estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 05 Aug 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ööjooks 2014
Aeg 16.08.2014
Koht Rakvere EST
Spordiala Jooksmine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 Wachira Ibrahim Mukunga 1:06:01 1 M
2 Kancys Remigijus Kauno maratono klubas 1:07:43 2 M
3 Sasmin Kaupo 1:08:07 3 M
4 Vinogradov Yury sylvia.gatchina.ru 1:09:19 4 M
5 Tserepannikov Sergei Stamina ArcoTransport jooksutiim 1:10:36 5 M
6 Vaine Heinar VAK STAIER 1:10:35 1 MN
7 Lehismets Priit 1:10:36 6 M
8 Lillelaid Tõnu Sparta 1:11:36 7 M
9 Puustus Anti KJS Sakala 1:11:37 8 M
10 Jõesoo Argo sportkeskus.ee 1:12:05 9 M
11 Kallaste Jaanus 1:12:09 10 M
12 Peltoniemi Ossi Ylikiimingin Nuijamiehet 1:12:25 11 M
13 Markov Alexey TÜask 1:14:30 12 M
14 Paap Hasso ADIDAS 1:14:37 13 M
15 Lein Andrus Rakvere KJK VIKE 1:15:26 1 M40
16 Nõmm Marek Jooksupartner 1:15:27 14 M
17 Ilumäe Indrek 1:15:40 15 M
18 Sokolova Natalia Tsiklon 1:16:18 1 N
19 Leemet Mait Treeningpartner 1:16:34 16 M
20 Tippi Bert treeningplaan.ee 1:16:34 17 M
21 Veilberg Ago TAMSALU 1:17:25 1 M50
22 Ridalaan Reio 1:18:45 18 M
23 Ots Indrek Fugu 1:18:55 19 M
24 Mumm Indrek Sparta 1:19:11 1 M45
25 Luik Lauri Läänemaa KJK 1:19:22 20 M
26 Maiste Tarmo 1:19:35 21 M
27 Reitsnik Tarmo STAMINA 1:19:45 2 M40
28 Abram Alar SK Saue Tammed 1:19:49 3 M40
29 Grinvalds Guntis Maratona klubs 1:20:00 22 M
30 Kaasik Ragnar 1:20:16 23 M
31 Mendel Mark 1:20:17 1 MJ
32 Ridamäe Alar Sparta 1:20:21 4 M40
33 Simson Priit MTÜ Elva Jooksusari 1:20:30 24 M
34 Piirimäe Pärtel SUUSAHULLUD 1:20:36 5 M40
35 Kukk Kaspar Sk Keremeister 1:20:19 25 M
36 Gromov Viktor SK CHAMPION 1:20:49 1 M55
37 Andrejeva Olga 1:20:50 2 N
38 Vahkal Kaido 1:20:55 26 M
39 Anton Arvi OK ILVES 1:20:57 2 MN
40 Enno Kristjan 1:21:05 6 M40
41 Kukk Kaisa Sparta 1:21:11 3 N
42 Belousov Aleksei sylvia.gatchina.ru 1:21:16 7 M40
43 Jaaska Allan-Peeter STAMINA SK 1:22:10 8 M40
44 Zuburs Dainis Krastmali Seklas 1:22:10 9 M40
45 Mets Madis 1:22:15 27 M
46 Tavits Gaabriel Weekend Warriors II 1:22:18 10 M40
47 Lään Christjan Täppsportlased 1:22:19 11 M40
48 Mäeots Jannes 1:21:54 28 M
49 Kindel Hanno Täppsportlased 1:22:37 2 M45
50 Palm Mart 1:22:38 29 M
51 Savits Anton Kühne + Nagel 1:22:56 3 MN
52 Poll Cris Lääne-Viru Rakenduskõrgkool 1:22:36 30 M
53 Aave Marius RTA Tarbatu 1:23:02 31 M
54 Orasmaa Mikk Nortal 1:23:05 32 M
55 Steptsenko Daniil 1:22:38 33 M
56 Lang Tanel JK Viljandi Tulevik 1:23:20 2 MJ
57 Saluveer Joona Omniva Spordiklubi 1:23:46 34 M
58 Müürsepp Ivo korp! Sakala 1:23:50 35 M
59 Hang Tauno 1:24:06 36 M
60 Herman Samo 1:24:10 37 M
61 Piiskoppel Kauri Ao suusaklubi 1:24:39 3 MJ
62 Teppo Anu Sparta 1:24:41 4 N
63 Hellerma Andres Liina Tšernovi klubi/ PZU 1:24:42 38 M
64 Snitsarenko Tarass 1:24:45 39 M
65 Saar Maidu 1:24:56 40 M
66 Mardla Tõnu Pääste 1:25:02 41 M
67 Rink Meelis SK Viljandi Jokker 1:25:08 42 M
68 Enn Lauri 1:25:18 43 M
69 Tintera Jiri 1:25:18 44 M
70 Vainer Miiko MTA SK 1:25:29 45 M
71 Palling Kalle Riigikogu 1:25:32 46 M
72 Liht Sulev 1:25:26 2 M50
73 Raspel Raido SPARTA/DECTONA 1:25:45 3 M45
74 Vafin Renat Skype 1:25:50 12 M40
75 Eller Villu Kaitsevägi 1:25:54 4 MN
76 Kuleshov Aleksandr Dresseur MTü 1:26:01 47 M
77 Raudsaar Taavi EESTI PANGA SPORDIKLUBI 1:26:03 48 M
78 Medar Marti Stamina ArcoTransport jooksutiim 1:26:10 4 MJ
79 Sõber Elion 1:26:20 49 M
80 Verevmägi Kristiina Täppsportlased 1:26:27 5 N
81 Valdmaa Lauri 1:26:28 50 M
82 Ruus Urmas 1:26:26 13 M40
83 Joonas Peep 1:26:45 4 M45
84 Klampe Indrek 1:26:11 14 M40
85 Kingo Gunnar 1:26:51 51 M
86 Vennikas Peeter Estonian Ultrarunners Team 1:26:51 2 M55
87 Valter Marko SK Jooksupartner 1:27:07 52 M
88 Pajuste Jüri TAMSALU AO SUKL 1:27:32 53 M
89 Saaver Heiki 1:27:21 54 M
90 Põlgast Priit 1:27:40 55 M
91 Nisloni Rainer 1:27:43 56 M
92 Veeroos Erki 1:27:38 57 M
93 Standzenieks Märcis Maratona klubs 1:27:53 15 M40
94 Lükk Merlyn 1:27:54 6 N
95 Krautman Alar Terviseakadeemia 1:28:00 5 M45
96 Eskla Algo Oriflame Eesti 1:28:03 58 M
97 Kimask Eduard Jooksupartner 1:27:50 16 M40
98 Lember Jüri 1:27:50 6 M45
99 Roosnupp Priit 1:28:15 17 M40
100 Liin Urmas TüASK Fitnessklubi 1:28:14 59 M
101 Bessonov Sergei ADIDAS 1:28:15 60 M
102 Oinus Tiit Prorunner 1:28:17 61 M
103 Viikoja Janek Sindi Spordiklubi Kalju 1:28:21 62 M
104 Kask Ats High5 1:27:46 63 M
105 Rehelem Steven 1:28:26 64 M
106 Haljastamm Erkki 1:28:18 65 M
107 Reimets Ramon 1:28:32 66 M
108 Heide Raiko Saunapunkt 1:28:45 67 M
109 Aru Gertis 1:28:45 68 M
110 Kübarsepp Karmo Eesti Energia Spordiklubi 1:28:48 69 M
111 Aunap Andres 1:28:54 70 M
112 Vaher Annika JK SARMA 1:28:53 1 N40
113 Einasto Mart TÜask 1:28:57 7 M45
114 Hõbe Tarmo Rally Estonia 1:29:02 71 M
115 Anton Cristian TEAM TT 1:29:05 5 MJ
116 Loit Madis Kuusalu SK 1:28:42 72 M
117 Reitkam Indrek 1:28:35 73 M
118 Lepik Sander Evari Ehitus 1:29:20 74 M
119 Pihlak Romet 1:29:34 75 M
120 Maiste Margus 1:29:42 76 M
121 Ehasalu Erkki 1:29:48 77 M
122 Tross Tiina Täppsportlased 1:29:57 1 N45
123 Väljaots Kain Viru Tull 1:29:59 18 M40
124 Nagel Karl-Gustav SK AASPERE 1:30:05 6 MJ
125 Tikva Indrek 1:30:09 19 M40
126 Laast Andres sportkeskus.ee 1:30:26 3 M50
127 Jakobson Eero 1:30:14 78 M
128 Kaljuvee Janno SK Jooksupartner 1:30:34 8 M45
129 Tjuška Viktor PPA 1:30:22 79 M
130 Abner Andre 1:30:33 20 M40
131 Lind Henri 1:30:37 80 M
132 Kalvi Margus 1:30:24 9 M45
133 Köster Silver Kahe Silla Klubi jooksusõbrad 1:30:29 81 M
134 Värton Kristjan SK Jooksupartner 1:30:29 21 M40
135 Küttis Radek 1:30:28 22 M40
136 Hummal Erkki Sparta 1:30:46 23 M40
137 Saar Imre 1:30:50 82 M
138 Juns Tanel 1:31:00 83 M
139 Luiks Meelis Elioni Spordiklubi 1:31:08 84 M
140 Maasik Martin 1:31:14 85 M
141 Leisalu Tanel 1:31:22 86 M
142 Dubrovski Jan 1:31:26 87 M
143 Kriisa Helar 1:31:25 24 M40
144 Gill Mihkel 1:31:27 5 MN
145 Kares Erti 1:31:19 10 M45
146 Ärm Urmas 1:31:32 11 M45
147 Root Konstantin Insparx 1:31:29 88 M
148 Fatkulin Renat 1:31:29 89 M
149 Volt Ivo KIK 1:31:36 12 M45
150 Kurik Hendrik 1:31:34 90 M
151 Montola Pekka Oy AGA Ab 1:31:35 91 M
152 Tanner Lauri Läänemaa KJK 1:31:44 92 M
153 Borouhhin Vlad MOTUS MTÜ 1:31:47 7 MJ
154 Bauvald Andres Elioni Spordiklubi 1:31:41 93 M
155 Antalainen Lauri CoreGrow 1:31:38 94 M
156 Bondars Nauris 1:31:53 8 MJ
157 Veber Toomas KIRDE KRK 1:31:48 25 M40
158 Vilgo Riivo Maratoonarid 1:31:45 95 M
159 Reitav Kristo E-Treening 1:31:27 96 M
160 Muromägi Avo LLA 1:31:35 97 M
161 Rohelpuu Enno SK Võhma 1:31:29 13 M45
162 Bušin Peep PSR 1:32:16 98 M
163 Alamets Ülari 1:32:41 14 M45
164 Einberg Gery GECC KONSULTATSIOONID OÜ 1:32:40 99 M
165 Semenkov Andrei KIRDE KRK 1:32:41 100 M
166 Gaydon Paul 1:32:46 26 M40
167 Heil Paavo 1:32:20 27 M40
168 Lavrentjev Ivan 21cc Triatloniklubi 1:32:22 6 MN
169 Nuga Ahti 1:33:00 101 M
170 Muru Merike 1:33:01 2 N45
171 Pisang Sten Bellus 1:32:54 102 M
172 Lepik Kaia Täppsportlased 1:33:05 7 N
173 Kuusik Ants VAK STAIER 1:33:07 1 M65
174 Järve Marina Sparta 1:33:16 3 N45
175 Ala Taimar Keskkonnaamet 1:33:11 103 M
176 Vulla Ela 1:33:20 8 N
177 Lauring Karre Täppsportlased 1:33:16 4 M50
178 Kukk Raido Lopetijukud 1:33:04 104 M
179 Tameri Tarvi 1:33:13 105 M
180 Tibar Marion Marsh 1:33:37 9 N
181 Heinvee Martin Tallinna Tehnikaülikool 1:33:02 106 M
182 Väärtnõu Aivar 1:33:13 107 M
183 Mustonen Marek 1:33:40 28 M40
184 Veber Jürgen 1:33:35 108 M
185 Raap Ilmar MEIE 1:33:43 15 M45
186 Pärtelpoeg Ingmar 1:34:00 29 M40
187 Zvorovski Henn Lennuliiklusteeninduse AS 1:33:58 16 M45
188 Bauvald Indrek Olympic/OlyBet 1:33:32 109 M
189 Tomp Märt Pääste 1:34:05 5 M50
190 Randmaa Katri SK Toores Jõud 1:34:07 2 N40
191 Pihlak Sander 1:33:51 110 M
192 Tuul Harry 1:34:06 111 M
193 Jakobson Õnne-Liina 1:34:15 10 N
194 Aarna Kaspar 1:34:33 112 M
195 Uustalo Hektor H Fund 1:34:28 113 M
196 Liivak Hannes Sisekaitseakadeemia 1:34:09 114 M
197 Kaseorg Tanel 1:34:37 7 MN
198 Pärnassalu Toomas Täppsportlased 1:34:35 17 M45
199 Õun Jaan Täppsportlased 1:34:29 115 M
200 Teppo Peep 1:34:30 116 M
201 Vassiljev Riinu Eratreening.ee 1:34:34 11 N
202 Jõeleht Jaago 1:34:37 30 M40
203 Tali Tõnis Prorunner/Hawaii Express 1:34:09 117 M
204 Leimann Ragnar JK Piraaja 1:34:14 118 M
205 Terve Allan 1:34:48 119 M
206 Kalaus Hargo 1:34:42 31 M40
207 Leibenau Marko 1:34:58 120 M
208 Türkson Arne SUUSAHULLUD 1:35:08 18 M45
209 Saar Laur TC2000 1:34:51 19 M45
210 Tereštšenkov Aleksei U-Club 1:34:39 6 M50
211 Lapp Erkki 1:35:11 121 M
212 Krimm Raido Jalgpallihaigla JK 1:35:01 122 M
213 Luiks Ülle Jõelähtme Singel 1:35:11 12 N
214 Suursaar Ülo 1:35:08 7 M50
215 Merenäkk Margarete Eratreening.ee 1:35:16 13 N
216 Koppel Erkki Sparta 1:35:13 123 M
217 Laasma Meelika 1:35:22 3 N40
218 Männik Ahti 1:35:12 124 M
219 Lepp Erkki 1:35:07 125 M
220 Nurk Talis Talis Nurk Ehitus 1:35:00 126 M
221 Haavre Rene Skype 1:35:24 127 M
222 Metsaots Tõnis 1:35:05 128 M
223 Ristla Gert 1:35:04 8 MN
224 Eesmäe Ahto U.R õpilane 1:35:54 32 M40
225 Mardo Ahti 1:35:52 129 M
226 Reiljan Raul KIRDE KRK 1:35:55 130 M
227 Siim Tarvo Jussikese 7 Sõpra 1:35:36 131 M
228 Lusikas Kristjan Mobi Solutions OÜ 1:35:53 132 M
229 Lellep Kalle 1:36:03 133 M
230 Pajupuu Janno 1:35:39 134 M
231 Alver Oliver 1:36:09 135 M
232 Naur Hannes 1:36:05 33 M40
233 Kukk Katrin 1:36:18 14 N
234 Paane Risto Gerrante Oü 1:36:12 136 M
235 Virkebau Ardo Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜ 1:35:50 137 M
236 Allmäe Armin 1:35:52 138 M
237 Lopsik Priit HANSA SK 1:36:13 139 M
238 Laanemets Meelis 1:36:26 140 M
239 Koha Priit 1:36:24 141 M
240 Saar Raigo 1:36:10 142 M
241 Roomet Heiki 1:36:31 143 M
242 Kuusk Jaanus Sparta 1:36:39 144 M
243 Õunap Gen-Silver SK Vanad Olümpiaalad 1:36:42 1 P
244 Pakkanen Eila KJK ViKe/ Tapa 1:36:54 15 N
245 Raudsepp Raivo 1:36:41 8 M50
246 Kasela Taavi 1:36:55 145 M
247 Laja Leho SK Jooksupartner 1:36:57 34 M40
248 Talvik Mikk Baltic Cruisers Oü 1:36:56 146 M
249 Treier Tarvo 1:36:32 147 M
250 Vilt Hardi EAÜS 1:36:34 148 M
251 Neem Mikk 1:37:04 9 MJ
252 Märss Ly Säde 1:37:08 16 N
253 Valk Maret Säde 1:37:08 17 N
254 Selliov Olle 1:37:13 35 M40
255 Koskaru Meelis MTA Spordiklubi 1:37:13 149 M
256 Kuuskmäe Gert 1:37:09 150 M
257 Klettenberg Andres HIGH5 ESTONIA 1:37:22 151 M
258 Peterson Kristjan 1:37:27 152 M
259 Puusepp Avo PPA 1:37:35 36 M40
260 Orel Randy Eesti Energia Spordiklubi 1:37:36 20 M45
261 Sillanurm Ly Täppsportlased 1:37:41 4 N40
262 Kubo Kitty 1:37:29 5 N40
263 Lehtmets Sven 1:37:17 153 M
264 Nurk Kristiina Sparta 1:37:40 6 N40
265 Jaaska Britt SK SERVITI 1:37:31 18 N
266 Salus Madis 1:37:21 154 M
267 Voip Raivo 1:37:43 21 M45
268 Aunpu Rivo Briketipoisid 1:37:43 155 M
269 Krilovs Ringo Voka 1:38:01 156 M
270 Janke Maido IITEE Spordiklubi 1:37:42 157 M
271 Kaljuvee Diana 1:37:44 19 N
272 Tammik Taavet 1:37:59 158 M
273 Pertel Tarmo 1:37:48 159 M
274 Rooks Pille Tele2 1:38:12 7 N40
275 Hyde Matthew Inglane Eestis Oü 1:38:06 37 M40
276 Sikk Merilin 1:37:55 20 N
277 Paap Kimmo SõT 1:38:08 160 M
278 Parts Rauno FB jooksmine 1:38:10 38 M40
279 Rikolas Siim 1:38:24 161 M
280 Härmits Riho Ants Piibu Bridžiklubi 1:38:19 39 M40
281 Luts Vahur 1:38:24 9 M50
282 Hallimäe Rain 1:38:27 3 M55
283 Tõnise Lauri 1:38:07 162 M
284 Rego Mario 1:38:38 163 M
285 Kuusalu Ivo 1:38:15 164 M
286 Tomson Tauri 1:38:37 2 P
287 Maasing Kaupo HANSA SK 1:38:42 165 M
288 Ermann Rait RADEMAR 1:38:45 166 M
289 Rammul Brit 1:38:21 21 N
290 Aaslaid Kauri 1:38:54 167 M
291 Meltsa Mehis 1:38:49 3 P
292 Kuslap Minna 1:38:48 22 N
293 Damroze Maris 1:38:47 168 M
294 Kaar Andres Estlander Grupp 1:38:55 169 M
295 Kuuskmäe Kaur 1:38:54 170 M
296 Klaas Kunnar Euk 1:38:40 171 M
297 Nikolajev Dmitri Kiviõli Keemiatööstuse Oü 1:39:00 22 M45
298 Valdmaa Raido 1:39:19 172 M
299 Peepmaa Vahur Alutaguse Malev 1:39:13 173 M
300 Roo Rivo 1:38:55 174 M
301 Hillep Einar Justiitsministeerium 1:39:04 40 M40
302 Joce Ludmila Maratona klubs 1:39:23 1 N50
303 Leppik Raul 1:39:10 175 M
304 Kuusk Klarika 1:39:25 8 N40
305 Enok Teet Katevara 1:39:14 41 M40
306 Hermsalu Ando 1:39:11 176 M
307 Hiienõmm Viljar 1:39:35 23 M45
308 Pohlak Tarmo SK Jooksupartner 1:39:03 42 M40
309 Tross Sandra 1:39:13 23 N
310 Kasemets Anette 1:39:32 1 T
311 Reigo Erko 1:39:07 177 M
312 Leisberg Martin LHV Sport 1:39:22 178 M
313 Pärna Kristjan 1:39:06 179 M
314 Järve Einar Hermes JK 1:39:48 24 M45
315 Heli Madis LHV Sport 1:39:33 180 M
316 Laur Marko Pekikõhu Reissing Tiim 1:39:54 181 M
317 Laimets Toomas 1:39:55 10 M50
318 Täheste Tanel METSASõBRAD 1:39:58 182 M
319 Lillmets Üllar 1:39:43 43 M40
320 Erlenheim Siim 1:39:28 183 M
321 Saluorg Jane 1:39:59 1 NN
322 Laansoo Virgo 1:39:53 184 M
323 Mänd Lauri Nabala Kohalikud Koprad 1:39:37 185 M
324 Kalbin Jevgeni Jussikese 7 Sõpra 1:39:53 186 M
325 Reinumägi Madis 1:39:35 187 M
326 Ibis Margus 1:40:09 25 M45
327 Kalk Katre Audit Partner 1:39:57 24 N
328 Tukk Maik SK METSASõBRAD 1:40:08 188 M
329 Soomre Rando 1:40:17 189 M
330 Aaslaid Kaido 1:40:21 26 M45
331 Kagge Carl-Robert 1:40:18 190 M
332 Virkunen Egert 1:40:10 9 MN
333 Lepik Rainer Seli Tervisekeskus 1:40:15 191 M
334 Vahtra Janek 1:40:25 44 M40
335 Rennit Lex Albe Team 1:40:38 11 M50
336 Antso Imre 1:40:29 192 M
337 Gilden Kristen 1:40:33 193 M
338 Beljantsev Aleksandr 1:40:27 194 M
339 Zakhodyaev Dmitry Inspire Agencies 1:40:33 195 M
340 Langel Martin ARCTIC SPORT 1:40:47 196 M
341 Tooming Marko 1:40:34 197 M
342 Solonenkova Sjuzana 1:40:24 25 N
343 Sillanpää Jouni Oy AGA Ab 1:40:53 45 M40
344 Treimut Raigo 1:40:30 46 M40
345 Aitman Hannely 1:40:58 26 N
346 Paloson Mirek SPORDISELTS 1:40:37 198 M
347 Gross Toomas 1:40:57 47 M40
348 Pihlak Jekaterina 1:40:53 9 N40
349 Jaaksoo Rain 1:40:42 199 M
350 Kivisild Ain 1:40:55 4 M55
351 Treilmann Jaanus IM Arvutid 1:41:00 48 M40
352 Valdmann Vahur 1:40:57 200 M
353 Volens Maret Sparta 1:41:19 10 N40
354 Malmre Mallor CEP 1:41:09 201 M
355 Riks Rando SK AASPERE 1:41:28 10 MN
356 Palm Anne-Ly SK Jooksupartner 1:41:21 27 N
357 Reineberg Tarmo 1:41:04 49 M40
358 Grahv Margus MTA SK 1:41:27 202 M
359 Kurik Kristjan 1:41:29 203 M
360 Saar Liisi 1:41:25 28 N
361 Keldu Karel 1:41:24 10 MJ
362 Sulend Herki 1:41:32 204 M
363 Laev Nele Rally Estonia 1:41:30 29 N
364 Himma Evelyn Tamsalu AO Suusaklubi 1:41:39 11 N40
365 Mandriks Jaan PPA 1:41:00 205 M
366 Ottenson Kaigo 1:41:17 206 M
367 Telgma Teno 1:41:34 207 M
368 Shevchuk Artem TriBrothers 1:41:20 208 M
369 Koor Katrin Sindi Lanka AS 1:41:46 30 N
370 Ulm Lauri 1:41:44 209 M
371 Kaldma Urmas Elioni Spordiklubi 1:41:42 27 M45
372 Mägi Holger Harku vald 1:41:58 50 M40
373 Maantoa Margus TallinnStrong 1:42:06 210 M
374 Parts Margo 1:42:08 211 M
375 Lukin Vahur Leksi44 1:42:02 212 M
376 Tops Assar Los Toros 1:42:04 51 M40
377 Meier Heiki 1:42:06 52 M40
378 Pulk Lennart 1:42:18 53 M40
379 Vaks Toomas 1:42:13 213 M
380 Treilmann Andres 1:42:30 214 M
381 Parts Priit 1:41:47 215 M
382 Kiuru Lauri 1:42:09 216 M
383 Tubli Peeter OK Koperaator 1:42:21 217 M
384 Bakler Henry 1:42:31 218 M
385 Võsaste Rauno Ferricrux OÜ 1:42:20 54 M40
386 Kapustin Mihhail Fujitsu 1:42:43 219 M
387 Orgusaar Märt 1:42:11 28 M45
388 Pütsep Martin Pereauto Sõprade Spordiklubi 1:42:09 220 M
389 Maasing Eret MTA SK 1:42:44 31 N
390 Hein Lauri 1:42:40 221 M
391 Palo Taavi CH Konsultatsioonid Oü 1:42:31 222 M
392 Salujõe Kaidi CH Konsultatsioonid Oü 1:42:31 32 N
393 Lents Toomas ÕHUVäGI 1:42:55 223 M
394 Lubi Vallo-Peedu Samotar 1:42:27 12 M50
395 Paulus Hugo 1:42:47 5 M55
396 Kreek Evert 1:42:57 55 M40
397 Helmja Kati 1:43:00 33 N
398 Väster Janek 1:42:32 224 M
399 Sepp Tiit Tartu Observatoorium 1:43:03 225 M
400 Kalda Ruth TÜask 1:43:06 4 N45
401 Lukk Kristjan Tartu Ülikool 1:42:32 11 MN
402 Täht Taavi 1:43:03 226 M
403 Dailidaite Augustina Kauno maratono klubas 1:42:59 34 N
404 Miina Heino 1:42:44 29 M45
405 Edgars Sneps 1:42:54 56 M40
406 Kannel Margit Eratreening.ee 1:42:51 35 N
407 Joonas Mihkel La Luu 1:43:01 12 MN
408 Kaasla Kaspar La Lu 1:43:01 13 MN
409 Kikkas Kristjan 1:43:05 14 MN
410 Prants Heiki VõRU SUUSAKLUBI 1:43:04 13 M50
411 Kalda Krister SK Toores Jõud 1:43:09 57 M40
412 Samokhin Yury sylvia.gatchina.ru 1:42:30 14 M50
413 Normak Margus Lüganuse 1:43:20 30 M45
414 Märtson Evelin Ida-Tallinna Keskhaigla 1:43:22 36 N
415 Peterson Triin Sparta 1:43:23 12 N40
416 Nõmmik Martin 1:43:25 227 M
417 Olle Kert RADEMAR 1:42:58 228 M
418 Tulik Maarja 1:42:58 37 N
419 Kaegas Raivo 1:43:24 58 M40
420 Saremat Tarmo JCI Rakvere 1:43:21 229 M
421 Sibul Arno 1:43:11 230 M
422 Linnamägi Taivo MKM 1:43:15 231 M
423 Paavel Argo Kaitsevägi 1:43:40 232 M
424 Kalle Rein Keskkonnaamet 1:43:23 233 M
425 Paris Mikk 1:43:14 234 M
426 Härm Eve Raineri Jooksuklubi 1:43:43 38 N
427 Kuusmik Aivar 1:43:21 31 M45
428 Riisalu Lars 1:43:39 235 M
429 Kaldas Tarmo TNT Eesti 1:43:47 236 M
430 Laineveer Indrek 1:43:43 237 M
431 Kurg Peeter 1:43:17 238 M
432 Kond Kuido 1:43:59 59 M40
433 Kriisk Edgar TRISMILE 1:43:18 239 M
434 Kaaver Siiri 1:43:52 2 N50
435 Treimut Vladimir 1:43:45 2 M65
436 Koppel Karl 1:43:23 240 M
437 Tammsaar Kristjan Saint-Gobain TEAM 1:43:59 241 M
438 Tammesalu Raul 1:43:51 242 M
439 Treier Jana 1:43:35 39 N
440 Suik Inga Täppsportlased 1:43:56 40 N
441 Saar Jüri 1:43:27 60 M40
442 Kasemaa Janno 1:43:52 243 M
443 Olvet Rivo 1:44:11 11 MJ
444 Gill Jakob 1:43:50 12 MJ
445 Kukk Illar 1:44:07 15 M50
446 Lambing Margus 1:44:00 244 M
447 Roost Kaldi 1:44:15 32 M45
448 Beljantseva Jelena Tartu Ülikool 1:44:08 41 N
449 Laikre Katrin 1:43:53 13 N40
450 Särak Ivo RunningExpert 1:44:06 245 M
451 Kase Veiko 1:44:02 33 M45
452 Siht Aili TAMSALU 1:44:20 1 N55
453 Tammik Andre 1:44:25 15 MN
454 Herr Margus 1:44:10 246 M
455 Kink Sirje 1:44:31 5 N45
456 Lohk Lea 1:44:15 3 N50
457 Pajo Raine Eesti Energia Spordiklubi 1:44:28 247 M
458 Kookla Eero Jooksupartner 1:44:24 61 M40
459 Puna Björn Rotalia 1:44:22 248 M
460 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 1:44:22 249 M
461 Jõemets Kirsika 1:44:31 42 N
462 Kangur Ando EM-Serv 1:44:37 62 M40
463 Plumer Raivo MTA SK 1:44:36 16 M50
464 Gamzejev Erik Spordiklubi Põhjarannik 1:44:40 34 M45
465 Järve Erik 1:44:35 63 M40
466 Toome Tõnis 1:44:28 6 M55
467 Kallikorm Robert 1:44:51 250 M
468 Luik Enely 1:44:32 43 N
469 Smirnov Meelis 1:44:28 64 M40
470 Tonka Taivo KIRDE KRK 1:44:25 251 M
471 Jõemets Kaja Mitš 1:44:51 6 N45
472 Ervin Urmas 1:44:40 17 M50
473 Hummal Mari 1:44:55 44 N
474 Tulp Kristjan 1:45:10 252 M
475 Erlenheim Karl 1:44:44 253 M
476 Vaher Indrek 1:45:08 65 M40
477 Liiver Aimar ELIONI SK 1:45:20 66 M40
478 Luts Vello LHV Sport 1:45:11 254 M
479 Viia Robin 1:44:55 255 M
480 Mesi Meelis Häirekeskus 1:45:42 256 M
481 Hainsoo Tauri 1:45:29 257 M
482 Pärtel Valli 1:45:23 45 N
483 Roosileht Jaanus 1:45:39 35 M45
484 Jõumees Karl Suusaklubi JÕulu 1:45:13 13 MJ
485 Vlassov Dagmar Sparta 1:45:38 46 N
486 Lilleste Andres 1:45:27 258 M
487 Allikmäe Madli Eesti Energia AS 1:45:22 47 N
488 Kõnd Viidas 1:45:17 36 M45
489 Simson Margus 1:45:51 259 M
490 Avanesov Andrey Kaevanduste Spordiklubi 1:45:44 7 M55
491 Veenpere Henrik Päästeamet 1:45:53 260 M
492 Kallip Silvar 1:45:35 261 M
493 Müür Maret 1:46:00 48 N
494 Mee Andres Eesti Energia Spordiselts 1:45:45 37 M45
495 Ulk Alar 1:45:59 1 M60
496 Heinla Kaisa 1:46:05 49 N
497 Valkiainen Veiko Olympic/OlyBet 1:45:49 262 M
498 Metsamaa Anneli Eesti AGA Spordiklubi/ FB Jooksmine 1:45:54 50 N
499 Rahi Indrek FB jooksmine 1:45:54 38 M45
500 Jürimaa Robert 1:46:09 263 M
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE