg Kaurit 1:28:49.5 9
59 11 1088 Palatu Regina 1:28:59.3 4
60   1134 Tatrik Mati SK Metsasõbrad 1:29:07.0 5
61   1041 Veerberk Sulev 1:29:20.3 3
62   1105 Hiob Laur 1:29:31.8 16
63 12 1164 Sirvel Teisi 1:29:43.8 4
64   1064 Ahven Ahti 1:29:46.7 7
65   1127 Laht Kristjan 1:29:56.3 10
66   1100 Truusalu Kalev 1:30:06.5 17
67   1068 Mazurtshak Georg 1:30:07.5 6
68   1090 Pertel Tarmo 1:30:11.2 18
69 13 1008 Lahe Riina 1:30:24.1 5
70 14 1093 Vellama Vivian 1:31:25.1 5
71   1037 Tordt Tamar Hea Tava 1:31:36.6 19
72 15 1002 Lellep Karin 1:31:39.6 5
73 16 1078 Vaikla Hanna-Mai Lõunalõvi 1:32:25.3 6
74   1115 Männasoo Toomas 1:32:30.6 8
75 17 1111 Kale Merle 1:33:09.4 6
76   1145 Sakkeus Rene Hansa Spordiklubi 1:33:29.3 9
77 18 1032 Palts Kristel 1:33:30.0 6
78   1047 Nääb Erik Talkur 1:33:47.7 10
79 19 1004 Veskimäe Riina 1:34:02.3 7
80   1052 Hanga Karol 1:34:14.6 11
81 20 1028 Viirmaa Sille 1:34:45.6 8
82 21 1122 Peets Kadi 1:35:05.4 9
83   1176 Veeorg Koit 1:35:25.8 5
84 22 1051 Kansi Helve 1:35:33.4 1
85 23 1033 Härm Eve 1:35:35.0 10
86   1094 Pikka Teemu Matate sk 1:35:42.0 12
87   1044 Johannson Toomas 1:35:49.9 11
88   1045 Johannson Johannes Kose AMK 1:37:41.9 20
89   1165 Süld Marko 1:38:21.9 21
90   1106 Turban Siim Rakvere OK 1:38:46.2 13
91   1060 Kuusmik Aivar 1:39:02.5 6
92   1123 Vainjärv Hillar 1:39:08.1 4
93   1107 Turban Ants Rakvere OK 1:39:14.5 7
94 24 1158 Jalajas Lenne Suusahullud 1:39:47.1 11
95   1085 Kulu Hardi 1:40:16.1 22
96 25 1049 Puusalu Mari-Liis 1:40:58.0 12
97 26 1142 Rebane Gerli 1:41:10.1 13
98 27 1157 Eerik Heli 1:41:38.1 7
99 28 1040 Mardisalu-Kahar Marge 1:41:43.4 1
100 29 1017 Mõttus Aive 1:41:55.1 2
101 30 1096 Tempel Sirje Matate SK 1:42:21.1 1
102 31 1128 Laht Ene 1:42:55.2 3
103 32 1065 Koppel Andra 1:43:35.3 14
104 33 1125 Kütt Kristiina 1:45:41.8 8
105 34 1009 Adamson Anni 1:45:46.7 15
106   1091 Tulit Martin 1:47:05.3 23
107 35 1133 Metsmaa Tiina SK Metsasõbrad 1:47:56.7 1
108 36 1144 Rabakukk Piret Hansa Spordiklubi 1:48:53.4 2
109   1074 Kõvask Rednar 1:49:25.7 14
110   1063 Andla Olavi 1:49:48.0 7
111   1175 Esperk Taavi SK KRAMP 1:50:09.7 24
112 37 1007 Veskimäe Aire 1:51:13.9 16
113   1056 Mangusson Magnus 1:51:19.3 15
114   1057 Mangusson Willem 1:51:28.7 16
115   1055 Mangusson Tanel 1:51:29.1 12
116 38 1132 Viiburg Malle 1:52:19.9 2
117   1174 Nagovitsõn German 1:52:59.2 8
118 39 1083 Bondarchuk Maria Tabasalu Triatloniklubi 1:53:16.4 7
119 40 1112 Hints Kairi 1:53:31.6 17
120 41 1117 Piir Merilin 1:55:36.9 18
121   1148 Villido Ilmar 1:58:14.2 6
122   1171 Sepp Hendrik Jaak 1:59:20.6 17
123   1170 Reitsak Alex 1:59:27.3 18
124 42 1013 Jõeste Kristiina 2:00:02.3 8
125   1073 Põhjakivi Raivo 2:00:17.3 9
126   1005 Ers Rene 2:00:28.7 25
127   1153 Niinre Jürgen 2:00:30.8 26
128   1086 Maksimenko Aleksei 2:00:54.9 27
129 43 1119 Mägi Eva 2:01:29.7 19
130 44 1029 Ruberg Marika 2:08:59.3 3
131   1084 Bondarchuk Ivan Tabasalu Triatloniklubi 2:09:05.1 19
132   1160 Sepp Aivo 2:09:35.7 8
133 45 1161 Kõiv Kristiina 2:09:35.8 9
134   1114 Võrklaev Endriko 2:10:17.8 13
135 46 1167 Lehiste Kaie 2:11:48.6 20
136 47 1102 Salu Laura 2:13:41.4 21
137   1177 Blumbergs Bernhards NATO CC COE 2:34:40.0 28
138   1025 Piiroja Silver 2:36:07.7 20
139 48 1024 Aavik Egne 2:36:09.8 10
140   1026 Piiroja Taavi 2:36:10.2 14
141   1071 Nikolajev Herman 2:40:14.6 21
142   1143 Kuningas Erkko 2:40:14.8 22
143 49 1129 Viljak Elise 3:26:49.2 9
144   1130 Viljak Valmar 3:27:07.9 9
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
indrek, indrekvait@gmail.com, 19.02.2015 15:29
oleks huvitatud kõrvemaa maratoni 38 km numbrist.56482407
Alar, alumaa@gmail.com, 18.02.2015 23:23
Kui kellelgi jääb üle Kõrvemaa maratoni 38km number, siis oleks huvitatud. GSM 5080022


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE