estenglv
WAP version
Login form
62 km
32 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Jõulumäe Rattamaraton (Estonian Cup 2014 8. etapp)
Aeg 06.09.2014
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2001 Prangel Kristo A&T Sport 01:16:23 1
2 2004 Nõmm Karel Georg Nõmme Rattakliubi 01:17:13 2
3 2011 Varik Joan Markus Pärnu Kalev Spordikool 01:17:47 3
4 2018 Tõnismann Carl 01:17:47 1
5 2002 Kutser Karmo Peetri Rattaklubi 01:18:28 1
6 2010 Tikku Marko NRK HKP Racing 01:19:29 2
7 2005 Pajur Markus A.Le Coq Team 3 01:20:30 2
8 2014 Kempi Sander NRK HKP Racing 01:21:48 4
9 2013 Pruul Robin 01:22:11 3
10 2015 Sankmann Joosep Viljandi Rattaklubi Noored 01:23:18 5
11 2007 Lepik Siim TÜ ASK 01:23:32 6
12 2020 Võso Karl-Mattias Baltic Agro II 01:23:33 7
13 2019 Tuuna Toomas RR Siplased / Later 01:23:38 1
14 2003 Roosimets Reigo NRK HKP Racing 01:25:18 8
15 2016 Enok Egerd NRK HKP Racing 01:25:18 4
16 2023 Mõttus Raivo Purustaja 01:25:28 3
17 2008 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 01:25:29 9
18 2021 Sirvel Merili Purustaja Giant Team/Rakke 01:25:32 1
19 2038 Laisaar Janek AC Racing 01:26:08 4
20 2009 Pelska Sten Valga Rattaklubi 01:26:43 10
21 2025 Kask Renet Smart Sport Türi 01:27:02 11
22 2036 Piirioja Kalle 01:27:03 5
23 2039 Kull Rait Mamily 01:27:14 6
24 2458 Võsu Bruno FitLife 01:28:43 7
25 2031 Mölder Veiko A. LeCoq Team 1 01:28:47 8
26 2027 Oja Eero Mamily 01:29:09 9
27 2034 Reila Rivo Mamily 01:29:11 10
28 2029 Vool Toomas Viljandi Rattaklubi 01:29:17 5
29 2035 Kask Kren Smart Sport Türi 01:29:41 6
30 2071 Laanemäe Erki Viljandi Rattaklubi Noored 01:29:42 7
31 2050 Nirgi Robin RR Siplased / Verx 01:30:07 8
32 2022 Kreegimets Robin NRK HKP 01:30:13 9
33 2028 Oja Rait Jäneda 01:30:16 11
34 2125 Aasalo Madis NRK 01:30:18 10
35 2207 Põld Markus 01:30:34 12
36 2026 Oras Indrek ARENS 01:30:42 12
37 2032 Saarep Peeter Fixus VIP Team 01:30:43 2
38 2082 Kalmer Andres A2K 01:30:57 13
39 2091 Tõnso Joosep NRK HKP Racing 01:31:01 13
40 2075 Pruuli Jaanus Hauka veloklubi 01:31:28 14
41 2088 Koppel Martin 01:31:38 15
42 2055 Oot Anti Amps - Extreme Sport* 01:31:45 3
43 2094 Puidak Peeter ARENS 01:31:47 16
44 2030 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 01:32:02 11
45 2040 Saagpakk Ahti 01:32:27 17
46 2061 Lepp Mart 01:32:27 4
47 2059 Kaarjärv Maris Purustaja Giant Team/Rakke 01:32:32 1
48 2042 Palts Bert A.Le Coq Team 3 01:32:42 14
49 2056 Ärm Rait Porter Racing 01:32:50 12
50 2092 Luur Ervin Püha Loomaaed 01:33:07 18
51 2145 Daniel Ken FastStop Team I 01:33:27 19
52 2033 Liik Alari-Fred A. LeCoq Team 1 01:33:28 15
53 2157 Küttis Sven RedBike 2 01:33:35 20
54 2053 Joost Janno Equa-Afterone 01:33:44 21
55 2064 Laanisto Janek 01:33:59 22
56 2078 Ojasalu Heiki 01:34:02 23
57 2048 Kutser Indra Peetri Rattaklubi 01:34:18 2
58 2084 Riisman Andres 01:34:33 24
59 2425 Pilv Armin 01:34:33 16
60 2073 Pruuli Karl Hauka veloklubi 01:34:33 17
61 2062 Uustal Arno 01:34:36 25
62 2063 Ulm Erki 01:34:39 26
63 2074 Kozelski Daniel A.Le Coq Team 3 01:34:43 13
64 2100 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 01:35:07 18
65 2112 Maripuu Raivo Maripuu Tiim 01:35:08 27
66 2085 Luige Marko A.Le Coq Team 3 01:35:16 14
67 2183 Einroos Evert CC Rota Mobilis 01:35:19 28
68 2065 Lomp Heigo AC Racing 01:35:20 29
69 2067 Kokka Gunnar 01:35:46 30
70 2069 Lang Tea TÜ ASK I naisk. 01:36:06 2
71 2024 Kunimägi Germo 01:36:17 19
72 2090 Märtin Liina Costa Bicicleta Chicas 01:36:26 1
73 2137 Rhede Kaarel Smart Sport Türi 01:36:30 20
74 2184 Sauväli Sander SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:36:32 15
75 2044 Sarapuu Georg CFC 01:36:34 16
76 2060 Toss Kaarel 01:36:42 5
77 2089 Linth Henn LIX 01:36:44 31
78 2047 Altin Ergo 01:36:48 32
79 2101 Jüriso Renee Hullkotkas 01:36:52 33
80 2087 Tiisler Marko 01:36:57 34
81 2086 Pokker Ranel 01:36:57 17
82 2123 Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 01:36:59 35
83 2440 Tammoja Gerlin 01:36:59 3
84 2083 Lossmann Joosep Viljandi Rattaklubi Noored 01:37:15 21
85 2104 Hõbemägi Heiki 01:37:20 36
86 2102 Valgur Gunnar Baltic Agro II 01:37:38 37
87 2107 Õunpuu Harry Mehed Marsilt 01:37:54 38
88 2095 Randoja Merli 21CC 01:38:11 3
89 2108 Merivälja Kadi 01:38:16 2
90 2077 Tasane Ilona Viljandi Rattaklubi Noored 01:38:18 4
91 2144 Noormets Ando 01:38:30 39
92 2153 Päll Indro AC Racing 01:38:56 40
93 2117 Ütsik Johannes jyts group oü 01:39:02 41
94 2080 Botcharov Deniss Narva Kutseõppekeskus 01:39:15 42
95 2116 Voitka Urmas Barrus 01:39:16 43
96 2099 Kaljula Aimar ARENS 01:39:24 44
97 2139 Viidemann Mati Vennad-Dahl Visad 01:39:24 45
98 2066 Joost Martin 01:39:27 46
99 2159 Dubrov Einar 01:39:30 47
100 2147 Lomp Elar AC Racing 01:39:37 48
101 2103 Pettai Mattias Nõmme Rattaklubi 01:39:42 18
102 2124 Kask Kalle Hõberatas 1 01:39:49 49
103 2149 Kallikorm Janno Hansab MTB Team A 01:39:49 50
104 2081 Rostin Siim Sparta Rattagrupp 01:40:06 51
105 2172 Kull Argo Promens 01:40:08 52
106 2097 Hein Eerik 01:40:10 53
107 2118 Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:40:11 22
108 2136 Liiker Tanel Vabajooks 01:40:21 54
109 2177 Ots Riho Team Valdmaa 01:40:23 55
110 2096 Ilus Andrus WestlineTeam 01:40:27 56
111 2057 Kadajane Erik Vennad-Dahl Visad 01:40:28 57
112 2382 Sirvel Merike RR Siplased / Vitax 01:41:01 4
113 2141 Randma Lasse 01:41:08 58
114 2049 Murrut Mauno SGG Vihased 01:41:13 59
115 2105 Asi Alvar A.A.Tööriistalaenutus 01:41:16 60
116 2182 Kõiv Kaspar 01:41:48 23
117 2068 Viikoja Meelis SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:41:50 61
118 2158 Reinson Mart 01:41:53 62
119 2127 Anderson Sven 01:41:54 63
120 2448 Viskov Ruve 01:41:54 64
121 2169 Laine Ando 01:42:02 65
122 2160 Kaarjärv Marius Rattabaas/Rakke 01:42:03 19
123 2240 Nõgols Andry Baltic Agro I 01:42:04 66
124 2248 Väinaste Otto-Valter Nõmme Suusaklubi 01:42:08 24
125 2109 Kübar Kätri Costa Bicicleta Chicas 01:42:08 5
126 2148 Mäe Mati HKP NRK Team 01:42:08 67
127 2457 Tõnov Tauri-Dag 01:42:08 68
128 2421 Räppo Henry Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:42:25 25
129 2278 Lilleste Jürgen 01:42:31 69
130 2185 Uutar Mihkel A&T Sport 01:42:34 20
131 2162 Mäemets Gunnar 01:42:41 70
132 2121 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi 01:42:42 71
133 2198 Lillemets Rauno 01:42:48 72
134 2212 Kontus Taavi Smart Sport 01:42:59 73
135 2166 Kuik Robertino 01:43:03 74
136 2231 Mägi Alar 01:43:06 75
137 2272 Lilleste Andres OpusCapita 01:43:07 76
138 2178 Tenslind Aune Jõelähtme Singel Naised 01:43:22 5
139 2203 Rattur Rein 01:43:25 77
140 2181 Teder Hardi 01:43:28 78
141 2170 Mjatšin Grigori Motus MTÜ 01:43:34 79
142 2132 Põldma Egon 01:43:34 80
143 2110 Raiesmaa Eldur 01:43:38 81
144 2120 Teder Egle Valga Rattaklubi 01:43:42 6
145 2407 Aavik Aivar Flagmore 01:43:51 82
146 2076 Viikoja Kevin SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:43:51 26
147 2187 Põder Tanel Baltic Agro II 01:44:03 83
148 2202 Reiu Andres Omniva Spordiklubi 01:44:03 84
149 2449 Tamm Kaido Püha Loomaaed 01:44:21 85
150 2163 Kamratov Kristo AC Racing 01:44:28 86
151 2098 Allikberg Villu HKP NRK Team 01:44:35 87
152 2200 Toper Janar 01:44:46 88
153 2115 Soonik Kristel Sandra Viljandi Rattaklubli 01:44:57 6
154 2220 Mägi Lauri Barrus 01:45:04 89
155 2161 Sokk Janar 01:45:27 90
156 2439 Lepik Sirje TÜ ASK I naisk. 01:45:34 3
157 2173 Potashenkova Svetlana Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:45:48 7
158 2215 Tungal Gunnar 01:45:56 91
159 2218 Enok Ergi HKP NRK Team 01:46:18 92
160 2237 Överus Kaja 01:46:33 8
161 2146 Sauman Silver Eesti Raudtee 1 01:46:41 93
162 2189 Klais Tarvo 01:46:44 94
163 2233 Liik Margus A. LeCoq Team 1 01:46:51 95
164 2113 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 01:46:54 9
165 2246 Matvejev Ahto SK Vargamäe 01:47:16 96
166 2171 Maandi Märt Coca-Cola 01:47:21 97
167 2210 Tamar Tauri SK Pleki Pande 01:47:26 98
168 2129 Kaseniit Rando SK Pleki Pande 01:47:26 99
169 2154 Alamaa Alvar 01:47:35 100
170 2269 Kolberg Kalle Narva Kutseõppekeskus 01:47:48 101
171 2258 Viil Aare Omniva Spordiklubi 01:47:50 102
172 2179 Floren Kaupo 01:47:53 103
173 2191 Lige Ivari Baltic Agro I 01:47:54 104
174 2423 Kägu Vallo KV Transport 01:47:59 105
175 2435 Raud Avo 01:47:59 106
176 2168 Leznevsky Andreas Spordiselts 2 01:48:02 107
177 2223 Räppo Johhanna 01:48:04 4
178 2452 Krimm Jaan 01:48:04 108
179 2239 Kuriks Olavi 01:48:10 109
180 2406 Eenraid Peep 01:48:13 110
181 2130 Selli Jaagup 01:48:18 111
182 2229 Kramma Merli HKP NRK Team 01:48:22 5
183 2238 Vahejõe Margus 01:48:49 112
184 2263 Vinnal Romet 01:48:53 21
185 2142 Tasalain Marthen Sukl jõulu 01:49:05 22
186 2222 Talvik Saaga 01:49:09 10
187 2241 Lumi Margus FastStop Team I 01:49:37 113
188 2255 Kondimäe Hardi ABB Spordiklubi 01:50:04 114
189 2242 Tull Tanel Sparta Rattagrupp 01:50:34 115
190 2236 Kase Andres 01:50:38 116
191 2340 Viik Lauri 01:50:39 117
192 2260 Ojasild Kersti Johanna TÜ ASK II naisk. 01:50:45 7
193 2259 Õmblus Andrus Vennad-Dahl Visad 01:50:46 118
194 2429 Järva Kert SK Smart Post 01:50:51 23
195 2253 Miltop Rait HKP NRK Team 01:51:03 119
196 2155 Kütt Vello Omniva Spordiklubi 01:51:06 120
197 2274 Tummeltau Maive 01:51:38 11
198 2234 Väin Aino Ainula 01:51:38 12
199 2302 Sikka Andres 01:51:51 121
200 2190 Kirotar Kalle A. LeCoq Team 1 01:51:59 122
201 2426 Kalda Anti 01:52:00 123
202 2195 Pentjärv Egon Raadio Uuno Cycling Team 01:52:05 124
203 2405 Küünarpuu Marek ARENS 01:52:10 125
204 2175 Palumaa Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:52:16 13
205 2451 Kello Priit RADIUS 01:52:33 126
206 2445 Paring-Rannamägi Piia Peetri Rattaklubi - Kirkeval 01:52:43 6
207 2256 Treier Johanna 01:52:55 8
208 2194 Taal Kati Sparta Thule naiskond 01:53:12 7
209 2217 Kivisikk Risto 01:53:25 127
210 2264 Kangur Kadri Jõelähtme Singel Naised 01:53:26 14
211 2298 Mardo Janek 01:53:31 128
212 2213 Murumets Priit 01:53:36 129
213 2267 Vaarpuu Andres HeliosM 01:53:38 130
214 2361 Vill Ago 01:53:39 131
215 2430 Nigul Kirsten Kliinik32 OÜ 01:53:51 15
216 2438 Joonas Kalev 01:54:37 132
217 2114 Korb Imre A. LeCoq Team 2 01:54:42 133
218 2422 Kapp Riho Ambla SK 01:54:45 6
219 2235 Tämm Aive Meegaste talu 01:54:45 16
220 2271 Rooden Märt 01:54:51 134
221 2268 Nelk Kalle 01:54:54 7
222 2186 Seero Annika Costa Bicicleta Chicas 01:55:17 8
223 2287 Meltsov Mart Parksepa Rattatiim 01:55:24 135
224 2273 Suokas Kristina Wolf team 01:55:48 17
225 2282 Ukrainski Kadri Wolf Team 01:55:57 18
226 2441 Kokk Gregor 01:55:59 24
227 2093 Kleband Reino 01:56:28 136
228 2252 Minkovski Mark 01:56:38 137
229 2328 Igel Sirje 01:56:42 9
230 2208 Tõnov Kermo Henri A.Le Coq Team 3 01:56:58 25
231 2279 Eesmäe Geimo 01:56:58 138
232 2281 Evendi Kristi Ensto Ensek AS 01:56:59 19
233 2227 Lahtvee Pärtel kuusalu rattaklubi 01:57:07 26
234 2219 Maalmeister Andrus 01:57:18 139
235 2251 Koppas Peeter 01:57:21 140
236 2266 Tuisk Aidi Gerde KRK 01:57:22 9
237 2288 Ladvas Hanno Eesti BMW Klubi 01:57:23 141
238 2297 Polištšuk Andrei 01:57:31 142
239 2250 Kiilaspää Kaspar kuusalu rattaklubi 01:57:42 27
240 2165 Sanglepp Siim 01:58:01 143
241 2305 Veske Triin SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:58:02 10
242 2388 Veltson Erko OÜ Bussisõit 01:58:10 144
243 2216 Jalakas Anni SK Vargamäe 01:58:18 10
244 2224 Piksar Kalev 01:58:27 145
245 2301 Pikkoja Birke 01:58:27 11
246 2134 Lang Kärt TÜ ASK I naisk. 01:58:48 11
247 2152 Pari Liivi Mall TÜ ASK II naisk. 01:58:48 12
248 2454 Uibo Kärt 01:58:48 12
249 2230 Mööl Mark Peetri Rattaklubi 01:59:08 146
250 2299 Vadi Tarmo 01:59:52 147
251 2307 Kõrgesaar Kaupo Peetri Rattaklubi 02:00:08 148
252 2349 Gridin Dmitri Narva Kutseõppekeskus 02:00:15 149
253 2295 Ott Martin AC Racing 02:00:43 150
254 2338 Kohk Priit 02:00:44 151
255 2296 Raag Erik 02:01:03 152
256 2308 Mikk Karin 02:01:10 20
257 2395 Kuusk Enn 02:01:11 8
258 2290 Evert Helina Rimi Cycling Team 02:01:13 21
259 2343 Veri Kairit 02:01:24 13
260 2330 Kärp Margrit 02:01:55 22
261 2310 Almre Alo 02:02:02 153
262 2320 Joorits Jüri Hansab MTB Team A 02:02:07 154
263 2339 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team 02:02:12 14
264 2316 Raudsepp Kristi ASTRO BALTICS 02:02:14 15
265 2409 Rull Alo 02:02:23 155
266 2325 Tohver Allan Coca-Cola 02:02:27 156
267 2419 Pruul Marju 02:02:29 23
268 2254 Mikk Mait 02:02:32 157
269 2309 Rait Triin 02:02:33 24
270 2079 Arens Marek ARENS 02:02:37 158
271 2286 Hein Risto 02:03:02 159
272 2262 Majas Indrek Eesti BMW Klubi 02:03:03 160
273 2456 Kõrvel Kaido 02:03:15 161
274 2453 Karjus Kaido Artman Racing 02:03:23 162
275 2401 Koppana Anzela 02:03:23 25
276 2261 Jundas Kadri-Ann RR Siplased / Vitax 02:03:27 26
277 2322 Leht Tarmo HeliosM 02:03:43 163
278 2122 Vainu Marko 02:04:24 164
279 2243 Sillaots Janar 02:04:34 165
280 2418 Raadla Kädi SK Antsu 02:04:45 13
281 2306 Mõrd Rando A. LeCoq Team 1 02:04:49 166
282 2420 King Andra Sparta 02:04:51 16
283 2291 Veemees Age Promens 02:04:52 17
284 2283 Välja Arvo 02:05:14 167
285 2311 Järveoja Helje Team Järveoja 02:05:24 27
286 2431 Mängel Markus 02:05:28 28
287 2257 Mängel Marius 02:05:30 168
288 2313 Verbu Joosep Ruuveni Spordiklubi 02:05:35 169
289 2188 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 2 02:05:35 170
290 2331 Jaaksoo Piia JK Paralepa 02:05:36 28
291 2352 Feldman Jüri Narva Kutseõppekeskus 02:05:51 171
292 2360 Talvistu Janari 02:06:29 172
293 2345 Maripuu Andrus Maripuu Tiim 02:06:40 27
294 2344 Rägastik Toivo Tallink Takso 02:07:19 173
295 2365 Rumm Angela RR Siplased 02:08:27 29
296 2319 Heinmaa Anita 02:08:40 18
297 2447 Kütt Rauno 02:08:52 28
298 2403 Turunen Tapio 02:08:59 174
299 2363 Lehtse Peeter Peetri Rattaklubi 02:09:31 175
300 2434 Parts Raimond Nõmme Rattaklubi 02:09:34 29
301 2303 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 02:09:36 19
302 2433 Saagpakk Martin 02:09:41 176
303 2372 Lukk Monica 02:09:45 20
304 2355 Väljak Mari-Liis FastStop Team I 02:09:48 21
305 2335 Hanni Tarmo 02:11:10 9
306 2364 Dooner Teet 02:12:47 177
307 2333 Käär Kätlin 02:13:03 30
308 2346 Vihalemm Harri Peetri Rattaklubi 02:13:34 178
309 2362 Lillepuu Merilin 02:14:36 22
310 2379 Loogus Tarmo Perearstikeskus.ee 02:14:46 179
311 2341 Miljan Anne MAN Sport Team 02:14:48 31
312 2368 Laugesaar Allar Advokaadibüroo Lillo & Partnerid 02:14:51 180
313 2314 Kikkerpill Erki 02:16:30 181
314 2450 Viks Benita 02:16:32 32
315 2358 Keskülla Sirje Baltic Agro II 02:16:39 33
316 2391 Veskimäe Riina 02:17:09 23
317 2354 Pokker Lilia 02:17:16 34
318 2446 Lensment Elise-Irene CFC 02:19:09 14
319 2357 Kuuseste Peeter 02:19:18 182
320 2455 Merivälja Kadri Rilja 02:20:15 24
321 2436 Mustkalev Jürgen 02:21:49 183
322 2389 Kuuseväli Arette X-Sport/Wilo 02:22:13 15
323 2376 Suitso Piret 02:24:48 35
324 2444 Lelov Erko 02:27:00 184
325 2396 Reili Sigrid IITEE Spordiklubi 02:28:54 36
326 2334 Idvand Herki Ruuveni Spordiklubi 02:32:07 29
327 2380 Sirk Kadri Ruuveni Spordikubi 02:32:20 25
328 2378 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 02:33:03 37
329 2383 Viirsaar Marianna Coca-Cola 02:35:40 26
330 2375 Samolberg Janet RR Siplased / Vitax 02:36:51 38
331 2393 Lumi Helina FastStop Team I 02:37:28 39
332 2424 Hõrak Gerli 02:37:51 27
333 2432 Erm Merike 02:38:57 28
334 2417 Arumägi Tiina 02:39:21 40
335 2390 Kivistik Kalle Narva Kutseõppekeskus 02:39:27 185
336 2392 Aalma Ain Flagmore 02:41:53 186
337 2384 Lill Aiki 02:44:56 29
338 2443 Lehiste Rico Kuusalu Rattaklubi 02:45:29 30
339 2442 Roos Rain Kuusalu Rattaklubi 02:46:16 31
340 2437 Prants Annabrit Eesti Raudtee SK 03:04:00 16
341 2386 Robi Oliver 03:13:11 30
342 2427 Birnbaum Erki Püha Loomaaed 03:13:14 187
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE