estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 05 Aug 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ööjooks 2014
Aeg 16.08.2014
Koht Rakvere EST
Spordiala Jooksmine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
0 Name Klubi/Organisatsioon Aeg 0 Vanuse kategooria
1 Sokolov Aleksei Tsiklon 0:30:46 1 M
2 Aus Priit 0:30:48 2 M
3 Laumets Rauno Tartu SS Kalev 0:31:58 3 M
4 Kivikas Kenny spordielamused.ee 0:33:23 4 M
5 Reinart Hardo 0:34:04 5 M
6 Hussar Karel SK Jooksupartner 0:34:47 1 MJ
7 Laur Mikk KJK Lõunalõvi 0:35:19 6 M
8 Kosälev Deniss SK Jooksupartner 0:35:44 7 M
9 Masik Tambet Toggl/SK Kolepaha 0:35:53 8 M
10 Vaisvila Arunas Kauno maratono klubas 0:36:10 9 M
11 Veilberg Meelis 0:36:27 1 M50
12 Piirjõe Ragnar Kergejõustiku klubi ViKe 0:36:37 2 MJ
13 Põlluste Risto Kergejõustiku klubi ViKe 0:36:37 3 MJ
14 Bõmberg Rain Elioni Spordiklubi 0:37:12 10 M
15 Nevolihhin Kelly Kergejõustiku klubi ViKe 0:38:10 1 NN
16 Sirk Kristo OK PõLVA KOBRAS 0:38:11 1 P
17 Pihlak Lauri LD Sound OÜ 0:38:48 11 M
18 Reinkubjas Mihkel Vike 0:39:29 4 MJ
19 Tiiksaar Aaro 5XA 0:39:35 12 M
20 Koskinen Marko 0:39:49 2 P
21 Oranen Peeter Laaneproff team 0:39:52 13 M
22 Kask Villu SK AASPERE 0:39:58 1 M40
23 Burke Liam Wadhurst Runners 0:40:00 5 MJ
24 Floren Kelli KF Suusaklubi 0:40:03 1 N
25 Kesküla Urmo Simuna Sk 0:40:21 14 M
26 Remmelg Alari Itella Logistics OÜ 0:40:25 15 M
27 Saarepuu Asko VõRU SUUSAKLUBI 0:40:28 16 M
28 Toom Karl Tallinna Inglise Kolled? 0:40:58 3 P
29 Himma Martin Tamsalu AO SUKL 0:41:20 4 P
30 Heinola Ivar 0:41:23 17 M
31 Vallaste Kristel SK Jooksupartner 0:41:27 2 N
32 Savt?enko Ksenia "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:41:37 1 T
33 Kivi Liina SK Jooksupartner 0:41:43 3 N
34 Tinnuri Siim 0:41:52 5 P
35 Rõuk Margus 0:41:53 18 M
36 Kiigemägi Mait Ristart AS 0:41:56 19 M
37 Erilaid Väino 0:42:04 1 M75
38 Kuber Ken 0:42:33 6 P
39 Vahtra Margus 0:42:37 2 M40
40 Deket Sergei 0:42:43 20 M
41 Kangur Raul Jooksuklubi Sarma/Ober-Hausi Kinnisvara AS 0:42:52 3 M40
42 Laanemaa Laur 0:42:55 21 M
43 Roose Antti 0:43:01 2 M50
44 Raidna Raoul Päüästeamet 0:43:14 4 M40
45 Koskinen Kristjan Äkke SK/Sisekaitseakadeemia 0:43:19 1 MN
46 Trepp Kaarel 0:43:20 7 P
47 Truumaa Marek 0:43:22 22 M
48 Ambus Kristo 0:43:29 8 P
49 Trepp Janek 0:43:31 5 M40
50 Alnek Karmen sportland 0:43:33 4 N
51 Zadonski Elery 0:43:36 2 T
52 Elenurm Sven FC Tiigrid 0:43:44 23 M
53 Käige Rauno 0:43:52 6 M40
54 Pehk Karl 0:43:55 24 M
55 Startsev Roman Edisoft 0:43:56 25 M
56 Lilleväli Tormis SK AASPERE 0:43:57 2 MN
57 Aavik Karmen Tartu Mill AS 0:44:01 5 N
58 Vares Rando Bigbank 0:44:01 26 M
59 Sipria Ivar 0:44:02 27 M
60 Õun Helger SK LEKSI 44 0:44:04 9 P
61 Luik Marko 0:44:05 28 M
62 Laasmägi Hando 0:44:09 29 M
63 Paju Mait 0:44:10 30 M
64 Ööpik Kairin KSK Alem 0:44:16 6 N
65 Silluste Toomas 0:44:17 3 M50
66 Lahi Ats 0:44:19 31 M
67 Müür Jan 0:44:19 10 P
68 Varrand Martin Kaitsevägi 0:44:19 3 MN
69 Kerm Hendrik Johann Rakvere Gümnaasium 0:44:20 11 P
70 Kuusk Janno 0:44:21 32 M
71 Kabun Kait 0:44:22 33 M
72 Pappel Jaanus 0:44:27 7 M40
73 Uibukant Andrei 0:44:27 34 M
74 Joonas Jürgen 0:44:33 12 P
75 Benson Julia Wednesday Night Laundry Runners 0:44:36 7 N
76 Tammoja Ants 0:44:40 35 M
77 Marcinkevicz Robin 0:44:41 13 P
78 Starkopf Elis-Helen 0:44:41 3 T
79 Neeme Üllar 0:44:42 36 M
80 Amor Rainer 0:44:47 4 MN
81 Tali Meelis 0:44:49 37 M
82 Lahi Joosep 0:44:50 5 MN
83 Kuhi Tõnu 0:44:52 8 M40
84 Himuškin Andre 0:45:01 9 M40
85 Kaljuvee Reigo 0:45:14 38 M
86 Siimer Kristo NÕMME SPORDIKLUBI 0:45:23 14 P
87 Olesk Taivo 0:45:25 39 M
88 Suur Kauri 0:45:26 15 P
89 Raam Märt Rakvere SK 0:45:27 40 M
90 Kaasiku Jarmo AMBLA SK 0:45:30 16 P
91 Annimäe Albert Rakvere Gümnaasium 0:45:40 17 P
92 Bõkov Rainer RRG 0:45:40 18 P
93 Kuznetsov Peeter 0:45:41 41 M
94 Liebenau Rauno 0:45:42 42 M
95 Soidla Janar 0:45:42 10 M40
96 Kaska Marko 0:45:55 11 M40
97 Pung Indrek 0:45:59 43 M
98 Rebane Carlo Olympic/OlyBet 0:46:00 44 M
99 Erik Allar 0:46:01 6 MJ
100 Pille Roman 0:46:05 45 M
101 Vesi Arne 0:46:09 12 M40
102 Liivlaid Hedi TAI 0:46:12 8 N
103 Mell Karl 21cc 0:46:12 19 P
104 Nugis Tarmo TK-Team AS 0:46:13 1 M45
105 Kallaste Carl Robert 0:46:17 20 P
106 Luide Silja Jooksupartner 0:46:20 9 N
107 Zirnask Villu STAMINA 0:46:21 2 M45
108 Palksaar Mikk 0:46:22 46 M
109 Vettik Elari sportland 0:46:23 47 M
110 Jesin Sander 0:46:27 21 P
111 Nepper Pelle Spordiselts Kaido/ Ööklubi Privilege 0:46:28 48 M
112 Siimon Silver 0:46:29 49 M
113 Sats Ralf 0:46:29 22 P
114 Pillart Kätlin Kuusalu Spordiklubi 0:46:31 4 T
115 Suur Marek Proekspert 0:46:31 13 M40
116 Kokk Kristo SK METSASõBRAD 0:46:34 14 M40
117 Tooma-Kaljuvee Iiris Kokaklubi 0:46:35 10 N
118 Altmäe Tiit 0:46:40 15 M40
119 Karjus Kaido ARTMAN RACING 0:46:42 16 M40
120 Ehrlich Imbi 0:46:44 1 N45
121 Jõemets Kristi TEAM 30+ 0:46:45 11 N
122 Rebane Taivo 0:46:45 1 M60
123 Kivimets Merili-Mai Tabasalu Triatloniklubi 0:46:46 5 T
124 Karu Rein 0:46:48 50 M
125 Vahi Siim 0:46:48 51 M
126 Hioväin Kerto 0:46:52 52 M
127 Parts Sander Kaitsevägi 0:46:52 6 MN
128 Rebban Argo VISA 0:46:54 7 MJ
129 Puusepp Andra 0:46:55 1 N40
130 Tammoja Kadri 0:46:55 12 N
131 Ojalill Raimond 0:46:57 53 M
132 Kukk Ülo 0:46:58 17 M40
133 Kurg Raimo SK Tervis 0:47:01 54 M
134 Kaljuveer Einar 0:47:08 55 M
135 Ivanov Randar Rakvere Bont 0:47:09 8 MJ
136 Heinsoo Andrus Viljandi Suusaklubi 0:47:10 3 M45
137 Nõmmik Kristian 0:47:10 56 M
138 Keär Andres RAKKE SK 0:47:11 4 M50
139 Niine Kristjan 0:47:13 57 M
140 Lille Viljar 0:47:14 58 M
141 Sarapuu Sven High5 0:47:15 59 M
142 Sepp Holden 0:47:17 60 M
143 Tiits Tavo 0:47:17 61 M
144 Orel Helger Rsk Jõhvikas 0:47:19 23 P
145 Raudkivi Priit 0:47:19 62 M
146 Häätarõ Ragnar AQVA Hotell ja Spa 0:47:20 63 M
147 Lehtla Rauno Prorunner 0:47:21 64 M
148 Silluste Liina 0:47:23 13 N
149 Vasemägi Reijo 0:47:23 24 P
150 Vesterblom Vootele 0:47:24 65 M
151 Raidoja Ardo 0:47:25 66 M
152 Valang Ann 0:47:26 14 N
153 Lantcov Valerii 0:47:29 4 M45
154 Keskküla Trevor 0:47:33 25 P
155 Roode Siim 0:47:34 5 M45
156 Saar Reimo 0:47:35 67 M
157 Ivanov Sander Rakvere Bont 0:47:37 26 P
158 Lõugas Martin 0:47:37 68 M
159 Laigna Marko 0:47:38 69 M
160 Kirsman Hannes 0:47:39 70 M
161 Pilvet Birgitti 0:47:39 1 NJ
162 Kungur Vahur 0:47:41 5 M50
163 Loim Tiit 0:47:41 71 M
164 Roov Ailo MTA SK 0:47:44 6 M45
165 Saarepera Jaanus ARS Projekt 0:47:44 72 M
166 Krull Kristi Sportland AS 0:47:46 15 N
167 Tomson Eigo 0:47:47 73 M
168 Aasa Indrek 0:47:47 74 M
169 Palk Ivar 0:47:48 27 P
170 Talts Eve Elioni Spordiklubi 0:47:51 16 N
171 Nisloni Priit 0:47:56 75 M
172 Allmere Karl-Johannes 0:48:01 28 P
173 Uibo Toomas 0:48:02 7 M45
174 Põldoja Argo 0:48:02 76 M
175 Mäkilä Tatu MyNextRun 0:48:03 77 M
176 Lempu Ian 0:48:04 29 P
177 Kunman Jarek-Karl 0:48:07 30 P
178 Remmelgas Riho Viru õlu 0:48:07 78 M
179 Kuldpärg Ene 0:48:10 17 N
180 Möller Marek 0:48:11 79 M
181 Meltsas Veiko 0:48:12 18 M40
182 Eiro Jari Dicro 0:48:14 80 M
183 Sats Anneli PIHLAKA 0:48:15 2 N40
184 Getman Ljudmilla JK Start 0:48:16 1 N55
185 Talu Kristjan 0:48:16 19 M40
186 Kilk Kaarel Fujitsu 0:48:19 81 M
187 Tammela Andris Ühinenud Ajalehed AS 0:48:19 82 M
188 Sadam Alar 0:48:21 83 M
189 Evert Jaak 0:48:23 8 M45
190 Miilpalu Matteus Kadrina Keskkool 0:48:23 31 P
191 Rooba Ragnar Jäneda-Lehtse 0:48:23 32 P
192 Tibar Indrek 0:48:26 84 M
193 Saukas Andres 0:48:27 9 MJ
194 Lõhmus Rainer 0:48:28 85 M
195 Kangur Jaan Matis 0:48:29 33 P
196 Lehmann Andreas IHDG! 0:48:30 9 M45
197 Rääk Kristo 0:48:33 86 M
198 Krull Kristjan 0:48:34 87 M
199 Nemvalts Liis 0:48:34 2 NN
200 Palm Erki 0:48:34 6 M50
201 Luik Raul 0:48:37 88 M
202 Luhalaid Veikko 0:48:38 20 M40
203 Etverk Merike AS Viru-Nigula Saeveski 0:48:39 3 N40
204 Nigol Andreas 0:48:42 89 M
205 Annusver Elina 0:48:43 18 N
206 Õunap Urmas Viru õlu 0:48:47 10 M45
207 Aia Sander 0:48:48 90 M
208 Kilk Kalle Elering 0:48:50 91 M
209 Palm River Rakvere Reaalgümnaasium 0:48:50 34 P
210 Bauvald Märt 0:48:51 21 M40
211 Koitjärv Valter 0:48:51 35 P
212 Veldemann Janno 0:48:53 92 M
213 Mosel Henry 0:48:55 7 MN
214 Bondarenko Olesja 0:48:57 19 N
215 Lipp Lauri Kaitseliit Järva Malev 0:48:58 7 M50
216 Nirgi Siim 0:49:00 93 M
217 Lepikult Toomas 0:49:01 1 M55
218 Eller Rain 0:49:05 94 M
219 Heinsoo Karl Erik Viljandi Suusaklubi 0:49:05 36 P
220 Eller Andres 0:49:10 22 M40
221 Keelmann Kallo 0:49:11 95 M
222 Ring Martin KIRDE KRK 0:49:14 96 M
223 Sala Madleen PwC 0:49:19 20 N
224 Agu Aivo 0:49:20 97 M
225 Kadajane Lauri 0:49:20 98 M
226 Sassi Hannes 0:49:21 99 M
227 Müürsepp Tiiu 0:49:22 2 N55
228 Tuhkla Helle 0:49:25 2 N45
229 Kaljula Janar 0:49:25 37 P
230 Hudilainen Eerik SK MITŠ 0:49:26 38 P
231 Kiidjärv Reet 0:49:26 4 N40
232 Kriks Rein EESTI RAUDTEE SPORDIKLUBI 0:49:26 2 M60
233 Remsel Andre 0:49:27 8 MN
234 Undrest Nele-Triin 0:49:27 6 T
235 Eesmaa Elis 0:49:28 21 N
236 Rahuorg Marko 0:49:28 100 M
237 Vildek Kelly Männiku Mägi 0:49:29 7 T
238 Derrik Katre 0:49:30 22 N
239 Õlge Jaanus 0:49:31 23 M40
240 Kärdi Kätlin 0:49:32 3 NN
241 Kiik Aaron 0:49:34 39 P
242 Jalakas Aivar 0:49:36 101 M
243 Jänes Kalle 0:49:37 24 M40
244 Laan Reimo ART CAFE ja HOTELL 0:49:41 102 M
245 Sims Aivar 0:49:44 11 M45
246 Alt Allan 0:49:45 12 M45
247 Suomalainen Henri Olavi 0:49:45 40 P
248 Metskaev Helger MTA Spordiklubi 0:49:48 103 M
249 Pappel Krete 0:49:48 23 N
250 Kärdi Tarmo 0:49:51 25 M40
251 Lesihhin Roman 0:49:54 26 M40
252 Kerm Getter Johanna Rakvere Gümnaasium 0:49:55 8 T
253 Erm Tanel 0:49:57 104 M
254 Kivilo Karola 0:49:59 4 NN
255 Elhi Aggert Olympic/OlyBet 0:50:01 105 M
256 Uibo Maren 0:50:01 24 N
257 Tamm Tony Ats Team Mahe 0:50:04 41 P
258 Bõstrov Paul 0:50:06 106 M
259 Õunaid Jaana RADEMAR 0:50:08 25 N
260 Dailidaite Monika 0:50:09 26 N
261 Anderson Kristjan 0:50:11 107 M
262 Ers Heigo 0:50:14 10 MJ
263 Hommik Aivar Viljandi SVK 0:50:15 13 M45
264 Moor Merle RADEMAR 0:50:16 27 N
265 Tõld Tanner 0:50:16 9 T
266 Kuusik Kaili 0:50:17 28 N
267 Tiisler Tiina SK SERVITI 0:50:19 29 N
268 Tomingas Triin 0:50:19 30 N
269 Ajaots Heli 0:50:28 5 N40
270 Parbo Karl Rasmus 0:50:30 42 P
271 Kasekamp Tõnis 0:50:33 9 MN
272 Hommuk Taavi TallinnStrong 0:50:35 108 M
273 Müüdla Martin 0:50:35 43 P
274 Rüütel Rasmus 0:50:35 44 P
275 Ivainen Toivo 0:50:36 8 M50
276 Näks Joosep Trismile/IB Krates 0:50:38 45 P
277 Piigli Madis 0:50:38 109 M
278 Raus Liina 0:50:39 31 N
279 Lahe Heiki 0:50:41 27 M40
280 Laan Tambet 0:50:42 110 M
281 Palksaar Martin 0:50:42 111 M
282 Lilienberg Ergo Täppsportlased 0:50:44 28 M40
283 Loss Raido 0:50:45 112 M
284 Tõnne Raivo Bellfire 0:50:45 14 M45
285 Lõuke Bert 0:50:47 29 M40
286 Adli Toomas 0:50:48 46 P
287 Riives Martin Tartu SS Kalev 0:50:48 47 P
288 Murakas Jaanus 0:50:53 113 M
289 Vaasma Taavi Tü Fauna 0:50:55 114 M
290 Veeleid Tanel SPORDISELTS 0:50:55 30 M40
291 Käsper Priit 0:50:57 31 M40
292 Jõeste Alar 0:50:59 15 M45
293 Riives Marilin Tartu SS Kalev 0:50:59 10 T
294 Tarassov Raili 0:50:59 32 N
295 Lilleoja Laur 0:51:00 115 M
296 Ehman Hans Artur 0:51:01 48 P
297 Kollo Imre 0:51:01 32 M40
298 Õlge Rait 0:51:01 49 P
299 Mere Hele-Riin 0:51:02 33 N
300 Oja Rasmus 0:51:02 10 MN
301 Sarapuu Mario 0:51:02 116 M
302 Sõmer Martin 0:51:04 117 M
303 Vainura Karl-Martin MTA SK 0:51:05 50 P
304 Seilenthal Sander 0:51:08 11 MN
305 Puuorg Helina 0:51:10 34 N
306 Ivainen Airi 0:51:12 3 N45
307 Valdner Risto 0:51:13 51 P
308 Kodotšigov Pavel Tartu Ülikooli Narva KolledŠ 0:51:15 118 M
309 Luht Urmas Ensto Välejalad 0:51:17 119 M
310 Alver Lehti 0:51:19 35 N
311 Ellermaa Riho-Rene 0:51:19 9 M50
312 Kasekamp Andres 0:51:19 11 MJ
313 Sivard Germo 0:51:23 120 M
314 Tamm Al 0:51:24 121 M
315 Sarap Rasmus 0:51:28 122 M
316 Õmmik Marko Päästeamet 0:51:28 123 M
317 Õmmik Kalev Päästeamet 0:51:29 2 M55
318 Simkin Marko 0:51:29 124 M
319 Randoja Rasmus SK Tähe 0:51:30 52 P
320 Tammik Jane 0:51:30 4 N45
321 Meriloo Katre 0:51:31 11 T
322 Sala Martti 0:51:34 125 M
323 Augasmägi Kaul 0:51:35 3 M60
324 Püss Kristel 0:51:36 5 NN
325 Võsa Jarmo 0:51:36 126 M
326 Floren Kristel KF Suusaklubi 0:51:38 36 N
327 Kori Külli 0:51:39 37 N
328 Põldoja Heino Jõgeva SVS 0:51:39 1 M65
329 Heinpõld Cätly 0:51:44 6 NN
330 Gildi Aleksandr 0:51:48 127 M
331 Treumann Veiko 0:51:49 33 M40
332 Aberthal Ranel KIRDE KRK 0:51:51 12 MN
333 Udeküll Raigo KIRDE KRK 0:51:51 13 MN
334 Arge Triin 0:51:52 38 N
335 Loik Marek 0:51:53 128 M
336 Pani Egert 0:51:54 129 M
337 Kose Evelin 0:51:55 6 N40
338 Purga Indrek 0:51:55 130 M
339 Kivi Vaiko Kahe Silla Klubi jooksusõbrad 0:51:56 131 M
340 Veermets Anu 0:51:58 7 N40
341 Aul Väino Jõhvikas 0:52:00 2 M65
342 Alanurme Kristjan 0:52:03 132 M
343 Mihhailov Eduard 0:52:03 34 M40
344 Aidama Ahto Jeld-Wen AS 0:52:04 35 M40
345 Tikva Daniel Michael Albe Team 0:52:04 53 P
346 Karro Airi Õnneseen 0:52:05 39 N
347 Teder Mihkel A-Sport 0:52:05 54 P
348 Prants Ines VõRU SUUSAKLUBI 0:52:07 12 T
349 Laikask Siim 0:52:08 133 M
350 Altmäe Holger 0:52:09 55 P
351 Riives Aire 0:52:10 8 N40
352 Mihaliski Ege 0:52:11 40 N
353 Väli Reigo AGA Spordiklubi 0:52:12 16 M45
354 Huopolainen Ivar 0:52:15 134 M
355 Kann Ants 0:52:18 135 M
356 Vildek Kätlin KIRDE KRK 0:52:19 41 N
357 Noode Margo FC ISA 0:52:20 17 M45
358 Kask Avo 0:52:23 10 M50
359 Krieger Margit 0:52:23 5 N45
360 Kruusamägi Katrin 0:52:24 42 N
361 Kasemaa Antek 0:52:26 36 M40
362 Kull Priidu MTÜ Täppsportlased 0:52:26 136 M
363 Mikli Marju 0:52:27 6 N45
364 Valdmets Marko 0:52:28 137 M
365 Tooding Meelis Olympic/OlyBet 0:52:30 37 M40
366 Umnov Anatoli 0:52:31 138 M
367 Varik Katrin 0:52:31 43 N
368 Alak Rustam 0:52:32 18 M45
369 Heinmäe Marko 0:52:33 139 M
370 Rehtla Renno Elektest OÜ 0:52:35 140 M
371 Sikka Siim KIRDE KRK 0:52:35 141 M
372 Teder Ats SK Piimameister Otto / Tallinna Inglise Kolledz 0:52:35 56 P
373 Bauman Vilmar 0:52:36 142 M
374 Koppel Liia 0:52:39 1 N50
375 Lember Aare 0:52:42 143 M
376 Leiger Anni 0:52:44 44 N
377 Teras Alar 0:52:44 38 M40
378 Jõgiste Jan-Erik 0:52:45 57 P
379 Palk Raul 0:52:45 58 P
380 Vahe Gerly 0:52:48 45 N
381 Aleksa Tanel 0:52:49 144 M
382 Hämäläinen Katrin 0:52:53 46 N
383 Marmor Kersti 0:52:53 9 N40
384 Meriloo Kaari 0:52:54 13 T
385 Soop Anneli 0:52:54 47 N
386 Viira Toomas 0:52:54 39 M40
387 Junson Liilia 0:52:55 10 N40
388 Jalakas Aiki 0:52:57 14 T
389 Naarits Emily 0:52:57 48 N
390 Pikhoff Aimur 0:52:57 145 M
391 Vuks Aire 0:52:58 11 N40
392 Jõela Mihkel Jäneda-Lehtse 0:52:59 59 P
393 Koitla Jannika 0:53:02 49 N
394 Alanurme Uno 0:53:03 11 M50
395 Vahter Kaja 0:53:04 12 N40
396 Mikita Martti 0:53:05 12 MJ
397 Nurmis Liis 0:53:09 50 N
398 Sild Erlend 0:53:10 40 M40
399 Eiche Angelique 0:53:11 13 N40
400 Valdner Marko 0:53:11 19 M45
401 Kipper Viigi 0:53:12 51 N
402 Kolk Arne Elering 0:53:14 4 M60
403 Nigol Margus TLÜ Haapsalu kolled? 0:53:15 20 M45
404 Kullik Tuuli 0:53:16 52 N
405 Piller Brigita Rakvere Gümnaasium 0:53:18 15 T
406 Peetmaa Allar 0:53:19 146 M
407 Tiinas Kady 0:53:21 53 N
408 Träss Tiit 0:53:21 60 P
409 Sild Tambet Jäneda-Lehtse 0:53:24 61 P
410 Maamägi Rita Rakvere Lihakombinaat AS 0:53:25 7 N45
411 Erapart Tiit 0:53:26 147 M
412 Istsenko Sergei Omniva Spordiklubi 0:53:27 12 M50
413 Holm Heleri ADIDAS 0:53:28 54 N
414 Looper Toomas 0:53:30 148 M
415 Virks Kirsten 0:53:30 55 N
416 Leoste Diana 0:53:31 56 N
417 Zadonski Gennadi Sk Knt 0:53:31 41 M40
418 Vooremäe Linda 0:53:31 8 N45
419 Paidre Rahel Ensto Välejalad 0:53:33 57 N
420 Tinkus Andres 2 Silla Klubi 0:53:33 149 M
421 Abram Liina 0:53:36 58 N
422 Kaso Geethe Virumaa Koerteklubi VIKO 0:53:37 7 NN
423 Laurimaa Märten 0:53:37 62 P
424 Kuhi Erki 0:53:38 63 P
425 Lilleoja Kristo 0:53:38 150 M
426 Rehelem Erika Rakvere Haigla 0:53:41 2 N50
427 Toomse Liis Marian 0:53:41 2 NJ
428 Hiiemaa Marit 0:53:43 59 N
429 Mõttus Liisa Nõmme KJK 0:53:43 16 T
430 Pae Kuno 0:53:43 13 M50
431 Bergant Boris 0:53:44 21 M45
432 Puusepp Ravo UCA ujumisklubi 0:53:44 64 P
433 Mägi Marko PIHLAKA 0:53:45 151 M
434 Kuber Sten 0:53:46 65 P
435 Viibus Hannaliis 0:53:46 60 N
436 Sulg Kristiin-Marleen 0:53:47 8 NN
437 Tammerik Sylvia 0:53:53 61 N
438 Rennel Maddi 0:53:54 152 M
439 Muldma Gert 0:53:55 153 M
440 Härmits Katrin Ants Piibu BridŠiklubi 0:53:57 14 N40
441 Sild Anvar 0:53:58 66 P
442 Vaiklo Epp 0:53:59 15 N40
443 Laarman Kärt Tartu Mill AS 0:54:00 62 N
444 Beet Priit 0:54:02 154 M
445 Lehtmets Marit 0:54:02 17 T
446 Vainumaa Herki 0:54:03 22 M45
447 Külanurm Karro 0:54:03 155 M
448 Liik Paavel 0:54:04 156 M
449 Valk Arvi 0:54:04 157 M
450 Lillepea Kert 0:54:05 14 MN
451 Tinno Triin MEDIACOM DREAM TEAM 0:54:05 63 N
452 Lehmann Eda IHDG! 0:54:06 9 N45
453 Malva Martin 0:54:07 158 M
454 Külavee Urmas 0:54:08 3 M55
455 Teder Peeter A-Sport 0:54:08 42 M40
456 Neering Riivo Viljandi SVK 0:54:11 43 M40
457 Palm Janek 0:54:11 159 M
458 Veskimäe Aire Sparta 0:54:11 64 N
459 Semenas Anna 0:54:14 65 N
460 Kaldma Taimo 0:54:15 160 M
461 Kindlam Kaia 0:54:16 66 N
462 Suurkivi Maire 0:54:17 10 N45
463 Andresson Airet Fitlife Eeden 0:54:20 161 M
464 Grahv Viktoria 0:54:20 67 N
465 Schneider Merle 0:54:20 16 N40
466 Int Argen KF Suusaklubi 0:54:22 67 P
467 Ott Remi 0:54:22 68 P
468 Valdre Kadri 0:54:22 68 N
469 Kiigemägi Kristo 0:54:24 162 M
470 Kõiv Kristiina 0:54:26 9 NN
471 Lainevool Kaari MTA SK 0:54:27 69 N
472 Ööpik Margus 0:54:27 163 M
473 Aaslaid Kenno Pärnu 0:54:28 13 MJ
474 Neeme Sven 0:54:28 164 M
475 Pere Kalmer 0:54:28 165 M
476 Küttis Günther Ojassaar 0:54:29 69 P
477 Õunapuu Erki 0:54:30 166 M
478 Hahndorf Raigo 0:54:32 70 P
479 Holsmer Silja 0:54:33 70 N
480 Prei Enely 0:54:33 71 N
481 Laks Alvis 0:54:35 167 M
482 Metsla Kerstin 0:54:35 72 N
483 Veskimägi Kati Olympic/OlyBet 0:54:35 73 N
484 Külasepp Siim 0:54:36 168 M
485 Leinbock Juss HANSA SPORDIKLUBI 0:54:36 14 MJ
486 Loorits Janek Kaitsevägi 0:54:38 44 M40
487 Mesjatsev Kevin 0:54:38 71 P
488 Saks Margus 0:54:38 15 MN
489 Smoljar Kardo 0:54:38 169 M
490 Gorlats Kirill 0:54:39 170 M
491 Kuurmaa Tarmo Technobalt Eesti OC? 0:54:40 171 M
492 Reivart Kirke 0:54:41 3 NJ
493 Agur Angela 0:54:42 74 N
494 Lepikult Simo 0:54:42 172 M
495 Ehandi Ruth Eesti Raudtee Sk 0:54:44 17 N40
496 Kalamees Piia DSV spordiklubi 0:54:44 75 N
497 Tamm Marika 0:54:44 11 N45
498 Arm Kristin MEDIACOM DREAM TEAM 0:54:47 18 N40
499 Koot Alar AK81 DISAIN 0:54:47 173 M
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE